ier omroepen staken uitzending De Fabeltjeskrant NCRV BOYCOT SINGLE VAN ROBERT LONG >ADlO/TELEVISIË CetdoeSomont WOENSDAG 19 MAART 1986 PAGINA 17 lannen voor nieuwe opese satellietzender N De Britse uitgever Robert Maxwell ^ft aangekondigd dat hij samen met Italiaanse, franse en Westduitse partners een consortium zal nrichten, dat via een Franse satelliet televisie-uit- endingen wil verzorgen welke met behulp van jiotelantennes direct door kijkers in West-Europa unnen worden ontvangen. Het consortium heeft wee van de vier kanalen gekocht, die beschikbaar rop de televisie-satelliet van de Franse regering, satelliet wordt in november gelanceerd. Men rerwacht dat er in de lente van 1987 met de eerste jtzendingen zal kunnen worden begonnen. De rogramma's zullen een breed terrein beslaan, 'aaronder drama, speelfilms, nieuws en sport. Een anaal zal zijn programma's in het Engels verzor- «n. Het andere kanaal zal programma's in ver killende talen uitzenden, die zullen worden on- ertiteld. Men wil achttien uur per dag uitzenden. HILVERSUM/HATTEM - De NCRV boycot de single 'Iedereen doet het' van Robert Long. 'Wij weigeren deze plaat te draaien, omdat de tekst niet strookt met bepaalde principes die wij als christelijke omroep hanteren', laat NCR V-persvoorlichter Brian Ruyg weten. 'Ik begrijp niet waar jullie je druk om maken. Zelfs Robert Long heeft laten weten, dat hij het raar zou vinden als de NCRV zijn single zou draaien'. Volgens Ruyg is de boycot ge richt tegen het hele lied. 'Het gaat niet om be paalde gedeelten. Elke zin straalt een dubbel zinnigheid. uit, die niet overeenkomt met onze Opvattingen. Het is dus vrij voor de handlig gend dat wij deze single niet draaien'. Robert Long heeft met het plaatje 'Iedereen doet het' een persiflage gemaakt op stickers met dubbelzinnige teksten. Ruyg vindt het on zin dat de weigering van de NCRV om het lied te draaien gelfjk als boycot wordt gezien. 'Wij vinden Robert Long een prima zanger, maar er zijn nu eenmaal dingen die niet door de beugel kunnen. Wij hebben rekening te houden met onze leden en we mogen er gerust van uitgaan, dat onze leden niet 'echt gechar meerd' zijn van de tekst'. Robert Long: 'Ik heb inderdaad begrip voor het standpunt van de NCRV, maar veel kwa lijker vind ik de boycot van Veronica. Zeg maar gerust dat dit een zuivere vorm van hy pocrisie is. Veronica zendt zonder enige scru pules programma's als Verona uit -om maar een voorbeeld te noemen. In een interview voor een programma op Radio 5 heeft Veroni ca verklaard waarom zij het plaatje niet wilde draaien. Ook hebben ze mij om commentaar gevraagd. Ik heb toen hetzelfde gezegd als wat ik nu zeg. Het toppunt is echter dat ze dit interview nooit hebben uitgezonden'. In tegenstelling tot de NCRV, waar de pro grammamakers er eerlijk voor uit durven ko men dat ze de single niet willen draaien, heerst er bij Veronica grote verwarring en ge heimzinnigheid. Eerst zegt niemand ergens van te weten. 'We weten van niets', aldus Veronica-persvoorlichtster Anna Daalder en radio-medewerkers. 'Geen commentaar'. La ter belt Daalder terug met de mededeling: 'We boycotten de single niet'. Op de vraag of Ro bert Long het hele verhaal uit zijn duim gezo gen heeft, zegt ze geen antwoord te willen ge ven. 'Ik moest van onze radio-directeur, Lex Harding, zeggen dat Veronica de single wel draait. Dat is het enige commentaar, dat Lex Harding wil geven'. UZIE OVER OPBRENGST MERCHANDISING [ILVERSUM Het po- ]le ulaire programma „De te fabeltjeskrant" wordt 14 anaf 1 oktober 1986 niet !ieer dagelijks door de ote zendgemachtigden tgezonden. De TROS, ARA, NCRV en Veroni- a hebben laten weten dat ij de avonturen van de eren uit het Grote Die- i nbos vanaf die datum, ^■Lanneer het nieuwe win- JlBrschema ingaat, niet SiHneer zullen uitzenden. De RO en KRO daarente- en blijven de belevenis- Ti van Stoffel de Schild- id, Mejuffrouw Ooie aar, de gezusters Ham- >r en de overige dieren ewoon uitzenden op hun aste avonden. end. Dit bericht komt op een loment waarop zojuist 120.000 inderen een 'stemkaart' heb- en ingestuurd voor de ver- iezingen van de 'bosmeester'. èn woordvoerder van de Al- emene: „Het programma is oed en populair dus gaan we gewoon mee door. Het is een goedkoop programma, laar de moeite waard". KRO: „Het is niet zo dat De Fabeltjeskrant", die 4500 ilden per aflevering kost, oor ons nu duurder zal wor- De prijs per aflevering ijft ongeveer gelijk. Sterker: hebben na onderhandelin- n met Chanowski Produc- ms, het bedrijf dat „De Fa- Jtjeskrant" produceert, de nog iets kunnen terug- is draaien. Het is het geld zeker waard: 42 pet van de kinderen tussen 3 en 11 jaar kijken da gelijks naar Meneer De Uil en waarderen dat met een 7,5. Onder de volwassenen ligt het percentage op 17 en de waar dering op 7,3. Dat zijn duidelij ke cijfers". De redenen die de verschillen de omroepen opgeven om er uit te stappen zijn nogal ver schillend. Die van de VARA is in tegenspraak met de uitlatin gen van die van KRO en AVRO. Een VARA-woord- voerdster zegt: „Onze omroep kan zich financiëel maar heel weinig veroorloven. Nu de an dere omroepen er uit stappen, is het logisch dat het wellicht nog duurder wordt. Dus stop pen wij er ook mee". Veronica: „De afspraak was dat we het met z'n allen zou den doen, zodat er sprake zou zijn van een dagelijkse uitzen ding. Die continuïteit viel weg op het moment dat de TROS bekend maakte er te mee wil-, len stoppen". seizoen hebben wij de zondag avond en dan zenden wij tus sen zes en zeven een godsdien stig programma uit. „De Fa beltjeskrant" zóu zo rond half zeven uitgezonden moeten worden en dat zou betekenen dat wij ons nieuwe programma voor „De Fabeltjeskrant" moe ten onderbreken. Dat vinden we ongepast". Zwarte piet De TROS: „Het is inderdaad De NCRV heeft hele andere waar dat wij als eerste de uit- overwegingen: „In het nieuwe zending van „De Fabeltjes- De dieren in het grote dierenbos zijn er niet blij mee. krant" ter discussie hebben ge steld. Als de andere omroepen het nodig vinden om ons voor het struikelen van dit project de zwarte piet toe te spelen, dan doen ze dat maar. Wij hebben dit gedaan omdat we de serie gewoon te duur vin den". De woordvoerder van de KRO wil wel duidelijk maken waar-, om de zwarte piet richting TROS geschoven wordt: „Zij willen het programma eigen lijk gratis hebben. Ze zeggen: het programma hoeft niets te kosten wanneer het wordt be taald met de opbrengst van de merchandising. En flfcehandi- sing is een duur woord voor de handel in beschuitblikken, tas sen, posters, stickers en andere artikelen met daarop de af beeldingen van de populaire dieren". De woordvoerdster van de TROS: „Het gehuil van de producer is ongeloofwaardig, want er wordt met de mer chandising heel erg veel ver diend. Maar dat is onderge schikt aan het feit dat wij voor Het komend seizoen geen geld en geen zendtijd hebben voor „De Fabeltjeskrant". Natuur lijk is het jammer, maar we kunnen zelf ook leuke pro gramma's voor de jongste doel groep maken". Later voegt een andere TROS- -woordvoerder daaraantoe: „Het is in onze visie logisch dat, zekere in deze financiële krappe tijden, de omroepen meedelen in de opbrengst van de merchandising De producer van „De Fabel tjeskrant", Loek de Levita van Chanowski Productions, huilt helemaal niet. Hij vindt het wel jammer, maar wil geen re actie geven: „Wij leveren „De Fabeltjeskrant" onafhankelijk en als er omroepen zijn die willen stoppen is dat hun zaak, maar het is niet mijn taak om daar kritiek op te geven. Dui delijk is in elk geval dat de kinderen het slachtoffer zijn. Hoe dat met de merchandising zit? Het komend seizoen spon sort de NOVIB het programma in ruil voor de merchandising- -rechten". Die rechten met bijbehorende opbrengsten had de TROS dus willen hebben. EDWIN BAKKER nederland 1 VARA 15.20 Diana (slot), Engelse tv-se- rie naar de gelijknamige roman van R.F. Dender- field. Hersteld van zijn ver wondingen krijgt Jan een nieuwe sabotage-op- dracht 16.10 Mr. Belvedere, Ameri kaanse comedy-serie 16.35 Dieren van de zon, Franse natuurserie. Afl.: Eten, drinken en leven NOS 17.30 'A6-Journaal VARA 17.46 De Smurfen, tekenfilmse rie 18.00 Clipparade, de mooiste vi deoclips gepresenteerd door Adeline van Lier TELEAC 18.25 Engels in het baaisonder- wijs. Les 2 VARA 18.55 d) De Fabeltjeskrant 19.03 Achter het Nieuws, ver- kiezingsnieuws 19.05 Je ziet maar, jongerenpro gramma gepresenteerd door Hanneke Kappen en Michiel Praal. Met o.a. aandacht voor een jonge- renpartij in Valkenswaard, die zich speciaal voor ou deren wil inzetten, een in terview met The Bangles, een Amerikaanse vrou wengroep die hoog op de hitlijsten staat en een op treden van de Afrikaanse band Zazou Bikaye 19.34 Achter het nieuws, verkie- zingsnieuws met uitslagen, analyses en interviews. Met medewerking van Maurice de Hond NOS 20.00 mJournaal VARA 20.28 Voetbal: Juventus Bar celona (1), rechtstreekse reportage van de eerste helft van deze kwartfinale wedstrijd om de Europa Cupl SOCUTERA 21.15 Zo help je elkaar... Uitzen ding vanSIMAVI VARA 21.20 Achter het nieuws, verkie- celona, tweede helft 22.15 Achter het nieuws, verkie- zingsnieuws 22.25 Sonja op woensdag, dis cussieprogramma vanuit het Hulstkampgebouw in Rotterdam, gepresenteerd door Sonja Barend 23.15 Achter het nieuws, verkie- zingsnieuws NOS 23.55 Journaal nederland2 VPRO 15.10 Palfond over de vloer, herhaling van de vorige week uitgezonden eerste aflevering van deze serie van Wim T. Schippers, die toen wegens technische mankementen niet geheel uit de verf kwam 15.30 Plafond over de vloer, afl. 2: Potverdomme. Jacques Plafond, geheel berooid, gaat naar het nieuwe res taurant van Henk Pal en krijgt het aan de stok met een computer 15.51 Achterwerk in de kast, kinderprogramma 16.08 Max Laadvermogen (Be terweter), informatieve se rie met René Groothof en Midas Dekkers. Afl. 2: Het museum 16.21 Verhalen van de zwarte kraai, kinderserie. Afl.: De zusjes en de bergheks 16.30 D Laurel A Hardy. Afl.: Beau Hunks (1931) 17.06 Een mama is een ei, kleu- 17.21-17.30 Jipsloop, kleuter programma (herh.) FEDUCO 17.40 TEMA: Meer dan een hob by NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 EBJeugdjournaal 19.00 Journaal 19.12 (HGemeenteraadsverfcie- zingen 1986 (1), recht streeks programma met de eerste uitslagen van kleinere gemeenten en portretten van mensen uit de gemeentepolitiek, ge maakt door de redactie van Van Gewest tot Ge west 20.00 Journaal 20.20 CD Gemeenteraadsverkie zingen 1986 (2). Uitslagen, commentaren, reportages en analyses. Speciale aan dacht voor de politieke si tuatie in Woensdrecht, Nij megen, Amsterdam, Rot terdam en Den Haag. Cen trale presentatie: Joop van Zijl ca.00.00 Nieuws voor doven en slechthorenden europa tv Programma schema Kinderprogramma's Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry A Horseman riding by, tv-se- rie. Afl.: The Storm World Watch en weerbericht Archives of Time, documen taireserie. Afl.: Game of Death Sport Report: Boksen The Persuaders. Afl.: Someo ne waiting World Watch en weerbericht filmnet 17.00 Cleeh of the Titane 18.55 Missing 20.50 Road to Utopia 22.10 The Professionals, herh. afl.: Everest was also Conquered 23.00 Where the bullete fly 00.40-02.15 Ghost of Flight 401 17.55 Journaal '3.00 Tik Tak, kleuterprogramma '8.05 Plons, kinderprogramma (herh.) '8.10 Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: Felix '6.35 Hj Xenon (3), tiendelige Vlaam se jeugdserie met Johan Van Assche. Eugeen Bervoets, Mi- rei Bonte e.a. (herh.) '900 Gezondheid, magazine met in formatie en adviezen over de eigen gezondheid. Presentatie: Rosemarie Daelman, Dr. Toon Goosens en Piet de Valkeneer '9.40 Mededelingen en program ma-overzicht '9.45 Journaal Namen noemen, spelprogram- ma. Presentatie: Kurt van Eeg- 20.55 Kijk uitl Vprkeerstips. Afl.: Gordels achterin 21.00 Wie schrijft die blijft, boeken- magazine mef o.a. een gesprek met de Mexicaanse auteur Carlos Fuentes en met de his toricus Georges Duby 11.40 Uitzending door Derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie en Radio Omroep 22.20 Journaal en Coda: 'Aan een terras', van Raymond Herre- man (1896-1971) :brt 2 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se- rie. Met: Peter Phelps. Rowena Wallace, Alexandra Fowler e.a. '9.25 Uit je doppen, informatieve serie. Afl.: Economist? Beslist! '942 Mededelingen en program- ma-overzicht '9.45 Journaal 20.10 Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts 20.20 Fijn Bedacht (The Fortune Cookie), Amerikaanse speel film uit 1966 van Billy Wilder. Met o.a. Walter Matthau, Jack Lemmon en Ron Rich. TV-ca meraman Harry Hinckie raakt bij toeval licht gewond tijdens een rugby wedstrijd. Zijn zwa ger, een advocaat grijpt de ge legenheid aan om geld te eisen van de verzekeringsmaat-' schappij N.B.: De mogelijkheid bestaat dat bovenstaande speelfilm vervalt en dat daarvoor in de plaats voetbalreportages wor den uitgezonden van Waregem - Hajduk Split (UEFA) en/of Anderlecht - Bayern München (EC1) 16.50 Nouba Nouba, kinderprogram- 17.50 Carretours, gevarieerd kinder programma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick at Flupke, tekenfilmse- 19.30 Journaal 20.00 Strip Tease, gevarieerd maga zine 21.00 Mission casse-cou (Dempsey and Makepeace), Engelse poli tieserie met Michael Brandon, Glynis Barber, Ray Smith e.a. Afl.: De ontvoering. James Demsey inspecteur van de po litie in Los Angeles, wordt naar London gestuurd om daar de methodes van de Scotland Yard te onderzoeken 21.50 Coup de film, filmmagazine. Preséntatie: Terry Focant 22.00 Cargo de nuit, jongerenmaga zine. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.40 Journaal 23.15 Le coeur et l'esprit tv 5 17.05 Max Bill, tv-portret van deze 75-jarige artiest 17.55 Derrière le miroir, documen taire over transseksuelen 19.00 Jean-Louis Roy-cyclus: Char les Trenet, portret van deze Franse zanger en tekstschrij ver 20.30 Temps présent: Video gratiss, documentaire over Amerikaan se kerkdiensten via de tv 21.30 Alfred Hofkunst, portret van een schilder 22.00-22.30 Nieuws music box 17.00 SChart Attack, overzicht van de Music Box Top 40 met Si mon Potter en Sunie 18.00 EThe Power Hour, hardrock- programma met Gaz Top en 19.00 EEd'a elite, videoclips met Edwina 20.00 ESit tight. Simon Potter met veel Australische muziek, waaronder een aflevering van de Mental As Anything-video 'Monumental' 21.00 EGaz bag, met Gaz Top 22.00 ENewsflash, popnieuwtjes met Martin Buchanan 23.00 SChart Attack (herh.) 00.00-01.00 SThe Power Hour, hardrock-programma (herh.) duitsland 1 Tagesschau Schaufenater der Welt: Han- nover-Messe Cebit, reportage Wilde Tiere, natuurfilmserie Links und rechts vom Aqua- tor, verhalen en reportages uit de hele wereld Tagesschau Hier und Heute, regionaal ma- Eigener Hert. 1st Goldes wert, tv-serie. Afl.: Der Berg ruft Reschkes groBer Dreh, tv-se rie. Afl.: Angezapft Programma-overzicht ETagesschau Das Totenreich (1), tv-film in twee delen naar de roman van Henrik Pontoppidan. Met: Les lie Malton, Heidemarie Theo bald, Michael König e.a. Regie: Karin Brandauer. Denemarken begin 1900: Wanneer Thorben Dihmer, eens de hoop van de liberale partij, zich terugtrekt uit de politiek krijgt hij last van allerlei denkbeeldige kwalen. Twee oude vrienden trekken zich zijn lot aan en proberen hem te helpen Brennpunkt Tagesthemen, actualiteiten Kulturweltspiegel, cultureel- magazine Tagesschau Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff duitsland 2 Programma-overzicht Heute Bettkantengeschichten, kin derserie. Afl.: Wasser marschl (herh.) Tao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Das Regenbarchen Heute Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine Ein Heim tiir Tiere, tv-serie met Siegfried Wischnewski, Marion Kracht, Michael Lesch e.a. Afl.: Aki Mittwochslottó - 7 aus 38 Programma-overzicht Heute SHitparade im ZDF, popmu ziek gepresenteerd door Victor Worms 20.15 Die Sport-Reportage 21.00 heute-journal 22.05 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans. Joan Collins e.a. Afl.: De waarheid over Daniel Reece. Krystle gaat naar Daniel Reece om hem de foto terug te geven die hij haar opgestuurd heeft. Juist als zij bij hem op de boerderij is krijgt zijn paard een veulen, en zij helpt met de geboorte 22.50 Die Sport-Reportage: EK voetbal kwartfinales en WK kunstrijden op de schaats voor dames 23.50 Heute duitsland 3 18.00 Telekolleg II. Cursus Engels. 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelie Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs in..., informatie en amusement 21.45 Wi8senschaftsshow. 'Exclusief vanuit het ruimtelaboratorium'. Als gast Professor Reinhard Furrer, die de door hem, in op dracht van Europese weten schappers, uitgevoerde experi menten in de ruimte verklaart 22.30 WH Auf in den Westen (Go West, young man), Amerikaan se speelfilm uit 1936 van Henry Hathaway naar het toneenstuk- 'Personal Appearance' van La wrence riley. Met: Mae West, Randolph Scott. Warren Willi am e.a. Draaiboek: Mae West. Een actrice heeft een contract waarin zij zich verplicht om de eerst komende 5 jaar niet in het huwelijk te treden. Alles gaat goed tot zij verliefd wordt 23.45 Laatste nieuws m Ondertiteling via TeleTekst. 0 Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. ■EZwart/wit-uitzending met on dertiteling yia TeleTekst. [3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Mae West speelt de rol van de begeerlijke actrice Mavis Arden in „Go west, young man". Duitsland 3 om 22.30 uur. bbc 1 Jackanory, kinderprogramma Laurel Hardy You should be so lucky John Craven's newsround The december rose Rolf Harris's cartoon time Journaal en weerbericht London plus, actualiteiten Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan No place like home, tv-serie Dallas, Amerikaanse tv-serie Labour budget, tegenbegro- ting van de Labour Party Q.E.D., informatief programma Sportsnight Weerbericht bbc 2 Nieuwsoverzicht voor doven Bridge club Robert Mitchum-cyclus: Where danger lives, Ameri kaanse speelfilm uit 1950. Met: Robert Mitchum, Faith Domer- gue, Claude Rains e.a. Regie: John Farrow Tekenfilms Out ot court All our working lives: electro nics, Informatieve serie M.A.S.H. Amerikaanse come dyserie That uncertain feeling Back in the USSR, documen- Labour budget broadcasat Newsnight, actualiteiten Weerbericht Open University itv The wall game The Ark, jeugdserie WK Kunstschaatsen Nieuwe About Anglia, regionaal maga- Crossroads This is your life Coronation Street Minder, politieserie British Cinema, driedelige do cumentaireserie over de Engel se filmindustrie. Afl. 2: Lindsay Anderson: Free cinema Labour budget, de tegenbe- grotlng van de Engelse scha- duwmlnister van Financiën Hattersley Midweek sport special Child of the covenent sky channel 17.00 EJump, met Tony Blackbum 18.00 The Littles. Afl.: A big cure for a little illness 18.30 Dennis. Afl.: The man next door 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and the beauty doctor 19.30 Green Acres. Afl.: How to suc ceed in television without really trying 20.00 The Greatest American Hero. Afl.: The good samarilan 21.00 Calamity Jane, Amerikaanse tv-film uit 1984 van James Goldstone. Met o.a. Ken Ker- cheval. Walter Scott en David Hammings 22.40 Martini Sportline Internatio nal Motor Sports 1986 23.45-00.45 EJump (herh.) nederland 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do- vsn EO 15.30 Vrouw zijn, praatpro gramma. Afl.: Alleenstaande ouders 16.10 Daktari, tv-serie. Afl.: De proef. Een stamhoofd vindt zijn zoon niet dapper genoeg. Om de jongen moed in te spreken doen ze net of Clarence een gevaarlijke leeuw is 17.00 D'r kan nog moer bij, kinderprogramma NOS 17.30 'A6-Journaal EO 17.46 Tijd sein-Buitenland, actualiteitenpro gramma met Aad Kamsteeg music box 07.00 ^Muziekprogramma's. Julie en Edwina (07.00). Stevie Wonder- special (herh.) (08.00), 'Euro Tour gui de' met Sunie (09.00), Martin en Gary (10.00), 'Time Out for Holland' met Monique Emmen (11.00) en '...And that's a fact' rpet Sunie en Gaz (12.00). 13.00 EMuziekprogram- ma's. Herhalingen. duitsland 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 EHitparade im ZDF 11.10 EK Voetbal kwartfinale en WK Kunstrij den op de schaats voor damee 12.10 Kulturspiegel, cultureel magzine 12.55 Persoverzicht 13.00 Tages schau 13.15 ETeletekst-overzicht 16.00 Tagesschau 16.10 Expeditio- nen ins Tierreich. Afl.: Giftige Schön- heiten der Meere 16.55 Die Aben- teuer von Tom Sawyer und Huckle berry Finn, kinderserie. Afl.: Trauer- feier mit Überraschungen 17.20 Fuss- ball8chule, kinderprogramma duitsland 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro- gramms-overzicht 16.00 Heute 16.04 Oate-Schatten, negendelige serie. Afl. 5: Als hel vertrouwen ver dwijnt 16.35 Der Stein des Marco Polo, tv-serie 17.00 Heute 17.15 Te le-lllustrierte 17.45 Der rosarote Panther, tekenfilmserie bbc 1 07.50-10.20 Breakfast Time 11.30- 11.50 Play school, kinderprogramma 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Ho- key Cokey 15.00-16.00 World team snooker 16.52 Regionaal nieuwe 16.55 Tea tv 17.10 Superted 17.15 Jackanory sky channel 08.45 ESky Trax. Herhalingen 11.30 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Sky ways 15.05 the Down Under Show 16.00 EThe Pat Sharp Show 16.30 EJeneen'a dimensions, met David Jensen 17.00 EThe great videorace ïtv 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 The Giddy Game Show 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Falcon Crest 15.30 Daytime 16.00 Gems 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Giddy Game Show 17.10 Jamee the Cat RADIO 1 teder heet uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 19.02 NOS: Gemeenteraadsverkiezin gen 1986. 00.02 NCRV: Late Date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan 06.07 Non stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: De nieuwe rozengeur. 18.03 Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heet uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 16.45 AVRO: Muziektheater. 17.30 Kijk op kunst. 18.00 Nieuws. 18.02 Het betere werk. 19.00 Concert in de Kleine Zaal.' 20.00 Nieuws. 20.02 Don Sanche ou le chéteau d'a- mour, opera v. Liszt. 22.00 Zeg. luister 's, hoorspelmagazi- RADIO 5 16.30 TROS: TROS Huiswerklijn. 17.46 Overheidsvoorlichting. 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS Kinderforum. 18.30 Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Actualiteiten en 19.00-20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Gastprogramma. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. 22.10 't Chanson. 23.15 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 16.35 Balletmuziek. 18.10 Actueel. 18.30 Van Alboka tot Zurna. 19.00 Symposion. 19.45 Home-made. 20.30-23^5 Musica Antiqua. I: Selec tie uit de 6 anonieme Thomme arme-mlssen' uit de Nationale Bibliotheek van Napels. Uit voering: Huelgas Ensemble en Huelgas Schola. II: Actualia. Ill: De Spaanse vihuelistas (7). Mi guel de Fuenllana: Orphenica Lyra, Sevilla 1554. IV: Missa brevis in A. BWV 234 morgen RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Radiojournaal. 07.30 Nieuws. 07.35 AVRO's Radiojournaal. 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De Burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Toppers van toen. 15.05 Hilversum 3 bestond nog niet. 16.05 KRO: Echo-politiek. RADIO 2 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en nu. 06.54 Ontmoeting. 09.03 Plein publiek. 10.30 Kletsmajoor. 1(L40 Het blijft Hollands. 11.30 Twaalfuurtje. 12A0 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13^0 NCRV - Globaal. 16.03 Studio 55. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermouthshow. 09.03 De Nederlandstalige top tien. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland klassiek. 14.00 EO: Metronomium. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: Wilhelm Furtwëngler. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en... 10.00 KRO: M/V Special. 10.30 De zonnebloem. 11.00 50+ (12.00 Nieuws). 12.05 KRO: Sporen in het achterland. 12.30 De derde wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.40 De Tien Woorden. 14.00 Echo junior. 14.20 Pluim van de maand. 14.30 Kiekeboe. 14.40 Jeugdkatecheee. 14.50 Te rade gaan. Afl.: 6. 15.07 Glas in lood. 16.00 Zo kan het ook. REGIONAAL Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 11.00- 12.00 Programma voor Ouderen, 17.00-17.30 Mini Magazine over vrije tijdsbesteding. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05JM De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.15 Belletjes. Rinkelende liedjes. 10.03 Parkeerschijf. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 144)0 Hitbox. Top 30-hlts. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 06.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Symfonische muziek. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 Kamermuziek. 15.15 Prelude tot de lente. 17.00 Concerti.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17