Engeland en Portugal naar WK 'eining over stuk van fassbinder in Duitsland Excuses Jan Blaaser aan blommetjes jurken" Clerc vecht voor hopeloze zaak m iman 'ndelijk dreef 2odj, Paul Steenbergen ontvangt boek en reikt penning uit )RT CeidóeSotwmit DONDERDAG 17 OKTOBER 1985 PAGINA 11 posting verliest in Tokio (CIO Menno Oosting heeft de derde ronde van het ationale tennistoernooi in Tokio niet gehaald. De Ne- |nder verloor in drie sets van de Amerikaan Rick Ru- 7-6, 2-6, 4-6. In de eerste ronde had Oosting de Ja- r Toru Yonuzuwa verslagen. ^Nederlandse tennisteam speelt in de eerste ronde van Juropese zone B van het toernooi om de Davis Cup te- ÏSaoedie-Arabië. Dat is het resultaat van de gisteren lichte loting in Londen. Het duel wordt in het Midde- kstenland gehouden. De wedstrijden worden gespeeld [9 tot en met 11 maart 1986. bijgewerkte tennisranglijsten van het Grand Prix-cir- jzien er aan de top als volgt uit: Dames: 1. Martina Na- Jilova (VSt); 2. Chris Evert-Lloyd (VSt); 3. Hana Mand- a (Tsj); 4. Pam Shriver (VSt); 5. Claudia Kohde (WD1). i: 1. John McEnroe (VSt); 2. Ivan Lendl (Tsj); 3. Mats nder (Zwe); 4. Jimmy Connors (VSt); 5. Boris Becker GROENENDAAL UITGESCHAKELD NA AANRIJDING DRUNEN Reinier Groenendaal, de Nederlandse kampioen veldrijden, is gisterochtend tijdens een training aan gereden door een auto. Hij liep daarbij een gebroken sleutelbeen op en kan hierdoor een maand lang niet deelne men aan wedstrijden van het pas be gonnen cyclocross-seizoen. De bestuur der van de auto die de trainende Groe nendaal raakte, reed na het ongeval door. De gedupeerde renner gaf het ge beurde aan bij de politie, die gister avond de identiteit van de dader wist te achterhalen. Groenendaal schakelde ook via zijn sponsor een advocaat in om de geleden schade te verhalen. KAATSHEUVEL Met nog slechts twee partijen in de tweekamp om de damwe- reldtitel te spelen, stevent de nog steeds met rug- en nekklachten kampende we reldkampioen Anatoli Gantwarg recht streeks op titelprolongatie af. In het acht tiende duel tegen Rob Clerc maakte de Rus al vanuit de opening duidelijk alle compli caties uit de weg te zullen gaan. De uitda ger stond dan ook voor een vrij hopeloze taak en kwam na 46 zetten en na drie en een half uur spelen zelf met een remise- voorstel. De stand is nu 19-17 in het voordeel van Karpov. Eén punt uit de laatste twee partij en, die morgen en zaterdag worden ge- 33, 13-18; 46. 42-37, speeld, is voor hem voldoende om zich terdag voor de vierde keer in zijn tot wereldkampioen te laten uitroepen 28x17, 11x31; 8. 36x27, 10-14; 9 39-33, 19-23; 10. 34- 3-25, 8-13; 12. 25x14, 9x20; 13. 35-30, 17; 27. 32-27, 7-12; 28. 38-32, 23-29; 29. 33x24, 20x29; 30. 43-39, 19-23; 31. 42-38, 6-11; 32. 49-43, 13-19; 33. enwoori oor, r /ewiel ite en d tot el is iel aan? laatmani BMW en het uimte. irborg vw^h^TPELLIER Op onge- J0' dezelfde wijze als in Tax- rno ijdens het interzonetoer- komt Jan Timman na een oflend begin op dreef bij vijMi. do kandidatentoernooi »n ;pellier. Na drie magere ses begon hij gisteren na jvrije dag aan de tweede nde overwinning op Ni- "hort. Het was een zege lubbel aantelde, want het jmalige Britse wonderkind 'één van de weinigen die de eerste drie ronden een yil^iscore hadden overgehou- Lfli l^Timman nam zijn positie k klassement over: derde ien half punt van Joesoe- Portisch. ie riJu^verloop: overstaUman (Ned) et is es Short (Eng) ;verstanr'ndisch uan Ïd4. Pg8-f6; 2. c2-c4, e7-e6; 3. 3, b7-b6; 4. g2-g3, Lc8-a6; 5. ie rijdej Lf8-b4 6. LC1-d2, Lb4xd2; 1xd2, d7-d5; 8. c4xd5, e6xd5; 9. J3+, Dd8-e7; 10. De3xe7, rlo 67; 11. Pb1-c3. Pb8-d7; 12. nana pd7_f8; 13. 0-0. Pf8-e6; 14. jar looft, Th8-d8; 15. P(3-e5, La6-b7; rijgen Bi-el, C7-C6; 17. e2-e3, Ta8-c8; i 200 lit^-64. Pf6-d7; 19. Pe5-d3, g7-g6; d jLh3-g2. Pd7-'6: 21 a2-a4, 1 na eriö, La6xb5; 26. a4xb5, Ke7-d6; n zelf)B5-c6 Tc7xc6; 28. b5xc6, c5-c4; >pk ir«j3-e4, g6-g5; 30. c6-c7, Td8-c8; r~>4xd5. Pe6-c5; 32. Tc2xc5, )ppunt^c5. 33 d5_d6 Kc5-b6; 34. een fotl. h7-h5; 35. Lg2-e4, a7-a5; 36. np WOÜ5. Kb6-b7; 37. Tc1-c5, zwart IER SA_ VERRASSENDE NEDERLAAG WEST-DUITSLAND DEN HAAG Het aantal deelnemers aan het eind- toernooi van het wereld kampioenschap voetbal in 1986 in Mexico is gisteren uitgebreid tot dertien. En geland en Portugal voeg den zich bij de elf zeke ren: Mexico, Italië, Uru guay, Brazilië, Argentinië, Canada, Hongarije, Polen, West-Duitsland, Spanje en Bulgarije. Twee andere landen meldden zich als vrijwel zekere kandidaat: Denemarken en Sovjet unie. In groep 2 viel de beslissing tën gunste van Portugal. De Portugezen, die zondag met pijn en moeite dwerg Malta de baas bleven, verrasten in Stuttgart het reeds gekwalifi ceerde West-Duitsland (0-1). Door die overwinning en het verlies van Zweden in Praag tegen Tsjecho-Slowakije (2-1) werd Portugal de dertiende van 24 deelnemers in Mexico. De kwalificatie van Engeland was nauwelijks verrassend. De Engelsen verpletterden op Wembley Turkije met 5-0 en grepen de zege in groep 3. Noord-Ierland nam op de tweede plaats een optie door in Boekarest een zwaar bevoch ten, fortuinlijke overwinning op Roemenie te behalen (0-1). De Noordieren dienen in de afsluitende wedstrijd in Lon den gelijk te spelen tegen En geland om de tickets voor Mexico af te halen, In groep 6 kloppen Denemar ken en de Sovjet-Unie op de Mexicaanse voordeur. Dene marken pakte na de rust in Oslo uit en versloeg Noorwe gen met 1-5. De Sovjet-Unie was in Moskou heer en mees ter in het duel tegen Ierland (2-0). Eoin Hand stapt op MOSKOU Eoin Hand zal volgende maand zijn contract als bondscoach van het Ierse elftal niet verlengen. De Ier, die vijf seizoenen deze functie bekleedde, zat gisteravond na de nederlaag in Moskou tegen de Sovjet-Unie (2-0) diep in de put. ,,Dit is één van de teleurstellendste avonden uit mijn leven", zei hij. ,,Dit beroep vraagt veel en mijn toe komst ligt na deze avond niet in het internationale voet bal". Vijf HCAW'ers in honkbalselectie DEN HAAG Hennie Jen- ken'en Leen Volkerijk hebben achttien spelers opgeroepen voor het internationale honk- baltoernooi in Taipeh, dat van 14 tot en met 26 november wordt gehouden. De Neder landse bondscoaches selecteer den onder anderen vijf spelers van HCAW en drie van zowel Amstel Tijgers als Pirates. Van landskampioen Haarlem Ni- cols is slechts één man, Peter van Dalen, opgenomen in de selectie, die er als volgt uitziet: Judsel Baranco (UW), Alfred de Leeuw, Ben van de Berg, Sven van de Graaf, Roland de Groot en Sidney (allen HCAW), Gerard Blac- (Neptunus), Bart Volkerijk (ADO), Renè Rijst (Kinheim), Mai Family Raaphorst breekt been WASSENAAR In de laatste rechte lijn van de tweede ren gistermiddag of) de Wassenaarse ren baan Duindigt heeft de merrie Family Raaphorst gisteren haar been gebro ken. Jockey Cris Vandeu ren kwam daarbij onge lukkig ten val en moest met een zware schouder- blessure en een hersen schudding naar het zie kenhuis worden overge bracht. De ren werd ge wonnen door Chantes met Henk van der Kraats. De eerste ren van de middag leverde een zege op voor Cry For The Moon met Malcolm Riley. sportuitslagen r Kraats) 2.15.4; 2. Romeo Raaphorst; 3. Niet gestart: Braddies Purdey. tijÖ Arap 5,60, plaats 1,60 f 1,10 1,10, kop pel 8,30, trio 64,10. TWEEDE KOERS, 2040 meter: 1 Zephyr Idilia (C. Guldemond) 1.23,9 2. Zenith Mendel, 3. Zoraya S. Niei gestart: Zorana. Toto: winnend 10,30, plaats 2,00 2,60 3,00, koppel 15,80. trio 245,90. koppel 59,50, trio 264,20. VIERDE KOERS, 1800 meter: i ury for the Moon (M. Riley) 2.03,0, 2. He mingway, 3. Sir Delta. Niet gestart: NEGENDE KOERS, 3,90, 2,50, koppel 68,60. TIENDE KOERS, 2040 meter: 1. Thor Wolfrath (mevrouw M.H.P.G. Stassen) 1.18,9; 2. Wilma N; 3. Vincent D Toto: winnend 4;10, plaats 1,80, 2,00, 2,20, koppel 19,40, trio ELFDE KOERS, 2040 meter: Titana P (W.C.M. Duivenvoorden) I 12.5 11,00. 3. Walerja. Toto: win- .10; plaats: 1.70, 1.90, 3.00; koppel; 28.30; trio: 457.70. Niet gestart: Zeres Westfrisia. ZEVENDE KOERS, 2000 meter: 1 OMZET TOTALISATOR: 241.812,00. SCHAKEN Kandidatentoernooi in Montpellier Vierde ronde: Portisch (Hon)-Korts- jnoj (Zwi) 1-0; Ribli (Hon)-Spasski (Fra) afg; Timman (Ned)-Short (Eng) 1-0; Vaganjan (Sov)-Beljavski (Sov) 1/2-1/2; Tal (Sov)-Tsjernin (Sov) 1-0; Joesoepov (Sov)-Smislov (Sov) 1/2-1/2; Seirawan (VSt)-Sokolov (Sov) 1/2-1/2; Spraggett (Can)-No- gueiras (Cub) 0-1. Stand: 1. Joesoepov. Portisch 3; 3. Timman, Tal 2,5; 5. Short, Beljavski, Smyslov, Seirawan, Nogueiras, Va ganjan 2; 11. Spasski 1.5 1 afg.; 12. Tsjernin, Sokolov, Kortsjnoj 1,5; 15. Ribli 1 1 afg.; 16. Spraggett 1. Sportwereld Boksen De Italiaan Ciro de Leva heeft gisteravond zijn Europese bokstitel in het ban- tamgewicht behóuden. In het Zuiditaliaanse Eboli versloeg hij zijn Franse uitdager Alain Limarola in een gevecht over twaalf ronden op punten. Boksen De Amsterdamse boksschool Albert Cuyp komt definitief niet in actie in de hoogste afdeling van de West- duitse competitie. Op het laat ste moment besloot titelverde diger CSC Frankfurt zich als nog in te schrijven. Biljarten Hans Vultink, die had aangekondigd te stop pen met topsport, verdedigi alsnog zijn titel in het biljart- toernooi om het nationaal kampioenschap bandstoten dat van 24 tot en met 27 okto ber in Alblasserdam wordt ge houden. Hockey Nieuw-Zeeland Polen, Spanje en Canada heb ben zich rechtstreeks geplaatst' voor het wereldkampioen-, schap heren' op grond van hun prestaties in het toernooi om de Intercontinental Cup te Barcelona. Lotto De uitslag van de Westduitse midweeklotto '7 uil 38' is: 6-10-18-19-26-29-31. Re servegetal: 36. Spiel'77: 6140318. Wielerkalender heet hangijzer PARIJS De AIOCC, de organisatoren van internationale wielerwedstrijden, hebben gisteren in Parijs vergeefs gepro beerd een sluitende internationale kalender voor 1986 in el kaar te zetten. Zelfs zonder het inpassen van nieuwe koersen op de profkalender als de Ronde van Colombia en de Coors Classic (voorheen bij de amateurs) was het onmogelijk een passende voordracht te maken ter goedkeuring aan de FICP, de proftak van de UCI, de wereldwielrenunie, voor het con gres van eind november in Rome. Grote „boosdoener" is het wereldkampioenschap voetbal in Mexico, dat eind mei be gint. De organisatoren van de Ronde van Italië willen hun wedstrijd naar voren halen en van 8 mei tot 1 juni laten ver rijden. Dit voorstel stuitte op verzet van de organisatoren van de Ronde van Spanje, die op de kalender willen van 15 april tot 4 mei. De Tour de France begint een week later dan gebruikelijk, hetgeen weer gevolgen heeft voor de planning van de (Nederlandse) criteriums en ruzies veroorzaakt tussen de organisatoren ervan. JNST jhilderij van Mozart ontdekt JINZ Een „kleine sensatie" noemde professor Ru- |)h Angermüller van het Mozarteum in Salzburg gis- In de herontdekking van een olieverfschilderij dat „Mozarts dood" en dat in 1873 werd gemaakt door nann Kaulbach. Het is na de opening van de ten- jistelling „Mozart in de 19e Eeuw" in de ruimten van Landtag in Mainz te bezichtigen, ïiusicoloog professor Horst Heussner van de univer- 1 Marburg heeft het schilderij acht dagen gele en antiekwinkel in Marburg ontdekt, gekocht e internationale stichting Mozarteum geschon- schilderij maakt deel uit van de Mozart-cultus van was als litho wijdverbreid onder mu- 1 Mozartvereerders. Het origineel is het Idelpunt van de tentoonstelling, die begin en opbloei i de Mozartverering in de 19e eeuw documenteert, bond worden portretten van Mozart en zijn gezin, öevol gemaakte notenschriften van zijn werken en t decorontwerpen voor opera's van Mozart. „Torquato Tasso'' dag uitgesteld DEN HAAG De voorstelling in de Ko ninklijke Schouwburg, die maandag 21 oktober zou worden gegeven van Goethe's „Torquato Tasso" door het Pu- bliekstheater, gaat niet door. De dinsdag daarop echter wel. „Torquato Tasso" wordt gespeeld in de regie van Karst Woudstra, mef onder anderen Rudolf Lu- cieer, Maijon Brands- ma. Evert de Jager en Kees Coolen. Bekroning Musch en Milieu Rondomme ASSEN De beeldend kunstenaar Evert Musch (67) is bekroond met de culturele prijs van de provincie Drenthe. De onder scheiding, waaraan behalve een penning een bedrag van 2.000 gulden is verbonden, wordt dinsdag 3 december 'uitgereikt in het provinciehuis van Assen. Musch wordt door Gedeputeerde Staten geprezen voor het bevorderen van de beeldende kunst in Drenthe en voor zijn inzet en behoud voor het Drentse land schap. Musch is tot zijn pensionering in 1981 34 jaar docent aan de academie Mi nerva in Groningen geweest. De groepsprijs van de provincie is toege kend aan de stichting Milieu Rondomme, die door GS wordt geprezen vanwege de inzet voor het behoud en het opnieuw verkrijgen van een schoon milieu. Het provinciebestuur zegt zich ervan bewust te zijn dat de activiteiten van Milieu Rondomme, hoe baanbrekend en verdien stelijk ook, waarschijnlijk niet voor ieder een even gemakkelijk en aanvaardbaar zijn. De stichting Milieu Rondomme be staat sinds 1980. Milieu Rondomme heeft vorig jaar de Drentse gifatlas uitgegeven. Er werden acties gevoerd tegen lozingen van che misch afval voor Duphar in de Noordzee. De milieugroep diende destijds ook een aanklacht in tegen het later veroordeelde chemisch bedrijf Scado in Schoonebeek bij het Watertribunaal. Milieu Rondomme krijgt 2.000 gulden en een oorkonde. Concert rond Willem Mudde DEN HAAG In de Ev.-Lutherse Kerk aan de Lutherse Burgwal wordt zaterdagavond 26 okto ber een conmcert gegeven door het Bethel Klein- koor onder leiding van Hans Jansen en de orga nist Dick Troost. In het concert staat de 31 augus tus vorig jaar overleden kerkmusicus dr. Willem Mudde centraal. Enerzijds wordt werk uitgevoerd gecomponeerd door Mudde, anderzijds komen aan bod werken van componisten die door Willem Mudde steeds zijn gepropageerd. Zo wordt ge speeld werk van oude meesters als Praetorius, Lechner en Schütz en de meer hedendaagse com ponisten als Pepping, David en Strohbach. Dick Troost, onlangs benoemd tot cantor-organist van de Ev.-Lutherse Kerk en opvolger van Willem Mudde, zal ook een eigen compositie uitvoeren. BONN In West-Duitsland is deining ontstaan over de pre mière van het toneelstuk „Het afval-, de stad en de dood" van Rainer Werner Fassbinder. Joodse organisaties lopen storm tegen de opvoering van het stuk. Zij vinden „Het af val, de stad en de dood" anti- -semitisch. De hoofdrolspeler in het Fass- binder-stuk wordt aangeduid als „de rijke jood". Hij is een uiterst onsympathieke grónd- speculant die uit wraak voor wat zijn volk door de Duitsers is aangedaan oude huizen op koopt, de huurders verjaagt en de gebouwen met de grond ge lijk laat maken. Op de vrijge komen terreinen verrijzen vervolgens kantorenflats. Nie mand durft de speculant aan te pakken, omdat het in het naoorlogse Duitsland taboe is een jood te na te komen. De moraal van het stuk; de mach tigen der stad maken misbruik van het schuldcomplex van de Duitsers door „de rijke jood" het vuile werk van de stadssa- nering óp te laten knappen. Hoewel de stad met geen woord genoemd wordt, han delt „Het afval, de stad en de dood" over Frankfurt. In het centrum van Frankfurt, waar zeer fors gesaneerd is, hebben alle grote Duitse banken hun hoofdkantoren. In zijn testa ment bepaalde Fassbinder, die vooral beroemd werd door zijn films, dat het stuk zijn premiè re moest beleven in Frankfurt. Tot nu toe zijn er al acht ver geefse pogingen gedaan het stuk op te voeren. Protest, maar ook geldgebrek en orga nisatorische problemen, blok keerden de pogingen „Het af val, de stad en de dood" op de planken te brengen. Dit keer is het echter menens. Ondanks de vloedgolf van protest en klachten staat de première nog steeds voor de 31e oktobèr op de theater-a genda van Frankfurt. Drama turg Heiko Holefleisch, die „Het afval, de stad en de dood" juist als een leerstuk over het anti-semitisme ziet, heeft de laatste maanden met meer dan duizend mensen ge sproken in een poging bezwa ren en misverstanden uit de weg te ruimen. GERARD KESSELS Jlontaal: 1 meestal; 8 aan boord ^9 boom; 10 voorzetsel; 11 regi- .1 (afk.); 13 onheilaanbrengende □i; 14 gerecht voor bijzondere bfepleging; 15 hoogste punt; 16 >ht; 20 stof v.e. betoog; 23 afge- 24 gesteente; 25 landbouwwerk- 26 hoofddeksel; 28 lidwoord; 29 i; 3 muzieknoot; 4 groef; Pfbrandingsrest; 6 rekening; 7 (spiering; 12 rivier in Frankrijk; 13 pepapier; 17 jaargetijde; 18 niet 19 lange dunne sparreboom; 21 lekkernij; 22 toespraak; 26 per lafk.); 27 voorzetsel. i-OSSING ei LZ e s :jne|6 Ueqo z Isuep 1 qeeogjeA jeAe6peej 62 82 Hed 92 :6a 92 =!ei PZ 'eow ez [papuo 02 :epo gt :do» gi !|eeu Pl :eiv ei -'6aj 11 :tuo 01 :sia e :suee6joop 1 qeeiuozuoH STADSKANAAL Jan Blaaser biedt zijn excuus aan ten aanzien van de uitlatingen, die hij onlangs heeft gedaan in de richting van de leden van het NUT van Stadskanaal. Deze waren bij hem te gast tij dens zijn optreden in Geert Teis, maar waren, volgens Blaaser toen, volmaakt onge ïnteresseerd in wat hij op de planken deed. Blaaser om schreef zijn publiek achteraf als „mannen met petten en vrouwen in blommetjesjur ken". Nu erkent hij dat hij een slechte dag had in Stadska naal. Blaaser zegt dat hij tij dens de voorstelling ziek was en voldoende pillen had ge slikt om in de Tour de France gediskwalificeerd te worden. „Ik was nogal geëmotioneerd. Het is echter nooit mijn bedoe ling geweest mensen te discri mineren. Ik had gewoon moe ten ophouden. Ik was ziek die avond. In je emotionaliteit zeg je dan wel een$ te veel. Ik had vaak in Oost-Groningen ge speeld en heb het daar altijd een fijn publiek gevonden. Maar je zegt soms wel eens so demieter-op tegen mensen van wie je houdt. Ik ben een gewo ne jongen uit het volk en heb de gouden speld van Amster dam gekregen. Ook omdat ik veel heb gedaan voor ouden van dagen en kinderen. Mijn grootvader was glazenwasser en heeft zijn hele leven lang keihard gewerkt. Van huis uit heb ik dus meegekregen heel bescheiden te zijn. Ik heb nooit iemand willen kwetsen". DEN HAAG In aanwezig heid van vrienden en genodig den onder wie wethouder Hal leen heeft acteur Paul Steen bergen die 75 jaar is geworden, in de Koninklijke Schouwburg het boek „Kaleidoscopie van een acteur. Profielen van Paul Steenbergen" uit handen van de schrijver Pierre H. Dubois in ontvangst genomen. Daarna reikte Steenbergen de penning die zijn naam draagt uit aan Guido de Moor. Dubois heeft de persoon Steenbergen als objectief ge bruikt om toneel van binnen uit te kunnen beschrijven. Hij zei Steenbergen gehanteerd te hebben als personage van zijn verbeelding. De Paul Steenbergen-penning, een initiatief van Haagse Co- medie en Koninklijke Schouwburg, is een hommage aan Steenbergep, die een be langrijke bijdrage heeft gele verd aan de ontwikkeling van het Nederlandse toneel. Steen bergen droeg de penning over aan De Moor, vanwege diens „totaal als theaterman". Guido de Moor ontvangt de penning van Paul Steenbergen. Rock-opera Ik Jan Cremer krijgt steun GRONINGEN STIG, de Stichting Theaterinitiatieven Groningen, die al enige tijd door de produktie van de roek-opera „Ik Jan Cremer" al geruime tijd in financiële pro blemen zit, heeft steun gekre gen. Toegetreden tot het Co mité van Aanbeveling van de roek-opera zijn de kunstschil der Karei Appel, en prof.dr. Abram de Swaan, hoogleraar verzorgingssociologie. Voorts is de gemeente Groningen met de producenten van de rock opera STIG overeengekomen dat zij de recettes van de voor verkoop van een aantal voor stellingen in Groningen mag gebruiken. Daaraan heeft de gemeente wel de voorwaarde verbonden dat vóór de voorverkoop start, een bankgarantie van 75.000 gulden beschikbaar komt, bij een gebracht uit sponsorgel den. De Groninger wethouder van financiën A. Barmentloo deel de dit gisteravond mee tijdens een debat in de gemeenteraad over het aftreden van de wet houder van cultuur, A. Berger. Volgens Barmentloo is. met de STIG overeengekomen dat de reeks voorstellingen in de door de gemeente geëxploiteerde Martinihal start op 8 novem ber. Met de bankgarantie van 75.000 gulden wil Groningen huurderving voorkomen als de publieke belangstelling tegen valt. De wethouder deelde woensdagavond verder mee dat er plannen in de maak zijn voor een toernee door Neder land en België nadat de voor stellingen in Groningen zijn afgewerkt. 18.30, 21.00. do. t/m ook 14.00. EUROCINEMA II: Desperately seeking Susan (al); 18.30, 21.00. do. t/m zo. en wo ook 14.00. EUROCINEMA III: Rambo (12); 19.00, NACHTVOORSTELLINGEN: EUROCINEMA I: Mad Max in de donderkooi (16); za. 24.00. EUROCINEMA II: Desperately seeking Susan (16); za. 24.00. EUROCINEMA III; Rosalie (18) KINDERVOORSTELLIN GEN: EUROCINEMA II; Asse poester (al); do. t/m zo. en wo. 14.15. LEIDEN LUXOR (Stationsweg 19, tel. 071-121239): Het smaragdgroe ne oerwoud (al); 14.30, 19.00, 21.30. LIDO en STUDIO (Steenstraat 39. Iel. 124130): Rambo (12), Mad Max in de donderkooi (12), Fletch (al), Desperately seeking Susan (al); 14.30, 19.00, 21.15. Cocoon (al); 19.00, 21.15. ma. di. ook 14.30. TRIANON (Breestraat 31, tel. 123875): The cotton club (16); 14.30, 19.00, 21.15. zo. 14.15, 16.30, 19.00, 21.15. REX (Haarlemmerstraat 52, tel. 071- 125414): Meisjes voor extra wensen (16); 14.30, 19.00, 21.15. KINDERVOORSTELLIN GEN: LIDO: Sneeuwwitje; do. t/m zo. en wo 14.30. NACHT VOORSTELLINGEN:* REX: Ma rilyn (16); vr. za. 23.30. NOORDWIJK LIDO THEATER (Pr. Bernhard- straat 56, tel. 01719-12800): A View to Kill (al): do. vr. 15.00. za. 15.00 en 19.00. zo. 20.15. ma. 19.00. wo. 15.00. Body Dou ble (12): za. 21.15. zo.15.00. ma. 21.15. di. 20.15. KATWIJK CITY THEATER I (Badstraat 30. tel. 01718-74075): Flesh and Blood (12); do. vr. za, zo. wo. 14.45, 19.00, 21.15. ma. dl. 19.00, 21.15. CITY THEATER II: Best Defense (al); tijden zie City I. CITY THEATER III: Re venge of the Nurd (12); tijden zie City I. CITY THEATER IV: A View to Kill (al); 19.00, 21.15. zo. 14.45. KINDERVOORSTEL LINGEN: CITY THEATER: Do fluit met de zee Smurfen; do. vr. za. zo. wo. 14.15. LIDO- THEATER: Geen speciale voor stelling. VOORSCHOTEN GREENWAY (tel. 01717- 4354):A view to a kill (12); do. t/m zo. 15.45, 19.00. ma. di. wo. 20.15. The killing fields (16); do. vr. za. 21.15. Les nuits de la pleine lune (12); zo. 21.15. KIN DERVOORSTELLINGEN: Lucky Luck in Daisytown; do. t/m zo. 14.00. wo. 14.00. 14.00. WASSENAAR ASTRA (tel. 01751-13269): A view to a kill (12); do. t/m zo. 20.00. The Glenn Miller story (al); ma. t/m wo. 20.00. KINDER VOORSTELLINGEN: Het grote Ewok avontuur; vr. za. zo. wo. 4.00.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11