FC Köln doet goede zaken W ojtinek sprint naar tweede zege LOGBOEK 86 Juventus fit voor strijd met Barcelona ELFSTEDENTOCHT Z Elandbalsters 58 beginnen met ruime nederlaag Haitiaanse marathonatleet liep voor zijn leven 3ORT CeidaeSouomit WOENSDAG 5 MAART 1985 PAGINA 9 'tl thof huldigt ert van <nthem HAAG Evert van ithem. de tweevoudige Inaar van de Elfsteden- fct, zal zaterdag op de jhof worden gehuldigd. i Ben them is één van elnemers aan de fi- istrijd om het KNSB |>-/c7assemenf voor ma- ionrijders. Vooraf zal i Ben them, die weer Ir het eerst sinds vorige V>k woensdag op kunst- •erschijnt, door de or atie in het zonnetje en gezet. Boksers naar toernooi in Tsjechoslowakije DEN HAAG Een zevental Nederlandse amateurs zal van 12 tot en met 16 maart deelnemen aan een groot internationaal bokstoernooi. dat in Usti nad La- bem in Tsjechoslowakije wordt gehouden. De zeven zijn: Said Kwyasse (vedergewicht, Am sterdam), Silvio Mezzenga (licht, Munstergeleen), Reino van der Hoek (lichtwelter, Leeuwarden), Lucas van Geffen (weiter, Rot terdam), Ron Witsel (midden, Amsterdam). Richard Schoch (halfzwaar. Nieuwegein) en Wim Gerritsen (zwaar, Arnhem). Brunninkhuis naar Italië HENGELO Volleybal-international Agnes Brunninkhuis heeft een contract voor één seizoen getekend bij Bologna. Ze wordt bij de Italiaanse eredivisionist de tweede Nederlandse aanvalster. Caro- lien Keulen trad vorig jaar na de Euro pese titelstrijd in dienst van de club. Brunninkhuis, bijna 24, zal aan het einde van dit seizoen haar club Set Up '65 ver laten. De datum van vertrek naar Italië is afhankelijk van de prestaties van het Nederlandse en Italiaanse damesteam tij dens het toernooi om het wereldkampi oenschap in de B-groep, begin mei in Rome. Bij plaatsing voor het A-titelstrijd wordt dat oktober, bij uitblijven van kwalificatie augustus. Brunninkhuis blijft beschikbaar voor de nationale ploeg. Geen beslissing over inkorting bekervoetbal ZEIST De KNVB heeft gisteren tijdens de ver gadering van het sectiebestuur betaald voetbal geen beslissing genomen over een versnelde afwerking van het bekerprogramma. Jan Huybregts, secretaris betaald voetbal, had deze week het plan geopperd de replays van het bekerprogramma te schrappen. Door de veelvuldige afgelastingen dreigt het toer nooi om het nationale voetbalbeker met meer dan een maand te worden verlengd. Momenteel zijn nog niet alle wedstrijden voor de tweede ronde ge speeld. De meeste betaaldvoetbalorganisaties rea geerden in eerste instantie afwijzend op Huybregts' plan. Het sectiebestuur wil een enauete onder de clubs afwachten. Het resultaat van dat onderzoekje wordt eind deze week verwacht. Komend weekein de staat er een volledig competitieprogramma op de agenda. De KNVB heeft er nog geen zicht op of er gespeeld kan worden. OPPOSITIE TEGEN BOKSDUEL MET ZUIDAFRIKAAN LONDEN Een groep van vijftig demonstranten keerde zich gisteravond tegen het gevecht van de Britse bokser Frank Bruno met de Zuidafrikaan Gerrie Coetzee. Groepen, die zich tegen de apartheid in Zuid-Afrika verzetten, heb ben al enige tijd vergeefse druk uitgeoefend op Bruno om af te zien van de partij. Bruno is een in Londen wonende zwaargewicht van Jamaicaanse afkomst. Coetzee is een blanke Zuidafrikaan. De Europese kampioen Bruno had in de Wembleyhal overi gens minder dan twee minuten nodig om Coetzee een pijn lijke nederlaag toe te brengen. De Zuidafrikaan ging na 1 minuut en 50 seconden tegen het canvas. Begin dit jaar trok een andere Britse zwaargewicht, Funso Banjo, zich enige uren voor zijn gevecht met de Zuidafri kaan Ron Ellis terug. Tegenstanders van de apartheid ver klaarden toen dat die plotselinge wending toe te schrijven was aan hun pogingen om Banjo op andere gedachten te brengen. cella Mesker el uitgeschakeld BNCETON Marcella iker heeft niet lang kunnen fieten van haar dubbele in het tennistoernooi in horna. In de eerste ronde de enkelspelwedstrijden jf Princeton was de Haagse l opgewassen tegen de terikaanse Pam Shriver. In i minder dan een uur be- ikte de vaste dubbelspelpart- van Martina Navratilova jjtweede ronde: 6-2, 6-1. lerton bij ptste acht 4#TDEN Everton heeft fh geplaatst voor de kwartfi- jes van het toernooi om de i-Cup. de Engelse voetbal- leer De Engelse kampioen gevierde gisteren met 2-1 er Tottenham Hotspur. Bij was het 0-0. Heath en Li- fleer scoorden voor de ploeg I Liverpool. De tegentreffer tam op naam van Falco. Vo- miste Everton de door in de bekerfina- irliezen van Manchester LISSABON FC Köln heeft een aardige kans om de halve finale van het toernooi om de UEFA-be- ker te bereiken. De ploeg van trainer George Kess- ler kwam gisteren in de laatste minuut naast te genstander Sporting. Voor 60.000 aanhangers van Sporting benutte Allofs een strafschop. Tien mi nuten na rust had het be ter spelend Sporting via een treffer van Meade de leiding genomen. De re turn wordt op 18 maart gespeeld. Het geluk lachte de West- duitse voetballers weer eens toe. 1. FC Köln was vrijwel kansloos tot dat invaller Janssen een minuut voor tijd in het strafschopgebied op onreglemenataire wijze werd gestuit. Duilio was de zon daar. Allofs mocht het van de Engelse arbiter Couttney vrij van elf meter twee keer proberen. Nadat de West- duitse international de eerste kans verprutst had, maakte hij in de herhaling geen fout. Afgezien van die actie waren de Keulse voetballers ruim schoots onder de maat geble ven. De beste spelers waren aan Portugese zijde te vin den. Met name de achterspe lers Virgilio en Oceano tra den superieur op. Sporting Lissabon (Por) - 1. FC Köln (WD1) 1-1 (0-0) 55. Meade 1-0, 90. Allofs (strafschop) 1-1. Scheidsrech ter: Courtney (Eng). Toe schouwers: 60.000. 3runo Wojtinek (links) is net iets rapper dan Sean Kelly bij de finish in St. Etienne. T.ETIENNE Bruno /ojtinek en Alain Bon- ue komen beiden uit het oorden van Frankrijk, eide renners zorgen te ens voor reclame voor de wnsor. Daarmee houdt e overeenkomst op. De 2-jarige Wojtinek is een 'innaar. De vier jaar ou- ere Bondue een verlie- er, die alleen in tijdritten n als achtervolger rede- jke uitslagen maakt, iondue, aan het eind van et seizoen zonder baan, mdat zijn werkgever topte, vond opnieuw on- erdak omdat hij zich ook zonder tot grote uitsla- en te komen - van tijd ot tijd in beeld fietst. Hij deed het gisteren weer. Onmiddellijk na de start in Buxy van de tweede etappe van Parijs - Nice ging hij in de aanval. Naar St. Etienne, on der omstandigheden die de komst van de lente deden ver moeden, moesten toen nog 223 kilometer worden gereden. Michel Bibelot probeerde even aan te haken, maar zag het doelloze van Bondue's missie in. De Fransman ging alleen verder, 180 kilometer, vijf en een half uur. Zijn grootste voorsprong bedroeg 19 minu ten en 44 seconden, zijn con crete winst, twee eerste passa ges op colletjes van de tweede categorie, die hem de eerste plaats in het bergklassement bracht. Zijn verlies was ten slotte vijftien minuten, want in de slotfase, toen er echt werd gekoerst kon hij niet meer mee. Het veld reageerde niet op de aanval. De man zou zich zelf wel tegen komen. Dat gebeur de ook. Wat in rust was opge bouwd, verdween in de haast, toen Kelly en zijn ploeggeno ten, op het moeilijker deel van de rit, iets feller op de pedalen gingen staan. Die tempoverhoging in de laatste honderd kilometer van de etappe scheidde de bokken van de schapen. Voorin bleef tenslotte een groep van iets meer dan zestig man over, die opnieuw in een massasprint de dagprijzen mocht verdelen. Net als in Limeil-Brevannes was Bruno Wojtinek de snelste sprinter. Winnaar voor Sean Kelly. De Ier zag twee man uit de top van het klassement ver dwijnen (Oosterbosch en Bon due) en Wojtinek op negen se conden komen. CIM |1 IEUBRANDENBURG De Nederlandse ^jjjandbalsters zijn het toernooi in Neubranden- orn irg met een ruime nederlaag begonnen. Ne- irland verloor van Oost-Duitsland met 23-13. ij de rust keek de ploeg van interim-trainer [an Tuik tegen een achterstand van 13-6 aan. het vervolg van het sterk bezette toernooi ft Nederland Japan en Hongarije. Verder be- •ren de olympisch kampioen Joegoslavië en te Sovjet-Unie tot het deelnemersveld, het Nederlandse kamp was sprake van te lden heid omdat het verschil met de B-we- Idkampioen tot tien treffers beperkt was ge- iven. Anderzijds kwam een aantal Oostduitse iffers tot stand na individuele fouten aan Ne- landse zijde. De Oostduitse handbalsters raften elke misgreep via een razendsnelle eak onmiddellijk af. In de tweede helft wer den door de Nederlandse speelsters zeker vier pgelegde kansen gemist, lederland was niet in staat met de offensieve Verdediging met twee vooruitgeschoven speel sters de fysiek sterkere tegenstandsters op af stand te houden. Voor rust had Karina Bruin £n goede bijdrage aan een draaglijk resultaat leverd door twee straf worpen te keren. Pro- ktiefste speelster van Nederland was Ursula keling met zes treffers, herenploegen van Joegoslavië en Hongarije hebben gisteren hun ongeslagen status tijdens de wereldtitelstrijd handbal behouden. Joego slavië nam ruim afstand van het organiserende Zwitserland (27-19), Hongarije had iets meer moeite met Roemenië (19-17). De olympische kampioen heeft morgen tegen West-Duitsland aan een gelijkspel voldoende om zich evenals in 1982 voor de finale te plaatsen. Destijds verlo ren de Joegoslaven in de verlenging van de Sovjet-Unie. Rumoer in biljartwereld DEN HAAG De wereldbil- jart unie (UMB) erkent de we reldtitelstrijd bandstoten, van 20 tot 23 maart in Bloemen- daal, niet als een officieel titel- toernooi. De UMB wil name lijk dat de Belgen Raymond Ceulemans en Ludo Dielis worden toegelaten tot de we reldtitelstrijd. De Europese fe deratie, de CEB, weigert het tweetal deel te laten nemen. Het duo is wegens hun lid maatschap van de nieuwe pro f-organisatie (WBA) uitgeslo ten van de officiële toernooien van de CEB. De Oostenrijker Stenzei en de Westduitser Wildförster zijn ondertussen al als vervangers aangewezen. Jean Graus, de voorzitter van de Europese bond, wil op kor te termijn, in ieder geval nog dit jaar, een buitengewoon congres van de UMB bijeen roepen. „Wij hebben al pro testbrieven naar de UMB ge stuurd en bovendien aange drongen op een extra bijeen komst van de vijf confedera ties in de wereld. Aan de we reldtitelstrijd in Bloemendaal doen ook Egyptenaren en Zuidamerikanen mee. Ik neem aan, dat die organisaties ook snel zekerheid willen hebben". De UMB vindt dat de Europe se bond buiten zijn bevoegdhe den is getreden door spelers van een wereldkampioenschap uit te sluiten. Het toernooi in Noord-Holland verliest daar door zijn rechtsgeldigheid. Bij de organisatie in Bloemendaal was nog niets bekend van de problemen. Volgens de Lim burger Graus zal de CEB abso luut niet overstag gaan voor de eisen van de UMB. „De uit sluiting van de groep van profs blijft gehandhaafd". Dat besluit viel bij de Europese ti telstrijd driebanden, eind janu ari in Luxemburg. Veel geld gemoeid met Europa Cup-topper BARCELONA - De Europa Cup-topper Barcelona-Juventus wordt vanavond gespeeld onder het wakend oog van 450 journalisten, 130.000 razend enthousias te toeschouwers en tientallen miljoenen televisiekijkers in maar liefst 17 ver schillende landen. In het volledig uit? verkochte stadion Camp Nou, waar de eerste ontmoeting in de kwartfinales wordt gespeeld, was vandaag uitslui tend de penningmeester van de Cata laanse miljoenen-ploeg honderd pro cent zeker van een positief resultaat. De FC Barcelona verdient aan de partij namelijk niet minder dan 5.2 miljoen gulden. Doelman Mur.aron van Anderlecht kijkt tevreden bij aankomst op de vlieg haven van München, waar een aantal muzi kanten het Belgi sche gezelschap verwelkomt. DEN HAAG Na een rustperiode van ruim drie ,„on maanden wordt de strijd staat Evenwel nog tot löSS on. j J, der contract in Spanje. Maar om de Europese voetbal- ^ij heeft aangekondigd graag bekers vanavond op drie een jaartje in zijn vaderland te fronten hervat Voor de spelen, voordat hij in Italië on Nederlandse clubs heeft derdak vindt. Twee Westduit- se clubs zouden interesse voor hem hebben. De generale repetitie van te- as min- Tegen KNVB niet meer met een Udinese kwam de ploeg van dat geen enkele conse quentie. Als één van de weinige, bij de UEFA aan- genstónd^JuVTntus gesloten bonden is de der indrukwekkend club in de toernooien ver tegenwoordigd. De interessantste wedstrijd, al thans op papier, wordt van avond gespeeld in Barcelona. Daar ontmoet de plaatselijke FC in de kwartfinales van het toernooi der landskampioenen de houder van de Europese be ker, Juventus. In zijn laatste competitiewedstrijd maakte Barcelona meer indruk dan de Italianen. Gast Real Valladolid werd eenvoudig met 4-0 van de mat gespeeld. De gastheren acteerden met zes invallers. Prominente afwezigen waren de Schotse spit Steve Archi bald en regisseur Bernd Schus ter. De Westduitser tobt al ge ruime tijd met enigszins on duidelijk blessures. De arts van Barcelona heeft enige tijd geleden openlijk zijn twijfels uitgesproken over de ernst van die kwetsuren. Schuster heeft niet alleen problemen met de dokter. De leiding van Barcelona heeft al aangekon- Michel Platini in de eerste helft op voorsprong door sluip schutter Briaschi. De gasten kwamen kort daarop op gelij ke hoogte. Het duurde tot in de tweede helft alvorens Plati ni het duel besliste. In tegen stelling tot Barcelona kampen de Italianen niet met blessu res. Interessant lijkt ook het duel tussen Bayern München en Anderlecht. De Westduitsers zijn in de eigen competitie naar het tweede plan gescho ven door Werder Bremen. In het weekeinde verkleinde de Zuidduitse ploeg de achter stand met een punt door een benauwde zege op FC Nürn- berg. Stuwende kracht bij Bayern was ook in deze wed strijd oud-Ajacied Sören Ler- by- Anderlecht kende lange tijd een zelfde situatie als zijn te genstander. Club Brugge had op een gegeven moment zelfs een voorsprong van vijf pun ten. Die gang van zaken digd dat het zijn vedette niet voor de Brusselse bestuurders aanleiding trainer Pol van Himst te ontslaan. Arie Haan werd zijn opvolger. Met de komst van de Nederlander slonk de voorsprong op Club. Een week geleden kwam An derlecht eindelijk daar waar het vindt dat het plaats hoort: aan kop. Minder enerverend schijnen de andere twee duels in de kwartfinales te worden. De Schotse bekerhouder Aber deen ontmoet de Zweedse kampioen IFK Göteborg. De enige ploeg die verzekerd lijkt van een plaats bij de laatste vier is de Roemeense titelhou der Steauo Boekarest. Het moet in staat worden geacht de Finse deelnemer Kuusyi Lahti eenvoudig uit te schake len. Voor de Finnen zal dat niet veel uitmaken. Nog nooit kwam een vertegenwoordiger uit dat land zo ver. Het programma van de strijd om de Europa Cup 1 is: Barce lona (Spa) - Juventus (Ita); Bayern München (Wdl) - An derlecht (Bel); Aberdeen (Sch) - IFK Göteborg (Zwe); Steauo Boekarest (Roe) - Kuusyi Lah ti (Fin). Europa Cup 2: Rapid Wien (Oos) - Dinamo Kiev (Sov); Dukla Praag (Tsj) - Benfica (Por); Dynamo Dresden (Odl) - Bayer Uerdingen (Wdl); Rode Ster Belgrado (Joe) - Atletico Madrid (Spa). Europa Cup 3: Real Madrid (Spa) - Neuchatel Xamax (Zwi); Hajduk Split (Joe) - Waregem (Bel); Inter (Ita) - FC Nantes (Fra). PORT-AU-PRINCE De Van de honderdvijftig dollar, laatst aankomende in de die hij in de maand verdien- olympische marathon van de als administratief mede- Los Angeles, de Haitiaan werker bij de douane, moest Dieudonne - door God ge- hiJ negentig dollar opzij leg- gen voor de huur van een één-kamerhuisje in de slop penwijken van Port-au-Prin- ce. Er was geen stromend water. Het kotje, dat voor wc doorging, moest met acht ge geven - Lamothe, blijkt op geleende schoenen voor zijn leven te hebben gelopen. Zr d:Zry n]VoJ TjnZer «F. van het Caraibische eiland In een tijd. dat Amerikaanse heeft Lamothe verteld, dat en Europese atletiekbladen hij er destijds van overtuigd de nieuwste voedingsprepa was, dat hij ten dode was op geschreven als hij de mara- raten aanprezen, leefde La mothe op rijst en bonen met een tas om zijn spullen in op te bergen. De tas zag Lamo the nooit terug. Hij werd ge stolen door een Haitiaanse coach. Vechtend tegen de neiging voortdurend te moe ten overgeven en met rubbe ren benen sleepte Lamothe zich over de finishlijn. Als 78ste en laatste in 2 uur 52 minuten en 18 seconden; drie minuten na Leonardo Illut van de Filippijnen, een ande re loper, die de lachlust van de duizenden toeschouwers opwekte. thon niet uitliep. De nacht zo nu en dan een beetje vis of De Haitiaanse officials lieten zich in geen velden of wegen zien. Lamothe dacht, dat hij op een paar nieuwe schoenen zou kunnen rekenen voor zijn inspanningen. Maar niets toegekomen met de medede- gelopen en kwam derhalve ling, dat hij niet thuis behoef- in aanmerking voor uitzen- de te komen, als hij niet erg ding naar de Spelen van Los hard hep. „Ze zeiden het Angeles. Hij werd echter pas daarvan. Bij terugkeer in glimlachend, maar ik wist twee weken voor vertrek Port-au-Prince werd hij door dat zij relaties hadden met de aangewezen. De drie andere een plaatselijke radio-ver- Tontons Macoutes Duval- leden van het Olympisch slaggever met hoon overla- Jiers geheime politie) en dat team van Haiti - twee den. De revolutie in Haiti en ik voor mij leven moest vre- scbermsters en een tennisser de dood van zijn vader heb- zen. Voor een buitenstaander - allen afkomstig uit de bete- ben Lamothe's voorbereiding is dat moeilijk te begrijpen, re stand, kregen elk 2000 dol- op het nieuwe seizoen door maar zo ging het nu eenmaal Iar. Lamothe moest het doen kruist. Toch loopt de inmid- in Haiti". met 250 dollar, waarvan hij dels 31-jarige atleet in trai- Bij Lamothe thuis waren gas de helft aan zijn vrouw gaf. ning weer zo'n 230 tot 265 ki en elektriciteit afgesneden. Een Amerikaanse ingenieur lometer per week. Hij blijft Vrouw en kind zaten zonder leende hem een paar loop- in Port-au-Prince. „Hier ben eten, zoals Dieudonne zelf schoenen, een ander gaf hem ik kampioen en kanik iets herhaaldelijk ook overkwam, een broekje om in te lopen en doen voor mijn volk". SPORTWERELD Wielrennen De Westduitse wielrenner Dietrich Thurau heeft een contract getekend bij Supermercati Brianzoli, de ploeg van Francesco Moser. Voetbal De spelers Bastia, de hekkesluiter in de Franse eerste divisie, overwegen voor de competitiewedstrijd van vrijdag tegen Le Havre in sta king te gaan. De spelers heb ben de laatste drie maanden geen centime salaris ontvan gen. HANDBAL WK damea, Neubrandenburg Groep 1: Oost-Duitsland - Nederland 23-13; Hongarije - Japan 37-21. Groep 2: Oostduitse jeugd - Sovjet Unie 20-28. WK heren, ZQrich Finale groep 1: Oost-Duitsland - West-Duitsland 24-15: Joegoslavië - Zwitserland 27-19; Sovjet-Unie - Spanje 17-25. Stand: 1. Joegoslavië 4-8. 2. Oost-Duitsland 4-6, 3. West- -Duitsland 4-4, 4. Spanje 4-3, 5. Sov jet-Unie 4-2, 6. Zwitserland 4-1. Finalegroep 2: Zuid-Korea - Zweden 26-29; IJsland - Denemarken 25-16; Roemenië - Hongarije 17-19. Stand: I. Hongarije 4-8, 2. Zweden 4-6, 3. IJsland 4-4, 3. Zuid-Korea 4-2, 5. Roemenië 4-2, 6. Denemarken 4-2. TENNIS Toernooi van Princeton Damesenkelspel, eerste ronde Pam Shriver (Vs)-Marcella Mesker (Ned) 6-2, 6-1; Helena Sukova (Tsj)-E- va Pfaff (Wdl) 6-1, 6-1; Kathy Jordan (Vsj-Carina Karlsson (Zwe) 6-1, 7-5; Martina Navratilova (Vs)-Grace Kim (Vs) 6-2, 6-1; Hana Mandlikova JTsj>-Laura Gildemeister (Per) 6-2, 7-6 WIELRENNEN Parijs - Nice Tweede etappe; 1. Wojtinek (ploeg Legeay-Fra) 223 km in 6.30.33 (gem. 34,720 km/uur)- met tijdvergoeding 6.30.23; 2. Kelly (De Gribaldy-ler) 6.30.33 - 6.30.28; 3. Hoste (Bazzo- -Bel) 6.30.33 - 6.30.31; 4. Lemond (Köchli-Vst); 5. Castaing (Thevenet- -Fra); 6. Bauer (Köchli-Can); 7. Le- crocq (Quilfen-Fra); 8. Leleu (Kochli- -Fra); 9. Schepers (Boifava-Bel); 10. Jouvel (Legeay-Fra); 11. Villar (Lina- res-Spa); 12. Rüttimann (Köchli-Zwi); 13. Joho (De Gribaldy-Zwi); 14. Bor- donalli (Boifava-lta); 15. Poissonier (De Gribaldy-Fra); 16. Berard (Köchli- -Fra); 17. Louis Gauthier (Thevenet- -Fra); 18. Chlappuccl (Boifava-lta); 19. Madiot (Quilfen-Fra); 20. Simon (The- venet-Fra); 37. Winnen (De Wever- -Ned); 44. De Rooy (De Wever-Ned); 47. Bogaert (Elen-Bel), allen z.t. Woj tinek; 64. Jonkers (Elen-Ned) op 0.53; 65. Planckaert (De Wever-Bel) op 2.22; 67. De Cnijf (Elen-Bel) op 4.50: Klassement:; 1. Kelly (De Gribaldy-I- er) 10 uur 42 minuten en 48 secon den; 2. Wojtinek (Legeay-Fra) op 9 seconden; 3. Marie (Quilfen-Fra) op 0.13; 4. Lemond (Koechli-VSt) op 0.17; 5. Duclos-Lassalle (Legeay-Fra) op 0.19; 6. Berard (Koechli-Fra) op 0.23; 7. Bernard (Koechli-Fra) op 0.23; 8. Lecrocq (Quilfen-Fra) op 0.27; 9. Andersen (Koechli-Den) op 0.28; 10. Hoste (Bazzo-Bel) op 0.31; II. Brun (Legeay-Fra) op 0.31; 12. Bauer (Koechli-Can) op 0.33; 13. Ba- got (Bazzo-Fra) op 0.35; 14. Aker- mann (De Gribaldy-Zwi) op 0.36; 15 Cornillet (Legeay-Fra) op 0.36; 16. Madiot (Quilfen-Fra) op 0.36; 17. Vil lar (Linares-Spa) op 0.36; 18. Simon (Legeay-Fra) op 0.38; 19. Gaston (De Gribaldy-Spa) op 0.40; 20. Lauritzen (Legeay-Noo) op 0.40; 48. De Rooy (De Wever-Ned) op 1 minuut en 4 se conden; 54. Winnen (De Wever-Ned) op 1.10; 59. Bogaert (Elen-Bel) op 1.22; 61. Jonkers (Elen-Ned) op 1.45; 66. Planckaert (De Wever-Bel) op 3.39; 69. De Cnljf (Elen-Bel) op 6.00; (ADVERTENTIE) HET ENIGE ECHTE Het Elfstedentocht Logboek '86. Een historisch document. Boeiend van pagina tot pagina. Rijk voorzien van indrukwekkende fotogra fie. Wederom trekt dit grootste schaatsevenement aan u voorbij: de afvallers, de doorzetters, de glansrijke winnaar! Van uur tot uur bent u getuige van deze ware uitputtingsslag op de schaats. Een imponerend relaas dat u beslist gelezen moet hebben. Het Elfstedentocht-Logboek is voor14.90 verkrijgbaar bij: de Leidse Courant, Apothekersdijk 34, Leiden. Openingstijd op werkdagen van 8.15 tot 17.00 uur. U kunt het boek ook bestellen vuor 18,90 (inclusief verzendkos ten) door een volledig ingevulde eurocheque, groene betaalcheque of girobetaalkaart (geen overschrijvingsformulier) te sturen aan Sijt- hoff Informatie Centrum, Postbus 16050, 2500 AA Den Haag. Ver geet u niet op de cheque of betaalkaart uw adres te vermelden en „Elfsteden boek".

Leidse Courant | 1986 | | pagina 9