Peuterhof bezorgd over toekomstige huisvesting 8 Steun voor Romeins scheepvaartmuseum dagpuzzel Nieuwe basis school in Zoeterwoude geopend Sternstraat in geweer tegen woningbouw Imitatie Rietveld stoel uit de handel Inspraakronde over Leimuidense woonbotenhaven LEIDEN OMGEVING CeidaeCotvumt DONDERDAG 28 NOVEMBER 1985 PAGINA liË Voor een uitgebreide agenda, ook voor de ko mende dagen, raadplege men „UIT", de gratis we kelijkse bijlage van deze krant. bioscopen ALPHEN AAN DEN RIJN EU ROCINEMA I (Van Boetzelaer- straat 6. tel. 01720-20800): Batt le Rage (16); 18.45. 21.15. 18.30. 21.15. za. wo. ook 14.00. e EUROCINEMA III: Lea una at lea autrea (16); 20.00. ook 14.00. NACHTVOORSTELLINGEN EUROCINEMA I: Battle Rage EUROCINEMA III Hot (18); za. 24.00 e EUROCINEMA Marylin (18): za. 24.00. Herbie (al); za. zo. wo. 14.30. LEIDEN e LUXOR (Stationsweg 19. tel. 071-121239): Amadous (al); 14.00, 20.00. e LIDO en STUDIO (Steenstraat 39. tel.124130): Prizzi's honour (12) (met za. zo. wo. 14.30). Traffic school (al). Breakfast Club (al). TRIANON (Breestraat 31. tel. 123875): Emmanuelle IV (16); 4.30, 19.00. 21.15. zo. 14.15. 16.30. 19.00. 21.15. e REX (Haarlemmerstraat 52. tel. 071- 125414): Nasty Nurses (16); 14.30, 19.00. 21.15. KINDERVOORSTELLINGEN LIDO: Sneeuwwitje (al); za. 01719-12800): Rambo II (12); KATWIJK CITY THEATER I (Badstraat 30. tel. 01718-74075): Rambo II (12); Gwendoline (16); tijden (18): tijden zie City I beh. zo 14.45. KINDERVOORSTELLINGEN e CITY THEATER: De laatste eenhoorn; za. wo. 14.45. e Ll- DOTHEATER: Geen matinee. blood II (12); do 19.00. 15.45. Passage to India (al); i dienstverlening APOTHEKEN De avond- en nachtdiensten van de apotheken regio vrijdag 29 november waargeno men door Apotheek Doeza Leiden en apotheek 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth- )rging. Rembrandtstraat 17, 149441 (ma. t/m vr. 9.00- terdagmiddag van 14-18 u. do. 14.00-15.00, tel 212195. Ge zondheidscentrum Stevenshof. spreekuur do. 10.00-11.00, tel 311506. Breestraat 24: spreek- 14.00-15.00 u. Apollolaan 1a. RAAD VAN ARBEID Hoge MAGISCH FIGUUR In elk vakje dient een letter te worden ingevuld, waardoor zowel horizontaal als verticaal woorden van navolgende betekenis verkregen kunnen worden: 1 bepaald aantal; 2 op geen enkele plaats; 3 staat in oostelijk Centraal- Afrika; 4 deel v.e. bloem; 5 gelds waardig papier. OPLOSSING leapuee g :ia6uejs :epue6ao Z isueSjsu z i Schrier lijsttrekker WD in Koudekerk KOUDEKERK AAN DEN RIJN L. Schrier is door de Koudekerkse VVD afdeling gekozen als lijsttrekker voor deze partij. Schrier was al eerder frac tievoorzitter, zelfs tijdens deze raadspe riode nog. Door drukke werkzaamhe den moest hij uit het raadswerk stap pen. De huidige fractievoorzitster me vrouw M. Vorenkamp-van de Wester- ingh staat op de tweede plaats van de lijst. Oud wethouder C. van der Pols is als derde op de lijst gezet. Vierde en vijfde zijn respectievelijk C. de Jong en A. van der Lely. Mevrouw Z. Romeyn en de heer W. Fransen, die momenteel in de gemeenteraad zitten voor de libe ralen. hebben zich niet meer op een verkiesbare plaats beschikbaar gesteld. Alkemadese in hoger beroep tegen sociale dienst ALKEMADE Ria Westraten, bijstandsmoeder in Alkemade, blijft vechten tegen de sociale dienst in haar woonplaats. Zij was gisteravond op de te levisie te zien in het programma van Sonja Ba rend en zei daar in hoger beroep te gaan tegen de sociale dienst. De dienst zette haar uitkering on langs stop nadat een sociaal rechercheur had ge constateerd dat de vrouw een vriend had. „Wij hebben strikt gescheiden huishoudens", zo vertel de ze. Het is haar bedoeling te weten te komen hoe een bijstandsvrouw zich moet gedragen om haar uitkering te behouden. Volgens een sociaal rechercheur, die in het programma ook het woord voerde, gaat het er alleen maar om in hoeverre een bijstandstrekker economisch voordeel wensf te hebben van zijn of haar relatie. Westraten heeft een aantal maal acties gevoerd om haar uitkering te behouden. Houtwerk toren dorpskerk Zoeterwoude aangetast ZOETERWOUDE Het houtwerk in de gemeentelijke toren van de mo numentale dorpskerk aan de Dorps straat in Zoeterwoude is aangetast door houtworm en bonte knaagke- ver. Behandeling van het houtwerk kost 1.420 gulden. Als de gemeente raad vanavond besluit dat bedrag be schikbaar te stellen kan de „strijd te gen het ongedierte" aanvangen. Ge bleken is dat het houtwerk vanaf de begane grond tot aan de spits is aan getast. Ter voorkoming van verdere aantasting van de toren is het nood zakelijk het houtwerk zo spoedig mo gelijk te behandelen. Kandidaten VVD Ter Aar bekend TER AAR De VVD afdeling Ter Aar heeft tijdens de ledenverga dering de kandidaten lijst voor de gemeente raadsverkiezingen vastgesteld. Als lijst trekker werd opnieuw de heer H.B.L.A. Ruy- grok gekozen, gevolgd door mevrouw V. Born-Toers Bijns. De overigen zijn achter eenvolgens de heren H.M.A. Roeien. M.J. Maring en W.P. van Steijn. Trimmers randen vrouw aan ALPHEN A/D RIJN Een 33-jarige Al- phense vrouw is gisteravond rond acht uur door twee als trimmers uitgedoste jonge mannen aangerand. De vrouw fietste van de Prinses Margrietstraat via de Stuyve- santlaan naar de Zoutmanstraat. Zij werd voortdurend gevolgd door twee hardlopen de mannen gekleed in een blauw sportjack en witte sportschoenen. Zij kon door de gladheid niet sneller rijden. Op de hoek van de Stuyvesantlaan en de Zoutman- straat slipte ze en viel. De twee mannen grepen haar vast en begonnen aan haar kleding te trekken. Het tweetal schrok van een naderende auto en de komst van een andere fietser en rende weg. De politie vraagt getuigen van de aanranding zich te melden. Men is met name op zoek naar een wandelende vrouw, die de vrouw op de fiets heeft gegroet. Bromfietsster breekt arm et: OEGSTGEEST E -jarige inwoonster v pgj Katwijk is gisterochte z0 om half elf gewond j rijdt raakt, toen ze op ha bromfiets tegen een j |ei parkeerde aanhangw 'n< gen reed. Volgens de p het litie heeft het meisje de hevige regen sneeuwval de aanhan 'cht wagen niet opgemerl Ze is met een gebrok rechterarm naar het Di 'r~ conessenziekenhuis Leiden gebracht. ZOETERWOUDE - De protestant-christelijke ba sisschool „Klimop" te Zoe- terwoude-Rijndijk is giste ren officieel geopend. Dat gebeurde door burge meester A. Houdijk die sa men met de kleuters Yoe- ri van Nierop en Priscilla Main een klimop-boompje plantte. Houdijk wees erop dat onderzoek wordt gedaan naar' de mogelijk heid op de basisscholen computeronderwijs in te voeren. Vervolgens bood Houdijk een enveloppe met inhoud aan. De nieuwe basisschool on der één dak met de roomska- tholieke basisschool „Bernar- dus" telt momenteel 25 leerlingen die gehuisvest zijn in twee lokalen. In drie jaar tijd zal het leerlingental moeten stijgen tot 50 om te kunnen spreken van een le vensvatbare basisschool. De heer P. Takken, secretaris van het schoolbestuur: „We zijn nu nog niet volgroeid. We hebben kleuters in de klassen 1 en 2 en verder leerlingen in de gecombi neerde klassen 3, 4 en 5 en zelfs één leerling in klas 6. De komende jaren schuiven de oudste leerlingen een leerjaar op terwijl van on deraf de aanwas moet ko- Basisschool „Klimop" is ei genlijk voortgekomen uit de voormalige kleuterschool „de Kleine Wijzer" met een pro testant-christelijke signatuur. Na de kleuterschool was er evenwel géén vervolg in de p.c.-richting. Twee jaar gele den werd met de voorberei dingen begonnen om te ko men tot een zelfstandige school. Er zijn twee leer krachten met een volledige dagtaak en één leerkracht met minder uren in dienst. De school beschikt over twee lokalen alsmede een hal die ook voor onderwijsdoelein den wordt gebruikt. Toena me van het leerlingental zal niet betekenen dat er lokalen worden bijgebouwd. In eer ste instantie zal wellicht de hal een meer permanent ka rakter als klaslokaal krijgen en als men ook uit dat „jasje" is gegroeid zal eerder ge dacht moeten worden aan een ruimte in multifunctio neel centrum „De Eenden kooi" dan aan nieuwbouw. Maar zover is het vooralsnog niet. RIJPWETERING Het bestuur van Peuterspeel zaal „De Peuterhof" die gevestigd is in het gebouw van het Wit-Gele Kruis aan de Pastoor van der Plaatstraat in Rijpwete- ring, is bezorgd over de toekomst van de speelzaal, nadat de Kruisvereniging in een brief aan het ge meentebestuur heeft laten weten dat het Kruisge- bouw in de toekomst niet meer als peuterspeelzaal wordt verhuurd. Het bestuur is druk bezig met het ontwikkelen van nieuw- bouwplannen en vindt dat een peuterspeelzaal in het te bou wen kruisgebouw niet thuis hoort. „De combinatie van een peuterspeelzaal met een kruis gebouw verdraagt elkaar min der goed dan we gedacht had den", aldus bestuurslid W.T.G. van der Hulst. „De provinciale kruisvereniging geeft richtlij nen uit over de gedeeltelijke verhuur van een wijkgebouw. Daarin staat dat een kruisge bouw kan worden verhuurd voor aktiviteiten die verband houden met de gezondheids zorg. Geadviseerd wordt om gelijkluidende huren af te spreken met huurders. Het is dan ook de Provinciale Kruis vereniging die een jaarhuurbe drag van tienduizend gulden adviseert. De A.W.B.Z. finan ciert tegenwoordig het kruis werk. Als gevolg daarvan stelt de overheid eisen en daar moet je je toch enigszins aan houden", zo vindt Van der Hulst. Het bestuur van de kruisvere niging is evenwel niet geluk kig met de situatie. „Het ge bouw is niet geschikt voor groepen kinderen. Trouwens ook de provinciale kruisvere niging gaat er niet mee ak koord dat wij ons wijkgebouw verhuren als peuterspeelzaal. De peuterspeelzaal wordt slechts getolereerd", aldus Van der Hulst. Het is bij het bestuur van „De Peuterhof" nogal hard aange komen dat het gemeentebe stuur van Alkemade wel offi cieel in kennis is gesteld van het feit dat de peuterspeelzaal naar andere huisvesting moet uitzien en het bestuur van de Peuterhof niet. „Er zijn wel wat gesprekken geweest en vorig jaar hebben we een schriftelijke huuropzegging gekregen. Maar toen we dach ten dat we er meteen uit moes ten, bleek het allemaal zo'n vaart niet te lopen", vertelt Het gebouw van het Wit- Gele Kruis is binnenkort niet meer beschikbaar voor de peuter speelzaal „De Peuterhof". voorzitter Rita Olijkerhoek- van Smoorenburg. Volgens het Wit-Gele Kruis is de aanwezigheid van de Peu terspeelzaal tot nu toe slechts „gedoogd". „Het kon echter niet leiden tot een volledig aanvaardbare werksitutie voor de wijkverpleegkundige en de rijkziekenverzorgster", reikt", vertelt Rita Olijerhoek hierover. „Onze peuterleidster Mariëtte van der Meer heeft een prima verstandhouding met de wijkverpleegkundige". Tekenend voor die goede ver standhouding is dat de peuters en kleuters op de consultatie bureaus mogen spelen met het speelgoed van de peuterspeel zaal. Mevrouw Olijerhoek: „Tijdens een gesprek in september ad viseerde de kruisvereniging alleen om contact op te nemen met de gemeente over de toe komstige huisvesting van de peuterspeelzaal. Ze zeiden: „Je kunt blijven, maar dan moeten jullie meebouwen", aldus me vrouw Olijerhoek. Ze voegt eraan toe dat een peuterspeel- zaalbestuur dat uiteraard nooit kan bekostigen. „Over een toekomstige huur van tiendui zend gulden per jaar, hebben we nooit iets vernomen. Wij beschouwen dat gevraagde huurbedrag daarom maar als opening voor een nieuw ge sprek". Het bestuur van de peuter speelzaal vindt het gebouw van de kruisvereniging mede om de centrale ligging ideaal voor de peuters. Bestuurslid Nel Groen-Caspers vindt dat het peuterspeelzaalwerk net als de gezondheidszorg onder deel uitmaakt van „welzijn". „Het bezoeken van een peu terspeelzaal is in het belang van de ontwikkeling van kin deren. Als zodanig wordt het ook door het consultatiebureau gestimuleerd". Peuterspeelzaal misschien bij Rips Dorpshuis ALKEMADE „Tegen de linkervoor- kant van net Ripse dorpshuis kan mis schien wel een nieuwe peuterspeelzaal worden gebouwd. Daar wil ik in ieder geval over denken." Dat zei het CDA- raadslid J. van den Bosch gisterenavond tijdens de vergadering van de raadscom missie welzijn. Van den Bosch is tevens voorzitter van het bestuur van het Ripse dorpshuis. Volgens wethouder Beelen kan „De Peuterhof wellicht tóch worden ondergebracht in het nieuw te bouwen gebouw van het Wit-Gele Kruis. Dan moeten er evenwel enige bouwkundige voorzieningen, zoals een goede geluidsi solatie, worden getroffen. Volgens de wethouder zijn er diverse huisvestings mogelijkheden voor „De Peuterhof". Hij dacht hierbij ondermeer aan de Rijpwe- teringse basisschool, aan het dorpshuis en aan de voormalige kleuterschool „Venneweide" in Oud Ade. ALPHEN AAN DEN RIJN/KATWIJK De kansen op een Romeins scheepvaartmuseum in Alphen stijgen. Een groot aantal museumdirecteu ren, gisteren bijeen in het Scheepvaartmuseum in Katwijk, acht de stichting van zo'n museum een pri ma idee, zeker gezien de geogragische ligging van Alphen. De museadirecteuren ver klaarden zich bereid een adhe- sieverklaring op te stellen voor de Alphense stichting die daarmee verzoeken om tot een eigen musea te komen, kan ondersteunen. Ook hebben de scheepvaartmusea van Den Helder en Amsterdam assis tentie en samenwerking aan geboden als de Alphense plan nen werkelijkheid gaan wor den. Dat gaf de voorzitter van de Stichting Forum Romanum Albanianum, Latief Perotti, gisteren een „goed gevoel". Hij was door de vereniging van Nederlandse musea, en dan met name van de sectie scheepvaart en maritieme za ken, uitgenodigd om een toe lichting te geven op de doel stelling van de stichting, de ro- meinse schepen die ïn 1972 bij Zwammerdam werden opge graven, weer terug naar Al phen te brengen. De schepen zouden in een museum moeten komen te staan met daarnaast andere getuigen van het feit dat Alphen en Zwammerdam ooit romeinse castella waren. Om het museum zou een heel themapark gebouwd moeten worden waardoor mensen aangetrokken worden. Een ambitieus plan dat rond de tien miljoen gulden moet gaan kosten. Voorwaarde is echter dat de romeinse schepen te ruggegeven worden aan Al phen en dan aan de stichting. De schepen worden nu be waard, om te worden gecon serveerd en gerestaureerd, bij de Rijksdienst voor de IJssel- meerpolders. Daar liggen ze nu al tien jaar en ze zijn nog niet klaar. Een vertegenwoordiger van de Rijksdienst voor de IJssel- meerpolders wist te vertellen dat voor het grootste schip een zinken bak nodig is met een conserverings vloeistof tot 100 m3 erin. Daarvoor is subsidie aangevraagd. Het ministerie van WVC wil daaraan wel bij dragen maar niet genoeg zodat ook aangekopt is bij het minis terie van verkeer en water staat dat subsidie in dit geval niet zo ziet zitten. In ieder ge val staat vast dat de restaura tie van de schepen al ruim één miljoen heeft gekost in plaats van de oorspronkelijk begrote 300.000 gulden. Het bedrag dat de Stichting „Redt Romeins Schip" tijdens de opgravingen met acties bijeenbracht. De Rijksdienst voor de IJssel- meerpolders heeft verklaard dat de schepen waarover nog geen afspraken zijn gemaakt om ze elders neer te zetten zo komt er één in het scheep vaartmuseum van Rotterdam en 2 elders in het land terug kunnen naar Alphen als men tot overeenstemming kan ko men. Daaronder bevindt zich het grootste schip van ruim 30 meter. LEIDERDORP Bewo ners van de Sternstraat in Leiderdorp blijven zich verzetten tegen de bouw van acht woningen in hun wijk. De woningbouw komt op de hoek van de Albatrosstraat en Stern straat, waar vroeger kleu terschool Op 't Meijeweitje stond. Begin deze maand haalden zij bakzeil bij de commissie ruimtelijke or dening die hun bezwaren tegen het ontweip-be- stemmingsplan verwierp. De gemeenteraad zal op 16 december een uit spraak doen over het be stemmingsplan en de in gediende bezwaren. De Sternstraatbewoners wachten dat niet af maar gaan alvast bezwaar maken tegen het voornemen van het college van burgemeester en wethouders een „verkla ring van geen bezwaar" aan te vragen bij Gedeputeerde Staten. Met die verklaring kan de bouw van acht wo ningen met garages worden bespoedigd en wordt een Kroonprocedure een zinloze zaak. Overigens moet de ge meentelijke commissie be roep zich nog over de bezwa ren uitspreken. De gemeente stelt haast te willen maken met het bouw plan om de aannemer niet al te veel renteverlies te bezor gen. De bewoners hebben be zwaar tegen het verloren gaan van speelruimte voor de kinderen. Ook de bouw hoogte van 9,5 meter staat hen niet aan. VOORSCHOTEN/DEN HAAG Het meubelbedrijf Huls- hoff moet met onmiddellijke ingang stoppen met de verkoop van de imitatie-Rietveldstoel. Gebeurt dat niet, dan moet Hulshoff per dag een dwangsom van 10.000 gulden betalen. De Italiaanse meubelmaker Cassina bezit als licentiehouder het alleenrecht op de produktie en de verkoop van de rood blauwe Rietveld-stoel. Het meubelbedrijf Hulshoff had ech ter de hand kunnen leggen op een partij namaak-stoelen, die voor 1200 gulden de helft goedkoper waren dan de door Cassina vervaardigde leunstoelen. De vice-president mr, J.J. Brinkhof verplichtte Hulsfhoff gistermorgen tijdens de uit spraak in het kort geding Cassina op te geven hoeveel „Riet veld-stoelen" waren ingekocht en bij welke leverancier. Ruilbeurs De recreatiecommissie Gemeenschapscentrum Poel in Lisse houdt zaterdai een grote ruilbeurs in 't Poel huys. De zaal is geopend tien tot vier uur en de toe gang kost een kwartje. Klucht De afdeling toneel van St. Matthias zet morgen en za terdag de klucht „In den Vergulden Os" van Johan Blaaser op de planken van 't Trefpunt aan Herenweg 80 in Warmond. „Den vergulde Os" is een dorpshotel waar de zaken niet zo goed gaan. De voorstellingen beginnen om 20.15 uur. Donateurs heb ben gratis toegang en ande ren betalen 3,50 Najaarsconcert Valkenburg's Harmonie geeft morgen om acht uur zijn tra ditionele najaarsconcert in „De Terp" in Valkenburg. Onder meer staan de beken de marsen Colonel Boogey on Parade (K.J. Al ford) en Stars and Stripes Forever (J.P. Sousa) op het programma. Byzantijns koor Het Utrechts Byzantijns Koor treedt zaterdagavond op in de kapel van Huize Ursula in Nieuwveen. Na de pauze worden volksliederen gezon gen in de Oekrainse taal. Verder brengt het al 34 jaar bestaande koor romantische en weemoedige liederen. En tree 7,50jongeren tot en met 18 jaar, CJP- en Pas 65- houders 3.50. Rommelmarkt De carnavalsvereniging De Gaapstokken in Lisse houdt zaterdag een rommelmarkt in 't Trefpunt aan de School straat. De opbrengst van de rommelmarkt is bestemd voor de verenigingskas. De markt wordt gehouden tus- sen half elf en vier uur. Bridgedrive In Hotel Café Restauran Flora aan de Hoofdstraat 5i_. in Hillegom wordt zaterdagr een bridgedrive gehouden erë De drive begint om acht uur el Deelname kost 15 gulden pei ijfd paar. Opgeven kan bij Flora De inschrijving sluit bij paren. AS Olieverfschilderijen ind om in In Bowlingcentrum De Oude jdt de Hoofdstraat 147 ii Sassenheim wordt zaterdag dinsdag een feestelijke verkoopexpositie Een gevarieerde collectié )OI olieverfschilderijen van jonge ieu kunstenaars uit de hele reld wordt te koop aangeboj den. De toegang is gratis, de Openingstijden zijn op zater-0 dag van tien tot vijf uur, op ïp*1 dinsdag van twee tot negen liss Lindehoeve Gitarist Jan Akkerman speelt zaterdagavond gerencentrum De Lindehoe ve in Voorschoten. Akker man is een oude rot popmuziek. Hij speelde jaren '70 in de bekende banc en Brainbox. Kaz Lux, die ook\^:[ deel uitmaakte van Brainbox, is een van de begeleiders Akkerman. De zaal gaat negen uur open. De toegang kost tien gulden, bij de verkoopadressen (Boekhan del Eureka in Voorschoten en platenzaak Plato den) kosten de kaarten acht gulden. LEIMUIDEN De ge meenteraad van Leimui- den neemt binnenkort een beslissing over de de finitieve inrichting van de woonbotenhaven aan het Noordeinde en het te voe ren toekomstige beleid. Daarvoor houdt de ge meente maandag 9 de cember vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis een in spraakavond over het in richtingsplan. Schriftelijk reageren kan tot 23 de cember. Een inspraaknoti tie met de ontwerpschets en een samenvatting van het tot nu toe gevoerde beleid kan door belang stellenden worden afge haald op het gemeente huis. In het huidige ontwerp biedt de woonbotenhaven plaats aan elf schepen. Het liggeld bedraagt gemiddeld 2.525 gulden per jaar. De gemeente neemt de aanleg van de nutsvoorzieningen voor haar rekening. Op het terrein worden aansluitingen op rio lering, gas, water en electri- citeit aangebracht. Het geplande aantal ligplaat sen is beduidend minder dan het aantal woonschepen dat in de gemeente aanwezig is. De gemeenteraad moet uit maken welke woonschepen het eerst in de gelegenheid worden gesteld te verhuizen naar de gemeentelijke woon botenhaven. Was het beleid in het verleden duidelijk ge richt op „een uitstervings proces" (voor vertrekkende schepen mochten geen nieu we meer in de plaats ko men), na de beslissing in juni van dit jaar dat de haven er zou komen, lijkt zich een ge- h<0 nuanceerder beleid te c wikkelen. Woonschepen de Raadhuislaan en Noordeinde dienen naar woonbotenhaven te worde verplaatst zodra deze geree is. De boten aan de Molen k; jj'e de hoeven pas te wordeJon verplaatst na verkoop of ij verandering van bewoner. aai Onverkort blijft de bepalinmj gehandhaafd dat een li) scj plaatsvergunning alleeit. wordt verstrekt aan nieuwe eigenaar of bewone als deze kan worden schouwd als een erkend won ningzoekende. Kan geen li) eè plaatsvergunning worden gegeven, dan dient de woo boot te worden afgevoen z De financiële tegemoetkc z ming in zo'n geval is in jui verhoogd van 3.000 guide tot 9.000 gulden. Dit bedra kan worden besteed voc sloop of voor afvoer buite de gemeente. Over de bepaling dat woon schepen aan de Molenkad slechts eenmaal mogen wol® den doorverkocht met beee houd van ligplaatsvergun:st ning, moet de gemeenteraa Bst nog een uitspraak doen. Di !n geldt ook voor de richtlijne J r voor woonschepen die i der gemeentewater ligge dan dat binnen de grenze j van Leimuiden. BN ii EI GRATIS ELKE WOENSDAG DE BIJLAGE BIJ UW KRANT MET INFORMATIE OVER FILMS.MUZIEK THEATER. RECREATIE.EXPOSITIES EN EEN COMPLETE AGENDA

Leidse Courant | 1985 | | pagina 14