Ylairck trekt de foocheldoos open Iadio/televIsIë' Qeidóa&ywuvnt DONDERDAG 10APRIL 1986PAGINA 19 Jendtijd voor derde tv-net aangevraagd LVERSUM In de openbare vergadering van het NOS-be- iur vrijdag zal worden voorgesteld, een aantal aanvragen om "jldtijd-uitbreiding, zowel voor radio als voor televisie, bij de nister van WVC in te dienen. Wat betreft de televisie zal per jktober 1987 uitbreiding van de televisie-zendtijd worden ge- aagd. De gevraagde 520 uur per jaar zal voornamelijk worden Jl)temd voor het derde net. Bedoelde uitbreiding van de zend- '|j is vorig jaar april ook reeds aangevraagd. Daarop is niets uit „mi Haag vernomen. Ten behoeve van Fedueo zal de minister (uitbreiding van de televisiezendtijd met vijftien uur per jaar van de radiozendtijd met vijftien minuten per week worden rzocht. dit voor het project beroepsgerichte educatie. Volgens Raad van Beheer is dit voorlopig de laatste zendtijdaanvraag educatieve doeleinden. Op verzoek van Nederlandse On twijs Televisie (NOT) zal de minister gevraagd worden 52 uur jhalingszendtijd om te mogen zetten in betaalde productie- tjdtijd. Een verzoek om tien uur extra zendtijd ten behoeve h NOT dient volgens de Raad van Beheer niet gehonoreerd te «Vden. De aanvraag past niet in het vorig jaar vastgestelde jlerjarenbeleid schooltelevisie inzake zendtijd en bekostiging'. PromeNos-concert in VARA-studio HILVERSUM Vrijdag wordt in de VARA-studio in Hilversum het zeven de en voorlaatste PromeNos-concert van dit seizoen gegeven. Met ingang van het komende seizoen wordt de se rie van acht concerten, steeds in sa menwerking met een buitenlandse om roep en met medewerking van o.m. één van de omroepensembles, weer in het Muziekcentrum Vredenburg te Utrecht gehouden. Tijdens het PromeNos-con cert vrijdag treden op het Radio Filhar monisch Orkest onder leiding van Alexis Hauser. met solistische mede werking van Hans Dullaert (hoorn), het Raphael Kwartet en de Hasan Band, winnaar van het Midwinter Po dium 1985. Het concert wordt om 20.00 uur in studio 1 geopend door het Radio Filharmonisch Orkest, dat de tweede symfonie van Leon Orthel, de derde symfonie van Harry Freedman en het hoornconcert van Paul Hindemith zal uitvoeren. Het pauzeprogramma in de foyer (aanvang omstreeks 21.15 uur) zal worden verzorgd door de Hasan Band, met Nederlandse volksmuziek. Om 22.00 uur treedt in studio 1 het Raphael Kwartet op. Uitgevoerd worden het tweede strijkkwartet van Tristan Keu ris, gecomponeerd in opdracht van NOS-radio, en 'String Quartet' van de Canadese componist Brian Cherney, vervaardigd in opdracht van de Cana dese omroep CBC-radio. Dit concert zal rechtstreeks via Radio 4 worden uitge zonden. Regionale omroepen zenden geen WK-voetbal uit HILVERSUM - De regionale omroep wil NOS-radio vooralsnog geen toestemming geven in te breken in de regionale ochtenduitzendingen op Radio 1 om in de maand juni een dagelijks journaal te brengen over het WK-voetbal in Mexico. Door gebrek aan geld en zendtijd achtte NOS-radio zich niet in staat recht streekse reportages te verzorgen. Gekozen werd voor een dagelijks „W.K.-Journaal" van een kwartier, bij voorkeur om ongeveer 07.43 uur op de nieuws- en ac tualiteitenzender Radio 1. De regio, die tussen 7.15 en 08.00 uur uitzendt, vindt dat het journaal maar na het nieuws van acht uur moet worden uitgezonden. NOS- radio is van mening dat met het door hen voorgestel de tijdstip een betere service naar de luisteraar kan worden geboden. Er wordt gezocht naar een compro mis, maar dit lijkt moeilijk haalbaar gezien de al eer der optredende verschillen van inzicht bij Hilversum en de regio-omroep. .VERSUM De uitmun- kwaliteit, die de NCRV Viavond op het scherm toont jd. II om 20.25 uur), is het ifcltaat van een innig samen- 11 tussen de indrukwekken- •fmuziek van Flairck en de (tasie-wereld van regisseur- iducer Reinder Richters, pr de kijker betekent deze Ïenwerking top-entertain- it in beeld en (stereo)-ge- int spel met beelden, dat ïlnder speelt, is heel nieuw „Jr de Nederlandse televisie, gewerd daarbij geïnspireerd ir de elpee-titel van de iiwste Flairck-plaat. eight Of Hand" betekent ïielijk vingervlugheid en ['kunst' is nauw verbonden de goochelarij. Voor Rich- een verwoedt amateur- jchelaar, een vrijbrief zich is helemaal uit te leven, jsen de verschillende num- rs ziet de kijker dan ook de lende goochelaar Richard »s aan het werk. Hij is het Idende element, hoewel al- Lp zijn handen in beeld ko lt. Flairck musiceert onder- len op ongedwongen wijze ten met gast-zangeres Mag- Reilly (zij zong eerder een ^jtal composities van Mike ^Ifield naar de hoogste plaats de hitlijsten). Songs zoals ■bick Of The Night" krijgen q heel apart jasje. Zo wordt gt alleen vanuit heel aparte >oken gefilmd, maar wordt kook ruimschoots gebruik jaakt van fotolenzen. Hier- ontstaan heel verrassende Was hoofd amuse- de NCR V-televisie Jan van Dalen eerst wat hui verig geweest voor de ideeën die Richters op tafel had ge legd, na het bekijken van de show kon hij zijn enthousias me nauwelijks bedwingen en tevreden vaststellen dat on danks alle technische snufjes het programma niet was on dergesneeuwd in effecten. Idee Het idee voor het programma ontstond toen bleek dat de NCRV nog twee studio-dagen over had. Reinder Richters wilde die dagen graag benut ten om met een groep de stu dio in te gaan. Het werd ten slotte Flairck. Reinder: „Ik had al twee keer eerder, voor het programma „Wissels", met de muzikanten gewerkt. Daar komt bij dat ik een liefhebber ben van hun muziek". Dat de titel van de elpee mooi aansloot bij zijn hobby gooche len werkte vooral stimulerend. Reinder: „Het betekende dat ik met Richard Ross aan de slag kon, want zijn vinger vlugheid paste prachtig binnen het concept. Bovendien kon ik wat nieuwe ideeën uitprobe ren". Er waren wel een paar beperkingen. Zo had de NCRV te weinig financiële middelen over om er bijvoorbeeld een echte Amerikaanse show van te maken. Reinders: „Maar die behoefte had ik ook helemaal niet. Ik wilde mij vooral con centreren op het licht en op het beeld door middel van die lenzen uit de amateur-fotogra fie. Daar wilde ik heel functio neel mee aan de slag zonder het uit de hand te laten lo pen". Rotzooien Niet alles verliep even voor spoedig. Reinders: „Voor het opnemen van de drums in „Trick Of The Heart" hebben we een hele middag zitten rot zooien". Het eindresultaat is echter fantastisch". Hoewel door het applaus tus- sen de nummers de indruk wordt gewekt dat het om een live-optreden gaat, is alles play-back. Reinders: „Doordat we ons helemaal hebben ge concentreerd op het filmische gedeelten, was er geen moge lijkheid om Flairck in leven den lijve aan het werk te zet ten. Dan hadden we het nooit gered in twee dagen. We heb ben daarom maar voor inge blikt applaus gekozen. De stu dio was echt heel leeg. We hadden overigens heel veel applaus-keuze. Wat je hoort zijn tachtig man in de Royal Albert Hall in Londen. Het programma gaat overigens ook naar Montreux. Daar zal hij begin mei te zien zijn op de In ternational Music Media Con ference". In de wolken Ook de leden van Flairck zijn in de wolken over het eind- produkt. Gitarist Erik Visser: „Flairck krijgt niet zo heel vaak een aanbieding voor het opnemen van een televisie programma waarin de groep centraal staat, dus we stemden gelijk toe. We hebben twee maanden gesprekken gevoerd met Reinder Richters, uitvoe rig commentaar gegeven op zijn ideeën en zelf zaken naar voren gebracht. Uiteindelijk hebben we gezamelijk de nummers gekozen en ik vind dat het er prachtig uitziet. Voor het programma hebben we speciaal Maggie Reilly over laten komen. Hoewel ze op „Sleight Of Hand" meerdere nummers zingt en we momen teel midden in een Nederland se tournee zitten, is het te kostbaar om haar de hele serie concerten mee te laten maken. Ze was er eigenlijk alleen bij tijdens het eerste concert in Carré in Amsterdam. Echt al leen in de hele grote zalen kan het, anders is het niet haal baar". Mike Batt Het was overigens plaat-pro ducer Mike Batt die de sugges tie deed Maggie Reilly te ge bruiken. Visser: „We hebben haar wat proef laten zingen en dat was zo goed dat we er di rect stukken van gebruikt hebben tijdens de plaat-opna men". De invloed van produ cer Mike Batt strekte echter verder dan alleen de aanbeve ling van Maggie Reilly. Flui tist Peter Weekers: „We heb ben op zijn advies stukken omgegooid en nieuwe num mers geschreven. Hij is echt heel uitgebreid op alle facetten ingegaan". Nu na acht jaar Nederland wat klein begint te worden voor Flairck („We hebben elk jaar een grotere produktie op poten gezet en zijn nu zo'n beetje aan het plafond") lonkt de groep naar het buitenland. In Duits land zijn de muzikanten geen onbekenden meer en vullen ze een bepaald gat, maar succes in Engeland en Amerika zou heel welkom zijn. Vandaar dat er later dit jaar misschien een kleine tournee door Engeland wordt ondernomen. Met de muziek die Flairck maakt zou het ook daar moeten lukken. HANS PIËT NEDERLAND 1 EO 15.30 Mag ik een* met je pra ten, serie praatprogram ma's o.l.v. Feike ter Velde 16.00 Daktari, Amerikaanse tv- serie. Afl.De wraak van het luipaard. Daktari neemt Toni Stevenson, een rijke dame, mee op een tocht door het oer woud. Zij is vastbesloten een luipaard neer te schie ten. Alles moet daarvoor wijken 16.50 Kinderkrant, kinderpro gramma NOS 17.30 V26-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein-Buiten land, actualiteitenpro gramma met Aad Kam steeg TELEAC 18.25 Grafische technieken. Les 9(herh.) NOS [HDe Fabeltjeskrant 18.55 19.00 20.00 20.28 EO Familie Robinson (The Swiss Family Robinson), tekenfilmserie. Afl.: Lief en leed. Soms loopt alles an ders dan je denkt Aartsvaders, serie bijbel studies van Henk Binnen dijk. Afl.: Ontmoetingen NOS Journaal EO Spelregel, spelprogram- ma gepresenteerd door Rob v.d. Spek en Petra Blokhuis Ars Musica, pianorecital door de dertienjarige Is raëlische Maya Weltmann, vanuit de aula van het Ko ninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam Brood en banket, ge spreksprogramma waarin bakker Westgeest opmer kelijke mensen bezoekt Tijdsein, actualiteitenma gazine met aandacht voor een nieuwe methode waar mee bepaalde woordblin de kinderen geholpen kun nen worden. Verder een reportage over de moei lijkheden waarmee Ameri kaanse boeren te kampen hebben en over het be zoek dat de paus 13 april aan een synagoge in Rome brengt. N.a.v. dit bezoek, dat gezien moet worden als een gebaar van toena dering ten opzichte van het jodendom, een gesprek m Ondertiteling via TeleTekst. [5] Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. ■1 Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. met o.a. kardinaal Wille- brands 22.35 m50 jaar DC 3, film van da Dutch Dakota Association over de geschiedenis van Dakota Commercial 3 (DC 3), een tweemotorig pro- pellorvliegtuig dat in de cember 1935 zijn eerste vlucht maakte NOS 23.20 Journaal 23.25 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 18.20 18.30 18.45 19.00 19.12 NOS Nieuws voor doven Paspoort voor Turken Sesamstraat Q] Jeugdjournaal Journaal NCRV Olympische sportkwis '86 (1), sportief spelprogram- ma als voorloper van de Provinciale Jeugd Olympi sche Dagen die in mei zul len plaatsvinden, waarin twaalf jeugdteams tegen elkaar uitkomen. Presen tatie: Dick Passchier NCRV SSIeight of hand, mu- ziekspecial rond de groep Flairck naar aanleiding van haar nieuwste elpee Sleight of hand'. Gaste: Maggie Reilly (zie elders op deze pag.) Olympische sportkwis (2), vervolg van de uitzending van 19.12 uur met de halve finale en de finale Getijden. Muziek en gas ten uit de wereld van ge loof en samenleving. Pre sentatie: Legien Krom kamp, Anneke van der Does en Marcel Quartel NOS Journaal Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven EUROPA TV Programmaschema Kinderprogramma's Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry The Transformers, kinderserie Die Laurants (4). dramaserie Europa Report, World Watch en Weerbericht Sport Reports. American Bas ketball And there was no more sea, documentaire C'etait Hier, documentairese- 17.00 Tales of the Gold Monkey afl.: The Late Sarah White 17.50 Play it again Sam 19.15 Voyagers afl.: Old Hickory and Pirate 20.05 Natuurfilm: Elephant that walks on air 20.30 Waterhole 3 22.05 Hard to Hold 23.40-01.25 Baby it's You |n Delon is te gast in „Cinémusic". RTBF 1 om 22.35 uur. IT 1 5 Journaal Tik Tak, kleuterprogramma 5 Plons, kinderprogramma. Afl.: De papegaai (herh.) 3 De smurfen, tekenfilmserie 5 Rondomons: Broodzegels, tv- spel over de moeilijke tijd van kort na de oorlog door het Speeltheater Gent o.l.v. Eva Bal. Tijdens het avondmaal zit Petra met haar eten te spelen, waardoor zij een draai om haar oren krijgt. Aanleiding voor moeder om over de honger in oorlogstijd te beginnen Kwizien, tips voor koken en lekker eten Uitzending door derden. Pro gramma van Televisie en On derneming Mededelingen en program ma-overzicht 5 Journaal Kunstzaken Hoger-Lager, spelprogramma met speelkaarten. Presentatie: Walter Capiau 3 Panorama, actualiteitenrubriek Dallas, Amerikaanse tv-serie met Barbara Del Geddes, Lin da Gray, Larry Hagman e.a. Journaal en Coda: Concertino voor 12 instrumenten van Stra vinsky door het Antwerps Ka- mermuziekensemble o.l.v. Louis Gils 512 )0 Zonen en dochters (sons and daughters), Australische tv-se rie. Wayne redt zich uit een be- a' narde situatie. Angela's verlo- D ving hangt nog steeds aan een zijden draadje ^15 Oshin, Japanse serie. Oshin keert terug naar haar familie lCf2 Mededelingen en program- 1 ma-overzicht :I5 Journaal >*0 Videomatch, spelprogramma 2 met Marleen Gordts CO-ca.23.05 Het gemaskerd bal 18 (Un Ballo in Maschera), opera 81 van Giuseppe Verdi op een li- bretto van Antonio Simma, in f een rechtstreekse uitvoering door het Orkest van de Opera Jj voor Vlaanderen o.l.v. Arthur Pagen m.m.v. solisten. Muzika- Ie leiding: Arthur van Fagen (stereo-geluid via BRT 3 radio) rBF 1 50 Ecran des vacances, kinder- 17.50 Carrefours, kinderprogramma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse rie 19.30 Journaal 20.00 Autsnt savoir, informatief ma gazine. Afl.: Tout sucre, tout miel. Hoeveel suiker heeft men nodig om gezond te blijven? 20.25- Au nom de tous les miens, Frans/Canadese speelfilm uit 1983 met Michael York. Jac ques Penot, Macha Mril e.a. Regie: Robert Enrico. 1939: Dé familie Grayevski woont in een ghetto in Warschau. Martin en zijn vader zitten in het verzet, met groot gevaar voor eigen 22.35 Cinémusic, programma over filmmuziek. Presentatie: Clau de Bolling. Met als gasten: Alain Delon, Jacques de Bro- ca, Edouard Molinaro e.a. 23.35 Journaal 00.00 Politiaka uitzending. Les Chrètiens dans la vie sociale TV 5 16.50 Faita divers: L'Amour, tv-film. Vanaf het moment dat Jeanne de bar 'La dolce vita' opent, begint het marktstadje opeens te veranderen 17.45 Apostrophes, literair magazi ne. Afl.: Van Amandine tot Oli vier, of: de mysteries rond de geboorte 19.00 Champs Elysóes 20.15 Aujourd'hui en Franco, infor matief magazine 20.20 Diane Lanster (1), tv-serie 21.20 Projection privée 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 EEd'e Elite, met Edwina 18.00 C9...And that's a fact. Gaz Top en Sunie geven feiten uit de popgeschiedenis 19.00 [SHear and now, met Julie Brown 20.00 tSThe State of Independents: Stiff Records (herh.) 21.00 CSEuro Tour guide, concerta genda voor Europa met Sunie 22.00 (SMartin en Gary, videoclips met Martin Buchanan en Gary Crowley 23.00 (SEd'e Elite (herh.) 00.00-01.00 IS...And that's a fact (herh.) 16.00 Bocksprünge, gesprekspro gramma van Heinz Schenk, met Maria Mucke, Professor Heinz Haber en Helmut Schön 16.45 Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, kinderserie. Afl.: In der Holle 17.10 Fussballschule, kinderserie. Afl.: De verdediging 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Heidi, tekenfilmserie. Afl.: lm Winterhaus 19.00 Der Fahnder, Duitse politiese rie. Afl.: Kettingreactie 19.57 Programma-overzicht 20.00 [UTegesschau 20.15 Die grösste Flaache des Jahr- hunderts, documentaire ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het Coca Cola-im perium 21.00 Der 7. Sinn 21.03 MusikantenstadI, amuse mentsprogramma met beken de muzikale artiesten uit de Al pen. Presentatie: Karl Moik 22.30 Tagesthemen 23.00 Klawitter, tv-spel van Georg Kaiser met Gerhard Olschews- kl, Dieter Kirchlechner, Rosel Zech e.a. Regie: Günter Gra- wert. De toneelschrijver Ernst Hoff wordt geboycot met zijn toneelstuk. Hij krijgt nu het idee om het onder de naam van Klawitter uit te brengen. Dit geeft Klawitter de kans hem op te lichten (herh.) 01.10 Tagesschau 01.15 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Daten-Schatten, negendelige informatieve serie. Afl. 8: Das neue Gedëchtnis 16.35 Der Stein des Marco Polo, Ita liaanse tv-serie met Nicola di Pol. Chiara Dorado, Giuseppe Tonini e.a. Afl.: Die Theatervor- stellung 17.00 Heute 17.15 Tela-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.45 Der rosarote Panther, teken filmserie 18.20 Wanderjahre, tv-serie met Rai- ner Schmitt, Eric Bergkraut, Helmut Alimonta e.a. Afl.: Die Zirkusprinzessin 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Der groBe Preis, spelprogram ma gepresenteerd door Wim Thoelke. Muzikale gasten: BZN, Slavko Avsenik en zijn original Oberkrainer en vader Abraham en zijn Funny Pup- 21.00 Telemotor, automagazine 21.45 Heute-journal 22.05 [^Journalisten fragen, Politi- ker antworten, serie discussie programma's o.l.v. Reinhard Appel. Afl.: Johannes Rau, mi nister-president van de deel staat Noordrijnland-Westfalen 23.20 Das kleine Fernsehspiel: Der Wachter Murtaza, tv-spel naar de roman 'Murtaza, Oder: das Pflichtbewusstseln des kleinen Mannes' van Orhan Kemal. Met Müdjat Gezen, Güler Ök- ten, Damla Akarsu e.a. Regie: Ali Özgentürk. Een nachtopzie ner van een katoenspinnerij ontwikkelt een zeer sterk ge voel voor orde en discipline. Hij weet alleen van geen op houden en probeert thuis de zaak op dezelfde wijze onder controle te houden 01.00 Heute DUITSLAND 3 Telekolleg II: Cursus natuur kundige technologie. Les 3 I Het programma met de muis I Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Film am Donnerstag: Mein Onkel (Mon oncle), Franse speelfilm uit 1957 van Jacques Tati. Met Jacques Tati, Jean- Plerre Zola en Adrienne Ser- vanti. Monsieur Hulot leeft in twee werelden. De ene wereld is die van een vriendelijk ou derwets Parijs, de andere de moderne tegenwoordige tijd met felle kleuren en kunstbo men. Als een vreemde begeeft hij zich in deze wereld I Landesstudio MÜnster. 'Not- falle: Mit Rettungssanitëtern und Notarzten unterwegs', re portage I Südstadt in Aspik, reportage over een wijk in Keulen waar veel gesaneèrd wordt i Wiadimir Majakowakij, een dichter van de revolutie (1893-1930), portret van deze Russische dichter Laatste nieuws Een honderdjarige kijk op de frisdrank Coca Cola is te zien in „Die grösste Flasche des Jahrhunderts". Duitsland 1 om 20.15 uur. BBC 1 17.15 Jonny Briggs, kinderserie 17,30 Ulysses 31, tekenfilmserie 17.55 John Craven's Newsround 18.05 Blue Peter, kinderprogramma 18.35 Go for it, informatieve serie 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, actualiteiten 20.00 Top of the Pops, popprogram- 20.30 EastEnders, tv-serie met Wen dy Richard. Bill Treacher, Su san Tully e.a. 21.00 Tomorrow's World, populair wetenschappelijk programma 21 30 A question of sport 22.00 Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 I woke up one morning 23.00 Question time 00.00 Brazil, Brazil (2). tv-serie 00.55 By-election results BBC 2 I WK Bowling indoor voor pa ren in Bournemouth l Nieuwsoverzicht voor doven Bridge club I Star Trek, Amerikaanse SF-se- rie Discovering birds i Best of Brass Bookmark I Timewatch, documentaire Karen Kay, amusementspro gramma Forty minutes, serie reporta ges. Afl.: A very happy retire ment I Pot black, BBC-kampioen- schappen snooker Newsnight, actualiteiten Weerbericht WK Bowling indoor voor pa ren in Bournemouth Open University ITV 17.15 Basil's Joke Machine 17.30 Bellamy's Bugle 17.45 Supergran (herh.) 18.15 Blockbusters, spelprogramma 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- 19.35 Crossroads 20.00 Anything Goes 20.30 Simon and Simon, politieserie 21.30 The Brothers McGregor 22.00 Alfred Hitchcock Presents: Fi nal escape 22.30 TV Eye 23.00 Nieuws 23.30 Folio 00.00 Festival of Darts 00.30 Six Centuries of Verse. Afl.: Wordsworth 01.00 The Fulham by-Election 01.15 A Woman's World SKY CHANNEL 16.45 a Jensen's dimensions 17.30 SThe great video-race 18.30 E Dennis. Afl.: The Basketball 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy dis covers Wayne Newton 19.30 Green Acres. Afl.: Old Mail Day 20.00 Charlie's Angels. Afl.: Terror on Skis (2) 21.00 A Gift to Last, dramaserie 21.55 E The Untouchables 22.50 Italiaans voetbal (herh.) 23.05-ca.01.00 Augusta Masters Golf, rechtstreekse reportage vanuit Augusta, Georgia (VS) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do- van AVRO 14.30 Chips die je niet kunt eten, serie over computers 14.45 Die Schwarzwald-kliniek (3), Duitse tv-serie 15.30 AVRO-Service, amusement en informatie 16.45 Ik zag twee beren, kleuterprogramma 17.00 De Bennie Bang Show, kinder programma 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Zierikzee NOS 17.30 %6-Jour naal AVRO 17.46 Ruud en Leonie, praatprogramma met Ruud ter Wey- den en Leonie Sazias MUSIC BOX 07.00 [^Muziekprogramma's. Julie en Martin (07.00), 'The videomakers' met Simon (08.00), 'Gaz bag' (09.00), 'Write on' met Edwina (10.00), 'First Sight' met Simon en een popartiest (11.00) en 'Between the lines': Sunie bekijkt de Engelse muziekbladen van deze week (12.00). 13.00 ISMuziak- programma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 MusikantenstadI (herh.) 11.35 Titel, Thesen Tempera ments (herh.) 12.10 Telemotor 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 [^Teletekst 14.55 Louisiana (slot), zesdelige tv-serie 15.50 Tagesschau 16.00 B Klamottenkiste. Afl.: April mop 16.15 Walt Disney. Chandar, der schwarze Leopard (Chandar. the black Leopard of Ceylon). Ameri kaanse speelfilm uit 1972 17.45 Ta- geaschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Das Haus am Eaton Place, Engelse tv-serie 16.30 Freizeit... und was man daraus machen kann, programma over vrije tijdsbesteding 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.45 Rauchende colts, Amerikaanse westernserie BBC 1 07.50-10.20 Breakfast Tim* 11.30- 11.50 Play school, kinderprogramma 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Gran, kinderserie 14.50-15.00 Stop go, kin derprogramma 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Morph, kinderprogram ma 17.00 Lay on five, kinderserie 17.15 Kwiek Koala, kinderserie SKY CHANNEL 08.45 ®Sky Trax. Herhalingen 11.30 (2Sky Trax. Herhalingen 14.15 Sky ways 15.05 The Down Under Show 16.00 ®Th* Pat Sharp Show 16.45 ®Here comes the weekend ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 11.30 Kindermagazine 12.30 About Britain 13.00 Benny (herh.) 13.10 Rainbow 13.30 Ageless Ageing 14.00 Nieuws 14.20 Regio naal nieuws 14.30 E Friday Film Matinee: Take my Life, speelfilm uit 1947 16.00 University Challenge 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.15 James the Cat RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.08 KRO: Echo-magazine. 18.05 Man en Paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 't Zand 33. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22.30 De komende en gaande man. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: VPRO's Nachtleven. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse Hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. 23.00 Het Evenement. RADIO 5 17.30 NOS: Hobbyscoop. 17.46 Overheidsvoorlichting. 18.00 Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.20 PP: Uitzending van de EVP. 18.30 KRO: Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Eibo. Les 4. 21.00 Ni hao. Les 9. (herh.) 21.30 Klussen. Les 2. 22.00 Personal Computer I. Les 3 REGIONAAL .Radio Rijnmond: 18.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine over vrijetijdsbeste ding, 17.30 Verzoekplatenprogramma, 18.00 Ga jij de klas maar in over on derwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek vanuit een Leidse Loka- tie. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke Tribune: CVP. 19.33 Paso a paso, voor Spanjaar den. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Handel en wandel (12). 21.30 Hafabra. De blaaswereld. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 3 18.10 Actueel en weerbericht 18.30 El Cante Flamenco. 19.00 Dossier. 19.45 Jazz Criss-Cross. 20.30-23.45 Un Ballo in Maschera, opera van Verdi (stereogeluid bi) tv-ultzending BRT 2). MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.05 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord óp uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 15.03 KRO-hoorspel: Het lek. 15.30 TROS: Café de praatstoel. 16.03 André van Duin. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: De Vergulde Gaper. 09.02 Goud van oud. 10.02 Hot Curry. 12.02 De staat van beleg. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg ochtendconcert. 09.00 Het internationale concertcir cuit: Berliner Festwochen. 10.35 Bach - Die Kunst der Fuge. Klavecimbelmuziek. 12.05 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Promenade concert. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.15 De Cantates van Bach. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De Tweede kamer. 10.00 AVRO: AVRO's vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge- 14.00 Schoolradio. 15.00 Muze zonder make-up. 15.30 Minjon voor 2. Crossen op een omafiets. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor, culturele informa tie. 14.03 78 Toeren tijd, Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha die Micha. 14.00 Het vertoon, lichte cultuur. 15.30 De zonnewijzer, toerisme. 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. 17.10 Radio twee. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 1. Les elements, suite, Rebel. 2. Deuxième re creation musicale op.8, Leclair. 13.10 Actueel. 13.30 Franz Liszt, mens en musicus (3). 14.30 Scènes uit Goethes 'Faust' (zonder opusgetal), Schumann. 16.25 Wel thuis!

Leidse Courant | 1986 | | pagina 19