de riksoverheid vraagt Vanclub nu compleet met de Polo Van °l lAólgemoed 8cCo IP® LUXE TERRASAPPARTEMENTEN ADVERTEER MEER i kleintjes i IN NIEUWBOUWWIJK HAASWIJK TE OEGSTGEEST MAATWERK VAN VOLKSWAGEN IN DE ALLERLICHTSTE BESTELWAGENS controleleider m/v medewerker PAGINA 6 LEIDSE COURANT ZATERDAGS APRIL 1986 MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN FLATS/WOONHUIZEN Leiden, Hansenstraat 4-4a. Beneden- en boven woning met ondergrond en plaats. De benedenwoning wordt leeg opgeleverd, de bovenwoning blijft ver huurd ad. 300.- per maand. Indeling beneden woning: gang. woonkamer met vaste kasten, uitge bouwde keuken, douche/toiletkombinatie. trapop- gang naar kleine slaapkamer in uitbouw. Oplevering benedenwoning in overleg. ƒ68.000.- k.k. Leiden, Bloematraat 14. Geheel verbouwde midden- woning In autovrije straat met zonneterras en plaats. Water-, elektrische-gasleidingen, riolering recent ver nieuw. Ind.: entree, toilet, woonkmr. ca 28 m' met open haard en schuifpui met isol. glas. uitgeb. moder ne keuken, bijkeuken. 1e etage: 2 kmrs.. hobbykmr., badkmr. met ligbad, berging, voor- en achter een dakkapel, vliering, mogelijkheid tot huur van nieuwe schuur. Oplev. in overleg. ƒ88.000.- k.k. Leiden, Scholtenstraat 36. Rustig gelegen goed onderhouden 4-kamerflat op de 3e etage met vrij uitzicht. Servicekosten 76.- per maand. Indeling: en tree. gang, toilet, woonkamer met balkon (zw) in ver binding met bet- c.q. slaapkamer, 2 slaapkamers aan de achterzijde, keuken met balkon, doucheruimte. Zolder te bereiken d.m.v. vllzotrap, gedeeltelijk bevloerd, zeer geschikt voor het maken van meerdere kamers. Berging in souterrain. Aanvaarding in overleg. ƒ92.000.- k.k. Leiden, Nonnensteeg 18. Ruim woonhuis met zonnige plaats en schuur in centrum stad. Dlrekt gelegen achter het Academiegebouw nabij de Hortus Botani cus. Indeling: entree, gang. kamer en suite (8.40x4.00). uitgebouwde keuken, toilet, douche. 1e etage: overloop, voorkamer over geheel breedte. 2 achterkamers met dakkapel, vlizotrap naar grote zol der. Degelijk gebouwd huis. Recent geschilderd. Spoedig leeg te aanvaarden. 125.000.- k.k. Oegstgeest, Ridderspoorlaan 103. Uitstekend onder houden 3/4-kamerappartement op de 4e woonlaag met berging onder het gebouw. Rustig gelegen met prachtig vrij uitzicht over plantsoen. Indeling: entree, hal. ruime L-vormige woonkamer (oorsp. 2 kamers), balkon op het zuiden. 2 slaapkamers, douche-cel met wastafel, keuken met werkbalkon. toilet. Aanvaarding in overleg. 95.000.- k.k. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. Oegstgeest, Floralaan 57. 4-kamerappartement, leuk gelegen, op de 3e etage met balkon op het zuiden en grote berging op de begane grond. In de nabijheid van winkelcentrum de Lange Voort. Servicekosten 1 1.100.- per jaar. Indeling: woonkamer, keuken, bal kon voorzijde, studeerkamer. 2e kamer, slaapkamer met wastafel, entree, gang. toilet, badkamer met zit bad en wastafel. Het appartement wordt c.v.-gas ver warmd en de staat van onderhoud is goed. Aanvaar ding direkt. 125.000.» k.k. Oegstgeest, Karei Doormanlaan 39. Middenhuis met voor- en achtertuin (vrij uitzicht aan voorzijde), stenen schuur, achteruitgang. Het pand verkeert in een goe de staat van onderhoud en wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. Beg. grond: entree, gang, toilet, kelder kast. woonkamer (7.77x3.86), keuken. 1e etage: over loop. voorkamer, achterkamer met balkon, achterzij kamer. badkamer met ligbad en wastafel. 2e etage: zolder te bereiken met een vlizotrap. 1 kamer met dakraam. Aanvaarding in overleg. 165.000.- k.k. Oegstgeest, Prinses Irenelaan 16. Centraal t.o.v. winkels, scholen etc., In rustige buurt gelegen mid denwoning met voor- en achtertuin op het Zuiden, stenen schuur en achteruitgang. Voorzien van c.v.- gas. Indeling: entree, gang. toilet, trapkast, woonka mer met parketvloer, keuken. 1e etage: 3 slaapka mers. gemoderniseerde badkamer met douche, toilet en wastafel, overloop. 2e etage: 1 kamer met grote dakkapel en berging, zolderberging. Het huis is goed onderhouden. Oplevering in overleg, 178.000.- k.k. Oegstgeest, Phia Berghoutlaan 38 (Haaswijk). Zeer aantrekkelijk gelegen moderne geschakelde woning (1982) met parkeerplaats op eigen terrein, voor- en bijzonder gunstig op de zon gerichte achtertuin, aan gebouwde stenen berging (ook van binnenuit bereik baar). Pand is geheel geïsoleerd, voorzien van c.v.- gas en mechanische afzuiging. zomede veel extra voorzieningen. Indeling: ruime hal met garderobe, toilet, woonkamer met parketvloer en diepe bergkast In halfopen verbinding met keuken (eveneens met parket). 1e etage: 3 kamers, luxe badkamer met bad. douche. 2 wastafels en toilet, overloop. 2e etage: 1 ruime kamer met vaste wastafel, zolderberging met wasmachine-opstelling. Aanvaarding in overleg. 190.000.- k.k. Oegstgeest, Schoutenburgstraat 19. Hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Voorzien van c.v.-gas. isolerende beglazing en nieuwe aluminium kozijnen. Centrale ligging nabij winkelcen trum. Goede verbindingen met de uitvalswegen. Inde ling: entree, gang. kelderkast, toilet, woonkamer, ge moderniseerde keuken inclusief apparatuur. 1e etage: overloop, toilet, gemoderniseerde badkamer met lig bad. wastafel, aansl. wasm., 3 kamers, balkon achter (gehele breedte). 2e etage: overloop, voorkamer met dakkapel, achterkamer met dakkapel en wastafel. Aanvaarding in overleg. 195.000.- k.k. Oegstgeest, Terwee weg 66. Hoekherenhuis met voor- en zeer diepe (ca. 35 m) achtertuin, achterom d.m.v. naast gelegen poort, stenen schuur. Gelegen in het oude centrum van Oegsteest. nabij gezellige winkelstraat. Indeling: vestibule, gang. trapkast, toilet, kamer en suite, gemoderniseerde keuken. 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad en toilet, zowel aan voor- als achterzijde een balkon, overloop. 2e etage: zolderkamer met dakkapel, ruime zolderberging. Het pand wordt momenteel d.m.v. gas kachels verwarmd. Oplevering in overleg. ƒ248.000.- k.k. Oegstgeest, Rijnzichtweg 55. Halfvrijstaande villa met garage met waskeuken, fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin (Z). grondopp. 420 m' Het pand verkeert in een perfekte staat van onderhoud, bouw jaar 1954. c.v.-gas. isolatie in de woonkamer. Beg. grond: entree, ruime hal. kelderkast, toilet, L-vormige woonkamer met open haard (7.25x5.70/3.96). eet- keuken inkl. 2 koelkasten, gaskookplaat, afzuigkap, houten aanrechtblad en dubbele spoelbak. 1e etage: bereikbaar met eikehouten trap, overloop, voorkamer over gehele breedte met dakkapel (glas-in-lood- ramen). achterkamer met balkon in direkte verbinding met badkamer met ligbad, dubbele wastafel en tollet. 2e etage: te bereiken via vlizotrap een zolder met kastenwand. Het gehele huis is beveiligd. Oplevering ca. 1 juni 1986. ƒ400.000.- lek. Rijnsburg, Schaapherdershoek 25. Ruime lussen- woning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ligging aan voorzijde aan verkeersarm pleintje met groenvoorziening en kinderspeelplaats. Beg. grond: entree, hal, toilet. Z-vormige woonkamer, keuken met aansl. wasapparatuur. 1e etage: overloop, 3 kamers., badkamer met ligbad, wastafel en tollet. 2e etage: overloop, kleine hobbykamer met dakraam. 1 grote kamer met dakkapel. Geheel c.v.-gas ver warmd. Oplevering in overleg. 162.500.- k.k. Garage apart te koop 15.000.- k-k. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-170741* Zaterdags geopend van 10.00-16.00 u 1071-1222441 I LEIOSE COURANT I Gesloten één-assige AAN HANGWAGEN in pr.st. Vr.pr. ƒ1100.-. Tel. 070-454040- 465230. I DOE-HET-ZELF CENTRALE VERWARMING zelfbouwpakketten. 1e klas materialen ketels, radiatoren enz. Faber moederhaard brandend te zien, lage prij zen, advies en service. Gast echnisch staan wij achter ul Van der Schaft. Van Mus- schenbroekstraat 1. Tel. 070- 900482. Gemeub. mini BUNGALOW, schitterend gelegen aan voet v/ h Montferland. zeer geschikt voor het maken van lange delingen en fietstochten. 4 pers 500,- per week. 5 pers. 600,- per week. Tel. 08346-3488. In Twente gedeelte van BOER DERIJ voor 4-6 pers. In bosrijke omgeving. Tel. 05496-71709. EENGEZINSWONING, zonnige tuin. nabij Holter- berg/Deventer, periode 21-6 t/m 12-7, 250.- p.w. Te|. 05704-2155. T.h. In Zuid Frankrijk „La Gran de Motte" luxe 4-pers. APPAR TEMENT. unieke ligging aan zandstrand en uitzicht op zee, nog vrij na 9/8. Inl. 070-689819. Mooie VAKANTIEWONING met bad en keuken in Drietanden- hoek aan de Bodensee. Rustige centrale ligging. Eigen zwem bad voor 2-4 personen te huur. Tel. 0949-8389-287 Er zijn nog verscheidene luxe koopappar tementen beschikbaar die worden ge bouwd onder de auspiciën van de Vereni ging van Eigenaren Terrasappartementen „MORSEBEL". De afmetingen van deze appartementen variëren van 90 m2 tot 190 m2 exclusief de terrassen voor de prijs van 210.000 tot 300.000 v.o.n. De appartementen hebben zeer ruime ter rassen, extra beveiliging, hoge geluids- en -warmteisolatiewaarden, ondergrondse ga rage en bergruimte, zwembad, recreatie ruimte en inwonende huismeester. Deze appartementen moeten aan 51- jarlgen en ouder een unieke gelegenheid bieden om onbezorgd te wonen in een aan trekkelijke gemeente als OEGSTGEEST. Deze mogelijkheid wordt geboden aan de inwoners van Oegstgeest, Warmond, Voorhout, Rijnsburg, Leiden, Leiderdorp, economisch gebondenen in de regio en een redelijk aantal van buiten de regio. Wij nodigen u uit op donderdag 3 april en maandag 7 april 1986 om 20.00 uur voor een informatieavond van de Vereniging „MORSEBEL" in het café-restaurant de ROODE LEEUW, Dorpstraat 55Pegstgeest. Een nadere afspraak met o.a. de architek- ten voor meer gedetailleerde gegevens kan worden gemaakt om de eigen wensen naar voren te brengen. Mocht u op de informatieavonden verhin derd zijn te komen, dan kunt u voor en na deze data nadere afspraken maken via te lefoon nummers: 071-155450, 02522-12770 en 01728-9925. Uw V.A.G. dealer voor Volkswagen Bednjfswagenspecialisl: L. de Groot. tel. 071-173414 (na 18.00 uur 071-173995). Geversstraat 30. Oegstgeest Dagelijks geopend van 9.00-18.00 uur en koopavond. registeraccountants Alkmaar Amsterdam Arnhem - Brummen - Dieren - Doetinchem - Dordrecht - Ede - Enkhuizen - 's-Gravenhage - Haarlem - Heemskerk - Hoogeveen - Hoorn - Leiden - Purmerend - IJmuiden - Zaandam - Zutphen Walgemoed Co. is een middelgrote accountantsmaatschap met 18 vesti gingen. De maatschap heeft een samenwerkingsverband met belasting adviseurs en kent verder een aparte organisatie-adviesgroep. Interna tionaal werken wij samen in het verband van Concorde Européenne Audit en Moore, Stephens Co. International. Hoewel onze kantoren op zich niet zo groot zijn, waardoor veel aandacht kan worden gegeven aan ieders individuele ontwikkeling, is onze organi satie van een zodanige grootte, dat er duidelijk mogelijkheden voor een carrière aanwezig zijn. In onze vestiging te Leiden hebben wij plaatsings mogelijkheden voor een In belangrijke mate onderhoudt deze het contact met de cliënt en geeft leiding, aan assistenten, die de controlewerkzaamheden uit voeren. Daarnaast verricht hij/zij werkzaamheden op fiscaal en bedrijfseconomisch gebied. De functie wordt uitgeoefend met een grote mate van verantwoorde lijkheid en zelfstandigheid. Leidinggevende capaciteiten zijn dan ook vereist. Kandidaten dienen naast de nodige ervaring minimaal te beschikken over SPD-I; voorkeur genieten zij die in het bezit zijn van SPD-II of als NIVRA-student reeds gevorderd zijn tot admini stratieve organisatie. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang dat aan deze functie wordt gehecht. Ambitieuze mensen die een verdere carrière in de accountancy willen opbouwen en interesse hebben in een afwisselende en boeiende werkkring, wordt verzocht hun belangstelling schriftelijk kenbaar te maken met beschrijving van opleiding en levensloop aan ons kantoor te Leiden, Zeemanlaan 22A, 2313 SZ. t a v. de heer M.J Swaneveld. RA, bij wie desgewenst ook telefonisch nadere informatie kan worden verkregen, telefoon 071 -146746. of aan onze afdeling personeelszaken, Nieuwe Steen 8. 1625 HV Hoorn. 86-16 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerkers Ministerie van Binnenlandse Zaken directie Brandweer, hoofdafdeling Opleidingen en Oefeningen De directie Brandweer heeft tot taak het voorbereiden en uitvoeren van het beleid m.b.t. de brandbestrijding, hulpverlening en rampenbestrijding. De eerstkomende jaren zal de aandacht van de directie Brandweer i.h.b. gericht zijn op de reorganisatie van de aan de rampenbestrijding deelnemende organisaties (doeltreffende bestrijding van zowel kleinschalige als grootschalige rampen) alsmede aan de voorgenomen opheffing van de organisatie Bescherming Bevolking. Binnen de directie Brandweer ontwikkelt de hoofdafdeling Opleidingen en Oefeningen het beleid t a v. brandweer- en rampenbestrijdingsopleidingen en -oefeningen. De komende jaren ligt daarbij de nadruk op het veranderingsproces dat een gevolg is van de opzet van een geheel nieuwe brandweer- en rampenbestrijdingsorganisatie, waarvoor op alle niveaus nieuwe vormings- en opleidingsactiviteiten en (grootschalige) samenwerkingsoefeningen met o.a. gemeentelijke en regionale brandweren, het Korps Mobiele Colonnes, het nederlandse Rode Kruis, de basisgezondheidsdiensten moeten worden ontwikkeld. Gevraagd worden: coördinator beleidszaken opleidingen en oefeningen afdeling opleidings- en oefenbeleid vac.nr. 6-4749/0167 Het lange-termijnbeleid wordt ontwikkeld op de afdeling Opleidings- en Oefenbeleid van de Hoofdafdeling. De coördinator beleidszaken vervult in deze afdeling daarbij een voorwaardenscheppende en sturende rol. Functie-informatie: in samenwerking met andere departementen en overige bij de rampenbestrijding betrokken organisaties coördineren van bovengenoemde beleidsontwikkelingen; verrichten van onderzoek en studie op bovengenoemd beleidsveld; voorbereiden en formuleren van meerjarenplannen; vervullen van een sturende en adviserende rol naar de andere beleidsmedewerkers binnen de Hoofdafdeling bij de uitvoering van het (meerjaren)beleid. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding aansluitend op het bovengenoemd vakgebied of een daarmee vergelijkbare combinatie van opleiding en ervaring. Ruime ervaring in een beleidsfunctie bij een (semi-)overheidsorganisatie op het gebied van opleiding en vorming strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f6024,- per maand. beleidsmedewerker oefeningen afdeling oefeningen en bedrijfszelfbescherming vac.nr. 6-4750/0167 De afdeling Oefeningen en Bedrijfszelfbescherming is specifiek belast met het operationeel maken van het vastgestelde lange-termijn-oefenbeleid. De beleidsmedewerker oefeningen van deze afdeling fungeert daarbij o.a. als liaison-ambtenaar t.b.v. de externe deelnemers aan grootschalige oefeningen. Functie-informatie: geven van voorlichting over de organisatie, randvoorwaarden en financiering van oefeningen aan externe deelnemers; tijdens (internationale) oefeningen begeleiden van oefenleiders; verrichten van studies op het functiegebied; assisteren van de coördinator oefeningen. Gevraagd: voltooide HBO-opleiding aansluitend op het bovengenoemde vakgebied of een daarmee vergelijkbare combinajie van opleiding en ervaring. Ervaring in een soortgelijke functie bij een (semi-)overheidsorganisatie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f5221,- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij kandidaten van gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan een vrouw. Sollicitaties inzenden voor 23 verslaglegging Tweede Kamer der Staten-Generaal afdeling Personeelszaken Functie-informatie: verzorgen van de verslaglegging van de diverse ambtelijke overlegorganen binnen de Tweede-Kamerorganisatie; men zal tevens worden ingeschakeld bij administratieve/secretariële werkzaamheden. Vereist: opleiding op HAVÖ-niveau; ervaring in steno en ruime ervaring in een soortgelijke functie b.v.k. bij de (rijks)overheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3271,- per maand (bij volledige werkweek). Sollicitaties inzenden voor 19 april 1986. Jongeren tot 25 jaar kunnen ten hoogste voor 32 uur per week worden aangesteld, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5jaar na indiensttreding, zat bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissèn gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in hot algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/ivakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6