ff® buitendienst medewerker (ster) Gevorderde assistent accountants FRJ5 REGELTECHNICUS RB beheerder f onroerend goed de rijksoverheid vraagt administratief medewerker m/v A.G.verzekeringen zoekt buitendienstmedewerkers (m/v). PAGINA 14 LQDSE COURANT ZATERDAG 21 DECEMBER 1985 De NOB Wegtransport Holding B V. is een werkgeversorganisatie in het beroeps- goederenvervoer over de weg, waarbij ruim 4800 Nederlandse transportondernemingen zijn aangesloten. Voor de afdeling DKV europa service zoeken wij een Hij of zij zal op de afdeling, die belast is met nagenoeg de volledige autoservice voor vracht- en toerwagens in Europa d.m.v. een kredietkaartensysteem, met de nodige zelfstandigheid worden belast met afwisse lende werkzaamheden, waarvan zeer veel "buitenshuis". Hij/zij bezoekt bestaande en potentiële afnemers. Hij/zij zoekt naar nieuwe afzetmogelijkheden. Hij/zij maakt een eigen planning, en is in staat management te administreren en kan korte en bondige bezoekrapporten schrijven. Onze nieuwe medewerker/ster rapporteert direct aan het hoofd van de afdeling. Wij zijn van mening dat voor het goed vervullen van deze funktie de volgende eisen moeten worden gesteld: A Een HAVO/Atheneum opleiding B. Dynamisch en resultaatgericht zijn in doen en denken C. Zich mondeling en schriftelijk goed kunnen uitdrukken D. Goed met mensen kunnen omgaan E. In ieder geval in bezit zijn van rijbewijs BE Wij denken aan iemand tussen de 25 en 35 jaar, waarbij zij opgemerkt dat ervaring in het "verkopersvak" tot aanbeveling strekt Belangstellenden voor deze interessante funktie kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 5302,2280 HH Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport Holding B.V. NEDERLANDSE ACCOUNTANTS MAATSCHAP Vestigingen Alkmaar Almelo Amersfoort Amsterdam Arnhem De Nederlandse Accountants Maatschap voorziet in een toenemende vraag naar acoount&ncy-diensten, terwfjl de maatschappelijke functie van de accountant sterker in de aandacht ls gekomen. Dat maakt het werk by de Nederlandse Accountants Maatschap veelzijdig en veeleisend. Voor onze vestiging in Oen Haag zoeken wy Beverwyk Breda Doetinchem Eindhoven Emmen Enschede Epe Oouda 's-Gravenhage 's-Gravenzande Haarlem Heerlen Hilversum Hoorn Leeuwarden Middelburg Waarbij onze gedachten uitgaan naar kandidaten die bezig zfjn met de NIVRA-studie en gevorderd zyn t/m het Algemeen Deel. Het accent van de werkzaamheden ligt op het uitvoeren van controle- opdrachten bi) multinationale cliënten. Ervaring hierin en ln het gebruik van micro-computers ls vereist, evenals een goede beheersing van de Engelse taal ln woord en De Nederlandse Accountants Maatschap is een maatschap met circa 1100 personeelsleden verspreid over 35 vestigingen. Voor nadere Informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de heer B.J.E.C. van Nes, R.A., Postbus 29802, 2502 LV Den Haag, tel. 070 644930. Rotterdam Ryswyk Terneuzen Tilburg Zoetermeer Zwolle Samenwerkingsverbanden belastingadviseurs; Van der Laan Siebesma, accountant- administratieconsulenten; Volder Co., organisatie-adviseurs; Lidvan Touche Ross International Voor onze medewerkers vinden wy inventiviteit, creativiteit en durf belangryk. Samen met uw opleiding vormen die drie criteria de basis voor uw verdere ontwikkeling die by ons niet wordt geremd door onnodige drempels. Een vertrouwe- lyk gesprek ls de beste manier om te bekyken of wy elkaar kunnen vinden. Wy kunnen dan meteen samen met u bezien waar uw belangstelling en uw mogeiykheden De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. sectiechef (v/m) objectenadministratie vac. nr. 5-2799/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij Staatsbosbeheer, afdeling Financiële Zaken Functie-informatie: geven van dagelijkse leiding aan de sectie Objectenadministratie; vastleggen r van financiële/administratieve gegevens; opmaken van overzichten en verstrekken van informatie hieromtrent; onderhouden van contacten en opstellen van correspondentie; belast zijn met de uitvoering van de Comptabiliteitswet 1976 en de regeling Kaswet 1976. Vereist: HAVO en Praktijkdiploma Boekhouden en studerend voor MBA; ervaring in een soortgelijke functie; leidinggevende capaciteiten. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3271,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. - Kramers, onder nr. (070) 6246 11. Sollicitaties inzenden voor 11 januari 1986. Het Informatiecentrum van de Rijks Psychologische Dienst is gesloten op dinsdagavond 24 december en op 27,30 en 31 december 1985. De volledige werkweek is 38 uur. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Wz% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Pietranera Nederland b.v. is de Nederlandse dochter van de Pietranera groep, Europees marktleider in het ontwerpen en leveren van kapsaloninterieurs. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij een: VERTEGENWOORDIGER voor onze aktiviteiten in West-Midden Nederland. Wij vragen: ruime ervaring in de kappersbranche leeftijd 28-38 jaar dynamiek en zelfstandigheid Wij bieden: goede start - toekomstperspectieven prettige werksfeer bedrijfsauto Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: pietranera nederland b.v. Nedsafe Total Security BV. is een landelijk opererende beveiligingsorganisatie, gespecialiseerd in objectbeveiliging NEDSAFE en winkelsurveillance. Wij hebben op korte termijn plaatsings- plaatsingsmogelijkheden voor. beveiligingsbeambten m/v voor losse, en/of onregelmatige diensten op part-time dan wel full-time basis, Voor deze functie gelden de volgende eisen: - goede algemene ontwikkeling (LTS, LEAO of MAVO niveau); - onbesproken gedrag: - i.b.v. rijbewijs BE en eigen vervoer - i.b.v. EHBO diploma en het basisdiploma beveiliging; - danwel de bereidheid dit op korte termijn te behalen (interne opleiding). Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijft u dan een sollicitatiebrief met uitgebreide gegevens naar Nedsafe Total Security Marktgrachtgebouw Marktgrachl 46-68 1354 BE Almere-Haven tav. Dislricfmanagement ACHTERWEG 7 LISSE Het bestuur van de Katholieke Stichting Lager Beroepsonderwijs voor Lisse en Omstreken roept voor haar M.V.O.-scholen- gemeenschap SOLLICITANTEN op voor HANDELSKENNIS en/of WISKUN DE 29 lesuren, ter vervanging wegens zwan gerschapsverlof m.i.v. februari 1986. Voortzetting daarna niet uitgesloten. Inlichtingen worden verstrekt door de direc teur de heer P. J. H. Delnoij, tel. 02521- 13561 (privé 02521-15725). Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur, Postbus 163, 2160 AD Lisse. Optimaal meten, regelen en onderhouden van klimaatinstallaties in kantoorgebouwen, medische centra en industrieel hoogwaardige projekten vraagt om inventiviteit en kostenbesef van een: Verwarming Luchtbehandeling De man die wij zoeken, (HTS-nivo of gelijkwaardig) voor onze vestiging te Rotterdam, moet ervaring hebben opgedaan in dit vakgebied. Hij moet regelinstallaties kunnen ontwerpen, analyseren en tot uitvoering brengen. Daarnaast heeft hij mobiele technici voor planmatig preventief onderhoud onder zijn leiding. Deze goed gehonoreerde funktie vraagt een akkurate inzet in binnen- en buitendienst in de fasen van uitvoering, oplevering en nazorg. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met onze heer Krijnen, tel. kantoor: 040-116088; privé 04138-73724. Schriftelijke sollicitaties aan Abr. v. Stolkweg 94,3041 JA Rotterdam. verwarming+airconditioning bv T) Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "HORST EN VLIET" te Voorschoten zoekt voor zo spoedig mogelijk een (full-time) Zijn/haar taken zullen o.m. bestaan uit: verzorgen van de (geautomatiseerde) salarisadministratie met de daarbij behorende contacten met o.a. bedrijfs vereniging, belastingdienst en ziekenfonds; bemannen van de receptie voor ongeveer 3 uur per dag; andere voorkomende werkzaamheden. Wij vragen kandidaten; in het bezit van het MAVO-diploma aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden danwel het diploma MEAO (adm. richting); van minimaal 21 jaar. Salaris volgens de CAO-Welzijnswerk, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 2.049,60 en 1 2.678,40 bruto per 4 weken. Een verdere uitloop tot max. f 2.964,80 behoort tot de mogelijkheden. Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer C. Smit, administrateur, telefoon (01717) 49 95. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de staffunctionaris Personeel en Organisatie, mevrouw A. van Bergen-Schuijt, postbus 114, 2250 AC Voorschoten. A.G. verzekeringen is een verzekeringsmaatschappij die zowel op het gebied van schade- als van levens verzekeringen aktiefis. A.G. verzekeringen werkt uitsluitend via het professionele intermediair. Ten einde onze ambitieuze groeidoelstellingen te kunnen realiseren, zoeken wij op korte termijn een twaalftal buitendienstmedewerkers, die tot commercieel inspecteur zullen worden opgeleid. De opleiding: Er zal gedurende de gedegen opleiding van een half jaar aandacht worden besteed aan onder meer: - branche- en vaktechnische kennis; - commerciële vaardigheden; - kennis van en inzicht in het marktgebied waar U zult opereren. De functie: De commercieel inspecteur zorgt voor het kontakt met assurantiekantoren, verdere uitbreiding van deze relatiekring en is voorts belast met de kwaliteitsbewaking. De eisen: Leeftijd 23-30 jaar. Opleiding HAVO/MEAO-niveau met wiskunde en/of handelsvakken, waarbij de voorkeur uitgaat naar VWO/HEAO. Rijbewijs B.E. ofB. Assurantiekennis is niet noodzakelijk doch kan een pré zijn. Een goede uitdrukkingsvaardigheid, een commer ciële instelling en bereidheid om U in een van de beschik bare rayons te vestigen zijn noodzakelijk. De beloning: Tijdens de opleiding krijgt U een vast salaris, daarna tevens een gunstige provisieregeling, een 13de maand, 8% vakantietoeslag, een premievrij pensioen alsmede een uitstekende autoregeling. De sollicitatie: Heeft U belangstelling voor deze interessante functie, dan verzoeken wij U om binnen 14 dagen na verschijnen van dit dagblad Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae en een recente pasfoto te richten aan Mevrouw I. Rademakers, afdeling personeelszaken. U gelieve linksboven op de enveloppe te vermelden ASP-1. Postbus 9888 3506 GW UTRECHT Pallas Athenedreef 10 Tel., (030) 64 3911 a.g. verzekeringen in zekerheid. ?i'k sHflösnoot's m (Herènntode De Kempenaerstraat 14 2341 GL Oegstgeest Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij voor onze herenmodezaak in het betere genre een REPRESENTATIEVE VERKOOPSTER VOOR 3 DAGEN PER WEEK Zij moet op een zelfstandig vakkundige wijze onze cliënten kunnen adviseren. Leeftijd bij voorkeur vanaf 25 jaar. Voor een afspraak kunt u kontakt opnemen met dhr. A. W. Opdam, tel. 071-170707. INTERNED HOLDING N.V., met haar vestigingen in Den Haag, Brussel, Parijs, Düsseldorf, New York en Los Angeles, verzorgt het dagelijks management en beheer van de onroerend-goedportefeuille van Wereldhave N.V., een van Nederlands grootste commercieel onroerend-goedmaatschappijen met beleggingen van ruim f 1,3 miljard. Op het hoofdkantoor, gelegen in het centrum van Den Haag, is bij de dochter onderneming InterNed Nederland B.V. plaats voor een m/v Het werkterrein van de betrokken functionaris strekt zich uit tot het Nederlands onroerend goed van Wereldhave, dat overwegend in de Randstad is gelegen. Binnen dit kader is de beheerder onroerend goed met name verantwoordelijk voor de controle en de administratie van de servicekosten, alsmede voor de administratie van de eigenaarslasten. Hij/zij onderhoudt contacten met huurders, dienstverleners en huismeesters en draagt zorg voor de oplevering van kantoorruimten aan en door huurders. Voor het goed kunnen vervullen van deze functie is minimaal vereist: einddiploma HEAO B/E of C/E leeftijd 30-35 jaar praktische ervaring in de onroerend-goed sector goede contactuele eigenschappen en een dynamische instelling Geboden wordt: een interessante werkkring in een expanderend bedrijf een goed salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kunt U telefonisch contact opnemen met de heer Drs. Th. W. Wernink, directeur InterNed Nederland B.V. (tel. 070 - 46 93 25). Schriftelijke sollicitaties, die vertrouwelijk worden behandeld, te richten aan: INTERNED HOLDING N.V. t.a.v. Drs. P. C. Neervoort Nassaulaan 23 2514 JT DEN HAAG tel. 070 - 46 93 25

Leidse Courant | 1985 | | pagina 14