Gorket 49.- Perspex Lex an Kurk Koop Kwaliteits Kurk DE SPECIAALZAAK VOOR UW EXCLUSIEVE KURKVLOER SPECIALE SINT-NICOLAAS AANBIEDING LET OP!! FA. VAN ZIJP decern L>X MJMRHAJVT exhibitionisme modernisme cynisme egoïsme cesaropapisme vegetarisme utilitarisme parlementarisme empirisme aforisme rigorisme purisme pragmatisme quictisme defaitisme spiritisme pedantisme egotisme bilinguïsme altruïsme gêne beslagene datgene jonggeborene laatstgeborene lastercampagne insigne bourgogne hemoglobine turbine concubine paraffine morfine aubergine machine schrijfmachine zaagmachine wringmachine heimachine breimachine telmachine frankeermachine boormachine wasmachine ijsmachine mistletoe nogaantoe huistoe steppe gotspe slaapcoupé type fanfare klare software chambre antichambre dictionaire documentaire direktoire repertoire genre volksklasse ouderdomsklasse impasse souplesse maakte waakte veroorzaakte bakte hoofdakte geboorteakte laagvlakte hoogvlakte oppervlakte aardoppervlakte grasvlakte doodsakte huisakte visakte trouwakte smeekte papegaaicziekte aardappelziekte wagenziekte geestesziekte virusziekte hartziekte lekte Hikte strikte stikte snikte jokte spookte harkte sterkte getalsterkte snurkte jeukte lukte plukte gehalte zilvergehalte gedeelte gevogelte koelte kilte holte tandholte keelholte kieuwholte gebloemte gedaante dominante collectante theetante erftante resultante peettante grensgemeente grafgesteente groente bladgroente kasgroente moesgroente lijfrente compote rijksgrote verknipte stampte typte wijsbegeerte magerte gedierte ongedierte beroerte zenuwberoerte fikste middelste hoeveelste eigenste binnenste buitenste peinste heette estafette lette bridgedrive detective allesbehalve employé groepswijze schrijfwijze handelwijze enigerwijze gelijkerwijze billijkerwijze zegswijze gaal opgaal koolschaaf kaasschaaf conclaaf klaaf paragraaf kalligraaf epigraaf lexicograaf chalcograaf paleograaf choreograaf lithograaf biograaf cardiograaf dactylograaf homograaf seismograaf fonograaf sonograaf typograaf hectograaf tachygraaf spoorstaaf daf gaf buitenaf praalgraf koepelgraf zeemansgraf kraf doodstraf rechtsaf scheef bleef verbleef achterneef dreef teef stranddief hartedief dagdief Geluiddempend - isolerend - slijtvast Haarlemmerstraat 236, hoek Pelikaanstraat Telefoon 071-146128 Openingstijden: dagelijks van 9.30 uur -18.00 uur. Alle koopavonden geopend. Breng vrijblijvend een bezoek aan onze showroom waar we U gaarne al de mogelijkheden tonen en U deskundig voorlichten over kwaliteit en persing. Onze zaak heeft een nieuw „jasje" ge kregen met de allernieuwste kurkvloeren, o.a. witte, beige, grijze en handgemaakte. Wist U dat U een kurkvloer in iedere denkbare ruimte kunt leggen? Wist U dat wij meer dan 60 verschillende kurkvloeren hebben? o.a. zelf te lakken 3 x (2 x voorlakken dan 1 x nalakken) en een serie voorzien van oersterk P.V.C. dus niet lakken. Al onze lakken zijn veerkrachtig, dus kunnen niet barsten, ook de P.V.C. tegels zijn flexibel. Wij willen ook een klein beetje voor Sinterklaas spelen en daarom geven wij aan iedere klant tot 6 december de kit gratis. 2 x wit voorgelakte topkwaliteit tegel 30/30 Van 69,-VOOR Dealer van en Dk HDMKKANT TT punteslijper messenslijper scherpslijper wasknijper schamper knaldemper bumper jumper roodkoper geelkoper verkoper wederverkoper kaaskoper landloper bloedzuiger reiziger poolreiziger tijger troonopvolger verlofganger partijganger dubbelganger roerganger voorganger kostganger tegenhanger oorhanger ravanger kogelvanger kleurontvanger zwanger heldenzanger brenger indringer springer hekkespringer ringvinger wijsvinger leeshongei haardroger lijkbezorger hamburger her rancher toucher oudsher raddraaier schroevedraaier pillendraaier lijndraaier oproerkraaier kletsmeier nabloeier sproeier suikerstrooier papier kladpapier goudpapier waardepapier pakpapier muziekpapier mailpapier notenpapier schuurpapier schatpapier closetpapier rijstpapier lachspier agrariër vegetariër proletariër sektariër manifacturier klavertjevier else vier bijrivier getijrivier gletsjerrivier banjer pacemaker druktemaker wagenmaker pruikenmaker klompenmaker grappenmaker potsenmaker levenmaker vuurmaker praatjesmaker notekraker beker gifbeker wisselbeker ruziezoeker fortuinzoeker voetzoeker spelbreker aalsteker parelduiker druivesuiker verrekijker dwarskijker rederijker ker koekenbakker pannenbakker pottenbakker gladakker makker strijdmakker haringpakker bouwvakker wakker tweedekker leidekker eendekker strodekker rietdekker laarzctrekker flcssetrckker stekker contrastekker wekker gifkikker blitskikker pennelikker klikker strooplikker degenslikker knikker vruchteplukker drukker huisjesmelker drijfanker vrijdenker uitblinker parlevinker pikkedonker halfdonker stikdonker schemerdonker bruidsjonker opmerker standwerker grofwerker slagwerker lijnwerker mijnwerker bontwerker stuntwerker grootwerker houtwerker masker dodenmasker gasmasker wanbetaler tumbler deler kiesdeler gaffeier heler langspeler tegenspeler platenspeler harpspeler fluitspeler pijler teller kilometerteller roller butler slagl luchtdrukhamer dolhamer kaphamei klophamei staarthamer polijsthamer raadkamer kleedkamer oudheidkamer strafkamer kapper flapper schoenlapper kidnapper orgeltrapper stapper schepper klepper kattemepper schipper binnenschipper veerschipper dopper branieschopper jopper klopper koorddanser maaidorser geschiedvorser vergasser mensenkenner schriftkenner broodwinner psychiater kater erflater gesnater gastenpater badwater grondwater gerstewater oogwater hoogwater dooiwater kalkwater drinkwater sterkwater staalwater kaneelwater regenwater paarlemoer doodloper hardloper traagloper bijloper overloper uitloper steltloper loodgieter tinnegieter klokkengieter lettergieter geldschieter decameter diameter myriameter parameter taxameter hoogtemeter zwaartemeter perimeter gravimeter pedometer tachometer eudiometer goniometer hygrometer spectrometer lactometer fotometer parkeermeter gasmeter kaarsensnuiter gefoeter geploeter fondsdokter huisdokter scheepsdokter geelfilter zoeteboter planteboter vatboter helikopter reporter supporter driemaster kanaster voedster huishoudster kerkmeester heelmeester kapelmeester pareloester zuidwester kaartlegster pleister kleefpleister hechtpleister gister magister register zeeregister dagregister zaakregister stamregister doopregister klister duister werkster korfbalster dubbelster geelster holster filmster morgenster dienster boogvenster paternoster moederkl broodrooster slaapster opschepster verkoopster koppelaarster pionierster koerierster portierster flonkerster wijkzuster etter ketter hoofdletter drukletter krulletter roepletter bitter oranjebitter erevoorzitter otter kotter vlotter globetrotter strandjutter lilliputter mannetjesputter gepeuter pijpepeuter computer cadaver kadaver studentenhaver rolklavt harddraver doodgraver schatgraver hoefijzer ploegijzer voegijzer wafelijzer klimijzer schraapijzer schrapijzcr soldeerijzer friseerijzer bladwijzer secondewijzer uurwijzer ru wijzer solidair secundair nucleair flair capillair regulair angulair cellulair populair insulair plenair disciplinair culinair preliminair demissionair elementair reglementair complementair rudimentair peignoir bonsoir picador matador corridor MATRASSEN MEUBELSTOFFERING elke gewenste maat kwaliteit vrijblijvend prijsopgave STOELKUSSENS (polyether interieur; Verkoop van bankstellen, tapijt, gordijnen enz. TEGEN FABRIEKSPRIJZEN. LEIDEN - MERELSTRAAT 1A - 071-174372 Tweewieler- specialist Oude Rijn 172 - Haarlemmerstraat 295 Leiden - Telefoon 071-122082 Een kado voor een fiets of een bromfiets is altijd welkom. hoaev hogewoerd177 leiden tel.071-134001 Voorzetramen Bootramen i Caravanramen T Perspex stofVappen I Windschermen U.V. doorlatend glashelder perspex Perspex in vele kleuren LEXAN tegen inbraak KLAAR TERWUL U WACHT

Leidse Courant | 1985 | | pagina 30