Er zijn zeker betere plaatsen woonwagens in Wassenaar voor NAAL Secretaresse moet haar baas steeds een stapj< voor zijn ai ADVOCATEN BUURTBEWONERS VOOR AROB-COMMISSIE: Veluwse koren in Oude Wetering Nederland dreigt kansen te missen Telefoonstoring in regio Alphen Gasunie wil af van gasprijscontract Versmalling verwijderd uit Noordbuurtseweg LEIDEN OMGEVING GeidóaQowuvnt DONDERDAG 24 OKTOBER 1985 PAGWfpEfr lenstuerlening rijdag 25 oktober r Apotheek Centraal in i Apotheek Boehmer in BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconessenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16.00 tot 17.00 uur senen dagelijks van 14.00-14.45 u. en van 18.30-19.30 u.; klasse afdelingen ook 11.15-12.00 u. Kraamafdeling: dag. van 11.15- 12.00 u. (alleen voor echtgeno ten) van 15.00-16.00 u. en van 18.30-19.30 u Kinderafdeling 19.00-19.30 u. Inten sieve verpleging: dag. van 14.00- 14.30 u. en van 18.30-19.00 u. Sport-Medisch Adviescentrum: Spreekuur ma. 19.30-20.30 i verpleegkundige) zijr van 14.15-15 00 u en van 18.30- 19.00. Rijnoordziekenhuis: Dagelijks 14.30-15.15 u. en 18.30-19.30 u. Extra bezoek hartbewaking: Extra t ling: 19.30-20.30 u. Kinde ling 15.00-15.30 u. alleen ouders 18.00-18.30 u. LEIDSE RECHTSWINKEL ridisch Adviesbur terssteeg 10. tel. 130775; afde ling belastingen: alleen op af spraak. klachtenbureau: di. en do 18.30-2030 afdeling vreemdelingenrecht ma 13-15 en do 18.30-20.30. afdeling vrouw vr. 10-12 S.O.S.-DIENST Telefonische hulpdienst. tel 071-125202. spreekuren ma. en di. 10.00- 12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULAN CEDIENST Hulpverlening in Leiden. Leiderdorp. Oegstgeest. Rijnsburg. Valkenburg. Voor schoten. Warmond en Zoeter- woude. Tel. 071-174141. BURGERRAADSLIEDEN Ko renbrugsteeg 2. tel. 143171 (kantooruren). Spreekuren i KINDER- EN JONGERENTELE FOON Op woensdag- en za- rdagmiddag 1 foon 071 - 120611 dienst: di 14 00-15.00 u. Apollo- RAAD VAN ARBEID Hoge Rijndijk 306. Leiden, tel 071- 899375. Kantoor geopend ma. t/rn vr. 9-12 u. 14-16 u. Telefoni- Binnenstad: Gerecht 10, 17.00-18.00 u.; Nc gendorpstraat 36, ma. 10.30- riftstraat 49a, Morskwartier: irtier, Topaas- VOORSCHOTEN Spreekuren: ma. 19.00-20.00 u. wo. en vr. 9.00-10.30 u. Leidseweg 33, Voorschoten. Tel. 3254. SP HULP- EN INFORMATIE DIENST Groenesteeg 33. STICHTING VRIJWILLIGERS CENTRALE Pallasstraat 1. Al phen aan den Rijn. Tel. 01720- 33033 Begeleiding en opvang dan ook, tijdelijk hulp nodig heb ben. Bovendien wordt informatie verstrekt over andere mogelijk- 149064. Dagelijks bere persoonlijk ge- WERKENDE JONGEREN Klachten- en informatieuur Elke dinsdagavond van 17.00 tot 20.00 u. KWJ-kantoor Koppen- hinksteeg 2. Leiden. Tel. 071- 121139. WERKLOZEN ADVIES CEN TRUM Breestraat 19. tel. 122000. Spreekuur ma en do. 123271. Spreekuur v 16.00 u. FIOM Hulpverlening bij z gerschap en alleenstaand oi schap, Langegracht 61. NW Leiden, tel. 144715. Bloembollenmarkt voor Ghana-project Teofilo Santi (76) plotseling overleden Grote Kleumdag ZOETERWOUDE De hervormde Zendingscom missie houdt komend weekeinde een bloembollen- markt in Zoeterwoude. Morgen van drie tot zes uur en zaterdag van tien tot drie uur zijn de bloembollen verkrijgbaar in „Ons Huis" aan het Kosterspad. De opbrengst is bestemd voor het lees- en schrijfprojekt in Ghana. De belangstelling om te leren lezen en schrijven is enorm groot onder de bevolking van Noord-Ghana. Lesley Reiziger is daar inmiddels vijf jaar jaar werk zaam met het lees- en schrijfprojekt en in het district Bawku zijn zo n 60 cursussen opgezet met in totaal mee dan 1.500 leerlingen. Het ontbreekt Reiziger - die geheel onbezoldigd dit werk verricht- evenwel aan de meest elementaire hulpmiddelen om les te kunnen geven. Hulp is dan ook onontbeerlijk en de bloembollenactie is één van de activiteiten die geld in het laatje moet brengen. ZOETERWOUDE Op 76-jarige leeftijd is gisteren plotse ling overleden de heer Teofilo Santi, tot voor kort direkteur van het Napolitaanse weeshuis Casa Materna waarmee Zoe- terwoudse jongeren een hechte band onderhouden. Morgen middag om twee uur zal in Napels een dienst worden gehou den waarna bijzetting van de overledene zal plaatsvinden. Bij de uitvaartplechtigheid zullen namens de Zoeterwoudse werkgroep Casa Materna aanwezig zijn Tineke de Joode en Ronald de Hoop. Tientallen jaren heeft Teofilo Santi met zijn broer Emanuele de direktie gevoerd van het weeshuis Casa Materna. Begin dit jaar op 31 januari overleed Emanuele Santi op 80- jarige leeftijd terwijl afgelopen zomer een zus van de Santi's kwam te overlijden. Met Teofilo is een tijdperk van de San ti's afgesloten. Thans wordt de direktie gevoerd door Gigo en Daniele Capuano-Santi die beiden vorige week nog in Zoe terwoude waren. in Leidschendam LEIDSCHENDAM De laatste grote wedstrijd van het windsurfseizoen is op zondag 27 oktober op de Leidschen- damse recreatiepias Vlietland. Onder de titel „De Grote Kleumdag" houdt de windsurfafdeling van watersportvere niging Leidschendam deze wedstrijd, die een manche-course-race bevat over drie manches, waarop volgens drie manches op een olympische driehoek wordt gevaren. De finale oni het man che-kampioenschap 1985 is 's middags. De bekendmaking van de clubkampi oen voor de eerste en tweede divisie en de prijsuitreiking zijn die dag om 17.00 uur. Nadere inlichtingen zijn verkrijg baar bij Paul Thijsse (070-277092) of Aad van Vliet (070-278040). WASSENAAR/DEN HAAG De bewoners van de Dirk de Raetlaan in Wassenaar blijven te gen de aanleg van het woonwagenparkje „Lager- weide" naast hun flats. Dat bleek gisterochtend weer eens duidelijk bij de behandeling van de be zwaren, die door 132 be woners zijn aangetekend tegen de verklaring van geen bezwaar, die de pro vincie voor de woonwa genstandplaats heeft afge geven. „Treuzelend zig zag beleid", meende een van de advocaten van de bewoners. Volgens hen is het beter om in Wasse naar aan de Storm van 's- Gravesandeweg of aan het Polderpad woonwagens te plaatsen. Aan de Ruigelaan staan nu nog alle woonwagens van Wassenaar. De provincie vindt deze lokatie (vlakbij Marine vliegkamp Valkenburg) onge schikt. Woonwagenbewoners vonden dat ook en bezetten vorig jaar met caravans de tuin van raadhuis de Paauw, om hun eisen kracht bij te zet- Zo kwam uiteindelijk „Lager- weide" uit de bus. nadat een woonwagenstandplaats aan het Polderpad, ook in Wassenaar- noord. was afgewezen door de gemeente. Door wethouder mr. A.F. Cocheret de la Mor- ninière (ruimtelijke ordening) werd in juli 1984 gezegd: „La- gerweide is de minst slechte oplossing voor de problemen die er zijn". Maar de buurt bleek het daar volstrekt mee oneens en maakte herhaalde lijk bezwaar tijdens de hoorzit ting hierover in gemeentelijke commissievergaderingen en de gemeenteraad. En gisteren dan bij de provincie. De bezwaren van de buurt: een bedorven uitzicht, verlies aan privacy en te verwachten overlast. Met name het probleem dat de slaapkamers van de flats straks uitzien op acht woonwa gens en acht sanitaire units met een berging vindt men verontrustend. Schadeclaims vanwege vermindering van de waarde van buurt zijn niet uit gesloten, werd destijds al ge zegd. Gisteren werd tijdens de zit ting van de Arob-commissie door advocaat, mr. G.R. Het bezwaar van advocaat mr. A.W.G.W. Daverveldt wordt door de gemeente ook niet als steekhoudend beschouwd Volgens die advocaat is Lager- weide bovendien niet geschikt der Plas duidelijk gemaakt dat «Is woonwagenstandplaats, buurt „betere plaatsen omdat daar de noordelijke kent". Zo zouden in het bosje vlakbij het attractiepark Duin- rell, aan de Storm van 's-Gra- vesandeweg best acht woon wagens kunnen staan. Ook het Polderpad, bij de Lignestraat moet volgens de advocaat niet worden vergeten: „Beide plaatsen zijn voor de onwo- nenden daar veel minder be zwarend dan de thans ter dis cussie staande plaats". Een woordvoerder van de gemeen te maakte desgevraagd duide lijk dat die de mening van de buurt bepaald niet deelt. randweg is gesitueerd. Na de aanleg van Lagerweide is de weg eenvoudig niet meer te realiseren. De Arob-commissie geeft het college van Gedeputeerde Sta ten binnenkort een advies over de door de buurt aangete kende bezwaren. Mochten de bewoners in het gelijk worden gesteld, dan moet Wassenaar een andere plaats zoeken voor de woonwagens. Of het zo ver zal komen, wordt in ieder ge val door de gemeente betwij feld. De Verenigde Veluwse Koren. OUDE WETERING Na succesvolle optredens in voor gaande jaren verzorgen de Verenigde Veluwse Koren op dinsdagavond 29 oktober op nieuw een koor- en samen- zangavond in de Gereformeer de Kerk van Oude en Nieuwe Wetering. Er wordt die avond op bijna tweehonderd koor zangers en -zangeressen gere kend. Ze zullen gekleed zijn in de Oud-Veluwse klederdracht. Behalve de Verenigde Veluw se Koren werken ook de sop raan Janny van Campen, de tenor Peter Kits. de trompet tisten Henk en Herman Drost en de organist Jan Mol aan deze zangavond mee. Hannie Ponsteen tekent voor de pre sentatie. De koor- en samen- zangavond vangt om 20.00 uur aan en de kerkdeuren gaan ruim een half uur voor de aanvangstijd open. De toe gangsprijs bedraagt vier gul- De Verenigde Veluwse Koren, die meestal kortweg aangeduid worden als de V.V.K.. vormen reeds twintig jaar het unieke verband van vijf zelfstandige koren uit de plaatsen Putten, Ermelo, Harderwijk, Hierden en Hulshorst op de Noord- West Veluwe. Al die jaren is de muzikale leiding van deze koren in handen van Marinus Brandsen. De Verenigde Ve luwse Koren genieten landelij ke bekendheid. Zij treden vele keren per jaar op, niet alleen in de eigen regio maar ook door het gehele land. Ook tre den zij regelmatig op voor te levisie en radio. Er zijn dertien langspeelplaten van de V.V.K. verschenen. De koorleden zin gen vooral eenvoudige geeste lijke liederen. Zij doen dit wel met een geheel eigen sound. Ook dit keer heeft de heer C. Los -uit Nieuwe Wetering het initiatief tot het houden van deze grote zangavond geno men. Mede omdat vorige op tredens van de koren in Oude Wetering erg in de smaak zijn gevallen wordt er ook nu weer veel belangstelling verwacht. Toegangsbewijzen worden dan ook in voorverkoop verkocht. Ook zijn op de zangavond zelf toegangsbewijzen bij de ingang van de kerk verkrijgbaar. De voorverkoopadressen zijn: Fa. Los, Dorpsstraat 28, Leimui- den; G. van Staveren, Kerk straat 84, Oude Wetering; P. Kinkel. Vrouwgeestweg 36, Woubrugge en C. Los, Voor weg 71, Nieuwe Wetering. MINISTER SMIT BIJ WEGENBOUWERS IN ALPHEN: ALPHEN AAN DEN RIJN De ontwikkelingen op het ge bied van infrastructuur, trans port en telecommunicatie zul len in één beleid samenge voegd moeten worden. Alleen op die manier zal ons land de vooraanstaande positie binnen de internationale handel kun nen behouden. Minister Smit-Kroes (Verkeer en Waterstaat) zei dit vanmid dag in Alphen aan den Rijn op een bijeenkomst van wegen bouwers. In haar rede wees de bewindsvrouwe erop dat de industriële zwaartepunten in de wereld verschuiven van de gebieden rond de Atlantische oceaan naar de regio rond de Stille oceaan. Als voorbeelden daarvan noemde zij de ont wikkelingen aan de Ameri kaanse westkust en in oost- Azië. Ook in Europa zijn ech ter ontwikkelingen gaande. De Noordduitse havens verbete ren hun verbindingen met zuid-Duitsland ten behoeve van de industrie daar. België verbetert de oost-westverbin- dingen om te kunnen profite ren van een oplevende handel tussen Engeland en Duitsland. Frankrijk werkt zowel aan de noord-zuidlijnen als de oost- westverbindingen. „Interna tionaal is er een gevecht gaan de om de beste posities te ver krijgen bij de internationale vervoersstromen en Neder land mag zich niet in een geï soleerde positie laten manoeu vreren". aldus de minister. Smit-Kroes benadrukte op nieuw dat een goed wegennet één van de voorwaarden is voor het behoud van onze handelspositie. Zij riep de we genbouwers op meer te doen aan de kwaliteit van hun pro- dukt. Vooralsnog zal in het be leid gewerkt worden aan het opheffen van knelpunten en het aanlegen van ontbrekende schakels in het wegennet. Dat tempo moet omhoog. Een vol gend kabinet zal daarvoor geld moeten uittrekken, aldus de spreekster. ASFALTERINGSWERKZAAMHEDEN AAN MOLENPAD ZOETERWOUDE Het Mo lenpad, de Broekweg en het parkeerterrein van sportpark Haasbroek worden de komen de dagen aangepakt. In ver band met asfalteringswerk- zaamheden is het Molenpad vandaag en morgen gesloten voor al het fietsverkeer. Op het parkeerterrein van Haas broek (het gedeelte ter hoogte van de voetbalvelden) worden thans al allerlei voorbereiden de werkzaamheden verricht voor het opnieuw asfalteren van het parkeerterrein. De kwaliteit van het terrein is zeer verslechterd en dat komt mede door het veelvuldig par keren van vrachtauto's terwijl de fundering daarop feitelijk niet is berekend. Het ligt dan ook in het voornemen om het parkeerterrein als verboden gebied te verklaren voor vrachtauto's. Werkzaamheden worden ook verricht aan de Broekweg en dat betekent dat dinsdag 29 en woensdag 30 oktober het ge deelte van de Broekweg tussen Weipoort en Benthuizen/Ha- zerswoude-dorp voor alle ver keer afgesloten zal zijn. Op die twee dagen zal derhalve de buurtbus niet naar Gelders- woude en Benthuizen rijden. Swinging African Night". Het feest begint om half ne gen en wordt gehouden in vrijetijdscentrum De Ridder hof in Koudekerk aan den Rijn. De groep Zimba ver zorgt de muziek. Daarnaast zijn er diverse stands aanwe zig met informatie. Voor in lichtingen en kaartverkoop: Tonnie Meijer (01714-4717) of Albert Dorrestein (01714- 3787). Kaartseizoen Het Bejaardencomité van Oud Ade opent morgen avond het kaartseizoen. Van af half negen precies kunnen liefhebbers kruis- en klaver jassen om prachtige prijzen m café 't Lage Land" aan de Leidseweg in Oud Ade. In schrijven vanaf acht uur. African Night De Wereldwinkel Hazers- woude viert zaterdag het driejarig bestaan met een Afrika-avond onder de titel 91323. Bonifacius Operettevereniging Bonifaci us uit Alphen voert zater dagavond de operette Ein Walzertraum van Oscar Straus ten tonele in het Ash- ram-college aan het Marsdiep 289 in Alphen. Solisten zijn de sopraan Margaret Roest en de tenor C. Doesburg. Aan de vleugel zit Th. de Graaf. Dirigent is Domingo Belled. De uitvoering begint om acht uur. inlichtingen bij J. W. Luijnenburg, Alphen. 01720- ALPHEN AAN DEN RIJN/DEN HAAG Een telefoonstoring in het district tussen Alphen aan den Rijn en Leimuiden heeft gistermiddag ongeveer de helft van het telefoonverkeer van en naar deze plaatsen onmogelijk gemaakt. Ook een deel van het telefoonverkeer van en naar het buitenland, dat loopt via de centrales in Rotterdam en Amsterdam is hierdoor gestoord. Een woordvoerder van de PTT heeft dit gisteravond meegedeeld. Volgens hem zijn er mankementen aan drie kabels. De oorzaak daarvan weet de woordvoeder niet. Gevolg is dat 7000 verbin dingen verbroken zijn. De storing is vanochtend vroeg opgehe- DEN HAAG De Gasunie wil het in mei van dit jaar met de VEGIN en het Landbouw schap gesloten contract over de gasprijs voor tuinders her zien. De Gasunie wil af van de bepaling in het contract dat de tuinders tot eind mei 1986 nooit meer dan 45 cent voor hun gas betalen. VEGIN en Landbouwschap hebben de eis van de gasverkoper inmiddels afgewezen. Minister Braks (Landbouw) heeft dit de Tweede Kamer in antwoord op vragen over zijn begroting 1986 laten weten. De Gasunie wil het afgesproken plafond voor de gasprijs niet meer hanteren zolang de Eu ropese Commissie of het Euro pese Hof het contract niet heb ben goedgekeurd. Braks meent overigens dat de gasprijs voor tuinders, die gekoppeld is aan de prijs van stookolie, voorlo pig toch niet boven de 45-cent grens komt. De bewindsman geeft de Ka mer ook te kennen dat hij voor de tuinbouw nog ruim 21 miljoen gulden overheeft. Het geld is het restant van een be drag van 300 miljoen gulden dat het kabinet eind 1981 voor energiebesparende activiteiten in de tuinbouw beschikbaar stelde. De sterke stijging van de gas prijs voor tuinders in 1984 heeft ertoe geleid dat ongeveer 35 tuinders overgeschakeld zijn op kolenstook, aldus de minister. Nu de gasprijs weer aan het dalen is, is die trend echter gestopt. Els Baak uit Roelofarendsveen neemt deel aan de finale vof' verkiezing van Secretaresse van het Jaar. ROELOFARENDSVEENSE KANDIDAA SECRETARESSE VAN HET JAAR 99 ROELOFARENDSVEEN Wie is de ideale secre taresse van Nederland? Deze vraag staat morgen centraal tijdens de aller eerste verkiezing van de Secretaresse van het Jaar. In het World Trade Cen ter in Amsterdam wordt die middag bekendge maakt wie zich het best in het secretaresse-vak heeft weten te bekwamen. De verkiezing is een initiatief van de Uitzendorganisatie Manpower. Els- Baak-Van Berkel (28) uit Roelofarendsveen is één de tien gelukkigen die tot de finale is doorgedrongen. „Niet dat ik zo veel waarde aan die titel hecht", haast zij zich te zeggen. Haar baas las de ad vertentie in de krant en gaf Els zonder haar medeweten op voor de verkiezing. „Ik wist eerst niet wat me overkwam, maar ik voelde me best ge vleid. Ik beschouw het als een blijk van waardering", vertelt Els. Sinds vier jaar werkt zij drie dagen in de week op een advocatenkantoor in Haarlem. Haar opleiding als directie-se cretaresse kreeg zij in Den Haag. Om voor de finale in aanmerking te komen moest zij haar eerste blijk van vak kennis leveren via het schrif telijk beantwoorden van vra gen die betrekking hebben op de werksituatie van een secre taresse. „Het is een soort test hoe je je als secretaresse uit denkbeeldige netelige situaties op kantoor weet te redden". Dilemma Zo luidde één van de vragen: Wat te doen als je baas je dui delijke instructies heeft" gege ven hem tijdens een bespre king niet lastig te vallen met telefoontjes en zijn moeder belt vervolgens op. Wanneer zij hoort dat hij niet gestoord mag worden, verzoekt zij de secretaresse dringend maar net te doen of zij niet gebeld heeft. Hoe lost de ideale secre taresse dit dilemma op. Moet zij het haar baas vertellen of gehoor geven aan het verzoek van zijn moeder? Els: „Ik heb voorgesteld om in dit geval de moeder na de bespreking te rug te bellen en te vragen of zij haar zoon alsnog wil spre ken. Maar of de ideale secreta resse dat ook zo zou doen weet voegt zij daar beschei- de jury moet verschijnen cer P}e' onderdelen Wr"8.br£ op ijdstip deelt: vakkennis die zich spitst op je eigen werkoi °^er ving en presentatie. De r "r a waarop je op andere n overkomt is uiteraard ooi langrijk in dit vak". Op de vraag welke i elde, Dverlas het J goede voldoen, weet Els geen klaar antwoord. „Er soms nogal schampertjes dit vak gedaan. Je bentrjfd dan een verlengstulP de baas; alleen goed fie zetten en de telefc verder zouden moeten zijn. efficiëntie en andere vaktf nische vaardigheden, i vooral proberen haar j steeds een stapje voor te^- en hem zoveel mogelijk uit handen nemen". Het or" niseren en afspraken mal het beheren en bijhouden de hele papierwinkel diel» advocatenbureau met meebrengt en het omgaan mensen maken ook dat zij haar vak nog sti met veel plezier uitoe|)ER£ „Voorwaarde is natuurlijk Je ac dat je goed met je baas op schieten". krf De winnares krijgt morgei J n halve de eretitel, i tiereis en een wisseltrofeeg er is ontworpen door de kuij Marte Röling. „Metne volle titel verbetert misschiei kans op een goede baan. I echter prima in mijn hui baan. Ik hoef niet ik is is vö de 1 weg. Maar het blijft natuu lerop' spannend om mee te doen ra Een deskundige jury m morgenmiddag in het W, Cronkite Press Center varir Vl World Trade Center uit w titel voor het komende mag voeren. In de jury n< onder anderen de presid van de Nederlandse Vei ging van Directiesecretares de voorzitter van Secretai Netwerk, een redactrice i Ring lerdo hee :ersc de L; dorp. het Secretaresse Magazine ner secretaris van het Nederl Centrum Commissarissen en de di teur van de Stichting M y schappij en Onderneming ting. Zij maakten ook de e selectie uit de honderden ses uit heel Nederl In8 de competitie opg v^ker i werden. Na afloop vailnkelij den i toe. Over wat haar vrijdag tijdens de finale te wachten staat tast Els Baak nog in het duister. „Ik weet alleen dat je van tien uur 's ochtends tot één uur twee maal een kwartier voor bekendmaking zijn men van het televisie-pi programma RUR van Lenfering. De Secretaifc steui van het Jaar mag daarin aankondigingen van de ga lzaal verrichten. >ne i JEANNETTE SCHREUI gjng MAATREGEL HAD TE WEINIG EFFECT ZOETERWOUDE De ver smalling in de Noordbuurtse weg, die enige tijd geleden werd aangebracht om het ver keer af te remmen, is gisteren weer verwijderd. Dit omdat de maatregel te weinig effect bleek te sorteren. De andere .maatregelen op de route dr. Kortmannstraat/Dorpsstraat- /Noordbuurtseweg blijven wèl gehandhaafd. Directeur gemeentewerken Tj. van Wijk: „De versmalling had weinig effect omdat het zowel 's morgens als 's avonds ging het om verkeer dat de zelfde richting op reed. Daar door bleef de snelheid hoog. Ook voor fietsers had de maat regel nauwelijks effect. Het zelfde kan gezegd worden van de voetgangers die daar een oversteekplaats hebben. Daar om hebben we de obstakels verwijderd". De andere maatregelen ter hoogte van de kruising Dorps straat/W atertje N oordbuu rtse- weg, de kruising Dr. Kort- mannstraat/Eloutstraat en de kruising Dr. Kortmannstraat- /Schenkelweg blijven wel gehandhaafd en daar is ook een duidelijk aanwijsbare re den voor. De heer Van Wijk: „Voor het langzame verkeer zijn daar aanzienlijke verbete ringen geconstateerd. We zul len de obstakels nog wel wat iing. beter zichtbaar maken en daar wat aanpassingen gen. Het doel om het aut keer op die plekken af te men is tot op zekere ho bereikt". De verkeersremit,_"j= de maatregelen zijn bij van proef aangebracht, wel in principe is voor een proefperiode jaar verwacht de heer Tj. Wijk toch eind dit jaar al1' fers op tafel te hebben vaiB n'er resultaten. geme elf iï>ing- Werl riiijf i orde rdor k alle kgroe v lerda j besti :k<lr 'n 1 lanks

Leidse Courant | 1985 | | pagina 16