AM NVM TH Delft Administratief Medewerker de algemene rekenkamer tweede hoogspanningsmonteur (m/v) Nederland B.V. technici (m/v) MAKELAAR 66 Bloemendaal rekreatie-medewerker m/i concordia heeft meer voor u over Staal Bankiers groeit verder! OPERATOR s NETWERKBEHEERDER Bi 44 ZATERDAG 24 MEI 1986 (0,5 dagtaak) Het Bureau van de Hogeschool. Tot het Bureau van de Hogeschool behoren een aantal diensten die ter voorbereiding en uitvoering van besluiten van het College van Bestuur ambtelijke ondersteuning verlenen aan dit College en aan de Onderwijs- en Onderzoekafdeling. De Dienst Personeel en Organisatie houdt zich binnen het Bureau van de Hogeschool bezig met de onderwerpen op het gebied van personeel en organisatie die op centraal niveau besluitvorming en uitvoering vragen. De hoofdsectie Organisatie- en Formatie zaken, een onderdeel van deze, adviseert over een zo doelmatig mogelijke inrichting van de organisatie en is nauw betrokken bij de voorbereiding en de uitvoering van het formatiebeleid. Hierbij wordt met alle afdelingen en diensten twee-jaarlijks over de formaties overleg gepleegd (formatieberaad). Deze hoofd sectie wordt ondersteund door een secretariaat. Functie-informatie: administratief voorbereiden en plannen van de formatieberaden door o.m. geheel zelfstandig opstellen van een activiteitenplan notuleren en uitwerken van de formatieberaden opzetten en verzorgen van een rappèlsysteem. Profielschets: VWO-opleiding/secretaresse- opleiding ervaring met verslaglegging goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid zich ook inhoudelijk kunnen verplaatsen in de organisatieproble- matiek van de afdelingen en diensten. Geboden: Salariëring volgens rijksregeling afhan kelijk van opleiding en ervaring (maximaal te bereiken salaris 1.480,- bruto per maand bij een 20-urige werkweek). Directe opneming in pensioenfonds. Procedure: De Technische Hogeschool Delft wjl graag meervrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De TH-wervings- en selectiecode is van toepassing. Informatie: Inlichtingen bij de heer O.K. Meijer, telefoon 015-783674. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeel en Organisatie, Juliana- laan 134, 2628 BL Delft met vermelding van nr. AD 8616/1042 in de rechterbo venhoek van de brief. De Technische Hogeschool Delft verzorgt universitair onderwijs in 14 verschillende studierichtingen, verdeeld over 14 (onder/tussenjafdelingen. Er studeren ca. 12.000 studenten en er werken bijna 5.000 mensen. Ruim 60 vakgroepen geven onderwijs en verrichten weten schappelijk onderzoek. Daarnaast is er een aantal centrale diensten, zoals: de Centrale Bibliotheek, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Diensten het Bureau van de Hogeschool. Technische Hogeschool Delft De Algemene Rekenkamer is een Hoog College van Staat dat tot taak heeft onderzoek te doen naar het financieel beheer, de efficiency van de organisatie en het functioneren van de rijksoverheid en naar de effectiviteit van haar activiteiten. Het ambtelijk apparaat telt 300 personeelsleden verdeeld over zes controle-afdelingen en enkele ondersteunende afdelingen. De Algemene Rekenkamer vraagt ten behoeve van het bureau Personeelsuitgaven A van de tweede afdeling een: onderzoeksmedewerker (v/m) vac. nr. 6-5403/1042 Functie-informatie: het zelfstandig instellen van onderzoeken op het terrein van formatie en organisatie (-beleid) binnen de Rijksoverheid. Hierbij dient aandacht te worden geschonken aan de volgende beleidsterreinen: formatie-aangelegenheden (orgaan- en functie beschrijvingen, kwantitatieve formatie en functiewaardering), organisatie-aangelegenheden (werkmethoden, procedures, structuren, administratieve organisatie) en personeelsplanning. Vereist: voltooide universitaire opleiding (b.v.k. in afstudeerpakket organisatie/bedrijfskunde) met minimaal enige jaren ervaring op het gebied van formatiezaken, personeelsplanning en organisatorische vraagstukken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f 4.346,- en max. f 6.854,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Genoemde brutosalarissen zijn exclusief 7,5% vakantietoeslag. De volledige werkweek is 38 uur. De Algemene Rekenkamer wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid wordt daarom de voorkeur gegeven aan een vrouw. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer mr. drs. J. van Spengen, hoofd bureau Personeelsuitgaven A, onder nr. (070)-469535. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer, vóór 11 juni 1986 zenden aan de Algemene Rekenkamer, afdeling Personeelszaken, Postbus 20015, 2500 EA 's-Gravenhage. Bij het Elektriciteitsbedrijf Delfland kan op korte termijn geplaatst worden bij de afdeling Distributie Elektriciteit in de gemeente Delft, een Voor deze functie zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van minimaal een LBO-diploma richting Elektrotechniek. Een voortgezette vakopleiding, blijkend uit b.v. het diploma V.E.V. - M.E.N, (sterkstroomnetten) of daarvoor studerend en enige ervaring in 10-kV netten strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bieden wij een aanvangssalaris dat ligt tussen f 1.996,- en f 2.567,- bruto per maand, terwijl promotiemogelijk heid tot f 2.960,- bruto per maand aanwezig is. De arbeidsvoorwaarden, zoals deze gelden voor het Overheidspersoneel, zijn voor onze bedrijven van toepassing. Voor de ziektekostenverzekering zijn wij aangesloten bij het IZA Zuid-Holland. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 10 dagen na verschijning van dit blad gericht worden aan: De Directeur van het Elektriciteitsbedrijf Delfland Postbus 516 2600 AM Delft Voor eventuele informatie kunt u zich telefonisch richten tot de afdeling Personeelszaken, telefoon 015 - 56 93 33, toestel 327. gevestigd in Rijswijk, is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in de grafische informatieverwerking, uitgesplitst in de deelgebieden tekstvormgeving, drukwerkvoor bereiding, reproduktie en nabewerking. AM Nederland levert daarvoor een verschei denheid aan systemen, apparatuur en benodigdheden. Het bedrijf is sinds 1960 in Nederland gevestigd. Wij zoeken op korte termijn enkele ervaren die na een gedegen trainingsperiode buitendienstwerkzaamheden gaan verrichten in de Randstad. Bij de cliënt verzorgen zij de afstelling en reparatie van hoofdzakelijk offset- en kopieerapparatuur. Eigen AM-apparatuur, waarmee u eerst intern de nodige erva ring hebt opgedaan. Wij vragen: opleiding MTS-E met belangstelling voor mechanica of MTS-Wtb met aan toonbare belangstelling voor elektronica; rijbewijs BE; centrale woonplaats in de Randstad; leeftijd tot 25 jaar. Ervaring in een technische functie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: een goed salaris, afhankelijk van oplei ding en ervaring; uitstekende bijkomende arbeidsvoor waarden, waaronder een onkostenver goeding, bedrijfsauto ook voor privé- gebruik en een studiekostenregeling. Uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de afdeling Personeelszaken van AM Nederland, Polakweg 7, 2288 GG Rijswijk, waar ook telefonisch informatie verstrekt wordt: (070) 90 66 50. WAAROM OOK U NIET. Wij vragen te koop in De Haag, Wassenaar en Leid- schendam huizen en/of flats. Bij het in de verkoop geven uw huis en/of flat, GAAN W over tot het maken van een f< toreportage, die in 3 versch lende kranten wordt üitgeg ven. Waarom ook u niet! In het weekeinde ook geopenc LOESCHKE MAKELAARS TAXATEURS 070-521021 Al 66 jaar een begrip. christelijk psychiatrisch Bloemendaal is een modern christelijk psychiatrisch verpleeghuis met 128 bedden, een uitgebreid centrum breide polikliniek. Er werken circa 950 mensen. De afdeling Ontspanning Patiënten houdt zich bezig met de verzorging van aktiviteiten op m gebied van rekreatie en vrijetijdsbesteding t.b.v. onze patiënten. In verband met het vertrek van één van de vijf medewerkers van de afdeling zoeken wij ep G voor 28 uur per week (Vakaturenummer HB-86-42) (Gezien de teamsamenstelling gaat de voorkeur uit n ri vrouw) ji1 inhoud geven aan een algemene sociëteit, w.o. het begeleiden van vrijwilligers, verzoff van kulturele informatie en kleine ondersteunende rekreatieve aktiviteiten organiseren van kultürele en rekreatieve aktiviteiten t.b.v. de leeftijdsgroep 35-55 jaaiC ondersteunen en assisteren van de redaktie van het patiëntenblad verzorgen van groepsaktiviteiten, zoals bv. (tens en expressie. L Gezien het karakter van ons centrum moet u rekening houden met avond- en weekendvp' (±één weekend per maand en 1 a 2 avonden per week). B Natuurlijk verwachten wij, buiten enthousiasme en bruisende ideeën, het één en ander vanj^ nieuwe kollega, nl„ |a een opleiding MBO-KW of gelijksoortig nivo minimum-leeftijd 24 jaar r ervaring in het rekreatiewerk i in staat zijn het afdelingsbeleid te kunnen vertalen in konkrete aktiviteiten R zelfstandig en in teamverband kunnen funktioneren. Het salaris bedraagt maximaal 2.822,- bruto per maand bij een full-time dienstverban Cl moet er wel rekening mee houden dat genoemde funktie in 1987 zal worden ingepast inS' Funktie Waarderings Systeem Gezondheidszorg. Ui St Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. IT Bloemendaal hanteert de NVP sollicitatiekode. re Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer W. Mechelse, telefoon 070-9101 Oljij toestel 2256. je ïe üw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vakaturenummer. binnen 1 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd van de afdeling personeelszak^. Monsterseweg 93, Postbus 53002, 2505 AA Den Haag. EEN ADMINISTRATIEVE KRACHT voor 10 uur per week Tot de taken behoren o.a.: - opzetten en bijhouden van archief - het verwerken van in- en uitgaande post - alle voorkomende buro-werkzaamheden We denken aan iemand die: - zelfstandig kan werken - de Nederlandse taal goed beheerst - goede typevaardigheid bezit - bekendheid heeft met de wijk, en - een loyale opstelling heeft t.o.v. etnlsch-culture- ie bevolkingsgroepen Gezien de huidige samenstelling van het team gaat onze voor- r een vrouwelijke medewerkster. Eventuele uitbreiding van het aantal arbeidsuren in de toe komst is mogelijk. Inlichtingen: Telefonisch: 070-895021, dhr. J. A. Dorlas. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad schriftelijk aan: STICHTING BEWONERSORGANISATIE „DE HOEFEISER" Hoefkade 359, 2526 BV Den Haag onder vermelding van SOLLICITATIE op de enveloppe. Concordia is een moderne middelgrote ver- De buitendienst vormt de schakel tussen de ver zekeringsmaatschappij met 300 medewerkers zekerden en Concordia. In deze commerciële in de binnendienst en 500 in de buitendienst. organisatie werken tussenpersonen, al dan niet Het verzekerd kapitaal van het levensverze- op basis van een arbeidsovereenkomst, onder keringsbedrijf bedraagt ruim 5 miljard gulden. y begeleiding van inspecteurs aan een op goed Concordia biedt uniek winstdelende polissen wederzijds vertrouwen gebaseerde relatie met van levensverzekering, uitgekiende schadever- de cliënten. Dit vooral door zorg te dragen voor zekeringen en voordelige hypothecaire en per- een passend verzekeringspakket en optimale soonlijke leningen. serviceverlening. verzekeringen Voor onze buitendienst vragen wij in DEN HAAG een: VERZEKERINGSADVISEUR M/V De aan te stellen functionaris houdt zich in deze zelfstandige, afwisselende baan druk bezig met de advisering en verkoop van onze zeer goed in de markt liggende verzeke- ringsprodukten en het beheer van de bestaande portefeuille. Wij vragen voor deze functie een actieve, representatieve en bovenal commerciële medewerker/ster, niet jonger dan 25 jaar en woonachtig in bovengenoemde plaats of directe omgeving. Het bezoeken van klanten dient ook in de avonduren te geschieden. De honorering is uiteraard afgestemd op de commerciële vaardigheid, waarmede de nieuwe medewerker/ster zijn of haar doelgroep benadert. Daarbij behoort een vast salaris, ook al tij dens de gedegen opleiding, een gunstige provisieregeling en aantrekkelijke emolumenten. Bij aanvang kunt u rekenen op een jaarinkomen van zo'n f 35.000,—, terwijl daarna een aanzien lijk hoger inkomen tot de reële mogelijkheden behoort. Voorts biedt Concordia een premievrije pensioenregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een medisch- en psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. - Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide persoonlijke gegevens kunt u richten aan: concordia Concordia Verzekeringen, Afdeling Personeelszaken, Oudenoord 10, 3513 ER Utrecht, Telefoon 030-333433 Staal Bankiers N.V. is van oudsher een zelf standig opererende bank. De nadruk wordt gelegd op dienstverle ning aan institutionele beleggers, kleine en mid delgrote ondernemingen en particuliere cliënten die een financiële bege leiding op maat wensen. Het uit 1916 daterende bankiershuis besteedt grote aandacht aan een persoonlijke en ouder wets degelijke service. De kleine organisatie (circa 220 medewerkers) en de informele sfeer maken Staal Bankiers tot een plezierige werk geefster. In het computercentrum wordt o.a. gewerkt met een aantal PDP 11/70- en VAX-computeris onder de besturingssystemen RSTS en VMS. In verband met de sterke toename van het vfli aanbod in het computercentrum zoeken wij op korte termijn een servicebewuste fC om de produktiesector te komen versterken. Deze sector maakt deel uit van de afdeling r Automatisering met in totaal 20 medewerkers. De kandidaat die wij zoeken, moet een gedegen operating ervaring hebben met bovenge noemde systemen. Verder moet de kandidaat bereid zijn om mee te draaien in de ploegen|( dienst. Als vooropleiding is HAVO-niveau vereist. n je De vergevorderde kantoorautomatisering binnen Staal Bankiers wordt thans onder meer gerealiseerd met behulp van een INX4400 netwerk concentrator, momenteel bestaande 15 slave-nesten, welke onderling gedeeltelijk door middel van glasvezelkabels zijn verboi^ den. Aan dit netwerk zijn naast (o.a.) een aantal PDP- en VAX-computersystemen circa 300 terminals aangesloten. |c In verband met de te ven-vachten verdere groei van het netwerk, zowel qua omvang als qi|e functionaliteit, zoeken wij op korte termijn een servicebewuste je om de groep Netwerkbeheer te komen versterken. Deze groep maakt deel uit van de afdelfli Automatisering met in totaal 20 medewerkers. Van de kandidaten verwachten wij een ope ding op minimaal MTS-niveau, alsmede aantoonbare ervaring op het gebied van dataconi); nicatie en/of netwerkbeheer rJ fi Staal Bankiers biedt naast goede salarissen in overeenstemming met de belangrijkheid vir de taken, bijzonder interessante functies in een in technologisch opzicht geavanceerde enla steeds evoluerende omgeving. Wij verzoeken u om schriftelijk te solliciteren. Uw brief met alle terzake dienende gegevef? kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Voor nadere informatie over de inhoud werkzaamheden kunt U desgewenst contact opnemen met de heer J. van den Bol, hoofd vp de afdeling Produktie, telefoon (070) 101565 (na 19.00 uur en in het weekeinde: (070) 8588® Lange Houtstraat 8, Postbus 327, 2501CH Den Haag, telefoon (070)101510.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 30