den haag vraagt: Typiste m/v Sint Antoniushove ff izoetermeer Adverteren doet verkopen! ervaren assistent(e) De perspectieven bij SAV PART-TIME -SECRETARESSE! 40 ZATERDAG 24 MEI 1986 HERHAALDE OPROEP Technisch Inspecteur (m/v) Vac.nr. 7-86-5384 Voor de Gemeentelijke Dienst voor de Volkshuisvesting, t.b.v. de afdeling Inspectie en Controle Taak: -controleren van: -de naleving van voorschriften en besluiten van raad c.q. college en de directie van de Dienst Volks huisvesting; -de uitbesteding door opdrachtne mers aan onderaannemers; -nieuwbouw-, renovatie- en groot- onderhoudsprojecten: o.m. beoor delen van de gevolgde procedure bij aanbesteding; -(mede) beoordelen van de tech nische vaardigheden van bedrijven die op de aannemerslijst wensen te worden geplaatst; -verrichten van onderzoeken in opdracht van het hoofd Inspectie en Controle. Vereisten: -opleiding op HTS-niveau; -relevante werkervaring; -bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 5.221,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. J. M. Groenewegen, telefoon 070-123501. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst voor de Volks huisvesting. Afd. Personeelszaken, Drie Hoekjes 35, 2513 AZ "s-Gravenhage. Plv. hoofd financiële administratie (m/v) Vac.nr 7-86-6663 Voor de Gemeentelijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, t.b.v. de afd. Financiële Administratie De Gemeentelijke Dienst voor Verple ging en Verzorging die thans 7 ver pleeghuizen en 6 verzorgingshuizen exploiteert, omvat ca. 1200 medewer- kers/sters. De afdeling Financiële Administratie is gehuisvest in het hoofdkantoor aan de Laan van Nieuw Oost Indië 14, 's-Gravenhage. Taak: -samen met het hoofd financiële admi nistratie (tevens administrateur) lei den, coördineren en controleren van de afdelingstaken. Belast met de dagelijkse leiding van de medewer kers van de afdeling (organieke sterkte thans 13, inclusief medewer kers salaris-administratie); -opstellen van begrotingen en jaarre keningen; -doorlichten van de begrotingen; -ontwikkelen van de automatisering; -ontwerpen, c.q. verbeteren van de administratieve procedures binnen de afdeling; -verzorgen van een periodieke infor matievoorziening t.b.v. directie, afde lingen en tehuizen van de dienst. Vereisten: -bezit van het SPD-diploma of gelijk waardig; - ruime ervaring in de comptabele sfeer; -beschikken over leidinggevende kwaliteiten; -contactuele vaardigheden; -bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 5 221 - bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A. J. Blok, telefoon 070-824181. toestel 147. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, Afd. Personeelszaken, Laan van Nieuw Oost Indië 14-16, 2593 BT 's-Gravenhage. Lithograaf/micro macromonteur (m/v) Vac.nr 7-86-5775 Voor de Gemeentesecretarie, t.b.v. bureau Algemene Administratieve Ondersteuning, Gemeentedrukkerij Taak: -vervaardigen van zwart/wit negatie ven of positieven (lijn, raster of half- toon) via de directe of indirecte methode van opzicht- en doorzicht- modellen; -monteren van zwart/wit- en deelkleu- renpositieven en/of negatieven^ tot montagevormen; -kopiëren van positief- en negatief montage in kopieerraam op gepre- sensibiliseerde platen. Vereisten: Grafische LTS, aangevuld met diploma SBO drukvormvervaardi- ging (certificaten montage en plaatver- vaardiging). Salaris: maximaal f 2.960,- bruto per maand (op grond van diensttijd is een uitloop tot max. f 3.118,- bereikbaar). Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer F. Kornblüt, telefoon 070-123667 SOLLICITATIEADRES Gemeentesecretarie, Afd B.P.O.. Postbus 80.000, 2508 GA 's-Gravenhage. Bestands-/ systeembeheerder (m/v) Vac.nr. 7-86-5776 Voor de Gemeentesecretarie t.b.v. bureau Algemene Administratieve Ondersteuning, sector Documentatie en Bibliotheek Algemene informatie: De sector Documentatie en Bibliotheek verzorgt de vakliteratuur en de docu mentatie voor de Raad, het College, de secretarieambtenaren en - in beperkte mate - voor de ambtenaren van overige gemeentelijke diensten en bedrijven. Bij de sector werken ca. 20 medewer kers die o.a. de volgende werkzaamhe den verrichten: -literatuur-informatieverschaffing; -collectievorming van boeken en vak bladen; -ontsluiten van vakliteratuur; -attendering in het algemeen (o.a. lite ratuuroverzichten en knipselkran ten); -voorbereiding en onderhoud van databankengebruik, documentatie- methoden en thesauri. Men werkt aan een vergaande automa tisering van documentatie- en biblio theekwerkzaamheden. Daarbij zal in toenemende mate gebruik worden gemaakt van databanken en thesauri. In verband met deze automatisering is er bij de sectie Beheer van de sector een functie van medewerker bestands/systeembeheer vacant. Taak: - is verantwoordelijk voor het bestand- beheer van het nog op te bouwen geautomatiseerde catalogussysteem (o.a. dagelijkse werkverdeling m.b.t. invoer en uitvoer; kwaliteitsbewaking; gebruik van quiery-taal voor het maken van uittreksels; procedurebe schrijvingen en -bewaking; systeem- documentatie; nabewerking en ver zending van de uitvoer); - is verantwoordelijk voor het systeem beheer van de aanwezige microcom puters (o.a. bestandsbeveiliging; systeemdocumentatie; onderhoud programmatuur (Dbase)); - is belast met de samenstelling van het Blauwe Boek (Overzicht van het bestuurlijk en ambtelijk apparaat); -is belast met de dagelijkse leiding en neemt deel aan de werkzaamheden van de produktiemedewerkers (4,5 formatieplaatsen: belast met het samenstellen van literatuuroverzich ten, knipselkranten en de geautoma tiseerde catalogus levering fotoko pieën); - vervangt deeltaken van andere mede werkers van de sectie Beheer; -vervangt het hoofd van de sectie Beheer (10.5 formatieplaatsen) m.b.t. de dagelijkse voortgang van de werk zaamheden. Vereisten: -MEAO-opleiding met in het vakken pakket Informatica of een gelijkwaar dige opleiding op het gebied van automatisering (b.v. AMBI-modulen I1+B1). -ervaring met automatiseringswerk zaamheden; -leidinggevende capaciteiten. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. C. de Mos, telefoon 070-122069. SOLLICITATIEADRES: Gemeentesecretarie, B P.O., Postbus 80.000, 2508 GA 's-Gravenhage. Boekhouder (m/v) Vac.nr. 7-86-6662 Voor de Gemeentelijke Dienst voor Verpleging en Verzorging t.b.v. de afd. Financiële Administratie De Gemeentelijke Dienst voor Verple ging en Verzorging die thans 7 ver pleeghuizen en 6 verzorgingshuizen exploiteert, omvat ca. 1200 medewer- kers/sters. De afdeling Financiële Administratie is gehuisvest in het hoofdkantoor aan de Laan van Nieuw Oost Indië 14, Den Haag. Taak: medewerker boekhouding met als hoofdtaak het verzorgen van de debiteuren-administratie hetgeen inhoudt: -innen van verpleeg- en verzorgings gelden en huren; -innen van vorderingen m.b.t. de Ge meentekeuken; AAW-uitkeringen en GAK-uitkeringen; -behandelen van de liquide middelen. Vereisten: praktijkdiploma boek houden alsmede het bezit van het diploma MBA of MEAO, danwel stude rend daarvoor. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A. J. Blok, telefoon 070-824181, toestel 147. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, Afd. Personeelszaken, Laan van Nieuw Oost Indië 14-16, 2593 BT 's-Gravenhage. Boekhoudkundig medewerker (m/v) Vac.nr. 7-86-6187 Voor de Gemeentelijke Dienst voor de Volkshuisvesting Lb.v. de Boekhou ding Groep: Grootboek en Verslagleg ging Taak: De medewerk(st)er ressorteert direkt onder de chef Grootboek en Verslaglegging De functie omvat, naast de zorg voor de tijdverantwoording een aantal boek houdkundige deeltaken waarbij t.a.v. enkele deeltaken een roulatiesysteem binnen de afdeling wordt toegepast. Tot de taken behoren o.m.: -controleren en/of coderen van diverse maandstaten; -doorboeking en specificatie van kos ten; -verstrekking van overzichten en reca pitulaties aan diverse afdelingen; -diverse werkzaamheden met betrek king tot de koppeling van huur- en financiële administratie; -verrichten van diverse afdelingstaken in roulatie. Vereisten: -MAVO-diploma; -Praktijkdiploma Boekhouden; -ervaring op boekhoudkundig gebied; - goed in teamverband kunnen werken. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer B. C. Molenaar, telefoon 070-122278. SOLLICITATIEADRES Gem. Dienst voor de Volkshuisvesting, Afd. Personeelszaken, Drie Hoekjes 35. 2513 AZ 's-Gravenhage Boomverzorger (m/v) Vac.nr. 7-86-6073 Voor de Gemeentelijke Dienst Groen voorzieningen en Milieu-educatie t.b.v. de hoofdafdeling Beheer De Dienst Groenvoorzieningen en Milieu-educatie heeft een belangrijke taak in de instandhouding en waar mogelijk verbetering van het milieu in en om de stad en is als zodanig o.a. belast met het beheer en het onder houd van ca 2000 ha plantsoenen, parken, sport-, speel- en kampeerter reinen, stadsboerderijen, schooltuinen en begraafplaatsen. Taak: betrokkene dient in staat te zijn volgens moderne inzichten de ver schillende aspecten van algemene boomverzorging uit te voeren, waaron der: -snoeien van middel tot zeer hoge bomen, alsmede daaruit verwijderen van dood hout; -uitzetten en rooien van bomen; -dunnen van bossen en parken; -verzorgen van wonden en incidenteel verrichten van boomchirurgische handelingen. Vereisten: -LBO-opleiding, bij voorkeur Lagere Tuinbouwschool; -diploma Vakbekwaam Hovenier; -beheersing van de moderne klim- technieken; -enige jaren ervaring in bovenge noemde functie. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. de Jager, telefoon 070-889335 toestel 570. SOLLICITATIE ADRES Dienst Groenvoorzieningen en Milieu educatie, Afd. Personeelszaken, Huygenspark 39, 2515 BA 's-Gravenhage. Medewerker Leegstand en Vergunningen (m/v) Vac.nr. 7-86-6195 Voor de Gemeentelijke Dienst voor de Volkshuisvesting t.b.v. de afdeling Par ticuliere Woningen hoofdafdeling Woonruimtezaken De afdelingstaak omvat onder meer het behandelen van aanvragen voor woon ruimtevergunningen en het uitvoeren van regelingen inzake leegstand te vin den in de Woonruimtewet, Leegstands- wet en Woonruimteverordening. Daarbinnen functioneert de mede werkster Leegstand en Vergunnin gen. Taak: -verzameling en registratie van ge gevens leegstaande of zonder ver gunning bewoonde woningen, de daarbij behorende informatieve deel taken; -initiëren van plaatselijke onderzoe ken; -uitvoeren van opdrachten om tot een doelmatig gebruik van woningen te komen, waarbij sprake is van diverse vormen van kontakt met o.a. eige naars, woningzoekende en make laars; -behandelen van woonruimtevergun ningen; -verstrekken van informatie (in- en extern) betreffende verordeningen e.d. Vereisten: -opleiding op HAVO/VWO-niveau; - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. als uitvloeisel van goede kontaktuele eigenschap pen in het algemeen; - belangstelling voor maatschappelijke verhoudingen; -geschiktheid voor het werken in teamverband. Hoofd sector Algemene en Financiële Zaken tevens subadministrateur (m/v) Informatie: voor nadere inlichtingen Vac.nr. 7-86-7208 kunt u zich wenden tot de heer J. Calame, telefoon 070-122305. SOLLICITATIEADRES Gem. Dienst voor de Volkshuisvesting, Afdeling Personeelszaken, Drie Hoekjes 35, 2513 AZ 's-Gravenhage. Aktiviteitenbegeleider jongerenwerk/ assistent beheerder (m/v) voor 19 uur per week (bij voorkeur 's-middags en 's-avonds) Vac.nr. 7-86-3619 De "St. Haagse Jeugdverblijven" beheert en exploiteert een aantal hon ken, waaronder het honk Laakkade. De bezoekers van het honk bestaan voor ca. 80% uit etnisch kulturele groepen in de leeftijd van 12 tot 25 jaar. Taak: -organiseren van en leidinggeven aan aktiviteiten ten behoeve van de bezoekers van het centrum, bestaande uit voornamelijk etnische en kulturele minderheden In dit ver band zal regelmatig kontakt moeten worden onderhouden met de andere funktionarissen van de stichting, o.a. met medewerkers op andere centra, -vervangen van de beheerder bij diens afwezigheid en als zodanig het ver richten van (assistentie verlenen bij): -beheer gebouw c.a., technische apparatuur, terrein en inventaris goederen; -representatie van de stichting op buurtnivo; -verzorging administratie, kantine/ bar-, kas- en goederenvoorraad; -verzorging lichte onderhoudswerk zaamheden; -schoonmaakwerkzaamheden; -diverse algemene voorkomende werkzaamheden. Vereisten: -diploma of studerend voor MBO- sociaal werk of MBO-agogisch werk; -goede kontaktuele eigenschappen; -leidinggevende kapaciteiten; bij voorkeur: -ervaring in het sociaal kulturele werk -kunnen werken met etnische en kulturele minderheden; -financiële en administratieve ken nis; -bereidheid tot het werken in rooster, zowel 's-avonds als in de weekenden; -bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek-. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. van der Waart, hoofd afd. Exploitatie, tele foon 070-123185. SOLLICITATIEADRES "Stichting Haagse Jeugdverblijven", Javastraat 40A, 2585 AP 's-Gravenhage. Gegevens over de arbeidsplaats Het bureau Interne Zaken is belast met een groot aantal dienstverlenende taken t.b.v. de secretarie-afdelingen en (enkele) gemeentelijke diensten. Ter vervulling van deze taken omvat het bureau 175 formatieplaatsen en beheert een groot aantal budgetten, zoals bureaukosten, huisvestingskos ten, inrichting- en verbouwingskosten representatie en personeelsrestaurant. In totaal bedragen de materiële uitga ven f 20 miljoen. Het bureau is onderverdeeld in 4 secto ren t.w.: Gebouwen, Huishoudelijke Dienst. Materieel en Bedrijfsrestaura ties en Algemene en Financiële Zaken. Van het hoofd van de laatstgenoemde sector wordt verwacht dat hij middels de inhoud en presentatie van zijn finan- cieel-technisch beleidsinzicht in staat is een modern financieel beleid te inte greren in alle bureau-aktiviteiten waar door de totale effectiviteit en efficiency van het bureau toeneemt. Voor zijn financiële en een aantal algemene taken kan hij beschikken over 7 mede werkers (4 medewerkers financieel beheer en 3 medewerkers RAS-sectie) Taak: -geeft leiding aan de sector; -adviseert de leiding van het bureau gevraagd of ongevraagd over de financiële en bedrijfseconomische aspecten van het door hen voorge stelde beleid op korte en langere ter mijn en draagt daarbij alternatieven aan; -vertaalt de diverse plannen inzake bureau-aktiviteiten in evenzovele financiële plannen en stelt op basis daarvan de gecoördineerde ontwerp begroting en ontwerp-meerjarenbe- groting op; -verstrekt informatie uit de (financiële) administratie tesamen met analyse en interpretatie van deze formatie (o.a. kredietbewaking); - zorgt voor een doelmatige (financiële) administratie, administratieve orga nisaties en een administratieve bewa king van alle bij het bureau in beheer zijnde middelen (apparatuur, goede ren, vorderingen); -verricht, c.q. draagt zorg voor de uit voering van een aantal algemene taken. Vereisten: -HBO-opleiding (b.v. HEAO-BE of SPD). -ervaring in een financiële beleidsad- viserende dan wel een anderszins vergelijkbare functie; -leidinggevende ervaring strekt tot aanbeveling; -goede contactuele eigenschappen en met een grote mate van zelfstan digheid kunnen functioneren; -bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer H. E. J Vliegen, telefoon 070-123607 of de heer L. M. Drost, telefoon 070-122124 SOLLICITATIEADRES Gemeentesecretarie, B.P.O., Postbus 80.000, 2508 GA 's-Gravenhage. Voor deze functies geldt: Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Vrouwelijke gegadigden worden uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Schriftelijke solli citaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak, onder vermel ding van het genoemde vacaturenum mer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. Gemeente 's-Gravenhage gemeente zoetermeer stadhuisplein 1 2711 EC zoetermeer afd. pers. en organisatie I telefoon (079) 440 440 Bij het bureau archiefzaken, van de afdeling Interne Zaken van de gemeentesecretarie bestaan twee vacatures voor de functie van all-round dossiervormer (m/v) vacaturenummer A 07.201.02/06 Functie-inhoud: - het vormen en ordenen van dossiers van complexe zaken; - het uitlenen van dossiers; - het verstrekken van inlichtingen uit het archief. Functie-eisen: - SOD I en SOD II, diploma BA strekt tot aan beveling; - goede contactuele vaardigheden; - ervaring met genoemde werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maximaal f3.601,- bruto per maand. Een uitloop mogelijkheid tot f4.098,- bruto per maand is aanwezig. Genoemde bedragen gelden bij een volledige werkweek. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. Price Waterhouse is een internationale accountants firma met vestigingen over de gehele wereld. Price Waterhouse Nederland zoekt voor haar kantoor op de Koninginnegracht 8 in Den Haag, een enthousiaste typiste (m/v). De werkzaamheden bestaan uit het typen van brieven, rapporten en dergelijke. Behalve een type diploma zijn enige ervaring en accuratesse vereist. Ervaring op IBM Systeem 6 verdient de voorkeur. Met het oog op het internationale karakter van onze organisatie is tevens een goede beheersing van de Engelse taal van belang. Opleiding op MAVO- niveau. Leeftijd 21 - 25 jaar. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Price Waterhouse Nederland, Koninginnegracht 8, Postbus 30439, 2500 GK 's-Gravenhage, t.a.v. Mevr. D. de Witt. Price ffalerlmu.se Xederland gStfechêndam Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Voorde afdeling KAAKCHIRURGIE vragen wij voor spoedige indiensttreding een die aangesteld wordt in een part-time dienstverband van 28 uur per week. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een doktersassistent(e) met bij voor keur ervaring in het assisteren bij poli klinische werkzaamheden. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heren W. van Herk en M.L. Bazuin, kaakchirurgen, telefoon 070-209360, tst 276 Schriftelijke sollicitaties te richten aan u drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst c personeel en organisatie, Burgemeester Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam, onder vermelding van het vacaturenummer. Stichting Automatiseringscentrum de Veur, kortweg SAV, is een zojuist, opgericht rekencentrum waarin een aantal grote interactieve compu1 tersystemen is ondergebracht. Deze systemen zijn van groot belang voor het bedrijfsleven, o.a. voor de toeristische wereld en voor de energie-sector. SAV heeft te maken met honderden datanet-terminals, Viditel-toesteller en Personal Computers. Het beheren van de verschillende netwerken is uiteraard ons belangrijkste werk. SAV groeit het komende jaar van zo'n 14 tot 20 medewerkers en dat biedt aantrekkelijke kansen voor alle betrokkenen. Ons kantoor zit Leidschendam, vlakbij de snelweg. Voor de ondersteuning van de direktiewerkzaamheden willen wij graag in kontakt komen met een voor 5 uur per dag. Naast het voeren van de correspondentie wordt een bijdrage verwacht aan de personele en de financiële administratie. Wij zoeken een ervaren en zelfstandige secretaresse, met ervaring in geautomatiseerde tekstverwerking. Wij bieden een veelzijdige en afwisselende funktie. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer ir. W.F.V. Vrisou van Eek. Ons telefoonnummer is 070-705337. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van Curriculum Vitae, M kunt u richten aan: Stichting Automatiseringscentrum de Veur, Postbus 429,2260 KA LEIDSCHENDAM.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 26