de rijksoverheid vraagt [F® dfkkor^ Uw boot ligt in onderdelen bij Vrolijk en TOSHIBA M Sandhaghe, kok/teamleider 2 keukenassistenten PART-TIME TELEFONISCH (18.00 UUR VERKOPER/ADVISEUR (m/v) PERSONEELSADVERTENTIES tekenaar/constructeur fc DIRECTIE ASSISTEIMTCE) 38 ZATERDAG 24 MEI 1986 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerker (v/m) stafbureau financieel beheer koninklijke landmacht vac.nr. 6-5326/0167 Ministerie van Defensie directoraat-generaal Economie en Financiën, directie Financieel Beheer De directie Financieel Beheer is belast met het toezicht houden op een doelmatig en rechtmatig beheer van het defensiebudget. Financieel Beheer Koninklijke Luchtmacht heeft daarin tot taak het voorbereiden, beheren en bewaken van een deelbudget op het gebied van materiële, personele en infrastructurele uitgaven. Functie-informatie: begrotingsvoorbereiding, beheer en realisatie, hetgeen inhoudt de technische coördinatie van de luchtmachtbegrotingsvoorbereiding, alsmede het opstellen van de KLu-begroting; adviseren en inlichten van ordonnateurs; bewaken van de begrotingsrealisatie (prioriteiten) en eventueel bijstellen van de begroting; leiding geven aan de crediteurenagenda en het secretariaat van Financieel Beheer Koninklijke Luchtmacht; uitvoeren van bijzondere opdrachten. Vereist: diploma HAVO/VWO; Praktijkdiploma Boekhouden; diploma MBA, dan wel een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; ruime ervaring in het functiegebied; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen. Ook schoolverlaters HEAO-BE/EJ worden verzocht te reflecteren. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f4098,- per maand. Verdere carrièremogelijkheden zijn, bij bereidheid tot het volgen van aanvullende opleiding, zeker aanwezig. In verband met de te verwachten geringe interne respons wordt deze vacature gelijktijdig in- en extern gepubliceerd. De selectie van interne sollicitanten gaat evenwel vooraf aan de selectie van externe sollicitanten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door mevrouw S H.A M. Noordam, onder nr. (070) 49 29 46, en omtrent de selectieprocedure door de heer H.N.J. Leijendekkers, onder nr. (070) 72 1436 Sollicitaties inzenden voor 11 juni 1986. 2e medewerkers i»/m) vac.nr. 6-5343/0167 Ministerie van Defensie directoraat-generaal Economie en Financiën, directie Financieel Belyeer Koninklijke Marine, afdeling Financieel Beheer De directie Financieel Beheer is belast met het toezicht op een doelmatig en rechtmatig beheer van het defensiebudget. De afdeling Financieel Beheer Koninklijke Marine heeft daarin tot taak het voorbereiden, beheren en bewaken van een deelbudget m.b.t. materiële, personele en infrastructurele uitgaven bij de Koninklijke Marine. Functie-informatie: verlenen van medewerking bij het realiseren van de doelstellingen van de betreffende projectgroep; verrichten van werkzaamheden m.b.t. doelmatigheids/ rechtmatigheidsbeoordeling, verificatie en betaalbaarstelling van facturen; beheren en bewaken van in te stellen vorderingen en verrekeningen en voeren van een crediteurenadministratie. Vereist: diploma HAVO/VWO (handels- c.q. wiskundepakket); bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. Ook zij die in 1986 examen doen kunnen reageren. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Indien de bereidheid bestaat tot het volgen van verdere beroepsgerichte opleiding, zijn er zeker verdere carrière-kansen aanwezig. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer J. Visser, onder nr. (070) 16 23 46 en omtrent de selectieprocedure door de heer H.N.J. Leijendekkers, onder nr. (070) 72 14 36. Sollicitaties inzenden voor 12 juni 1986. medewerkers (v/m) distributiegroep vac.nr 6-5321/0167 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht. Materieelvoorzieningsafdeling 2, sectie Materieelverzorging/bureau Componenten Reservedelen De directie Materieel Koninklijke Landmacht telt ongeveer 1700 personeelsleden en is belast met het voeren van het materieelbeleid voor de Koninklijke Landmacht, gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. De Materieelvoorzieningsafdeling 2 is voornamelijk belast met de uitvoering van het materieelbeleid t.a.v. het elektronisch materieel (o.m. op het gebied van telecommunicatie, radar-vuurleiding en informatieverwerking). Functie-informatie: zorgen voor een goede voorraadbeheersing (v.w.b. opslagmogelijkheden, het op voorraad houden van artikelen, het afdoen van procedures, administratieve verwerking); uitvoeren van de projectbewaking d.m.v. het behandelen van alle aanvragen voor reservedelen en componenten. Vereist: MAVO 4 (economie)/LBO (bedrijfseconomie). Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer G.S. Kok en omtrent de selectieprocedure door de heer P.V.E. Horbowiec, onder nr. (070) 16 43 89 resp. 16 42 24. In verband met de te verwachten geringe interne respons wordt deze vacature gelijktijdig binnen en buiten het ministerie van Defensie bekendgemaakt. De selectie van interne sollicitanten gaat evenwel vooraf aan de selectie van externe sollicitanten. Sollicitaties inzenden voor 12 juni 1986. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7V2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Sandhaghe is een observatie- en behandelingscentrum voor verstandelijk gehandicapte kinderen In de leeftijd van 0 tot 14 jaar. Gegeven de nieuwe ontwikkeling In de zwakzinnigenzorg Is er momenteel een groot gedeelte van de kapaciteit (64 bedden) beschikbaar voor een normale woon- leeffunktle van genoemde kinderen. Voor onze keuken zoeken wij met spoed een m/v Tot de taken van ons keuken- personeel behoren onder andere het in teamverband zorgdragen voor de maaltijden, koffiever- strekking, het verrichten van kantinediensten en het op orde houden van de keuken en de daar aanwezige inventaris. De kok zal als teamleid(st)er leiding geven aan het keuken- personeel, tevens zal hij/zij alle voorkomende werkzaamheden in de keuken moeten verrichten. Gezien de samenstelling van ons keukenpersoneel wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan een vrouwelijke medewerkster Funktie-eisen: - diploma instellingskok, alsmede het diploma dieetkok, danwel een gelijkwaardige opleiding - ervaring in de instellingskeuken/ horeca strekt tot aanbeveling - leeftijd vanaf 30 jaar. Salaris en overige arbeids voorwaarden volgens CAO Zieken huiswezen, met inachtneming van de FGW-normen, funktiegroep 35. Tevens zoeken wij ter versterking van het keukenteam één voor een werkweek van 40 uur met recht op arbeidstijdverkorting; één vooreen parttime funktie van 16 uur per week zonder recht op arbeidstijdverkorting. Het werk, dat in teamverband wordt verricht, bestaat uit het distribueren van de maaltijden naar de diverse afdelingen en het verrichten van alle in de keuken voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - enige ervaring hebben met het werken in een instellingskeuken - een relevante opleiding heeft de voorkeur - leeftijd tot 30 jaar. Salaris en overige arbeids voorwaarden volgens CAO Zieken huiswezen, met inachtneming van de FWG-normen, funktiegroep 5. Voor alle funkties dient de bereidheid te bestaan om in onregelmatige diensten en bij toerbeurt in de weekenden te werken. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer R. van Gestel, hoofd civiele dienst, telefoon 070-51.43.31. Schriftelijke sollicitaties, onder duidelijke vermelding van de funktie waarnaar u solliciteert, vóór 9 juni 1986 richten aan afdeling personeelszaken, Hogeweg 18,2585 JD 's-Gravenhage. THE BRITISH SCHOOL IN THE NETHERLANDS wishes to appoint a part-time PUBLIC RELATIONS OFFICER This Is a new post of approx. 20 hours per week. The first appointment will be for a period of one year. Applicants should be well educated and fluent in both Dutch and English. Recent experience essential and knowledge of computers an advantage. Salary and hours negotiable. Applicants should apply in their own handwriting toge ther with a copy of their CV and recent photograph to: The Bursar of The British School in The Netherlands Tapijtweg 10 2597 KH The Hague Closing date 30th May 1986 Bestdata Software bv Frederik Hendriklaan 9 S 2582 BP Den Haag Telefoon 070-500746 Op ons kantoor waar een kleine groep mensen zich bezig houdt met de ontwikkeling van computer-software is behoefte aan een ASSISTENT(E) Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een leeftijd van plm. 17 tot 21 jaar. Van primair belang is een verzorgde verschijning, goede telefoonmanieren, grote typevaardigheid, zeer goede kennis van Nederlands, aanvaardbare kennis van Engels en Duits. Wij denken dat een HAVO-opleiding minstens is vereist. Er moet met computers en tekstverwerkers worden gewerkt, hetgeen - bij geen ervaring - te leren valt. Licht administratief werk, zoals het bijhouden van een uren- en projektenadministratie en een huishoudelijk verzorgende taak (klanten ontvangen, koffie en lunch serveren) behoort tot het werk van degene die wij zoeken. U kunt schriftelijk of telefonisch solliciteren (vraag in het laatste geval naar Saskia van Apeldoorn). Geef ons in een paar woorden een indruk van uw persoon, zodat we kunnen overwegen of een volgend diepgaand gesprek zinvol is. Stam Tijdschriften B.V. geeft vaktijdschriften uit voor ingenieurs, technisch management, landbouwkundigen, chemici, automatiseringsdeskundigen,! architecten etc. Deze uitgaven zijn op hun gebied stuk voor stuk toonaangevend en hebben, bij zowel de lezers als adverteerders een uitstekende naam opgebouwd. Het aantal medewerkers bedraagt circa 100. De verkoopgroep Wetenschappelijke Tijdschriften bestaat uit 4 medewer kers, waarvan enkelen vanuit het kantoor in Rijswijk telefonisch de adver- teerdersmarkt bewerken. Wegens het toenemen van de activiteiten binnen de groep Wetenschappe lijke Tijdschriften is een vacature ontstaan van een De omvang van het werk is gebaseerd op een halfdaagse werkweek van 5 I dagen. X De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van bestaande' en het leggen van nieuwe contacten bij bedrijven waar werving van hoger perso- 4 neel speelt of te verwachten is en met de bureaus die hen adviseren. Ook wordt van de verkoper/adviseur verwacht dat hij/zij de adverteerder-1 een gedegen en betrouwbaar advies kan verschaffen over de mediakeuze, advertentie-inhoud etc. J Wij vragen voor deze veelzijdige baan een commercieel talent met ervaring in de telefonische verkoop van advertenties. Dat is zeker niet alleen een kwestie van opleiding, maar hangt ook nauw samen met de ervaring en het karakter van de betreffende persoon. Wij bieden de juiste kandidaat plaatsing in een enthousiast team, prima produkten, goede verkoopondersteuning, een jaarlijks aandeel in de winst en een salaris dat overeenkomt met zijn/haar leeftijd en ervaring. Voor meer informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer J. van der Heijden, verkoopleider, telefoon 070-992444. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 24 mei richten aan de afdeling Per-I soneelszaken, Stam Tijdschriften B.V., Postbus 235, 2280 AE Rijswijk. Dienst van het IJkwezen Afdeling Technische Dienst vraagt een (v/m) Het IJkwezen fungeert in Nederland als centrum voor meettechniek en houdt zich onder andere bezig met de keuring van en het toezicht op meet middelen en met de ontwikkeling en beheer van nationale standaarden. De afdeling Technische Dienst voert projecten uit op mechanisch gebied voor de gehele dienst. Naast het ontwikkelen en modificeren van allerhande onderzoeks- en kalibratie-apparatuur heeft de Technische Dienst een adviserende taak bij de aanschaf van mechanische instrumenten en hulpapparatuur. Functie-informatie: het ontwerpen en ontwikkelen van ijktechnische installaties en instrumenten op werktuigbouwkundig gebied. Het verrichten van voorbereidende werkzaamheden t.b.v. de uitvoering van de opdrachten. Het tekenen en berekenen van de ontwikkelde constructies. Gevraagd: MTS-Wtb met tekenervaring. Goede contactuele eigenschappen. Standplaats: Delft. Salaris: max. f 3.271,- bruto per maand, excl. 7,5% vakantie-uitkering. De Dienst van het IJkwezen is een onderdeel van het Ministerie van Economische Zaken. I.v.m. het besluit van het kabinet tot verzelfstandiging van het IJkwezen moet ermee rekening worden gehouden dat de dienst in 1988 zal worden omgezet in een N.V. Tot het moment dat de verzelfstandiging geëffectueerd is blijven de arbeids voorwaarden van de Rijksoverheid van kracht. Inlichtingen: bij de heer J. Meijers, hoofd van de afdeling Technische Dienst, tel. 015-569271. Sollicitaties: voor 7 juni 1986 en richten aan de Dienst van het IJkwezen afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 654,2600 AR Delft, onder vermelding van vakaturenummer OID DEKKER HOUT DEN HAAG B.V. is een van de grootste leverai[ ciers van hardhout, zachthout, halffabrikaten en eindproducte aan de bouwwereld, houthandel, timmerindustrie en doe-he" zelf markt. f Voor onze boekhouding zoeken wij een Boekhoudkundig medewerker m/v De functie-eisen zijn: - Opleiding minimaal Havo met praktijkdiploma r boekhouden of schoolverlater HEAO. Zij die voor MBA s studeren genieten de voorkeur. - Ervaring met financieel-administratieve werkzaamhedei - Bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking1 - Leeftijd 20-30 jaar. Administratief medewerker m/v De functie-eisen zijn: - Opleiding MEAO of gelijkwaardig. J - Typevaardigheid. - Bekendheid met computerapparatuur. i{j - Leeftijd tot 25 jaar. v Functieomschrijving: |c - facturering - debiteuren-crediteurenadministratie - grootboekadministratie Indien bovengenoemde kennis en eigenschappen op U van to<„ passing zijn en U een boeiende functie zoekt met toekomstmc' gelijkheden in een snel groeiende onderneming met goedj salariëring kunt U Uw schriftelijke sollicitatie richten aan: r DEKKER HOUT DEN HAAG B.V. Postbus 43080 2504 AB Den Haag 1 VI i'l 1^1 I I I 111 lm Het grootste assortiment 1 m II lil voor de watersport vindt u bij Vrolijk en Nautilus. Ook de onderdelen voor uw boot. Plus de grootste kollektie watersportkleding. Verder; alle denkbare vlaggen, uitstekende zeilmakerij en zonwering, voorlichting en /<rx //-> service ver boven NAP Lid VROLIJK WATERSPORT Wassenaarsesiraai 67/69. 2506AlSchevenmgen 2b83Ub5cn Tel 070-551038 Tel 070-547 NAUTILUS VROLIJK - - WATERSPORT B.*. ZEILMAKERIJ Treilerweg65. Schokkerweg 26. even op. i In de 'Uit'bijlj Lnatuurlijk] l m Toshiba Medical Systems fabriceert in haar moderne fabrieken in Japan hoogwaar dige electronische apparatuur voor medische toepassingen, o.a. op de gebieden: computer tomografie, röntgendiagnos- tiek, echografie, nucleaire geneeskunde en nucleaire magnetische resonantie apparatuur (MRI). Vanuit het Europese hoofdkantoor in Delft wordt een netwerk van verkoop kantoren, servicepunten en vertegenwoordigingen in alle Westeuropese en de meeste Oosteuropese landen geleid en ondersteund. TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS zoekt ten behoeve van de financieel directeur op korte termijn een: U gaat, als u de aangewezen kandidaat/date voor de functie bent, de periodieke rapportage voorbereiden en verzorgen t.b.v. de directie en de moedermaatschap pij in Tokyo. Uw activiteiten in dit kader strekken zich ook uit tot het optimaliseren en verder ontwikkelen van het huidige rapportagesysteem. Daarnaast behelst de functie de uitvoering van diverse ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de directie. U gaat bij essentiële onderdelen van uw werk gebruik maken van een per sonal computer. U mag zich als serieuze kandidaat voor de functie beschouwen als u ±25 jaar bent, het PD. diploma op zak hebt en beschikt over ervaring in een soortgelijke positie. Verwacht wordt dat P.C.'s geen geheimen voor u hebben, het werken ermee is bij voorkeur uw hobby., Gezien de internationale contacten is een goede kennili van het Engels in woord en geschrift onontbeerlijk. Bent u geïnteresseerd en voldoende gekwalificeerd wendt u dan schriftelijk tot TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS EUROPE B.V., t.a.v. de heer G. Dekkers, Afd. Personeelszaken, Schieweg 1,2627 AN Delft, Tel.: 015-610121.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 24