de ïkswerheid vraagt 46 ZATERDAG 24 MEI 1986 systeemanalist/data-base administrator <./m) vac.nr. 6-5354/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Rijksgebouwendienst, regionale directie 's-Gravenhage e.o. Functie-informatie: beheren van het thans in ontwikkeling zijnde relationele data-base management system (RDBMS) 'Sohbra plus'. Op basis van directe contacten met de gebruikers aanpassen van de structuur van het relationele model aan de veranderende behoefte van de gebruikers. Op basis van directe contacten met gebruikers toevoegen of wijzigen van schermapplicaties. Op basis van de (veranderende) behoefte van de gebruikers opstellen van standaard uitvoer m.b.v. de bij de relationele data-base behorende vraagtaal SQL en deze toevoegen aan het systeem; bijstaan van gebruikers bij het opstellen van incidentele (ingewikkelde) vraagstellingen in de vraagtaal SQL; periodiek (ont)laden van gegevens; zorg voor het (laten) opstellen van en (doen) onderhouden van documentatie en gebruikershandleidingen; zorg voor een juiste beveiliging van de gegevens en toekennen en wijzigen van autorisaties; bijdragen aan de verdere ontwikkeling en het beheer van het niet-relationele deel van het geautomatiseerde informatiesysteem, (mee) adviseren, begeleiden en meewerken bij het. waar nodig, omzetten van de huidige data-bases in een relationeel model. Vereist: diploma HTS informatica met kennis van en ervaring in de relationele data-base theorie en het beheer of voltooide AM BI. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5221,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door ing. W.R v.d. Heijden, hoofd Bedrijfsbureau, onder nr. (070) 82 42 11tst. 337, en door de heer R.P.H. Reitsma, personeelsconsulent, onder nr. (070) 61 42 21, tst. 221. Sollicitaties inzenden voor 13 juni 1986. medewerker vac.nr. 6-5367/1042 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid directoraat-generaal Sociale Zekerheid, directie Sociale Verzekeringen, hoofdafdeling •Volksverzekeringen Functie-informatie: op het terrein van de Algemene Ouderdomswet, de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Algemene Kinderbijslagwet; verrichten van voorbereidende en ondersteunende werkzaamheden m.b.t. de totstandkoming van wettelijke maatregelen en beleidsnota's; behandelen van brieven van particulieren en instellingen; verstrekken van informatie aan particulieren en instellingen. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma Sociale Verzekering. Ervaring in een soortgelijke functie bij een uitvoeringsorgaan van de sociale zekerheid of bij de overheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4705,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.H. Mulder, hoofd van de hoofdafdeling Volksverzekeringen, onder nr. (070) 70 1072. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. 1 e medewerker (v/m) bureau financiële en algemene zaken vac.nr. 6-5363/1042 Ministerie van Financiën directie der Domeinen, afdeling Financiën, Organisatie, Informatievoorziening en Personeel Functie-informatie: zorg dragen voor het opstellen en uitvoeren van de begroting, de meerjarencijfers, de jaarrekening en de overige verslaglegging en de toelichting daarop; begeleiden en instrueren van de medewerker(s) ter zake en toezicht houden op de wijze van uitvoering; aan de hand van het verloop van de uitgaven en inkomsten adviseren over te nemen maatregelen om bijsturing mogelijk te maken; signaleren van ontwikkelingen in het financieel beheer van de dienst en zo mogelijk doen van voorstellen ter zake; aan de hand van de in acht te nemen voorschriften, machtigingen en aanwijzingen beoordelen van de uitoefening van de aan de hoofden van de dienstonderdelen toekomende bevoegdheden m.b.t. de uitvoering van de begroting en de voorziening in de materiële behoeften van die dienstonderdelen; adviseren tot wijziging en aanpassing; vanuit de zorg voor een verantwoord financieel beheer beoordelen van voorstellen inzake samenstelling van de ontwerpbegroting en uitvoering van de lopende begroting van de dienst en inzake de materiële behoefte van de dienstonderdelen; beoordelen van de financiële administratie, de administratie betreffende het kantoorbeheer, inventarissen e.d. op doelmatigheid en effectiviteit; signaleren van problemen en doen van voorstellen ter zake; leveren van een bijdrage aan opzet en instandhouding van de financiële informatievoorziening en voorschriften en instructies inzake het beheer en de uitvoering; onderhouden van in- en externe contacten over samenstelling, verloop en uitvoering van de begroting. Vereist: HBO werk- en denkniveau. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een HEAO/SPD- opleiding, of vergevorderde studie hiervoor. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4098,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Buitenhuis, onder nr. (070) 76 7006. Sollicitaties inzenden voor 11 juni 1986. technisch-administratief medewerker (v/m) voor 32 uur per week vac.nr. 6-5336/1042 Ministerie van Landbouw en Visserij directie Landbouwkundig Onderzoek, Landbouw Economisch Instituut Functie-informatie: in teamverband met vier medewerkers verrichten van controlewerkzaamheden van bedrijfseconomische boekhoudingen, die in de buitendienst zijn opgesteld; controleren en beoordelen van kengetallen in door de computer vervaardigde bedrijfsvergelijkende overzichten; opstellen en controleren van basisgegevens voor statistische publikaties van bedrijfsuitkomsten in de landbouw; bijhouden van een beperkt aantal bedrijfseconomische boekhoudingen om ook met deze administratie ervaring op te doen. Vereist: diploma MLS met Praktijkdiploma Boekhouden of diploma MEAO en kennis van de landbouw of diploma HAVO met Praktijkdiploma Boekhouden en kennis van de landbouw. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2175,- en max. f4098,- per maand (bij volledige werkweek). Tel. inlichtingen worden verstrekt door J.T. Hooymans, onder nr. (070) 61 41 61, tst. 320. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. comptabele (v/m) vac.nr. 6-3850/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Rijksgebouwendienst, regionale directie Zuid-Holland en Zeeland Functie-informatie: leiding geven aan de comptabele medewerkster; voorbereiden van beleidszaken door het aandragen en interpreteren van beleidsinformatie; uitvoeren van genomen beleidsbeslissingen; mee ontwikkelen en voeren van de algemene boekhouding van uit te voeren bouwwerken, onderhoudswerken en herinrichtingen; verrichten van comptabele werkzaamheden waaronder de eindverificatie en betaalbaarstelling van rekeningen; bijdragen aan de ontwikkeling van het geautomatiseerde systeem van de technische en financiële administratie. Vereist: diploma HAVO c.q. MEAO alsmede MBA en kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f3601,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door C. van Moolenbroek, onder nr. (070) 61 4221, tst. 224. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. all-round verificateur vac.nr. 6-5378/1042 (v/m) Ministerie van Justitie centrale directie Financieel-Economische Zaken, bureau Verificatie en Betaalbaarstelling Het bureau Verificatie en Betaalbaarstelling is een onderdeel van de onderafdeling Financiële Administratie. Deze onderafdeling voert de centrale financiële administratie van het Ministerie. Het Bureau verzorgt de registratie, verificatie en betaalbaarstelling van facturen en declaraties. Deze werkzaamheden vinden plaats m.b.v. terminals via een geavanceerd financieel informatiesysteem. Functie-informatie: toetsen van de ter betaling ontvangen facturen, declaraties e.d. onder meer aan de hand van de voorschriften en instructies; coderen van de betaalopdrachten; bewaken van de afwikkeling van voorschotten; verstrekken van inlichtingen aan declaranten en aan derden. Vereist: MAVO/HAnJ'O en Praktijkdiploma Boekhouden; gpede contactuele eigenschappen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3271,-per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Houtman, onder nr. (070) 7065 94. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. secretaresse/secretaris volledige werkweek vac.nr. 6-5349/1042 voor 19 uur per week vac.nr. 6-5350/1042 Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur Nationale Raad voor Volksgezondheid Functie-informatie: secretariële en administratieve werkzaamheden, w.o.: voorbereiden van vergaderingen; maken van afspraken, vormen van dossiers; typen van brieven, notulen, nota's en rapporten. Vereist: diploma HAVO of MAVO; diploma typen. Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden en met tekstverwerkende apparatuur, alsmede steno Nederlands strekken tot aanbeveling. Standplaats: Zoetermeer. Salaris: max. f2725,- per maand (bij volledige werkweek), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden voor 12 juni 1986. medewerker vac.nr. 6-5385/1042 Ministerie van Financiën centrale directie Personeel, afdeling Formatiebeleid De afdeling Formatiebeleid heeft tot taak het voorbereiden, evalueren en bijsturen van een in het kader van het algemene departementale personeelsbeleid passend formatiebeleid. Tevens is de Afdeling belast met het leveren van bijdragen aan de uitvoering van het formatiebeleid en met werkzaamheden m.b.t. de personeelsbegroting. Onder een formatie wordt verstaan het op de organisatiestructuur van een dienstonderdeel gebaseerde geheel van functies dat zowel in kwantitatief als kwalitatief opzicht noodzakelijk is voor de uitoefening van de aan dat dienstonderdeel gestelde taken. Functie-informatie: adviseren t.a.v. de vaststelling van personeelsformaties van diensteenheden. Bij de vaststelling van personeelsformaties spelen overwegingen van financiële, organisatorische en personele aard een belangrijke rol. De functionaris werkt nauw samen met de medewerkers van de centrale directie Organisatie en met medewerkers van andere disciplines binnen de centrale directie Personeel De werkzaamheden omvatten o.m. het zorg dragen voor adequate functievorming; verrichten van functie-onderzoeken; beschrijven van functies; uitbrengen van waarderingsadviezen, opstellen van formatierapporten; voeren van overleg met hoofden van diensteenheden en met de directie Formatiezaken van het ministerie van Binnenlandse Zaken. Voorts een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het formatiebeleid. Vereist: HBO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in het formatiewerk. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: min. f2643,- en max. f5221,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 11 juni 1986. hoofd afdeling aanwinsten (v/m) vac.nr. 6-5330/1042 Koninklijke Bibliotheek De afdeling Aanwinsten is belast met de afhandeling van alle bij de wetenschappelijke sectie van de Koninklijke Bibliotheek binnenkomende publikaties d.m.v. bestellingen, zichtzendingen, aankoop op veilingen en bij antiquaren, geschenk of ruil. Deze afhandeling houdt o.a. in: een financiële controle van geleverde publikaties, bijhouden en administreren van tijdschriften, serie en vervolgwerken; pre-catalogiseren van alle publikaties; reclameren van niet geleverde publikaties. De Afdeling bestaat uit een hoofd, een plv. hoofd en 8 assistenten. Functie-informatie: zij/hij heeft de dagelijkse leiding over de Afdeling; draagt de eindverantwoordelijkheid voor de kwaliteit en de kwantiteit van de werkzaamheden welke door de medewerkers worden verricht; instrueert de medewerkers m.b.t. het pre-catalogiseren van alle publikaties met een on-line catalogussysteem (PICA) en ziet toe op een correcte uitvoering, conform geldende regels en richtlijnen; onderhoudt de nodige contacten met binnen- en buitenlandse boekhandelaren en uitgeverijen; verzorgt financiële overzichten t.b.v. de budgetbewaking en is verantwoordelijk voor de aanbieding van correcte gegevens aan het stafbureau Financiële Zaken; levert een bijdrage aan de beleidsontwikkeling m.b.t. de boekverwerkende afdelingen. Vereist: VWO, b.v.k. aangevuld met BDA (FWB of BD) of GO-D; gedegen kennis van het titelbeschrijven op het niveau van een controleur; goede contactuele eigenschappen; een actieve beheersing van het Engels is vereist, Duits en Frans strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3601,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. secretaresse/secretaris Ministerie van Landbouw en Visserij directie Algemene Zaken, Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg De afdeling Personeelszaken. Administratie en Beheer (PAB) is belast met het beheer van de personeelsformaties, financiële en materiële zaken van de directeur Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg in de provincie en de directie Algemene Zaken, Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg; verzorgt de communicatie en afstemming tussen de afdelingen Algemeen Beheer en de beleidsdirecties. Functie-informatie: regelen van besprekingen/ vergaderingen en verzorgen van de administratieve voorbereiding; notuleren van de periodieke vergaderingen; bewaken van de voortgang en afdoening van lopende zaken, b.v. afspraken maken m.b.t. vergadering bilateraal overleg; behandelen van de niet-routinematige correspondentie (verblijfplaats, voortgang, rappellering, archivering e.d.); opstellen van eenvoudige brieven; vertenen van administratieve ondersteuning aan de projectleider ABP/BP, opleidingsfunctionaris en onderafdeling FMZ, t.w. verzamelen, ordenen en verwerken van cijfermatige en andere administratieve gegevens. Vereist: ten minste diploma MAVO; diploma typen en steno. Ervaring met secretariële werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2725,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door A. Snellen van Vollenhoven, hoofd afdeling PAB, onder nr. (070) 792628. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. medewerkers <v/m) afdeling informatieverwerking Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland Het takenpakket van de regionale directie Zuid-Holland omvat o.m. de aanleg, het beheer en onderhoud van rijkswegen en objecten; het optimaliseren van de infrastructuur; het subsidiëren van en toezicht houden op de provincie, gemeenten, waterschappen. De Directie heeft 5 hoofd- en 2 stafafdelingen. Onder de hoofdafdeling Voorbereiding en Uitvoering (TX) valt de afdeling Informatieverwerking (AIV). De AIV heeft t.a.v. de gehele directie Zuid-Holland een beleidsvoorbereidende, -uitvoerende en ondersteunende functie op het gebied van informatievoorziening en automatisering. Gevraagd worden; kernmedewerker vac.nr. 6-5392/1042 Functie-informatie: signaleren en analyseren van informatiebehoeften in de Directie en aangeven van automatiseringsmogelijkheden hierin; voorbereiden en uitvoeren van nieuwe methodieken voor informatie- en systeemanalyse, documentatie en opleiding; analyseren en aandragen van oplossingen van door gebruikers gesignaleerde complexe problemen; deelnemen aan/leiden van mogelijke automatiseringsprojecten, volgen van ontwikkelingen op informatie-/ automatiseringsgebied; vervangen van hoofd AIV bij diens afwezigheid. Vereist: HBO informatica of gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; analytisch denkvermogen; grondige automatiseringservaring; kunnen werken in groepen en onder druk. Salaris: min. f3351,- en max. f4705,- per maand. systeemanalist vac.nr. 6-5393/1042 Functie-informatie: doen van voorstudies van mogelijke automatiseringsprojecten en uitvoeren van informatie-analyses bij kleinere projecten en onderzoeken van oplossingsmogelijkheden in werkgroepverband; maken van systeemontwerpen voor programmasystemen, vervaardigen van programmasystemen of onderdelen daarvan en van de bijbehorende documentatie; implementeren van nieuwe en onderhouden van bestaande programmatuur. Vereist: HBO informatica of gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; automatiseringservaring. Salaris: min. f3039,- en max. f4098,- per maand. Voor beide functies geldt; Standplaats: Rijswijk. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer Z. Zeman, personeelsconsulent, onder nr. (070) 95 55 66. Sollicitaties inzenden voor 13 juni 1986. technisch medewerker (v/m) vac.nr. 6-5408/1042 Ministerie van Buitenlandse Zaken hoofdafdeling Beveiliging Functie-informatie: uitvoeren van overwegend technische opdrachten in binnen- en buitenland. Deze opdrachten worden veelal in teamverband uitgevoerd. Vereist: afgeronde opleiding MTS elektronica; meerjarige ervaring op het gebied van hoogfrequent- dan wel transmissietechniek; enige ervaring met automatiseringsapparatuur; kennis van en/of aantoonbare belangstelling voor toepassing van fijnmechanica en bouwkunde; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; actieve en passieve beheersing van de engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4098,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. groepsleider w/m) internationale verwerving vac.nr. 6-5323/1042 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Luchtmacht, afdeling Verwerving, bureau Bijzondere Internationale Verwerving Functie-informatie: verwerven van materieel via de amerikaanse krijgsmacht volgens bijzondere logistieke procedures; behandelen van verschillen in levering en afkeuringen; voeren en behandelen van correspondentie met binnen- en buitenlandse instanties; leiding geven aan vier medewerkers en in overleg behartigen van personeelsaangelegenheden; verstrekken van advies en informatie. Vereist: diploma HAVO incl. handel c.q. diploma MEAO administratieve richting/C; goede contactuele en leidinggevende eigenschappen; kennis omtrent het gebruik van geautomatiseerde systemen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de nederlandse en engelse taal. B.v.k. enige ervaring in een soortgelijke functie en kennis van de KLu- organisatie en procedures. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2175,- en max. f3271,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. Bodar en omtrent de selectieprocedure door de heer F.C. Raaff, onder nr. (070) 49 27 82 resp. 492426. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. dossiervormers (v/m) Ministerie van Defensie afdeling Secretariaatszaken Koninklijke Landmacht van de Landmachtstaf Functie-informatie: samenstellen van dossiers. t rekening houdend met de onderlinge relatie tussert objecten c.q. onderwerpen, inkomende en voorgaande documenten inzake beleidszaken en internationale verhoudingen, behandeld t.b.v. de gehele Landmachtstaf; bepalen van de aard van he object c.q. onderwerp en klasseren aan de hand van een gecompliceerde archiefcode; opsporen en uitlenen van dossiers aan daartoe gerechtigde functionarissen; uitoefenen van de voorgeschreven controles; verzorgen van de overdracht van de dossiers naar het semi-statisch archief Koninklijke Landmachtstaf. Er worden dossiervormers gevraagd voor: bureau dynamisch archief vac.nr. 6-5389/1042 Vereist: diploma MAVO/HAVO, SOD I, b.v.k. ervaring in het vormen van dossiers. Salaris: min. f2336,- en max. f3271,- per maand bureau dynamisch nato-archief vac.nr. 6-5390/1042 Vereist: diploma MAVO/HAVO, SOD I, goede kennis van de moderne talen; b.v.k. ervaring in het vormen van dossiers. Salaris: min. f2336,- en max. f3271,- per maand bureau dynamisch archief vac.nr. 6-5391/1042 Vereist: diploma MAVO, SOD I. Salaris: min. f2175,- en max. f2960,- per maand met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor deze functies geldt; Standplaats: 's-Gravenhage Tel. inlichtingen over de functies worden verstrekt door de heer J.R. Roso en omtrent de selectieprocedure door mevrouw C.A.M. de Jong-Wintermans, onder nr. (070) 16 63 33 resp. 72 23 29. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. administratief medewerker (v/m) vac.nr. 6-5373/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijk! Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, direct Afvalstoffen en Schone Technologie, hoofdafdelin- Chemische Afvalstoffen De directie Afvalstoffen en Schone Technologie is belast met de voorbereiding en uitvoering van het beleid gericht op het voorkomen van het ontstaan van afvalstoffen, het bevorderen van hergebruik van afvalstoffen, het doelmatig en milieuhygiënisc1 verantwoord verwijderen van afvalstoffen, alsmed» de coördinatie van de bevordering van schone technologie. De beleidsvoorbereiding resulteert in de totstandkoming en uitvoering van wettelijke maatregelen in het kader van de Afvalstoffenwet e de Wet chemische afvalstoffen. De Directie omvat de hoofdafdeling Chemische Afvalstoffen, de hoofdafdeling Afvalstoffen, de afdeling Management en Beleidsondersteuning en de afdeling Schone Technologie (in totaal ca. 50 medewerk(st)ers). Voor de hoofdafdeling Chemische Afvalstoffen worden de secretariaatswerkzaamheden uitgevoerd door een tweetal medewerk(st)ers. Functie-informatie: verrichten van secretariaatswerkzaamheden van de Hoofdafdeling zoals: typewerkzaamheden; bijhouden van de agenda van het hoofd en medewerk(st)ers; postboekregistratie en verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden; vormen en bijhouden van dossiers en werkdossiers voor het hoofd van de Hoofdafdeling; verzorgen van het verslag van het wekelijkse werkoverleg. Vereist: diploma HAVO met talenpakket; een secretariële opleiding strekt tot aanbeveling; diploma typen; ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Philips); ambtelijke ervaring. Standplaats: Leidschendam Salaris: max. f2725,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door ir. A.J.M. Overgaag, onder nr. (070) 2093 67, tst. 3130. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986. secretaresse/secretaris vac.nr. 6-3858/1042 Ministerie van Financiën centrale directie Organisatie Functie-informatie: verrichten van secretariële werkzaamheden t.b.v. de leiding en medewerkers van de Directie, w.o.: behandelen van inkomende en uitgaande stukken; verzorgen van dossiers; bijhouden van agenda's, maken van afspraken voo vergaderingen en alle voorkomende type- en administratieve werkzaamheden. Daarbij wordt gebruik gemaakt van tekstverwerkende en andere computerapparatuur. Vsrsist: MAVO 4/HAVO en diploma typen. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden; ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2041,- en max. f2725,- per maanc met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1986.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 32