Zondag weet je alles" tv-spel in Bijlmerbajes Ff/ NOS: GEEN MOEITE MET GOED WERK OPDERDENET gekleurd gezien 3spa[DIO/TELEVÏSIË CcldaeSomatit DINSDAG 24 SEPTEMBER 198S PAGINA 15 Jjbyseoop over middengolfzender TSRSUM De NOS-rubriek Hobbyscoop zal morgen kmiddengolfzender van Hilversum 5 (1008 khz) een der- vooralsnog laatste proef houden om de kwaliteit van .ddengolfzenders in Nederland te verbeteren. Met be- van een zogenoemmd optimod-toestel, zal geprobeerd jn de verstaanbaarheid en de muziekkwaliteit van de >nder jngolfzender op te vijzelen. Het optimod-systeem wordt de boegePast bij de World Service van de BBC en bij de en tjdomroep. Eerdere proeven van Hobbyscoop hebben al leescajtoond dat de geavanceerde hogetoonfüters die de PTT i de nieuwe middengolfzenders in Flevoland had geïnstal- imen.jniet aan de verwachtingen voldeden, evenmin als het bliothpemde Dam-systeem, een methode om bij zachte ge- stelleqassages stroom te sparen door het vermogen terug te lien. De superfilters van de PTT zijn inmiddels weer Buigen door filters van het oude type uit de ontmantelde van Hulsberg. De uitzending van Hobbyscoop is op om8-zender van Hilversum 1 20.03 uur en op de midden- nder van Hilversum 5, 20.10 uur. HILVERSUM De NOS ziet volop mogelijkheden een der de televisienet met „fatsoenlij ke" programma's te vullen. Tegen het einde van dit jaar verwacht het NOS-bestuur mi nister Brinkman een uitge werkt voorstel te kunnen aan bieden. Als over de invulling een akkoord kan worden be reikt, zal de NOS eind volgend jaar met de voorbereidingen beginnen, opdat in 1987 tijdig met uitzenden kan worden be gonnen. Over de invulling wordt op het ogenblik nog hard nage dacht. Een mogelijkheid waar mee gespeeld wordt is in te haken op de huidige trend van de omroepen om op de vaste avond flink uit te pakken, dat wil zeggen de grootste pu- constructie een populair net worden waarop de omroepen hun vaste avond kunnen krij gen. Nederland III zou als een cultureel en sportnet worden ingericht. Het brengen van sportevenementen op dit net zou noodzakelijk zijn om de zender niet bij voorbaat in het verdomhoekje te plaatsen. Het voordeel is dat de kijker dan ook sneller gewend kan raken aan de cultuurzijde van het aanbod, zoals ook op België 2 is gebeurd. Nederland II zou in deze opzet het wisselnet worden. Over het karakter van dat tweede net bestaat nog onduidelijk heid. In tegenstelling tot het derde net zou Nederland II wel eens het zorgenkindje kunnen worden in deze con structie, zo viel in de wandel gangen van de NOS te beluis teren. De meeste andere omroepen hebben zich min of meer dui delijk uitgesproken over de in richting van de drie netten. AVRO en TROS willen samen met Veronica op een groot pu- blieksnet zitten, waardoor de andere omroepen meer gele genheid krijgen zich op de an dere netten te profileren. VARA, KRO en NCRV heb ben dit concept al afgewezen. De drie zien meer in drie to- taalnetten, met zoals de VARA dat onlangs nog voorstelde, vaste partners op één zender. verkéBos a,s de begeleider André die het slachtoffer wordt van derlaaB9r'P v00r criminelen. Sleu! doorVhappelljk 6riis een openleggen, dit idee igen. NOS-tv voor ogen __een reeks tv-spelen, —van woensdagavond "ed. II om 20.10 uur de I Êtje onder de titel „Zon- JBJA weet je alles". Dit 'KMt in de Bijlmerbajes, |op tekst van Gerard tvliet en in de regie Eric Oosthoek een liet op gang wordt ge- y^tAen met een dramati- afloop. echter alleen als fijJLVagen voor wat de ma- j met dit spel beogen, als liepere gedachte in dit ^ïeer hebben willen leg- nf-snpl- meer begrip voor cri- voor wie een andere Anne Buurma als de junkie Jopi, die zich niet serieus de maat schappij in laat sturen. oplossing moet bestaan dan verblijf in de gevangenis. Een moderne, op de menselij ke waardigheid gebaseerde maatschappij dient andere me thodieken te vinden om deze mensen weer in het spoor van een gereguleerde samenleving te krijgen. Daarvoor zetten menswetenschappers zich in, die na hun studie kiezen voor vrijwillig verblijf in de gevan genis op basis van het door hen gekozen beroep van bege leider. Gegoten in de vorm van een drama biedt deze produktie de kijker een beeld van de opzet van dit soort opvang. Evenzeer wordt hij echter gewaar hoe frustrerend dit werk kan uit pakken. Daarin vooral is het drama gelegen. Begeleider André, een rol van Peter Bos, poogt de junk Jopi (Anne Buurma) zover te krij gen, dat deze met baan en vriendin en al zal terugkeren naar de vrijheid. Dit loopt minder vlot dan hij denkt, vooral omdat hij te maken krijgt met andere gedetineer den, die met Jopi bepaalde be trekkingen onderhouden. Jopi voelt zich in de gevangenis be ter thuis dan in de maatschap pij, waar volgens hem teveel boeven rondlopen. Om in de Bijlmerbajes te kun nen filmen kreeg men de vol ledige medewerking van het ministerie van Justitie onder voorwaarde, dat geen enkele gedetineerde in beeld zou ko men. Dit vergde de nodige voorzieningen. Alle boevenrol- len worden vervuld door ac teurs, die van de regie echter wel een beschrijving meekre gen van het type misdadiger dat zij moesten spelen. Boven dien stelden zowel schrijver Kerkvliet als regisseur Oost hoek zich tevoren op de hoog te van de gang van zaken in een gevangenis. Daarvan wordt men als kijker deelgenoot gemaakt. Ruw volk in conflict met elkaar, het handgemeen, het jennen, het vloeken, het zit er allemaal in als in een documentaire. Bij ster vrolijk stemt dit niet, maar de makers van dit tv- spel waren er niet op uit dit stuk werkelijkheid te verdoe zelen. De wezenlijke confrontatie, die tussen al deze agressieve uitwassen speelt, heeft plaats tussen begeleider André, die blijft geloven in het goede van de crimineel, en diens meerde ren. Dezen adviseren hem minder consideratie te hebben met de gedetineerden. Hij loopt de kans tussen dezen vermalen te raken. Begeleider André laat zich aan die raad niet gelegen liggen, volgt zijn eigen inzichten en moet daar van de consequenties trekken. Niet zal de kijker zich aan de indruk kunnen onttrekken, dat in dit spel gehinkt wordt op twee gedachten. Enerzijds wil men duidelijk maken, dat criminelen een betere bestem ming verdienen dan achter de tralies, anderzijds wordt in het verloop van dit spel gesugge reerd. dat mededogen met misdadigers verkeerd kan uit pakken. Een letterlijke uit spraak van een gevangene aan wie een welzijnswerker zijn beste krachten wijdt: „Ze wil len dat ik me aanpas aan de maatschappij en dat ik nor maal werk zoek. Daar voel ik me voorlopig nog te jong Toch vertelden regisseur en schrijver inveen toelichting op dit tv-drama, dat de gevange nis slechts als een noodmaatre gel moet worden gezien, dat er betere mogelijkheden moeten bestaan om de samenleving te verlossen van en te vrijwaren tegen misdrijven. Zij gaan hierin zelfs zover de bajes een verouderd systeem te noemen, een middeleeuwse uitvinding, die zijn tijd over leefd heeft, althans zou moe ten hebben. Onvoldoende rea liseren zij zich daarbij, dat de misdaad er eerder was dan de bajes en dat de maatschappij de gevangenis uitvond om zich vrij te maken van misdadige elementen. TON OLIEMULLER Kijkcijferterreur berooft ons weer van Coronation Street De geschiedenis herhaalt zich, dat is een oude waarheid. Ook op de Nederlandse televisie is die van kracht. En dan heb ik het nog niet eens over het herhalingssyndroom dat elk jaar ons zomerseizoen schijnt te moeten teisteren. Nee, ik heb het over de VARA, die voor de tweede keer in de histo rie stopt met het uitzenden van de Engelse serie „Corona tion Street", u weet wel, de belevenissen van de omwonen den van dat door Annie Walker aangevoerde buurtcafé. In Engeland draait „Coronation Street" al meer dan 25 jaar, de serie is daar een soort nationaal monument. Met de ka rakters in de straat wordt volop meegeleefd; vertrek of overlijden wordt in brede kring betreurd. De haarscherpe weergave van het Engelse arbeidersmilieu, zoals die in „Co ronation Street" is te zien, was voor de VARA, die zich im mers graag voordoet als omroep voor de gewone man, reden om de BBC-produktie over te nemen. Maar na een paar jaar, (we hebben het hier over de eerste periode dat Coronation Street" nog te zien was), haakte de rode omroep alweer af. Wat toen daarvoor de argumentatie was*, weet ik niet. Wel herinner ik me gevoelens van opstan digheid, omdat je, als je eenmaal was gaan kijken naar Elsie Tanner en Keith Barlow, ook wilde weten hoe het verder ging- Veel mensen moeten hetzelfde hebben gevoeld en hebben dat aan de VARA laten weten anders was de omroep vorig jaar immers niet begonnen met het opnieuw uitzenden van de reeks. Met veel bombarie werd de draad weer opgepakt, die nu in kleur bleek te zijn uitgevoerd. Willem Ruys, idool van de massa, mocht zelfs namens ons in de Rover's Return poolshoogte gaan nemen om zich te laten bijpraten over de ontwikkelingen die in de tussenliggende jaren hadden plaats gehad. En daar gingen we weer. Het kostte even moeite om er weer in te komen, met wat nieuwe gezichten en de afwezigheid van een aantal bekenden, maar al snel bleek dat „Corona tion Street" nog niets van zijn kracht had verloren. Je werd als kijker deel van de kleine gemeenschap, koos partij voor die en tegen die ander, raakte geïnteresseerd in het welva ren van al die mini-samenlevinkjes. Dat de VARA behoor lijk slordig omsprong met de afleveringen, (verschillende tij den van uitzending, het laten vervallen van afleveringen als de zogenaamde actualiteit van de Sterrenslag dat leek te rechtvaardigen enz), nam je op de koop toe. En nu is het dan zover dat de geschiedenis zich daadwerke lijk herhaalt: De VARA stopt alweer. Zo maar, midden in een aantal verwikkelingen. En deze keer is de argumentatie al wel heel duidelijk: het gaat natuurlijk weer om de be faamde kijkcijfers, die wat schijnen tegen te vallen. Mijn vraag is dan: Wat doet dat er nou toe? Met het vertonen van Coronation Street" doet de omroep ongetwijfeld enkele honderdduizenden mensen een intens genoegen. Maar dat is een aantal dat in de ogen van voozitter Van den Heuvel en trawanten Maurice Koopmans en Jan Nagel geen enkel ge wicht in de schaal legt: zij mikken op de miljoenen die ken nelijk alleen te halen zijn met een „Knockout Show", André Hazes en de glazenwassersactiviteiten in „Pisa". Als wij, Co ronation Street-aanhangers, ons nu eens verenigden in een pressiegroep? Met spandoeken en zo? Ach, dat helpt toch niet, daar kijkt men in de Hilversumse Heuvellaan met ver moeid welgevallen naar. Lastiger zouden we al zijn als we het telefoonnummer, waarop we ons tijdens de VARA-avon den moeten aanmelden als abonnee van de VAR A-gids, met zijn allen zouden gebruiken om hervatting van „Coronation Street" te eisen. Nou ja, u ziet maar. Het adres van de VARA is Postbus 175 te Hilversum en het bewuste telefoonnummer is 035-711911. RENE DE COCQ IERLAND 1 De Wereld in oorlog, rie over de Tweede We- Idoorlog. Laatste afl.: Ge- ink KRO's Tekenfilmfesti- I 1 Het Nestkuiken )S 1 Journaal feO Alias Smith en Jones Alias Smith en Jones, "volg Levend water, Zweedse icumentaire over hoe (edselketens in en op het Iter functioneren i Cijfers en Letters 0S I Journaal io I Een verre opdfacht, jcumentaire over hulpver- Tiing aan de Derde We- Vanavond: Tijdens de ■jtavond een aantal ge- frekken met mensen met verre opdracht in de jrde Wereld. M.m.v. mu- ikgroepen uit Afrika en Itijns-Amerika l Brandpunt, actualitei- irubriek met reportage - Mexico na de aardbe- i "Hints-special, spetpro- ma gepresenteerd Frank Kramer. Van- ond tevens een voor- efje van de program- h's voor het komende sei- H1 Journaal Nieuws voor doven en chthorenden 3ERLAND2 Handelingen ter plek- Het kleine huis, Ameri- aanse serie. Afl.: Apestre- in. Buffalo Bill heeft Mr. Swards een kleine oran- §|L' >oetang nagelaten, die vol |P *t met allerlei apestreken. dereen heeft bedenkingen oen het dier Het verhaal van Petrus. BCKrfl. 24: Deuren dicht en open tedEDUCO rastkf Open Universiteit: Be- v eging (cursus biologie). 6rh-) Nieuws voor doven en 3roeKechthorenden in Paspoort voor Italianen irsterp Sesamstraat 5 Jeugdjournaal I 3 Journaal - 0 i Anders is ook gewoon, films over kinderen uit alle delen van de wereld. Afl. 13: Het land zonder kin deren (Antartica) 19.37 Verhaal voor alle tij den. Jeff Williams ziet in dat hij anderen over het evan gelie moet vertellen 20.20 Tijdsein. Reportage over de viering van tien jaar onafhankelijkheid van Pa poea Nieuw-Guinea en over het bidden op Amerikaanse scholen. 20.50 Ronduit Tournee I. Afl.: Als je wint, heb je vrienden. Discussie-programma over het thema succes met als deelnemers Ruud Gulllt en pres.-directeur dr. F. Phi lips. 21.50 Het ontstaan van Israël. Afl. 8: Israël tussen de we reldmachten. Na de dood van Salomo valt het Israëli sche koninkrijk uiteen in twee delen NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag EO 23.00 Mag ik '8 met je pra ten? Feike ter Velde laat mensen aan het woord, die hun levensverhaal vertellen 23.30 Nederlandse orgel- pracht. Johan Lemckert speelt werken van Bach FILMNET '17.00 Diffrent Strokes herh. afl.: The Older Woman 17.25 Who's the Boss herh. afl.: Sorority Sister 17.50 Air port 77 19.45 Riptide afl.: Fathers Day 20.30 An American Werewolf in Londen 22.10 A Stranger is Wat ching 23.45-01.40 Orfeu Negro ADVERTENTIE •fi A BRAHMS SYMPHONY tjr Libcvifch HEARTS LABYRINTH N Jlrt Kylisw DREAM DANCES Jlrt Kyllan CIRCUSTHEATER plaatsen va. heden ad. kassa van 10-16 uur KASSA (11-16 uur) 558800 BRT 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma Afl.41. (herh.) 18.05 Plons, kleuterserie. Afl. 16: Plons en de spin. (herh.) 18.10 Prikballon, kleutermagazine over het maken van allerlei voorwer pen. afgewisseld met leuke animatie. Presentatie: Francis Verdoodt 18.25 Candy, Candy, Japanse teken filmserie over de lotgevallen van een weesmeisje. Afl.20: Ik ben dolblij 18.50 Uit je doppen. Afl.3: Informati ca. (herh.) 19.10 Veilig en zuinig autorijden, achtdelige serie. Afl. 2: De motor is het hart van uw auto. Presentatie: Jesse de Caluwè en Emiel Goelen. (herh.) 19.40 Lotto-winnaars, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Kunstzaken 20.25 I.Q., Kwis. met denk- en weet- vragen gepresenteerd door Herman Van Molle 20.55 Labyrint. Afl.: De "Belgica". Documentaire van Wim Offeciers over dit Belgische wetenschappelijke schip 21.45 Proma *85: An American Even ing (deel 2). De Sinfonietta van Lon den o.l.v. Simon Rattle, m.m.v. Ro land Brautigam, piano. Werken van Ives, Gershwin en Bernstein 22.50 Journaal en Coda: Uit de So natine Méridionale van Manuel M. Ponce uitgevoerd door Carlos Ramal- hete, gitaar BRT 2 19.00 Zonon an dochters (Sons and daughters), Australische tv-serie. Afl. 11. Met: Rowena Wallas. Brian Blair. Tom Richard e.a 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf. Van daag: Afwerken van spaanplaat. Pre sentatie: Paul de Bolle 19.42 Mededelingen en programma- -overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Videomatch. Videospelletjes gepresenteerd door Marleen Gordts 20.25 De kleine waarheid, tv-serie naar de trilogie van Jan Mens. Afl. 4: Met: Wllleke Alberti, Emmy Lopes Dias, Jacques Commandeur, e.a. (herh.) 21.15 De Octopus (La Piovra), Itali aanse tv-serie van Damiano Damiani over de mafia. Met in de hoofdrollen: Michele Placldo, Nicole Jamet en Ca- riddl Nardulli. Deel 4 RTBF 1 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club. videoclips met Ray Cokes 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Lotto-uitslagen 19.30 Journaal 20.00 Tribune électorale 20.10 Les Sentiera du monde. Van avond ontvangt Fabienne van de Meersche de regisseur van de film van vanavond en geeft de uitslagen van het "Concours de la Bourse du Cinéaste-reporter". Aansl.: Etrange Sahara des Peuls, film van Maximilien Dauber 21.30 Le jeune homme vert, tv-serie van Roger Pigaut naar de roman van Michel Dèon. Met o.a. Anne de Bro- ca. Christian Barbier en Simon Blne. Afl.4. Jean heeft een baantje als por tier van een nachtclub in Montmartre gevonden. Het bevalt hem prima en wanneer hij 's ochtends vroeg thuis komt. wacht Chantal op hem in een warm bed. Op een dag is zij er echter zomaar vandoor gegaan 23.05 Journaal MUSIC BOX/TV 5 16.00 (SNon-etop videoclips. Pre sentatie: Julie (16.00). Martin (17.00) Julie en Gaz met Eurochart, de Euro parade van Music Box (18.00). 00.30-02.00 (SNon-stop videoclips. Herhalingen. Eurochart (00.30) en Gary (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Sie-Er-Es-, documentaire 16.55 Spass am Dienstag 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.25 Kontakt bitte... 19.00 Falcon Crest 19.58 Heute im'Ersten 20.00 Tagesschau 20.15 Die Montagsmaler, amuse mentsprogramma 21.00 Report 21.45 Dallas, Amerikaanse tv-serie met o.a. Patrick Duffy. Linda Gray en Larry Hagman. 22.30 Tagesthemen 23.00 Kulturweltspiegel 23.45 Christo über der Seine. De verpakkingskunstenaars pakt de Pont Neuf van Parijs in 00.00 Tagesschau DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Computer-Corner, program ma voor computer-freaks en zij die dat willen worden 16.20 Was heisst denn hier minder- jahrig? Schüler-Express, magazine voor jongeren 17.00 Heute. Aansl.: Regionaal 17.15 Tele-lllustrierte. gevarieerd magazine 17.45 Mein Name ist Hase, teken films met Bugs Bunny. Aansl.: Nieuwsoverzicht 18.20 Es muss nicht immer Mord sein, tv-serie. Afl.: Übergepack. Met in de hoofdrollen: Dirk Dautzenberg. Elfriede Kuzmany en Wolfgang Zerlett 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Sonntag, tv-film naar de gelijk namige roman van George Simenon. Met in de hoofdrollen: Hans-Georg Panczak. Lisa Kreuzer en Mascia Musy. Regie: Stanislav Barabas. Deze zondag moet werkelijk gebeuren wat Erwin al lang geleden besloten heeft. Zijn vrouw Berthe moet sterven, door gif dat hij door haar middageten wil 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 heute-journal 22.05 Der besondere Film: Die Rückkehr nach Secaucus (The Return of the Secaucus Seven), Amerikaanse speelfilm uit 1978 van John Sayles. Met in de hoofdrollen: Bruce MacDo- nald. Maggie Renzi en Adam Lefevre. 23.50 Neut» DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde 19.45 Regionaal programma 20.00 Tagesschau /Weerkaart 20.15 Auslandsreporter 20.45 RUckblende. Schrijver, literair criticus en filosoof Walter Benjamin: Gestorven op 27 september 1940 21.00 Formol Eins: De ARD Hitpara de 21.45 Lendesspiegel. Nicht irgend eine Reise (1). Verslag van een geza menlijke reis naar Turkije van de Duitse Renèe en de Turkse Mehmet 22.15 Deutscher Alltag. Nie bist Du allein, portret van twee studentes aan de toneelschool 23.05 ~..oder wie sieht die Welt aus, documentaire film uit 1982 over het leven in het oude stadsgedeelte van Düsseldorf 00 05 Laatste nieuws Engeland BBC 1 18.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.10 Think again, kinderprogram- 18.35 Charles in Charge, Ameri kaanse comedy-serie. Met: Scott Baio, Julie Cobb. James Widdoes e.a 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 Telly Addicts, spelprogramma 20.30 EastEnders, tv-serie. Met: Ani ta Dobson, Tom Watt, Oscar James. 21.00 Big Deal, tv-serie. Met: Ray Brooks, Sharon Duce. Patrick Durkin e.a. Afl.: Popping across the pond 21.50 Points of view 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Cagney and Lacey, politie-se- rie. Met: Sharon Gless, Tyne Daly e.a 23.15 Film '85 23.45 O'Donnell investigates..., in formatieve serie. All.: Food: Where we do go wrong 00.15 Late night in concert 00.45 Weerbericht BBC 2 Nieuwsoverzicht Darts kampioenschappen Open to question. Vandaag: Neil Kinnock No limits Hooked! international Lame Ducks Probation Darts kampioenschappen Newsnight, actualiteiten Weerbericht Darts kampioenschappen Open University Darts kampioenschappen SKY CHANNEL 18.30 The Brady Bunch 19.00 The (lying Nun 19.30 Nanny the Professor 20.00 Charlie's Angels. Hellride 20.55 A Country Practice 21.50 The Deputy. The Big Four 22.20 NFL American Football 23.35 Roving Report 00.05 Sky Trax 01.00 Closedown ITV 18.15 Emmerdale Farm 18.45 News at 5.45 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads 20.00 Bygones 20.30 Name that tune 21.00 The Mike Yarwood Show 22.00 Travelling man 23.00 News at Ten 23.30 Steve Davis: Pot of Gold 00.30 Ice Skating 01.30 Starting Point. CD Ondertiteling via TeleTekst. S Uitzending in stereo. E) Zwart/wit-uitzending. ■E Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■Q Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS/NOT 09.00 Wiela wiele stap. NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 09.35 Einde NOS- /NOT 10.00 Kinderen en echtschei ding. 10.30 Het Bos. 11.00 Als in het stenen tijdperk. 11.30 Einde NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden AVRO 14.00 Minibios 14.25 Stuif es uit. TROS 15.30 Cali- mero. 15.45 De Bananasplit Show. 16.32 Sons and daughters. 17.17 Hoogtepunten uit de wereldmuziek literatuur. NOS 17.30 Journaal TROS 17.46 TROS Pop Formule Special. MUSIC BOX/TV 5 08.00 SlNon-stop videoclips. Presentatie: Sunie (08.00), Simon met Australische muziek (09.00), Julie met 'Boogie Box' (10.00), Martin (11.00), Simon en Sunie met 'Chart Attack', overzicht van de Music Box Top 40 (12.00) en Gary (13.00). 14.00 lENon-stop videoclips. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute 10.03 WISO 10.35 Gestohlene Her zen. 12.10 Report 12.55 Persover zicht 13.00 Tagesschau 13.15 Tele- tekst-overzicht 15.40 Teletekst-o- verzicht 16.00 Tagesschau 16.10 Ja- nosik, Held der Berge. 16.55 Auf dem Mond ist nie was los. 17.50 Ta gesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15 Teletek- st-ovorzicht 13.30 Einde 15.40 Tele- tekst-overzicht 15.56 Programma-o verzicht 16.00 Heute 16.04 Neues aus Uhlenbusch. 16.35 Unser Frau- lein Lehrer. 17.00 Heute. 17.15 Te le-lllustrierte. BBC 1 07.00 Teletekst 07.50 Breakfast Time 10.20 Teletekst 11.30 Play School. 12.15 Teletekst 13.30 Jour naal 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Hockey Cokey 15.00 Teletekst 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Paddington 17.00 Fingermouse 17.15 Dr. Doolitt- le 17.35 Hartbeat SKY CHANNEL 08.45 Dennis the Menace 09.15 Sky Trax 14.10 A Gift to Last 15.10 Fami ly 16.00 Sky Trax ITV 10.30 Schooltelevisie 10.52 Let's go maths 11.04 Starting Science 11.21 Stop, Look, Listen B 11.33 The En glish programme 12.00 Middle En glish 12.17 Tomorrow's people 12.34 A question of economics 13.00 Orm and Cheep 13.10 Our Backyard 13.30 Play it again 14.00 News at one 14.20 Anglia news and weather 14.30 A Country Practice 15.30 So mething to treasure 16.00 Take the High Road 16.25 Anglia News 16.30 Sons and daughters 17.00 Orm and cheep 17.10 Doris 17.20 Video A Chips 17.50 Hold Tightl HILVERSUM 1 VPRO: 17.03 Borat. 17.55 Mededelingen (NOS) VPRO: 18.06 Boeken. 20.03 Het Evenement. 21.02 Buiten Beeld. 22.02 Het Be richt. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht HILVERSUM 2 17.30 Nws. 17.36 TROS-Aktua 18.00 Nws. 18.10 Het journalistenforum. 19.00 TROS Klan tenservice. 20.00 Nws. 20.03 Muziek uit mijn schooltijd. 21.00 Om het boek. 21.30 Finale. 22.30 Nws. 22.35 De planteneters 23.00 Proeflokaal. HILVERSUM 3 18.04 De Avondspits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Pop krant. 21.02 Moondogs. 23.02 Mor gen gebeurt het HILVERSUM 4 17.00 Populaire klas sieken. NCRV: 18.00 Nws. 18.02 Met hart en mond en handen. 18.15 Mu ziek in vrije tijd. 19.15 Entr'acte. 19.30 Pianomuziek van Mendelssohn. 20.00 Drie generaties Mozart. 21.30 Literama. 22.30 Kerkorgelmuz. 23.10 Kamermuz. HILVERSUM 5 AVRO: 17.30 Hilver sum 3 bestond nog niet P.P.: 18.20 Uitzending van de D'66. AVRO: 18.30 De berg heeft een muis gebaard. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlan- RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma gazine: Reportages, spel, weer, ver keer, cultuur, sport OMROEP RIJNLAND 17.30 Politiek en economie. 18.30 Varia-Tussenfa- se. 19.00 Regionale muziek. 20.30 Sport café. Morgen HILVERSUM 1 VOO: 7.03 Ook Goeie- morgen. 9.03 Muziek terwijl u werkt. 10.30 Veronica Nwsradio. 10.32 Kletskop. 12.03 Will Wil Wel. 13.06 Nederland Muziekland. NCRV: 14.03 Kletsmajoor. 14.15 Douce France. 14.30 Middenin. HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws. 7.06 De Wekkerradio. 8.30 Nws. 8.33 Het Archief. 9.00 Muziek, merk Malando. 09.30 Nws. 9.33 Hoor Haar! 10.30 Nws. 10.33 Leef-tijd-genoeg. 11.30 Nws. 11.33 Radioweekblad. (11.34 en 12.36 Dingen van de dag. OVER HEIDSVOORLICHTING: 12.16 Franco huis. 12.26 Mededelingen voor land en tuinbouw. 12.30, 13.00 en 13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.33 Narrengoud, hoorsp. 15.00 Leef-tijd-genoeg. 15.30 Nws. 15.33 Het zout in de pap Magazine. 16.00 Tony van Verre ontmoet Sem Presser (4). NOS: 16.30 Nws. HILVERSUM 3 NOS: leder heel uur nieuws. EO: 7.03 Ronduit music-tima 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek mo tief. 11.03 Country Trail. VPRO: 12.03 De Wilde Wereld. 15.03 Ronflonflon met Jacques Plafond. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennieuws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de Hoogte- zon. 10.00 Kamermuz. 10.30 Jubi leumconcert 12.10 De orkestmuziek van Bach (7). 12.24 concertino voor orgel en orkest. 13.00 Nws. 13.02 Werken v. Dufay. 13.30 Kerkorgel concert. AVRO: 14.00 Telefoonnum mer 39211. 15.30 Puur cultuur. 15.45 Muziektheater. 16.30 Muzenmarkt 1985 HILVERSUM 5 NOS: 09.03 NOS- -Sportief. 9.25 Waterstanden. TELE- AC: 9.30 Follow through RVU: 10.00 RVU Taairevue. AVRO/VARA: 10.30 Schoolradio. 11.10 Einde. RADIO RIJNMOND 7.30 Actualiteiten- magazine 9.00 leder uur na het ANP- -nieuws regionaal nws. 16.30 Middag magazine OMROEP RIJNLAND 16.30 Leiden

Leidse Courant | 1985 | | pagina 15