„Liefde is niet genoeg" nachtfilm op EO-tv iADIO/TELEVISIE Ciidoe Soman! VRIJDAG 4 APRIL 1986 PAGINA 9 Water en vuur" p NCRV-radio ordt voortgezet LVERSUM Het nieuwe !RV-radioprogramma „Water Vuur", waarin jonge mensen er hun geloofsopvattingen iten, zal met ingang van vrij- 6 juni 1986 worden verlengd een half uur tot een uur. De 'RV heeft hiertoe besloten ar aanleiding van de vele posi- ve reakties op het programma, presentatie is van Fred v.d. aaf. „Water en vuur" was or het eerst te beluisteren 6 •ember 1985 en wordt weke- ;s uitgezonden op vrijdaga- ïd van 21.02 tot 21.30 uur op dio 1 en 2. In eerste instantie ;tond de inhoud deels uit ge- ekken met mensen van rond 25 jaar over hun geloofs(on- •Jkerheden en deels uit muziek s i Nederlandse jeugdkoren en ipelgroepen. Er bleek echter 'eel belangstelling van indivi- ele jongeren en van organisa- om in het programma aan woord te komen, dat de mu- k al snel in het gedrang bleek komen. Daar komt nu, met in- ïg van 6 juni, verandering in. n wordt het programma een f uur langer uitgezonden van 02 tot 22.00 uur. In het eerste If uur is een voortzetting van huidige werkwijze te ver- chten. waarbij jonge mensen i het woord komen over the- 's als geloof en ongeloof, ge- fservaring en -beleving, op- vitingen over kerk en christen- fyn. Gedurende het tweede half ,pf wordt met name aandacht tchonken aan muziek van Ne- landse jeugdkoren en gospel pen. Daarbij komt dat soms een „special" van één koor/ p of evenement gemaakt zal den, maar vaker zal belicht den op welke wijze verschil- le koren, groepen en arties- bepaalde thema's verwerken hun muziek. Iedere uitzen- |g zal worden afgesloten met signaleren van nieuwe uitga- en korte aankondigingen i aktiviteiten. RONDOM TIEN OVER ZELFDODING HILVERSUM - Jaarlijks worden meer dan 100.000 pogingen tot zelfdoding ondernomen, waaronder veel door jongeren. In 2000 geval len leiden die tot de dood. In de volgende uit zending van het NCRV-tv-programma „Rond om Tien" op maandag 7 april (Ned. II. 21.20 uur) praat Hans Sleeuwenhoek met mensen die een of meerdere pogingen tot zelfdoding hebben overleefd. Aan het woord komt onder anderen dr. A. Kerkhof, psycholoog en mede werker van de Rijksuniversiteit Leiden. Vol gens hem krijgen jongeren het verkeerde voorbeeld van ouderen die al een jaar of twin tig bezig zijn met het wegslikken van proble men met alcohol en medicijnen. Er zijn ook aanwijzingen dat veranderingen in het leefpa troon, zoals de veranderde rol van de vrouw in de samenleving en de wijze waarop we met elkaar in gezinsverband samenleven, van in vloed zijn op de toename van het aantal zelf dodingspogingen. In deze aflevering van „Rondom Tien" vertellen de gasten over de aanleiding tot die poging en op welke manier ze een einde aan hun leven wilden maken. Vaak blijken relatiestoornissen, eenzaamheid en/of een depressie een grote rol te spelen. „Ze hebben al zo vaak geprobeerd om uit de problemen te komen dat er nog maar één mo gelijkheid is: het stoppen van het bewustzijn", aldus de heer Kerkhof. In de uitzending ver telt een 37-jarige vrouw hoe ze bij een al lang voorgenomen zelfdodingspoging, op het laat ste ogenblik koos voor het openzetten van de gaskraan. Ze overleed niet, het gas ontplofte en zij liep forse brandwonden op. Overigens is het volgens dr. Kerkhof een levensgroot mis verstand te menen dat mensen die over zelf doding praten of schrijven „het wel niet zul len doen". Het tegendeel blijkt waar. De functie van de trein in de literatuur HILVERSUM Voor de maand april heeft de redactie van Spek takel opnieuw gekozen voor een thematische aanpak. In vier uit zendingen worden onderwerpen uitgelicht die schrijvers hebben geïnspireerd in hun werk. Wat is de literaire waarde van treinen, deuren en bomen? Spektakel, de literaire rubriek van KRO-radio, probeert dat duidelijk te maken. Het programma wordt wekelijks uitgezonden op de zaterdagavond, van 23.00 tot 24.00 uur. Radio 4. Eind vorig jaar reed door België een literaire trein. Reizigers droe gen meegebrachte teksten voor waarin de verbinding werd gelegd met de trein. Spektakel reisde mee. Op 5 april een sfeerimpressie van deze literaire treinreis. Deuren is het onderwerp van de twee de aflevering op 12 april. Een literaire collage waarin de symboliek van de deur tot uitdrukking wordt gebracht. En verder: een ge sprek met deurenfabrikant van Alkemade, verzamelaar èn samen steller van een bloemlezing. Op 19 april zijn het de bomen waarbij stil wordt gestaan. Er zijn teksten te verwachten van Guido Gezel- Ie, Armando, Leopold en Robert Walzer. In dezelfde uitzending komt criticus/columnist Kees Fens aan het woord. Waarom heeft hij 'A L. Boom' als pseudoniem gekozen? Hoe de vierde uitzending gaat worden ingevuld, staat nog niet vast. HILVERSUM EO-tv en de TROS tekenen deze week voor de nachtfilms. De EO (van avond Ned. II om 23.35 uur) koos voor „Liefde is niet ge noeg", een film over een groot gezin waarin de oudste kinde ren er aan toe zijn een eigen weg te volgen, maar nog niet ontgroeid aan de regels van het huis. Dat geeft wat span ningen, ook van speelse aard, maar na wat filmische omwe gen komt alles op zijn pooties terecht, alhoewel het de vader niet mee zit. De TROS (zaterdag Ned. II om 23.15 uur) mikt op een breed publiek met „Extra bericht", waarin een geval van kaping cq. gijzeling wordt bespeeld en daarmee het publieke gemoed. In de EO-film van Ivan Dixon draait het om een zwart gezin met vijf kinderen in Detroit, waarvan de moeder sterft. Va der wil dan verhuizen naar Los Angeles, omdat daar vol gens een neef betere mogelijk heden liggen op een redelijke baan. Achteraf valt dat alle maal tegen Waar het in dit gezin om gaat draaien is de verhuizing. Va der Mike Harris, een rol van Bernie Casey, neemt het op met zijn kinderen. Zijn oudste dochter Liz is bereid haar va der bij te springen. Zij voelt zich als oudste meisje een beet je verantwoordelijk voor de gang van zaken in het gezin, meent dat wijlen haar moeder haar vader ook gevolgd zou zijn en wenst daarmee te tre den in de volgzaamheid van haar moeder. David van zeventien daaron der heeft er wat meer moeite mee. Hij is bezig zich een car rière op te bouwen als saxofo nist. Heeft in Detroitse mu- ziekkringen eindelijk een David droomt van een carrière als saxofonist in de film „Liefde is niet genoeg". Presentatrice Susan Miles met haar chef in „Extra bulletin" beetje vaste voet verkregen en' zal dat nu los moeten laten. Dat is meer, vindt hij, dan zijn vader van hem verlangen kan, omdat zijn oog open gaat voor de buitenwereld en hij er zo langzamerhand ook voor staat zijn eigen toekomst te moeten maken, de brede terreinen des levens te verkennen. Hij wil een leven waar muziek in zit en daarin verdraagt hij geen ingreep en toezicht van boven af. Het is niet alleen maar zwarig heid in dat gezin rond die moelijke beslissing. Er loopt ook nog een meisje van twaalf rond met aanleg voor wiskun de. Zij probeert haar vingers te krijgen achter de logica van de wetten der waarschijnlijkheid. Zij zet daarvoor berekeningen op en komt tot de conclusie, dat het met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid wel tot een verhuizing zal ko men. Tegen de leer van de lo gica kun je je niet verzetten, vindt zij. Dan zijn er ook nog de aller jongsten. Die weten niet eens dat er ook nog een eigen le ven, een bestaan buiten het gezin om mogelijk is. Hoog stens zijn die gevoelig voor het avontuur, kijken wat er alle maal over hen heen komt. Pa krijgt het echter het moeilijkst, omdat het met die nieuwe baan niet zo vlot gaat als hem voorspeld was. Van heel ander gehalte is de TROS-film „Extra bulletin", extra bericht. Deze gaat over een gijzeling. Dit wordt be kend via een tv-station. Pro grammapresentatrice Susan Miles, Kathryn Walker, wordt onder druk gezet om die gijze ling bekend te maken. Die is nl. uitgevoerd door een actie groep, die tegen nucleaire be wapening is. Een van de initi atiefnemers is een voormalige functionaris van het Pentagon, een hoge functie in de rege ring. Hij eist ontmanteling van opgeslagen kernkoppen. Voor Susan is dit meer dan een stuk werk, omdat de gijze ling is uitgevoerd op een schip, waar haar naaste collega's, re porters van hetzelfde tv-sta- tion, aan boord verblijven. Hun uren lijken geteld. Dit nieuws is meer dan haar werk, het gaat haar aan het hart. Zij raakt er emotioneel bij betrok ken. Zij moet op het tv-station haar werk blijven doen, het laatste nieuws doorgeven en zo, en intussen het normale program ma zoveel mogelijk vervolgen. Er komt een groep comman do's in actie. Bijzonder gevaar lijk, want als niet wordt toege geven aan de eis van de actie voerders, zal een atoombom tot ontploffing worden ge bracht. Hetgeen geschiedt. De ellende is vervolgens tenau- wernood te overzien. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 AVRO AVRO-Service, amuse ment en informatie vanaf de huishoudbeurs gepre senteerd door Edwin Rut ten. Om 16.35 AVRO's Tele-Keuken met Henk Molenberg Ik zag twee beren, kleu terprogramma De Bennie Bang Show, gevarieerd kinderpro gramma Ontdek je plekje, afl.: Enk huizen NOS Vi6-Journaal AVRO Ruud en Leonie, praatpro gramma met Ruud ter Weyden en Leonie Sazias AVRO cursus bridge (10b) TELEAC Biotechnologie (11) AVRO mpe Fabeltjeskrant Wordt vervolgd, strip- en tekenfilmmagazine AVRO's Toppop. Presen tatie: Kas van lersel NOS CD Journaal AVRO De sterkste man van de wereld, verslag de strijd om de titel 'Sterkste man van de wereld' die in no vember 1985 plaatsvond in het Portugese Cascais. Deelnemer voor Neder land was Cees de Vreugd 'S'pionnen (Chessgame), zesdelige Engelse serie naar de boeken van An thony Prince. Afl. 3: Has san AVRO's Televizier, actua liteitenmagazine met aan dacht voor de voormalige VN-secretaris-generaal en nu Oostenrijks presidents kandidaat Kurt Waldheim en zijn oorlogsverleden. Eigen interviews met Waldheim, Simon Wio- senthal en een vertegen woordiger van het joods wereld congres. Verder een uitgebreide reportage over World Press Photo M.A.S.H. Amerikaanse co medyserie. Afl.: Periode van aanpassing Karei v.d. Graaf, discus sieprogramma AVRO's Sportpanorama. Presentatie: Jos Kuijer NOS Journaal 16.45 17.00 17.30 17.46 18.15 18.25 20.00 20.28 23.15 23.50 NEDERLAND2 RVU 17.00-17.30 Vloedlijn, informa tief programma. Afl. 1: Sportverslaving NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Spanjaar den 18.30 Sesamstraat 18.45 m Jeugdjournaal 19.00 Journaal NCRV 19.12 (DJa, natuurlijk, geva rieerd programma over de natuur gepresenteerd door Jan Just Bos. Antoon van Hooff, Piet Steltman en Frank de Graaf 20.40 Murder, she wrote, Ameri kaanse misdaadserie. Afl.: Het laatste hoofdstuk NCRV 21.30 Cheers, Amerikaanse co medyserie. Woody meent voetbaluitslagen te kun nen voorspellen. Sterker nog: hij denkt er geld mee te kunnen verdienen 21.55 Orgelwerken, opname van een recital door Piet van Egmond bij zijn 50-jarig ju bileum als toonkunste naar. Op het Königorgel van de St. Stevenskerk in Nijmegen bracht hij wer ken v. Pachelbel, Franck en Verschraegen ten ge hore 22.10 Gesprek met de Minister President NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 De hamer en het kruis, vierdelige Engelse docu mentaireserie over de in gewikkelde verstandhou ding tussen Christendom en Communisme 23.28 Een bericht van de wilde ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven EO 23.35-01.10 Liefde is niet vol doende (Love is not enough). Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Ivan Dixon. Met o.a. Bernie Ca sey, Renee Brown en Ed die Singleton (zie elders op deze pag.) EUROPA TV 17.30 Introductie Europa TV in Den Haag en Voorburg. Toeristisch kijkje in Den Haag en omge ving. Profiel van Europa TV, technische route van de pro gramma en een interview drs H.B. Eenhoorn, burgemeester van Voorburg 17.55 Programma-overzicht 18.00 Kinderprogramma's 18.15 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 19.10 Kinderprogramma's 19.35 Father Murphy, dramaserie 20.20 Made by Hand, documentaire 20.30 World Watch en weerbericht 20.40 Sport Reports. Voetbal: Portu gal - -DDR 21.50 Europa Report Special 22.25 Planeta d'acqua, documentai- 23.30 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Marlowe 18.40 Blue Thunder 20.30 Hard to Hold 22.05 Celebrity 23.05 Bug 00.40 The Adventurers Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) Plons, kinderprogramma (herh.) 10 Prikballon, kleutermagazine over het maken van allerlei voorwerpen en een tekenfilm. Presentatie: Francis Verdoodt (herh.) 5 Star Trek, Amerikaanse scien- ce-fictionserie over de beleve nissen van de USS Enterprise. Met Leonard Nimoy. William Shatner, Deforest Kelley e.a. Afl.: De erfenis van een God 5 Uitzending door derden. Pro gramma van de Socialistische Omroep Mededelingen en program ma-overzicht 5 Journaal 0 Weerbaricht 5 Ata een wereld zo groot, waar uw vlag staat geplant, docu mentaireserie over het voor malige Belgisch Kongo. Afl. 7: De kolonisten. De koloniale overheid heeft zo lang mogelijk de vestiging van zelfstandige kolonisten geweerd. De grote maatschappijen waren bang voor concurrentie en de over heid was ervan overtuigd dat kolonisten na een paar genera ties niet meer loyaal zouden blijven tegenover het moeder- Goada vrienden. Engelse tv-, serie met Jan Francis. Paul Ni cholas. Sylvia Kay e.a. Vlnce en Penny wagen het er op nieuw op en gaan samenwo- nen. Wanneer Penny hun flat 1 ziet, is ze niet in het minst be zorgd: kan dit echt "home I sweet home" zijn? 6 So What? Jazzconcert van Nathan Davis en Tomorrow vanuit Middelheim 5 Journaal en Coda: 'Moeite' uit 'Amulet' van Lucebert IT 2 0 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se- ne met Pat McDonald. Rowena Wallace. Alexandra Fowler e.a. Tot Fiona's ergenis bijt Angela van zich af. Een catastrofe treft 1 de Palmers |5 Oshin, Japanse serie. Oshins I beschermer brengt haar naar 1 de voet van de berg 2 Mededelingen en program ma-overzicht |5 Journaal 0 Weerbericht 6 Videomatch, spelprogramma met Marleen Gordts Première, filminformatie met Jo Röpcke >-23.15 Tom Horn, Amerikaanse western uit 1980 van William Wiard. Met Steve McQueen, Linda Evans. Richars Farns- worth e.a. De legendarische Tom Horn vangt veedieven in opdracht van ranchers. Omdat Horn forse methodes gebruikt distantiëren zijn opdrachtge vers zich van hem. Hom moet verdwijnen BF 1 19.30 Journaal 20.00 Minute Papillon, consumente ninformatie 20.05 La Taupa (Tinker. Tailor, Sol dier, Spy. slot). Engelse serie naar de roman van John Le Carré. Met Alec Guiness, An thony Bates. Bernhard Hepton e.a. Regie: John Irvln. Smiley heeft eindelijk de inlichting in handen gekregen, die hem in staat zal stellen de verrader te ontmaskeren 20.55 Grand ëcran: Préparez voa mouchoir», Franse speelfilm uit 1977 met Gérard Depar- dieu, Carole Laure. Patrick De- waere e.a. Regie: Bertrand Blier. Raoul houdt van zijn vrouw maar kan het niet langer verdragen dat ze altijd verdrie tig is. Dan doet hij haar op een goede dag cadeau aan een on bekende 22.40 Journaal TV 5 16.56 Maitre Daniel Rock, tv-film 17.53 Mémoires de France 18.28 Images de l'homme devant la mort, documentaire 18.56 Prélude, muziek 19.00 Thalassa, maritiem magazine 19.30 Kinderprogramma 19.52 Potlen, amusementsprogram ma met Yves Duteil en Ray mond Devos 20.46 Louia Guilloux, portret vap deze schrijver 21.40 Les ilea du ponant: Brèhat 21.54 Prélude, muziek 22.00-22.30 Nieuwe MUSIC BOX 17.00 I 18.00 23.00 00.00 01.00 EFirst eight show. Simon Potter en een popartiest kijken naar nieuwe videoclips [^Between the lines. Sunie bekijkt de Engelse muziekbla den van deze week BMartin en Julie CSThe videomakers. Simon Potter kijkt achter de scher men bij het maken van video- IDGaz Bag. met Gaz Top (EWrite on, correspondentie rubriek met Edwina BFirst Sight show (herh.) BBetween the lines (herh.) lESound and vision, video clips met Gary Crowley 02.00 CSGaz Top Running Trivia 03.00 BVidaoplx 2, verzoekvideo's met Simon Potter en Martin Buchanan 04.00 [EOna night stand: British Rock, concertopnamen van The Police. The Jam en The Clash 05.00 EChart attack, overzicht van de Music Box top 40 (herh.) 06.00 (ERox Box, tweetalig muziek programma vanuit België met Ray Cokes in Ondertiteling via TeleTekst. [E Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzendlng. ■H Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■n Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Tom Jerry, tekenfilmserie Hi Die Besucher, zevendelige Duits/Tsjechische tv-serle met Josef Blaha, Viktor Krai, Dag- mar Patrasova e.a. Afl. 1: Im Jahre 2484 Tagesschau Hier und Haute, regionaal ma- EWWF-Club, amusements programma Programma-overzicht HTagesschau Die letzten Tage von Pompeji (Gli ultimo giorni di Pompeji). Italiaanse speelfilm uit 1959 met Steve Reeves. Fernando Rey. Christine Kaufmann e.a. Regie: Mario Bonnard. In het jaar 79 na Chr. worden de Christenen in Pompeji ver volgd. Om een jonge vrouw van een afschuwelijke dood in de arena te redden verbergt een Romeinse officier haar in zijn huis Gott und die Welt: Abortus, een bittere consequentie, do cumentaire Tagesthemen, actualiteiten Heut'abend, talkshow met Joachim Fuchsberger. Gast: Nadja Tiller Das Höllentor (Jigokumon). Japanse speelfilm uit 1953 met Kazuo Hasegawa. Machiko Kyo. Isao Kurokawa e.a. Regie: Teinosuke Kinugasa. In het midden van de 12 eeuw breekt er in Japan een opstand uit. De rebellen trachten het kei zerlijke echtpaar gevangen te nemen, maar door hulp van de samoerai Moritoh mislukt dit. Als de opstand neergeslagen is mag hij de vorst als beloning om een gunst vragen Tagesschau Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.00 Das Haus am Eaton Place (Upstairs downstairs). Engelse tv-serie met Simon Williams, David Langton. Hannah Gor don e.a. Dubbele afl.: Der Dank des Vateriands/Der Ver- gnügungsausflug 16.30 Freizeit... und waa man da- raus machen kann, program ma over vrijetijdsbesteding 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.45 Die rotan Elefantan, tv-serie naar de gelijknamige roman van Henry Kolarz. Met Wolf Roth, Silvia Janisch. Sydney Chama e.a. Afl.: Finale Scène uit 'Die letzten Tage von Pompeji', op Duitsland 1 om 20.15 uur. 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal, reportages van buitenlandse correspon denten 20.15 Derrick, Duitse politieserie met Horst Tappert. Fritz Wepper. Klaus Herm e.a. Afl.: De oog getuige. In een groot waren huis is een bewaker doodge schoten. Derrick heeft zijn twij fels over het verhaal dat een getuige hem vertelt 21.15 Der Sport-Spiegel. 'Der Ge- gner: Uruguay - 'Los Celestes' reportage over de voetbal sport in Uruguay 21.45 Heute-joumal 22.05 Aspekte, cultureel magazine 22.45 Die Sport-Reportage 23.15 lm Netz der Gewalt (Short Eyes), Amerikaanse speelfilm uit 1977 met Bruce Davidson, José Perz. Joseph Carberry e.a. Regie: Robert M. Young. Een dag uit het leven in de ge vangenis van Manhattan. Door gebrek aan werk en zinvolle bezigheden zijn de gemoede ren verhit. De spanningen tus sen de verschillende rassen nemen toe. en uiteindelijk wordt een onschuldige hier de dupe van 00.50 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: Cursus biologie. Les 2 18.30 Hallo Spencer, Amerikaanse comedyserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws, sport, weekend-weerbericht en Blick- punkt Düsseldorf 20.00 Tagesschau 20.15 Lander, Menschen, Aben- teuer: Das Verschwundene Schift, beelden van het in 1980 gevonflen wrak van het in 1853 gezonken schip Breadalbane 21.00 Pazitik, achtdelige documen taireserie over de 17 landen welke de Stille oceaan omrin gen. Afl. 1: Van Tahiti naar To kio 21.45 Landeastudlo Dortmund. 'Ge- liebtes Kino. warum bleibt Rei- he 16 leer?', reportage 22.15 Ein Jegllcher wird seinen Lohn empfangen (Les uns et les autres, 3), zesdelige Franse speelfilm uit 1981 van Claude Lelouch. Met: Robert Hossein. Nicole Garcia, James Caan e.v.a. Muziek: Francis Lai en Michel Legrand. De Algerijnse oorlog is ten einde, en de sol daten gaan weer naar huis. In de trein ontmoeten zij Edith, die op het station niet opge haald wordt door haar verloof de. In Amerika horen Sarah en Jason dat hun moeder overle- 23.10 Rockpalast. Een optreden van U2 (herh.) 00.10 Laatats nituws BBC 1 17.10 Heathcliff on five 17.25 Jackanory, kinderprogramma 17.40 Secret's out 16.05 Seaview: First steps 18.35 The Flinstones, tekenfilmserie 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus, actualiteiten 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 I've got a secret 21.10 The Colbys, Amerikaanse tv- serie met John James, Charl ton Heston, Barbara Stanwyck 22.00 Journaal en regionaal nieuws 22.30 Wynne Penkovaky, driedeli ge tv-serie naar een boek van Greville Wynne 23.25 And hope to die, Franse speelfilm uit 1972 van Renè Clement. Met o.a. Mia Farrow en Robert Ryan 01.10 Weerbericht BBC 2 17.35 The paperchase 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven 18.30 The call of the wild, Ameri kaanse speelfilm uit 1935 van William Wellman met o.a. Clark Gable 20.10 Speak out Moscow 20.30 Ebony, gevarieerd programma 21.00 Moment of truth, serie 21.30 Gardeners world, informatief magazine 22.00 Sporting chance 22.30 One man and hit dog, spel programma 23.15 Did you see...? 23.55 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00.50-02.25 Globe theatre: Right of asylum ITV 17.15 James the Cat 17.25 Emu's Pink Widmill Show 18.15 Blockbusters, spelprogramma 18.45 Nieuws 18.00 About Anglia, regionaal maga- 20.00 Albion Market 20.30 Murder, she wrote, misdaad serie 21.30 That's my boy, comedyserie 22.00 Auf Wiedersehen, Pet 23.00 Nieuws 23.30 Cross Question 00.10 Friday Late Film: The Torture Garden, Engelse speelfilm uit 1967 van Freddie Francis 01.50 Dear Diary SKY CHANNEL 16.45 EHera comes the Weekend, met Amanda Redington 17.30 ELive on Friday, met Gary Davies 18.30 E Dennis. Afl.: The Junior As tronaut 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and the Return ot Iron Man 19.30 Green Acres. Afl.: Eb's Ro mance 20.00 The New Dick van Dyke Show. Afl.: Turning pro 20.30 The New Candid Camera Show 21.00 Vegas. Afl.: Consortium 21.50 The Line, Amerikaanse speel film uit 1962 van Robert J. Sie- gel 23.30 [EMonsters of rock (herh.) 00.15-01.00 (SPat Sharp Show (herh.) RTBF 1 08.30-09.30 Nouba-Nouba, geva rieerd kinderprogramma 11.50 Interwallonie: Paravosofros, programma voor Spanjaarden 12.30 Interwallonie: Ciao Amici, programma voor Italianen MUSIC BOX 07.00 ESound and vision, video- clips met Gary Crowley 08.00 EGaz Top Running Trivia 09.00 EVideopix 2, verzoekvideo's met Simon Potter en Martin Buchanan 10.00 EOne night stand: British Rock, concertopnamen van The Police, The Jam en The Clash 11.00 EChart attack, overzicht van de Music Box top 40 (herh.) 12.00 BRox Box, tweetalig muziek programma vanuit België met Ray Cokes 13.00 BHerhalingen DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tageathe- 10.23 Die Sport-Reportage 10.50 Tauchflug int kalte herz der Alb (herh.) 12.00 die Umschau 12.10 Auslandjournal 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Programma-weekoverzicht DUITSLAND 2 11.00 BProgramma-overzicht 11.30 Biotechnologie, informatieve serie. Afl. 13 12.00 Nachbarn in Europa. Informa tie en amusement voor buiten landers en Duitsers (12.00 Tur kije, 12.40 Portugal, 13.20 Ita lië) BBC 1 07.45 Open University 09.30 Wait 'till your father gets home, tv-serie. Afl.: Duty calls 09.55 Bananaman, kinderprogram- 10.00 Saturday superstore, kinder programma 13.15 Grandstand, sportprogramma SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, gevarieerd kin dermagazine met Paul Henley, Snoot de zeehond en Crocker de krokodil 11.25 E Ivanhoe. Afl.: The escape 12.00 EPat Sharp Show 12.45 EJump, met Tony Blackburn 13.35 BThe great video-race ITV 07.25 TV-AM. Ontbijttv 10.25 Nr. 73 12.00 BMX beat finale 12.30 The (lying Kiwi 13.00 Nieuws 13.05 Saint and greavsie, tv-serie 13.30 Worstelen RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 16.05 VARA: De Rode Draad. 19.02 AVRO: Teddy's Tip Tijd. 20.02 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 21.02 Water en vuur. 21.30 Het Metropole Orkest. 22.02 NCRV-vrijdag-sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VOO: De Stemband. 02.02 Oh wat een nacht. 05.02 Ook Goeiemorgen. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 174» TROS: The Middle of the Road Show. 18.03 AVRO: Wordt vervolgd Radio. 18.15 Minjon na 5. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Curry en van Inkel. 22.02 Countdown Café. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 NOS: Aspecten van de Kamer muziek. 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Europees concert podium. 22.00 Horizon. 22.30 NOS-Jazz. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws 18.10 EO: België totaal. 18.20 PP: Uitzending van de VVD. 18.30 KRO: Taal en Teken. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 EO: De Bijbel open. 21.00 De schoolagenda 21.15 Zicht op Israël. 21.40 Theologische verkenningen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00-20.00 Leiden Lokaal. BRT 1 16.05 Neem de tijd. 18.00 Nieuws. 18.10 Actueel, RVA berichten. 18.30 BRT-ensembles. 18.45 Radio Bond. uitzending van de BGJG. 19.10 Actueel. 19.35 Beraber, voor Turken. 20.03 Imago. 21.03 Klapstoel. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 19.00 Nieuws. 22.05 Relax. 23.00 Notturno. 23.30-02.00 Twee tot twee. 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 POP-3. 19.00 Kroniek 2. 19.45 Nieuwe muziek. 20J0 Kodaly - Liszt - concert. Het BRT koor m.m.v. Ludwig van Gijsegem, tenor. Mare Merds- man, bas. Levente Kende, pia no. Dirigent: Aurel Tilfai. 22.04 Actualia. 22.20 Pianomuziek. 23.00 Jazz in Europa. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: TROS Nieuws Show. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Hallo hier Hilversum. 10.03 De Stand van zaken. 11.03 Tussen Barend en Van Dorp. 12.03 Wegens vakantie gesloten. 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. 154» Muziek uit studio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Vroegop. 07J0 Rabarbara. 08.03 Pop non-stop. 09.03 Gospelrock. 10.03 Popsjop. 12.03 Los Vast. 14.03 Tussenuur. 15.03 Popstation. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 AVRO: Mooi zo. 09.00 Muziek, wat heet...? 11.00 Kurhausconcert. 12.00 VOO: Strauss en Co. 13.00 Nieuws. 13.02 Veronica Klassiek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 FEDUCO: Basiseducatie. Les 3. 09.45 Werken aan werk. Afl.: 18. 10.00 Taal van Alledag. Les 24. 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-thema. 12.00 Nieuws. 12.05 Waar waren we ook al weer? 12.20 EO... in regio. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Opo Doro (open deur). 13.30 Kayen Rasja (Er is hoop). 13.45 lyi Haberler (Goed nieuws). 14.00 NOS: Homonos. 14.30 VPRO: Euroburo. REGIONAAL Radio Rijnmond: 10.00 Nieuws. 10.03 Cultureel magazine. 11.00 Nieuws. 11.03 Het onderwerp van de week: De lokale omroep. 12.00 Nieuws. 12.03 Wat Nu Weer? BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08 J0 Voel je thuis. 10.03 Onze keuze. 11.03 Het Kraaienest. 13.15 Matinee. 14.30 Eerste deel Huideconcert Hilde de Groote. BRT 2 05.30 Welkom weekend. 08.12 Te bed of niet te bed. 10.03 Buitenspel. 11.00 Vlaamse top tien. 11.30 Tips voor de top. 12.00 Top 30, de nationale hitparade. 14.00 Radio Rijswijck. Popradio. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.20 Ochtendconcert (1). 09J0 Ochtendconcert (2): 1. Ouver ture op Hebreeuwse thema's op. 34, Sergej Prokofjev. 2. Suite in a op. 10 voor viool en orkest, Christian Sinding. 3. De dreef (vijf kinderliederen) op. 89, Alexander Gretshaninov. 4. Divertissement, Andre Messa- ger. 10.00 „Waar mijn vlag staat geplant". 11.00 Uit het grote muziekrepertoire: 1. Enigma-variaties opus 36, Edward Elgar. 2. Serenade nr. 2 in A opus 16, Johannes Brahms. 12.15 Koormuziek. 13.00 Nieuws. 13.10 Overzicht van de buitenlandse, pers en weerbericht. 13.15 Keuze voor discofielen. 15.00 Muziekmakers.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 9