DE NIEUWE HYPOTHEKEN VAN DE NUTSSPAARBANK I 1 den haag vraagt: Vënduhuis l±l'lJj:? nutsspaarbank 5 gemeentelijk wervingscentrum Jones Lang Wootton b.v. b.v. makelaardij o.g LEIDSE COURANT ZATERDAG 19 OKTOBER 1 KEES EN SASKIA EN HUN HYPOTHEEK. PETER HAMERS EN ZIJN HYPOTHEEK. U EN UW HYPOTHEEK. Lineair, annuïteiten, leven, 1 of 5 jaar vast, maandbetaling enz., enz. Elke hypotheek van de Nutsspaarbank is weer anders: zoveel mensen, zoveel wensen, zoveel hypotheken. Neem het geval van Saskia en Kees, tweeverdieners met een leuk pandje op het oog. Saskia en Kees wisten zo ongeveer wel wat ze wilden. Lineair aflossen. Geen renterisico. Mogelijkheid tot extra aflossen. Saskia en Kees' wensen op een rijtje gezet, kwamen we uit op de Ideaalhypotheek. Een nieuwe hypotheekvorm die de voordelen van een vaste en de voordelen van een variabele rente combineert. We knippen daartoe de schuld als het ware in vijf stukken. Na het eerste jaar wordt alleen de rente over het eerste stuk aangepast aan de aktuele rente. Die aanpassing is voor 5 jaar vast. Na 2 jaar doen we hetzelfde met het tweede stuk enz., enz. Zo loopt u dus 'n beperkt renterisico. Deze methode van rente berekening spreken wij met u af voor een periode van 15 jaar. U profiteert van de renteverlagingen en de renteverhogingen komen u niet koud op het dak vallen. Omdat Saskia en Kees de voorkeur gaven aan lineaire aflossing is hun hypotheek weer heel anders dan die van Peter Hamers. Deze zag meer in annuïteiten. Eigenlijk is de enige overeenkomst tussen de Saskia en Kees-hypo theeken al die andere,op uw persoonlijke behoefte afgestemde hypotheken van de Nutsspaarbank de gunstige tariefstelling. Die mag u van ons met andere hypotheekoffertes vergelijken. Bent u geïnteresseerd in zo'n "vul uw eigen naam maar in" hypotheek? Maak dan een afspraak bij één van de ruim 80 kantoren van de Nutsspaarbank. Er is er altijd wel één dicht bij u in de buurt. DE EIGEN HUISBANK TIP-TOP AUTO EN TRUCK VERHUUR 071 - 125709 - 153627 ST AAGTENSTRAAT 14 LEIDEN AUTO HUREN per dag exd. BTW Bel. 071—125709 OAG EN NACHT ST. AAGTENSTRAAT 10-14 LEIDEN Voor luxe auto's, busjes en bestelwagens. VERHUIZEN?? BRANDT LEIDEN VERHUIZERS VAN HUIS UIT!! Onroerend-goed deskundige (M/V) Vac. nr. 52-25E5668 Voor de Gemeentesecretarie tb.v. de af deling Belastingen. Taak: Verrichten van werkzaamheden die lei den tot de vaststelling van de waarde van onroerende goederen, waarvan uitge gaan wordt bij de heffing van de onroe rend-goed belastingen. Dit houdt ondermeer in: -vaststellen van de economische ver koopwaarde van woningen; -vaststellen van de economische ver koopwaarden c.q. gebruikerswaarde van bedrijfspanden; - herwaardering van onroerend goed dat een wijziging heeft ondergaan (aan- of verbouw); - waarderen en inbrengen van het objec tenbestand van nieuw gebouwde ob jecten; - verstrekken van informatie aan belang hebbenden over de waarde van hun on roerend goed; -verzamelen van gegevens omtrent de projectontwikkeling van onroerend- goed; -behandelen van bezwaarschriften ten aanzien van de waarde. Vereisten: -opleiding op HBO-niveau (b.v. HTS- bouwkunde. HEAO economisch-juridi- sche richting met makelaardij-aanteke ning; -opleiding tot makelaar in onroerende goederen (NFM-diploma) met ervaring); - goede contactuele eigenschappen; - mobiele instelling, in bezit van eigen au to en rijbewijs; - woonachtig zijn in een straal van circa 25 kilometer rond 's-Gravenhage of be reid zijn binnen één jaar hierheen te ver huizen; -bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer B. Leuhof, tele foon 070-122227. Voor deze functie geldt: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Vrouwen, die me nen aan de gestelde eisen te voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te solli citeren. Schriftelijke sollicitaties onder vermel ding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en envelop pe en voorzien van uw adres met post code, zenden aan het Gemeentelijk Wervingscentrum, Postbus 11,2501 CA 's-Gravenhage. dvd Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden 071-125468-124060 ERKENDE VERHUIZERS BET0NGARAGES vïa,m;2.375.. BETON TUINSCHUREN 1.250.- BETON SCHUTTINGEN 69.. 2 mtr. hoog. per str. mtr. Bij deze prijzen Is plaatsing inbegrepen. Excl. BTW. Minder dan 10 mtr. 15% extra. Ook te leveren voor de zelf bouw. Wij leveren ook steen motief kleuren grijs, rood of geel. Div. modellen te bezichtigen aan de fabriek A. B. Betonindustrle, Helpol- derstr. 6 te Heeze (N.Br.). Vraag vrijblij vend onze brochure met prijslijst. A.&B. BETONBOUW Barrierweg 239, 5622 CN 040-815041 815559/434643 Vlotte levering door heel Nederland OPENBARE VERKOPING Mrs. Van Hoeken Janbroers, notarissen te Noordwijk, zijn voornemens op woensdag 23 en 30 okt. a.s. telkens te 11.00 uur v.m. in Hotel-Rest. „Het Hof van Holland", Voorstraat 79, Noordwijk, resp. bij inzet en afslag PUBLIEK TE VERKOPEN ex art. 1223 B.W.: de 2-kamerflat op de 1e verdie ping met berging in kelder aan de Toekomststraat 1 te Noordwijk aan Zee (flatgebouw hoek School straat/Toekomststraat), kadaster N 2615 A-5. Aanvaarding/betaling koopsom: aanvaarding bij betaling van koopsom uiterlijk op vrijdag 29 no vember a.s.; gegadigden dienen op de veiling des gevraagd een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen m.b.t. hun financiële gegoed heid. Bezichtiging: uitsluitend in nader overleg na (tel.) afspraak op dinsd. resp. dond. 10-15-17-22-24-29 okt. a.s. (01719-19304). Veilingcondities en nadere inlichtingen bij Mrs. Van Hoeken Janbroers, notarissen, Lindenplein- Voorstraat 85, Noordwijk (01719-19304). TE HUUR WINKELRUIMTE Op zeer goede winkelstand te Leiden nabij P C. Frontbreedte ca. 7 meter. Begane grond opp. ca. 170 m2. Huurprijs 70.000.- per jaar. Inlichtingen: Telefoon 020—641616 LEIDEN - Evertsenstraat 63 Te koop eengezinswoning met als indeling: doorzon kamer, douche met toilet en een hoekkeuken. 4 slaapkamers en op de boven- en benedenverdieping een toilet. Echt een mooie royale woning. Oplevering in overleg! Vraagprijs 129.000.- k.k. Tel. 01718-16545 der Notarissen Utrechtse \feer 22a Leiden OPENBARE VERKOOP op maandagen 21 oktober en 28 oktober 1985 telkenma le om 19.30 uur bij inzet en afslag ten overstaan van: i. Mr. J. Karstens en Mr. H. M. Karstens-van Halsema, notarissen. Plantsoen 25, Leiden, tel. 126446. 1. Geheel vrijwillig Het winkelpand met bovenwoning, onder- en bijbehoren de grond aan de Herenstraat 20 te Lelden, kadastraal be kend gemeente Leiden, sectie M nummers 7099 en 535, tezamen groot 1.13 are. Zakelijke lasten over 1985 be dragen 359.55. Het pand is verhuurd voor ongeveer 7.000.- per jaar. 2 Ex artikel 1223 Burgerlijk Wetboek Het winkelpand met bovenwoning, onder- en bijbehoren de grond aan de Breestraat 72 te Leiden, kadastraal be kend gemeente Leiden, sectie G nummers 102 gedeelte lijk. Achterstallige lasten 1.259.-, zakelijke lasten over 1985 1.212.20, exploit- en royementskosten 148.80. Bij het aangaan van de hypothecaire geldlening was het pand, volgens opgave van de eigenaar, gedeeltelijk ver huurd voor tenminste 48.000.- per jaar. De bank is niet bekend met de wijze waarop en voor welke bedragen het pand thans Is verhuurd. De bank staat niet in voor de juistheid van de door de eigenaar gedane opgave van de huurpenningen. 3. Ex artikel 1223 Burgerlijk Wetboek Het appartementsrecht rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de vierde verdieping met bij behorende berging, plaatselijk bekend gemeente Leiden, Haagplein 66, kadastraal bekend gemeente Leiden, sec tie M nummer 7707-A 40. Achterstallige lasten: service kosten vereniging van eigenaren over de maanden mei tot en met oktober 1985 ad 165.- p.m. 990.-, lasten over 1985 290.62, royementskosten 38.-, exploitkos- II. Mr. R. GAARLANDT-MEINERS, notaris, Rapenburg 43, Leiden, tel. 131645 ex art. 1223 lid 2 BW: het erfpachtsrecht van een perceel grond, eigendom van de gemeente Leiden, kadastraal bekend gemeente Lei den, sectie L, nummer 812, groot 0.57 are, met de daar op gevestigde opstallen plaatselijk bekend als Paul Kru- gerstraat 27/27a te Leiden. Het erfpachtsrecht is geves tigd tot 16 september 2056. Zakelijke lasten 1985: Erfpachtscanon Onroerend goed belasting Rijnlands Bundergeld Achterstallige erfpachtscano Exploot- en royementskosten 1.150.00 252.00 20.89 550.25 240.60 Het pand is zonder recht of titel in gebruik bij derden. GEGOEDHEID. Gegadigden dienen desgewenst op de veiling een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betreffende hun financiële gegoedheid, als mede een legitimatiebewijs. Huisvestingsvergunning. De koper dient zelf voor deze vergunning zorg te dragen. Ontruiming. De koper kan deze bewerkstelligen krach tens de grosse der veilingsakte. Betalingen. Executie-, roiements- en procureurskosten, trekgeld, achterstallige lasten en rangregelingskosten zijn voor rekening van koper. Binnen 5 dagen na de gunning moet door de koper ten kantore van de notaris een be drag gelijk aan 10% van de koopsom worden voldaan. Aanvaarding. Betaling kooppenningen uiterlijk 28 novem ber 1985. Bezichtiging: dinsdag en donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur op 22 en 24 oktober 1985 en wel na telefonisch overleg met de betreffende notaris, r Nadere inlichtingen verstrekt de notaris, die met de ver- [^<oop is belast. MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Leiden, Brucknerstraat 7 3 a 4-kamerflat gelegen op de 1e etage met in pandige berging op de begane grond. Indelirig: entree, hal, toilet, doucheruimte met wastafel, woonkamer, 3 slaapkamers, balkon op het wes ten. Aanvaarding in overleg, eventueel direkt. 70.000.- k.k. Servicekosten 17.30 p.m. Leiden, Oppenheimstraat 51 Ruim 4-kamerappartement. rustig gelegen op de 2e woonlaag, balkon aan voorzijde, loggia aan de achterzijde. Servicekosten 80 - p.m. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met balkenplafond, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet, moderne keuken (incl. afzuigkap, kookplaat) met plavuizenvloer. Het appartement wordt ver warmd d.m.v. gaskachels en de staat van onder houd is uitstekend. Geheel voorzien van nieuwe kunststofkozijnen en ramen met isolerende begla zing. Eventueel spoedig opleverbaar. ƒ94.500.- k.k. Leiden, v. Vollenhovenplein 26 Uitstekend onderhouden 2 3-kamerappartement gelegen op de 2e etage, met lift. Prachtig vrij uit zicht over Roomburgerpark. Berging onder het gebouw. Indeling: vestibule, gang, toilet, ruime woonkamer (oorspr. 2 kamers) met balkon, keu ken met pantry, badkamer met douche en wasta fel, ruime slaapkamer met kastenwand. C.v. ver warmd. Centrale ligging in rustige woonwijk. Ople vering in overleg. ƒ85.000.- k.k. Leiden, Ten Katestraat 2a Gemoderniseerd hoekhuis met diepe achtertuin op het zuiden. Stenen schuur en achterom. Inde ling: entree, gang, toilet, voorkamer, achterkamer, uitgebouwde moderne keuken. 1e Etage: over loop, 3 slaapkamers, douchecel, vaste kasten, luik naar bevloerde zolder. De achterzijde van het huis is geheel voorzien van hardhouten kozijnen. C.v.- gas. Oplevering in overleg. 112.500.- k.k. Leiden, Oude Singel 18 Grachtenhuis in centrum van de stad. Indeling: entree, gang. woonkamer, achterkamer, toilet, douche, uitgebouwde keuken met daarboven een kleine kamer. 1e Etage: keuken met douchegele genheid, toilet, achterkamer met alkoof, voorka mer. 2e Etage: overloop met aanrechtblok, voor kamer, achterkamer. 3e Etage: 2 zolderkamers. Het huis is geheel c.v.-gas verwarmd, 148.000.- k.k. Leiden, Merelstraat 5 Middenhuis met aangebouwde houten schuur, voor- en diepe achtertuin (17 mtr.). Het pand ver keert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Rustige ligging nabij uitvalswegen, ziekenhuizen en station N.S. Beg. grond: gang keuken met plavuizenvloer, woonkamer met mogelijkheid voor een open haard, toilet. 1e Etage: overloop, toilet, achterkamer, voorkamer, zijkamer, ruime badka mer met ligbad en wastafel. 2e Etages overloop met aansl. wasmachine, c.v.-opstelling, gasboiler, veel bergruimte, 2 grote kamers beide met dap- kapel. Aanvaarding in overleg. 173.000.- k.k. Leiden, Apothekersdijk 30 Groot grachtenhuis met plaats en zonnige tuin. Het huis bestaat uit een voor- tussen- en achter huis. Indeling: hal, gang (marmer), woonkamer, toilet,eetkeuken, badkamer met zitbad, kelder, grote tuinxamer met veranda, tuin. 1e Etage: overloop, grote voorkamer, voorzijkamer, opka mertje, 2 achterkamers, keuken. 2e Etage: grote zolderkamer met dakkapellen, kitchenette. Het huis is goed onderhouden en geheel c.v.-gas (H. R.-ketel) verwarmd. Aanvaarding in overleg. 275.000.- k.k. Leiden, Alpenroos 1 Luxe woonhuis van het type 2 onder 1 kap. Fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin (Z) en aange bouwde stenen garage. Indeling: entree, hal, toi let, grote L-vormige woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken inklusief alle appara tuur, bijkeuken. 1e Verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, garderobekamer, vaste trap naar 2e verd.: over loop, 1 grote kamer met dakterras (Z). Het huis wordt geheel c.v.-gas verwarmd en is goed onder houden. Inklusief plavuizenvloer. Aanvaarding in overleg. 335.000.- k.k. Leiden, Doezastraat 29-29A en 31 Kantoor-winkelruimte thans dienende tot apo theek, met 2 onderling verbonden bovenwonin gen, tuin en berging. Parterre: winkelruimte, ma gazijnen, keukengelegenheid, toilet e.d. met een gezamenlijke oppervl. van ca. 170 m!. 1e Etage: 2 afzonderlijke doch onderling verbonden bovenwo ningen, 4 grote kamers, 2 keukens, toiletten, groot dakterras. 2e Etage: vaste trappen, 4 ka mers. De panden zijn gelegen op goede stand naast Bankgebouw, in winkelstraat. Voor diverse doeleinden geschikt winkel, kantoor enz. De bo venwoningen zijn zowel bedrijfsmatig als voor woondoeleinden goed bruikbaar. Oplevering in overleg. 310.000.- k.k. Oegstgeest, Laan van Oud Poelgeest 22 Ruim vooroorlogs herenhuis met voor- en achter tuin (West), stenen schuur, achteruitgang. C.v.- gas, energiekosten momenteel 230.- per maand. Het pand is gedeeltelijk voorzien van isolerende beglazing. Beg. grond: vestibule, gang, toilet, kel derkast, kamer en suite, gemoderniseerde keu ken. 1e et.: 3 kamers, 2 balkons, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: vaste trap, zolder, 2 kamers met dakkapel, voorkamer, vlizotrap naar vliering. Aanvaarding spoedig. 279.000.- k.k. Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 12 Vrijstaande villa met voor-, zij- en achtertuin, ste nen schuur. Vrij uitzicht aan voorzijde op bos. In deling: vestibule, hal, toilet, kelder, keuken, grote L-vormige kamer en suite met aan voor- en zij kant een erker, kastenwand, serre, studeer/hob bykamer. 1e Etage: bordestrap, overloop, berg- kast, 2 voorkamers, 2 achterkamers, balkon. 2e Etage: vaste trap, zolderberging, 2 kamers. C.v.- gas verwarmd. Het huis dient inwendig opgeknapt te worden. De buitengevel is gereinigd en tegen vocht geïmpregneerd. Oplevering in overleg. 260.000.- k.k. Leiderdorp, Zijllaan 2 Verbouwd hoekhuis met nieuw aangelegde voor-, zij- en op het zuid-oosten gelegen achtertuin. Schuur en achterom. Rustige ligging. Indeling: hal met plavuizenvloer, toilet met fontein, woonkamer met open haard, open keuken. 1e Etage: over loop, 3 slaapkamers, douche-cel met wastafel. Luik naar bevloerde vliering. C.v.-gas verwarmd. Nieuwe plafonds, veel granol- en fijn schuurwerk. Uitstekend onderhouden. Parterre met isol. begla zing. Inkl. diverse extra's. 148.000.- k.k. Kaag, Beatrixlaan 32 Vrijstaande villa, d.m.v. een pont bereikbaar. Het pand wordt c.v.-gas verwarmd. Duibbel glas op de parterre. De staat van onderhoud is goed. Bouwjaar 1960. Indeling: entree, gang, woonka mer met open haard, open keuken (modern), toi let. 1e Etage: overloop, badkamer met douche en toilet (modern), 3 slaapkamers (vroeger 4), alle ka mers met grenen schroten plafonds. 2e Etage: vaste trap, overloop, 1 kamer met dakkapel. Aan vaarding in overleg. Nieuwe prijs ƒ285.000.- k.k. Voorhout, Kievitspark 48 Halfvrijstaande villa met voor-, zij- en achtertuin, gelegen aan vaarwater, aansluiting gevend op de Kagerplassen. Het huis is gelegen aan rustig park. Indeling: hal, toilet met fontein, L-vormige woon kamer met open haard en parketvloer, keuken, slaap- of studeerkamer. 1e Etage: overloop, dou che-cel met wastafel, 3 slaapkamers. 2e Etage: bevloerde vliering. Het huis is geheel c.v.-gas ver warmd. Door ligging en inhoud uitstekend ge schikt voor kleiner gezin of ouder echtpaar. Ople vering in overleg. ƒ280.000.- k.k. Oegstgeest, Passage 12 farjj Tel. 071-170741* §|j Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur (UdWA CE jel HA/ KNVl burg t burgt sredei jkenb egens id na >cht o "red kosti ook. d dan ons. i NA1 dA-li idse i n N/ niste agen te. 3: Dr gel valle gloei mig arm slacl oud, mist schij over

Leidse Courant | 1985 | | pagina 26