devlietstede b.v. ken ities H071-122244H E dvr) R0EL0FARENDSVEEN OUDE WETERING LEIMUIDEN makelaardij in onroerende goederen Stichting Inter/Relatie EENZAAM... D0EERIETSAAN. ZATERDAG 3 MEI 1986 LEIDSE COURANT PAGINA LEIDERDÖE DR. DE BRUIJNESTRAAT 19 F 149.000.- In charmante oudere gedeelte van het dorp gelegen per fect onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin en achterom. Indeling: gang met kelderkast en toilet, flinke woonkamer met schoorsteen en voorzethaard. Mooie nieuwde houten keuken incl. kookplaat en bijkeuken schuur. Ie et: 3 slaapkamers, nieuwe badkamer met ligbad, balkon 2e et: vaste trap. flinke geis. zolder ruimte geschikt voor kamer. Voorzien van c.v.gas. Keuken- en badgeiser. Riolering, gas, water, elek., c.v.leidingen vernieuwd. Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden 071-125468-124060 ERKENDE VERHUIZERS VERHUIZEN?? BRANDT LEIDEN VERHUIZERS VAN HUIS UIT!! AA van der meer #a\ onroerend goe Zuideinde 134 Bovenwoning in de „Ouwe Veen". Indeling: hal met garderobe, toilet. Keuken woonkamer met balkon. 2e verdieping: overloop, badkamer met douche, 2 slaapkamers, leuk uitzicht. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing. Berging grenzend aan ruime parkeergelegenheid. Achter de woning is een volkstuin van plm. 100 m2 aan het water (viswater). De woning staat op 2 minuten loopafstand van het Braassemermeer. Overdraag bare Rijksbijdrage. Oplevering in overleg. Vraagprijs 127.500,- k.k. P. v.d. Veldenstraat 17 Tussenwoning, bouwjaar 1967. Indeling: hal,toilet, woonkamer met ruime open keuken (uitgebouwd) met aansluiting voor afwas machine, gas en elektrisch koken, uitgevoerd met dubbele spoelbak, ijskast, elektrische oven. 1e verdieping: 2 slaapkamers waarvan één zeer ruim, badkamer. 2e verdieping: overloop met bergruim te, 3e slaapkamer met dakkapel. Tuin op zuidwes ten. stenen berging. De begane grond is voorzien van isolerende beglazing. Taxatieprijs 140.000,-. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Leeuwerikhof 29 Ruime woning met grote tuin. Gelegen in rustige buurt, bouwjaar 1976. Indeling: hal. toilet, keuken met plavuizen, lichte woonkamer. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, ruime badkamer. 2e ver dieping: overloop met opstelling c.v. en badgeiser, 2 slaapkamers. Stenen berging, tuin pl. 100 m2 op zuid-westen. Vraagprijs 153.000,- k.k, P. v.d. Veldenstraat 19 Tussenwoning, bouwjaar 1967, in perfecte staat van onderhoud. Indeling: hal met garderobehoek, toilet, hardhouten deuren. Woonkamer met open haard, balken plafond, schoonmetselwerk en gra- nolwanden. Blank eiken open keuken in oud Hol landse stijl (handgemaakt) met dubbele spoelbak, grill-oven, gaskookplaat, koelkast, afzuigkap in schouw, bijkeuken met aansluiting wasmachine, badgeiser. De gehele begane grond belegd met plavuizen. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met douche, ligbad, 2e toilet, was tafel. Vaste trap naar verdieping: overloop, opstel ling c.v. (luchtverwarming), bergruimte, 4e slaap kamer met dakkapel. Achtertuin op zuidwesten 11 meter diep, stenen berging. Vraagprijs 157.500,- k.k. Sotaweg 88 Ruim goed onderhouden hoekwoning met garage. Indeling: hal met garderobe, toilet, royale woonka mer met parketvloer. Afzonderlijke keuken. 1e ver dieping: overloop, 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verdieping: opsteling c.v. en boiler, veel bergruimte, grote 4e slaapka mer met dakkapel. Achtertuin op het westen. Vraagprijs 195.000,- k.k. Kerkweg 156 Patiobungalow met garage. Bouwjaar 1976, muren en dak extra geïsoleerd. Begane grond: hal met garderobe, woonkamer met open haard, plavuizen, half open keuken (54 m2), slaapkamer/studeerka mer, badkamer met ligbad en bidet, schuifpui naar onderheid terras, tuin 13 meter diep. Achterzijde grenst aan brede sloot met verbinding naar Braas- sem, aanlegsteiger. Verdieping: 4 slaapkamers, badkamer met douche. In de woning veel kast- ruimte. Vraagprijs 338.000,- k.k. Burg. Vosterstraat 52 Half vrijstaande luxe splitlevelwoning, bouwjaar 1977, op 558 m2 eigen grond. Entree met toilet. Royale hal, grote open keuken met bijkeuken. Eet kamer en verlaagde zitkamer met open haard en schuifpui naar terras en tuin op het zuid-westen, ook aan de oostzijde terras aan viswater. 1e ver dieping: 4 ruime slaapkamers, badkamer met lig bad, afzonderlijke douche en toilet. Daarboven kofferzolder. Grote garage/schuur. Vraagprijs 310.000,- k.k. Griede 15 Ruime tussenwoning aan woonerf, bouwjaar 1979. Indeling: hal, keuken met verlaagd plafond, woon kamer met deur naar tuin, hal, toilet. 1e verdie ping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verdieping: overloop met opstelling c.v. en boiler, aan- en afvoer wasmachine, ruime 4e slaap- c.q. studeerkamer, veel bergruimte. De be gane grond is voorzien van isolerende beglazing. De tuin achter de woning is plm. 12 meter diep op het zuidwesten, tuinberging. Vraagprijs: 150.000,- k.k. G Burggravenlaan 221 Wegens bedrijfseconomische redenen te koop een perfekt 3/4 kamer topappartement om zo te betrekken, voorzien van alle moderne comfort zo als c.v., betegelde badkamer met ligbad en luxe keuken, balkons voor en achter, over al vaste kasten. Een buitenkans! Vraagprijs 125.000,- k.k. G Julianaotraat 8 Ruime en geheel goed onder houden hoek begane grond woning. Ind.: grote woonka mer en suite, open haard, mod. keuken, douche en toi let, 2 slaapkamers. Nieuwe bedrading, gaskachel en ver warming, achtertuin met ach- Vraagprijs 115.000,- k.k. G Burggravenlaan 78 hoek Moddermanstraat 5 kamer parterre-apparte ment met kelderberging en groot balkon voor en ach ter. Woonkamer met eigen moederhaard c.v., badka mer met douche, keuken, toilet, slaapkamers met vas te kasten en wastafel. Nieu we electra. Servicekosten 87.- per maand. Vraagprijs 127.500.- k.k. G Boshuizerlaan 4 Perfekt onderhouden ruim' en goed gebouwd heren huis gelegen aan zeer rus tige straat vlakbij winkels met stenen berging voor- en diepe achtertuin en achterom. Ind.: kamer en- suite. moderne, keuken, aparte vestibule, gang, toi let, verdiepte kelderkast, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met 2 slaapka mers met dakkapellen, veel berging. Veel vaste kasten. Verwarmd door gaskachels. Badgeyser, aparte elek. boiler in keu- Vraagprijs 169.000.- k.k. G Pr. Wilhelminastraat 47 achteringang Bloemistenlaan Geheel gemoderniseerde woning met stenen berging en plaats. Alles geïsoleerd en in perfekte staat met c.v.-gas, nieuwe elektra. Ind.: hal. woonkamer met plavuizenvloer, mod. keuekn, toilet en douche. 1e et3ge: 3 slaapkamers, vlizo- trap naar de vliering. Dub belglas en hardhouten kozij nen. Vraagprijs ƒ95.000.- k.k. Hogewoerd 135 hoek Bolwerkstraat Groot oud woon-winkel en bedrijfspand met bovenwo ning. ruime werkplaats plm. 70 m2, winkel met dagverblijf, magazijn plm. 100 m2. Aparte opgang voor de bovenwoning waarin U-vormige woonkamer met open haard, ruime keu ken, dakterras, toilet. 2e eta ge: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, c.v.-gas. Vraagprijs 185.000,- k.k. 1^" Zonneveldstraat 8 Studenten appartementen- huis (monument) met 3 ap partementen, geheel onder architectuur verbouwd vol gens de laatste eisen. Elek tra etc. zijn nieuw. Elk ap partement heeft een eigen keuken en wasgelegenheid. 1 appartement is momen teel verhuurd en brengt 450,- huur per maand op, doch kan desgewenst leeg worden opgeleverd. De vraagprijs voor het geheel is 149.000.- k.k. w Blauwe Vogelweg 4 Ruim nog vrij nieuw hoek- herenhuis mooi en rustig gelegen, met blijvend vrij uitzicht over bos. Op loop afstand van het academisch ziekenhuis, op 1e stand! Bij het huis is een dubbele ga rage en een eigen parkeer ruimte op terrein. Voor- en grote zonnige achtertuin. Het huis is goed geisoleerd. Ind: Z-vormige grote woon kamer en eetkamer, open haard, moderne open keu ken, bijkeuken met aansl. wasmachine, ruime hal, gar derobe en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: ruime zqlder met slaapkamer, berging en hobbyruimte. Vraagprijs ƒ398.000.- k.k. Blauwe Vogelweg 5 Mooie gelegen royaal he renhuis met voor- en ach tertuin, achterom en ruime stenen berging. Ind.: grote Z-vormige woon/eetkamer met open haard, half open keuken, aparte bijkeuken met wasmachineaansluiting, royale hal, garderobe en toilet. 1e etage: 3 ruime slaapkamers met balkons, badkamer met ligbad, apar te douche en 2e toilet. 2e etage: doka, grote zolderka mer met biljart, c.v.-gas en gasboiler. Geheel gestof feerd, voorzien van horren en dubbelglas. Alles in per fekte staat!!! Vraagprijs ƒ298.000.- k.k. Boven- en benedenwoning verheeld met royale achter tuin, berging en achterom. Ind.: grote woonkamer, mod. open keuken, gang, ruime hal, toilet en douche. 1e eta ge: grote slaapkamer met balkon, ruime berging, 2e keuken, 2e slaapkamer of kinderkamer. Voor 1 gezin of in tweeën bewoonbaar. Het huis verkeert in prima staat. Verwarming d.m.v. gaska chels. Vraagprijs ƒ135.000.- k.k. G Evertsenstraat 62 Geheel gerenoveerde hoek woning met plaats, bergin gen en achterom. Ind.: woonkamer met open haard mog., moderne keuken, toi let, gang en gangkast. 1e etage: ruime badkamer met douche (geheel betegeld), 3 slaapkamers. Vaste trap naar zolder met ruime slaap kamer met dakkapel en bergzolder. Voorzien van c.v.-gas, bedrading is ver nieuwd,- dubbel glas bene den waardoor lage energie kosten. Vraagprijs 130.000.- k.k. G Van Vollenhovenplein 58 Goed onderhouden 2/3- kamerappartement met kel derberging, balkon, lift. Veel kastruimte. Ind.: ruime woonkamer, keuken, mo derne douche en toilet,- slaapkamer. Voorzetramen, c.v.-blokverwarming, totale servicekosten incl. de stookkosten, verzekering, water en huismeester etc. 232.- per maand. Vraagprijs 80.000.- k.k. G Lelielaan 55 Ruime 3/4 kamer topflat, mooi gelegen aan plantsoen. Ind.: woonkamer, mod. keu ken, douche, toilet, ruime hal en 3 slaapkamers, balkons en kelderberging. Geheel is keurig onderhouden. Voor zien van eigen c.v.-gas, moe- derhaardsysteem. Service kosten 126,70 p.mnd. Vraagprijs ƒ98.000.- k.k. v Haaghuishof 5 Uitstekend onderhouden praktijk/woonhuis met ach tertuin Z, eigen oprit/par keerruimte en c.v.-gas. Ind.: entree, hal, receptie/wacht kamer, kantoorruimte. 1e verd.: hal, toilet, L-vormige woonkamer plm. 60 m2 met balkon, luxe eiken keuken met app. 2e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. Het perceel is ó.a. geschikt voor tand arts/huisartspraktijk, advo caten/assurantiekantoor e.d. Vraagprijs 239.000.- k.k. G Hoofdstraat 200 Leuk gelegen goeo onaer- houden eengezinswoning verwarmd met gevelka chels. met stenen schuur, achterom en betegelde achtertuin. Ind.: entree, hal, toilet, keuken, douc heruimte met wastafel en douche, woonkamer. 1e verd.: overloop, 3 slaapka mers, 2e verd.: gedeeltelijk bevloerde vliering. Vraagprijs 115.000,- k.k. G yf Florijn 35 Goed onderhouden volle dig geïsoleerd 2 kamer hoek appartement op 1e et. met zonnig balkon, ber ging, loggia, cv-gas en warmwatervoorziening. Ind.: entree, hal, toilet fontein, slaapkamer, bad kamer met aansl. was- mach. wastafel en douc heruimte, woonkamer met open keuken. Overdraag bare subsidie 1e jaar 4.000,-. Servicekosten 93,- per maand. Vraagprijs 109.000,- k.k. Tollenaersingel 22 Aan plantsoen gelegen goed onderhouden heren huis met voor- en zonnige achtertuin (z), achterom, stenen berging. Cv-gas boiler. Ind.: entree, hal, toi let met fontein, woonka mer, keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel, apar te douche, 2e toilet. 2e verd.: hal, cv-ruimte, slaapkamers, 3e verd.: me zolder. De beg. grond en 1e verdieping zijn zien van dubbel glas. Vraagprijs ƒ239.000.- k.k. G Brederode 28 Aan plantsoen gelegen pri ma onderhouden eenge zinswoning met voor- er achtertuin (o) stenen schuur en achterom. Cv- gas, grote bad-geyser. Ind.: entree, gang. toilet fontein, keuken, woonka mer (28m2) met open haard en plav. vloer. 1e verd.: 2 slaapk. badk. met ligbad en dou che. geh. betegeld, 2e badruimte met douche, toilet. 2e verd.: vaste trap naar grote zolderkamer met dakkapel, berging, kleine kamer met dak raam, vaste wastafel. Incl. vloerbedekking. Vraagprijs 187.500,- k.k. OVERWEEGT U TE VERKOPEN? Uw beëdigde makelaar hanteert voor u de beste ver koopvoorwaarden: 1 Actieve aanpak, persoonlijk en via ons computer systeem. 2. Iedere week een advertentie, afwisselend in de dag- en de weekbladen, ook de landelijke en toch voor u nooit advertentiekosten (wij kunnen dit doen door grote kwantumcontracten met deze kranten). 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas bij de overdracht bij de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de minister van economische zaken vastgestelde courtagetarief (meestel 1,85% BTW) 5. Uitsluitend één opdrachtgever per transactie is aan ons courtage verschuldigd. 6. Wij behalen voor u de best haalbare koopsom. 7. Kopers van bij ons in verkoop zijnde woningen wor den desgewenst door ons geholpen met financie ring. gemeentegarantie en woonvergunning, doch zijn aan ons niets verschuldigd! 8. „No cure no pay" Mochten wij ondanks at onze in spanningen er met in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u ons niets te betalen! (Dus ook geen intrekkingskosten). 9. Wij werken volgens de richtlijnen van de consu mentenorganisaties. G V Vredenhoeffstraat 42 Geheel goed verbouwde hoekwoning in rustige straat, leuk gelegen, geen overbu ren, met zonnige tuin Z.O. en berging. Hardhouten kozij nen, dubb. glas beneden, nieuwe c.v.-ketel en nieuwe bedrading aanwezig. Ind.: woonkamer met vaste kast en open haard, keuken, gang, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers en douche. Vlie ring. G Donklaan 27 Leuk gelegen hoekhuis met voor- en achtertuin, oprit. Ind.: grote woonkamer, keu ken, bijkeuken, hal. toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche. Vaste trap naar 2e etage met slaapka mer en dakkapel, veel ber ging, c.v.-gas, hardhouten kozijnen, stucplafond en dubbelglas. Vraagprijs 159.000.- k.k. G V Leidseweg 379 Eengezinswoning met tuin en achterom, inwendig geheel vernieuwd. Begane grond: keuken met apparatuur, bij keuken, toilet, grote door zonkamer met hardhouten kozijnen. 1e etage: 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar zolder. Veel berg ruimte. Spoedig leeg. Vraagprijs 149.000.- k.k. G V Hofweg 7 Eengezinswoning met voor- en achtertuin op plm. 130 m2 grond, leuk gelegen aan rustige straat (geen door gaand verkeer) veilig voor kinderen. Ind.: woonkamer en suite, keuken, boven 2 slaapkamers, zolder. De dakbedekking is vernieuwd. Verder moet er wel het no dige aan gemoderniseerd worden. Ideale mogelijkheid voor een jong stel die van de flat af willen en gouden handen hebben. Elektra moet vernieuwd worden. Ei gen geld noodzakelijk. Vraagprijs 85.000.- k.k. G1/" Bijdorpstraat 43 Uniek oud huis in staat van nieuw. In gezellige buurt met zeldzaam lange achtertuin op het zuiden met achterom ook voor auto's (nog bouw garage). Indeling: woonka mer met schuifpui, keuken, bijkeuken, berging, toilet, gang. 1e etage: Complete badkamer met ligbad en douche, 2 slaapkamers, ber ging. Vliering, c.v.-gas, elektr. boiler. Elektra ver nieuwd. Kortom een huis voor liefhebbers van modern wonen, zo te betrekken. Vraagprijs 144.000.- k.k. V Adm. de Ruytersingel 44 Modern geschakelde hoek- villa met voor- en achtertuin Z.O., inpandige garage en berging. Indeling: ruime hal met garderobe, tollet, grote L-vormige living met open haard, vide, moderne ruime keuken met alle apparatuur, bijkeuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte dou che, 2e toilet apart. Balkon en studeergelegenheid. 2e etage: 4e slaapkamer met veel bergruimte. Groot dak terras (zonnen in volstrekte privacy). Overal pertekt géi- g r Leidseweg 536 Goed onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin, geen achterom. Ind.: grote kamer en suite, gang, keuken, douche en toilet. 1e etage: 2/3 slaap kamers en berging. Recen telijk gehele geschilderd. Oude bedrading. Ideaal voor starters. Lage vraagprijs 125.000.- k.k. G ILeidseweg 84 Door vakmensen perfect ver bouwde woning voorzien van alle moderne comfort, met grote schuur en een achter om. Ind.: gang, grote woon kamer, mod. keuken met ap paratuur. 1e etage: 2 slaap kamers, badkamer met dou che en 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers, berging. Bij zonderheden: nieuw dak, dubbel glas, c.v.-gas, hard houten ramen. Vraagprijs 185.000.- k.k. 1^* Krimkade 8 Prachtig aan vaarwater geit gen beknopte geschakelde bungalow met grote tuin en water. „Een stille oase in de drukke randstad". Indeling: hal, toilet, woonkamer, slaapkamer, badkamer met ligbad, kleinere slaapkamer, mod. keuken. Vlizotrap naar bergzolder met c.v.-gas en boiler. In de tuin is een gla zen kas, kippenhokken en een aanlegplaats voor een boot. Vraagprijs ƒ285.000.- k.k. ^illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli GlT Burg. Hemmingsonstraat 9 Perfekt onderhouden huis om zo te betrekken! Geheel gestoffeerd (als nieuw). Woonkamer met nieuwe open keuken met afzuigkap en bar, halletje en betegeld toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met dou che, c.v.-gas en nieuwe gei ser. Lange tuin op het zui den met berging en achter om en voortuin. Vraagprijs 136.000.- k.k. G iT J. Porcellisstraat 4 Leuke en rustig gelegen eengezinswoning met tuin op het zuiden. Geheel per fekt geïsoleerd, dubbelglas en dakisolatie, stenen ber ging. Ind.: T-vormige woon kamer met open keuken, hal, toilet en nieuwe electra. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligad. Vaste trap naar zolder met dakka pel en 4e slaapkamer. Gas boiler en c.v.-gas. Vraagprijs 179.000.- k.k. Eventueel garage apart erbij te koop! ir Ommedijkseweg 11 Semi-bungalow op 1.615 m2 eigen grond met extra grote dubbele garage en een tuinkamer. Blijvend vrij uitzicht rondom op de pol der. L-vormige woonkamer met open haard, ruime hal, moderne keuken, toilet, badkamer met ligbad en aparte douche, ouderslaap kamer, zolder met veel ber ging, mog. slaapkamers. Nieuwe c.v., rondom isola tie, nieuwe electra en aard gasaansluiting. Vraagprijs 440.000.- k.k. GVd, Bouwdijkstraat 1 Uitstekend onderhouden hoekwoning met voor- en achtertuin op de zon met stenen berging en achter om. Ind.: ruime woonka mer met dubbel glas, roya le eetkeuken met zijraam, hal, toilet, garderobe, 1e verd.: 3 slaapkamers met douche en toilet, vaste trap naar zolderetage met doka en slaapkamer met dakkapel, veel bergruimte, voorzien van cv-gas, bad geyser. Recentelijk geheel geschilderd. Vraagprijs 179.000.- k.k. 1Carel Fabritius- plantsoen 16 Goed onderhouden ruim he renhuis met garage, voor- en achtertuin (Z). Voorzien van c.v.-gas en boiler. Indeling: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en plavuizen. Luxe keuken met apparatuur, bijkeuken en berging. 1e verdieping: hal, 4 slaapkamers, badka mer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: 5e slaapkamer en berging. Vraagprijs ƒ285.000.- k.k. G \f Paulus Potterstr. 11 Perfekt onderhouden en gemoderniseerde hoekwo ning met voor- zij- en ach tertuin, aangebouwde schuur met verwarming en aansl. wasmach., blijvend vrij uitzicht. Overal hard houten kozijnen, beneden dubbel glas. Cv-gas, daki solatie. Nieuwe azuur grijze - massief houten keuken met apparatuur, zeer luxe. Licht modern interieur, open haard, parketvloer. 4 slaapkamers, douche, woonkamer. Mogelijk bouw garage. Stookkosten slechts 200,- p.mnd. Vraagprijs 159.000,- k.k. G Pr. Bernhardstr. 66 Prima onderhouden eenge- voor- en die stenen ber ging en achterom. Ind.: woonkamer met houtkache- laansluiting, gang, toilet, kel derkast, moderne keuken. 1e etage: ruime badkamer met douche en 3 slaapka- yf Christinastraat 1 Goed onderhouden hoekwo ning met voor-, zij- en grote zonnige achtertuin, achter om, stenen berging, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet: aparte dou che. 2e verd.: overloop, was ruimte, c.v.-ruimte, 4e slaap kamer met dakkapel en groot zonnebalkon. De wo ning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs 215.000.- k.k. Nassaulaan 142 Perfekt onderhouden half vrijstaande villa met voor-, zij- en zonnige achtertuin, dubbele garage, aparte ber ging en buiten open haard. De villa is voorzien van c.v.- gas, boiler en dubbele be glazing. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, aluminium schuifpui naar ruim terras, eetruimte, keuken met apparatuur. 1e verdieping: overloop, ber ging, 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, dub bele wastafel en apart 2e toi let. Op de begane grond en 1e etage zijn keuken, eet-, woon- en slaapvertrekken op verschillend niveau ge bouwd. Vraagprijs 398.000.- k.k. G Servsliu,straal 17 Goed onderhouden geïso leerde tussenwoning met voor- en achtertuin (ZW), achterom, stenen schuur, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonkamer, keuken, 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: hal, 2 slaapkamers met dakkapel. Vraagprijs 159.000,- k.k. Bedrijfsruimte: Miening 33-34 Nieuw woon-bedrijfspand aan vaarwater met aanleg plaats voor boot, grote tuin en enorm terras, alles i pal zuid. Blijvend vrij uit- zicht. Gelegen op 400 m. i van de autoweg R'dam- A dam A4. Goed bereik baar voor vrachtauto's, i Bedrijfsruimte plm. 150 m2 beg.gr.: 4, ged. 6 m. hoog, inrijden vrachtauto mog., uitbreiding mog. tot 250 m2. Woonhuis, ind.: roy. hal, enorme L-vormige woonk. met vloerverwar- ming, plavuizen vloer, •open haard, prachtige luxe eetkeuken half open, bij lkeuken, kantoor, kamer en toilet. 1e etage: schitteren- fde badk. met ligbad, apart :2e toilet, 3 slaapk., dakter- iras, zolder, c.v.-gas, per- ifekte Isolatie en overal idubbel glas. Prijs n.o.t.k. G Kalmoeslaan 25 Modern herenhuis met prachtig vrijblijvend vrij uit zicht op de polder en vanuit de bovenramen op de Bra- semermeer, zeer rustig ge legen! Achterliggende gara ge, voor- en achtertuin, Z- vormige woon/eetkamer met mooie parketvloer, mo derne open keuken, hal, toi let. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e etage: ou derslaapkamer met dakka pel, berging, nieuwe c.v.-ke- tel en badgeiser. Oplevering in overleg.' Vraagprijs ƒ205.000.- k.k. Leidseweg 36 I Aan het Vennemeer gelegen I zomerhuis met aanlegstei ger en motorboot, ideaal voor watersporters! Het d huisje is aangesloten op wa- I terleiding, telefoon en elec- I triciteit, het is geheel ge- stoffeerd en ingericht. Ind.: woonkamer met uitzicht over de plas, keuken, 2 I slaapkamers, toilet, wasge- I tegenheid en een breed achterterras. Gaskachelver warming, mog. tot het ma ken van een douche. 5 Huurprijs grond 800.- per j Vraagprijs 85.000.-v.o.n. Vraagprijs motorboot ƒ25.000.- v.o.n. TE KOOP GEVRAAGD MET SPOED ZOEKEN WIJ VERKOOPOPDRACHTEN VAN WONINGEN IN VOORSCHOTEN, OEGSTGEEST, LEIDERDORP, LEIDEN, ZOETERWOUDE EN DE REGIO. Voor de met een /gemerkte panden gefdt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk OOK ZATERDAG GEOPEND VAN 11 TOT 2 UUR. LEIDSE COURANT 1 KENNISMAKING Stelt u graag voor aan een partner. Onze persoonlijke aanpak biedt u meer kans op succesl Bel geheel vrijblijvend voor informatie (ook 's avonds): Den Haag 070-976850Delft (omg.)01731-8551 Leiden 071-892865Gouda 01820-34630 Alphen a/d Rijn 01720-44906Zoetermeer 079-514090 Er zijn meer dan 60 afdelingen in het gehele land. Hoofdkantoor Postbus 361, Krimpen a.d. IJssel, 01807-18688*. Erkend door Raad van Toezicht, ingesteld door het Ministerie van WVC. Bachelors Party Club, 't Lido Scheveningen hedenavond, 3 mei, aanv. 21.00 u. party met live music voor sin gles van goed niveau. Correcte kleding gewenst. Info tel. 070- 60.71.57. 25.07.61 o» 66 65 09 KENNISMAKING. samenwo nen, huwelijk, alle relaties. Vraag brochure! Telefoon 04160-40483. DAME 38 jr. met dochter 8 jr. z.k.m. Indische MAN, leeft. 40- 45 jr. Br. met foto bur. bl. o. nr. 91440. Niet iedereen komt als vanzelf de gezochte ander tegen. Daarom zijn er veel mensen die het op de Stichting Centrum Europa-manier doen. Die heeft de afgelopen 17 jaar al 42.000 maal heel goed gewerkt. U kunt zowel overdag als 's avonds informatie. i onze consulentes bellen DEN HAAG mevr. Steyger DEN HAAG DELF LEIDEN NAALDWIJK REEUWIJK VOORBURG Z0ETERMEER mevr. Mathey mevr. IJzerman mevr. Sibarani mevr. Verschoor mevr. Vermeulen mevr. Bruigom mevr. Vossepoel 070-979598 070-556774 015-611715 071-212830 01740-23382 01829-2305 070-864982 079-310764 ZAKENMAN, eigen bedrijf, in de 40, 1.85 m„ eerlijk, nuchter, zelfstandig karakter, niet onbe middeld, zoekt aantrekkelijke vrouw om samen verder door te oaan Br bur bl o nr 91443. JONGEMAN 27 jr., zoekt een lieve vrouw tot 35 jr.. vooi serieuze relatie, om samen meer inhoud te geven aar leven. Alle brieven worden be antwoord. Br. bur. bl. o. nr. Slanke sportieve MAN, 43 jr., jeugdig uitz., niet onknap, zacht karakter. 1.72 m., middelb. nivo, l.b.v. flat en auto, z.k.m. lieve vrouw tussen 30-42 jr., om relatie op te bouwen. Kinderen welkom. Ik stel geen eisen en wensen, wel betrouwbaarheid en eerlijkheid. Elke brief krijgt beslist antw. en de foto die je event, stuurt komt retour. Schrijf je me? Br. met tel.nr. on- der nr. 91442 bur, bl. Duizenden geslaagd! Succesvol comp. syst. Lage prijs. Gratis info.: ST. KOMMUNIKA, Post bus 8212, 3009 AE Rotterdam. Erkend Raad van Toezicht. Sur. HEER 39 jr. z.k.m. dame 32-40 jr. voor samenwonen. Br. 91393 bur.bl. BINGO THUIS RODE KRUIS Uitslag 2 mei bingogetallen: 95.06. 57. 49.41.13. 08. 89. 58. 31. 70. 66.84. 27.36. 60. 69. 62. 46.56. 73.39. 85. 24. 26. 25.81. 80.63. 78.09. 52.43. 98. 79. 75. 77. 72. 32. 28.07.15. 97. 45.42. 44. 38. 29.54.10.04. 20. 94. 40. 14. 88. 87. 67. 23.03.61. 86.37. Loterijgetal: 6180002758. Speel mee en bel: 070-949414. DRUMMER zanger gezocht voor heavy band. Tel. 070- 27-1974 wasserette Tel. 070-675637 b.g.g. 974423. Te huur koffieshop 10.000,-. Tel. na 20.00 interieurbouw Laag in prijs A. S. Interieurs Showroom Noord weg 16 Wateringen - Den Haag 01742-6947 Nieuwen gebruikt winkelstellingen displays toonbanken vitrines confectiorekken magazijn-archiefstellingen systeemplafonds A. S. Interieurs Kunstgebitten reparaties Dagel. vanaf 9 uur. Zaterdag van 10 tot 13 uur. Tandtechniscl boratorium. C. van Berge Henegouwen, Vronkenln. Leiderdorp. Tel. 071-892777 - Geen filiaal. Gordijnen gratis gemaakt. Gordijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis gelegd. afvoer verstopt! il Barthen b.v. 071-141665. TANDENGOUD. Wij geven 16,- contant per gram voor (vuil) tandartsengoud. Van Rui ten, antiquair, Kort Rapenburg 12, Leiden. (Ma. di. gesloten). TUINHUISJES, schuren, gara ges of paardestal: Hiemstra Houtbouw, het juiste adres. Ge plaatst of in bouwpakket. Bel voor een folder: Castricum, 02518-56647. Laat nu uw grasmachine SLIJ PEN, nazien of repareren, spa den, schoppen, graven, rieken, cultlvatoren, kruiwagens, enz. W. P. Hartwijk, Nw. Beesten markt 7-11, Leiden. Tel. 071- LALS: de Leidse Aktiegroej gen Laster en Smaad. Uit isolement als u de Lals erk Wij vormen een kring t< stigmatisering. Komt allen c dag 6 mei 8 uur p.m. vergad in het v.d. Werffpark bij beeld. Afz. C.i.e. T.k. DAMESMOTORPAK, zen en leren jack maat Pr.n.o.t.k. Tel. 01713-2415. Gebroken ruiten, glas in I REPARATIES worden door met spoed hersteld. Ook I ring ventilatoren. Glasrep tiebedrijf D. Galjaard, De Si laan 76, tel. 071-132916. Te koop gevraagd: Gemini Sound verhuur van geluld en P.A. systemen. Tel 071-311638 A4 van der meer g?" #a\ onroerend goed sssr

Leidse Courant | 1986 | | pagina 12