Concert van Labyrinth een aangenaam verpozen adiq/televisie Ceidoe Sou-taut WOENSDAG 15 JANUARI 1986 PAGINA 11 iwindsman treedt niet op tegen ledenwerfactie AVRO ran onze parlementaire redactie) |N HAAG Minister Brinkman VC) zal niet optreden tegen de fRO nu deze omroep sportorganisa- inzet bij het werven van nieuwe le- i, Volgens de bewindsman verbiedt Omroepwet dergelijke activiteiten et Er mag ook geld voor worden be- ild net zoals dat nu door de omroe- gebeurd bij de inzet van promotie- mis. Deze krijgen ook premies per igebracht lid. minister heeft zijn standpunt neer- |egd in antwoorden op vragen van de merleden Beinema en Van der San- (beiden CDA). De AVRO geeft e sportvereniging premies voor aan lachte leden. Die zijn vijftien gul den voor het eerste jaar waarin een nieuw lid bij de AVRO blijft, vijf gul den voor het tweede jaar en f. 2,50 voor het derde jaar. Brinkman zegt nog geen oordeel te hebben over een plan van de AVRO om ook via de televisie sportverenigin gen te gaan betalen voor het aanbren gen van leden. Door een speciaal pro gramma zouden sportclubs die erg veel leden opgeven premies tot 5000 gulden kunnen krijgen. Het programma is ech ter nog niet uitgezonden zodat Brink man nog geen mening heeft. De minister heeft de regeringscommis saris voor de omroep wel gevraagd om met alle omroepen te gaan praten over een regeling voor premies of geschen ken voor nieuwe leden. I „Zeg 'ns AAA" twee keer op dezelfde dag HILVERSUM De populaire co- medy-reeks „Zeg 'ns AAA" wordt vanaf 29 januari twee keer op de zelfde dag uitgezonden. De VARA heeft hiertoe besloten na reacties van kijkers. De verschuiving van de vooravond naar na het nieuws van half negen viel vooral bij de jeugd niet in goede aarde en had vele boze telefoontjes tot gevolg. Hierdoor heeft de VARA besloten de uitzending niet alleen om 20.30 uur uit te zenden, maar de afleve ring dezelfde dag (speciaal voor de kinderen) ook om 15.20 uur te la ten zien. Seth Gaaikema best bekeken HILVERSUM De oude jaarsconference „En waarom zeg ik dit" van Seth Gaaikema is op 31 december door zes miljoen mensen bekeken. Daarmee had Seth een grotere kijkdichtheid dan de shows van Freek de Jonge, Martine Bijl en Paul van Vliet. Seth's programma werd door de kij ker ook hoger gewaardeerd. Zijn cijfer lag rond de 7,4. Voor Freek de Jonge lag de waardering rond de 7,2 terwijl Paul van Vliet 6,9 en Martine Bijl 7,1 haalde. „Shoah" trekt miljoen kijkers HILVERSUM Het eerste deel van de negen uur durende documentaire „Shoah", over de vernietiging van Joden, is door bijna een miljoen mensen gevolgd. De waardering van deze groep was vrij hoog namelijk 7.7. Het kijk- en luisteron derzoek van de NOS heeft tijdens de eer ste uitzending de kijkdichtheid drie keer gemeten. Wat bleek was dat weinig men sen afhaakten, hoewel de uitzending vier- en-een-half uur duurde. Om 20.12 uur van de kijkdichtheid 7.0. Om 21.40 uur 7.1 en om 23.10 uur 6.6. De waardering bleef ge durende de hele uitzending schommelen rond de 7.7 (op een schaal van tien). Hoe veel kijkers de tweede uitzending heeft getrokken, kon de VPRO nog niet zeggen. HILVERSUM Labyrinth, de muzikale ontmoeting tus- len de Haagse popdrummer Hesar Zuiderwijk en jazz-pia- nist Jasper van 't Hof, is bij het grote publiek nooit echt jangeslagen. Reden voor de natige verkoop van de ge- ijknamige elpee moet wor den gezocht in een wat matte registratie van het instru mentarium. Elk nootje op de angspeler klopt, maar van enige spontaniteit is nauwe lijks sprake. Hu kan dat ook bijna niet an ders als je twee jaar aan een elpee werkt, vele uren in de itudio doorbrengt om elk ge- uidje te perfectioneren en de mijtafel gaat beschouwen als een vriend. Echt enthousiast spelen zoals aan het begin van de opname-sessie is er |an niet meer bij. Een schrille tegenstelling met Üe plaat vormt het enige Concert dat het tweetal in de lotterdamse Doelen gaf en lat morgen door Veronica irordt uitgezonden (Ned. II im 21.20 uur). Die gebeurte- lis is, ondanks de verkeerd jespeelde nootjes, een uiterst aangenaam verpozen waarbij Ie videorecorder voor een ilijvende herinnering kan orgen. Wat het concert, dat in au- [ustus plaatsvond, zijn unie- te karakter geeft, is de sa mensmelting van klassieke muziek, pop en jazz. Dat deze verschillende stromingen leel goed samen kunnen ;aan, bewijst de geluidsopna- ne, die door Veronica op een 14-sporen-bandrecorder werd vastgelegd. Hij laat zich dan jok het best in stereo beluis oren. Dat het concert in al zijn fa cetten een samenwerkings verband is tussen de ver schillende muziekwerelden bewijst niet alleen de mede werking van het Rotterdams Philharmonisch Orkest on der leiding van Rogier van Otterloo. Zo is op het podium ook de Amerikaanse jazz saxofonist Bobby Malach te horen en spelen percussionist Neppie Noya, bassist Nicolas Fiszman en zangeres Julya Loko mee. De belichting doet denken aan een popconcert, terwijl ook gebruik wordt ge maakt van een los podium, iets dat in de klassieke we reld ongebruikelijk is. Zullen de musici lekker hebben ge zeten op de verhoging die ook werd gebruikt door ko ningin Beatrix en de presi dent van Italië tijdens zijn staatsbezoek aan ons land9 Om het gebeuren visueel nog wat op te fleuren werd de hulp ingeroepen van het Werkcentrum Dans met cho reografieën van Jan Muy- laart en Gerrit Vooren. Het dansgezelschap vormt de zwakste schakel in deze re gistratie. Hoewel dit 'ooglok kertje' op een juist moment het beeld komt binnenwan delen, wordt er zeer zwak ge danst, waarbij van enige synchronisatie in bewegingen nauwelijks sprake is. De ca mera's ondervangen dit slor dige danswerk niet. Wat de kijker veelal krijgt voorge schoteld is hetzelfde beeld dat de toeschouwer in de zaal waarnam. Met wat fantasie voller camerawerk had een deel van de frustratie wegge nomen kunnen worden. De zwakke uitvoering zorgt er bovendien niet voor dat het zwaartepunt komt te liggen op het visuele aspect. De mu- Drummer Cesar Zuiderwijk en pianist Jasper van 't Hof swingen als een trein tijdens het con cert van Labyrinth. ziek blijft de boventoon voe ren, terwijl het juist de rol van begeleider had willen spelen. Levendig Dat het plaatproiect ook een concert-staartje kreeg, is te danken aan Golden Earring- -drummer Cesar Zuiderwijk. Na een ontmoeting met een oude vriend, die violist is bij het Rotterdams Philharmo nisch Orkest, werd het plan geboren om het materiaal ook in een zaal uit te voeren. Terwijl Jasper van 't Hof het muzikale gedeelte voor zijn rekening nam. ging Cesar or ganisatorisch aan het werk. Hij zocht onder meer naar sponsors om het project te fi nancieren en kreeg het or kest zover zijn medewerking te verlenen. Achterliggende gedachte bij de drummer was het gat tussen klassieke- en popmuziek te verkleinen. Dat idee is zeker niet nieuw in Amerika wordt daar al jaren met succes aan gewerkt maar het is wel een lof waardig streven. Cesar heeft van alle hoofd rolspelers tijdens het concert overigens de minst opvallen de rol, hoewel hij tiidens zijn 'klassieke drumsolo het pu bliek wel op de stoelen krijgt. Door middel van zijn electro- nische drums imiteert hij een volledige, swingende Afri kaanse ritme-sectie. Even la ter kan hij zich terecht op zijn borst kloppen, al hebben ook die bewegingen voor het publiek ritmische gevolgen. Cesar bewijst overigens niet zomaar een rockdrummer te zijn, die in staat is om strak ke ritmeschema's te slaan. Zijn invulling is vaak heel fantasievol. Zichtbaar Behalve pianist Jasper van 't Hof, die er zichtbaar plezier in heeft, is de meest opval lende rol weggelegd voor zangeres Julya Loko. Wan neer zij uiteindelijk het podi um heeft betreden, laat ze horen dat we bijvoorbeeld helemaal geen Witney Hous ton uit Amerika hoeven te importeren om hier hits te scoren. Wanneer platenmaat schappij CNR verstandig is, brengen ze een van de num mers („The secret of love", „Give me back my feelings" of 'Help me out") op single uit, maar dan wel zoals ze het tijdens het concert zong. In het programma dat prach tig van opbouw is, zijn ook belangrijke rollen weggelegd voor saxofonist Bobby Ma- lach en (later) bassist Nicolas Fiszman. Het is jammer dat Fiszman wat houterig speelt. Eberhard Weber had beter werk afgeleverd, maar de komst naar Rotterdam van deze veelgevraagde sessie muzikant was waarschijnlijk financieel niet haalbaar. Het voordeel van deze televi sie-registratie boven het bij wonen van het concert is, dat je met je neus overal bovenop zit, zonder dat het oor tekort komt, al had er best naar een wat speelsere invulling van de beelden gezocht mogen worden. HANS PIËT NEDERLAND 1 VARA 15.20 Diana, Engelse tv-serie. Afl.: Kostschool 16.10 Mr. Belvedere, Ameri kaanse comedy-serie 16.35 Sportlaan '80: American Football 17.05 VARA Clipparade, met Adeline van Lier NOS 17.30 V>6-Journaal VARA 17.46 De Smurfen, tekenfilm 18.00 De Snorkelt, tekenfilm TELEAC 18.25 Engels voor gevorderden (Follow Through). Les 10a VARA 18.55 CD De Fabeltjeskrant 19.00 VARA's Filmnieuws, met fragmenten uit 'In de scha duw van de overwinning' met o.a. Linda van Dijck en Jeroen Krabbé, 'De aan slag' van Fons Radema kers, 'Silverado' met o.a. John Cleese, 'White Nights' met o.a. Michail Barishnykov en Gregory Hines en 'A Chorus Line', een dansspektakel met o.a. Audrey Landers. Pre sentatie: Dieuwertje Blok 19.25 Büch. Programma over boeken waarin Boudewijn Büch ditmaal uitvoerig aandacht besteedt aan de nieuwe Nederlandse speelfilm "De aanslag' naar een boek van Harry Mu- lisch NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Maatschappij tot redding van Drenkelingen VARA 20.35 IHZeg'n8 AAA, comedy serie. Een kennis van Mien heeft een autootje ge kocht. het blijkt helaas een miskoop te zijn. Koos zal dit varkentje wel even was sen 21.00 Sonja op woensdag. Praatprogramma vanuit het Hulstkampgebouw in Rotterdam 21.50 Achter het nieuws, actua liteitenrubriek met een re portage over de Vervoers- bond FNV die zich fel ver zet tegen wraakacties van vervoerswerkgevers, ge richt tegen personeel dat vorige maand heeft deel genomen aan de acties van de bond, een reporta ge over het grote perso- neeltekort in de gezond heidszorg en de maatrege len daartegen van een van de grootste uitzendbu reaus en een reportage over de Amerikaanse le gerleider Farrakhan die met zijn racistische toe spraken (anti-blank en anti-semitisch) volle zalen trekt 22.25 De Speurder (Der Fahn- der), Duitse politie-serie. Afl.: isabelle, het spook- verschijnsel 23.15 Simon Carmiggelt. Simon Carmiggelt vertelt uit eigen werk NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven NEDERLAND2 VPRO 15.30 E Laurel Hardy. Afl.. A fine mess (1930) 15.58 Blikskaters. Kinderen ma ken hun eigen reportages 16.14 Punky Brewster, kinder serie. Afl.: Brandon, ik hou van je 16.39 Van hier tof Tokio. Port retten van kinderen uit vreemde landen 16.54 Verhalen van de Zwarte Kraai 17.06 Jipsloop(2) 17.12-17.30 Een mama is een ei FEDUCO 17.40 TEMA: Huisvesting van ouderen NOS 18.10 Staatsloterij 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 CD Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de CPN NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest. Regionaal magazine 20.10 Panoramiek, actualiteiten rubriek met, in het kader van het staatsbezoek van konirtgin Beatrix en prins Claus aan India een inter view met premier Rajiv Gandhi 20.55 Don Carlos (slot), tweede lige Duitse tv-registratie van dit klassieke toneel stuk van Friedrich von Schiller, t.g.v. zijn 225e ge boortedag. Met o.a. Rolf Boysen, Marita ^arschall. Jacques Breuer en Robert Atzorn. Regie: Franz Peter Wirth 22.30 Journaal 22.45 Studio Sport 23.15 Nieuws voor doven EUROPA TV 18.00 Programma-overzicht 18.04 Kinderprogramma's 18.25 Let life live, documentaire-se- 18.55 Sportreportages 20.30 Weerbericht en World Watch 20.40 Archives of Time, documen taire-serie Afl.: Without Wings 21.05 The Dutch National Ballet, do cumentaire 21.55 Weerbericht en World Watch FILMNET 17.00 Other World herh. 17.50 Footloose 19.35 City of Angels afl.: The Parting Shot 20.25 Mr. Hiccup, tekenfilm 20.30 Best Little Whorehouse in Texas 22.20 The Andromeda Strain 00.25-02.20 Brass Target 5 Journaal 0 Tik Tak, kleuterprogramma 15 Plons, kinderprogramma Zeppelin, informatief kinder- m magazine. Presentatie: Rafaël I 35BHKspitein Zeppoe, Vlaamse tv-serie. Afl.: Tweng (1). Met o.a. Senne Rouffaer, Raymond Bossaerts en Vera Veroft 10 Uitzending door derden 10 Mededelingen en program ma-overzicht IS Journaal Namen noemen, spelprogram- ma gepresenteerd door Kurt van Eeghem 55 Kijk uitl Informatie over ver- keersveiligheid 00 Allemaal beestjes, natuurfilm serie. Afl.: Amfibiën en reptie len in de Spaanse Pyreneeën 30 Verrassende vertellingen (Ta- les of the Unexpected), tv-se rie. Afl.: Huwelijksplannen, een verhaal van Stanley Ellin, inge leid door Roald Dahl Eiland, kunstmagazine. Met o.a. aandacht voor de Neder landse toneelmaker Jozef van den Berg, de affiche-kunste naar Klaus Staeck en de Itali aanse auto-ontwerper Giorgio Giugaro bf 55 Journaal en Coda: 'Sonnet' p« RT 2 10 rle. Met: Ann Henderson-Sti- res, Rowena Wallace, Alexan dra Fowler e.a. Uit ja doppen, informatief pro gramma voor jongeren over deeltijd-leren Mededelingen en program- Ondertiteling via TeleTekst. Uitzending in stereo. 0 Zwarl/wit-uitzending. )Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. O Bij niet-Nederlandstalige z ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Toneelmaker Jozef van den Berg is een van de gasten in kunstmagazine 'Eiland' op BRT 1 om 21.55 uur. ma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts 20.20 Snookertoe mooi in Oostende. Commentaar: Rik de Saede- 23.00-23.30 Basketbal. Samenvat tende reportage van de wed strijd Maccabi Tel Aviv (Israël) - Zal Girls (USSR) vanuit Vorst in het kader van de Europese Beker voor Landskampioenen RTBF 1 I Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma I Carrefours, kinderprogramma I Ce- soir, regionaal magazine Quick el Flupke, tekenfilmse rie i Journaal I Biznese Bizneee (1). Econo misch magazine l Miami Vice, Amerikaanse poli tie-serie met Don Johnson, Philip Michael Thomas, Mi chael Talbott e.a. Afl.: Le trian gle d'or (2) i Coup de film Cargo de nuit, jongerenmaga zine met muziek, videoclips, filmnieuws en informatie Trekking loterij Journaal I Informations, réflexions et in terrogations letquea MUSIC BOX/TV 5 16.00 (^Muziekprogramma's. '60 minute mix' met Martin (16.00), 'Chart Attack' met Simon en Sunie (17.00) en 'Boogie Box" met Julie (18.00). 19.00 Jean Jacques Lsgrange-cy- clus: Jean Manuel Fangio, portret van deze beroemde Ar gentijnse hardloper uit 1973 20.30 Continents sens visa, docu mentaire over de laatste Ken- nedy-campagne (bekroond met een Oscar en een eervolle vermelding op het Festival van Cannes) 21.20 Le teureau des sablss, video film uil 1977 naar een verhaal van Corinne Bille. Met o.a. Ro ger Jendly en Paul Collet 21.45 Variétés retro, korte docu mentaire uit 1965 over de Frö- res Jacques 22.00 Nieuws 22.30-01.00 [^Muziekprogramma's. Herhalingen. '60 minute mix' (22.30). 'Chart Attack' (23.00) en 'Boogie Box' (00.00). DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Festival, bekroonde industrie films uit 1985 16.55 Die Joghurts, kort verhaal voor kinderen over een kinder- 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Haute, regional ma gazine 18.25 Eigener Hert ist Goldes wert, tv-serie. Afl.: Verborgen came ra 19.00 mFlug in die Hölle, tv-serie. Afl.: Wachten op een wonder 19.58 Programma-overzicht 20.00 STageescheu 20.15 Corluga (1). tweedelige tv-film met in de hoofdrollen Heiner Lauterbach, Sissy Höfferer, Friedrich Schutter e.a. Dr. Mike Berger, manager van een internationaal fruitconcern, en zijn vrouw Eva verhuizen naar Cortuga, een Centraalameri- kaans land. Voor Mike is dit een prachtige kans om carrière te maken, maar Eva ziet het al lemaal niet zo zitten. Temeer daar Mikes voorganger onder mysterieuze omstandigheden gestorven is 21.40 Brennpunkt 22.30 Tagesthemen 23.00 Einsatz in Manhattan, Ameri kaanse misdaadserie met In de hoofdrollen Telly Savalas, Oan Frazer. Kevin Dobson e.a. Re gie: Ernie Pintoff 23.45 Tagesschau 23.50 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 Programma-overzicht Der gestohlene Schatz, afle vering uit de serie 'Bettkanten- Ïeschichten' (herh.) ao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Oie 12 Monate Heute Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine Trio mit vier FSusten, Ameri kaanse tv-serie. Afl.: Der gesc- hwatzige Mitwisser. Met in de hoofdrollen Perry King, Joe Penny en Thorn Bray Mittwochslotto 7 aus 38 18.58 Programma-overzicht 19.00 Hsuts 19.30 (^Hitparade im ZDF, muziek programma gepresenteerd door Viktor Worms 20.15 Kennzeichen D, Duits allerlei uit oost en west 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie. Afl.: Adam grijpt in. Met In de hoofdrollen John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Fallon zou bij een vliegtuigon geluk om het leven zijn geko men. Jeff en Blake vliegen naar Seattle en Steven heeft een ontmoeting met Sammy Jo 21.45 Hsute-journal 22.05 Der Mensch, ein Vetter der Tiers. Een bijdrage op het the ma schepping en evolutie 22.40 Sportreportage. Tafeltennis: Duitsland r Frankrijk 23.00 Ein kleines Luder (La dróles- se). Franse speelfilm uit 1979 van Jacques Doillon met in de hoofdrollen Madeleine Desde- vises. Claude Hebert e.a. De 20-jarige Francois en Mado. een 11-jarig meisje, zijn beiden verschoppelingetjes. Francois wordt door zijn ouders ver waarloosd en Mado wordt thuis mishandeld. Op de zolder van Francois* moeder bouwen zij samen hun eigen wereldje op 00.25 Hsuts DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Teiekolleg II, cursus Engels. Les 31: The Town Hall 18.30 Sesamstraat 19.00 Aklueile Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Bürgerforum: ausgeliefert auf Geoeih in Verderb? Praatpro gramma over de energienota's 21.45 Eff-Eff: Freizeit und Fitness 22.30 D Llebe 1962 (L'Eclisse), Fran s-Italiaanse speelfilm uit 1962 met Alain Delon, Monica Vittl, Francisco Rabal e.a. Regie: Mi chelangelo Antonioni. Vittoria verbreekt haar verloving en krijgt een verhouding met een jonge beursmakelaar, Pietro. Deze relatie duurt niet lang en Vittoria vervreemdt van haar omgeving 00.25 Laatste nieuws Alain Delon speelt de hoofdrol in de film 'Llebe 1962' (L'eclisse), op Duitsland 3 om 22.30 uur. BBC 1 17.30 Laurel Hardy 17.35 Wizbits, kinderserie 18.00 John Craven's Newsround 18.10 Running scared, kinderpro- 18.35 Pirst class 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogen, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 No place like home, tv-serie. Afl.: Arthur acting 21.10 Dynasty, Amerikaanse tv-serie 22.00 Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 The marriage, serie. Afl.: From this day forward 23.15 Sweet Revenge, Amerikaanse speelfilm uit 1977. Met Stoc- kard Channing, Sam Water- ston. Franklin Ajaye, e.a. Re gie: Jerry Schatzberg. Een ad vocaat wordt verliefd op zijn cliënte die autodievegge is 00.45 Weerbericht BBC 2 18.30 Nieuwe voor doven 18.35 Bridge club 19.00 E Knight without armour, En gelse speelfilm uit 1937. Met: Marléne Dietrich. Robert Do- nat, Irene Vanbrugh, e.a. Re gie: Jacques Feyder. Een her togin is gevangen bij Russi sche revolutionairen. Zij wacht op hulp van een geheimagent 20.45 Intermezzo 21.00 All our working lives 22.00 M.A.S.H., comedyserie. Afl.: The pilot 22.25 Dead head, why me? Drama serie van Howard Brenton 23.10 Cool it 23.40 Newsnight, actualiteiten 00.25 Weerbericht ITV The Wall Game The Book Tower Blockbusters Nieuws About Anglia, regionaal maga- Crossroads This is your Lifs Coronation Street Duty Free, comedyserie Never the Twain, comedyserie Lytton's Diary, dramaserie Rollover, Amerikaanse speel film uit 1981 van Alan J. Paku- la. Mey o.a. Kris Kristofferson en Jane Fonda Epilogue SKY CHANNEL 16.45 (DYoung, Free Single, met Gary Davies 17.30 [3 Jump, met Tony Blackburn 18.30 The Brady Bunch. Ail.: You are never too old 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy de cides to decorate 19.30 Green Acree. Afl.: I didn't raise my pig to be a soldier 20.00 The Greatest American Hero. Afl.: The Lost Diablo 21.00 There goes the Bride, Engelse cornedyfilm uit 1980 van Te rence Marcel met o.a. Phil Sil vers en Twiggy 22.35 International Motor Sports 23.30 SlJump (herh.) 00.30-01.00 (3 Young, Free A Single NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Mag ik 's met je pra ten? Praatprogramma met Feike ter Velde (herh.) 16.00 Daktari, tv-sèrie. Afl.: De gevangenen 16.50 Het boot je, kinderprogramma 17.00 EO-Kin- derkrant NOS 17.30 'A6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein-Buitenland, ac tualiteitenprogramma met Aad Kam- MUSIC BOX 07.00 [^Muziekprogramma's. 'Hear and now" met Julie (07.00), Sunday special (herh.) (08.00), "Euro Tour gui de' met Sunie (09.00), "60 minute mix' met Martin (10.00), 'Time Out for Hol land' met Monique Emmen (11.00) en 'Musical chains' met Sunie en Gaz (12.00). 13.00 ülMuziekprogram- ma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09 45 ZDF-lnfo Arbeit und Bsruf 10.00 Heute 10.03 [^Hitparade im ZDF 10.50 Cortuga (1) 12.10 Kenn zeichen D 12.55 Presseschau 13.00 Heute 13.15 Teletekst 16.00 Tages schau 16.10 Talentschuppen Berlin, jong talent wordt voorgesteld 16.55 Ein loch in der Grenze (3), kinder programma naar de roman van Guus Kuijer 17.20 Von Rotschenkeln und AlpenstrandISufer, kinderprogramma 17.50 Tageeschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 mKreta, Ursprung Europas, reportage over de opgravingen op Kreta 16.35 Auf Skiern zu Schule 17.00 Heufe 17.15 Tele-lllustrierfe 17.45 Der rosarote Panther, teken film BBC 1 07.50-10.20 Breakfast Time 11.30- 11.50 Play school, kinderprogramma 13.30 Journaal en nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45-15.00 Hokey Cokey, kinderpro gramma 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Tea tv, kinderprogramma 17.10 Superted, kinderprogramma 17.15 SKY CHANNEL 08.45 Prairie Habitat. Afl.: Prairie Coulee 09.00 Rivsrbolt, doe. 09.15 [SPat Sharp Show (herh.) 10.00 SYoung, Free A Single (herh.) 10.45 [3Jump (herh.) 11.45 Sky Trax. Her halingen 14.15 Skyways 15.05 Hu- man Face of China, doc.-serie 15.35 Ouchl Comedy 16.00 (3Pat Sharp Show 16.45 [3 Jensen's dimensions ITV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.10 Puddla Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Falcon Craat, tv-serie 15.30 Daytime 16.00 Game 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Giddy Game Show 17.10 The Telebugs 17.15 Ragdolly Anna RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 Langs de Lijn. 22.30 Akkoord. 23.02 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Late Date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In "t voorbijgaan. 06.07 Non stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Moderne en hedendaagse mu ziek voor piano. 20.00 Nieuws. 20.02 Residentie orkest. Klass. muz. 21.30 Verplichte werken voor AVRO's Concours voor amateurmusici. 22.00 De kracht van kwaliteit (2). RADIO 5 17.48 Overheidsvoorlichting. 17.58 Mededelingen en Nieuws 18.10 TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de RPF. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlandeers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultüur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen op de Leidse kabel) Non-stop muziek met om 16.30 Leiden Lokaal. 17.30 Nieuws en Actualiteiten. 18.30-19.30 Geeste lijk leven. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Prot.-godsd. uitzending. 19.10 Actueel. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 De Rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45 Home-made. 20J0 Muslca Antiqua. 1: Luit- en en- semblemuziek uit de hoogba- rok. Musica Antiqua. Koèln. 2: Actualia. 3: Bach en de steden waar hij werkte (9) - Bach in Leipzig. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: AVRO's Radiojournaal. 08.30 Arbeidsvitaminen. 12.05 De Burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Toppers van toen. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Plein publiek. 10.30 Kletsmajoor. 10.40 Het blijft Hollands. 11.30 Twaalfuurtje. 12.30 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13.20 NCRV - Globaal. 16.03 Studio 55. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Nederlandstalige top tien. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Nationale Hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klass. 14.00 EO: Metronomium. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: Wilhelm Furtwangler (7). RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportie». 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en. 10.00 KRO: M/V Special. 10.30 De zonnebloem. 11.00 50+ (12.00 Nieuws). 12.05 Sporen in het achterland. 12.30 De derde wereld (13.00 Nws.). 13.10 KRO: Kruispunt. 13w40 De helende kracht van de sa cramenten. 14.00 Schoolradio. 14.50 Drempelvrees. 15.05 Glas in lood. 16.00 NOS: Zo kap het ook. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. Omroep Rijnland: (Alleen op de Leid se kabel) Non-stop muziek met om 11.00-12.00 Ouderen. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 06.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeonmuziek en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.15 Beiletjes: Rinkelende liedjes. 10.03 Parkeerschijf. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogr.. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox: Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 1330 Een dansje na de noen. 14.00 In het jaar van de buffel: Een lange Nacht bij Rias-Berlijn op het thema ..Oosterse Muziek" uit Oost en West met Chongali uit Korea en Klassieke muziek uit China.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11