Valentino van de jaren tachtig „Weg van elkaar" film met Audrey Hepburn JULIO IGLESIAS: 11: eadio/televisie Ceidócgotvuutt VRIJDAG 14 FEBRUARI 1986 PAGINA ILVERSUM Julio Iglesias een eenzaam, soms wat ver- jtterde man. Dat blijkt uit het terview dat Veronica's Con- ant Meyers een jaar geleden et hem had en dat vanavond led. II om 21.20 uur) deel uit aakt van „The Story Of... ulio Iglesias". et interview zet de kijker )k aan het denken. Wat dat ■treft is het laatste nummer at hij in dit portret zingt: „Ik en vergeten te leven", veel- etekenend. Het is fascinerend Ti de populairste zanger aller jden. met een verkoop van )0 miljoen elpees en een ver leiding in het Guinness Book f Records, een paar nogal romme redeneringen te ho- >n uitspreken over onder eer de liefde. De zanger, die chzelf publiek bezit vindt k heb niets anders dan mijn erk. Ik wil ook niets anders" werpt met zijn uitspraken ik een ander licht op zich- •lf. Als Constant vraagt naar jn- vele affaires met vrou- en, zegt Julio: „Soms weet ik et eens haar telefoonnum- ier. maar sta ik toch met die rouw op de voorpagina", n zijn telefoonklapper staan icer dan vierhonderd adres- publieke leven". Het doet je verwonderd afvragen wat zich dan in zijn privé-leven af speelt. Dient al die publiciteit als dekmantel? De vrouwen versierder met zijn ontwape nende glimlach, zijn fluwelen stem en zonnige composities scheidde aan het eind van de jaren zeventig van zijn vrouw. De verstandhouding met haar en zijn kinderen is gbed, maar hij hoopt dat zij nooit vragen zullen stellen over de schei- ding. De 58 minuten die de uitzen ding rond Julio Iglesias duurt is een aangenaam verpozen. Zijn carrière bewijst dat je niet eerste op het Eurovisie Song- in, maar zegt hij. „dat is mijn festival hoeft te worden om ;ere lulio Iglesias ...lachwekkende taferelen... p Onderwijzer/ predikant in Spektakel wereldroem te vergaren. Het was overigens aan een auto ongeluk te danken dat Iglesias ging zingen. In de twee jaar die toen volgden, kon hij niet echt uit de voeten en vond hij troost bij een gekregen gitaar. Veronica kon voor deze „Story Of..." een hoop eigen materiaal aanleveren. Daarbij ziet de kij ker Penny de Jager onder meer in een glansrol tijdens „Quiereme". Opvallend mate riaal zijn de zwart/wit-opna- men uit Spanje, waarbij Julio's hele gezicht is te zien. Dat is later nog maar zelden het ge val. Tijdens het interview met Constant Meyers bijvoorbeeld kwam een man de camera stand controleren omdat Julio alleen nog van de rechter kant in beeld wil worden gebracht. Dat had een jaar geleden tij dens zijn persconferentie nogal wat lachwekkende taferelen tot gevolg. Terwijl hij met de pers sprak, was hij constant in kant op de gevoelige plaat van de tientallen fotografen zou worden vastgelegd. Volgens Constant Meyers is Julio buitengewoon vriende lijk. „Hij wil echter wel weten hoé oud je bent voordat hij een gesprek met je begint. Op die manier weet hij namelijk op welk niveau hij tegen je kan praten. Ben je dertig geweest, dan heb je immers The Beatles meegemaakt". Dat de vormgeving anders is dan de andere „stories of" heeft volgens Constant met de Spaanse zanger te maken. „Voor elk programma probeer ik een eigen sfeer te vinden. Zo heb ik bijvoorbeeld geko zen voor groene titels omdat ik die kleur vind passen bij het soort muziek dat hij brengt". HANS PIET flILVERSUM Een onder wijzer uit de achttiende eeuw De woordkunst". Daar- ver gaan de uitzendingen van pektakel van zaterdag 15 fe- ruari en zondag 23 februari. Wee uur radio die de redactie de literaire rubriek van lO-radio verzorgt in samen werking met studenten Neder lands aan de Universiteit van Amsterdam. Spektakel is dit maal gewijd aan J. F. Martinet (1729-1795). Van beroep onder wijzer kreeg hij vooral be kendheid als filosoof/predi kant. Zijn hoofdwerk „Kate- ehismus der natuur" (1777- 1779) is vertaald in het Frans, Engels, Duits, Maleis en Ja pans. Een werkgroep studen ten, begeleid door Bert Paas- man, reconstrueerde een dag uit het leven van Martinet. Zo horen we hem tijdens zijn och tendgebed en zijn we getuige van een huisbezoek. De uit zending is om 23.02 uur. Audrey Hepburn en Albert Finney nog gelukkig in hun filmliefde. HILVERSUM Na jaren af wezigheid opnieuw Atldrey Hepburn op het scherm, dit maal in de film „Weg van el kaar", zaterdagavond op KRO- tv, Ned. II om 20.00 uur. Het gaat om een bijna twintig jaar oude film, die wel degelijk nog iets te zeggen heeft. Dit heeft er ook mee te maken, dat Stanley Donen de regie voer de, een man met gevoel voor fraai ogende acteurs, maar ook een filmmaker die weet dat een film zich wezenlijk ver koopt om de inhoud, om wat er aan diepte uit een verhaal te putten valt. De titel „Weg van elkaar" als vertaling voor „Two for the road mag men rustig dubbel zinnig opvatten. Het draait om twee echtelieden, die uit pure liefde met elkaar trouwden, maar zich jaren later de vraag stellen in hoeverre aan „weg van elkaar" ook een andere betekenis kan worden gege ven. Audrey Hepburn moet dit gegeven samen met Albert Finney invullen. Audrey Hepburn maakte oor spronkelijk furore als het meisje met de mooie grote ogen. Het bezit daarvan was mooi meegenomen, maar zij onderscheidde zich wel dege lijk ook door karakteristiek in een rol te kunnen leggen. Dat is haar in deze film andermaal gelukt. Het filmverhaal wil, dat een jong echtpaar zich gezellig vermeit in elkaar op een wat vrijbuiterige manier. Witte broodsweken van zeer lange duur. Dan valt hun echter een stuk welvaart toe, dat als na deel heeft dat het ook ver plichtingen oproept. Hun wegen gaan zich dan scheiden, omdat zij daar een verschillende opvatting over hebben. Terwijl hij zich aan zijn werk wijdt, valt zij terug op zichzelf. Zij vereenzaamt, vervalt tot treurigheid en dat alles bij elkaar roept meer ru zies op dan goed is voor een huwelijk. In terugblikken krijgt men te zien hoe mooi het allemaal had kunnen zijn. Lief en leed De hele film door gaat het over lief en leed. Stanley Do nen kiest daar telkens andere invalshoeken voor en waar hij ook humor niet schuwt, blijft men nochtans lichtelijk gea museerd kijken naar die twee, hoe die beurtelings in eikaars vaarwater vertoeven, elkaar ontlopen en toch botsen. Zij zien geen kans hun perikelen op te vangen. Bezwaar tegen deze film zou kunnen zijn, dat het er toch al lemaal wat te ingekleed uit komt. Zitten er scherpe kan ten aan de relatie tussen die twee, Donen heeft aan zijn film overwegend „zoete" mu ziek toegevoegd. Dit roept bij de kijker een geruststellende stemming op in ogenblikken die daar geen aanleiding toe bieden. Audrey Hepburn, intussen ook alweer 57, vergleed eigenlijk pas de laatste tijd een beetje in de vergetelheid. Tot voor en kele jaren geleden bereikten haar nog uitnodigingen voor goede rollen, zoals „Bloodli ne". Zij raakte nadien echter uit de running en van slag na conflicten met regisseurs, o.a. met Joe Levine. Zo kwam zij er toe een goede rol af te slaan in de film „Een brug te ver", waarvoor men juist haar vroeg, omdat zij als Neder landse daarin uitstekend op haar plaats zou zijn. De laatste jaren vertoont Audrey zich weinig in het openbaar. Zij leeft terugge trokken in Italië. In „Weg van elkaar" komt zij ook qua stem ming nog goed uit de voeten, vrolijkheid en teneergeslagen- heid wisselen elkaar in rede lijk tempo af en daar blijft men wel naar kijken. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 AVRO 15.40 AVRO-Service, met om 15.40 AVRO's Service Sa lon, informatief program ma en om 16.20 AVRO's Tele-Keuken 16.30 Ik zag twee beren, kleu terprogramma 16.45 AVRO's danstest - regio Zuidwest. Finalisten uit de regio Zuidwest vanuit de Leysdream in Roosendaal 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Mid delburg NOS 17.30 '/26-Journaal AVRO 17.46 Ruud en Leonie, geva rieerd programma waarin o.a. alle nieuwe omroep- (st)ers, die dit of vorig sei zoen bij de diverse omroe pen 'het gezicht' zijn gaan bepalen. Verder een ge sprek met Mona, een van de vele vrouwen die in da mesbladen problemen van lezers bespreken. Tenslot te zal de heer Van Woensel zijn nieuwe vinding, een garnaalpelmachine, de monstreren. Presentatie: Ruud ter Weyden en Leo nie Sazias 18.15 AVRO cursus bridge (8a) TELEAC 18.25 Biotechnologie. Les 4 (herh.) AVRO 18.55 m De Fabeltjeskrant 19.00 Wordt vervolgd, strip- en tekenfilmmagazine gepre senteerd door Han Peekei 19.25 AVRO's Toppop. Presen tatie: Kas van lersel NOS 20.00 Journaal AVRO 20.28 CDToon Hermans' one man show 1980 -1982. Re gistratie van Toon Her mans' one man show, op genomen in theater Carré in Amsterdam (februari 1980, herh.) 23.20 AVRO's Sportpanorama, ditmaal grotendeels ge wijd aan de driedaagse schaatsmarathon in Anke veen. Voorts een verslag van de loting in Frankfurt voor het Europees kampi oenschap voetbal 1988 23.35 Gesprek met de minister president NOS 23.50 Journaal NEDERLAND2 RVU 17.00-17.30 Vloedlijn NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Spanjaar den 18.30 Sesamstraat 18.45 CD Jeugdjournaal 19.00 Journaal VOO 19.12 Schoolplein, jongerenpro gramma voor scholieren. Ditmaal zijn te gast de leer lingen van scholenge meenschap De IJssel- borgh Mavo uit Duiven. Presentatie: Simone Wal raven en Alfred Lagarde 20.00 Documentaire '86, politiek informatief programma over de Tweede-Kamer verkiezingen die op 21 mei worden gehouden 20.30 Bodylijn, programma over lichamelijke verzorging 20.55 Girls on top, Engelse co medyserie met o.a. Tracy Ullman, Dawn French en Joan Greenwood. Afl.: C.O.D. Jennifer blijkt bij afspraakjes van de andere meisjes vaak hinderlijk in de weg te lopen. Candice besluit haar eens mee te nemen naar een nachtclub VOO 21.20 The story of... Julio Iglesi as, muzikaal portret (zie el ders op deze pagina) NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 De geschiedenis van de toekomst (1), tweedelige documentaire over de overeenkomsten tussen mystieke en fysische ver schijnselen. In dit deel staat de vraag centraal of er nog wel plaats voor God is als alles in een weten schappelijke formule is verklaard 23.28 Een bericht van de wilde ganzen NOS 23.30 Nieuws voordoven EO 23.35-01.05 Naar het westen (Oregon Trail). Amerikaan se speelfilm uit 1976. Met: Rod Taylor, Andrew Ste vens, Gina Marie Smika e.a. Regie: Boris Sagal; Evan Thorpe besluit zijn land in Illinois te verkopen en met zijn gezin naar het Westen te trekken. Dat wordt het begin van een eindeloos lange trektocht EUROPA TV 17.55 Programma-overzicht 18.00 Kinderprogramma's 18.15 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 19.10 A champion and a child 19.40 Jason King. Afl.: A page befo- 20.30 WorldWatch en weerbericht 20.40 Europa Sport. Voetbal uit Ita lië 22.25 Europa Report 23.00 Music Gala show, vanaf de Midem in Cannes 01.00 World Watch en weerbericht 01.05 Programma-overzicht FILMNET 17.00 Crackers 18.35 Dracula 20.20 Woody Woodpecker 20.30 The Legend of Lizzie Borden 22.05 Be-Ba Black Sheep afl.: Ten. they got you Five 23.00 Ace High 01.00-02.30 Fear no Evil jBelgi^ ■"BRT Ubrt 2 i Journaal I Tik Tak, kleuterprogramma Plons, kinderprogramma I Prikballon, kleutermagazine i Star Trek, Amerikaanse scien- ce-fictionserie met Leonard Ni- moy, William Shatner, Deforest Kelley e.a. Afl.: De mensentuin (2). Mister Spock heeft de En terprise gekaapt en de ten dode opgeschreven oud-kapi tein van de Enterprise. Pike, aan boord genomen. Hij heeft de navigatiecomputers gepro grammeerd voor een koers naar Talos IV. de verboden planeet, zonder dat iemand kan ingrijpen. Om zijn muiterij te verklaren toont Spock een beeldverslag van een vroegere reis van de Enterprise onder bevel van Pike. De beelden blijken rechtstreeks van Talos IV te komen Uitzending door derden. Pro gramma van de Christen De mocratische Omroep Mededelingen en program- ma-overzicht Journaal Weerbericht, door Armand De Collaboratie (slot), docu mentaireserie van Maurice de Wilde over collaboratie in Bel gië in de Tweede Wereldoor log. Afl.: Veertig jaar later... In dit laatste deel wordt nage gaan welke betekenis en ge volgen de collaboratie heeft gehad voor het Vlaams-Natio- nalisme en de Vlaamse bewe ging. Aansl.: Discussie over de politieke collaboratie So what? Concert in Middel- heim met Philippe Catherine, gitaar. Nils Henning en Orsted Pedersen, beiden contrabas Journaal en Coda: "Het kind je'. van Adriaan Roland Holst 19.00 1 week eport, sportmagazine met hoogtepunten uit de afge lopen week .30 E Nerveuze heertjes (Gentle men of nerve), korte komische film met Charlie Chaplin (herh.) .42 Mededelingen en program- ma-overzicht .45 Journaal 20.10 Weerman, door Armand Pen 20.15 Videomatch. Videospelletjes met Marleen Gordts 20.25 Première, filminformatie met Jo Röpcke 21.25-22.50 De ogen van Laura Mars (The eyes of Laura Mars), Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Irvin Kershner. Met Faye Dunaway, Tommy Lee Jones, Brad Dourif e.a. De fotografe, Laura Mars, heeft verschrikke lijke visioenen: zij 'ziet' met de ogen van een moordenaar hoe mensen uit haar kenissenkring vermoord worden, nog voor de misdaad werkelijk plaatsvindt RTBF~1 15.40 Operation Ganymede, Duitse science-fictionfilm uit 1977. Met: Horst Frank, Dieter Laser, Uwe Freidrichsen e.a. Regie: Rainer Erler. Operatie Gany- medes: Het meest ambitieuze en duurste ruimtevaartproject ooit georganiseerd. Drie ruim tevaartschepen met elk 21 as- Faye Dunaway is te zien in de film 'De ogen van Laura Mars' (The eyes of Laura Mars) op BRT 2 om 21.15 uur. tronauten aan boord gaan naar de planeet Ganymedes 17.20 Nouba Nouba, kinderprogram- 17.50 Carrefoure, gevarieerd kinder programma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse rie 19.30 Journaal 20.00 Minute Papillon, consumente ninformatie 20.05 Shogun (11). tv-serie naar de roman van James Clavell. Met: Richard Chamberlain, Toshiro Mifune, Yoko Shimada e.a. Re gie: Jerry London 21.00 Grand Ecran: Les trois frères (Tre Fratelli), Italiaanse speel- •film uit 1980. Met: Philippe Noiret, Charles Vanel, Michele Placido. Regie: Francesco Rosi. Een oude boer roept zijn drie zonen bij elkaar omdat hun moeder op sterven ligt. Samengekomen op de plek waar zij hun jeugd doorbrach ten, hebben zij alledrie een droom over het leven wat ze nu leiden 22.55 Laatste nieuwe MUSIC BOX/TV 5 16.00 EMuziekprogramma's. 'Write on' met Edwina (16.00), 'First Sight' met Simon en een po partiest (17.00) en 'Between the lines' met Sunie (18.00). 19.00 Thalassa, maritiem magazine 19.27 Kinderprogramma 19.49 Tout est a vendre, tv-film met als thema een satire op de mo derne consumptiemaatschap- Pij 21.18 Les six de Bourgognes, infor matieve serie waarin chef-koks vertellen over hun beroep. Afl.: Gérard Blanc 21.33 Lettre de mon village, docu mentaire over St-Romain. een historisch stadje in de Bour- 21.45 Muziek 22.00 Nieuws 22.30-01.00 EMuziekprogramma's. Herhalingen. 'Write on' (22.30), 'First sight' (23.00) en 'Bet- ween the lines' met Sunle (00.00). m Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. ■IZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. Q Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■9 Bij niet-Nederlandstalige 2 dcrs: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. I Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Foxi, der vietgeliebte pliisc- hhund, kinderprogramma 16.20 Die Frau im Hermelin (That lady in ermine). Amerikaanse speelfilm uit 1948 met Betty Grable, Douglas Fairbanks jr., Cesar Romero e.a. Regie: Ernst Lubitsch. Musical over een mythisch koninkrijk waar op magische wijze voorouders voortdurend verschijnen 17.50 Tagesschau 16.00 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 EWWF-Club, amusements programma 19 58 Programma-overzicht 20.00 (BTagesschau 20.15 E Bis wir uns wiedersehen, Duitse speelfilm uit 1952 met Maria Schell, O.W. Fischer, Karl Ludwig Diehl e.a. Regie: Gustav Ucicky. De doodzieke Pamela wordt tijdens een va kantie verliefd op Paul. Door een misverstand verliezen ze elkaar uit het oog. Als Paul op de vlucht is voor de politie ont moet Pamela hem weer. Ze vermoedt echter niets van wat haar nog te wachten staat 21.40 Plusminus economisch maga- 22.30 Tagesthemen, actualiteiten vanuit Bonn 23.00 Sportschau. Met Ski nordisch: 50 km langlauf en kombinatie- springen vanuit Obersdorf, ijs- hocky-Bundesliga: Play-Off Kwartfinale 23.25 Der Riss (La rupture). Frans- -Belgisch-ltaliaanse speelfilm uit 1970 met Stèhane Audran. Jean-Pierre Cassel, Michel Bouquet e.a. Regie: Claude Chabrol. Wanneer Charles zijn vrouw mishandelt, besluit Hè- lèna met het kind te vluchten en van hem te scheiden. Haar schoonouders willen haar ech ter het kind ontnemen en hu ren een detective in om haar gangen na te gaan 01.25 Tagesschau 01.30 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.00 Das Haus am Eaton Place (Upstairs, downstairs). Engelse tv-serie. Dubbele afl.: Ein pa- triotisches Opfer/Fronturlau- ber. Met David Langton, Si mon Williams. Meg Wynn Owen e.a. 16.30 Freizeit... und was man da- raus machen kann, vrijetijds- magazine 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, aktueel pro gramma. sport en ontspanning 17.45 Die roten Elefanten (1), zeven delige serie naar de gelijkna mige roman van Henry Kolarz. Met Wolf Roth, Silvia Janisch, Sydny Chama e.a. Regie: Wolf Dietrich. De avonturen van een brigade die in een fictieve Oostafrikaanse staat proberen om jagers en criminele opko pers van ivoor en huiden van tijgers op te sporen. In deze aflevering landt Karl Wegener, een vroegere grootwildjager, op het vliegveld van Letubè. Daar wacht Adipo op hem. vroeger zijn geweerdrager en spoorzoeker, nu zijn naaste medewerker 1«.56 Programma-overzicht Michel Bouquet speelt een van de hoofdrollen in ''La rupture' op Duitsland 1 om 23.25 uur. 19.00 Heute 19.30 Au8landsjournal, reportages van buitenlandse correspon denten 20.15 Ein Fall für Zwei, Duitse mis daadserie. Afl.: Erven en ster ven. Met Günther Strack, Claus Theo Gartner, Brigitte 21.15 Showfen8ter, actueel, pro gramma 21.45 Heute-journal 22.05 Aspekte, cultureel magazine 22.45 Die Profis (Cl 5). Engelse mis daadserie. Met Gordon Jack son. Martin Shaw. Lewis collins e.a. Afl.: Een moordende ro bot. genaamd Quinn. Uit een psychiatrische inrichting ont snapt een man die vroeger bij militaire geheime dienst werk te. Deze man, genaamd Quinn, wil zich op zijn vroegere colle ga's wreken 23.35 ERock-Pop in concert (1). Peter lllmann presenteert Duit se popmuziek van Peter Maf- fay, Nena en Edo Zanki (deel 2 morgenavond) DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Cursus psycho logie. Les 11: Problemlösen 18.30 Hallo Spencer, Amerikaanse comedy-serie 20.00 Tagesschau 20.15 Abenteuer natur: Ohne men- schen geht es auch..., repor tage 21.00 Welt der Flüsse, Flüsse der Welt, serie reportages. Afl. 7: De Nljl 21.45 Ein groQer Atemzug für's Kind. Reportage over de 73-ja- rige Elsbeth von Staehr, die in haar praktijk in Wuppertal zwangere vrouwen en hun partners voorbereidt op een geboorte zonder angst 22.15 Frauen der Sonne, vierdelige Australische serie over de in vloed die immigranten hebben gehad op de cultuur en het zelfbewustzijn van de oor spronkelijke bevolking. Met Naykalan Munung, Yangathu Wanambi, Gordon Lanyipi e.a. Afl. 1: Alinta-die-Flamme (1824) 23.15 (9 Rockpalast: Rust never sleeps, Amerikaanse muziek film uit 1979 met Neil Young en de groep Crazy Horse CH.OO Laatste nieuws BBC 1 17.15 Jackanory, kinderprogramma 17.30 Be my Valentine Charlie Brown, kinderprogramma 17.55 Newsround extra 18.10 Grange hill, kinderserie 18.35 Faxl Amusementsprogramma 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, showprogramma rond Terry Wogan 20.40 It's your move 21.15 Dynasty, Amerikaanse tv-serie 22.00 Journaal, weekend-weerbe richt en regionaal nieuws 22.30 Lovejoy, serie met Ian McSha- ne. Phyllis Logan, Dudley Sut ton e.a. 23.25 Victoria Wood as seen on tv 00.00 Fun Games, Amerikaanse speelfilm uit 1980 met Valerie Harper, Cliff DeYoung, Max Gail e.a. Regie: Allan Smithee. Film over ongewenste intimitei ten tijdens het werk 01.30 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven 18.30 E Korda filmcyclus 20.00 Micro live, informatieve serie 20.30 Ebony 21.00 Travellers in time 21.30 Gardeners world, informatieve serie 22.00 Tom O'Connor, amusements programma 22.35 The romance 23.20 Did you see...? herhaling van tv-programma's 00.00 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00.50-02.30 Charlotte, Nederlands- -Duitse speelfilm uit 1981. Met Birgitt Doll, Derek Jacobi. Eli sabeth Trissenaar e.a. Regie: Frans Weisz. Een schilderes vlucht in 1939 uit'Berlijn. Vier jaar later komt zij om in Auschwitz ITV Emu's Pink Windmill show Blockbusters, spelprogramma About Anglia Albion Market Murder, She Wrote, mis- daaadserie Constant Hot Water The Gentle Touch (Maggie Forbes), politieserie (herh.) Snooker International darts Gospel at the Bygones Farm SKY CHANNEL 16.45 EJHere comes the weekend 17.30 ELive on friday 18.30 The Brady Bunch 19.00 The Lucy Show 19.30 Green Acres 20.00 The Dick van Dyke Show 20.30 The New Candid Camera Show 21.30 Vegas. Afl.: The usurper 22.20 Deadly Ernest Horror Show: Psychomania, Engelse horro- film uit 1972 van Don Sharp. Met o.a. George Sanders en Beryl Reid. De aanvoerder van een motorbende ontdekt tot zijn schrik dat zijn moeder hem bij zijn geboorte aan de duivel heeft geschonken 00.00-00.45 EMonsters of rock f-Morgen RTBF 1 08.30-09.30 Nouba-Nouba, geva rieerd kinderprogramma 11.50 Interwallonie: Zdravo, zdravo, zdravo, programma voor Joe- goslaven 12.30 Interwallonie: Ciao Amici, programma voor Italianen MUSIC BOX 07.00 EMuziekprogramma's. 'Sound and vision' met Gary (07.00), 'GTRTQ!' met Gaz (08.00). 'Videopix 2' met Si mon en Martin (09.00), 'One night stand'; The Exploreres live (10.00), 'Chart attack' (herh.) (11.00) en 'Rox Box', met Ray Cokes vanuit België (12.00). 13.00 EMuziekprogramma's DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Sportschau 10.30 E Broadway-Melodie 1936 (herh.) 12.05 Plusminus, economisch maga zine 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Programma-weekoverzicht DUITSLAND 2 11.00 Programmé-overzicht 11.30 Biotechnologie, informatieve serie. Afl. 7: Raum zum Leben, Raum zum Schaffen: Bioreak- 12.00 Nachbarn in Europa. Informa tie en amusement voor buiten landers en Duitsers (12.00 Spanje, 12.40 Joegoslavië en om 13.20 Griekenland) BBC 1 07.45 Open Universtity 09.35 Hunters gold, kinderserie 10.00 Saturday superstore, kinder programma 13.15 Grandstand, sportprogramma met o.a. Racing vanuit Chep stow. rugby: Schotland - Enge land en Ierland - Wales SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, gevarieerd kin dermagazine gepresenteerd door Paul Henley, Snoot de zeehond en Crocker de kroko dil 10.55 E Ivanhoe. Afl.: The night rai ders 12.00 EPat Sharp Show 12.45 EBest of tha week, hoogte punten uit de Sky Trax-uitzen- dingen van de afgelopen week 13.35 EThe great video-race (herh.) nfv 07.25 TV-AM 10.25 No. 73 12.00 Terrahawks, tv-serie. Afl.: Clo- 12.30 The flying Kiwi, tv-serie. Afl.: Coromandel Gold 13.00 Nieuws 13.05 Saint and Greavsie 13.30 Worstelen Radio RADIO 1 teder heet uur nieuws (NOS). 16.05 VARA: De Rode Draad. 19.02 AVRO: Teddy's Tip Tijd. 20.02 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 21.02 Water en vuur. 21.30 Het Metropole Orkest. 22.02 NCRV-vrijdag-sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VOO: De Stemband. 02.02 Oh wat een nacht. 05.02 Ook Goeiemorgen. RADIO 2 teder heet uur nieuws (NOS). 17.03 TROS: Hugo van Gelderen. 18.03 AVRO: Wordt vervolgd Radio. 18.15 Minjon na 5. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 teder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Curry en van Inkel. 22.02 Countdown Café. RADIO 4 17.15 De Cantates van Bach. 18.00 Nieuws. 18.02 NOS: Aspecten van de Kamer- 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Europees concert podium. 22.00 Horizon. 23.00 NOS Jazz. RADIO 5 17.46 Overheidsvoorlichting. 18.10 EO: België totaal. 18.20 PP: Uitzending van de PPR. 18.30 KRO: Taal en Teken. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 EO: De Bijbel open. 21.00 De schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 21.40 Theologische verkenningen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.30 Kunst. 18.30-19.30 Leiden Lokaal. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 BRT-ensembles. 19.10 Actueel. 19.35 Beraber, voor Turken. 20.03 Imago. 21.03 Klapstool. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.00 Focus. 17.10 Radio twee. 22.05 Relax. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 17.00 Liederen. 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 Pop-3. 19.00 Kroniek 2. 19.45 Nieuwe muziek van Nibloek. 20.30 BRT Koor. 21.37 Kamermuziek. 23.00-23.45 Jazz in Europa. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: TROS Nieuws Show (11.03 TROS Kamerbreed). RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Hallo hier Hilversum. 10.03 De Stand van zaken. 11.03 Tussen Barend en Van Dorp. 12.03 De Rooie Haan. 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. 15.03 Hits van Smits. Co. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS)l 07.03 NCRV: Vroegop. 07.30 Rabarbara. 08.03 Pop non-stop. 09.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 12.03 Los Vast. 14.03 Tussenuur. 15.03 Popstation. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 AVRO: Mooi zo. 09.00 Muziek, wat heet...? 11.00 Kurhausconcert. 12.00 VOO: Strauss er 13,00 Nieuws. 13(02 Veronica Klassiek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sp'ortief. 09.25 Waterstanden. 09.30 FEDUCO: Plaatselijk politiek. 09.45 Werken aan werk. Afl. 11. 10.00 Taal van Alledag. Les 17. 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-thema. 12.00 Nieuws. 12.05 Waar waren we ook al weer? 12^0 EO... in regio. 12.45 Vragen naar de we<j. 13.00 Nieuws. 13.10 Opo Doro. 13.30 Kayen Rasja. 13.45 lyi Haberler. 14.00 NOS: Homonos. 14.30 VPRO: Euroburo. 15.00 CPf^-vrouwen in het verzet. REGIONAAL Radio Rijnmond: 10.00 Nieuws. 10.03 Cultureel magazine. 11.00 Nieuws. 11.03 Het onderwerp van de week: Het informele spreidingsbeleid. 12.00 Nieuwg. 12.03 Wat Nu Weer? Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non stop muziek met om 11.00 Nieuws en actualiteiten 12.00-12.10 Weerpraatje. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Voel je thuis! 10.03 Onze keuze. 11.03 Het kraaienest. 13.15 Matinee. 14.03 Concert door het BRT Filhar monisch Ork. 15.03 Musicalconcert. BRT 2 05.30 Welkom weekend. 08.12 Te bed of niet te bed. 10.03 Buitenspel 11.00 De Vlaamse top tien. 11.30 Tips voor de top. 12.00 Top 30. De nationale hitparade. 14.00 Radio Rijswijck. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert (1): 1. Sinfonia pastorale in C voor 2 trompet ten, pauken en strijkers - Jo seph Friebert. 2. Strijkkwartet, opus 8. nr. 1 - George Onslow. 3. Sonate, opus 12. voor viola d'amore en gitaar - Pater An- tonius, Ireneus en Hraczek. 09.15 Ochtendconcert (2): 1 Concer to in E voor contrabas en or kest - Karl Ditters von Ditters- dorf. 2. Sonate nr. 3 in c voor strijkorkest - Gioacchino Ros sini. 3. Strijktrio in D, opus 11, nr. 2 - Ignaz Pleyel. 10.00 Performance-dichters (2): Astrid Roemer. 11.00 Uit het grote muziekrepertoire: 1. Daphnis en Chloe (suite nr. 2) - Maurice Ravel. 2. Jazz-sui te - Bohuslav Martinu. 3. Sym fonie nr. 5, opus 100 - Sergej Prokofjev. 12.15 Internationale koorwedstrijd, Debrecen. 13.15 Keuze voor discofielen. 15.00 Muziekmakers.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 15