PROPER Luba D I G6 Beheer Van der Luit Venduhuis Waf heeft een baby met lenen te maken All Weather Sports INKOOPCOÖRDINATOR lAb Verlaagde tarieven sin: b.v. makelaardij o.g. STUDEREN AAN DE AKADEMIE VOOR GEZONDHEIDSZORG DIREKTIE-SEKRETARESSE CHEF STUDIO'S 40 PI LEIDSE COURANT ZATERDAC 8 FEBRUARI IS Familieberichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van orue mede oprichter. de heer COR VAN DER VOORT In de bijna 25 jaar van ons bestaan was Cor steeds bestuurslid. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en alle anderen die achterblijven. Begrafenissen -Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Verzekeringen - Deposito's. Leiden. Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432,2300 AK Leiden, telefoon 071-213231* Wassenaar. Deijlerwcg 127, telefoon 01751-12436 Voorschoten. Hyacinthstraat 7. telefoon 01717-5985 der Notarissen te s-Gravenhagc raat 5.2513 BC s-Gravenhage. tel (070) f Dir E.H Braat Gratis taxatie van schilderijen en antiek Eind april zullen in Pulchri Studio Den Haag onze speciale Voorjaarsveilingen 1986 plaatsvinden Met het oog hierop zullen 5 experts en taxateurs van het Venduhuis aanwezig zijn op maandag 10 februari in Rest. 't Koetshuis. Leiden, Burgsteeg i3van 11.00-16.00 uur. om uw eventuele inzending geheel vrijblijvend te taxeren (voor grotere objekten kan dat ook aan de hand van foto's). N B. Indien U die dag verhinderd mocht zijn of wanneer het gaat om een wat grotere collectie is bezoek van onze experts bi) U aan huis op een ander moment ook mogelijk. U kunt hiertoe telefonisch een afspraak maken (tel. 070-65.88.57*) met mevrouw H Stomps, die U vanzelfsprekend ook gaarne alle overige inlichtingen zal verstrekken. Bijvoegen van objekten voor deze VDorjaarsveilingen is nog mogelijk tot en met vrijdag 28 februari. Zie voorts onze informatiepagina's voor in de Gouden Gids. MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Oegstgeest, Wijttenbachweg 34 Middenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, gang met toi let en kelderkast, uitgebouwde eetkeuken. woonka mer met parketvloer en open haard. 1e etage: over loop. 3 slaapkamers, moderne badkamer met lig bad. wastafel en toilet. 2e etage: vaste trap. over loop. 1 kleine en 1 grote slaapkamer, beide met dakkapel. Het huis is c.v.-gas verwarmd. Oplevering in overleg. 184.000.- k.£ Oegstgeest. Hofbrouekerlaan 11 Grote en rustig gelegen middenwoning met voor- en achtertuin, schuur en voorzien van c.v.-gas. Beg. grond: entree, woonkamer met open haard en par ketvloer, keuken, gang met toilet en kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met toilet, balkon, overloop. 2e etage: 3 kamers, overloop, vliering. Het pand kan eventueel spoedig worden opgeleverd. 209.000.- k.k. Oegstgeest, Aert van Neslaan 64 Ruime drive-inwoning met voor- en achtertuin (zuid), carport. Gelegen in moderne woonwijk nabij winkel centrum. Indeling: entree, hal. toilet, ruime eetkamer met moderne open keuken, wasruimte en zonneter ras. 1e etage: grote woonkamer (9.50x4.80). 2e eta ge: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 3e etage: vaste trap naar slaap zolder. berging. Geheel c.v.-gas verwarmd. Ged. isol. beglazing. Oplevering in overleg. 246.000.- k.k. Oegstgeest, Pr. Beatrixlaan 16 Nagenoeg vrijstaand woonhuis met garage en schuur, voor- en achtertuin (z). achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: entree, hal met plavuizenvloer, toilet en inloopkast, Z-vormige living ca. 50 m2 met parketvloer en open haard, moderne keuken met eetbar. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. toilet en wastafel, overloop. 2e etage: grote zolderruimte met 2 dakramen, geschikt voor het ma ken van een of meerdere kamers. Aanvaarding in overleg, zomer/najaar 1986. ƒ470.000.- kJc. Leiden. Van 't Hoffstraat 42a 4-kamer maisonnette gelegen in rustige straat in de Professorenwijk. Indeling: eigen opgang. 1e etage: overloop, toilet, keuken, douchegelegenheid, voor kamer en suite met achterkamer, balkon achterzij de. 2e etage: vaste trap, overloop met kookgelegen heid. voorkamer, grote achterkamer, beide met dak kapel. .Vliering. 75.000.- kJc. Leiderdorp, Laan van Ouderzorg 109 5-kamerhoekmaisonnette op de 2e en 3e etage met berging onder het gebouw. Rustig gelegen tegen over groen- en waterpartij. Indeling: vestibule, gang, moderne keuken, woonkamer met houten plafond, studeerkamer, balkon, slaapkamer, toilet, grote trapkast. Etage: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Geheel centraal verwarmd d.m.v. blok-verwarming. Aanvaarding in overleg. Appartement 125.000.- k.k. Aparte gauge 15.000.- k.k. Oegstgeest, Passage 12 |nvm| Tel. 071-170741* Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur mededelingen van artsen GEVESTIGD te Leiderdorp praktijk voor FYSIOTHERAPIE Tevens: ACUPUNCTUUR Chr. CRIJNS Florijn 12. Tel. 071-411769, b.g.g. 071-213273. F. LAHR Afwezig van vrijdag 4 februari tot donderdag 20 februari Waarneming door de huisartsen: Nieuwenhuis. Roos, Van Rijn en Benit, Van der Waart en Arnou, Van Wingerden en Boer. PLAATS EEN KLEINTJE Televisie service van der greft Reparaties bij u aan huis of in onze werk plaats. Wij geven 3 maanden garantie Ook verkoop van nieuwe en gebruikte apparatuur. Gerrit Doustraat 4a, Leiden. Tel. 120310 belast1ngadviesburo ciggaar c.s. Maatschap van betastingconsulenten te Sassenhelm zoekt een HOOFD SEKRETARIAAT Naast de normaal voorkomende sekretarlaatswerkzaamheden, die zelfstandig moeten worden uitgevoerd. Is leiding geven aan het sekretariaat. bestaande uit 2 medewerksters, uw belangrijkste taak. Ervaring in het werken op een accountantskantoor c.q. belas- tingadviesburo is een pré, evenals ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Daarnaast vinden wij het van groot belang, dat u over ver an t- woordeliikheidsgevoei en goede contactuele eigenschappen beschikt. De voorkeur gaat uit naar een representatieve kandidate tussen de 20 en 30 jaar jong met een VWO- en sekretaresse-opleiding. die op een adequate honorering met goede sekundaire voorzieningen kan rekenen. INFORMATIEAVOND OP DONDERDAG 20 FEBRUAR11986 De Akademie voor Gezondheidszorg te leiden houdt een informatieavond t.b.v. de Hogere Beroepsopleidingen voor Verpleegkundige, Fysiotherapeut en Logopedist. Het programma begint om 19.00 uur. Aanmelding voor deze avond schriftelijk of tele fonisch (op 17 t/m 20 februari) bij AKADEMIE VOOR GEZONDHEIDSZORG Endegeesterwatering 2, 2333 CG Leiden. Telefoon 071-171121. WATERSCHAP NOORDWOUDE Het waterschap Noordwoude te Hazerswoude (groot plm. 6400 ha) is per 1 januari 1979 gevormd en is belast met taken op het gebied van de zorg voor de waterkering en de waterbeheersing. Op de secretarie van het waterschap is -vooralsnog tijdelijk - plaats voor een Financieel-administratief medewerk(st)er Globale functie-informatie: - computertechnische in- en uitvoer van financiële gegevens; - kredietbewaking; - controle salarisadministratie en daarmee verband houdende werkzaamheden; - werkzaamheden m.b.t. de invordering van de waterschapsbelasting; - voorbereidingswerkzaamheden m.b.t. de jaarbegroting en jaarrekening; - assistentie bij de postverzorging en bij overige werkzaamheden. - diploma MEAO en typediploma, dan wel een gelijkwaardige opleiding, eventueel aangevuld met een financiële opleiding op middelbaar niveau; - zowel zelfstandig als in klein teamverband kunnen werken; - leeftijd tot omstreeks 30 jaar; - goede contactuele eigenschapen en flexibiliteit. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. De mogelijkheid bestaat om de functie in deeltijd te vervullen (32 uur). Belangstellenden dienen hun voorkeur in hun sollicitatiebrief te vermelden. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten zal aan een vrouw de voorkeur worden gegeven. Een medisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Onmiddellijke indiensttreding is mogelijk. Gsboden worderi: - een salaris in overeenstemming met het niveau van de uit te voeren werkzaamheden en is mede afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; - een arbeidsovereenkomst voor de duur van ten hoogste één jaar; het is niet uitgesloten, dat onder bepaalde voorwaarden daarna aanstelling in ambtelijk dienstverband kan volgen, waarbij doorgroeimogelijkheden in de funktie aanwezig zijn. Sollicitaties Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven met uitgebreide informatie kunnen worden gezonden aan de secretaris van het waterschap Noordwoude, Raadhuisplein 1. 2391 BJ Hazerswoude-dorp. De sollicitatietermijn sluit op 17 februari 1986. Luba Beheer b.v. voert de direktie over een aantal ondernemingen in de dienstverlenende sektor. De bekendste daarvan zijn wel de Luba Uitzend Buro's. Door vergaande decentralisatie is het hoofdkantoor aan de Nieuwstraat in Leiden gecomprimeerd tot Direktie, Marketing en Administratie. De huidige spil in de organisatie zet haar carrière voort bij een van de dochterondernemingen. Voor deze vitale funktie zoeken wij een sterke opvolgster. Daarom deze advertentie voor een Zij is in de eerste plaats de steun en toeverlaat voor de algemeen direkteur. Agenda- en dossierbeheer, korrespondentieverzorging, voorbereiden en notuleren van vergaderingen en al het georganiseer, dat het funktioneren van haar baas ondersteunt, zijn dan ook sleutelwoorden. Binnen de kompakte organisatie is zq ook degene die als regel de gasten ontvangt, de telefoon opneemt, bestellingen plaatst, koffie zet. de post verzorgt, haar stempel drukt op de nodig ook bijspringt om anderen te Haar kontakten met de dochterorganisaties zijn zeer frekwenL Daarin heeft zij een aantal eigen administratieve en organisatorische taken, maar men doet ook regelmatig een beroep op haar sekretariële kapaciteiten. Voor de vervulling van deze funktie nodigen wij sollicitanten uit met HAVO of VWO, gevolgd door een gerichte sekretaresseopleiding als Schoevers, Pont, het Alphens Studiecentrum of de sekretariële richting van de MEAO. Voor een snelle, doeltreffende ïrking, is minstens drie jaar Sterke kontaktuele eigenschappen, een systematische werkwijze, eigen initiatief, kreativiteit en paniekbestendigheid worden zonder meer verwacht Ervaring met tekstverwerkende apparatuur en bestandenbeheer wordt op prijs gesteld. Omdat de juiste kandidate geen problemen heeft met brieven schrijven, nodigen wij haar uit om haar sollicitatie schriftelijk aan de direktie te richten. Deze advertentie is gericht op vrouwelijke kandidaten. Gezien onze personele samenstelling geven wij daaraan ook de voorkeur. De reaktie van mannen die zich in het profiel herkennen is echter ook welkom. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Luba Beheer b.v. Postbus 327,2300 AH Leiden Ter attentie van de direktie. Ook aangename gebeurte nissen kunnen een hoop geld kostenien lening kan ook dan een goede aak zijn. Naar pas op; bj nadere be studering van de verschillende mo gelijkheden zult u groe verschillen constateen. Een klein verschil in rentepercentage kan uiteindelijk behoorlijkaantikken. De Gemeentelijke Krediel- bank Leidtn is In iede geval opval lend voorcalig. Het is dan ook een Instelling zcider winsbogmerk, spe ciaal bedcrld voor inwoners van Leiden. Rijnhnd en da Bollenstreek. Een lening ken een probleem oplos sen, maar mjet geen nieuwe pro blemen verorzaken. Bij de Ge meentelijke Kredietbank loopt u dot risico niet. U profite.rt voi onze gunstige voorwaarden ei u kint snel over het gewenste bedcg tfischikken. r k. een onderneming behorende tot het Bührmann-Tetterode concern. gevestigd te Zoetermeer, Importeur van bekende merken sport artikelen, waaronder Puma en Ounlop, zoekt met spoed een Deze functie houdt o.a. in - het coördineren van de Inkoop tussen de A.W.S. verkoopmaat schappij Nederland en A.W.S. International, eveneens gevestigd te Zoetermeer en de A.W.S. verkoopmaatschappij België; - het opstellen van de inkoopplannen op basis van de verkoop planning; - het daadwerkelijk bestellen van de artikelen; - het bijhouden en controleren van orders en orderbevestigingen; - een logistieke verantwoordelijkheid tussen A.W.S. Nederland, A.W.S. International èn A.W.S. België; - verantwoordelijkheid t.a.v. levertijdbewaking, voorraadbewa- king, budgetbewaking, margebewaking; - rapportage aan de manager van A.W.S. verkoopmaatschappij Nederland. Voor deze zeer veelzijdige functie zoeken wij kandidaten - op H.B.O.-nlveau; - met ervaring op inkoopgebied, bij voorkeur in een handelsfirma; - met enige kennis van de sportartikelenmarkt; - in de leeftijd tussen de 22 en 30 jaar. All Weather Sports B.V. t.a.v. R. Thung, manager Nederland, Wattstraat 20, Postbus 295, 2700 AG Zoetermeer. DE NEDERLANDSCHE BLINDENBIBLIOTHEEK BESCHERMVROUWE H.K.H. PRINSES JUUANA De Vereniging de Nederlandsche Blindenbibliotheek Is een dienstverlenende Instelling die tot taak heeft het produceren en distribueren van lectuur in aangepaste vorm t.b.v. visueel en anderszins gehandicapten en bejaarden. Voor de productie van gesproken lectuur beschikt de bibliotheek over 11 studio's, waar dagelijks door 12 vaste medewerkers en plm. 300 vrijwillige voorlezers boeken en tijdschriften opgenomen worden. De directe leiding over deze onderafdeling zal toevertrouwd gaan worden aan een die, rechtstreeks ressorterend onder het hoofd van de Productieafdeling, belast zal worden met - het zorgdragen voor de continuïteit van het productieproces in de Studio's, - het verzamelen van gegevens t.b.v. de door het Bedrijfsbureau te voeren productie administratie, - de verantwoordelijkheid voor de technische kwaliteit van de gesproken lectuur. - het in voorkomende gevallen zelf voorlezen van teksten van ingewikkelde technische aard, dan wet - het in voorkomende gevallen bedienen van studio-opname apparatuur. Voor deze functie binnen een zeer dynamisch opererende afdeling denken wij aan kandidaten die - beschikken over een vooropleiding op minimaal VWO-niveau (exacte vakken). - ervaring hebben in een leidinggevende functie, - beschikken over een grote dosis flexibiliteit en uitstekende contactuele eigenschap- Salariëring vindt overeenkomstig schaal 89 van de CAO voor Openbare Bibliotheken plaats tussen 3.144,27 en 4.031.06 bruto per maand, inclusief compensatie voor de premie AOW/AWW. Vakantietoeslag 7.5% per jaar. Informatie over de inhoud van de functie kan telefonisch ingewonnen worden bij het afdelingshoofd de heer H. J. Philipsen, tel. 070-211211 tst. 122. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 22 februari 1986 gericht worden aan de heer J. C. Wijntjes, hoofd Personeelszaken van de Vereniging de Nederlandsche Blindenbiblio theek, Zichten burglaan 260, 2544 EB Den Haag. Netto In Looptljd Aflossing Effectieve handen rente 7 1.000,- 12 mnd. 12xf 90,- 15,4% f 1.500,- 18 mnd. 18x7 93,20 15,4% f 2.000,- 24 mnd. 24 x 7 96,40 15,4% t 3.000,- 36 mnd. 36x7 101,40 14,0% 1 5.000,- 36 mnd. 36 x 7 165,20 12,3% t 7.500,- 36 mnd. 36x7 244,80 11,4% 7 10.000,- 36 mnd. 36x7 323,60 10,7% 710.000,- 48 mnd. 48x7 254,60 10,7% f 15.000,- 36 mnd. 36x7 485,40 10,7% f 15.000,- 60 mnd. 60x7 320.20 10,7% 20.000,- 48 mnd. 48x7 509,20 10,7% t 20.000,- 60 mnd. 60 x 7 426,90 10.7%, 7 25.000,- 60 mnd. 40x7 533,60 10,7% Wijzigingen voorbehoudt. Tussenliggende bedragen en andere looptijden mogelijk. Wilt u meer werp u bent van harte welkom StadhL Leiden, Stad huisplein 1. telefoon Ot-25 41 45. Openmgsti|denolte werkda gen van9.00tot 12 30urenopdon- derdagavond vdn 130 tot 19 30 uur. Gemeentelijke Kredletbqk Leiden, Stadhuis, postbus 160. 23CAD Leiden SL AND, WORDTT IN 1986 SPANJE, PORTUGAl jRIEKENLAI OF VISSEN OP DESHANNON? Op zaterdag 22/21986 verschijnen de dagbladen van Sijthoff Pers* met uitgebreide informatie over diverse vakantiebestemmingen. Inlichtingen over de adverteermogelijkheden in deze edities worden graag verstrekt doorRené Leibbrand, bereikbaar onder nummer 071 -12224* •haagsche courant dagblad het binnenhof goudsche courant leidse courant. TOLLENAERSINGEL 35 f 595.000- Zeer luxe vrijstaande villa, fraai en centraal gelegen nabij park "De Houtkamp" en winkelcentrum "Sandthorst", voorz. v. dubbel garage, flinke schuur, voor-, zij- en zeer beschutte achtertuin met verwarmd zwembad. IndeL: Vestibule, L-vormige woonkamer met bar en erkers, keu ken en bijkeuken. Ie et: 2e toilet, 3 slaapkamers, stu deerkamer, 2 badkamers, groot dakterras en balkon. 2e et: vliezotrap naar overloop, sauna, badkamer, rustka mer/hobbyruimte met zonnebank. C.V.-gas en boiler. Het huis is voorz. v. uitgebr. isolatie en bevat veel extra's en bijzonderheden. Een uitgebreide prospectus sturen wij u graag toe. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: doorsmeerder/ onderhoudsmonteur Wij zoeken voor deze baan Iemand met verantwoordelijkheidsgevoel, die alert reageert op eventuele gebreken, die de bedrijfswagens kunnen vertonen. Een goed samenspel met de technische staf leidt zodoende tot een goed advies naar de cliënt en maakt u tot een belangrijke schakel in ons gehele service-gebeuren. Heeft u interesse? i of schrijf een briefje naar: DEN van socia socia men een üjg' ïngi Duit Frar van mee oger krac ten. had( dat (soci zinn liek uitg hun ting vrijdag FAMILIECONCERT 14 februari dirigent: Kees Bakels 19.30 uur viool: Annick Roussin stadsgehoorzaal cello: Sviatoslav Zagursl Liszt: Mephisto wals Saint-Saëns: Vioolcccert 3 d' Albert: Celloconce opus 20 Katsjatoerian: Dansi uit het ballet Gayaneh OPEtBARE VRIJWILLIGE VERKOPING van percelen weand te Woubrugge Notaris mr. R. van dn Berg te Alphen a.d. Rijn (Vijveistraat 74) is voornemens op donderdagen 20 en 17 febr. 1986, v.m. 11 uur In Café-Restaurnt "Het Oude Raedt- huys" te Woubrugg< ten verzoeke van de Coöp. Groente-, Fril- en Bloemenveiling ver. "Leidei en Omtreken" B.A., bij inzet en afslag teverkopei: enije perden weiland, gelegen aan.nabij dtBateweg te Woubrug ge, totaal goot 4.5(44 ha. (zonder melk). Te veilen in diversepercelen en combina ties. Vrij vai pachtte aanvaarden bij de betaling ultelijk op 14-4-1986. Inl. en veilinmotitieste verkrijgen bij voorn. notaris mr. F;, van csn Berg (tel. 01720-75972). zegt het voort!!!

Leidse Courant | 1986 | | pagina 4