Waterschap investeert miljoenen Allimaniabestaa t veertig jaar h leiden omgeving eid: Volgende week demontage bom Bouwvereniging voelt niets voorverkoop huurwoningen Waterschap wilgeen sluisgelden innen Yc Geen grote interesse voor emancipatiewerk Hazerswoude: geen bedrijfsterrein bij Groenendijk n gcidaeSowuMil WOENSDAG 13 NOVEMBER 1985 PAGINA 1 t Voorschoten in Voorscho- t 2aterdag 13.00 u. (Elisabeth* ziekenhuis). bezoekuren ziekenhuizen Diaconessenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16.00 tot 17.00 uur 19.00-19.30 u. Intensieve verpleging: dag. van 14.00-14.30 u. en van 18.30-19.00 u. Sport- Endegeest: Di. en vr. 13.00- 14.30 u.; zo. 11.00-12.00 u. en 14 00-15 00 u eerste klasse: de gehele dag. Jelgeramakliniek: Jongerenteam: za. en zo. 14.00- 17.00 u. Opname: werkdagen 16.45-17.45 u.; za. zo en feest dag. 10.00-11.30 en 14.00-16.30 Team A, C en D: dag. tot gelijks 14 15-1500 i 18.30-18.45 u. Voor ouders en familie is voortaan doorlopend bezoek mogelijk. Bezoek aan ernstige patiënten: wanneer aan ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toegestaan kan de hoofdverpleegkundige hiervoor speciale kaarten verstrekken. De .15-15.00 u. en van 18.30- .19.00. Rijnoordziekenhui»: Dagelijks 14.30-15.15 u. en 18.30-19.30 u. Extra bezoek hartbewaking: 11.00-11.30 u. Extra bezoek vaders kraamafde- ouders 18.00-18.30 u. leidse rechtswinkel Ju ridisch Adviesbureau. Ketelboe- terssteeg 10. tel. 130775; afde ling belastingen: alleen op af- 10-12. s.o.s.-dienst Telefonische hulpdienst, tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren of eenzaam zijn. Ver trouwelijk. Dag en nacht bereik- 10.00- 12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. d?e3ren°hulp- en ambulan cedienst Hulpverlening Warmond en Zoeter- :woude. Tel. 071-174141. burgerraadslieden Ko renbrugsteeg 2. tel. 143171 (kantooruren). Spreekuren ma.. Aanvragen hulp ën langdurige zieken en gezins- 10.00 o. en 13.00-14.00 u.). kinder- en jongerentele foon Op woensdag- en za terdagmiddag van 14-18 u. tele foon 071 - 120611. maatschappelijk werk Stichting Maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c. spreekuur ma. spreekuur ma. 11.00-12.00 en do. 14.00-15.00. lel 212195. Ge zondheidscentrum Stevenshof. spreekuur do. 10.00-11.00, tel 311506. Breestraat 24: spreek - .00-15.00 u. Apollolaan la. Zuid-West; do. 14.00-15.00 u. Herensingel 3, Leiden Noord. LEIDSCHENDAM De onontplofte vliegtuigbom van 500 pond op het terrein achter de woningen van de Voorburgseweg in Leidschendam wordt volgende week donderdag door de Ex plosieven Opruimingsdienst gedemonteerd. Voor de demontage zijn uitgebreide veiligheidsmaatregelenen nodig. In een straal van 150 meter zullen de bewoners de woningen moeten ontrui men en in een straal van ruim 400 meter moet iedereen binnen blijven. Verder zal in het grootste deel van het centrum alle ver keer worden verboden. De werkzaamheden beginnen al vroeg en eindigen waarschijnlijk pas laat op de middag. De bom die op Nieuwjaarsdag 1945 is gevallen is door de Explo- sievendienst, met een aannemer die zich in het werk heeft ge specialiseerd. met een detector gevonden. Het Bouwbedrijf Tet- teroo gaat op het terrein enkele honderden woningen gaat bou- KOUDEKERK A/D RIJN Het bestuur en de meerder heid van de leden van wo ningbouwvereniging Goed Wonen voelen niets voor ver koop van premie huurwonin gen. De vereniging bezit onge veer dertig van dit soort hui zen. De discussie rond het al of niet verkopen van deze wo ningen werd tijdens de vorige ledenvergadering opnieuw be gonnen door de inmiddels op gestapte voorzitter G. Swaan. Toen het bestuur vorige keer weigerde het onderwerp aan de orde te brengen, was dat mede een redên voor oud-bur gemeester Swaan om op te stappen. Op aandringen van de leden werd het onderwerp gisteravond besproken. De nota van de heer Swaan, waarin hij de voordelen van de verkoop noemde, was even wel niet beschikbaar. Wel had de woningbouwvereniging de heer A. van der Vlist van de Nationale Woningraad uitge nodigd. Ook deze raad is tegen de verkoop van premie huur woningen aan huurders. Re den daarvoor is onder andere de versnippering van het wo- ningbezit. want de één wil wel, de ander wil niet kopen. Een ander nadeel is het terug lopen van het aantal huurwo ningen en de doorstromings mogelijkheden. In de Koude- kerkse situatie hebben de be treffende woningen een huur die voor subsidie in aanmer king komt, zodat iedereen in deze woningen kan wonen. „Ook daarom is het jammer deze woningen te verkopen. Verkoop van premie huurwo- ningen heeft alleen zin, als een woningbouwvereniging direkt geld nodig heeft. Op langere termijn is het ongunstig", al dus de heer Van der Vlist. Een brief van de leden G. van Bostelen en De Lange, waarin een pleidooi werd gehouden voor een gedegen onderzoek naar de voor- en nadelen van verkoop van de huurders, wil de het bestuur niet bespreken in de ledenvergadering. De brief was te laat ontvangen. „Het bestuur wil zich eerst zelf over de brief buigen en dan zullen wij netjes antwoorden met het resultaat van de stem ming in de ledenvergadering", aldus voorzitter W. Nagtegaal. Het bestuur liet daarmee dui delijk blijken er niets voor te voelen zich nog verder in dit end igchi onderwerp te verdiepen, heer M. C. Noort die nameilgE - een aantal buren sprak in d sterda. Meerwijckstraat, zëi dat in zij ,ens js straat een aantal huurdei f graag hun huurwoning wil kc e Tijdens de ledenvergaderin waIt„ werden de heren C. de Jon 5lajien en Dorrepaal in het beslui herkozen, terwijl de heer Didden als extra bestuursli werd toegevoegd. Wethoudt M. Tensen neemt namens h college van burgemeester c t wethouders voortaan deel i het bestuur. SJ' politie «ffeel groti OMSLAG HOEFT NIET OMHOOG LEIDERDORP/ALKE MADE De uitvoering van enige grote werken door waterschap „De Oude Veenen" zal vol gend jaar meer dan 1,1 miljoen gulden kosten. Het gaat hierbij om de aanschaf van een compu ter, baggerwerk aan de Ringsloot in Alkemade, kadeverbeteringsprojecten en vernieuwing van enige gemalen. Het Waterschap kan een groot deel van de extra lasten opvangen door toename van de be lastbare opbrengst. De „omslag" of waterschaps belasting per hectare kan daarom gelijk blijven op 96 gulden. Hiermee ging de verenigde vergadering van „De Oude Veenen" gisteravond akkoord. De boezemkade van de Veen- derpolder in langs de Wijde Aa is gemiddeld tien centime ter te laag. Deze kade zal in 1987 worden opgehoogd. Eveneens in 1987 zal het Wa terschap de kade van de Ap- hense polder Gnephoek verbe teren. De boezemkade van polder Gnephoek langs de Heimans- we te ring beschermt een ge bied van circa 1800 hectare en is momenteel tien a twintig centimeter te laag. De uitvoe ring van deze kadeverbetering wordt in één keer uitgevoerd met de aanleg van het provin ciaal fietspad tussen de ge meente Woubrugge en Alphen aan den Rijn. Het fietspad wordt aangelegd over de boe zemkade van de polders Gnep hoek en Vrouwgeest en aan sluiten op de weg, genaamd „Heimansbuurt". De hoodwatergang van de La- genwaardsepolder in Koude kerk wordt in 1987 over een lengte van 7 meter met drie ëneenhalve meter verbreed ter hoogte van het gemaal. Hiermee hoopt het Water schap te bereiken dat de stroomsnelheid ter plaatse minder wordt, waardoor opho ping van vuil bij het gemaal kan worden voorkomen. Eind 1986, als de gemalen van de polders Achthoven en Honsdijk zijn vernieuwd, zal het gemaal van de Rodepolder in Leiderdorp nog het enige dieselgemaal van het Water schap zijn. Dit gemaal is in 1976 geheel vernieuwd en funktioneert goed. Wegens een te korte vijzel zal het echter binnen een periode van zeven jaar moeten worden vervan gen. Het nieuwe gemaal komt dan op een andere lokatie. De bemaling van de Lisser- poel Rooversbroekpolder wordt vernieuwd, afhankelijk van het tijdstip dat in de pol ders in de gemeente Lisse een voorstaan, zal het ontpolderde gebied van ongeveer 90 hekta- ren met 1800 objecten, voorna melijk woningen en eigen dommen van in totaal circa achthonderd eigenaren, weer binnen waterschapsverband worden gebracht zodra de sla perdijk in de Poelpolder wordt verwijderd. Waterschap „De Oude Veenen" is op bestuur lijk niveau hierover in overleg met de gemeente lisse. „De Oude Veenen" overlegt momenteel met het provincie bestuur over het dempen van de afgedamde Bruine Wate ring en de Spijkersloot. Wan neer dat mogelijk is, zal de on dergrond aan de naastliggende eigenaren worden overgedra gen. Het dempen van de Ak- kersloot is niet mogelijk in verband met de aldaar aanwe zige molen (Hoogmadese mo len). RESTAURATIE VEENSE SLUIS KOST KWART MILJOEN LEIDERDORP/ROELOFA- RENDSVEEN Dijkgraaf J. Uittenbogaart van Waterschap „De Oude Veenen" ontkende gisteravond met klem, dat het schap van plan zou zijn tol te heffen op het gebruik van de sluis in Roelofarendsveen om daarmee de restauratie te fi nancieren. Tijdens de begro tingsbehandeling van de ge meente Alkemade had wet houder Verhaar aan de raad laten weten dat „De Oude Veenen" dat van plan was. Dijkgraaf Uittenbogaard deel de de Verenigde Vergadering, die gisterenavond bijeen was voor de behandeling van de begroting, mee dat restauratie van de lekke sluis, een kwart miljoen gulden zal gaan kos ten. De sluis van de Veender- en Lijkerpolder buiten de be dijking in Roelofarendsveen is in beheer en onderhoud bij Waterschap „De Oude Vee nen". De sluis diende in het verleden als vaarontsluiting voor de in die polder gevestig de tuinbouwbedrijven. Nu is de sluis alleen nog van belang voor het vervoer van bagger en voor de recreatievaart uit de polder naar het Braasse- mermeer. Het Waterschap meent dat het niet tot haar taak behoort om recreatieve belangen te behartigen en wil daarom van de sluis af. De ge meente Alkemade vindt dat de sluis als een dorpsgezicht moet worden aangemerkt. Er zijn evenwel door beide overheden nog geen mogelijkheden ge vonden om de sluis in onder houd over te doen naar andere instanties of overheden dan het Waterschap. Behalve de gemeente Alkemade, zal ook „De Oude Veenen" stappen ondernemen om subsidies te verkrijgen voor de dringend noodzakelijke restauratie van de sluis in de loop van 1987. iets !W< Het eerste elftal van Majella, de voorloper van Alkmania. ALKEMADE De Wete- ringse voetbalvereniging „Alkmania" viert deze week met een tentoonstelling en een receptie op zaterdaga vond het 40-jarig bestaan. Vóór de oorlog waren er ei genlijk in Oude Wetering twee voetbalclubs: „Majella" (van: H. Gerardus Majella) en „Weteringse Boys". Majella was een katholieke vereniging; Weteringse Boys een algemene. Ze zaten sa men op één voetbalterrein in de Gogherpolder op het toen malige land van veehouder Hulsebosch ten noorden van de huidige landijsbaan. Dat kon, want Majella speelde op zondag en Weteringse Boys zaterdag. Tijdens de bezettingsjaren werden alle verenigingen op geheven, dus ook Majella en Weteringse Boys. Majella had evenwel enige schulden vóór dé oorlog. Om aan de gevol gen ddarvan te ontkomen „pikte" de vereniging bij de hernieuwde oprichting van de voetbalclub op 15 novem ber 1945'de naam „Wetering se Boys", die later in 1979 zou worden omgezet in „Alkma nia". De in juni 1946 herop gerichte oorspronkelijke „Weteringse Boys" koos uit arren moede de naam SVOW (Sportvereniging Oude Wete ring). De samenwerking tus sen beide voetbalclubs vlotte niet meer na de oorlog. Toch is er in mei '1946 nog even ge sproken over een mogelijke fusie. De r.k. sportvereniging „We teringse Boys" is in 1945 offi cieel opgericht door kapelaan Aarts. De club verhuisde naar een terrein in de noord oosthoek van de Gogherpol der (waar momenteel grond werkzaamheden voor wo ningbouw worden verricht). Volgens een artikel in de sta tuten van de Sportvereniging „Weteringse Boys" van no vember 1945 kon het lid maatschap ondermeer eindi gen op grond van „gemengde verkering". Recht op beroep was in dit geval mogelijk bij de sportadviseur van het bis dom. De leden van „Wete ringse Boys" waren allen af komstig van Leimuiden, Oude en Nieuwe Wetering. Frappant genoeg was er niet één Veender lid. Vóór elke voetbalwedstrijd moesten de spelers de spij kers, waarmee de noppen aan de voetbalschoenen vast zaten, goed controleren, niet omdat dat veiliger was, maar omdat de voetballen zo dun waren. De leren veterballen moesten in die tijd nog door de schoenmaker worden ge repareerd. Aan de veters kon je je bij het koppen-lelijk be zeren. Voetballers droegen daarom in die tijd haarban den. In 1949 betrok SVOW eigen voetbalvelden in de gemeen te Haarlemmermeer ter hoogte van Weteringbrug. De Wetering Boys gingen van toen af aan het veld in de Gogherpolder alleen bespe len. Grote problemen waren er in die tijd over de koeien- stront op het speelveld. De „Boys" droegen in 1946 zwar te broeken met witte shirts. Pas veel later is dat veran derd in het nu bekende blauw-oranje tenue. Omdat de financiële positie acht. ond 1 de La reel ille vak ste jaren na de oorlog, werd aan de politie verzocht om de mensen die vanaf de dijk gratis naar de voetbalwed strijden keken, te verwijde ren om ze zó te dwingen tot het kopen van een kaartje. Langs het veld werd boven dien een rij bomen geplant ter voorkoming van gratis in kijk. Het tienjarig bestaan van Weteringse Boys moest geld opleveren en daarom werd het feest gevierd met.... ëen voetbalwedstrijd van DOSR tegen een tegenstan der die niet „uit de buurt" mocht komen. In 1963 namen „Weteringse Boys" en de Veense club DOSR het huidige sportpark aan de Alkemadelaan in ge bruik. Het complex kostte de gemeenschap vierhonderd duizend gulden. Uit de raads- notulen van die tijd blijkt, dat de toenmalige wethouder Wagenaar (thans burgemees ter) heel wat overredings kracht nodig had om het plan erdooc te drukken. De financiering kwam onder meer rond met behulp van komsl itelijl ringt de opbrengst van omgekapte bomen aan de Ripselaan. Uit briefwisseling tussen Wete ringse Boys en de gemeente Alkemade blijkt dat de Wete ringse club zich behoorlijk achtergesteld voelde zichte van DOSR. Zo had de Veense voetbalclub een goed en makkelijk bereikbaar par keerterrein. Weteringse Boys niet. De kosten van electrici- teitskabels waren a Weteringse vereniging veel duurder dan voor de Veense, die de kabel van dichtbij kon doortrekken. In 1969 werd in Leimuidene en eigen voetbalvereniging i,c „De Kickers" opgericht. Of Ljercj, dit consequenties had voor T het ledenbestand van Wete- L.slr£ ringse Boys is niet helemaal t duidelijk. Wel is nog aan de g KNVB verzocht om de naam - Weteringse Boys te mogend «|a. wijzigen in DDC (Drie Dor- ^ói pen Combinatie), omdat de club vanouds bestond uit le den van Oude en Nieuwe Wetering en Leimuiden. Vanaf 1971 kregen ook vrou wen de kans om aan voetbal te doen bij de damesafdeling van de toenmalige Wetering se „Boys". Twee jaar later werd gestart met welpen voetbal, hiervoor werd de minimum leeftijd gesteld op zes jaar. Het Alkmania-da- mesvoetbalelftal werd in het seizoen 1979/1980 landskam pioen. Nu nog steeds spelen ze „stadsinterregionaal" de hoogste klasse bij het da mesvoetbal). In 1979 werden de Wetering se Boys omgedoopt in „Alk mania". Deze meer algemeen Alkemadese naam verbeter de de kans op het verkrijgen van subsidie. Momenteel heeft Alkmania bijna vierhonderd leden. Meer dan de helft, namelijk 240 leden vallen in de jeugd- klasse. In totaal heeft Alk mania 26 elftallen plus enige welpengroepen. Er zijn drie dames elftalli twee junioren dames elftal- De toekomst van de jubilerende vereniging. RIT ORD tisch dlijd. zines Iieks lati COLLEGE ZOETERWOUDE: ZOETERWOUDE In Zoeterwoude is geen grote interesse voor emancipatiewerk. Aldus het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude in een reactie op de algemene be schouwingen mede naar aanleiding van verwijten van Progres sief Zoeterwoude. „Ons kan niet verweten worden dat er geen uitgesproken beleid wordt gevoerd. In het welzijnsplan, dat toch mede door de pro gressieven is vastgesteld, is géén expliciet hoofdstuk emancipatie opgenomen" aldus het college. Voorts zijn eind vorig jaar alle vrouwenorganisaties en politieke partijen aangeschreven met de vraag of zij aktiviteiten hebben welke als emancipatorisch kun nen worden aangemerkt. Slechts de Stichting VOS heeft daarop gereageerd met het verzoek om subsidie en dat is met een posi tief advies voorgelegd aan de gemeenteraad. „Het vrijwel ontbreken van reacties vanuit de belangenvereni gingen doet ons vermoeden dat er in de gemeente geen grote belangstelling voor het emancipatiewerk is" zo reageren burge meester en wethouders die er nog aan toevoegen dat één van de kenmerken van emancipatie is, aat het niet dwingend kan wor den opgelegd of voorgeschreven. Het college laat ook op een andere wijze afkeuring blijken over opmerkingen van Progressief Zoeterwoude. „De wijze waarop deze fraktie zich uitspreekt over de kwaliteit van de uitgevoerd asfalteringswerkzaamheden vinden wij bijzonder teleurstel lend". Daarmee wordt bedoeld het werk in het landelijke gebied Ommedijk/Weipoort/Uiterdijk/Noord Aa. De progressieven vond dat het karwei slordig was uitgevoerd en verwachtte dat na de winter een opknapbeurt noodzakelijk zou zijn. Die mening wórdt door B. en W. niet gedeeld. Jarig Blokhuis Het winkelcentrum Blok huis in Lisse bestaat tien jaar. De feestelijkheden rond dit tweede lustrum worden morgenmiddag om 16.00 uur geopend door burgemeester G.J. van der Krolt. Op het programma staan onder meer een balonneitwedstrijd voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur, vrij dag en zaterdag van 14.00 tot 17.30 uur het zogenaamde stokkenspel. Zaterdag staat op de grote parkeerplaats ook een Moon walk vanaf 11.00 uur uur en tussen 13.00 en 16.00 uur treedt de steel- band High Chaparral op. Parapsychologie Twee lezingen over parapsy chologie worden op de don derdagen 14 en 21 november gehouden in het Gemeente centrum aan de Lijt weg in Oegstgeest. Spreker is de heer Van den Muyzenberg, medewerker van het Parap sychologisch In ti tuut in Utrecht. De eerste bijeen komst gaat over de plaats van de parapsychologie in de evolutie van de mens en de tweede handelt over de integrale geneeswijzen. Kaarten zijn verkrijgbaar bij K&O en aan de zaal. Huisexposi tie De parterre van de Storm van 's Gravensandeweg 18 in Wassenaar is vanaf don derdag tot en met 24 novem ber weer ingericht voor een huisexpositie. Tapijten, sto la's en zijden shawls, kera mische dier- en gebruiks voorwerpen, bronzen dier en hondeplastieken, tempe ra, gewassen tekeningen, ke ramische kleinplastieken, aquarellen en glas van Stu dio 'De Oude HornD agelij- ke geopend van elf tot vijf uur en donderdagavonds van zeven tot negen uur. 'f Kliekske Het traditionele Vlaamse volksmuziekensemble 't Kliekske treedt vrijdag op in De Schuur in Hoogmade. Deze groep brengt op au thentieke instrumenten zoals draailier, de hommel en de klompviool een uitgebreid repertoire, dat terug gaat tot de Middeleeuwen. Aanvang 20.15 uur, entree 7,50, tot 16 jaar en Pas o5-houders /S Nostalgie Het Dienstencentrum de Beukenhof aan de Eikenlaan in Lisse is de zaal waarin op vrijdag (20.00 uur) en op woensdag 22 januari (twee maal) nostalgische films worden vertoond. De verto ningen zijn georganiseerd door de amateur filmclub voor de Bollenstreek Amfi '66. Getoond worden typi sche Lissese beelden van vroeger. Kaarten zijn ver krijgbaar bij de VvV-Lisse voor een rijksdaalder. Voor informatie: 02521-10909 of 13495. De Meerkoet In Lisserbroek wordt op vrijdag en zaterdag dubbel feest gevierd. Het dorpshuis „De Meerkoet" bestaat 15 jaar en tevens wordt de uit breiding van het dorpshuis in gebruik genomen. Vrij dagmiddag is er voor de kin deren tot en met de derde klas van het basisonderwijs een theatergroep, en voor de iets ouderen een disco, com pleet met rock and roll-de monstratie. Vrijdagavond is de zaal voor de jeugd van 12 tot en met 15 jaar. Zaterdag morgen is er gelegenheid tot bezichtiging van de nieuw bouw en s avonds zijn er een receptie en feestavond. Jonge organist De 16-jarige organist Vin cent de Vries uit Schevenin- gen, leerling van het Ko ninklijk Conservatorium in Den Haag, bespeelt vrijdag het Van den Heuvelorgel van de Nieuwe Kerk in Katwijk aan Zee. Vanaf 20.15 uur brengt hij werken van Brewer, Van de Gheyn, Williams en Vierne. Daar mee presenteert de ook wel als wonderkind bestempelde Vincent zijn tweede LP. Het concert sluit hij af met 'Fan tasie over de Avondzang' van Feike Asma. Entree6, CJP- en Pas 65-houaers 4,50, jeugd tot en met 16 jaar 1,50. Ruilen De ruilvereniging Alkema de houdt op vrijdag haar maandelijkse ruilcontacta- vond van postzegels, mun ten, en dergelijke in Dorps huis De Alkeburcht aan het Noordeinde in Roelofarends veen. Aanvang 18.30 uur. HAZERSWOUDE RIJNDIJK Er is de komende tien jaai geen behoefte aan een regionaal bedrijfsterrein tussen de buurt schap Groenestein en het Zoeterwoudse bedrijfsterrein Grote Polder. Uit de nota Regionale Bedrijfsterreinen blijkt, dat et veel weerstanden bestaan tegen een terrein, dat de omgeving van Leiden moet bedienen. ird. lel (1 spt De raadsfrakties van PvdA/PPR en D'66 zijn altijd al fel tegen opname van een bedrijfsterrein in het bestemmingsplan 'Tussen Rijn en Rail' geweest. Ook de ruilverkavelingscommissie heeft grote moeite met het daaraan verbonden verlies van grond voor agrarische doeleinden. Verder zal het moeilijk zijn om een aan sluiting van het terrein op de Rijndijk of Rijksweg 11 te krijgen. Uit het rapport blijkt ook dat het sterk de vraag is of er wel behoefte is aan een regionaal terrein in Hazerswoude, gezien het grote aantal bedrijfsterreinen in de omgeving. Vooral dat van Alphen a/d Rijn zal door de komst van Rijksweg 11 een sterkere 'n' leg positie gaan Een geheel andere zaak is het opnemen Rails, van een terrein ten behoeve voor plaatselijke werkgele genheid. De mogelijkheid om hiervoor vier hectare te bestem men werd gisteren door de leden van de raadscommissie voor planologie en Ruimtelijke ordening open gehouden. Eerst moet bekeken worden of hieraan wel behoefte bestaat. Indien dit het geval blijkt te zijn zal dit alsnog opgenomen kunnen worden. Maar blijkt de behoefte hieraan niet aan het licht te komen, dan zullen ook deze vier ha. een agrarische bestemming krijgen. het plan Rijn en """H |,we 3 3oo word 20.00( ning het 8 van ieel nero

Leidse Courant | 1985 | | pagina 14