f Welkom in onze showroom. j hs Win een droomcruise. De nieuwe Escort. De nieuwe Fiesta Festival. Nieuwe motoren. De nieuwe Orion. Doordacht Dynamisch. De nieuwe Scorpio. De nieuwe Sierra Laser. t Grootste nieuws 't Grootste feest. Ford viert het grootste nieuws met een feestelijke wedstrijd. Hoofdprijzen: droomcruises voor 2 personen naar de Caribbean. Haal het wedstrijdformulier bij uw Ford Dealer en win de vakantie van uw leven. A Nog eleganter en aërodynamischer. Met een nieuw interieur dat nog meer ruimte en comfort biedt. Met een nieuw dashboard: één blik is voldoende om alles te overzien. De nieuwe Escort geeft u de keus uit 7 verschillende motoren - inclusief turbo en diesel - en is leverbaar met een Anti-Blokkeer Remsysteem op de voorwielen. Zeer compleet en heel fraai uitgevoerd met o.a. nieuwe bekleding en sportieve striping. Gebleven zijrn natuurlijk de pittige prestaties.de opvallend grote binnen ruimte en het pure rijplezier. Voor de nieuwe Escort en Orion werd een totaal nieuwe 1.4 liter 75 pk motor ontwikkeld met een zeer laag verbruik: 1:18 2 bij 90 km/h. Daarnaast heeft u de keuze uit de vernieuwde 1.1 en 13 motor (alleen Escort), de 1.6, de 1.6 injectie, de 1.6 turbo (alleen Escort) en de L6 diesel die alle zuinigheidsrecords breekt. Ruimte en techniek voor vandaag. Achter zijn nieuwe, fraaie lijnen gaat een zee aan binnenruimte een riant interieur dat de passagiers alle ruimte geeft. Plus een slokop van een kofferbak. Keuze uit ver schillende motoren en leverbaar met een Anti- Blokkeer Remsysteem op de voorwielen. Het grootste autonieuws komt opnieuw van Ford. De nieuwe Escort en de nieuwe Orion zijn gearriveerd. De Fiesta Festival is nu nog mooier! De Sierra is er in schitter ende uitvoeringen, inclusief de nieuwe Laser. De sublieme Scorpio is Auto van het Jaar 1986. Kortom, groot nieuws en groot feest bij uw Ford Dealer Waar u kennismaakt met het mooiste autonieuws. Waar u van harte welkom bent. Ford biedt 6 jaar garantie tegen doorroesten van binnenuit. Vraag uw Ford Dealer naar de gunstige Garantie Extra 2 jaar extra garantie op voordelige voorwaarden. Hij kan u ook deskundig informeren overeen vlotte linancicring v i Ford Credit en over de voordelen van Ford Leasiij The Daily Telegraph Autopista l'Equipe Quattroruote Stern Vi Bilagarc- Autovisie SCORPIO Niet voor niets uitgeroepen tot Auto van het Jaar 1986. Standaard uitgerust met een elektronisch gestuurd Anti-Blokkeer Remsysteem. Met een weergaloze wegligging en een hoog prestatieniveau. Plus een uiterst fraaie styling en unieke accessoires. De nieuwe Scorpio. Kom 'm beleven. Nog fraaier door zijn nieuwe, gesloten grille op alle benzine-uitvoeringen. Zonder meer de meest complete en best uit geruste auto van zijn klasse. De Ford Sierra is leverbaar in vele uitvoeringen, zoals: 3-deurs, 5-deurs, Station Wagon, 4x4 en de supersnelle Cosworth. Met motoren vanaf de zuinige L6 tot en met de 2.0 Turbo 16 klepper.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 22