heUorte posthuis Usance 235.- RIVA PORTUGAL 660. ROME 935.- SPANJE WW COTE D'AZUR 545.- WENEN 495.- WESTERWALD 390,- BERLIJN LONDEN 410.- SIITHOFF PERS 0\0 0Stó66 GOEDE KANSEN VOOR AANPAKKERS IN DE BEJAARDENPSYCHIATRIE 3-daagse luxe touringcarreis Vertrek vrijdag 7, 21 en 28 maart Prijs slechts \J per persoon op ba sis van een 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 55.- Inclusief: - 2 overnachtingen in Motel Relais des Chartreux - 2 ontbijten en 2 éénvoudige diners - entree Folies Bergères - bezoek aan Fontainebleau en Louvre o.l.v. een Nederlands sprekende gids - lichtjestour door Parijs - bezoek aan de wijk Montmartre, Place du Tèrtre en Sacré Coeur Exclusief: - lunches - afscheidsdiner - reis-en annuleringsverzekering Gecombineerde reisverzekering 2.50 per persoon per dag S.-pohskosten. Annuleringsverzekering 31/2% van de reissom 6.- poliskosten. VENETIË 8-daagse luxe touringcarreis. Vertrek vrijdag 28 maart. Prijs slechts 655 per persoon op ba sis van een 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 75.-. Inclusief: - 5 overnachtingen in Hotel Astoria - overnachting op de heen- en terugreis - 7 ontbijten en 7 diners - afscheidsdiner - welkomstdrank bij aankomst - speciale fondueavond met muziek en koud buf fet - excursies naar Verona (de stad van Romeo en Julia) en Venetië - dagtocht rondom het Gardameer met o.a. be zoek aan Sirmione het schiereiland in het Gar dameer annulenngsverzekering OFIR Hotel Ofir (4 sterren) aan strand, duinen, bos sen, rivier en een achterland met veel natuur en cultuur. Costa Sportiva voor zonnen, zwemmen, wandelen, joggen als nergens anders. Tennis - paardrijden - surfen - kanovaren - duiken - vissen buggy's - waterfietsen - fietsen - kleiduif- schieten - jeu de boules - minigoll - fitness - sauna - whirlpools - biljarten - tafeltennis - bridge - dan sen - excursies - videocamera voordelig te boeken of te huren. Assistentie met o.a. fysiotherapeute aanwezig. DE IEDEREEN GELUKKIG VAKANTIE»! Op plm. 900 r restaurants. w< Verder zijn daar winkels, banken en postkantoor. 8/15/22 daagse vliegreis ZESTIENHOVEN- OPORTO iedere vrijdag vanaf 28 maart t/m 19 oktober per Air Portugal. 795.- 15 dg. per persoon Hoogseizoen 985.- 8 dg.; 1260.- 15 dg 1535 .- 22 dg per persoon op basis van een 2-persoonskamer met bad/douche, bidet, toilet. luleringsverzekering. 9-daagse luxe touringcarreis. Vertrek zondag 23 maart. per persoon op ba- Inclusief: - 4 overnachtingen in Hotel Fleming te Rome overnachting op de heen- en terugreis - 1 overnachting in Florence in het Autoparkhotel - 1 overnachting in Hotel Astoria te Riva -• 8 ontbijten en 8 diners - afscheidsdiner 1 lunch in Florence stadstour Florence o.l.v. een gids met bezoek aan o.a. de Dom, het Pallazo Vecchio, het Piazza Michelangelo en de Ponte Vecchio over het kanaal - stadstour Rome o.l.v. een gids met bezoek aan o.a. de St. Pieter, de Sixtijnse Kapel, het Colos seum, het Forum Romanum en eventueel het Vaticaans Museum - ochtendexcursie naar de fonteinen van Tivoli even buiten Rome Exclusief: - lunches - entreegelden - reis- en annulenngsverzekering J VS» A 8-daagse luxe touringcarreis naar Playa de Aro Vertrek zaterdag 5 april. Prijs slechts 590 per persoon op ba sis van een 2-persoonskamer met douche/bad, toi let, telefoon en balkon. Toeslag 1-persoonskamer 75.- Inclusief: - 5 overnachtingen in Hotel Cap Roig. Het hotel beschikt over 2 bars, 2 restaurants,grillroom, rustige salons, kapsalon, discotheek, sauna, zwembad en 4 tennisbanen overnachting op de heen- en terugreis 7 ontbijten en 7 diners afscheidsdiner - welkomstdrank bij aankomst - speciale Catalaanse Avond - stadstour Gerona o.l.v. een gids - dagtocht naar Barcelona en Montserrat - middaglocht via Playo de Aro, Tossa naar Lloret de Mar Exclusief: - lunches - reis- en annuleringsverzekering 8-daagse luxe touringcarreis naar Fréjus Vertrek maandag 10, 17 en 24 maart. Toeslag 1-persoonskamer 100.-. Inclusief: - 5 overnachtingen in Motel St. Aygulf - overnachting op de heen- en terugreis - 7 diners en 7 ontbijten - afscheidsdiner excursies naar Port Grimaud, Grasse, St. Paul de Vence, Nice en Monaco. Exclusief: - lunches - entreegelden - reis- en annuleringsverzekenng touringcarreis 8-daagse luxe naar Laaben Vertrek op zaterdag 15, 22 en 29 maart. Prijs slechts V per persoon op basis van een 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1 -persoonskamer 50.-. Inclusief: - 5 overnachtingen in Hotel Laabnerhof overnachting op de heen- en terugreis - 7 diners en 7 ontbijten - afscheidsdiner - rondrit door Wenen met o.a. bezoek aan St. Stephansdom, Staatsopera, Kapuzinergrube en de Donauturm o.l.v. een Nederlands sprekende - bezoek aan het Prater, de Hofburg en indien geopend de Spaanse Rijschool, Slot Schön- - volle dagtocht door het Wienerwald - bezoek aan het wijndorpje Grinzing - korte rondrit door Salzburg - afscheidsdiner - 's avonds gelegenheid om een operette- of ope rauitvoering bij te wonen Exclusief: - lunches - entreeprijzen - reis- en annuleringsverzekering. 5-daagse luxe touringcarreis naar Ehlscheid in het Westerwald. Vertrek maandag 28 april Prijs slechts KJ xJ KJ per persoon op basis van een 2-persoonskamer met douche e toilet. Toeslag voor een 1-persoonskamer 25.- de Marksburcht te Inclusief: Braubach. - boottocht over de Rijn van Boppard naar Ko- - bezoek aan Maria Laach met de beroemde Be nedictijner Abdij - verblijf in Hotel Westerwald op basis van half- pension - gebruik van zwembad en fitnessroom in hotel Westerwald - lunch op de 2e dag in het hotel - afscheidsdiner op de terugreis i annuleringsverzekering 5-daagse luxe touringcarreis Prijs slechts 380 - per persoon op basis van een 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 60.-. Inclusief: - 4 overnachtingen in Hotel Igel - 4 ontbijten en 4 diners - via Check Point Charlie naar Oos-Berlijn o.l.v. een gids met bezoek aan o.a. Brandenburger Tor, Alexanderplatz en Treptow-monument - 1 lunch in Oost-Berlijn - 's avonds een bezoek aan Multivision Berlin (en tree incl.) gevold door een lichtjestour o.l.v. een - stadstour West-Berlijn o.l.v. een gids met bezoek aan o.a. Potsdammerplatz, monument Plötzensee, Kurfürstendamm, Rijksdaggebouw en Slot Char- lottenburg - ochtendexcursie naar een bijzonder stukje Ber lijn: Steinstucken in het zuiden van de stad Exclusief: - afscheidsdiner - entreegelden - reis- en annuleringsverzekering Bij boeking dienen van elke deelnemer de gege vens van hel geldige paspoort te worden ver strekt. 4-daagse luxe touringcarreis. Vertrek donderdag 20 maart en 3 april Toeslag 1-persoonskamer 75.-. Inclusief: - 3 overnachtingen in het Queens Hotel - 3 diners en 3 Engelse ontbijten - overtocht per boot Zeebrugge/Dover v.v. - avondsightseeingtour o.l.v. een gids - ochtendexcursie naar Windsor - stadstour Londen door de chauffeur met bezoek aan o.a Westminster Abbey, St. Paul's Cathedral. Tower of Londen - 's avonds gelegenheid om een musical- of thea tervoorstelling bij te wonen - bezoek aan Canterbury Exclusief: - lunches - afscheidsdiner - entreegelden - reis- en annuleringsverzekenng Ons zomerprogramma Spanje/Joegoslavië/Portugal ligt voor u klaar aan onze balies. U kunt ook even bellen, wij sturen u dan zo snel mogelijk het programma toe. Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 maandag t m vrijdag POSTBUS 16('50 9 00-16 00 uur of persoonlijk in onze vestigingen Haagsche Courant Binnenhof aan de 2500 AA DEN HAAG Spuistraat 71 hoek Spui te Den Haag of bij de Goudsche Courant Markt 26 te Gouda TELEFOON 070 - 190882 MiÉk, eeri Het Joris Gasthuis is een modern, psychiatrisch zieken huis in Delft met 600 klinische en 48 dagbehande lingsplaatsen. De psychiatrische zorg van vandaag krijgt bij ons een kleinschalige en gediversificeerde vorm. D.m.v. een open en eerlijke benadering streven wij naar een snelle terugkeer van de patiënt in de maatschappij. Ons uiteindelijke doel is een samenhangende zorg en behandeling die het welzijn van patiënten het beste kunnen garanderen. Binnen ons ziekenhuis is de Sector Bejaarden- psychiatrie één van de behandelsectoren. In multi disciplinair teamverband worden hier, zowel klinisch als poliklinisch, bejaarde patiënten met psychiatrische problemen behandeld. Naast psychiatrische wordt ook lichamelijke en sociaal-maatschappelijke problematiek mee-behandeld. Er wordt naar gestreefd de zelfstandig heid en eigen verantwoordelijkheid van de patiënt zoveel mogelijk te bevorderen. De sector is opgebouwd uit 2 afdelingen van elk 4 units, waaronder een opname unit, 6 verblijfsunits en een unit waar dementie gescreend wordt. Binnen onze sector hebben wij mogelijkheden voor part-timers en oproepkrachten in de functies van: ziekenvezzorgenden m/v die onze patiënten gaan verzorgen en begeleiden. Voor deze functie vragen wij pas gediplomeerde óf ervaren ziekenverzorgenden met een goed inzicht in de somatische zorg. bij maaltijden en andere activiteiten, het schoonhouden en Opruimen van gemeenschappelijke ruimten en ka mers van bewoners. Voor deze functie vragen wij jonge mensen met een LHNO-. INAS- of MAVO-opleiding die tevens over enige ervaring als gezins- of bejaardenverzorgende beschikken. Voor beide functies geldt dat er bij kandidaten een duidelijke affiniteit moet zijn tot het werken met oudere mensen. Als u het contact met een goed en zinvol beroep niet verliezen wilt, kunt u bij ons ook als invalkracht terecht. Zo blijft u betrokken bij een wereld in verandering, en kunnen anderen meeprofiteren van uw opleiding en vakmanschap. Met ieders mogelijkheden en wensen willen we rekening houden, zolang tenminste de belan gen van onze patiënten daarmee gebaat blijven Mocht u behoefte hebben aan meer informatie dan kunt u zich wenden tot de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (015) 14 49 60. U kunt vragen naar de heer N. Holtzapffel, tst. 132. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken, richten aan het hoofd Personeel Organisatie van het Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis 'het Sint Joris Gasthuis', Sint Jorisweg 2, 2612 GA Delft. vezzorgenden m/v voor het verrichten van huishoudelijke en verzorgende taken, zoals: het begeleiden en helpen van patiënten de psychiatrische zorg van vandaag!

Leidse Courant | 1986 | | pagina 24