direkhe -assisbent LTP GE/HEEIVTE /IIlKEHIEE POSTBANK JfcAJ Een lening van de Postbank kan u geld besparen part-time autobuschauffeur m/v ERVAREN TYPIST(E) TEAMLEID(ST)ER LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 FEBRUARI 196 Eén van onze relaties is een middelgrote grafische onderneming (22 medewerkers) in Den Haag. met een breed orderpakket, waaraan gewerkt wordt in een ontwerp- studio (zetterij, lithografie, drukkerij) en een klein- en sneldrukkerij. Kwaliteit en scherpe levertijden staan hoog in het vaandel. In dit dynamische, modern geoutilleerde, snel groeiende bedrijf is plaats voor een Hij/zij zal de direkteur moeten ondersteunen in een breed veld van aktiviteiten zoals: - kommercie; - ordervoorbereiding; - plannen en organiseren; - produ ktie - voortgang en bewaking; - inkoop. Voor deze goed gehonoreerde funktie, die groei- en ontplooi ingsmogelijkheden biedt. denken wij aan een initiatiefrijke kandidaat, van maximaal 35 jaar, die aan de volgende eisen voldoet: - grafische MTS-diploma of vergelijkbare opleiding; - grafische produktie-ervaring; - leidinggevende en kommerciële kwaliteiten; - enige kennis van en ervaring met computertechniek. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Sollicitanten wordt verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Vossiusstraat 54-55. 1071 AK Amsterdam, onder nummer SA 2226 t.a.v. drs. R. Köhne. adviseurs voor personeelsselektie en sociaal beleid vraagt voor spoedige in diensttreding BOUWKUNDIGE met ruime ervaring en grote zelfstandigheid in het uitwerken van bouwplan nen en belangstelling voor bouwtechniek, kostenbe waking en automatisering. H.T.S.-nivo, leeftijd plm. 30 jaar, woonplaats in regio. Uitsluitend schriftelijke sol licitaties. Voor ons district Zuid vragen wij kandidaten voor de functie van (gemiddeld 20 uur per week op jaarbasis) De werkzaamheden worden hoofdzakelijk van maandag t/m vrijdag verricht en de werktijden (onregelmatig) worden halt-jaar lijks in een rooster vastgelegd. In verband hiermee dient men op redelijke afstand te wonen van onze garage aan de Rijnsburgerweg in Leiden. Kandidaten dienen er vanuit te gaan dat het part-time dienstverband in principe niet zal kunnen worden omgezet in een full-time dienstverband. Tevens wordt van hen een flexibele instelling verwacht met betrekking tot het wijzigen van diensttijden en het aantal per dag te werken uren. Kandidaten moeten minimaal in het bezit zijn van het rijbewijs B plus theoriecertificaat CD. Leeftijd 21-35 jaar. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de personeelsfunctionaris dis trict Zuid van de Noord-Zuid-Hollandse Ver voermaatschappij N.V., Stationsplein 5, 2312 AJ Leiden. EEUV ag 26 jrrede ant ni izoen ar wa ruari, Jloor f ïem— Ernst Whinney Belastingadviseurs is een zelfstandig onderdeel van Ernst Whinney International, een organi satie van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs met kantoren in meer dan 70 landen. Onze praktijk in Nederland richt zich voornamelijk op vennootschappen (inter)nationaal aktief in handel, industrie en dienstverlening. Wij adviseren over aspekten van nationaal en internatioinaal belastingrecht. Hierbij werken wij nauw samen met onze collega's in het buitenland. Voor onze belastingafdeling gevestigd te 's-Gravenhage zoeken wij op korte termijn een ervaren typist(e). Het werk bestaat hoofdzakelijk uit het typen van handgeschreven Engelse brieven en belastingaangiften op een Wang tekstverwer ker. Wat wij van hem/haar verlangen is dat hij/zij drukbestendig is, zelfstandig kan werken, goede kennis heeft van de Nederlandse en Engelse taal, een goede typevaardigheid heeft èn ervaring heeft met tekstverwerkers (Wang-ervaring is een pré). Lijkt dit voor u een geschikte baan dan nodigen wij u gaarne uit uw schriftelijke sollicitatie met de volgende gegevens: opleiding (minimaal HAVO IV/MEAO) leeftijd werkervaring te sturen aan onderstaand adres t.a.v. mevr. E. Verbeek met ver melding van "sollicitatie" in de linkerbovenhoek. ERNST WHINNEY BELASTINGADVISEURS Koningin Julianaplein 10, 2595 AA 's-Gravenhage. Burgemeester en wethouders van de gemeente Alkemade roepen, in verband met het per 7 april 1986 verlenen van zwangerschapsverlof aan de huidige groepsleerkracht, sollicitanten op voor de voorlopig tijdelijke betrekking van groepsleerkracht (m/v) voor de onderbouw (groep 2) aan de openbare basisschool "Elckerlyc" te Roelof arendsveen. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij naast het bezit van de wettelijke bevoegdheid: - zich zullen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs; - bereid zijn tot het verrichten van buitenschoolse activiteiten; - in teamverband kunnen functioneren. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directeur van de school, de heer A.J. Witvoet, telefoon 01713-2735. Uw sollicitatie dient u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen. De Stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal bureau te Gouda een aantal voorzieningen zoals dagverblijven, gezins vervangende tehuizen, internaten en enkele SWETTERHAGE andere projecten. In verband met het vertrek van de huidige teamleidster zoeken wij op korte termijn een: voor woning 9 Woning 9 is een jongerengroep, bestaande uit 5 jongens en 7 meis jes in de leeftijd van 9 t/m 19 jaar, funktionerend op laag/midden imbeciel niveau. Alle bewoners hebben dagopvang; een aantal be zoeken de Z.M.L.K. school, de overigen bezoeken het dagaktivitei- tencentrum van Swetterhage. Woning 9 is een drukke, dynamische groep. Opvoedkundige aspec ten en het benutten van de ontwikkelingsmogelijkheden van de be woners nemen een belangrijke plaats in. Er wordt zowel individueel, a.d.h. van individuele doelstellingen, als groepsgericht gewerkt. Wij zoeken iemand die: - met enthousiasme aktief deelneemt aan hierboven beschreven doelstellingen - bij voorkeur ervaring heeft in omgang met kinderen - in staat is de kontakten met ouders op een positieve manier ge stalte te geven -' op een duidelijke manier ondersteuning/leiding geeft aan het team en de individuele leden - in nauwe en open wijze kan samenwerken met andere disciplines - zich betrokken en mede verantwoordelijk voelt voor het totale pa- viljoensgebeuren b.v. paviljoenscalamiteitendienst - in het bezit van het Z-diploma of gelijkwaardig diploma - ervaring heeft in het geven van leiding. Gaarne zien wij in Uw sollicitatiebrief een uitgebreide motivatie. Salariëring conform C.A.O. Ziekenhuiswezen F.W.G. 45. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot het team van wo ning 9 of Aart de Jong, paviljoenshoofd van „De Molen". Telefoon 01715-9208 tst. 257. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de perso neelsdienst van Swetterhage, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. We prijsbewust koopt, zou ook Een auto koopt u niet zomaar even. We zullen u aan de hand van een instellingen die tarieven onder het Daarvoor is hij te duur. U let dus, voorbeeld laten zien welke conse- wettelijk maximum rekent, behalve op type en kleur, scherp op quenties dat heeft. Stel dat u bij zo'n Stel dat u bij de Postbank de pnjs. Dat is logisch. instelling een doorlopend krediet een doorlopend krediet neemt Waarom zou u dan wel afsluit van f 15.000r en dat aflost van f15.000, en dal aflost niet f300, zomaar even een lening afsluiten met f300r per maand. per maand. voor uw auto? Zonder u af te vragen ofu misschien te duur leent? BjjdcPbsdoankbetaalt betaalt u:75 maanden x f300,-. u: 66 maanden x 1300,% Dat betekent dat u, mis- Dat is 9 maanden minder schien zonder het te weten, te duur dan bij 't hoogste tarief Dat is ca leent, waardoor uw auto onnodig f2.700,- (9xf300r) voordeel voor u! afgelost Niet alle leningen hebben duurder wordt Voor meer informatie, namelijk dezelfde prijs. Bij de Postbank heeft una- ook over onze persoonlijke lening, Er zijn wettelijk voor dit melijk de mogelijkheid een door- kunt u de bon insturen. U krijgt dan soort kredieten maximum tarieven lopend krediet van f15.000r in de folder met aanvraagformulier vastgesteld. minder maandelijkse termijnen van thuisgestuurd. U kunt de folder ook En een aantal financiële f300r af te lossen. telefonisch aanvragen: 06-0400. instellingen hanteert deze hoogste Volgens hetzelfde aflos- Wilt u meer specifieke in- tarieven, terwijl dit geen verplichting singspatroon*. U kunt dat zelfbekij- formatie? Bel 058-958001 (beide is. Er kunnen ook lagere tarieven ken in de tabel hiernaast nummers zijn van ma. t/m vr. tot worden gehanteerd De Postbank is één van de financiële 21.00 en za. tot 12.00 uur bereikbaar). Enkele voorbeelden van maximumtarieven en Postbank tarieven voor doorlopend krediet (huidige tarieven; wijzigingen voor behouden). Laat de cijfers voor zichzelf spreken. Want al zou u maandelijks hetzelfde bedrag betalen, dan bete kent dat niet dat elke lening in evenveel termijnen kan worden 381% (17.9%) 0.85% (10.7%) 00,- 1329% (153%) 0.85% (10.7%) M31% (14.4%) 0.85% (10.7%) .094% (13.9%) 0 85% (10.7%) .00,- 1 062% (13.5%) 0.85% (10 7%) f40.000.- f800,- 1.035% (133%) 0.85% (10.7%) Hierbij wordt ervan uitgegaan dat de kredietlimiet voll< ;d blijft, geen nieuwe disposities en geen extr Irag wordt voldaan zoals overeengekomen 13 Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: DOB Postbank N\L Afdeling Consumptief Krediet, Antwoord nummer 4,8900 PE LEEUWARDEN. Naam: Adres: Postcode/Plaats:

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28