Titel gloort voor Leidse Hout £eidóc@oma/nt Rijnstreek in landelijke finale Titel lonkt voor Fides Pacta Arjan Jagt voegt daad bij woord Zijl/LGB levert sterkste ploeg PROMOTIE GRASSHOPPERS AANSTAANDE UNICUM EN ROOMBURG IN PROBLEMEN MAANDAG 5 MO 1986 PAGINA 20 LEIDEN Arjan Jagt heeft zijn woorden in daden omge zet. Nu hij niet naar de Vre- deskoers gaat, wil de renner uit Woubrugge zoveel mogelijk koersen winnen. Gisteren sloeg hij al toe in Vlijmen. Er waren dit weekeinde ook overwinningen weggelegd voor Petra de Bruin (interna tionale Omloop van het Mo- lenheike) en liefhebber Gerrit Kleinveld (Schipholronde om de Haarlemmermeer). Jagt bekroonde in Vlijmen een aanvallende koers. In de finale sprong hij tweemaal tevergeefs weg, de derde maal, anderhal ve ronde voor het einde, was het raak. Na winst in de eerste etappe moest Petra de Bruin (Van Duuren) in de derde etappe van de Omloop van het Mo- lenheike, de afsluitende tijdrit over 8100 meter te Diessen, drie seconden toegeven op Thea van Rijnsoever, die het snelst bleek. In het eindklasse ment ging zij de nationaal kampioene echter zes secon den vooraf. Tempobeul Gerrit Kleinveld (Bollenstreek) sprong de laat ste kilometer van de 98 km. lange Schipholronde weg uit een kopgroep van tien man. De Lissenaar hield, ondanks de harde wind, knap stand en boekte zijn eerste klassieke zege. Piet Kralt (Swift) won de spurt van de tweede groep: twaalfde. In de amateureditie (176 kilometer) behoorden Jan van Straaten (Swift) en Frank van Veenendaal (Bollenstreek) tot de 26 renners die de lood zware koers uitdeden. Van Straaten werd negentiende, Van Veenendaal twintigste. Veteraan Jan Zwaan (Swift) kwam als vijfde over de streep in Fijnaart. Gisteren werd hij negende in Kampenhout (Bel gië). LEIDEN De Zijl/LGB leverde de sterkste zwemploeg uit Zuid Holland tijdens wedstrijden in het kader van een Jeugd Olympische Dag. Naast Leon Luyten mogen Sandra Schotsman, Niels Ouwerkerk, ELise Krijnen, Ingrid van Veen, Marco Blokpoel, Mireille Correljé, Onno Regensburg en Robert Janssen in Papendal om de hoogste eer gaan strijden. De finales hebben op 7 juni plaats. Namens LZ zullen Geralda Boekweit en Alexander Willemse deelnemen. Vooral Maaike Parrel (Zijl) en Bianca Singeling (LZ) hebben een riant uitzicht op een finale plaats in de Speedo-competitie. Ook Nancy Kijk in de Vegte (LZ) en Amarentia Verkade zijn nog kansrijk. LEIDEN Dankzij een 76-51 overwinning op Groningen is de kans dat de damesploeg van Grasshoppers promoveert naar de pro motiedivisie zeer groot geworden. In de eer ste van maximaal drie ontmoetingen hadden de Katwijkse dames nauwelijks moeite met de Groningse opponent. Via 40-20 bij rust, werd Groningen bij 48-36 nog even gevaar lijk, maar met Wilma Berkheij voorop, pakte de ploeg van Ed Zaal toch onbedreigd de zege. Maar liefst vier dames kwamen hoog in de dubbele cijfers: Anja Aandewiel (20 pun ten), Wilma Berkheij (18), Jaqueline van Beelen (18) en Petra van de Oever (18). LEIDEN Rijnstreek (Alphen aan den Rijn) treedt op 6 juni aan voor de finale van de competi tie in de landelijke eerste klasse. De ploeg pakte gis teren de titel in de eerste klasse F van de veldcom- petitie door een duidelijke winst van 18-13 (rust 11-6) tegen De Treffers uit Krimpen. Steunend op een potdichte verdediging sloegen de Alphenaren binnen een kwartier genadeloos toe met drie treffers. Bij de stand 8-0 stelden zij zich beter teweer, zonder het Alphense collectief onder druk te kunnen zetten. Een gehandicapt Saturnus (Anton van Noort, Ab Dieben en doelman Ad van Fessem ontbraken) faalde met een on fortuinlijke 14-15 nederlaag te gen WIK (rust 7-5). Voorname oorzaak was de eenzijdige aan val via het centrum. Tweedeklasser HVV '70 kon lang bogen op een voorsprong tegen titelpretendent DES '72. Tot 15-13 ging het goed, daar na kwam DFS temt? tot 18-18 door een zwak spelende Voor- schotense defensie. De vrouwen van OASE (twee de klasse A) verspeelden, evenals in de zaalcompetitie), hun kampioenschap aan Quin- tus door een volstrekt onnodi- fe nederlaag. In de zaal was nelwiek sterker, op het veld Hollandiaan: 7-9 (rust 5-7). HVV '70 (tweede klasse B) lijkt zich op het veld beter thuis te voelen dan in de zaal. In de zaal degradeerden zij naar de eerste klasse afdeling, op het veld zijn zij de voor naamste titelkandidaat na de 11-9 winst op De Meeuwen. Bij MMO namen de basisspeel- Cora van der Meer en doel- vrouwe Lenie van der Star op indrukwekkende wijze af scheid. De veldspeelsters na men 15 van de 16 treffers te gen HVOS voor hun rekening, Lenie van der Star was een groot obstakel voor de schut ters van HVOS. Het Wassenaarse Olympia '72 en Saturnus strijden om het kampioenschap in de eerste klasse afdeling. Saturnus won al in de zaal, Olympia lijkt op het veld over de beste papie ren te beschikken. Saturnus klopte Animo gisteren met 8-5, Olympia versloeg Foreholte met 12-5. DIOK houdt Castricum van titel af LEIDEN Na de zege op Hilversum vorige week, de beker winst op Amsterdam en gisteren de 16-13 overwinning tegen Castricum heeft DIOK uiteindelijk de derde plaats in de natio nale ereklasse bereikt. „Lachende derde" werd Hilversum door insiders de kampioen van de armoede genoemd dat Cas tricum de titel voor de neus Het ging gisteren weer goed met DIOK in de Mors. En dat ter wijl cracks als Eric-Jan Berendsen, Dick Altink en Gideon van der Born geblesseerd aan de kant moesten blijven. Er zit dus toekomst in de huidige selectie van de blauwgelen. Wel diende de ploeg eerst een lawine Castricum over zich heen te laten ko men om na een minuut of 20 het initiatief naar zich toe te trek ken. André Marken had toen via een kick al 0-3 aangetekend. DIOK zette de greep op de wedstrijd steeds sterker door. Rico van Teylingen maakte er na de pauze met een dropkick 3-3 van, waarna het binnen 5 minuten gedaan was met Castricum. Tries van Pieter Cörver, een kick en conversies Mare Michielse be paalden de tussenstand op 16-3. Toch zou de ploeg van coach Michael Patrick nog onnodig in de problemen komen. DIOK nam wat gas terug en Castricum, dat enkele bussen supporters had meegenomen, kwam goed opzetten. En knokte zich terug naar 16-13. Om daar te eindigen. Typerend beeld uit de wedstrijd Fides Pacta Pernix. Mielj Selier (Fides) heerst onder de paal. Carla van Evert (links) Lian Tieleman hebben het nakijken. *7 NA 7-6 WINST OP PERNIX LEIDEN Fides Pacta heeft nog twee punten nodig om zich te verzekeren van het kampioenschap van promotie klasse D. De fusieclub versloeg met 7-6 stadsgenoot Pernix, dat als enige concurrent was overgebleven. De Danaïden en Velocitas hebben nog theoreti sche titelkansen, maar Fiks bemachtigde in 2A wél alvast de eerste plaats. De korfbal club uit Oegstgeest kreeg daar bij hulp van Ons Eiland, dat zelf naar de derde klasse de gradeerde. Dezelfde terugval dreigt voor Crescendo, dat haar duel bij KVR gestaakt zag worden. Direct na rust opent Pernix de achtervolging op Fides Pacta, dat door windvoordeel en be ter schot tot 5-2 was uitgelo pen. Kees Brokaar en Peter. Kuipers brachten in tien mi nuten tijd hun club op 5-4, ar Robin Sommeling voor kwam met zijn specialiteit, de vrije bal, de gelijkmaker (6-4). „Wij dachten de wedstrijd bij rust in de knip te hebben en namen het te gemakkelijk op", analyseerde coach Berendes de tweede helft, „en het is nu eenmaal zo, dat Fides Pacta fouten gaat maken, als ze on der druk wordt gezet". Het derde aanvalsvak van Pernix kon eerst van deze terugval profiteren, nadat Rob Redel was ingevallen. De invaller maakte niet alleen 6-5, maar trok ook Nico Pikaar weg van de paal, zodat Kees Hortensius de ruimte kreeg om alsnog de gelijkmaker aan te tekenen. Dit evenwicht bleef net een minuut gehandhaafd, want toen forceerde Bettina Som meling de strafworp, waaruit Dick Onderwater zijn tweede en naar bleek, beslissende doelpunt maakte: 7-6. Voor Fi des Pacta waren ook Patricia Gottmer, Janneke Halvemaan, Nico Pikaar en Henny Piket trefzeker, terwijl bij Pernix Kees Brokaar en Kees Horten sius tot twee treffers reikten. Bijna de hele wedstrijd moest De Danaïden in de achtervol ging op Ready, al had Hennie van der Top na vier minuten voor 0-2 gezorgd. De Leidse ploeg raakte eenmaal twee treffers achterop (4-2), maar wist steeds tijdig terug te ko men, het laatste door genoem de speelster op 7-6. Daarvoor hadden Eric Kromhout (2), Cees Christiaanse en Haico Locher al gescoord en ook rou tinier Gerard Nap kon als in valler in de slotfase niets meer aan de 7-6 veranderen. Rondom de rust kwam Zn derkwartier via Carla Ak: Els van Lunteren, Aldo Sp don en Martin Verhorik vj 2-4 op 6-4 tegen Kwiek (Hf Het twaalftal van Wim Ni sing, wiens opvolger nog i gevonden is, bleef tot 7-5 (W| de Wit) de toon aangeven oj dan in het laatste half uu aanvallend stil te vallen. Daa| door konden de Hagenare J naar 7-8 doorstoten, mede oii dat spetters van Erik van LuJ teren en Aldo Spadon op a rand en de paalpunt afketste Reeds uit de uitworp ve schalkte Fiks de verdedigii van ADO en deze flitseni opening van Theo Vreekt luidde een eenzijdig treffen i Hij joeg samen met Sand van Gelderen (2), Tanja Reit ma, Jaap Rietdijk en Died rick van Veen de score tot 8 (rust) op, maar toen verdwee de precisie. Alleen Vreekf kon zijn totaal nog tot vijf tre "fers opvoeren, maar de mees vreugde bracht tot de uitsl van Ons Eiland. Daardo 1 werd de ploeg van Nico Stet ink in de zaal én op het ve kampioen en dat is een ur cum voor de korfballers Oegstgeest. !><,a Voor Ons Eiland bood de winst op nummer twee, Orari Nassau, geen soelaas, want degradatie bleef onafwen baar. Petra van der Meerbei Mando Frans en Huib Hass< bach schoten de onfortuinlij withemden na 1-0 bij ri voorbij de zwak schieteni thuisclub, die een lengteovt wicht niet kon uitbuiten do sterk Leids verdedigen „Geen kampioenskorfbh maar op inzet hebben we g wonnen en omdat we op b langrijke momenten sc den", verklaarde coach l'Ami van Velocitas de zege over De Meervogels. R< Goudsmit (3) en Ine Goedeg beur (2) waren de grote ganl^ makers in zijn selectie, waar laatstgenoemde in de slotn er nuut de beslissing wist te fc*e ceren. is Na amper eenentwintig minje, ten kon Crescendo het ve!ej van KVR afstappen, omdat Jn, geen vervanger te vind iai bleek voor de scheidsrecht ,a< die met een zweepslag was u ,ij, gevallen. Wijnand Alberts i ja Wim Barendse hadden tot d ie toe voor de degradatiekant ij daat uit Leiden gescoord, h(er geen 4-2 opleverde als tusseir stand, maar het gehele du!r moet nu worden overgespee üjj LEIDEN Het is Uni cum wederom niet gelukt boven zichzelf uit te stij gen. De hoofdklasser kon tegen het sterke ELTV slechts een punt binnen halen en bezet door dit re sultaat troosteloos alleen de laatste plaats. Wel suc cesvol waren de Casino en Dekker Tennis, die in de overgangsklasse A hard op weg lijken naar het kampioenschap. Ook de Leidse Hout en de reser ves van Unicum hebben de titelkansen in de over gangsklasse B in eigen hand. In dezelfde klasse vergaat het Roomburg en de beide teams van TEAN minder goed. In de twee de klasse hebben Foresca- te en de Boekhorst ook nog goede vooruitzichten. Hoofdklasse Unicum I - ELTV I 1-7 Het team van coach Peter Klein werd door de Eindhove- naren wel heel duidelijk met de Jieus op de zwakke punten gedrukt. Slechts een partij werd gewonnen en alleen in het gemengddubbel van Freek van der Capellen en Carole de Bruyn werd een driesetter uit het vuur gesleept. Daarbij kwam dat het winstpunt uit de single van Jan Siemerink enigszins onbevredigend tot stand kwam. Tegenstander Roger Warmerhoven weigerde in de tiebreak van de derde set bij 6-5 in het voordeel van Sie merink een let, waarop de scheidsrechter Warmerhoven een „penalty-point" toekende, waardoor Siemerink als win naar werd uitgeroepen. Overgangsklasse A Westerhout II - Casino I 0-8 Voordat men goed en wel be gonnen was, hadden de Noordwijkers al een 3-0 voor sprong genomen, omdat bij Westerhout de tweede dame ontbrak. Casino had het ca deautje overigens totaal niet nodig, daar alle partijen zon der al teveel moeite in winst eindigden. Rapiaitas II - Dekker Ten nis I 2-6 Bij de Warmondse formatie wachten Stefan Faas en He- leen van der Berg nog steeds op de eerste verliespartij. Dat Faas zijn partijen met over macht zou winnen, was vooraf reeds te verwachten. Maar dat ook de jonge Van der Berg nog op honderd procent zou staan, was niet te voorzien. In Nijme gen hoefde Van der Berg slechts in de damesdubbel met Brigitte van der Maarel (die haar single en gemengddubbel met Freek Tanis verloor) een set af te staan. Overgangsklasse B Unicum II - Helios II 7-1 Bij Unicum zijn de rollen dit seizoen volledig omgedraaid. Was het tweede team vorig jaar het zorgenkindje en het standaarteam de grote over winnaars, nu rijken de reser ves naar een kampioenschap en dreigt het eerste uit de boot te vallen. Met name Michael van der Berg en maatje Mar lijn Krans overtuigen elke zondag. Thor RW III - TEAN II 0-8 De tweede keus van de Alphe- Jan Siemerink bezorgde Unicum het enige punt tegen ELTV. Hij won mede dankzij een „penalty-point" zijn single tegen Roger Warmerhoven. naren wacht nog steeds op het eerste winstpunt. Terwijl de dames Marleen Boven en An- nemieke Kalff geen moment de indruk maken deze klasse aan te kunnen roken de heren Rien Booy en Frank Liefbroer met beide 4-6 in de derde set aan de winst. De Munnik I - Dash I 5-3 Henk Janssen was de enige Leiderdorper die op eigen grond ongeslagen bleef. In de herendubbel met Thomas Koemans ging de captain nog bijna de mist in, maar een 4-1 achterstand werd op ervaring omgezet in een 7-6 winst. De singles werden op 2-2. afgeslo ten. Koemans bleef op een winstpartij steken, daar hij ook de gemengddubbel met Chris tel Verwoert moest inleveren. Metselaars V - Leidse Hout I 0-8 Hoewel Lugthart, Waldo Jans sen, Fehling en Ellen de Groot weer geen tegenstanders hoef den te feliciteren, hebben de Leidenaren het van de Hage naren zeer zeker niet voor niks gekregen. Lughart moest tot op de bodem tegen Patrich Kalders, en drie dubbels wer den pas na „verlenging" in de wacht gesleept. TEAN I - Roosendaal I 3-5 Een hevige discussie over in of uit heeft de Alphenaren het gelijkspel gekost. Het breek punt ontstond bij een 3-0 voor sprong voor Irma van den Ou denrijn (enige winnende en kelspeelster) en Richard Os kam in de derde set. Zes ga mes op rij werden vervolgens ingeleverd. Bata I - Roomburg I 4-4 Voor Roomburg zijn de punten duur dit seizoen, al mag men na het gelijkspel weer enigs zins de hoop koesteren, dat het verblijf in de overgangsklasse B wordt verlengd. Joost van Leeuwen bleef ongeslagen. Josje van der Hoeven won haar single. Hillegom I - Castricum I 4-4 De topper eindigde onbeslist, hetgeen een bijzonder span nend competitieslot belooft. De Castricummers zijn intrinsiek misschien iets begaafder, feit was wel dat Hillegom met een 3-1 voorsprong uit de singles kwam. Marcel Vink en Made- Ion Verdegaal bedwongen hun tegenstrevers in het gemengd dubbel. Leimonias III - Merenwijk I 6-2 Met een beetje meer geluk had er een verrassend gelijkspel ingezeten voor de Merenwij- kers. Vooral Pascal Jongmans was wat ongelukkig in haar single en het gemengddubel met Dave Wijnveldt. Beide partijen werden pas na drie sets afgesloten. Zandvoort III - OLTC I 7-1 De Oegstgeestenaren moeten er donderdag in het inhaalduel tegen Rhijnauwen hard aan trekken, willen zij volgend jaar niet een klasse lager inge deeld worden. Captain Jasper van Marwijk heeft alle ver trouwen in die confrontatie, ook al omdat de dubbels tegen de koploper pas na drie sets werden verloren. De Meent I - De Munnik II 3-5 In Bussum hebben de Leider dorpers de kans om zich ver rassend aan de kop van. hun poule te nestelen aan zich voorbij laten gaan. Met name Robert van Splunter en Rob Ubink hebben in hun single- partijen mogelijkheden laten liggen. Tweede klasse Zee en Duin 1 - Leidse Stu denten 1 2-6 Het belangrijke treffen tussen de beide degradatiekandidaten heeft één ding volstrekt duide lijk gemaakt: Zee en Duin zal hele rare sprongen moeten maken wil het zijn plaats in de tweede klasse consolideren. Alleen Willem Taat kon tevre den terugzien op zijn optreden tegen de studenten, daar hij eerst Yvo Sypkens in zijn solo optreden versloeg en vervol gens het dubbelspel zegevie rend afsloot. Zandvoort IV - Boekhorst I 4-4 Waar het streven van de Noordwijkerhoutse formatie zich voor het seizoen beperkte tot „handhaving", daar lijken zich nu toch titelkansen aan te dienen. De lastige uitwedstrijd in de badplaats leverde een 3-1 achterstand op na de enkelspe len. Alleen Pieter van Meel wist zijn opponent Albert Vis ser zijn wil op te leggen: 6-1, 6- 1. In de dubbels marcheerde het beter, hetgeen resulteerde in drie zeges en een nederlaag voor het dameskoppel Colinda Voskuil/Margot van den Haak. Forescate I - Waddinxveen I 5-3 •Waar eerder wat irritatie was ontstaan over ondermaatse verrichtingen van enkele Voorschotense spelers, was het nu weer „pais en vree" bij Fo rescate. De goéde overwinning was daar zeker debet aan, maar de vertoonde inzet gaf misschien nog wel een grotere voldoening. Evelien Poell ves tigde de aandacht op zich door een knappe single (6-1 in de derde set) en een gewonnen dubbel met Liselotte van der Bijl, die in haar enkelspel op vallend makkelijk tot winst was gekomen. Van der Bijl voltooide haar hattrick door met Marco Stals de mix te winnen. KSVV II - Voorhout I 2-6 Voorhout speelde zich uit de gevarenzone via de 2-6 winst. Jan van der Geest, Jan Baan en Carien van der Meer (na vier matchpoints te hebben overleefd) wonnen hun enkel spel. De mix van duo Baan- /Chantal van der Meer en de single van laatsgenoemde gin gen verloren. Zoeterwoude I - Oud Beyer- land I 1-7 De thuisclub zal met OLTC III moeten gaan uitmaken wie volgend jaar een stapje lager moet doen. Tegen koploper Oud Beyerland viel er weinig eer te behalen. Slechts voor Marcel de Bakker was er winst weggelegd, omdat hij zich de meerdere toonde over M. Doff: 6-3, 6-4. Drie gelijk waardige partijen leverden drie-sets nederlagen op en dat telt aan het einde van de rit Derde klasse Badhoevedorp III - Sassen- heim I 6-0 Ofschoon er nog twee niet-uit- gespeelde wedstrijden op het programma staan, is duidelijk dat Sassenheim het niveau in de derde klasse niet bij kan sloffen. Badhoevedorp toonde dat euvel haarfijn aan, al wa ren er in enkele partijen zeker winstkansen. Kontakt II - Rijnkanters I 4- 4 Liz Waere en Simone den Hol lander zullen ervoor moeten zorgdragen, dat Rijnkanters behouden blijft voor de huidi ge klasse. Samen sloegen de Rijnsburgse dames drie punten bij elkaar, terwijl Dick Heems kerk en Liz Waere het vierde punt binnenhaalden. Op het kunstgras van Kontakt ston den er tegen de C-2 heren van de gasten andermaal B-spelers en dan wordt winnen een vrij wel ondoenlijke zaak. Dash '35 VIII - Lisse I 0-8 Met vlag en wimpel stevent Lisse op het kampioenschap aan en daar kon zeker Dash '35 niets aan veranderen. De Dordtse équipe stond voor de wedstrijd op één winstpartij en kon achteraf nog immer bui gen op dat magere resultaat. Tweeëntwintig games werden „veroverd" door de thuisclub. Inge van der Loo won, uiter aard, met 6-0, 6-0 en meldde „eindelijk eens lekker ge speeld" te hebben. Te Werve I - Artesia I 8-0 Voor Artesia is degradatie nu al onvermijdelijk. De rest van de competitie kan „schrifte lijk" worden afgehandeld, ze ker gezien de partijuitslagen tegen Te Werve. Marith Ver- steegen was de enige van het Koudekerkse gezelschap, die meer dan vier games bijelkaar sprokkelde. Heren eerste klasse Unicum I - Warande I 2-4 Concurrent Warande I haalde met de 2-4 winst een lelijke streep door de Leidse „plan ning". Anne Jan van der Meer deed het voortreffelijk door Joost Basting met een nul op te zadelen en Marcel van Pari don voegde daar een tweede punt aan toe. Van der Meer en Har Meyer waren dicht bij een totaalscore van 3-3, maar hun dubbel werd met 7-5 in de der de set verloren. STANDEN Hoofdklasse: Poule 002: 1. ELTV I 18-6; 2. NIP I 12-12; 3. Popeye GS III 10-10; 4. Uni cum I 4-16. Overgangsklasse A: Poule 003: 1. Casino I 21-3; 2. Tilburg I 19-5; 3. Schelde I 8-16; 4. Wester hout II 0-24. Poule 012: 1. Dekker Tennis I 17-3; 2. Topspinners II 10-14; 3. Festina I 9- 11; 4. Rapiditas II 8-16. Overgangsklasse B: Poule 005: 1. Unicum II 17-3; 2. Fal- cones I 13-7; 3. Mets V 8-16; 4. Helios II 6-18. Poule 006: 1. Heerhugowaard I 15-6; 2. Thor RW III 14-5; 3. Aemstelspe- lers II 11-8; 4. TEAN II 0-21. Poule 007: 1. Valkencourt I 20-4; 2. De Munnik I 10-10; 3. Vianen I 7-13; 4. Dash I 7-17. Poule 012: 1. Leidse Hout I 23-1; 2. St. Pancras I 10-8; Mets VI 6-12; 4. Zaan dam II 3-21. Poule 017: 1. Roosendaal I 14-10; 2. Aeolus Oledo I 13-7; 3. TSI II 10-14; 4. TEAN I 7-13. Poule 021: 1. Jaagpad III 19-5; 2. ELTV IV 12-12; 3. Bata I 10-14; 4. Roomburg I 7-17. Poule 025: 1. Castricum I 17-7; 2. Hil legom I 15-4; 3. Holy II 6-13; 4. CC II 5-19. Poule 026: 1. Beekhuizen II 20-4; 2. Leimonias III 9-17; 3. Merenwijk I 9- 15; 4. Teskwik I 2-14. Poule 029: 1. Zandvoort III 15-3; 2. Bosheim II 14-4; 3. OLTC I 5-14; 4. Rhijnauwen I 3-16. Poule 032: 1. Mijdrecht I 16-8; 2. De Munnik II 15-9; 3. De Meent I 8-12; 4. Festina III 5-15. Tweede klasse: Poule 021: 1. Nieuw Vennep I 15-4; 2. Bennebroek II 12-8; 3. Leidse Stu denten I 8-11; 4. Zee en Duin I 4-16. Poule 026: 1. Boekhorst I 10-6; 2. Zoe- termeer II 10-8; 3. Zandvoort IV 9-9; 4. De Munnik III 5-11. Poule 028: 1. Victoria IV 15-8; 2. Fo rescate I 13-11; 3. Waddinxveen I 9- 11; 4. Leidse Hout II 6-13. Poule 031: 1. Thor RW IV 17-3; 2. Voorhout I 11-9; 3. Phoenix I 11-13; 4. KSVV II 5-19. Poule 032: 1. Oud Beyerland I 21-3; 2. Laatjeskaai I 13-11; 3. Zoeterwoude I 4-14; 4. OLTC III 4-14. Derde klasse: Poule 035: 1. Unicum V 19-5; 2. Slo- tervaart I 10-8; 3. Badhoevedorp III 10-12; 4. Sassenheim I 1-15. Poule 039: 1. Hillegom III 16-6; 2. Hoofddorp II 10-11; 3. Rijnkanters I 9-12; 4. Kontakt II 8-14. Poule 047: 1. Lisse I 21-3; 2. Toeg II 14-10; 3. NMC I 11-13; 4. Dash '35 VIII 1-23. Poule 058: 1. Bleiswijk I 13-3; 2. Oud Wassenaar II 13-11; 3. Te Werve I 12- 4; 4. Artesia I 2-22. Heren eerste klasse: Poule 003: 1. Warande I 12-6; 2. Uni cum I 10-8; 3. Alta I 8-10; 4. Duno I 6- 12.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 20