Unicum terug in de race £cldóc6otucmt SWIFTRENNERS AFGETROEFD Fides Pacta kampioen Bianca Singeling pakt twee gouden plakken Ajax wacht zwaar cricketseizoen MAANDAG 12 MEI 1986 PAGINA 18 LEIDEN De cricketers van Ajax gaan een zwaar seizoen tegemoet, mede door het weg vallen van een aantal spelers. De Oegstgeester ploeg verloor, zonder speler/coach, de eerste competitiewedstrijd tegen Hermes DVS. Zij kwamen battend niet verder dan 56 runs na 52 overs. Alleen Fazil Mahmoud presteerde rede lijk met 12 runs. Hermes DVS passeerde het Ajax-totaal vervolgens in 25 overs voor het verlies van toch nog 2 wickets. Ruud IJssel de Schepper 1-17 in 7 overs. Komend pinksterweekeinde speelt Ajax twee wedstrijden op kunstgras. Zondag bij Quick Hg. 2, maadang aan de Hofbrouckerlaan tegen VVV. RIJSWIJK De renners van Swift werden gisteren liefst vier maal afgetroefd. In de kampioen schappen van het district Zuid Holland I moesten zij in vier koer sen genoegen nemen met een wee- de plaats. Petra de Bruin (Van Duuren) kon wél van een zeer ge slaagd weekeinde spreken. Zater dag won zij de klassieke Ronde van de Flevopolder, gisteren werd zij tweede in het criterium van Culemborg. Petra Grimbergen opende gisteren op het parcours Plaspoelpolder de rij van „verliezers" in Swiftshirt. De nieuwelinge-dame moest voor rang verlenen aan de Haagse Cynthia Lutke Schipholt. Haar ou dere zusje Jolanda werd op haar beurt in de dameskoers geklopt door Monica de Waal. Simone Vel- zeboer pakte de bronzen medaille. Na de wedstrijd voor nieuwelin gen, waarin Bollenstreker Frank Boelé als vijfde over de streep kwam, was liefhebber Pieter Eve- lein de derde „Leidse" renner die de eerste plaats aan een concur rent moest laten. Deze was voor Bollenstreker Gerrit Kleinveld, die in de slotronde na zijn derde demarrage loskwam van vier me devluchters en solerend de streep passeerde. Zijn clubgenoot Ton van Duivenbode werd derde voor de Swiftrenners Adrie Kruger en Alistair Ross. Piet Kralt (Swift) won de spurt van de groep (zesde) voor Bon Meijer (Bollenstreek). Van Duivenbode en Kruger waren zaterdag respectievelijk tweede en derde geworden in het Rotterdam se Pendrecht. Ook bij de vetera nen troefde Bollenstreker Karei Teeuwen het Swifttrio Jan Zwaan-Henk de Roon-Joop Wol vers af. Teeuwen won de eind sprint voor Zwaan. Bram van Wensem (Excelsior) hield de ande re twee blauwhemden nog achter zich. In de belangrijkste wedstrijden, die van de junioren en de ama teurs, boekten de renners uit de Leidse regio geen succes. Bollen streker John Schilder kwam als zesde over de streep bij de junio ren, Jan van Straaten werd zesde amateur. In de laatste wedstrijd ontsnapten vier man, van wie Eg- bert Smit (WWV) de snelste was. Van Straaten (Swift) werd tweede van het peloton. Blije gezichten bij Fides Pacta. De Leidse korfballers werden kampioen in de promotieklasse D. Ons Eiland en Crescendo degraderen LEIDEN Fides Pacta is na TOP en Fiks de derde korfbalkampioen uit de Leidse regio geworden. De fusieclub behaalde in haar voorlaatste duel te gen VES met 9-5 de beno digde twee punten voor de titel van de promotie klasse D. Daar staat te genover, dat Crescendo na het 9-5-verlies bij Vlaar- dingen net als Ons Eiland moet degraderen naar de derde klasse. In die klasse zag Fluks haar kampi oensduel tegen Sportief letterlijk en figuurlijk in het water vallen. Vlak voor rust zette Fides Pacta voor het eerst VES op vier punten, toen aanvoerder Robin Sommeling 6-3 en 7-3 maakte. „Wij hebben'heel rus tig en goed geconcentreerd ge speeld en de zwakke momen ten van onze tegenstander af gestraft of liever zelf afge dwongen", prees trainer Frank Berendes zijn selectie, die inderdaad één van haar betere wedstrijden afwerkte. Na de pauze vergrootte Henk van der Waals in de enige ma len, dat hij als hoofdaanvaller optrad, de voorsprong zelfs tot 9-3. Daarna kon Fides Pacta, dat in Nico Pikaar (2), Jeanet Smit, Robin Sommeling en Ro nald van der Velden haar ove rige schutters had, ontspannen naar de kampioenshuldiging toeleven, al werd het nog wel 9-5. Halverwege de tweede helft kwam TOP via Anne van der Zaag (2) eindelijk op een rui mere voorsprong tegen SDO (8-6). De kampioensploeg uit de bollenstreek had de opstel ling door loting vastgesteld, waardoor zij eerst laat in de wedstrijd ingespeeld raakte. De genoemde speler, die met vier goals topscorer werd, zorgde er met Monique Wiege- rink en Jacqueline Winter voor, dat er na 8-8 en 10-8 toch nog met 11-9 gewonnen werd. Gedurende de rust kreeg Per- nix een donderpreek van coach Engel, omdat het slappe spel van met name de heren tot een 5-3-achterstand tegen Het Zuiden had geleid. Janne- ke Mulder zorgde voor de om mekeer door met haar derde treffer 6-7 te maken en dan de strafworp te forceren, waaruit Kees Hortensius 6-8 kon ver vaardigen. Dankzij Carla Kui pers hadden de Leidse dames toch het laatste woord in de 7- 9- zege. Liefst eenendertig minuten had De Danaïden nodig om tegen OSCR van 4-2 op 6-2 te komen, omdat aanval en mid denvak niet draaiden. René van der Louw was verant woordelijk voor beide treffers, maar moest met zijn vakgeno ten in de slotfase toch spelbe- vriezen. De bezoekers scoor den na 7-2 (Haiko Locher) im mers vlot driemaal op rij, zo dat de fraaie lay up van Eric Kromhout bevrijdend werkte: 8-5. Na rust moest Zuiderkwar tier bij Olympiaan toestaan, hoe de achterstand ondanks windvoordeel van 5-4 tot 7-4 groeide. Aldo Spadon, die met een hattrick de beste aanvaller was, zorgde uit een strafworp voor 7-5, maar op 8-5 bleven twee andere kansen vanaf de stip zonder resultaat. Dit brak de blauw-gelen zuur op, want nu werd met 8-6 (Theo van Leeuwen) een even dure als onnodige nederlaag geleden. Slechts in het begin kreeg Fiks behoorlijke tegenstand van GKV (G), dat door Diede- rick van Veen en Nico van Weizen (2) na 2-2 echter vlot op 2-6 (rust) werd gezet. Jaap Rietdijk, Theo Vreeken, even eens tweemaal succesvol, en juniore Ciska de Best stelden nadien de krachtsverhoudin gen met 4-11 nog wat scher per. Opnieuw had Ons Eiland aan drie treffers voldoende om te winnen, nu tegen TOP (A): 3- 2. Anja Ouwerkerk, Yvonne van der Steen en Colinde de Wekker gaven optimaal uit voer aan de tactiek om in de aanval het accent doelbewust op de dames te leggen. Pas tien minuten vóór tijd kon Velocitas in de topper tegen Merwede scoren, daar de ploeg het slechtst bestand bleek te gen de aanhoudende regen en wind. Invaller Paul Robert Nugteren kon met dit«ne wa penfeit de nederlaag enkel tot 1-3 verzachten. Tijdens het vijfde kwartier be leefde De Algemene haar sterkste periode bij De Zwer vers, dat tegen de verhouding in tot 6-3 was uitgelopen. Mar co Mud (2) en Anneke Dekker trokken de stand weer gelijk en aan deze 6-6 werd niet meer getornd, omdat de verde digingen overheersten. Na amper elf minuten stond Crescendo 5-0 achter bij Vlaardingen, maar Alphons Cornelissen, Henk en Wijnand Alberts brachten na 6-2 nieu we hoop op een noodzakelijke overwinning. Het twaalftal van Ruud Niesing moest bij deze 7-5 risiko's nemen, het geen enkel twee tegentreffers en degradatie naar de derde klasse opleverde: 9-5 Met het oog op volgend sei zoen testte Tempo tegen RWR enige potentiële basisspelers uit. Arjan Kolkman, Tom de Vries en Rob Zwan zorgden er elk met twee doelpunten voor, dat dit experiment tegen de degradant ook een bevredi gende uitslag met 9-5 oplever de. LEIDEN - LZ-zwemster Bian ca Singeling veroverde zater dag twee kampioenschappen op de Provinciale kampioen schappen. Bij de onder 10-jari- gen zegevierde ze op zowel de 100 m vrije slag als op de 100 m vlinderslag. Op de 100 m vrij zette zij haar clubgenootje Bianca Hoeks op precies een volle seconde achterstand. Diezelfde Hoeks eiste op de 100 m rugslag het goud voor zich op. Op de vlinderslag wist Fleur Bakker zich aan Bianca Singeling op te trekken tot een derde plaats. Ook bij de jon gens en meisjes geboren in 1975 waren het voornamelijk de LZ-ers die van Leidse zijde het eremetaal voor zich opeis ten. Dennis Schouten viel tweemaal in de prijzen. Op de 100 m vrij snelde hij in een goede tijd (1.09.5) naar een welverdiende tweede plaats. Op de 100 m schoolslag werd hij net door zijn broer Mark met een halve seconde afge troefd. De tweelingbroers leg den beslag op de tweede en de derde plek. Angelique Hoog- enboom greep bij de meisjes m vrij in 1.11.1. De eerste en jongste Zijl/LGB-er die in de prijzen viel was Danny Dub beldam. Haar 1.33.1 was goed voor een derde plaats op de 100 m schoolslag. Tweemaal zilver was de oogst die Nancy Kijk in de Vegte (LZ) binnen haalde. Op de vlinderslag tikte Maaike Parrel (Zijl/LGB) ach ter haar als derde aan. Robert Janssen en Niels Ouwerkerk (Zijl/LGB) reikten ook hoog in de diverse klassementen. Ou werkerk vlinderde naar het kampioenschap in een prima 1.07.4. Janssen eindigde als vierde in een tijd die hem wel zijn zoveelste startbewijs voor de NZK opleverde. Op de vrije slag was de situatie net omge draaid. Janssen werd in 60.3 eerste, Ouwerkerk diende in 60.8 genoegen te nemen met een tweede plaats. Hun leef tijdgenoten Ingrid van Veen en Paulien Stastra (resp. Zijl LGB en LZ) streden op de vlinderslag onderling om de hoogste notering. Stastra be slechtte het pleit in haar voor deel: ln 1.10.0 zette zij Van Veen op een ruime seconde achterstand. Op de vrije slag haalde Van Veen naast haar bronzen plak ook nog een zil veren medaille binnen. Haar 1.02.5 betekende ook voor haar een startvergunning voor de NZK. In de jaargang 1970 wa ren alleen Sandra Schotsma (Zijl/LGB) en Alexander Wil- lemsen (LZ) bij machte om de concurrentie het hoofd te bie den. Willemsen werd derde op de 100 m rugslag in 1.07.4, Scotsman werd vice-kampioen op de vlinderslag. In de hoog ste leeftijdsgroep (onder 19 jaar) verschenen wederom drie LZ-ers op het ereschavot. Schoolslagzwemmer Antoine van Weerde sprintte op de 100 m schoolslag in 1.08.6 naar de eerste plaats. Zijn kracht blijkt wel uit het feit dat zijn clubge noot Hans van Hees ondanks een ruim vijf seconden grote achterstand toch nog in de prijzen viel. Yvonne de Kier, tenslotte, eindigde op de 100 m vlinderslag in 1.10.0. Deze Erestatie was goed voor de iatste bronzen plak van de middag. LEIDEN Het tennis- team van Unicum heeft zich goed gerevancheerd voor de matige uitslagen in de eerste helft van de competitie. De Leidse hoofdklasser versloeg mede door driemaal winst van een ontketende Mar- got van Overloop in Roer mond NIP met 5-3. Door dit resultaat is Unicum nog maar twee punten verwijderd van Popeye en zijn de mogelijkheden om het hoofdklasserschap te behouden opeens weer aanwezig. Twee klassen lager staan Casino (8-0 te gen Schelde} en Dekker Tennis (6-2 tegen Top- spinners) er nog steeds zeer goed voor. In de overgangsklasse B ligt er een zonnige toekomst weggelegd voor de Leidse Hout, Unicum II en Hille- gom. Minder goed is de positie daarin voor Room burg en de beide teams van TEAN, waarvan het tweede nu reeds gedegra deerd is. Hoofdklasse NIP I - Unicum I 3-5 Margot van Overloop, bevrijd van eindexamenzorgen, was de grote animator in de Klein- brigade. De Leiderdorpse haal de overduidelijk revanche voor het verlies thuis tegen Isabele Kalkman: 6-4, 6-2. Ook met Freek van der Capellen werd in straight sets gewon nen. Alleen in het damesdub- bel met Tine Langeveld moest een set afgegeven worden. De twee andere punten kwamen van de rackets van Jan Sieme- rink en Van der Capellen. Sie- merink speelde een bijna fout loze partij met sterk aanvals- spel tegen Stefan Koch: 6-3, 6- 1. Van der Capellen ging in drie sets langs invaller voor de geblesseerde John Mills, Geert Quadvlieg. Overgangsklasse A Schelde I - Casino I 0-8 Opmerkelijk was bij de Noord- wijkers de overmacht waar mee Trudy Groenman haar single won: 6-0, 6-0. Het bete kent een goede opsteker voor Groenman, die met ploeggeno te Els Veentjer (en Elly Blom berg) verkozen is in het Ne derlandse Federation Cup team voor veertig plussers. Groenman en Veentjer zullen eind mei voor Nederland moe ten uitkomen, waardoor Noordwijk's mogelijke promo tie naar een latere datum ver schoven zal worden. Topspinners II - Dekker Tennis I 2-6 Bij het Warmondse viertal is, na de driesets-nederlaag van Heieen van der Berg in het enkelspel tegen Bou, niemand meer die kan bogen op een honderd-procentscore.Van der Berg, die zich in de dub bels revancheerde voor het verlies in de een tegen een, en Stefan Faas, die ondanks een mindere dag ongeslagen bleef, concurreren nu om de beste teamspeler met de minste ver- liespartijen. Beide hoefden een van hun tegenstanders nog slechts een keer te gelukwen sen. Overgangsklasse B Unicum II - Metselaars V 7-1 Evenals in de uitwedstrijd werd een partij aan de Hage naren afgestaan. Dit keer was het Carla Quak die Mieke van Nugteren voor moest laten taan. Moeizaam was daarnaast et damesdubbel, die pas na 5- 7, 7-6, 6-1 door Quak en Will den Hollander werd gewon nen. De Leidenaren kunnen bij 5-3 winst volgende week tegen Falcones met de bloe men naar huis keren. Aemstelspelers - TEAN II 8- 0 Het overgangs B-doek voor de Alphense reserves is gevallen. Wederom kon geen enkele partij gewonnen worden, hoe wel Rien Booy dichtbij de eer ste overwinning was. Booy, de enige in het team die bij tijd en wijle aantoonde deze klasse enigszins aan te kunnen. ver- Voorhout I - Phoenix I 7-1 De 7-1 zege van het verrassen de Voorhout was een juiste af spiegeling van de krachtsver houdingen. Twee driesetters en de verloren mix van Jan Baan/Chantal van der Meer gaven de thuisclub enige kop zorgen, maar het eindresultaat mocht er zonder meer wezen. Laatjeskaai I - Zoeterwoude I 4-4 Het gelijkspel tegen Laatjes- kaai zorgde ervoor, dat Zoeter woude afstand heeft genomen van OLTC. Harold van Offe ren nam het leeuwendeel van de Zoeterwoudse produktie voor zijn rekening door onge slagen te blijven. Marcel de Bakker en Tiny van Velzen voegden daar in de mix een belangrijk vierde punt aan toe, waardoor handhaving een tastbaarder doel is geworden. Derde klasse Sassenheim I - Unicum V 0-8 Hoewel vrijdag in het uitge speelde duel tegen Badhoeve- dorp het derde punt werd bin nengehaald, bleef de stimule rende werking van dit hoog standje achterwege tegen kop loper Unicum. Arthur Volten dwong Mark Nije een derde set af, maar verder reikte de Sassenheimse dadendrang niet, waardoor degradatie slechts een kwestie van tijd is geworden. Rijnkanters I Hillegom III 1-7 Eén punt was de karige oogst van Rijnkanters tegen Hille gom. Liz Weare won met 6-3, 6-1 van Karin Roosendaal en daar bleef het bij. De zware nederlaag heeft wel als conse quentie, dat de Rijnsburgers de laatste plaats bezetten. Lisse I - NMC I 6-2 Lisse blijft de trotse lijstaan voerder en daar konden ook de twee Haagse punten niets aan veranderen. Peter Grim bergen en het duo Erik Drie huis/Grimbergen incasseerden een nul. Twee dikke nullen waren er ook weggelegd voor de tegenstandster van Inge van der Loo, die er weinig zin in had getuige de speelduur van haar partij: 21 minuten! Artesia I - Bleiswijk I 2-6 Alie Snellenberg liet zich te gen titelkandidaat Bleiswijk van haar beste kant zien door twee punten binnen te halen. Haar single werd een drieset ter en de dubbel met Ankie Knijnenberg werd zelfs in straight-sets beslist. De overige Koudekerkers bleven met lege handen achter. Heren eerste klasse Duno I - Unicum I 2-4 De herencompetitie blijft een Leidse Hout I, bestaande uit Jan om de titel veilig te stellen. loor van Jeroen Van Nieuw- kerk pas in de verlenging van de laatste set. j De Munnik I - Valkencourt I 1-7 Opnieuw was het taktisch 1 goed spelende Irma van See- ters die voor de Leiderdorpers de eer redde tegen de wel heel sterke Valkenswaardse équipe. Uitgekookt speelde ook Chris tel Verwoert, die tegen Lion 1 Groene met 5-4, 40-15 voor kwam, maar toch onderuit ging in tweeën. Henk Janssen en Thomas Koemans haalden samen vijf games tegen Ver- non Wibier en Maarten Keu- nen. Leidse Hout I - St. Pancras I 8-0 De wedstrijd tegen Pancras stond in het teken van de re vanche van Waldo Jansen. Jansen was namelijk in de vriendenploeg de enige die een keer een veer moest laten en wel in de uitwedstrijd tegen Mark Limme. Jansen liet er dit keer geen gras over groei en wie de sterkste was: 6-3, 6- 1. TEAN I - Roosendaal I 3-5 In Alphen hoopte men dat het volledig inzetten van Charly Asselbergs een goede uitwer king zou hebben op de rest van het team. Asselbergs vol deed zelf voor het volle pond aan de verwachtingen, maar het goede voorbeeld werd door zijn ploeggenoten helaas niet gevolgd. TEAN blijft door de 3-5 laatste met drie punten achterstand op TSI. Jaagpad III Roomburg I 7- 1 Slechte berichten eveneens uit het Roomburg-kamp. De posi tie van Joost van Leeuwen en de zijnen is zeer labiel en ge vreesd moet worden voor een teruggang. Een beetie logisch is dat wel, daar alleen Van Leeuwen dit jaar voldoet aan jiet overgangsklasse B-niveau. Dat bleex ook weer in Am sterdam, waar de volslanke harthitter van Amsterdam's districtskampioen Rob Veldt won. Hillegom I - CC II 8-0 De Hillegommers waren op nieuw duidelijk te sterk voor de Dortrechtenaren. Zeven partijen werden in twee korte sets gewonnen en slechts Fred van Trigt moest zwoegen. Met 3-6, 6-4, 7-6 zorgde Van Trigt ervoor dat de Verdegaal- „kliek" een puntje uitliep op de naaste concurrent. Teskwik I - Merenwijk I 2-6 Dat Dave Wijnveldt zijn single weer moest inleveren, was niet zo opmerkelijk. Voor eindexamenkandidaat Wijn veldt is het immers een „leer jaar" in deze klasse. Wel op- Willem Lugthart, Waldo Jansen, vallend was dat het dubbel van Wijnveldt met zijn toch geroutineerde leermeester Herman van der Capellen vlot werd verloren. OLTC I - Bosheim II 2-6 De Oegstgeester heren hebben totaal geen deel gehad in de behaalde winstpunten. Met twee uit drie vestigde Nancy Toole alle aandacht voor zich op. Bijna had ook Eveline Krul eenzelfde score behaald. Met'Marcel Gerritsen verloor de tweede dame pas na 4-6, 6- 1, 7-5 van Riethoven/Mulder. Festina III - De Munnik II 4- 4 Wellicht zal blijken dat in Amsterdam dure punten zijn verloren. De tweede keus van de Leiderdorpers lieten name lijk in de race met mede-kam pioenskandidaat Mijdrecht mi nimaal twee (vorige keer ge wonnen) punten liggen en staan nu vijf punten in de min. Met name de heren gingen on deruit. Rob Ubink bijna letter lijk, want hij moest tijdens de dubbel wegens een enkelbles sure afhaken. Tweede klasse Nieuw Vennep I - Zee en Duin I 8-0 Nieuw Vennep sloeg Zee en Duin in no-time van het gra vel. Rogier Liefbroer kende alleen in de eerste set proble men met Ruurd Creemers, 7-6, maar in de tweede ging het van een leien dakje: 6-1. Lief- broer en Madelijn Damen ver loren in het gemengd dubbel spel een set aan Creemers /Pe tra Guyt. De overige partijen werden simpele en snelle tweesetters. Boekhorst I - Zoetermeer II 7-1 Inmiddels bedraagt de voor sprong van Boekhorst vijf punten, hetgeen de voorteke nen zijn van een nakend kam pioenschap. Zoetermeer werd ditmaal grondig de oren ge wassen. Govert van Eerde kon de eer redden tegen Pieter van Meel (6-3, 1-6, 5-7), de Noord- wijkerhoutse dames wonnen zowel hun enkel- als dubbel spel in drie sets. Forescate I - Leidse Hout II 7-1 Forescate blijft na de ruime overwinning op Leidse Hout in het kielzog van leider Vic toria meedingen naar de titel. Het marcheert de laatste wed strijden steeds beter met de Voorschotenaren, die alleen de single van Robbert Jan van der Feen tegen Benjamin Ruy- senaars verloren zagen gaan. Opvallend was de twee maal 6-0 winst van Evelien Poell op Yvonne Westerhout en de eer ste zege van Marco Stals in het enkelspel tegen Ed Hedeman Hoofdklasse: Poule 002: 1. ELTV I 25-7; 2. 15-17; 3. Popeye GS III 13-19; 4' cum I 11-21. a Overgangsklasse A: J Poule 003: 1. Casino I 29-3; 2.1 I 27-5; 3. Schelde I 8-24; 4. V hout II 0-32. Poule 012: 1. Dekker Tennis I Festina I 15-17; 3. Topspinners 20; 4. Rapiditas II 11-21. Overgangsklasse B: Poule 005: 1. Unicum II 26-6; cones I 19-13; 3 Helios II 10 Mets V 9-23. Poule 006: 1. Heerhugowaard 2. Aemstelspelers II 21-11; 3 RW III 19-13; 4. TEAN II 0-32 Poule 007 1. Valkencourt I 2 Vianen I 16-16; 3. De Munnik 4. Dash I 9-23. Poule 012: 1. Leidse Hout I 3 Mets VI 16-16; 3. St. Pancras I 4. Zaandam II 4-28. Pqule 017: 1. Aeolus Oledo I 2 Roosendaal I 17-15; 3. TSI II l! TEAN I 12-20. Poule 021: 1. Jaagpad III ELTV IV 16-16; 3. Bata I Roomburg I 8-24. Poule 025: 1. Hillegom I 27-5; tricum I 24-8; 3. Holy II 8-24; 4. 5-27. Poule 026: 1. Beekhuizen II Leimonias III 18-14; 3. Meren! 15-17; 4. Teskwik 16 Poule 029: 1. Bosheim II 2! Zandvoort III 23-9; 3. OLTC 1| 4. Rhijnauwen I 6-26. Poule 032: 1 Mijdrecht I 24- Munnik II 19-13; 3. Festina III! 4 De Meent I 10-22. Tweede klasse: Poule 021: 1. Nieuw Vennep I Bennebroek II 22-10; 3. Leid denten I 12-20; 4. Zee en Duin Poule 026: 1. Boekhorst I Zandvoort IV 17-15; 3. Zoetei 11-21; 4. De Munnik III 11-21.» Poule 028: 1. Victoria IV 23-9:1 rescate I 20-12; 3. WaddinxveeC 19; 4. Leidse Hout II 8-24. J Poule 031: 1. Thor RW IV 2l Voorhout I 21-11; 3. Phoenix 10 4. KSVV II 5-27. Poule 032: 1. Oud Beyerland I i Laatjeskaai I 17-15; 3. Zoeterwf 11-21; 4. OLTC III 8-21. Derde klasse: Poule 035: 1. Unicum V 27-5; 6 tervaart I 20-12; 3. Badhoevew 14-18; 4. Sassenheim I 3-29. Poule 039: 1. Hillegom III 2] Hoofddorp II 15-17; 3. Kontaktf 18; 4. Rijnkanters I 11-21. J Poule 047: 1. Lisse I 27-5; 2. Ti 21-11; 3. NMC I 13-19; 4. D* VIII 2-30. L Poule 058: 1. Bleiswijk I 25-71 Werve I 18-14; 3. Oud Was 17-15; 4. Artesia I 4-28. Heren eerste klasse: Poule 003: 1. Warande I 15-9; i cum I 14-10; 3. Alta I 11-13; 4 8-16 Hennie Fehling en Ellen de Groot, heeft nog één punt nod| spannend gebeuren, want( de Leidse overwinning L het verschil met koploper rande teruggebracht totP schamel punt. Har Meyer loor twee maal bij Duno. cel van Paridon vestigdf aandacht op zich door f spel ten toon te spreiden.r ARNOLD VAN DER CA* LEN h JELLE RAAP J STANDEN

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18