Quick Boys mag nog slechts hopen... Oegstgeest: afdelings kampioen van niveau SVLV grijpt laatste strohalm NACOMPETITIE LONKT OPNIEUW VOOR RCL... SPORTTRIBUNE CekbeSomo/nt Winnend Ter Leede nog niet veilig NA DELING MET NUNSPEET: 1-1 Gemotiveerd Valken '68 verslaat Sleutels: 2- MAANDAG 12 MEI 1986 PAGINA 16 LEIDEN Ter Leede knokt zoals de laatste jaren bijna ge bruikelijk is geworden voor wat het waard is. als de nood op zijn hoogst is. Het technisch betere Rijsoord werd puur op karakter met 3-0 verslagen. Omdat alle concurrenten eveneens wonnen, blijft het degradatiespook nog altijd in de buurt van Sassenheim. Za terdag zal bij JAC bekend worden of de ploeg van Henk Spaan het gaat redden. Het al gedegradeerde SIZO verloor van andere degradatiekandi daat SMS met 3-1. Ter Leede - Rijsoord 3-0 (1-0). Het was „pompen of verzui pen" in Sassenheim. Rijsoord speelde het voetbalspelltje heel wat verzorgder dan Ter Lee de. Echter op wilskracht was het Ter Leede, dat vaak goed doorkwam. Frits Hoekstra schoot in buitenspelpositie raak in de 12e minuut. De scheidsrechter keurde de tref fer goed. De uitgebroken Mar co Verbree maakte er even na de pauze 2-0 van door doel man Basovski te omspelen. Enkele minuten voor het ein de werd het zelfs 3-0, toen in valler René Waayer zich vrij speelde en beheerst scoorde- .Ter Leededoelman Pieter Idenburg had aan de andere zijde trouwens ook flink wat werk gehad. SMS - SIZO 3-1 (1-1) Een keihard spelend SMS maakte er een ongezellige streekderby van. De thuisclub strijdt nog altijd voor behoud van het derdeklasserschap in tegenstelling tot SIZO, dat al zeker is van een vierde klasse plaats. Klaas-Jan Vijn scoorde de enige SIZO-goal. Met die zelfde Vijn voor de. door een ook al te stevige SMS-actie, geblesseerde geraakte invaller doelman Fred van Leur in de goal, werd de nederlaag een feit. FC Lisse geen partij voor ARC LEIDEN Het van alle druk verloste ARC speelde frank en vrij tegen een teleurstellend FC Lisse. De kersverse kampioen van de tweede klasse won met 5-1 van de bollenstrekers, die weigerden nog veel werk te verzetten. Waardoor de voorlopig laatste regioderby tot een weinig interessante werd gedegra deerd. Al bij de ruststand was 3-0. De snelle voorwaartsen van ARC sneden eenvoudig door de sloom opererende defensie van de FC Lisse en kwam al voor de pauze driemaal doeltreffend door. Een lijn die ook na de onder breking werd doorgezet. Pas bij de tussenstand van 5-0 ont waakte het korps uit Lisse enigszins. Gepie van Rooyen benutte de enige kans voor zijn ploeg in de hele wedstrijd: 5-1. Van Rooyen, de 38-jarige Frans van der Laan en Ronald Vermeulen waren overigens de enige Lissenaren. die een voldoende ver dienden. Bij ARC liep het dus op rolletjes. Paul Kluyvers en Riny Oosterlee waren niet van de partij wegens blessures. Bert Bakker, Ruud van Es, Nico Oosterlee en tweemaal Ardi Ooster lee schoten raak voor de nieuwe eersteklasser. Noordwijk nu vast op derde plaats LEIDEN Noordwijk speelde in Veenendaal een uitstekende wedstrijd. DOVO werd met de neus op de feiten gedrukt: 0-4. De kustformatie stelde met deze overwinning de derde plaats in 1B definitief veilig. Ivan Hermans was bij het scoren de belang rijkste man. Hij werkte de bal driemaal in het DOVO-net. De brigade van de Haarlemse coach John Eelman was eindelijk weer eens als vanouds op dreef. Met vloeiende combinaties werd DOVO regelmatig terzijde geschoven. Omdat de thuisvereniging toch ook regelmatig de aanval koos, was er zaterdag leuk voet bal te zien in Veenendaal. Ivan Hermans kopte al na een kwar tier raak. Klaas Vink zette de bal voor. Tot de rust was er nog sprake van een gelijkopgaande strijd. Daarna werd Noordwijk steeds vaker gesignaleerd voor de thuisdoelman. Direct na de aanvang omspeelde Hermans het sluitstuk voor de tweede maal. Simon van Beveren schoot 0-3 in, waarna Hermans zijn onzui vere hattrick volmaakte. Scoreverloop: 15 Hermans 0-1, 48 Hermans 0-2. 60 Van Beveren 0-3, 76 Her- NUNSPEET De kans dat Quick Boys zich aan het einde van dit seizoen de kampioen van de eer ste klasse B mag noemen, is zaterdag weer enige tientallen procenten klei ner geworden. Had de doelpuntrijke halve misstap tegen Marken (4-4) de Katwijkers donderdag al op een achterstand van één punt gezet, na het 1-1 gelijkspel in en tegen Nunspeet, bedraagt de kloof met het nu weer ge woon van VVOG winnende IJsselmeervogels twee winst punten. Met nog één duel te gaan een nauwelijks meer goed te maken marge, zo werd zaterdag in Nunspeet alom correct geconstateerd. Slechts de wetenschap dat IJsselmeer vogels voor het laatste duel dient „af te reizen" naar buur man èn regerend landskampi oen Spakenburg, hield de hoop in de Katwijkse harten nog enigszins levend. Niet geheel onterecht, dat laatste sprankje hoop. Immers: de eerste „blau we" Spakenburger die een „rooie" Vogel op „blauw" ter rein kampioen wenst te zien worden, heeft het levenslicht ongetwijfeld nog niet mogen aanschouwen. En al heeft Quick Boys haar laatste thuis duel met Rijnsburgse Boys ook nog lang niet in winst omgezet, hopen még nog, daar in Katwijk. Dat Spakenburg Quick Boys op de laatste competitiedag moet gaan „redden", hebben de blauwwitten zichzelf aan te rekenen. Na de wonderbaarlij ke overwinning op IJssel meervogels had de ploeg van oefenmeester Rob Theuns de zaken immers weer geheel in eigen hand. Er behoefde vanaf dat moment, na maanden van achtervolgen, niet meer achter de feiten en het achterhaalde IJsselmeervogels te worden aangehold. En dat gegeven zou, zo werd vermoed, rust brengen in de in die laatste weken toch zichtbaar nerveus geworden Katwijkse formatie. Die rustgevende werking bleek evenwel een utopie. Dat werd tegen Marken duidelijk, dat bleek zaterdag ook bij de gradatiekandidaat Nunspeet. Zo had ook Theuns geconsta teerd. Al betrok de Baren- drechtse trainer bij de minde re prestatie in Nunspeet wel die ook nog eens krachtenver- slindende 4-4 tegen Marken, twee dagen eerder. „Het elftal heeft in die wedstrijd een enorme klap gekregen. Ik denk dat we daardoor vandaag nog geforceorder hebben ge speeld". Het feit dat ook de vroege openingsgoal van Kees van Rooyen Quick Boys niet van die opgekropte zenuwen had bevrijd, had Theuns daar entegen wel verbaasd. „We hadden de partij op zak. Heb ben een ploeg om Nunspeet op te rollen. Als je dan op voor sprong komt, verwacht je dat er wordt doorgedrukt. Dat dat niet is gebeurd, geeft wel aan hoe ver sommige spelers bij ons zijn teruggezakt". Van doordrukken kwam za terdag inderdaad helemaal niets. Sterker nog, het was de onderaan de ranglijst vertoe vende ploeg die na de fraaie treffer van Van Rooyen (een diagonale knal, na een voorzet van de nu als centrumspits opererende Frenk van der Kleij) de betere en meest ge vaarlijke ploeg werd. En tege lijkertijd aangaf dat het verde digende werk bij de Katwij kers nu weer zonder gebles seerde Martin Haasnoot, en dus met Johan Jonker als laat ste man niet altijd al te overtuigend verzorgd was. Zwervende, sterk spelende middenvelder Wim Hane- kamp kon mede daardoor veel goed opbouwwerk verrichten. Arbeid waardoor spitsen Dick Visscher en Lammert Boone regelmatig dreigend bezig konden zijn. Het was echter opkomende middenvelder Herman Hup die voor de pau ze al de meest gevaarlijke aan valler kon worden genoemd. Zodat het niet echt verrassend kon worden genoemd dat juist Hup na de doelwisseling de gelijkmaker op zijn naam kon schrijven. Kon schrijven, met recht, want ook op het moment dat de 1-1 een feit werd, rommelde het fors in de blauwwitte defensie. Een te gentreffer die voor Theuns het sein vormde Quick Boys nog offensiever neer te zetten. Marco van der Plas werd naar het front gedirigeerd, Arie van Duyn kwam voor zaterdag zwakke Martin van der Plas in de ploeg en achterin trad de „een-op-een-variant" weer eens in werking. Ook al omdat Visscher en Ha- nekamp een dot van een kans misten en Boone tot tweemaal toe weigerde riante mogelijk heden te benutten, leverden die omschakelingen het krach teloos aandringende Quick Boys geen nederlaag op. Zelf kregen de Katwijkers door hun risicovolle strijdwijze slechts één kans op een tweede goal. Doelman Gertie Fidder voorkwam in dat geval een winnende uithaal van Johan Jonker. GERT-JAN ONVLEE Scoreverloop: 14. Van Rooyen C-l, 59. Hup 1-1. Quick Boys: Guyt, Teun van der Plas, Jonker, Hans van der Plas, Marco van der Plas, Van Rooyen, Rienks, Floor van Duyn, Leen van der Plas, Van der Kleij. Martin van der Plas (Arie van Duyn). Rijnsburgse Boyi deklasseert Spakenburg: 4 LEIDEN Met het eind jj zicht vindt Rijnsburgse Bof de juiste vorm. Wat zeer dj arme werden bij vlagen wej speeld en vertrokken met nederlaag van 4-1 in de bai ge. De late opmars van Rijrflt burg resulteerde in een vi lopige vijfde plek, wat nog een vierde plaats worden. De 15-jarige jeugi ternational Cor Heemski maakte door in te vallen Marcel van der Blom zijn buut bij Rijnsburg. Rijnsburg stoorde vroeg I kwam tot vaak mooie corn naties. Wat flink wat beid voor de slotontmoeting rj Quick Boys volgende wej Zaterdag stonden de boys al] 10 minuten voor. Na een v! trap van Martin Toet 1 voorstopper Wim Drieberj met het hoofd gescoord. 1 zelfde voorstopper stond i aan de basis van de twei u treffer. Driebergen knalde grote afstand, doelman Wijbenga moest lossen.. Mai r van der Blom was terplel s om daarvan te profiteren: En vanuit een scrimm; - schoot Driebergen nog m eens raak. toen hij de bal Hans Zwaan had ontvang Martin de Louw maakte na thee de 4-0 score vol met prima schot. Pas een kwart voor tijd redde Frits van Ig voor Spakenburg de eer. Scoreverloop: 10. Driebergci Marcel van der Blom 2-0, 35. I bergen 3-0, 55. De Louw 4-0, 75. Dijk 4-1. Rijnsburgse Boys: Van Voorbe Toet, Manuputty (Van Egmc Driebergen, De Kroon, Arroyo, f van der Blom. Van Dijk. Marcel der Blom (Heemskerk), Zwaan, OEGSTGEEST De voetbalvereniging Oegst geest speelt komend voet baljaar, na een afwezig heid van drie seizoenen, weer in de „grote" KNVB. De Voscuylbewoners schonken zaterdag de naar Nieuwkoop afreizen de trainer Dick Boesveld het kampioenschap door Leiden overtuigend met 3-1 te verslaan. „Ik had het al voor de competitie gezegd, dit is de enig juiste kampioen van de afdeling Leiden", typeerde de ver liezende trainer Hennie Beerenfenger de promo vendus. Dat Boesveld ge looft in deze formatie, die voor een groot deel be staat uit van hoger spelen de clubs overgewaaide routiniers, werd bena drukt, toen hij de toe komst voorspelde: „Oegst geest stoot zo door naar de derde, misschien zelfs wel de tweede klasse KNVB." Het roodgele keurkorps speelt inderdaad een prima technisch spelletje. Ook tegen Leiden, dat bij de aanvang van de competitie niet kansloos werd geacht, was het verschil duide lijk aanwezig. Gé Perfors, die door Boesveld als de belang rijkste schakel van Oegstgeest wordt genoemd, stuurde zijn middenveldspelers dit seizoen regelmatig breed. Om met die routiniers (Gert Ouwersloot, Hans Bisschops, Jan en Peter Hogewoning) tot voor afde lingsvoetbal vaak verfrissende combinaties te komen. De te rechte kampioen dus. Zaterdag zat Jan Hogewoning zijn schorsing uit, wat bij het in de breedte sterke Oegst geest' geen probleem oplever de. Peter Hogewoning duidde nog eens op de aanwas: „Met acht nieuwe spelers moest je kampioen worden en draaien we volgend jaar zeker mee in de top van de vierde klasse". Het arme Leiden, dat zeker geen slecht figuur slaat in de eerste klasse, liep tegen Oegst geest wel achter de feiten aan te hollen. Veel doelkansen wa ren er niet voor de pauze, maar wel precies genoeg om de partij te beslissen. Immers, Ex-Rijnsburger Gert Ouwers loot dwong tot tweemaal toe een strafschop- af, die door Alex Strating slechts eenmaal werd benut. Leidendoelman Fred Gravekamp stopte de tweede. Tussen de penalties door was het al 2-0 geworden, toen Bisschops (ex-Ter Leede) de achterlijn bereikte en Jan Zandbergen bediende. De spits schoot op Gravekamp, waarna rechtsback Willem-Jan Pott Hofstede alsnog intikte. Na de pauze koos Oegstgeest voor de „makkelijke" weg. De thuisclub liet Leiden komen, dat buiten het afstandschot van Ruud Boot, nooit gevaar lijk werd. Het counterspelletje ligt de titelpretendent overi gens wel minder, dan het spe len op de vijandelijke helft. Het zou toch 3-0 worden. Uit een vrije trap tikte Jan Zand- Oegstgeest viert feest. Het kampioenschap is een feit. bergen op Frank Hogewoning, die de bal perfect in de boven hoek drukte. De bijna spreek woordelijke „ene fout per wedstrijd" van Perfors zorgde in de slotfase voor de tegen treffer. Een te korte terug speelbal werd door invaller René Brugman onderschept. Thuisgoalie Cock Bouwman vloerde Brugman. Boot schoot binnen vanaf de stip: 3-1. Het feest kon beginnen. Oegst geest nam afscheid van de in de hele club populaire trainer Dick Boesveld met dat, wat verwacht mocht worden: de ti tel. TJEERD SCHEFFER Scoreverloop: 19. Strating (straf schop) 1-0, 32. Pott Hofstede 2-0, 65. Frank Hogewoning 3-0, 74. Boot (strafschop) 3-1. Oegstgeest: Bouwman. Pool, Van der Mey, Perfors, Pott Hofstede, Strating (Koken), Bisschops, Ouwersloot, Zandbergen (Den Hollander), Peter Hogewoning, Frank Hogewoning. Leiden: Gravekamp, Boot, Pleyter, Kanbier, Heemskerk, Van der Lin den, Van Wattum, De Wolf, Ger Hoogstraten, Piet Hoogstraten (Brug man). Bink. LEIDEN De 1-2 zege van KRV in de eerste klasse afde ling zaterdag zette geen zoden aan de dijk, omdat Oegstgeest de punten, en dus de titel, te gen Leiden in de wacht sleep te. SVLV heeft, waarschijnlijk, een beslissingswedstrijd tegen ZLC uit het vuur gesleept door de 1-2 zege op GWS. Abbenes won in de nacompetitie van de tweede klasse met 2-1 van LFC. Alphia - KRV 1-2 (1-0) KRV zal zich via de nacompe titie een promotieplaats moe ten bemachtigen. De 1-2 zege op Alphia baatte niet, ofschoon er in de tweede helft op prima wijze een 1-0 achterstand (doelpunt Robert van der Bosch) werd weggewerkt via treffers van John van den Es- hof en Corné van Duivenbode. GWS - SVLV 1-2 (1-1) SVLV greep de strohalm om, eventueel, degradatie te ontlo pen. Normaliter zal er een be slissingswedstrijd tegen ZLC worden afgewerkt, mits SVLV geen punt in mindering wordt gebracht vanwege het gesta te duel tegen MVKV. De i spraak van die strafzaak vj 20 mei. Sjaak Lelieveld wa|| man van de wedstrijd tel GWS door een 1-0 achterst! (goal Hans Goudriaan) gem om te buigen in een 2-1 zf waardoor SVLV perspectief handhaving blijft houden. MVKV - Kagia 0-2 (0-1) Kagia greep de derde door MVKV de baas te blij' In een weinig opzienbar» wedstrijd troffen Willem en Richard Trompert doel. Abbenes - LFC 2-1 LFC kan door de nederlaag uitgeschakeld beschouwd w den voor een promotieplaf Abbenes scoorde drie mf maar Martin Felius deed in eigen doel. Peter KatlJ berg doelpuntte twee ro voor de thuisclub en had d onder meer een (dubieij strafschop voor nodig. Bij v lies van Abbenes tegen M< burg komende dinsdag, isp Zoeterwoudse formatie ge| moveerd. LEIDERDORP De eerste klasse is nog geen verleden tijd voor RCL. Toch deden de Leiderdorpers tot eigen ver driet weer een stapje verder richting degradatie. Op sport park „de Bloemerd" sleepte mede-degradatiekandidaat Huizen een dik verdiende 1-1 remise uit het vuur. Daarmee is de nacompetitie, die vorig jaar nog met winnend gevolg werd afgewerkt, opnieuw heel dichtbij gekomen. Die extra serie duels de drie num mers voorlaatst strijden daarin om een plek in de eerste klas se kan alleen worden ontlo pen door een goed resultaat, volgende week bij VVOG. Maar dan moet minimaal een van de concurrenten (Huizen of Nunspeet) wel meewerken, door op die laatste competitie dag te verliezen. De directe degradatie, via de staanplaats op de ranglijst, is inmiddels definitief toegeval len aan het uiterst povere Scherpenzeel. Deze ploeg heeft ervaren dat het alleen met hard werken en behoudend spelen niet lukt in de eerste klasse. Er is tenminste ook een redelijke dosis kwaliteit nodig. RCL, dat Scherpenzeel on langs met 4-0 „afdroogde", is in dat opzicht wat beter be deeld. Maar kijk op een glo rieuze toekomst is er voor RCL op dit moment ook niet. Wat dat betreft is het meest illustratief dat trainer Mouter voor het „beslissingsduel" te gen Huizen een formatie bin nen de lijnen moest brengen, die voor de helft bestond uit routiniers. De meeste van deze ervaren spelers zijn nog niet zo oud, zij hebben evenwel de beste voetbaljaren kennelijk wel achter de rug. En met de aanvulling door jeugdige ta lenten loopt het voorlopig nu ook weer niet zo'n vaart bij het vroeger roemruchte Ra cing. En toch... Met een klein beetje meer Leiderdorps geluk waren de vooruitzichten over de eindklassering van RCL en Huizen nu eenvoudigweg uit gewisseld. Bij de bezoekende ploeg draait het dit seizoen ook lang niet naar wens. Het Huizen-bestuur besloot daar om trainer Bianchi onder toe zicht van een nieuwe „verant woordelijke man" te plaatsen, waarna Bianchi spoorslags vertrok. De organisatie binnen de ploeg was, gezien ook de opmerkingen die spelers el kaar toeslingerden, nog niet fantastisch. Maar gedragen door de hard en nuttig wer kende middenvelders Smid en Kos was Huizen als ploeg toch een slag beter dan de gasthe- Aanvankelijk had RCL in het aanhoudend matige duel licht de overhand. De goalie van de bezoekers, Mark Hogenbirk, had het evenwel niet te lastig, mede doordat de inmiddels vrijwel vaste „gelegenheids- spits" Cees Ruis steeds door een paar man klem werd ge zet. De RCL-doelman Peter van der Heijden werd, vooral bij schoten van Peter Kos, dui delijker aan de tand gevoeld en „warm geschoten". Plots was het toch mis met de RCL- sluitpost. Bij een vrije trap voor Huizen, 25 meter van het doel, mikte aanvoerder Ronald Smid langs het muurtje. Van der Heijden stopte de bal, liet deze evenwel los, dook op het leer en sloeg daarbij, tot ont steltenis van de Leiderdorpse aanhang, de 0-1 binnen... De forse klap werd door RCL verbazend snel beantwoord. Een hard schot van Ruis werd nog ternauwernood uit het doel geranseld. Maar toen de doorbrekende Pierre van Ge- merden door Piet Honing werd „neergevleid", wees de voorts warrig en vaak over matig fluitende arbiter Van Kooten resoluut naar de stip. Peter Siera voltrok het vonnis met een snoeihard schot: 1-1. Na de pauze zette trainer Mou ter al spoedig een derde spits in. „Pinchhitter" Schalkers kwam het duo Ruis-Van Ge- merden aanvullen. Met min der dan de winst was RCL im mers nauwelijks geholpen, dus moest er risico genomen 4 den. De pijlsnelle Schal! zaaide nu het meeste gej en was tweemaal dicht bil „winnende goal". Beide mi schoof hij voorlangs, v voor tijd liet Peter Kos, na| knappe slalom, een panld kans op de volle Huizen-w liggen. Mede daardoor beh RCL een strohalm om alj mende zaterdag de degrade zorgen af te schudden. LEJO BU| Scoreverloop: 26. Smid 0-1; 29. i (strafschop) 1-1. RCL: Van der Heijden, Wesel (Sj kers), Hans Braat, Brasker, H menga, Siera, Heemskerk, Boen maker, Minderhoud, Ruis, Van| merden. Theo van Rijn (Valken '68) was met twee doel punten matchwinner tegen Sleu tels. Hier stuit hij ech- ter op sluit- post Rob Groenendijk. |f| LEIDEN De Sleutels toonde weer het moeilijk te hebben, als het er echt om gaat. De Leidenaars verloren de crucia le confrontatie met Valken '68, dat tegen degradatie vecht, met 2-1. Waarmee de titelkan- sen voor Zevenhoven plotse ling flink zijn gestegen. De formatie van trainer Ben Möl- lers won „gewoon" met 3-1 van Jodan Boys en staat nu al leen aan kop met een punt voorsprong op De Sleutels. Za terdag speelt Zevenhoven zijn laatste duel bij WDS en ont vangt De Sleutels Berkel. Koudekerk verloor met 1-3 van Hazerswoudse Boys, SV Voorschoten verloor van CVC Reeuwijk, dat toch degradeer de. Valken '68 De Sleutels 2-1 (2-6) Het goed gemotiveerde Valken ging er flink tegenaan. Het ging er hard, maar wel fair aan toe. Theo van Rijn bracht de Leidenaars de eerste steek toe in de 25e minuut. Waarna een incident ontstond. Marcel Groenendijk schoot vanuit kansrijke positie naast, kreeg een duwtje van Piet Varkevis- ser. En gaf als reactie Mare Duyndam een kopstoot. Het antwoord van Valken was een sportieve. Van Rijn maakte-er direct 2-0 van. De Sleutels do mineerde na de pauze met 10 man, maar kwam nog slechts tot één treffer. Leo Compeer was de doelpuntenmaker. Zevenhoven - Jodan Boys 3-1 (1-1) Nadat Jodan Boys een voor sprong had genomen, begon Zevenhoven de zaken serieus aan te pakken. Harrie de Boer zorgde voor de 1-1 ruststand uit een assist van Jürgen Her inga. Heringa omspeelde na de pauze iedereen en scoorde 2-1. Een strafschop Theo de Boer was gehaakt van Har rie de Boer bepaalde de eind stand op 3-1, zodat Zevenho ven alleen aan kop gaat met een punt voorsprong op De Sleutels. SV Voorschoten - CVC Reeu wijk 1-2 (0-1) De SV worstelde weer met een gebrek aan inzet. Een van de spelers die nog wel wilde wer ken, Paul Martens, kopte in ei gen doel uit een voorzet André Rijsbergen. Jan Edelman schoot CVC, dat knokte voor zijn laatste kansen, op 0-2. Hein de Graaff bepaalde! eindstand op 1-2. Reeuwijk gradeerde ondanks de i omdat de concurrentie ej Koudekerk - Hazerswoil Boys 1-3 (0-1) Hazerswoudse Boys een prima partij tegen Koudekerk, dat zich moeilijk kon motiveren, komen terecht pakte Hal woude een 0-3 voorspi] Eerst was het Bert Poot, met behulp van de Ko kerkgoalie Cock Dorre raakschoot. Waarna H Poot uit een voorzet van| rard van de Haas inkopte] ter van der Niet scoorde Oj een solo. Jeroen van derl den redde de Koudekerl in de laatste minuut.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16