VITA VERZEKERT U EEN TOEKO 1 September wordt de belangrijkste dag van uw leven... N.V Nationaal Spaarfonds figurella VAN CONFECTIEMAAT 46 NAAR 36... zoetermeer HEREN EN DAMES VERKOPERS: Administrateur Administratieve medewerker m/v 48 ZATERDAG 24 MEI 1986 -\r randstad uitzendbureau Grote Markt 22 Den Haag Tel.: 070-70 4 7 04 Personeelsmedewerker v/m Voor een HBO-er PW met enige jaren werkervaring (bij voorkeur in het bedrijfsleven), hebben wij een baan bij een bankinstelling. Taken: werving, selectie, beheer. Leeftijd 26-30 jaar. Deze baan voor langere tijd, biedt goede toekomst mogelijkheden. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een vrouw, doch ook mannen worden uitgenodigd te reageren. MBA-er m/v Voor een MBA-er studerend voor SPD, met enige jaren werkervaring, hebben wij een baan bij een bedrijf op de Binckhorst. Wij denken aan iemand van plm. 30 jaar, met leidinggevende capaciteiten. Deze baan die lange tijd gaat duren, biedt goede toekomstmogelijkheden. Voor (uitsluitend telefonische) reacties kunt u terecht bij Drs. Marjoleine Claassen en Mr. Marianne Scholten, via tel. 070-704719 of 070-704718. ir randstad uitzendbureau gemeente zoetermeer stadhuisplein 1 2711 EC zoetermeer afd. pers. en organisatie I telefoon (079) 440 440 Zoetermeer is in de laatste decennia gegroeid tot een volwaardige woon- en werkstad met meer dan 80.000 inwoners. In de komende jaren staat de gemeente voor de taak de groei naar zo'n 110.000 inwoners gestalte te geven, waartoe een tweetal nieuwe stadswijken ontworpen en gebouwd dient te worden. Gelet op deze nieuwe ontwikkeling en gelet op de vereisten in het kader van de Wet geluidhinder is er een vacature voor een medewerker geluid (m/v) vacaturenummer B 02.204.02 Taak- - het mede vaststellen van ontwerpgegevens voor bestemmings-plannen en toetsen van de definitieve uitwerking; - het doen van akoestische onderzoeken; - controle op de woningakoestiek; - het adviseren van het college van burgemeester en wethouders. Vereisten: - HTS Bouwkunde c.q. Weg- en Waterbouw en het diploma Hogere Akoestiek, dan wel een vergelijk baar niveau; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - zelfstandigheid en communicatieve vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt bij aanstelling maximaal f4.705,- bruto per maand. Een uitloopmogelijk heid van f 5.221,- bruto per maand is aanwezig. Genoemd salaris geldt bij een volledige werkweek. Het gemeentelijk beleid is gericht op het vergroten van het aantal vrouwelijke functionarissen in functiegroepen waarbinnen zij ondervertegenwoor digd zijn, zodat met name zij worden uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. Vita Levensverzekering te Den Haag Wie zoeken wij? VITA Levensverzekering- Maatschappij Bezuidenhoutseweg 111 2594 AC 's-Gravenhage telefoon 070-49 9100 - onderdeel van de Zürich Verzeke ringsgroep - is een verzekerings maatschappij met een personeels sterkte van 170 medewerkers. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden in zowel de indi viduele als de collectieve sector heeft Vita verscheidene interessante functies. Wij zoeken kandidaten met een HAVO/VWO opleiding (bij voor keur met wiskunde) en kandidaten die een branchecursus of actuariële opleiding hebben gevolgd. Ook voor een HEAO-er met een informatica opleiding hebben wij een uitda gende functie. Wat bieden wij? Naast een goed salaris bieden wij u een 13e maand, 8% vakantietoeslag, een premievrij pensioen, variabele werktijden en minimaal 25 vakantie dagen. Verder kunt u gebruik maken van een goede studiekostenregeling. VITA maakt deel uil van de 'Zurich Verzekerings Groep', een wereldwijd werkzame organisatie. Op deze gewichtige datum start de opleiding tot Verkoopinspecteur bij het Nationaal Spaarfonds. En dat kan wel eens de belangrijkste dag van uw leven worden. Want een functie als Verkoopinspecteur (m/v) betekent een regelrechte uitdaging, waarbij u met zeer uiteen lopende typen mensen in aanraking komt. Het gaat hier om potentiële spaarders, die u op eigen initiatief en met ondersteuning van voorlichtingscampagnes benadert. U weet hen op doeltreffende en overtuigende wijze te adviseren over de voor hen juiste spaarvorm die leidt tot vermogensvorming. Dat vereist doorzettingsvermogen, een groot enthousiasme en het talent om zeer goed per soonlijke contacten te kunnen leggen. Daarbij beschikt u over voldoende discipline en een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. U schuwt het werken in de avonduren niet. U heeft bij voorkeureen middelbare schoolopleiding; ervaring als verkoper is niet strikt nood zakelijk. Uw honorering is uitstekend: basissalaris plus een goede provisieregeling. Daarbij komen nog een premievrij pensioen, onkostenvergoeding, een zakenauto en een interessant pakket emolumenten Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Als u zich meent te herkennen in deze functie en tussen de 25 en 35 jaar bent, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid c.v. aan de heer J. F. de Jong. Onderdeel van Delta Lloyd Verzekeringsgroep N.V. Alexanderstraat 3,2514 JL 's-Gravenhage De sollicitatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Wesseling, hoofd personeelszaken, tel. 070-49 91 00 (tst. 314). Indien een verzekerde toekomst bij Vita u aanspreekt, schrijf dan een brief naar nevenstaand adres. U ontvangt dan van ons op korte termijn bericht. Oranje-Nassau Groep is de bundeling van een aantal in Nederland en het buitenland gevestigde ondernemin gen, werkzaam op het gebied van olie- en gasexploratie en -produktie, verstrekking van risicokapitaal, ontwikkeling en exploitatie van ohroerend goed en financiële dienstverlening. Onze centrale boekhouding in Den Haag levert administratieve diensten aan groeps- sectoren. Op deze afdeling ontstaat een vacature voor een m/v die in staat is om geheel zelfstandig boek houdingen te voeren incl. alle daarmee verband houdende werkzaamheden zoals I budgetvoorbereiding, periodieke verslag- geving en management informatie. Vereisten: - opleiding op SPD/HEAO niveau - ervaring - bekendheid met de consolidatie- problematiek - kennis van de Engelse taal - affiniteit tot fiscale zaken - ervaring rnet geautomatiseerde gegevens-1 verwerking - in staat om leiding te geven aan enkele j medewerkers - flexibiliteit - goede contactuele eigenschappen - leeftijd 30-35 jaar. Op dezelfde afdeling is plaats voor een jonge die ingeschakeld kan worden bij alle voor- komende werkzaamheden waaronder input-, verzorging en betalingsverkeer. Opleiding tenminste MAVO. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Oranje-Nassau Groep B.V., afd. Personeels zaken, Nassauplein 25, Postbus 85578, 2508 CG te 's-Gravenhage. Francine Geraedts voor, tijdens e. Een droom? 'Soms sta ik voor de spiegel en denk dan: Francine ben jij het écht? Ik moet er nog steeds aan wennen. Zo nu en dan ben ik bang dat het maar een droom is. Want wie had durven denken, dat IK er nog eens zó uit kwam te zien?!...' Aan het woord is Francine Geraedts. Francine laat weten dat zij zelf niet de enige is die het nauwelijks kan geloven, dat zij voortaan als een slanke vrouw door het leven kan gaan. Ook de omgeving rea geert onwennig. Francine Geraedts: Een wereld is voor mij open gegaan...' Veel te groot In het voorjaar 1985 maakt Fran cine telefonisch een afspraak bij het TFM-instituut Figurella in Sittard.' Daar werd een gratis figuuranalyse gemaakt. En kon men haar direkt vertellen op welke plaatsen en hoeveel centi meters aan omvang zij kwijt kon raken. Er was inmiddels een vakantie naar Mallorca geboekt en omdat Francipe er voor de vakantie graag een beetje toon baar wilde uitzienbesloot zij om in mei met de afslankmethode te beginnen. Zij woog toen 78 kilo. i na de TFM-methode. 'Kennissen die ik een jaar niet had gezien, herkennen mij soms niet. Ze groeten wél mijn man, maar zien mij voor een onbe kende aan. Ook durven veel mensen mij niet te vragen of er iets aan de hand is. Ze proberen via een omweg erachter te komen hoe het mogelijk is dit verbluffende resultaat te beha len. Maar dat begrijp ik best', vertelt Francine, 'Het is ook alle maal zo ontzettend snel gegaan. Twee maanden later reeds waren de resultaten overduidelijk. 'Toen ik mijn vakantiespullen uit de kast haalde om te kijken wat ik mee wilde nemen, bleek dat ik niets meer had om aan te trek ken. Alles was véél te groot geworden!...' Garantie zwart op wit Nu, nog geen jaar later, weegt Francine 54 kilo en draagt met trots maatje 36. Totaal is zij 24 kilo afgevallen. Bij het opmaken van de gratis figuuranalyse had men haar uit voerig voorgelicht. En gegaran deerd dat haar omvang met 40 centimeter zou verminderen. Mocht dit resultaat echter niet worden bereikt, dan zou zij haar geld terug krijgen. Hiervoor werd een schriftelijke garantie afgegeven. 'Maar', vertelt Francine lachend, 'Het resultaat is dat ik geen 40 centimeter maar 182 centimeter slanker ben geworden. Toen ik bij Figurella begon, was mijn streefgewicht 62 kilo. Dat bleek al heel snel haalbaar te zijn. Ik kreeg geweldige steun en bege leiding van het instituut en thuis was mijn dochtertje van 8 de grote stimulans. Eenmaal op dreef wilde ik naar 52 kilo toe. Figurella meende echter dat voor mij 54 kilo een heel mooi gewicht was. En dat heb ik dan ook binnen één jaar gehaald. Maar wat ik buiten gewichtsver lies nog belangrijker vind, is dat ik déór afgevallen ben, waar ik dat graag wilde. De methode is erop afgestemd mensen met bij voorbeeld te dikke bovenbenen, -armen, heupen, slappe buik, etc. op die plaatsen slanker te laten worden...' Geen gezicht Als Francine terugkijkt wordt ze somber. Ze haalt familiefoto's tevoorschijn en laat zien dat ze altijd achteraan stond om zo haar figuur te kunnen verbergen. 'Als jong meisje ging ik enorm gebukt onder mijri overgewicht. Toen ik 12 jaar was droeg ik al maat 40. Ik heb een keer een spij kerbroek gekocht.maat46! Op vakantie ging ik 's morgens op een matje liggen en stond pas 's avonds op. Ik durfde mij niet te tonen of vrij rond te lopen. Als mijn man of kennissen weieens vroegen mee uit te gaan, zei ik .meestal nee want ik voelde mij vreselijk ongelukkig. Nu, met dit figuur, is er een wereld voor mij open gegaan. Ik bruis van levenslust en energie. Ik heb weer zin om te sporten en aan allerlei aktiviteiten deel te nemen. Voor het eerst in mijn leven ga ik deze zomer moderne kleding kopen. Vroeger ging dat niet. Bij maat 46 val je onder het oma-repèrtoire. Ik ben nog jong - net 37 - en heb behoefte aan vrolijke kleren. Dankzij Figu rella kan dat nu...' Thermo Fysische Methode Elk figuurkorrektie- en schoon heidsinstituut Figurella maakt gebruik van de - uit Zwitserland afkomstige en gepatenteerde - TFM-methode. Deze absoluut onschadelijke en natuurlijke methode is een gezonde wijze van afslanken. Het voordeel van de TFM-methode is volgens Francine Geraedts dat je geen hongerdiëten hoeft te volgen of andere nare toestanden moet meemaken. Zij heeft altijd gewoon met de pot meegegeten, nooit apart gekookt, geen pillen geslikt etc. De gediplomeerde diëtisten van Figurella leren iedere kliënte verantwoord om te gaan met voedingswaren, vooral als dat dikmakers zijn. Alles geprobeerd Er is nauwelijks een preparaat, manier of middel te bedenken die Francine Geraedts niet heeft geprobeerd. Allerlei diëten heeft zij gevolgd. Alles zonder sukses. Het lukte weliswaar om soms zo'n 3 a 4 kilo af te vallen, maar die kwamen er in een mum van tijd weer bij Wat zij duidelijk miste was een deskundige begeleiding en de sti mulans om verantwoord af te slanken. Allemaal zaken die Francine Geraedts aantrof bij Figurella. Echtgenoot: 'Koop liever een zonnebank of zo...' Alweer wat anders, was de eer ste reaktie van de echtgenoot van Francine Geraedts. Er was in het verleden al zoveel geld uit gegeven en allemaal zonder blij vend resultaat. Hij adviseerde haar dan ook het geld beter te besteden en bijvoorbeeld een zonnebank te kopen. De heer Geraedts: 'Ik ben een zakenman, en waar ik investeer daar wil ik resultaten zien. Heel konkreet en meetbaar. Van tevoren moet ik kunnen vastleg gen wat het mij oplevert. Ik was dan ook erg sceptisch ten aan zien van de uitgaven die mijn vrouw wilde doen. Maar al direkt na het eerste bezoek aan het instituut van Figurella had mijn vrouw er alle vertrouwen in dat het deze keer beter zou gaan. Achteraf is gebleken dat het een uitstekende investering is geweest. De resultaten liggen heel duidelijk vast. Iedereen kan zich daarvan overtuigen. Mijn vrouw ziet er minstens 10 jaar jonger uit...' Francine Geraedts is niet de enige De TFM-methode wordt in Nederland en België door Figu rella al een aantal jaren toe gepast. En met groot sukses. Duizenden vrouwen (de metho de is uitsluitend bestemd voor vrouwen) vonden reeds baat bij deze volstrekt natuurlijke ma nier van afslanken. Figurella is ook bij U in de buurt Heeft U figuurproblemen welke U afdoende wenst op te lossen, neem dan gerust en vrijblijvend kontakt op met het Figurella- instituut bij U in de buurt, voor een gratis figuuranalyse. Dames met figuurproblemen kunnen bellen op maandag tot en met donderdag van 10 tot 20 uur. Op zaterdag van 10 tot 16 uur ook geopend. Figurella Den Haag- Centrum Laan 20 (hoek Jan Hendrikstraat/naast politiebureau) (070) 65 42 90 en 64 26 84 Francine Geraedts, woonachtig in Elsloo, volgde de TFM-methode bij Figurella Sittard. Instituten van Figurella zijn gevestigd in alle grote plaatsen in Neder land en België. TFM-instituut voor figuurkorrektie

Leidse Courant | 1986 | | pagina 34