iTROS streeft naar meer in de middaguren E^adio/televisie QeidóaOowuml AVRO werkt met drie managers gekleurd gezien Een artistieke topprestatie op basis van zelfspot DINSDAG 3 SEPTEMBER 1985 PAGINA 9 tennie Bang kinderserie van Eli Asser ILVERSUM - Tekstschrijver/presentator Eli Asser, igst jmponist Clous van Mechelen en kinderkoorleider iit. kul Poulissen hebben gezamenlijk gezorgd voor een >rs vfcuwe kinderserie op AVRO-radio en -tv, welke is ge- lindhjeld „De Bennie Bang Show", Vel| e he^ serie bestaat uit 32 afleveringen van twintig mi lten. Afgelopen zondag was de eerste op de radio, Hil- ;nbuifrsum 1 om 19 02 uur. Vanaf vrijdag 29 november gaat spo|ze serie ook op het scherm, wekelijks om 19.00 uur. is Bennie Bang, een jongetje van zeven wijjet blonde krulletjes. Hij verhuist van de grote stad is m)ar het dorpje Eikbrak aan de rivier de Glop. In het l°°pt hij daar wat vreemd rond, maar hij leert hanfh vermaken met de mensen en de dingen daar, zo zijn speelgoedhond Sjen en de baas van het panne iets pekenhuisje Jutte Kandeel, diens vrouw Keetje en drie dochters Hennie, Hannie en Honnie. Ook rijgt hij spoedig een paar vriendjes met wie avonturen Paul Poulissen. Eli Asser en Clous van Mechelen. drie man illen te beleven. van Bennie Bang. HILVERSUM De reorganisatie van de leiding van de radio- en te levisie-afdelingen van de AVRO is voltooid met de benoeming van drie zogenoemde programmama nagers, die zowel radio als televisie onder hun hoede krijgen. Het AVRO-bestuur heeft met ingang van 1 september Kees Buurman benoemd tot programmamanager verstrooiing RTV, Chris van Hoorn tot manager cultuur RTV en Fons van Westerloo tot mana ger informatie RTV, zo heeft de AVRO meegedeeld. Dit geschiedt onder de algehele leiding van Wibo v.d. Linde. De AVRO is hiermee de eerste om roep die de leiding van de pro grammacategorieën in handen van eén persoon geeft. In de nieuwe opzet, geesteskind van de vorig jaar benoemde RTV-directeur Wibo van de Linde, gaan de AVRO-medewerkers werken aan „het verbeteren van de efficiency en aan het optimaal gebruiken van de creativiteit", aldus de AVRO. Eventuele samenwerking tussen radio- en televisie-afdelingen of samenvoeging is nog niet aan de orde. De ondernemingsraad was hier al eerder tegen. Het AVRO- -bestuur stelt fusies afhankelijk van „de praktische mogelijkheid daartoe". Vikii [ILVERSUM De krijgt de komende gtinter haar vaste dag op .baandag. Bij de opbouw <c£n programmering 'teoor die dag geldt als uit- >s A&ngspunt om relatief soneure eigen produkties te ef opiaten. Daarom verdwij- en „De duvel is oud" en rijveTijd voor Marijke". Die imidlijken ook weinig kij- ls bdjendement op te leveren. kwam hiervoor boven het half ejdljoen kijkers uit. Met zijiet tamelijk bescheiden venudget voor de middag- be|rogrammering mikt men mee^) een bekijks van min- tens anderhalf miljoen. ern^e TROS begint maandagmid- d^reenvo^ens een hockey- meperf^an van ^im van Heu" nen, uitzendingen over de __|uivensport en lessen in (lankzeilen. Nadien komen ,Sons en Daughters". Het kin- lerblok daarna bevat naast de „Roseo" en „Bassie en kdriaan" eens in de maand af leveringen van „de Blufshow". W)eze serie wordt tenminste .'drie maal onderbroken door ££irogramma's in de serie ,jeu- |dtheater". Dit zijn in de stu- lio opnieuw gezette toneel tukken voor en door kinde- n gespeeld. ieuw in het kinderblok is de ren geleden door de TROS ten onrechte van de zender ge haalde jeugdserie „Dr. Who" van de BBC, eens in de maand verdreven door een computer serie. Wekelijks zal een uitzen ding van TROS-Sport plaats vinden op de late maandag- middg, terwijl het hoogst ge waardeerde popprogramma op de Nederlandse televisie „Pop- formule" zijn vaste plaats houdt. Fabeltjeskrant In co-produktie met bijna alle overige zendgemachtigden is het maandagavond tijd voor de dagelijks uit te zenden „Fa beltjeskrant". Het uur tussen 7 en 8 wordt gevuld door „Jan, Jans en de kinderen", „Knigh- trider" en vanaf 1 januari weer het „A-team". Gedurende de zes weken die vallen tussen half november en eind december zal de spe ciale amusementsproduktie „De Showbizzquiz voor tele- lot" worden uitgezonden, een groot fondswervend program ma, gespresenteerd door Ron Brandsteden Het hart van de maandag avond zal steevast beginnen met een amusementsproduk tie. Naast de al eerder genoem de „Showbizzquiz" zijn dat in cidentele produkties als „De Grote Clubaktie", een feest programma t.g.v. het „21-ja: rig" bestaan van de TROS, de „Candid Camera"-program- ma's van Ralph Inbar en de drastisch gerestaureerde come- dy-serie „De Kip en het Ei". Naast de terugkerende „TV- Show" van Ivo Niehe (twee blokken van wekelijkse pro gramma's) is er veel ruimte gemaakt voor mini-series, niet alleen op de vaste maandag, maar ook op de wisselavon den. Het winterseizoen wordt begonnen met „A woman of substance", een zesdelige En gelse serie met o.a. Deborah Kerr, Jenny Seagrove en Bar ry Bostwick in de hoofdrollen, in het voorjaar gevolgd door de Duits/Nederlands/Engelse co-produktie „The secret of the Black Dragon", een avpn- turenserie met in de hoofdrol Julian Glover. In april de BRT/TROS-produktie „De vijf zintuigen" die het avontuurlij ke leven van Frans Hals' leer ling Adriaan Brouwer be schrijft. De hoofdrol wordt ge speeld door Gerard Tholen. Verdere series op de vaste avond zijn de thriller „Demp- sey and Makepeace", alsmede „The Odd Job Man", maar vooral „Wallenberg" met Ri chard Chamberlain in de titel rol. Nieuw is „De Tele-Thriller", afleveringen van Derrick, Der Alte, Tatort en het Fox Myste rie Theater, alsmede zes maan dagavond-premières, speel films voor het slapen gaan die nog niet eerder op de televisie te zien zijn geweest en die zich door aard en inhoud lenen voor een late programmering. Eerste de beste Vaste bestanddelen op de don derdagavond zijn het gehele seizoen de programma's „De Ron Brandsteder komt met een serie fonds- wervende programma's. Eerste de Beste" en „Kieskeu rig". Het eerstgenoemde pro gramma - na vijf succesvolle jaren - toch in een nieuwe jas met een nieuwe presentator. Het ligt verder in het voorne men om de consumentenru briek op de donderdag een thema mee te geven, dus één programma geheel gewijd aan toerisme, een ander aan elek trische apparatuur enz. Voorts veel speelfilms met op het pro gramma o.m. „Roller Coaster" en „S.O.S. Concorde", een gangstercyclus met films van en over James Cagney en een misdaadserie met o.a. „Mael strom" en „The Odd Job Man". Nieuw is ook „Polder- popformule", gepresenteerd door Erik de Zwart. Voorts lichtvoetig drama met kluch ten en blijspelen met o.a. John Lanting en Piet Bambergen in de hoofdrollen. Gekoppeld aan de meestal in cyclus-verband uit te zenden nachtfilm ook af leveringen van Simonskoop. Hier binnen verwacht men veel van de co-produktie met London-Weekend TV „Dutch Girls". De ingrediënten hu mor, amusement en informatie vormen de hoofdbestanddelen van de zaterdagavond, zoals „Kieskeurig op wielen", een kritische rubriek over auto's, motoren en alles wat verder wielen heeft. André van Duin brengt vier splinternieuwe shows. De dolle comedy „Wordt u al geholpen" beleeft zijn zoveelste seizoen, terwijl „Op Volle Toeren" volop draait. Behalve programma's met Ne derlandse popgroepen rond de jaarwisseling, volgt in het ka der van het 25-jarig bestaan van Conamus een competitie van musicals die op een groot aantal scholen met behulp van professionele schrijvers zullen worden uitgevoerd. De zes winnende musicals zullen in het vooijaar worden uitgezon den. Een televisieweek zoals afgelopen week: dat moet toch de modale Hilversumse programmamakers het schaamrood naar de kaken brengen. Alle programma's met een béétje peil (af gezien van de reguliere actualiteiten- en nieuwsprogramma's, die vallen wat dit betreft buiten het kader van mijn aan klacht) waren weer eens van buitenlandse makelij. De KRO begon met een bijzonder aardige Engelse serie, 'Waarom hebben ze het Evans niet gevraagd', naar een ver haal van Agatha Christie. Zo'n boek, dat weliswaar heel licht voetig is, levert kennelijk ook voldoende aanknopingspunten voor een televisieproductie, waarin het leven en de aktivitei- ten van de Britten herkenbaar worden neergezet, met humor en zelfspot. 'Evans'is meteen al tien keer zo goed als de Ame rikaanse produktie 'Murder, she wrote', die ogenschijnlijk ook Christie-kenmerken vertoont maar veel onwaarschijnlijker is in haar uitwerking. De 'echte Christie' is onmiskenbaar: daar zijn de mensen ook herkenbaar als ménsen. Britse zelfspot is tegelijk de rode draad van de al genoemde televisieweek, want die kwam een aantal malen terug. Zoals in de twee komische programma's die de VPRO zondag liet zien: 'The Young Ones' en 'Canned Laughter'. Het laatste was een tour de force van een van de makers van het betreurde satirische programma 'Not the nine o'clock news', een dold waze vertoning met een aantal briljante dubbelrolletjes. Het eerste was een aflevering van een omstreden serie, waarin vier volmaakte karikaturen van jongelui met verschillende levensstijl en -visie samen in een huis een krankzinnig leven leiden. Een volstrekt surrealistische aangelegengeid, met veel geschreeuw en een vorm van humor die aansluit bij de ver richtingen van iemand als Wim T. Schippers op de Neder landse televisie. Het moetje liggen natuurlijk, maar het werd heel knap gedaan. Maar vooral was die zelfspot zichtbaar in verreweg het beste programma van de vorige week: de televisieversie van het to neelstuk 'Seperate Tables' van Terrence Rattigan. Een fantas tische topprestatie, met subliem acteerwerk, niet alleen van de twee hoofdrolspelers, Julie Christie en Alan Bates, maar ook van alle anderen, tot en met het serveerstertje. Het gaat om de relaties van mensen die met elkaar moeten omgaan in zo'n typisch Engels plaatselijk hotelletje, zoals we ons dat ook herinneren uit 'Hotel op steltenvan John Cleese: Waar Cleese na het portretteren van het hotel en zijn gasten een vrolijke schets neerzet, gaat Rattigan verder: daar gaat de in het begin van elk der beide episoden aangezette sfeerteke ning steeds over in een snerpende weergave van menselijke: zwakte en emotionele gebrekkigheid. Weergaloze televisie: je bent met de camera eigenlijk heel di- rekt getuige van een aantal gesprekken en discussies en ru zies tussen hotelgasten, waar verder qua actie weinig bij ge beurt, maar het is zó spannend in beeld gebracht datje adem loos blijft zitten kijken, partij wordt in de conflicten, recht streeks wordt gepakt in je eigen emotie. Deze aanpak van regisseur John Schlesinger zou eigenlijk als een voorbeeld verplichte lesstof moeten zijn voor al die Ne derlandse regisseurs die aspiraties vertonen voor het maken van een televisiespel of televisieserie. We hebben in de afge lopen weken en maanden kunnen waarnemen hoe er in Ne derlandse dramaprodukties met de pet naar wordt gegooid. Of je nou naar Bartje kijkt of naar De Herdershond: afgezien van de incidenteel acceptabele verrichtingen van enkele hoofdrolspelers trekken daarbij toch steeds je tenen krom in je schoenen. In de loop van deze week kunt u dan ook nog eens genieten van een reprise van 'De Stille Kracht', liefst nog alle afleve ringen op een avond. En dan moet u eens letten op het ge brek aan tempo en het krukkige spel van de meeste bijrollen. We moeten nog heel wat bijleren... RENÉ DE COCQ Nederland NEDERLAND 1 KRO .30 De Wereld in oorlog, serie over de Tweede We reldoorlog. Afl. 13: Onder gang. Duitsland van februa ri tot mei 1945 (herh.) .15 KRO's Tekenfilmfesti val 30 Het Nestkuiken, jeugd serie. Afl. 3: Naar school NOS 30 VzG-Journaal KRO .46-18.35 Alias Smith en Jones, Amerikaanse tv-se- rie. Afl.: Vertrouw nooit een eerlijk man (herh.) .00 Natuur in eigen land, serie documentaires over dieren en landschappen in Nederland. Afl.6: Helling- bossen .25 Cijfers en Letters, spel- programma gepresenteerd door Bob Bouma NOS .00 Journaal KRO .28 Waarom hebben ze het Evans niet gevraagd? (2). Vierdelige Engelse detecti veserie naar het gelijknami ge boek van Agatha Chris tie. Frankie en Bobby Jones gaan op zoek naar de moordenaar van Alan Car- stairs (herh.) .20 Brandpunt, actualitei tenrubriek waarin vanavond uitvoerig aandacht wordt besteed aan Zuid-Afrika. Een KRO-ploeg volgde de drie EG-ministers tijdens hun bezoek aan dat land en maakte een reportage over de huidige situatie in Zuid- -Afrika .55 Een verre opdracht. Aad van den Heuvel en Han van der Meer portretteer den mensen die werkzaam zijn in het grensgebied van materiële hulp en geestelij ke begeleiding NOS .45 Journaal .50 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND 2 EO 15.30 Handelingen ter plek ke. Afl.: Verblijf in Efeze (herh.). Verslag van een reis die zes jongeren maakten door de landen waar de Bij bel ontstond 16.05 Het kleine huis, Ameri kaanse serie. Afl.: Weer thuis. Albert Ingalls veroor zaakt problemen in de fami lie wanneer Dr. Baker be merkt wat er eigenlijk met hem aan de hand is Franceses Annis als Lady Frances Derwent in 'Waarom hebben ze het Evans niet ge vraagd?', Ned. 1 om 20.28 uur. 16.53-17.00 Het verhaal van Petrus. Afl.: In vuur en vlam FEDUCO 17.45 Open Universiteit: Energie en voeding. Cur sus: Natuurwetenschappen (herh.) NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.40 Sesamstreet 18.45 E Jeugdjournaal 19.00 Journaal EO 19.12 Anders is ook gewoon, serie films over kinderen uit alle delen van de wereld. Afl.: Mijn vader heeft een dynamisch beroep 19.37 Alles over het ei (Crac king the egg), documentaire over natuurlijke en histori sche aspecten van het ei en hun toepassingen op ver schillende actuele gebieden 20.30 Ronduit: Vrijheidl Blij heid? Discussieprogramma over politiek met o.a. Ed Nijpels en Anne van de Bijl 21.45 In beeld, filmportret van de schilder Reint de Jonge 22.15 'n Ogenblikje, overwe ging NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag EO 23.00 Tijdsein, actualiteiten magazine 23.30-00.07 EHet ontstaan van Israël. Documentaire serie. Afl. 7: Salomo en de Koningin van Scheba FILMNET 17.00 DifTrent Strokes herh. afl.: Cy rano de Jackson 17.25 Who's the Boss herh. afl.: Mona gets Pinned 17.50 Starting Over 19.40 Riptide afl.: Beat the Box 20.30 2001 A Space Odyssee 22.45-00.45 Cat People 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Plons, kleuterserie 18.10 Emma en Opa, kleuterserie 18.20 Candy, Candy, tekenfilmserie 18.40 Juke Box 18.55 Frank Buck (Bring 'em back alive), Amerikaanse serie. Afl.: De blanke slavin 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Kunstzaken 20.25 I.Q. Kwis. Kwis met denk- en weetvragen gepresenteerd door Her man Van Molle 21.00 Labyrint.:Hoogbegaafd? Ja bedankt, nee bedankt. Programma over een groep kinderen die dreigt over het hoofd gezien te worden, na melijk de hoogbegaafde kinderen. Dit programma laat getuigen van deze 'vergeten groep' aan het woord 21.55 Uitzending door derden 22.20 Journaal en Coda BRT 2 19.00 Geestenbaai (Spirit Bay), Ca nadese jeugdserie van zeven verhalen rond een hedendaagse Indianenge- meenschap in Noord-Canada. Afl. 6: De trots van Geestenbaai 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf 19.42 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Videomatch. Videospelletjes gepresenteerd door Marleen Gordts 20.25 Oe kleine waarheid, tv-serie naar de trilogie van Jan Mens. Afl. 1: Amsterdam (herh.) 21.25-22.15 De Octopus (La Piovra, 1), Italiaanse tv-serie van Damiano Damiani over de Maffia RTBF 1 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Boïte aux images 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club. videoclips met Ray Cokes 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Bonjour la féte, spelprogram- 19.30 Journaal 20.05 Les sentiers du monde, docu mentaire-serie. Afl.: Irlande: Pays de Gaels 21.15 Le jeune homme vert, tv-film van Roger Plgaut. Het tijdperk tussen de twee wereldoorlogen: Een jongen wordt geadopteerd, men geeft hem een naam en een nationaliteit, de Normandische. Dan neemt zijn leven een aanvang 22.45 Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 QlNon-stop videoclip®. Pre sentatie: Heavy Metal-show (16.00), Martin (17.00) Julie en Gaz met Euro- chart, de Europarade van Music Box (18.00). 19.00 Grande chance 20.45 Les années brunes 21.40 Musique classique 22.00 Nieuws 22.30 Le ciné-club: Souvenir d'en France, film van André Téchlné 00.30-02.00 (SNon-stop videoclips. Herhalingen. Eurochart (00.30) en Gary (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 14.45 BDIe goldene Eins, amuse mentsprogramma, rechtstreeks vanaf de Funkausstellung, met vele prijzen en verrassingen 17.50 ISFunkausstellung aktuell, berichten en reportages over de hoogtepunten van de dag en de nieuwste technische ontwikkelingen 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Eigener Herd ist Goldes wert. Tv-serie. Afl.: Lentegevoel 19.00 Falcon Crest, Amerikaanse se rie. Afl.: Eigenwillige Partner 19.58 Heute im Ersten 20.00 m Tagesschau 20.15 Alles oder Nichts, spel en show met Max Schautzer. Thema: Ja mes Bond 007 21.00 Monitor, actuele reportages 21.45 Magnum, Amerikaanse serie. Afl.: Tussen leven en dood. Magnums vriend T.C. belandt in het ziekenhuis nadat hij door onbekenden met de helikopter wordt neergeschoten. Magnum en Higgins proberen de da ders en hun beweegredenen op te sporen 22.30 Tagesthemen 23.00 Kulturwelt: Dichtung oder Pornographie. Anthony Burgess over D.H. Lawrence 23.45 Tagesschau DUITSLAND 2 16.00 QDAIice's Teeparty. Arcroba- tiek en muziek op de Funkaustellung in Berlijn 17.00 Heute 17.05 Q3Showplatz Berlin. De ZDF-infotheek vanaf de Funkausstel lung. Presentatie: Ulrlke v. Möllen- dorff en Ruprecht Eser 18.00 Alte Gauner, tv-serle. Afl.: Ge- segnete Mahlzeit. Elfle Gauner heeft al meerdere malen gevangen gezeten. m Ondertiteling via TeleTekst. [3 Uitzending in stereo. D Zwart/wit-uitzending. ■UZwart/wit-uitzending met on dertiteling vla TeleTekst. BI Bij niet-Nederiandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. BS Bij niet-Nederiandstalige zen ders: zwart/wlt-uitzending in orginele versie met ondertitels. Maruschka Detmers speelt de hoofdrol in de tv-film 'Via Mala', waarvan vanavond op Duitsland 2 om 19.30 uur het laatste deel wordt uitgezonden. Steeds voor oplichting en diefstal. In de gevangenis voelt zij zich uiteinde lijk het meest op haar gemak en ze vindt het dan ook helemaal niet leuk om weer vrij te komen 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Via Mala (slot), tv-fllm in drie delen naar de roman van John Knlt- tel. Andreas, die inmiddels rechter- -commissaris geworden is. zoekt nog steeds naar Sllvle. Zij is uit angst, dat de moord ontdekt zal worden, onder gedoken. Als hij haar uiteindelijk vindt wil hij zo snel mogelijk met haar trouwen. Als de zaak Jonas Lauretz op zijn bureau terecht komt krijgt het verhaal een dramatische wending 21.12 Mach mil, der Umwelt zuliebe 21.14 [EIWISO. Economisch magazi ne, ditmaal rechtstreeks vanaf de Funkausstelung In Berlijn 21.45 Heute-Journal 22.05 Die Sport-Reportage. Voetbal uit de Bundesliga 22.35 Filme von Frauen: Menschen- gesichter (Documenteur), Franse speelfilm uit 1981. Met: Sabine Ma- mou, Mathieu Demy, Lisa Blok e.a. Regie: Agnès Varda. De Franse se cretaresse van een scenario-schrijf ster is voor filmopnamen met haar zoontje in Los Angeles. Ze voelt zich daar eenzaam en geïsoleerd 23.35 In Wahrheit Video, elektroni sche satire van regisseur Julien Tem- 00.35 Heute DUITSLAND 3 ma und Pyramids. Cursus wiskunde 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Wanderungen durch die DDR, documentaire-serie. Afl.: Rund urn Potsdam 21.00 RUckblende. '30 Jaar geleden: Adenauer in Moskou', reportage over de bemiddelingen van Konrad Ade nauer in Moskou in september 1955 21.15 Der seidene Schuh (3), tv-film in vier delen van Manoel de Oliveira 22.45 Schach-WM auts neue (1). Portret van de twee beste schakers ter wereld: Karpov en Kasparov 23.15 Reisewege zur Kunst: Sardi nië (2). Van Bosca naar Cagliarl 00.00 19. Deutsches Jazzfestival Frankfurt. Met: Beaver Harris, Hamlet Bluiett en Vincent Taylor 00.55 Laatste nieuws SKY CHANNEL 16.45 [^Monsters of rock, met Amanda Redington 17.30 (DEngelse top 50, met Peter Powell 18.30 E Mr. Ed. Afl.: Ed the donkey 19.00 The Double Life of Henry Phy- fe. Afl.: The code book 19.30 Charlie's Angels. Afl.: Harri- gan's Angels 20.20 A country practice 21.10 Roving Report. Actualiteiten rubriek 21.40 FIFA World Youth Football Championship 22.40 (EEngelse top 50, met Peter Powell (herh.) 23.40-00.30 IHMonsters of rock, met Amanda Redington (herh.) BBC 1 17.35 Laurel and Hardy. Afl.: You and your big mouse 17.40 Kwicky Koala, kinderprogram ma 18.00 Newsround with Paul McDo well, jeugdjournaal 18.10 Grandad, kinderprogramma 18.35 Charles in charge 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 Telly Addicts 20.30 EaatEnder8, tv-serie. Met: Nej- det Sallh, Andrew Johnson, Oscar Ja- 21.00 Big Deal 21.50 Drug watch update 22.00 Journaal 22.24 Regionaal nieuws 22.26 Weerbericht 22.30 Cagney and Lacey 23.20 Carry on England, Erigelse speelfilm uit 1976. Met: Kenneth Con nor. Windsor Davies, Judy Geeson e.a. Regie: Gerald Thomas 00.45 Weerbericht BBC 2 14.35 Cricket. 19.10 Laremie, tv-serie. Met: John Smith, Spring Byington, Dennis Hol mes e.a. 20.00 No limits 21.00 O'Donnell investigates the food connection, informatieve serie. Afl.: Does it matter what we eat 21.30 Top Gear '85 22.00 Gevarieerd programma 22.30 Summer season: Portrait of Isa Mulvenny 23.30 Cricket. 6de testmatch Austra lië - The Oval, hoogtepunten 00.00 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00.50-01.45 Open University ITV 17.45 The end of the Rainbow Show 18.15 Emmerdale Farm 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- 19.35 Crossroads 20.00 Bygones 20.30 Name that tune. Muzikale quiz 21.00 Stunt challenge *85. Sportpro gramma 22.00 Travelling Man, a token at tempt 23.00 Nieuws 23.30 First Tuesday 00.30 The Manhattan Transfer, mu- ziekspecial 01.30 A Carol for Christmas TV«morgen Ra NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven VARA 14.00 Gil en Julie 14.06 Knobbel en zijn vrienden 14.17 Mika 14.43 Emma en haar opa 14.52 Ted dy Hangoor 15.00 De Film van Ome Willem TROS 15.30 Suske en Wiske en de Windbrekers (4) 15.52 De Ba- nanasplit Show (herh.) 16.40 Sons and daughters, tv-serie NOS 17.30 V»6-Journaal TROS 17.46 Pop For mule Special MUSIC BOX DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgobor 10.00 Tagea- schau und Tagesthemen 10.23 Via Mala (3) 11.55 Umschau 12.10 Moni tor 12.55 Presseschau 13.00 Tages schau 13.15 Teletekst Tot 17.50 uur alle programma's rechtstreeks van af de Funkausstellung in Berlijn 13.45 SDie Stunde der Dritten. Over de NDR 14.45 EDie goldene Eins 17.40 (DFunkausstellung aktuell DUITSLAND 2 10.00 Tagesschau Tot 18.00 alle pro gramma's rechtstreeks vanaf de Funkausstellung in Berlijn 10.03 (HMit dem Ersten dabei 11.00 Ta gesschau 11.05 mWir über una. Afl.: Tatort, wie lm richtlgen Leben? 12.00 Tagesschau 12.05 üDas Mittagsma- gazin 13.00 Tagesschau 13.15 G3ARD en ZDF in gesprek met de kijkers 13.45 Quasselbox. 13.50 ÜDQuick, quick, slow..., dans en sport 14.30 Pfiff,. sportstudio 17.00 Heute 17.05 [SShowplatz Berlin SKY CHANNEL 11.30 EPat Sharp Show (herh.) 12.15 IDMonsters of rock (herh.) 13.00 EIEngelae top 50 (herh.) 14.00 The nature of things 15.00 Stand by... Lightsl Cameral Actionl 16.00 GQThe Pat Sharp Show 16.45 GDYoung, Free Single BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Traders 14.00 Journaal 14.24 Regionaal nieuws 14.27 Weerbericht 14.29 Nieuwsoverzicht voor doven 14.30 Hockey Cokey 14.45 On the move 15.15 Traders Union Congress 17.18 Regionaal nieuws 17.20 King Rollo ITV 07.25 TV-AM 10.25 Sesame Street 11.25 Cartoon Time 11.35 The Pro tectors 12.00 That's Hollywood 12.30 About Britain 13.00 Storytime 13.10 Our Backyard 13.30 The Par lour Game 14.00 Nieuws 14.20 Re gionaal nieuws 14.30 A Country Practice 15.30 Something to treasu re. Muziekprogramma 16.00 Take the High Road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Storytime 17.10 Cartoon Time HILVERSUM 1 VPRO: 17.03 Borét. 17.55 Mededelingen (NOS). 18.06 Boeken. 20.03 Het Evenement. 21.02 Buiten Beeld. 22.02 Het bericht. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS Nieuws Show. 17.30 Nws. 17.36 TROSAktua. 18.00 Nws. 18.10 Het journalistenforum. 19.00 TROS Klan tenservice. 20.00 Nws. 20.03 Muziek uit mijn schooltijd. 21.00 Om hét boek. 21.30 Finale. 22.30 Nws. 22.35 De planteneter, hoorsp. (23 en 24). 23.00 Proeflokaal HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De Avond- spits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. 23.02 Morgen gebeurt het HILVERSUM 4 18.00 Nws. NCRV: 18.02 Met hart en mond en handen, lied en meditatie. 18.15 Muziek in vrije tijd. 19.15 Entr'acte. 19.30 Pia nomuziek van de Bachfamilie. 20.00 Internationaal Orgelfestival Haarlem 1985. 22.00 Klarinetkwartet van Cru- sell. 22.30 Historische orgelopnamen (XI). 23.10 Kamermuziek HILVERSUM 5 AVRO: 17.30 Hilver sum 3 bestond nog niet. P.P.: 18.20 Uitzending van de P.S.P. AVRO: 18.30 De berg heeft een muis ge baard. NOS: 19.00 Nieuws voor bui tenlanders RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma gazine: Reportages, spel, weer, ver keer, cultuur, sport OMROEP RUNLAND 17.30 Politiek en economie. 18.30 Varia-Tussenfa- 19.00 Regionale muziek. Morgen HILVERSUM 1 VOO: 7.03 Ook Goeie- morgen. 9.03 Muziek terwijl u werkt. 10.03 Kletskop. 12.03 Will Wil Wel. 13.06 Nederland Muziekland. NCRV: 14.03 Kletsmajoor. 14.15 Douce Fran ce. 14.30 Middenin, gevar. progr. 17.03 Hier en Nu-woensdagmagazine HILVERSUM 2 7.00 Nws. VARA: 7.06 De Wekkerradio. 8.30 Nws. 8.33 Het archief. 9.00 Muziek, merk Malando. 09.30 Nws. 9.33 Hoor Haar! 10.30 Nws. 10.33 Leef-tijd-genoeg. 11.30 Nws. 11.33 Radioweekblad. 14.00 De Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.33 Sta nislas, hoorsp. 15.00 Leef-tijd-ge noeg. 15.30 Nws. 15.33 Het zout in dé pop Magazine. 16.00 Tony van Verre ontmoet Sem Presser (1). NOS: 16.30 HILVERSUM 3 EO: 7.03 Ronduit mu- slc-time. 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek motief. 11.03 Country Trail. VPRO: 12.03 De Wilde Wereld. 15.03 Ronflonflon met Jacques Plafond. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.02 Progr.-overzicht. 8.05 Platen- nieuws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 Ka- mermuz. voor fluit en cello. 10.30 Ju- bileumconc. vanuit Rotterdam: Radio Filh. Ork.: klass. en hedendaagse mu ziek. 11.50 De orkestmuziek van Bach (4). 12.25 Promenade. Walsen en pol ka's. 13.00 Nws. 13.02 Liederen voor sopraan en piano. 13.30 Orgelconc. Bernard Foccroulle. AVRO: 14.00 Te lefoonnummer 39211. 15.30 Puur cul tuur. 15.45 Muziektheater. 16.30 Kas teelconcert HILVERSUM 5 NOS: 09.03 NÓS- -Sportief. 9.25 Waterstanden. TELE- AC: 9.30 Onderhoud fiets, les 6. RVU: 10.00 Leesvoer. AVRO/VARA: 10.30 Schoolradio RADIO RIJNMOND 7.30 Ochtendma gazine: Reportages, spel, weer, ver keer, etc. 16.30 Middagmagazine: Re portages. verslag van tocht door Rijn mondgebied. spel, weer, verkeer, cul tuur, sport

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9