1? ptt m wMWÊÊmë Administratief medewerkster m/v ZURICH «- VERZEKERINGEN MEDEWERKER (v/m) MEDEWERK(ST)ER ADVERTENTIE VERKOOP zoetermeer receptioniste/telefoniste/typiste (m/v) administratief medewerkster (m/v) part-time medewerkster (19 uur) Jjeidlnggevende functie bïj de afdeling Verzending van dé Gentrak Magazijndienst in Ceidschëndam. 42 ZATERDAG 24 MEI 1986 "Zurich" Verzekeringen representeert één van de grootste buitenlandse maatschappijen, die met een eigen filiaaldirectie in Nederland is vertegenwoordigd. De "Zürich"- verzekeringsgroep bestaat ruim honderd jaar en heeft vestigingen overal ter wereld. Hoofdzetel van het concern bevindt zich in Zürich, Zwitserland. De Nederlandse vestiging in het centrum van Den Haag heeft zich gespecialiseerd in schadeverzekeringen en verhuist in de loop van 1986 naar Leidschendam. Ook de nieuwe vestiging is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Voor de administratieve unit van de afdeling Personeelzaken, die in totaal bestaat uit 5 medewerk(st)ers, zoeken wij een Personeelzaken, 30 uur per week In nauwe samenwerking met haar collega voert zij zelfstandig een veelzijdig taken pakket uit. Van haar wordt zonder meer verwacht dat zij zelfstandig werkt en in staat is alert op zaken in te spelen. De personeelsadministratie omvat o.a. het: - administratief begeleiden van de wer ving- en selectieprocedures - administratief verzorgen van aanstel lingen, waaronder het regelen van een eventuele psychologische test, medi sche keuring en het maken van aanstel- lingsbrieven - invoeren van nieuwe personeelsge gevens en het muteren van bestaande gegevens in de diverse systemen - up-to-date houden van de opleidings- documentatie en het administreren van alle, zowel individuele als collectie ve, opleidingen die binnen het bedrijf worden gevolgd - per toerbeurt bedienen van het va riabele werktijdensystemen en daar mee de verwerking van vakantie en ziekte - organiseren van introductiedagen voor nieuwe personeelsleden en activiteiten m.b.t. jubilea en pensionering. Daarnaast verzorgt u de correspondentie van de afdeling, notuleert u vergaderin gen en assisteert u bij incidentele acties. Al met al een aantrekkelijke baan voor iemand die representatief kan optreden, goede communicatieve vaardigheden be zit en initiatief durft te tonen. Voor deze afwisselende functie zoeken wij een energieke medewerkster met een HAVO-diploma met typen of het MEAO- diploma, secretariële richting. Uw be heersing van het Nederlands en Duits is uitstekend. U heeft al enige administratie ve ervaring opgedaan, zo mogelijk bin nen een afdeling Personeelzaken. Erva ring met tekstverwerkende apparatuur, bij voorkeur IBM-Visietekst, strekt tot aan beveling. Zürich biedt u een goed salaris en secun daire arbeidsvoorwaarden, zoals: - 8% vakantietoeslag - 13e maand - minimaal 25 vakantiedagen - premievrij pensioen - mogelijkheden tot studiekostenver goeding - variabale werktijden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw Th.M. Zaaijer-Loof, Hoofd Personeelzaken, "Zürich" Verzekering Maatschappij, Postbus 57, 2501 CB Den Haag. Directie voor Nederland, Oranjestraat 15, Den Haag. EMEENTE LEIDSCHENDAM Secr. 86.08 )2 uur per week. ■richten van gevarieerde administra- Funktie-eisen: Het bezit van een HAVO-diploma (of een hiermee vergelijk bare opleiding), terwijl het bezit van een typediploma tot aan beveling strekt. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en opleiding kan een salaris worden geboden tot maximaal 1868,80 bruto per maand. Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling onderwijs en personeelszaken, de heer H. Keizer, telefoonnummer 070-209350, toestel 200. Sollicitaties kunnen onder vermelding van het vacaturenum mer tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Leidschendam, postbus 424, 2260 AK LEIDSCHENDAM. WAAYER de kaasboer VERRIJN STUARTLAAN 44A, 2288 EN RIJSWIJK telefoon 070 - 90.54.54. een landelijk werkend filiaalbedrijf met haar kantoor en magazijn te Rijswijk zoekt op korte termijn een medewerker administratie <mm Voor deze interessante en afwisselende funktie zoeken wij een medewerker/ster tot max. 28 jaar met een opleiding op MEAO/HAVO niveau. Een belangrijk onderdeel van zijn/haar taak zal worden: voorbereiding van en kontrole op de administratieve doorlevering van goederen aan onze filialen. Daarbij is een cijfermatige aanleg, nauwgezetheid en belangstelling voor automatisering noodzakelijk. Belangstellenden wordt verzocht kontakt op te nemen met de heer G.B. Waayer onder no. 070-905454 of een sollicitatie brief te zenden aan de Directie van Waayer de Kaasboer, k Verrijn Stuartlaan 44A, 2288 EN Rijswijk. Sijthoff Pers vraagt ten behoeve van haar afdeling Advertentie Exploitatie Haagsche Courant/Het Binnenhof een full-time die belast wordt met de telefonische verkoop van rubrieksadvertenties. Wij zoeken hiervoor een medewerk(st)er: met een veelzijdige belangstelling en een MAVO-opleiding of enige jaren HAVO, die zelfstandig kan werken en een commerciële instelling heeft, alsmede een goede beheersing van de Nederlandse taal, die beschikt over doorzettingsvermogen, creatief gevoel en goede contactuele eigenschappen, die werkzaam is (geweest) in een beroep waarbij telefoon als communicatiemiddel niet onbekend is, die plm. 22 jaar oud is. Ervaring in de advertentie-verkoop is niet vereist. Een opleiding vindt in het bedrijf plaats. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een gratificatie ter grootte van een extra maand. Indien u meer wilt weten omtrent deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw J. Post, cheffin Telefonische Acquisitie, telefoon 070-190785. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA Den Haag, ter attentie van de heer H. L. M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer HH-86020 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid- Holland. Zij geeft onder meer uit: de Haagsche Courant, de Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit: Het Binnenhof en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Drift b.v. te Rijswijk een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuws voorzien door middel van diverse aparte regio-katems. Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen. De totale lezerskring van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. De redacties van deze regio-katems en plaatselijke nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. In samenwerking met het Franse bedrijf SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijthoff'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bedrijfsleven en (overheidsinstellingen Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming 'Transpotel' informatie-faciliteiten via het Viditelsysteem. De centrale directie, de hoofdredactie, de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale afdelingen, alsmede het computercentrum zijn gevestigd in een modem bedrijfscomplex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met circa 1500 middelgrote bedrijver SIJTHOFF PERS In onze werkteken- en werktekenaars bm Zij die het vak tot in de puntjes beheersen en een creatieve geest hebben, nodigen wij uit te solliciteren. Een goed salaris en andere aantrekkelijke arbeidsvoor waarden behoren uiteraard bij deze baan. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van 'Grafisch werktekenaar' mom p.a. Jaarsveldstraat 62, 2546 CS Den Haag. WATERSCHAP NOORDWOUDE Het waterschap Noordwoude is gevestigd te Hazerswoude en is belast met taken, voor namelijk betrekking hebbende op de zorg voor de waterkering en de waterbeheersing in een gebied van circa 6400 ha. Op de secretarie van het waterschap is binnenkort de funktie vakant van FINANCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Globale funktie-informatie: - computertechnische in- en uitvoer van financiële gegevens; - kredietbewaking; - controle salarisadministratie en daarmee verband houdende werkzaamheden; - werkzaamheden m.b.t. de invordering van de waterschapsbelasting; - voorbereidingswerkzaamheden m.b.t. de jaarbegroting en de jaarrekening; - assistentie bij de postverzorging en overige werkzaamheden. Vereisten: - diploma MEAO en typediploma, dan wel een gelijkwaardige opleiding, eventueel aangevuld met een financiële opleiding op PD/MBA en/of FBA-niveau; - zowel zelfstandig als in klein teamverband kunnen funktioneren; - leeftijd tot omstreeks 30 jaar; - goede contactuele .eigenschappen en flexi biliteit. Overige informatie: Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Bij gebleken geschiktheid zijn verdere ontplooi ingsmogelijkheden niet uitgesloten. De mogelijkheid bestaat de funktie in deeltijd te vervullen (32 uur). Belangstellenden dienen hun voorkeur in hun sollicitatiebrief te vermel den. Een medisch onderzoek behoort tot de selec tieprocedure. Geboden worden: - een salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bruto minimaal 2.336.- en maximaal 3.601.- bij een 38- urige werkweek, doch exclusief inhouding overheidspersoneel en vakantietoeslag; - een rechtspositie zoals deze in het algemeen van toepassing is bij de overheid; - opname in de Interprovinciale Ziekte kostenregeling (IZR). Sollicitaties: Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven met uitgebreide informatie kunnen binnen 14 dagen na de verschijningsdatum van dit blad worden gezonden aan het college van dijk graaf en heemraden van het Waterschap Noordwoude, Raadhuisplein 1, 2391 BJ Hazerswoude-Dorp. gemeente zoetermeer postbus 15 2700 AA zoetermeer centr. afd. pers. en org. I telefoon (079) 44 04 08 aankomend maquette bouwer (m/v) vacaturenummer B 08.103.01 Het betreft een vacature voor de periode van 3 jaar. Aanstelling geschiedt bij voorkeur voor 36 uur per week. taak: - het in hoofdzaak vervaardigen van onderdelen voor de voorlichtingsmaquette "Groot Zoetermeer"; - het incidenteel vervaardigen van stedebouw- kundige presentatiemaquettes. vereist: een diploma op LBO niveau (zoals diploma LTS timmeren, meubelmaken, fijn metaal), salaris: afhankelijk van opleidng, leeftijd en ervaring maximaal f2.725,00 bruto per maand bij een volle dige werkweek. Het gemeentelijk beleid is gericht op het vergroten van het aantal vrouwelijke functionarissen in functiegroepen waarbinnen zij ondervertegenwoor digd zijn, zodat met name zij worden uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. De R.K. Woningbouwvereniging St. Bonifacius te Rijswijk beheert ongevet 2800 woningen en stelt haar klanten - bewoners en woningzoekenden - centraal in het beleid. Voor de uitvoering van haar taak beschikt zij over ee centraal bureau met 30 medewerkers. Mede als gevolg van een reorganis van dit bureau zijn de volgende vacatures ontstaan: Functie-informatie: De receptioniste/telefoniste/typiste werkt rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling algemene en bewonerszaken en verricht onder meer de volgende taken: ontvangen en doorverwijzen van bezoekers; geven van inlichtingen; bedienen van de telefooncentrale; aanvullend verrichten van type werk; assisteren bij administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: opleiding MAVO, aangevuld m< typediploma; goede mondelinge uitdrukking vaardigheid; representatief en klantvriendeli optreden; leeftijdsindicatie vanaf 20 jaar. Functie-informatie: De administratief medewerkster werkt rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling financieel-admini- stratieve zaken en verricht onder meer de volgende taken: eenvoudige boekhoudkundige werkzaamheden; algemene administratieve onder steuning; type- en archiefwerkzaamheden; beheer van de kas. Functie-eisen: opleiding MAVO, aangevuld mé typediploma; enige boekhoudkundige ervari( ervaring met geautomatiseerd^ gegevensverwerking; accuratesse en zorgvuldigheid het werk; leeftijdsindicatie vanaf 20 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Voor beide functies geldt de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties, diej goede arbeidsvoorwaarden bevat, waaronder een vakantietoeslag van 8% per jaar en L een 371/2-urige werkweek. De corporatie kent hiernaast nog een kerstgratificatie. Inschaling zal geschieden op basis van leeftijd en ervaring. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. 1 De werving wordt begeleid door het Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuisviesti Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrief, met volledige vermelding van opleiding en ervaring, vóór 6 juni a.s. te zenden aan het NCIV b.vPostbus 418, 3440 AK Woerden, ter attentie van drs. Dh. S. Lie, met vermelding van "sollicitatie" op de enveloppe. Deze kan desgewenst nadere inlichtingen verstrekken. Telefoon (03480) 1 60 33. Bij de afdeling Personeelszaken van het Elektriciteitsbedrijf Delfland kan er op korte termijn geplaatst worden een Tot haar werkzaamheden behoren: - het assisteren bij de personeelsadministratie: - het bijhouden van het afdelingsarchief en - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Kandidaten die in het bezit zijn van een MAVO-diploma en enige administratieve ervaring hebben, kunnen op deze advertentie reageren. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, kan bij aanstelling, op basis van een werktijd van 19 uur, een salaris worden geboden van minimaal f 998,— tot maximaal f 1.283,50 bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden, zoals deze gelden voor het Overheidspersoneel, zijn voor onze bedrijven van toepassing. Voor de ziektekostenvergoeding zijn wij aangesloten bij het IZA Zuid-Holland. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 7 dagen na verschijning van dit blad gericht worden aan: De Directeur van het Elektriciteitsbedrijf Delfland Postbus 516 2600 AM Delft Voor eventuele informatie kunt u zich telefonisch richten tot de afdeling Personeelszaken, telefoon 015-56 93 33, toestel 327. Het Directoraat Logistiek Telecommunicatie in Leidschendam, waar de Centrale Magazijndienst deel van uitmaakt, zorgt ervoor dat de goederen stroom binnen de PTT zo optimaal mogelijk ver loopt. De Centrale Magazijndienst is verantwoor delijk voor ontvangst, opslag en distributie van de goederen. Het werkterrein van de man of vrouw Groepage is een onderdeel van de afdeling Verzen ding en is belast met het controleren, groeperen, verpakken, expeditie klaarzetten en laden van de te verzenden goederen. Als chef geeft u leiding aan 25 mensen en bent u verantwoordelijk voor een goede afleverkwaliteit, een korte doorlooptijd en de produktiviteits- bewaking. Onze wensen Wij vragen een middelbare opleiding, bij voorkeur aangevuld met een gerichte vakopleiding en aan toonbare ervaring in soortgelijke leidinggevende functies. Verder verwachten wij een goede uitdruk kingsvaardigheid en communicatieve vaardigheden. Wat wij bieden Het salaris hangt af van opleiding en ervaring er bedraagt maximaal f 3601,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 7T4 ten minste 23 vakantiedagen Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst neme E vooral in functies waarin zij nu nog onderverteg woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt da<> om voor deze vacature de voorkeur gegeven aai een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt do de heer A.M.H. Sorée, hoofd Centrale Magazijn dienst, (070) 12 12 15. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, ongefrankeerd richten aan: Directoraat Logistiek Telecommunicatie T.a.v. de heer A.J.M. Jansen, Personeelsdienst Postbus 440 2260 AK Leidschendam ptt telecommunicatie

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28