N OS-tv-programma's van de zondag naar de dinsdag RADIO/TELEVISIE Opnieuw tv-cursus ,,'n eigen bedrijf" „De verloren eer betrokken film van Ceidac Soman! VRIJDAG 20 SEPTEMBER 1985 PA< Nieuwe NCRV- directeur tegenstander mediawet AMERSFOORT De afgelo- pen maandag tot directeur van de NCRV benoemde meester A. Duyser (48) uit Nijkerk is een fel tegenstander van de door de minister van WVC, Brinkman, gepresenteerde me diawet. Hij ziet daarin niet al leen een directe bedreiging van de zuilen maar ook van het facilitair bedrijf van de NOS. Hij zei: „Ik verwacht het faillissement voor het facilitair bedrijf, dat is slecht voor de hele omroep. In deze nieuwe mediawet kunnen de omroe pen zich niet ontwikkelen". HILVERSUM De Tele- ac-cursus ,,'n eigen be drijf", die in het najaar van 1984 werd uitgezon den, was een groot succes. Maar liefst 30.000 mensen bestelden het cursusboek. Ook nadat de televisieles- sen waren beëindigd be reikten Teleac nog vele verzoeken om het boek en vragen om 'n eigen be drijf te beginnen. Teleac heeft daarom besloten de cursus in het najaar van 1985 te herhalen in een geactualiseerde vorm. Vanaf donderdag 10 okto ber a.s. kunnen de lessen opnieuw worden gevolgd. De radio- en televisieles- sen alsmede het cursus- boek zijn aangepast aan de actuele situatie: wets wijzigingen en de meest recente cijfergegevens zijn daarin opgenomen. Jaarlijks blijken ruim 16.500 ondernemers-in- spé zich aan te melden bij de Kamers van Koophan del. De belangstelling voor de opzet van een ei gen bedrijf is groot. Dat bleek ook uit het evalua tie-onderzoek, dat na af loop van de cursus ,,'n ei gen bedrijf" werd gehou den. Tweederde deel van de deelnemers heeft plan nen om een eigen bedrijf te beginnen. Uit dit on derzoek kwam verder naar voren dat ruim tweederde van de cursis ten vond dat de cursus ruimschoots aan de ver wachtingen heeft vol daan. Deze cursus bestaat uit acht televisie- en acht ra- diolessen en een cursus boek. Onderwerpen die aan de orde komen zijn diploma's en vergunnin- ?en, commerciële aanpak, inanciën, ondernemings vormen, sociale en parti culiere verzekeringen, ad ministratie en belastin gen, personeel aannemen. De acht televisielessen starten op donderdag 10 oktober a.s. en worden wekelijks op die dag uit gezonden van 18.25-18.55 uur via Ned. I. De lessen worden herhaald op zon dag van 14.00-14.30 uur, eveneens via Ned. I. De acht radiolessen zijn van af 10 oktober a.s. weke lijks op donderdag te be luisteren van 20.40-21.10 uur op Hilversum 5. Het cursusboek kost 24.50. MEER ZENDTIJD VOOR FILMS DERDE WERELD ZEIST De westerse media, met name de tele visie, moeten meer zendtijd beschikbaar stellen voor films en televiesieprogramma's uit de Der de Wereld. Ook moeten er speciale fondsen ge sticht worden voor de produktie en distributie van films en programma's die uitdrukking geven aan de culturele identiteit van volken in de Der de Wereld en etnische minderheden in Europa, de Verenigde Staten en Australië. Met deze reso luties aan het adres van de Unesco en de EG is de conferentie „Promoting the visual dialogue" in Zeist afgesloten. De conferentie werd bijge woond door veertig vertegenwoordigers van ci neasten en televisiemakers uit landen in Afrika, Latijns-Amerika en Azië, en organisaties uit Eu ropa, Noord-Amerika en Australië die zich bezig houden met het promoten van films en televisie programma's uit de Derde Wereld. Jets Remmerts de Vries (links) als Sylvia in het tv-spel „Ik red me wel", hier samen met regisseur Feliks Arons. HILVERSUM - NOS-tv stapt in het nieuwe sei zoen van de zondagavond over op de dinsdagavond. Bij die gelegenheid ver huizen alle programma's mee, uitgezonderd Capi- tool 'smiddags om 12.00 uur en Studio Sport om 19.00 uur. De dinsdag avond wordt daarmee de informatieve avond, ter wijl op de woensdag de kunst en de sport aan bod komen. De culturele programma krij gen wekelijks op woensdag een plaatsje in Nederland C, dat overigens het veld zal moeten ruimen, wanneer in het voorjaar het cupvoetbal uitbarst. De komende maanden zitten de NOS en de kijker daar niet mee en staat op het program ma een reeks films en tv-spe- len. Hieronder zijn begrepen „Ik red me wel", een oor spronkelijk spel van Carel Donck over een dochter die nogal wat uit te praten heeft als haar vader komt te overlij den. Mia Meijer schreef „Ter reur" over een vrouw met een zoontje, die onder haar woning een disco te verduren krijgt. Joost Ranzijn schreef „Denk aan mij", een film over een liefde, terwijl in het tv-spel „De Anna" een sociaal geschil in de wereld van de mijnwer kers wordt uitgevochten. In samenwerking met de An tilliaanse tv werd het spel „Boka Sarantonio" op de band gezet, dat ook in de kofnende winter zal worden vertoond. Op het programma staan voorts klassieke spelen zoals „Don Carlos" van Schiller, als mede in samenwerking met bestaande toneelgroepen stuk ken als „Verschnitt", „l'Histoi- re du soldat" en „little drum mer boy", een muzikaal essay over Gustav Mahler. Documentaires De dinsdagavond zal voortaan uit drie delen worden opge bouwd. Tot rond 21.00 uur ru brieken als Denkbeeld, Voor niks gaat de zon op. Horizon, Analyse en Allemansknecht. Nadien staat geprogrammeerd de buitenlandse informatie in Panoramiek. Rond 21.30 uur komt dan tijd vrij voor docu mentaires. Zoals we eerder schreven meent de NOS de plicht te hebben de Nederlandse naam als het land van de documen taire filmers op te houden. Re sultaten van die opvatting konden we al vaststellen aan de hand van de serie „De tien de penning" van Vincent Monnikendam over (Remigra tie van de buitenlanders. Volgens deze opzet volgt er de komende winter nog meer werk. Half oktober wordt be gonnen met een 9-delige BBC- documentaire onder de titel „Het hart van de draak". Deze behandelt de positie van China als Derde Wereldland. Hierbij wordt in het bijzonder inge gaan op het alledaagse leven van de Chinees. De BBC le verde hiermee een voorzich- tig-kritische serie, waarbij te gen betaling van twintig mil joen gulden in China een ze kere vrijheid tot filmen werd verkregen. In het bijzonder komt de vraag aan de orde in hoeverre de invloed van Marx reikt bij boeren, burgers en handelaars. Voor december volgen dan bo vendien nog de documentaires „Lied ter overleving" over het lot van vrouwen en kinderen in de Japanse internerings kampen en „De straat", waar in aan de orde komt het ver anderde samenlevingspatroon in de Amsterdamse Dapper- buurt. De documentaire vindt ook een plaats op de dinsdagavond, dan als onderdeel van infor matieverschaffing. Het gaat dan om een film, waarin op compacte wijze informatie wordt aangedragen betreffen de een bepaald onderwerp. Dit vereist een grote kennis van zaken en gespecialiseerd vak manschap. Hiertoe wil NOS-tv zijn regisseurs de kans bieden. Het gaat om een combinatie van journalistiek en drama tisch talent. Daarmee wordt de documentaire een vaste bouw steen in het programmapakket van NOS-tv. Losse documentaires zijn daar enboven in de maak over on derwerpen als bouwen, de Bir- maspoorweg, wonen op het water, nieuws uit de ruimte en de Nederlandse speelfilm. De zomer van 1986 beschouwt NOS-tv als een bijzondere pe riode. Binnen een relatief kor te tijd vinden dan belangrijke gebeurtenissen plaats, niet al leen op het gebied van de sport, Tour de France, Wim bledon en WK-voetbal, maar ook op het terrein van de cul tuur. Ook dit dient een plaats te krijgen. Hiertoe vallen te rekenen het Holland Festival en het Liszt-concours. Maar bovendien heeft ook de NOS van de BBC Shakespeare-dra ma's aangekocht, met name de koningsdrama's. Deze wil de NOS vanaf begin juli op de woensdagavond uitzenden en in een aantal gevallen ook op zondagmiddag. Buiten genoemde avonden is de NOS ook op andere dagen regelmatig aanwezig. Er zijn het dagelijks nieuws, Paspoort, Beeldspraak, Van gewest tot gewest. Sesamstraat, Jeugd journaal, Den Haag vandaag, Sprekershoek en bijzondere uitzendingen op het Kerstconcert, Johannes Passion en Verdi's Rigoletto. Voor de jeugd heeft men ook een aantal programma's in petto. Daar zijn „Zeven varia ties op een thema", waarin studenten van filmscholen uit diverse landen portretten van generatiegenoten vervaardi gen, en een film als „De duif", die samen met de Europese tv tot stand kwam. Ook voor de balletliefhebbers valt er een en ander te bele ven. zoals „Cinderella", een ballet van Valery Panov op muziek van Prokofieff, „Gros se Fuge" op muziek van Beet hoven van Hans van Maanen en „Nailed", een ballet van Kathy Gosschalk, ook op mu ziek van Beethoven. Margarelhe von Trotta in de rol van Katherina Blum. keir^ Heinrich Böll, de persoonlijke levenskijk en de boeker* Duitse schrijver, kreeg opnieuw aandacht na diens 01 onlangs. De Duitse tv haalde toen prompt werk van voorschijn. KRO-tv koos nu als nachtfilm voor de zatj verfilming van diens boek „De verloren eer van Blum", op Ned. II om 23.10 uur. Dit verhaal vloeide Böll spontaan en betrokken uit dëloc weerzin tegen de hetze, die het Duitse boulevardblad „Ekpl ketende tegen van linkse sympathieën verdachte persoQjn der enig bewijs. De man of de vrouw, die daarin als L wordt opgevoerd, krijgt het leven door verdachtmakiP een hel getransformeerd. Tot hoofdpersonage van zijn verhaal koos Böll, en daa|€r§ film, ene Katherina Blum, een rol van Margarethe voriah Zij zou een relatie hebben aangeknoopt met een van o|.JJ nend optreden verdachte activist, die door de politie vnL_~ zocht. Zij krijgt bezoek van en wordt belaagd door wei) pules kennende speurders, die haar gangen hebben nag»ei^, haar uiteindelijk onontkoombaar in het nauw drijven. |nll Deze film toont dat geweld, dat eerder van psychisch^V. dan lichamelijk. Katherina Blum voelt zich dermate in 1 soonlijke eer aangetast, dat zij in uiterste instantie tot q,ro hoopsdaad komt, waarbij Böll aantoont, dat zij daartoe qjer ze-journalisten is gedreven, die geen ander oogmerkt tyet dan verhoging van de oplage. Door dat sensatieblad is a^w oordeeld voor er sprake kan zijn van enig onderzajjni schuld. Regisseur Volker Schlöndorf plaatste dit verhaal tegen^) c tergrond van het carnavalsgebeuren, bereikt daarmee di vreemdend effect, dat doorwerkt in de ontredderdheid _dj therina, die zich machteloos weet tegenover het geestelj. a me van sensatiejournalisten, de speurende politie, dr dj d; justitie en onder al deze omstandigheden haar eigen w€Zje| digheid. til TON OUEIW NEDERLAND 1 NCRV 15.30 Grote wereldrivieren. documentaire serie. 16.30 NCRV-Jeugd-Matinee. 17.00 Vrouwtje Theelepel NOS 17.30 Journaal NÖRV 17.46 De Carsons, Australi sche serie. Mrs. Brookes wordt gechanteerd door Ar chie Douglas met iets dat hij over Godfrey Carson weet en dat maar beter niet bekend kan worden NCRV 19.00 Woody Woodpecker, tekenfilms 19.25 Finale Nationale Jonge ren Surfdag, filmimpressie. Met o.a. de finales om de Holland Surfcup 1985 NOS 20.00 Journaal 20.28 Nederland kikkerland, finale van het televisie zwemspel vanuit het Sport- fondsenbad De Steur te Kampen. Gasten: The Origi nal Talkatives en I'm waiting by the telephone. Presenta tie: Dick Passchier en Frank Masmeijer 21.20 Hier en Nu, actualitei tenrubriek 21.55 Hill Street Blues, Ame rikaanse politieserie. Mike Perez wordt vanwege een moedige reddingsaktie de held van de dag, totdat een verklikker zijn mond open doet 22.40 Cheers, Amerikaanse comedy-serie. Wanneer Di ane's mooie vriendin Aman da stapelverliefd op Sam wordt, komt hij danig in de problemen 23.05 Postludium. Meditation en het avondlied „De dag door Uwe gunst ontvan gen", gespeeld door Brass band "De Wèldsang" o.l.v. D. Lautenbach NOS 23.20 Journaal 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenoen 18.20 Paspoort voor Turken 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal VARA 19.12 Molletje en de lolly, te kenfilm 19.25 Goodbye Girl, Ameri kaanse speelfilm uit 1977 naar het gelijknamige Broadway-succes van Neil Simon. Paula McFadden woont met haar dochtertje bij haar vriend Tony (Ri chard Dreyfuss). Op een dag gaat Tony er plotseling vandoor en wordt Paula (Marsha Mason) op straat gezet. Regie: Herbert Ross 21.12 Strijd met verf en inkt, Documentaire over de graf fiti in New York 22.12 Praten met de Minister President NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 De Zee van Geloof. Afl.5: Botsende religies. Filmreportage over het ont staan van de verschillende religieuze stromingen in de 20e eeuw 23.33 Bericht van de Wilde Ganzen VARA 23.35 Een vlinder op de schouder (Un papilion sur l'épaule), Franse speelfilm uit 1977. Een zakenman (Lino Ventura) vindt in een Hotel in Barcelona in de ka mer naast de zijne, het lijk van een man. Voor hij ech ter iets kan ondernemen, wordt hij neergeslagen. Met in de andere rollen: Claudi- ne Auger en Nicole Garcia. Regie: Jacques Deray 01.35 Einde FILMNET 17.00 Feary Tale Theatre: The Boy who left Home to find out about the Shivers 17.50 Endless Love 19.40 OifTrent Strokes afl.: The older Wo man 20.05 Who's the Boss afl.: Soro rity Sister 20.30 Look what haDDe- ned to Rosemary's Baby 22.0 Ross Thompson als Robert Carson en Louise Pajo als Margery Carson in een afleve ring van de Australische serie „De Carsons" Ned I, 17.46 BRT 1 Scène uit de Amerikaanse speelfilm True Confessions met o.a. Robert de Niro, Robert Duvall, Charles Durning, BRT II, 20.20 uur. 20.10 Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts 20.20 Bloedige bekentenissen (True Confessions), Amerikaanse speelfilm uit 1981 van Ulu Grosbard. Met: Ro bert de Niro. Robert Duvall. Charles Durning. e.a. (Orginele versie met tweetalige ondertitels). Een misdaad komt tussen twee broers, de ene een ambitieuze priester, de andere een vasthoudende politieman 22.05 Première, filminformatie met Jo Röpcke 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. Afl.37: (herh.) 18.05 Plons, kleuterserie. Afl.13: De rode eend (herh) 18.10 Prikballon, magazine voor kleuters over het maken van allerlei voorwerpen, over de dingen in onze omgeving, afgewisseld met leuke ani matie-films. Presentatie: Francis Ver doodt. (herh) 18.25 Bassie en Adriaan, kleuterse rie. Afl.3 (herh.) 18.30 Korte film 18.50 Star Trek, Amerikaanse scien- ce-fictionserie over de belevenissen van de USS Enterprise. Afl.: Tomb stone: 26 oktober 1881 (Spectre of the Gun). Met: William Shatner. Leo nard Nimoy, DeForrest Kelley e.a. De USS-Enterprise komt in verboden ge bied terecht en komt in aanraking met de Melkotiens... 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 De slag om da Ardennen (La Bataille des Ardennes), vijfdelige serie van Luc River en Yvan Sevenans. Afl. 2: De doorbraak. Het verrassingsef fect is totaal: de eerste linies van de Geallieerde troepen worden onder de voet gelopen. Alhoewel de Duitse co lonnes enige vertraging oplopen lijkt het plan om door te stoten naar Ant werpen toch haalbaar. 21.35 Majakovaki, Finse documen taire van llkka Ahjopalo over het le ven van Vladimir Majokovski, de Rus sische dichter en toneelschrijver voor, tijdens en na de revolutie 22.25 Journaal en Coda: 'Een kind', van Hubert van Herreweghen BRT 2 19.00 1 Waak sport 19.30 Korte film 19.42 Mededelingen en programma- RTBF 1 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club, videoclips met Ray Cokes 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Les ateliers du rêve ou les grands studios dans Ie monde, docu mentaire serie over filmstudio's in de gehele wereld gepresenteerd door Jeanne Moreau. Afl. 6: La régie de l'illusion 21.05 Ciné-club de minuit: Cinéma beige: De witte van Sichem, Belgische speelfilm uit 1979 van Robert de Hert naar de roman van Ernest Claes. Met: Erik Clerckx, Paul Jongers, Willy Van- dermeulen, e.a. (Originele versie met Franse ondertitels.) Witte is de jong ste zoon van een Vlaamse platte- landsfamilie en altijd weer het mik punt van de streken die zijn oudere broers uithalen. Ook op school heeft hij het zwaar te verduren 22.55 Journaal MUSIC BOX/TV 5 16.00 SJNon-stop videoclips. 'Bet- ween the lines': Sunie bekijkt de En gelse muziekbladen van deze week (16.00), 'First Sight Show' met Simon en een popartiest (17.00) en 'Europa rade' (18.00). 22.30-02.00 ENon-stop videoclips. Herhalingen. 'Between the lines' mei Sunie (22.30), Simon met de 'Firsl Show' (23.00), 'Europarade' Sight DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Was ich dem Prinzen nichf sagte, tekenfilm 16.20 Am Wege (2), tv-serie Mei: Sabine Sinjen, Stephan Orlac, Klaus- -Jürgen Wussow e.a. (herh.) 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heule 18.25 WWF-Club - live uit de Studio 19.00 WWF-Club - live uit de Studio) 19.58 Heute im Ersten 20.00 Tagesschau. (ondertiteld voor doven en slechthorenden.) 20.15 Ungebandigt (Woman obses sed), Amerikaanse speelfilm uit 1959. Met: Susan Hayward. Dennis Holmes, Stephen Boyd, e.a. Regie: Henry Hat haway. De jonge boerenvrouw verliest bij een bosbrand in Saskatchewan haar man. Ze is blij dat de weduw naar Fred Carter zijn hulp aanbiedt 21.55 Gott und die Welt: Ich wollte nicht 18 werden, filmreportage over buitenlandse adoptie-kinderen in Duitsland 22.30 Tagesthemen, met een repor tage uit Bonn 23.00 Moment mal, gesprekspro gramma rechtstreeks vanuit Stutt gart. Aansl.: Tagesschau DUITSLAND 2 16.30 Freizeit... und was man da- raus machen kann. Musik aus aller Welt. Von internationalen Musikfest 1985, Stuttgart 17.00 Heule. Aansl.: Regionaal over zicht 17.15 Tele-lllustrierte 17,45 E Vater der Klamotle, serie slapsticks. Vandaag: Gangstern auf der Spur 18.20 Rate mal mif Rosenthal, spel- programma voor mensen zoals jij en ik 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal, Reportages van buitenlandse correspondenten 20.15 Ein Fall für zwei, politieserie. Afl.: Schwartze Zahlen. Met: Günter Strack, Claus Theo Gartner, Anaid Iplicjian, e.a. Werner Eschholz komt in een moeilijke situatie. Hij heeft een scheidings-akte van zijn vrouw ont vangen en hoort dan dat ze door on bekende mannen ontvoerd is. (On dertiteld voor doven en slechthoren den.) 21.15 Der Sport-Spiegel 21.45 Heute-Journal 22.05 Aspekte, cultureel magazine 22.45 Die Sport-Reportage 23.15 Siebenmal lockt das Weib (Woman Times Seven), Amerikaanse speelfilm uit 1967 met Shirley Ma- cLaine, Alan Arkin, Rossano Brazzi, e.a. Regie: Vittorio de Sica. Zeven korte verhalen over vrouwen in hun omgeving, allen gespeeld door Shir ley MacLaine 00.50 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 17.40 Einde 18.00 Telekolleg II 18.30 Das Daumelinchen, jeugdfilm 19.00 Aktuelle Stunde 20.00 Journaal en weerbericht 20.15 Lander-Menschen-Abenteuer. Auf Achse nach Kathmandu. Docu mentaire over een reis van vier Duit sers van Frankfurt naar Kathmandu 21.45 Landesspiegel 22.15 Kein schoner Land, tv-film van Elke Heidenreich en Bernd Schroder. 22.50 Rockpalast. Vandaag: Born in the USA: Bruce Springsteen Engeland BBC 1 18.10 Gentle Ben, kinderserie 18.35 The Flinstones, kinderserie 19 00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma rond Terry Wogan 20.35 Blankety blank 21.10 Dynasty, Amerikaanse tv-serie. Met: Linda Evans, John Forsythe, Joan Collins e.a 22.00 Journaal 22.24 South-East news 22.26 Weekend-weerbericht 22.30 Murder of a moderate man, tv-serie. Met: Denis Quilley, Susan Fleetwood e.a 23.25 10 Downing Street (deel 1) 00.25 The Late Film: Cleopatra Jo nes, Amerikaanse speelfilm uit 1973. Met: Tamara Dobson, Bernie Casey, Shelly Winters e.a. Regie: Jack Star- rett. Een zwarte vrouwelijke geheima gente moet achter de leiders van een drugsbende aan... 01.50 Weerbericht BBC 2 18.10 Nieuwsoverzicht met onderti teling en weerbericht 18.15 Monkey 19.00 E Tarzan Escapes, Ameri kaanse speelfilm uit 1936. Met: John ny Weismuller, Maureen O'Sullivan. John Buckler e.a. Regie: Richard Thorpe 20.35 With a little help trom the chip, informatieve serie 21.00 King's Country: Autumn 21.30 Gardeners world, informatie voor de tuinier 22.00 My Music 22.30 Commercial Breaks, weten schappelijk programma 23.00 Nana Mouskouri 23.50 Newsnight 00.40 Weerbericht 00.45 The man you love to hate, speelfilm SKY CHANNEL 18.30 The Brady Bunch. Serie a 19.00 The Flying Nun. Serie 19.30 Nanny the professor. Serie 20.00 The new candid camera 20.25 Starsky Hutch. Serie 21.20 Vegas. Serie 23.45 Sky Trax. Popmuziek 00.40 Sky Trax. Popmuziek 01.00 Einde ITV Blockbusters News at 5.45 About Anglia Albion Market We need tv. Quiz South of the Border Bruce Forsyth's Drummonds News at Ten Anglia reports Friday Late Film: Outsider Christian Youth Today m Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. El Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. M3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 15.00 Voorkomen is beter dan... Informa tieve serie over ongelukjes in en om het huis. RTBF 1 09.00 Teletekst magazine MUSIC BOX/TV 5 08.00 MNon-stop .videoclips. 'Chart Attack' (herh.) (08.00), Gaz (09.00), 'Non stop dance hour' met Julie (10.00), One night stand': Krokus live (11.00), Simon en Martin met 'Video- plx 2' (12.00) en Gary (13.00). DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau en Tagesthemen 10.23 Die Sport-Reportage 11.00 In ternationales Musikfest Stuttgart, feestelijke plechtigheid t.g.v. het Eu ropese Jaar van de Muziek met een toespraak van de Bondspresident 12.10 Auslandsjournal 12.55 Perso verzicht 13.00 .Tagesschau 13.15 Programma-overzicht voor de ko mende week 13.45 Gascherbrum - Der leuchtende Berg DUITSLAND 2 11.00 Programma-overzicht 11.30 Barocke Zeiten, informatieve serie over mensen en plaatsen in de Barok 12.00 Nachbarn in Europa 14.00 Die- se Woche, nieuwsoverzicht DUITSLAND 3 08.50 Tele-Gymnastik (11). Samstag Kolleg: 09.00 News of the week. 09.15 Actualités. 09.30 Hablamos Es- panol, Spaanse les 26. 10.00 lm Ori ginal. Rendez-vous. Les cheveux. 10.30 Dorfer in der Dritten Welt, in formatieve serie. Afl.: Gökceören in Australien. (herh.) 11.15 Weiterbil- dungsbörse, informatief programma BBC 1 08.10 Open University 09.30 The Sa turday Picture Show 12.10 Saturday Morning Film: The Scarlet Blade, En gelse speelfilm uit 1963 van John Gil- ling. Met in de hoofdrollen: Lionel Jef fries, Oliver Reed en Jack Hedley 13.30 Grandstand, sportprogramma BBC 2 07.25 (k+zw) Open University SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory. Kinderprogramma 12.05 Sky Trax. Popmuziek 14.30 NHL IJshockey ITV 10.25 TX, gevarieerd programma 11.00 World of Sport 11.05 Cricket. The Silk Cut Challenge 13.45 ITN News 13.50 On the ball. Sport HILVERSUM 1 17.55 Med (NOS) NOS: leder heel uu 18.06 TROS-Aktua. (18.2 Sport). 19.02 TROS Coun Coulissen. 22.02 Sesjun. N Met het oog op morgen. EO's country uur. 01.02 Sti denken. 02.02 Voor wie r kan. 03.02 Midnighl Daybreak HILVERSUM 2 16.30 Nw 16.33 Welingelichte kringe 17 30 Nws. 17.36 Dingen vi VARA 18.00 Nws. 18.10 B HEIDSVOORLICHTING: 18. anderen. HUM.VERBOND: voordeel van de twijfel. N Tussen Wadden en W 20.00 Nws. VARA: 20.03 1 dagavond 21.10 Tussenstat Nws) HILVERSUM 3 NOS: leder nieuws. 18.04 De Avondsf 19.02 Curry en van Ink Countdown Café HILVERSUM 4 17.00 Crèm< que EO: (18.00 Nws.) 18.4 speling. 19.15 De cantates NOS: 20.00 Vleugels, hoor: Actéon, opera v. Charpen Horizon. 22.30 NOS Jazz HILVERSUM 5 VPRO: 17 Yum Yum P.P: 18.20 Uitze de VVD. KRO: 18.30 Taal NOS: 19.00 Nieuws voor I ders 19.40 Homonos. 20.1 scoop OMROEP RIJNLAND 17.3^ 18.30 Leiden Lokaal. Morgen ai i HILVERSUM 1 NOS: lede? nieuws. VARA: 7.03 Radio ljuli 7.30 Hallo hier Hilversum!.'s i| ïfar J9>k VARA). 10.03 De stand ?K 11.03 Wie in 't Nederlands «30 12.03 De Rooie Haan. 14.0Wei sen Barend en van Dorp. i__ sen Glimlach en Ovatie. HILVERSUM 2 TROS: 7. fka 10 00 TROS-Aktua Nws-of 8.00, 8.30, 9.30 en 10.30 N nws. 11.33 TROS Aktua ka 12.26 Mededelingen voorf^ tuinbouw. 12.36 TROS NieJ J vervolg. (12.36 TROS Akt^ Nws.). AVRO: 13.30 Nws. Jacobs met hits uit de S. 14.30 Nws. 14,33 Crossed - omafiels. (15.30 Nws.) 16.3fe e HILVERSUM 3 NOS: ledetn0l nieuws. NCRV: 7.03 Vro&cu Rabarbara. 8.03 Pop non Gospelrock. 10.03 Popsjöet Weerman Hans de Jong) ieei Vast Zomer Specia' 15.03 Popstation, dag-sport HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 ge werk. 8.00 Nws. 8.02 M<*eP' derkunstprogramma. 9.00 de; 10.30 Concerto Matlin^efi 12.00 Strauss en Co. 1J>i 13.02 Veronica Klassiek, (i Veronica Klassiek). 16.00 F' de opera. -ho HILVERSUM 5 NOS: 9.03 fj op tief. 9.25 Waterstanden. sje 9.30 Magazine. Met om: L n van alledag, afl.3 (herh.). f" en Drugs. Afl. 4. (herh.). 10 landers Nederlanders 10.2Prd aan werk. Afl. 2: De proceoei (herh). Jen RADIO RIJNMOND 10.00 ft Cultureel magazine met agt°' matie, door Rianne van der6 11.00 Nws. 11.03 Het ond®en de week, documentair atv met nieuwsachtergronde^ Nieuws. 12.03 Wat Nu Wee1 1 wacht programma vol regiz® assingen ïrir OMROEP RIJNLAND 1100ftor actualiteiten 12.00 Weerpr^

Leidse Courant | 1985 | | pagina 10