zien en dan net niet sterven van de honger >e ol Veronica met nieuw programma van start Tijdsein verkracht de waarheid volgens de Russische ambassade «I ir^ADIO/TELEVISIE CeidódQowuvtd "VRIJDAG 4 OKTOBER 1985 PAGINA 17 nej(j)allas terug op BBC .ONDEN De BBC staat op het lint met terugwerkende kracht be- gag te leggen op Dallas, de Ameri- aanse tv-reeks die afgelopen lente oor veel meer geld werd aangekocht oor Thames, een van de grootste jritse commerciële tv-maatschappij- Thames had zich niets aangetrok- en van het zogeheten „gentleman's de stilzwijgende over- r J. P&nkomst tussen de Britse omroepen versnjn geen buitenlandse series van el- de aafear weg te snoepen. Dit leidde bin- bnskamers tot hoog lopende ruzie, Hie is nu bijgelegd, inclusief financië- vanj regelingen. Nu komt Dallas weke- dejks weer op BBC. Russische tv zit VPRO dwars HILVERSUM - De aangekondigde VPRO-programmaserie „Post Moskou", de opvolger van „Post Nicaragua", komt voorlopig niet op de televisie. De Russische televisie, die voor de begelei ding van verslaggever Emile Fallaux en cameraman Zuyderhoff zou zorgen, heeft op het laatste moment afgehaakt waardoor de programma-opzet onmo gelijk is gemaakt. Fallaux had het plan beeldbrieven te maken vanuit verschil lende Sovjet-republieken. De afgelopen vijf maanden waren de VPRO en de Russische autoriteiten het eens gewor den over reizen en onderwerpen voor zes programma's van twintig minuten. Die zijn nu allemaal opgedoekt. Radiogesprekken over concilie HILVERSUM „Vaticanum II, sluitsteen of opening?" Onder deze titel zendt KRO-radio op de zon dagen in oktober en november acht programma's uit over de op zet, inhoud en doorwerking van het Tweede Vaticaans Concilie dat plaatsvond van 1962 tot 1965. De eerste uitzending is op zondag 6 oktober, Hilversum 2, 12.00 - 12.20 uur. In deze eerste inleidende uit zending praat samensteller Gerard Swüste met mgr. R. Staverman en pater P. Smulders s.j. Mgr. Staver man was op het concilie aanwezig als bisschop van Nieuw-Guinea. Hij is momenteel voorzitter van de Nederlandse Missieraad. Pater Smulders was tijdens het concilie theologisch adviseur van de Indo nesische bisschoppen, later profes sor aan de Katholieke Theologi sche Hogeschool in Amsterdam en is nu met emeritaat. In iedere uit zending wordt over een van de conciliedocumenten gesproken met iemand die bij het concilie be trokken was. Daarbij komen vra gen aan bod als: hoe zag de kerk er ten tijde van het concilie uit, wat is er met de documenten ge daan, wat is er van de verwachti- gen terechtgekomen? Aanleiding tot de radioserie is de speciale bis schoppensynode die van 25 no vember tot 8 december in Rome wordt gehouden ter evaluatie van het concilie. Wie in 't Nederlands wil zingen... HILVERSUM Morgen zal het pro gramma „Wie in 't Nederlands wil zin gen" (11.00 - 12.00 uur, Hilversum 1) geheel gewijd zijn aan het werk van Guus Vleugel. Dit naar aanleiding van zijn musical „Mimicrimi", op 15 okto ber in Carré. Dit programma heeft de primeur van maar liefst vijf liedjes uit deze musical. Zij worden uitgevoerd door het volledige ensemble van Mimi crimi, met als solisten Karin Bloemen, Nellek Burg, Sylvia de Leur. Hans van der Woude en Luc Lutz. De muziek werd geschreven door Ruud Bos. Naast deze liedjes is er ook ander werk van Guus Vleugel te beluisteren. aan jerst Napels zien en dan issenhierven, denkt de gemid- de elde toerist. De Duitse Werner Schroeter daar een iets andere g vanjj}c 0p j£n brengt dat tot 'ergoejjtdrukking in zijn twee durende film „Regno f Napoli", het Koninkrijk nafhaifapels, zondag op VPRO- terdan/ op Ned. II om 23.10 j vastsur. Zijn film behelst een »j de pzinskroniek, vader en rergoe<k,eder Pagano, onbemid- "j ~j?eld en zonder werk, en 'mslacl1111 twee kinderen Massi- onze?0 en Vittoria. Die wor- i com£n °P *lun j°nSe levens- te befeg gevolgd tot ongeveer snel kin dertigste jaar. Voor commie rol van het meisje Vit- te t>ria werden drie actrices agezet, kind, meisje, jon- e vrouw, voor het jonge- |e twee. Werner Schroeter woonde ja- Napels, kent alle be- ienswaardigheden en uithoe- en van die stad, maar zijn Dg werd vooral getrokken oor de armoe in de dichtbe- olkte woonwijken. Zijn ver- aal laat hij beginnen in 1944, het binnentrekken van de hting.imerjkanen. Vader e stich^r Pagano hopen, dat er na 2 koopet opruimen van het fascisme twee-fc. voor hen betere tijden zul- *aat b*n aanbreken. Zij geven de P°P °P een rooskleuriger toe- gomst niet op. Er schuift wel Amerikaanse negersoldaat f 285,fet beeld en hun woonwijk lagerqnnen Om de honger te stil- accepteert een moeder een is zik meel van de soldaat in ruil lat bij o0r de vrijheid voor een wijle voor ver haar dochter te kunnen de a€SChikken. Een schrijnende sftzet van deze film, die zich ind (Cl met ?ente j dood igen in ,J. Ff tegen' stichtit— Moeder Pagano met haar beide kinderen Massimo en Vittoria. verder voornamelijk bezig houdt met lief en leed in de bekende Italiaanse levensstijl. Daarin toont Schroeter zich een groot filmer, een schilder van taferelen, met daardoor heen een sterke lijn, die de kij ker met zijn neus drukt op de levensomstandigheden van die net niet sterven de honger, bezig blijven een betere toekomst, die Schrijnende sociale verhou dingen, verschil tussen arm en rijk, leefgemak rond mijn en dijn, de strijd om een dagelijk se boterham, diefstal als uit vloeisel daarvan zelfs uit de kerken. Achter de leer van de kerk en de idealen van het doemt de maffia Misvattingen Met alle volkse misvattingen vandien. Het meisje toont naarmate zij ouder wordt dui delijke religieuze trekken. Zij gedijt goed in die sfeer van het opsteken van kaarsen en geza menlijk gebed in de kerk. Va der Pagano, trots op zijn klei ne meid, vreest zelfs, dat zij in zal treden in het klooster. Hij vindt haar een knappe meid en knappe meiden horen niet in een klooster. De jongen kiest voor een an der leven. Hij hangt de com munistische idealen aan. Maakt zich warm voor de par tij, die een betere toekomst be looft aan de werkende mens, niet langer uitgebuitene door de bezittende klasse: Filmer Schroeter doorsnijdt de taferelen door groot geprojec teerde data: 1945, 1950, 1957 etc. Hij biedt daarbij documen taire beelden van die tijd, de komst van de Amerikanen, de politieke (straat)strijd tussen de christendemocraten en het uitdijende communisme, dat overigens via de Komintern nooit veel binding met Moskou kreeg, omdat het aan de voet van Vaticaanstad beleden Marxisme toch te veel katho lieke trekjes vertoonde, heils verwachtingen eerder toch he mels georiënteerd dan op het tijdelijke vastgepind. Door veel gezinnen liep in die da gen een tweedeling, vader naar de demonstraties van de communisten en moeder met de kinderen naar de kerk. Die opdeling tussen rooms en communist komt men tegen in deze Napels-film. Niet in uit gesproken beelden, wel in de opstelling van het vrouw wor dende meisje en de jongen, wiens ogen open beginnen te gaan voor wat er mis is in die samenleving. In de kerk tref fen we boetepredikers aan die met verheffing van stem com munisten uitroepen tot satans kinderen. Met de roes van die verhalen in haar hoofd komt het meisje thuis, waar zij oog in oog komt te staan met een satanskind, haar eigen broer. Maar daarbij wel de zorgen van alledag, het aangewezen zijn op elkaar. Geen pamflet Schroeters film werkt niet als een politiek pamflet. Zo is die ook niet opgezet. Daar is hij als filmer teveel een schilder voor, een uitbeelder van het Italiaanse gevoelsleven. Het begint al ter tekening van de sfeer met een melodramatisch gezongen lied op het ritme van een zacht tokkelende gitaar. De zangerigheid, die daarvan uitgaat, werkt in heel die film door. Met uitschieters naar die drukke Italiaanse praat over politiek en andere verwikke lingen, gevat in zoveel zinnen als er Italiaanse hoofden zijn. Zeiden ze het nu maar ge woon, maar ze dragen het alle maal dramatisch en met rate lende stem voor, waarbij ver stilde momenten met gitaar spel worden ingevuld, als ge voelige geluidstinten toege voegd aan de taferelen. Op dezelfde wijze tast Schroe ter de stoffering van de ker ken af, de heiligenbeelden, de walmende kaarsen voor de H. Maagd, de devotie daarom heen, die in Italië bijna naar uitwassen groeit buiten de strikte liturgie om. Een swin gend Ave Maria op een orgel met zachte fluitregisters tot de met neonlampjes volgestoken doornenkroon van de gekrui sigde. Het hele Italiaanse le ven, ook het religieuze leven, één lang melodrama. Tegelij kertijd een hoogst gecompli ceerde maatschappij waarin de filmer zich een weg zoekt en precies die onverzoenlijkheden open legt die die samenleving tekenen. TON OLIEMULLER HILVERSUM - Veronica gaat als nieuwe A-omroep morgen avond met haar nieuwe winterprogramma van start. Het accent op de zaterdagavond ligt op het amusement, maar morgenavond kan de kijker ook kennis maken met de kersverse actualiteiten rubriek „Nieuwslijn", in de redactie waarvan o.a. Jaap van Meekren en Joop Daalmeyer zitting hebben. Deze rubriek zal om de twee weken met een uitzending komen. Voor het overige valt op deze avond de nadruk op het lichte vermaak, publiek strekkers dus. Op het programma staan tekenfilms, series -Buck Rogers voor de jeugd en Dynasty voor de ouderen-, het pro gramma Tineke met meneer Kaktus en mevrouw Stemband voor beide categoriëen, sport, pop, en de speelfilm First Blood met Silvester Stallone. Op een en ander komen we nog nader terug. Maar ook Shakespeare komt deze winter aan bod met de BBC-koningsdrama's King Lear en de Koopman van Venetië. De Nieuwslijnredactie met v.l.n.r. Kiki Turpijn, Joop Daalmeijer, Ruud Hendriks, Rolf Pagano, Jaap van Meekren en George Mus- tert. HILVERSUM Bij de Ev. Omroep, maar ook op onze redactie werd een brief ontvangen van de Russische ambassade. Hierin wordt de EO-actualiteitenrubriek „Tijdsein" gelaakt, met name de uitzending van 24 september, waarin aan de orde kwam de behandeling van de joden in Rusland. In deze uitzending, gemaakt door Ad de Boer met medewerking van rabbijn Soetendorp, werd aangetoond dat het merendeel van de Russische joden, die willen uitwijken naar Israël, daar geen toestemming voor krijgen, hoe jaarlijks duizenden verzoe ken daartoe worden afgewezen en vooral hoe afgewezen joden worden bejegend. Een en ander werd geïllustreerd met film beelden, die suggereerden in Moskou te zijn gemaakt, maar in werkelijkheid genomen waren uit een in het Westen opgenomen film. In deze beelden werd een jodenjongen op gruwelijke wijze in elkaar geslagen op de manier als de nazi's dit destijds deden. De Russen wijzen er op, dat de EO de waarheid hier geweld aan doet en dat deze omroep „in haar evangelische berichtgeving te kort doet aan de in de bijbel vastgelegde waarheidsbeginselen". Desgevraagd voegde Ad de Boer aan deze beschuldigingen de commentaar toe, dat de uit Moskou verkregen informatie over de behandeling van de joden in Rusland een waarheidsgetrouwe illustratie vonden in de vertoonde beelden en dat het helaas niet mogelijk is dergelijke beelden in Rusland zelf op te nemen. Op zich is deze vorm van gedramatiseerde documentaire een in de Nederlandse tv-journalistiek veelvuldig toegepaste methode. Nederland verk AVRO van J6.00 Ik zag twee beren..., kleuterprogramma 16.15 Ace Crawford, comedy- ,45 Wordt vervolgd, strip- en-tekenfilm magazine .10 Ontdek je plekje. Afl.: Harlingen NOS .30 1/26-Journaal AVRO .46 AVRO's Toppop. Over zicht van de Nationale Hit parade, gepresenteerd door Kas van lersel ,15 AVRO's Bridgecursus .25 Minibio9, tekenfilms .55 EJDe Fabeltjeskrant ,00 Minibios. Met Professor Balthasar en de kinder-con- sumentenrubriek 'Zoethout' .15 Ruud en Leonie. Leonie Sazias en Ruud ter Weyden ontvangen bekende en on bekende mensen uit bin nen- en buitenland. Met aandacht voor film, theater, radio en televisie NOS 00 Journaal AVRO .28 O De Brekers, Neder landse comedyserie ge schreven door Peter Rö- mer. Met o.a. Rijk de Gooy- er, Johnny Kraaykamp sr. en Adèle Bloemendaal. Afl. 1: Een stalling om te stelen. Een kennismaking met een buitengewone familie, waar bij het al snel duidelijk wordt dat niet alles koek en ei is .00 In de hoofdrol. Mies Bouwman ontvangt een be kende Nederlander en con fronteert hem/haar met mensen en momenten uit zijn of haar verleden .55 AVRO's Actualiteiten. Met om 21.55 AVRO's Tele- vizier, ditmaal geheel gewijd aan de ziekte AIDS, 22.25 Televizier Den Haag en om 22.35 AVRO's Sportpanora- ma 45 M.A.S.H. Amerikaanse serie. Afl.: Commandant Pierce. Kolonel Potter moet naar een bijeenkomst en Hawkeye wordt tijdelijk commandant ,10 Karei van de Graaf, praatshow ditmaal geheel gewijd aan functioneel-anal- fabetisme 40 Tine, gedichten en ver halen voorgedragen door Tine Ruysschaert NOS .47 Journaal AVRO .52-01.34 Geen genade voor rivalen (Play misty for me), Amerikaanse speelfilm gcentr|9. gebouv te dra{ avond. on{0. afdeL finanoO. ;n respl e vier-i r ongel >eslaan 12. ren In jens d' k des tf instel - sle tijtó. publici e deel ngskol et Verë3. le ir edstrijo aan tot is geeifi3. •er. Jf uit 1971 van Clint East wood. De disjockey Dave Garnef wordt dagelijks ge beld door een zekere Eve lyn. Telkens vraagt ze met verleidelijke stem: „Play Misty for me". Hij maakt kennis met haar en wordt dan in een web van verlei ding en intrige getrokken NEDERLAND 2 NOS 15.30 Studio Sport extra. At letiek om de wereldbeker in Canberra, samenvatting RVU 17.00-17.30 Vloedlijn, geva rieerd live-programma dat inspeelt op de actualiteit NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort 18.30 Sesamstraat 18.45 CS Jeugdjournaal 19.00 Journaal KRO 19.12 De Leeuw moet los, kindermusical, geschreven door Nico Hiltrop en Tonny Eijk ter gelegenheid van de Kinderboekenweek. Met o.a. Ted de Braak en Da- niëlle van der Kolk 20.00 KRO's Wereldcircus, hoogtepunten uit de voor stelling van het Ringling Bros. and Barnum Bailey Circus 20.50 Hints, spelprogramma gepresenteerd door Frank Kramer 21.20 Lou Grant, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Verdacht. De journalist Lance komt op het spoor van een moord. Lou Grant vindt dat Lance zich daar niet mee bezig moet houden. Lance denkt daar anders over 22.12 Gesprek met de Minis ter-president NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Daar sta ik voor, dis cussieprogramma. Thema: De kernwapens in de ker ken. Gespreksleiding: Mr. Erik Jurgens 23.28 Bericht van de Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven 23.35-00.05 Studio Sport ex tra. EK Volleybal FILMNET Trent Strokes 20.30 I 22.05 An American Werewolf in Lon don 23.45-01.35 Orfeu Negro 18.05 Emma en Opa 18.15 Bassie en Adriaan, kleuterse- 19.10 (3De blauwe planeet, docu mentaire-serie 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Politieke tribune 20.15 De slag om de Ardennen (La Bataille des Ardennes), vijfdelige serie 2de pantserdivisies bereiken op 20 december Celles aan de oever van de Maas nabij Dinant. Het eerste doelwit was bereikt 21.25 Mobiele mensen, 150 jaar Spoorwegen in België. Feestpro- 150 jaar Spoorwegen in België 22.55 Journaal en Coda BRT 2 18.30 Wereldbeker Atletiek Canber- uit 1972 van Clint Eastwood. Met: Clint Eastwood, Verna Bloom, Mari anne Hill, Mitchell Ryan e.a. Het stad je Lago wordt bedreigd door drie ge wapende bandieten. Op een dag rijdt een vreemdeling het stadje binnen en de bewoners van Lago geven hem de opdracht de stad te beschermen 22.10-23.10 Première extra, filmin formatie met Jo Röpcke RTBF 1 17.20 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma 17.50 Carrefours, kinderprogramma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse- 19.30 Journaal 20.00 Tribune électorale 20.10 La Boum, Franse speelfilm uit MUSIC BOX/TV 5 16.00 HNon-stop videoclips. 'Euro parade' (16.00) en 'First Sight Show' met Simon en een popartiest (17.00) briek 21.48 Prélude a la nuit 22.00 Nieuws 22.30-01.00 @Non-8top videoclips. Herhalingen. 'Europarade' (22.30), Si mon met de 'First Sight Show' (23.00) en Gaz (00.00). Duitsland Harry Klein (Fritz Wepper) en Stefan Derrick (Horst Tappert) moeten vanavond de moord op een verkoopster oplossen. Duits land 2 om 20.15 uur. in het slot, Margot heeft haar eigen moordenaar binnengelaten 21.15 Der Sport-Spiegel. 'Chlna-Ral- lye, 100 Automobile aut Kurs Peking', reportac DUITSLAND 1 16.50 Tagesschau 17.00 ARD-Sport extra. Davi 18.00 Hier und Heute 18.25 WWF-Club 19.58 Heute im Eraten 20.00 mTage88chau 20.15 E Überfall der Ogalalla (Wes tern Union), Amerikaanse western uit 1940. Met in de hoofdrollen: Ran dolph Scott, Dean Jagger en Robert Young. Regie: Fritz Lang. In 1860 telegraaflijn aangelegd kentenis van de Protestantse Kerk, reportage 22.30 Tage8themen, met een repor tage uit Bonn 23.00 Moment mal, gesprekspro gramma rechtstreeks vanuit Mün- chen. Aansl.: Tagesschau en 'Nacht- DUITSLAND 2 14.00 Die Sport-Reportage. Met Da- viscup-tennls vanuit Frankfurt. West- Duitsiand - Tsjechoslowakije Hugo Egon Balder presenteert hits i. Elvis Presley, Costa Cordalis, 18.56 Programma-overzicht i buitenlandse correspondenten 23.15 EWer den Wind sat-. (Inherit the Wind), Amerikaanse speelfilm uit 1959. Met: Spencer Tracy, Fredric March, Gene Kelly e.a. Regie: Stanley Kramer. Biologieleraar Cates wordt aangeklaagd wegens het verkondigen van de Darwintheorie aan zijn leerlin gen. Sekteleider Brady en zijn vriend advocaat Drummond zijn bij het pro- betrokken. Cates hij DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II 18.30 Hallo Spencei 19.00 Aktueile Stu magazine met Blickpunkt Düsséldorf 20.00 Tagesschau 20.15 Lander - Menschen - Aberv- teuen Waiwiri, filmreportage over 21.45 Landesspiegel: Bielefelder Fan-Projekt, filmreportage over de opvang van jonge voetbalsupporters 22.15 Kein schoner Land (4), tv-spel In zes delen van Elke Heidenreich en Bernd Schroder. Lothar, een klasge- m Ondertiteling via TeleTekst. E) Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. KD Zwart/wit-uitzending met on dertiteling vla TeleTekst. (3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. SKY CHANNEL 16.50 [DBacktrax, met Tony Black burn 17.35 [SLive on friday, met Gary Da- 18.30 The Brady Bunch. Afl.: Tigerl 21.25 Vegas. Afl.: Deadly Blessing neergestorte raket 23.50-00.40 [3 Live on friady (herh.) BBC 1 17.35 WK Atletiek, hoogtepunten 18.00 Journaal en Weerbericht 18.35 London Plus 19.00 Wogan, amusementsprogram- 20.10 Dynasty, Amerikaanse tv-serie 21.00 Journaal 21.25 Murder of a moderate man, tv-serie. Afl.: At the frontier 23.00 The Friday Film: Cross of Iron 00.45 Weerbericht BBC 2 chip, informatieve serie 20.00 King's Country 21.30 Now the war is over, tv-serie 22.10 Did you see, herhaling van fragmenten van BBC-programma's 22.55 Newsnight 23.50 Weerbericht 23.55 Seven Women, Amerikaanse speelfilm uit 1965 van John Ford. ITV 17.15 Blockbusters 17.45 Nieuws 18.00 About Anglia, regionaal maga- Albion Market We love South of the Border Bruce Forsyth's )>tay your right Drummonds Nieuws Anglia reports, actualiteitenru- NEDERLAND 2 NOS 09.35-10.30 Studio Sport extra Wereldbeker Atletiek te Canberra. Commentaar: Theo Reitsma 13.00 Nieuws voor doven 08.30 Nouba-Nouba, kinderprogram ma 09.30-10.00 Spreek met ons mee, cursus Nederlands. Afl. 1 en 2 11.50 Interwallonie: Eleikoum, pro gramma voor Arabieren in België óconomique et sociale MUSIC BOX 08.00 (3Non-stop videoclips. "Chart Attack' (herh.) (08.00), Gaz (09.00), 'Non stop dance hour' met Julie (10.00), 'One night stand': Reggae sunsplash (11.00), 'Rockfile' (12.00) en Gary (13.00). DUITSLAND 1 12.00 ARD-Sport extra Wereldcup Atletiek vanuit Canberra 13.30 Zwi- achen den Satzen. Désirèe Nosbusch In gesprek met Boris Becker DUITSLAND 2 11.00 Programma-overzicht Eine schone Verwandtschaft: Die Al- kalimetalle 12.00 Nachbarn in Euro- pa, informatie SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory. Gevarieerd kin derprogramma met o.a. 'Inspector Gadget', 'He-man', 'Roger Ramjet', Free Single (herh.) 13.30 0AII American hot 100, f BBC 1 08.30 What a mess, kinderserie 08.35 Children of fire mountsin, kinderse rie 09.00 Saturday Superstore, kin derprogramma 12.15 Grandstand, sportprogramma met o.a. paarde- sport te Chepstow en wereldbeker at letiek te Canberra ITV 06.25 TV-AM 09.25 TX 10.30 Wereld beker atletiek vanuit Canbsrra 11.00 Otherworld 12.00 Nieuws 12.05 ITV Sport Presents: worstelen 13.20 Air- TROS-Aktua. (18.30 TROS Sport). 19.02 TROS Country. 20.03 Cabaret- gala Scheveningen 1985. 22.02 Ses- jun. NOS: 23.02 Met het oog óp mor gen. VOO: 00.02 De Stemband. 02.02 BZ. 18.30 Tekst en uitleg. HV: 18.40 Het voordeel van de twijfel. NOS: 19.40 Tussen Wadden en Wuustwe- zel. 20.00 Nws. VARA: 20.03 VARA vrijdagavond. (Met om: 20.03 Mono- 22.02 Countdown Café HILVERSUM 4 EO: 17.00 Crème du baroque. (18.00 Nws.) 18.45 Orgelbe speling. 19.15 De cantates van Bach. NOS: 20.00 Openingsconcert v.d. Wereldmuziekdagen 1985. Radio Ka mer Ork.: Moderne muz. 22.30 NOS Jazz. 23.00 Het verhaal van de Wes terkamers in alle toonaarden, hoor spel in het kader van de Hoorspel- HILVERSUM 5 VPRO: 17.30 Ahum Yum Yum. PP: 18.20 Uitzending v RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma gazine: Reportages, spel, weer. ver keer. kuituur en sport Morgen HILVERSUM 1 VARA: 7.03 Radio Sterrebös. 7.30 Hallo hier Hilversuml. (8.06 Dingen van de dag. 9.05 Het weer dit weekend. 9.50 Vandaag bij de VARA). 10.03 De stand van zaken. 11.03 Wie In 't Nederlands wil zingen. 12.03 De Roole Haan. 14.03 v/h Tus sen Barend en van Dorp. 15.03 Mu ziek uit Studio I. 16.03 Heuvellaan 33 HILVERSUM 2 7.00 Nws. TROS: 7.05 TROS Nieuws Show. (7.07, 7.35, 8.35, 9.35, 10.35 en 11.00 TROS-Aktua. 9.00 en 10.00 TROS-Aktua Nws-o- verz. 7.30, 8.00, 8.30, 9.30 en 10.30 Nws.) 11.30 nws. 11.33 TROS Aktua kamerbreed. 12.26 Mededelingen (12.36 TROS Aktua. 13.00 Nws.). 7.30 Rabarbara. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospelrock. 10.03 Popsjop. (11.30 Weerman Hans de Jong) 12.03 Los Vast Superband Show. 14.03 Tussenuur. 15.03 Popstation HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Hot vroe ge werk. 8.00 Nws. 8.02 Mooi zo, kin derkunstprogramma. 9.00 Leggiero. 10.30 Concerto Mattinale. VOO: 12.00 Strauss en Co. 13.00 Nws. 13.02 Veronica Klassiek. (15.10 Club Veronica Klassiek) HILVERSUM 5 NOS: 9.03 NOS-Spor- tief. 9.25 Waterstanden. FEDUCO: 9.30 Magazine. Met om: 9.30 Taal Molukse v Werken aan werk. Afl.4: De electro- technicus. (herh) Rianne van der Giessen. 11.00 Nws. 11.03 Het onderwerp van de week. documentair programma rsachtergronden. Vandaag: Odeon, de geschiedenis vol regionale verassingen

Leidse Courant | 1985 | | pagina 17