r bewaarder penitentiair inrichtingswerk» INSTRUMENT ENGINEERS INSTRUMENT DESIGNERS JONGE ELECTR. H.T.S.'er opleidingscoördinator (m/v) „de Kreek" gevorderde assistent(e) - accountant LEIDINGGEVENDE GEZINSVERZORGING PROVINCIE ZUID-HOLLAND agrarisch inspecteur ei ,*V>6>V een nachthoofd <m/v) een waarnemend afdelingshoofd (m/v) v/h E.J. BRILL correspondent(e) PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 AUGUSl^ VERHAAR-UNIAD TECHNISCHE ADVIESBUREAUS BV Vestigingen te 's-Cravenhage, Groningen, Den Helder, Leeuwarden, Berverwi|k, Zwolle, Schoonebeek en Amersfoort Verhaar-Uniad is een onafhankelijk raadgevend ingenieursbureau met ca. 200 medewerkers. De werkzaamheden liggen op het gebied van de Utiliteit en de (Petrochemische) Industrie. Voor de afdeling Industrie van ons kantoor 's-Gravenhage bestaan wegens toename van het aantal opdrachten de volgende vacatures: H.T.S.'er met ca. 5 jaar ervaring als Instrument engineer. Bekendheid met het maken van specificaties, het uitvoeren van evaluaties voor complete installaties zowel electronisch als pneumatisch is een vereiste. H.T.S.- of M.T.S.-niveau, met een mogelijkheid tot het uitgroeien van Engineer ca. 5 jaar ervaring in de electronica en pneumatiek. Bij één van deze functies zullen de werkzaamheden o.a. bestaan uit het opnemen en uitwerken van bestaande instrumenttechnische installaties. Deze zal opgeleid worden tot Junior Electrical Engineer met een verdere uitgroeimogelijkheid. Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het berekenen en ontwerpen van electrotechnische installaties in de Petrochemie. Naast een goede honorering en gunstige arbeidsvoorwaarden wordt ruime aandacht besteed aan opleiding in de vorm van cursussen etc. Kandidaten worden verzocht contact op te nemen met onderstaand adres. Binckhorstlaan 309,2516 BC 's-Gravenhage. Tel. 070414751 "DE KREEK" te 's-Gravenzande is een verpleeg- en reactiveringsinrichting voor 120 somatische patiënten. Binnen afzienbare tijd zal worden begonnen met nieuwbouw voor 60 psycho-geriatrische bewoners, waarna "DE KREEK" een gecombineerd verpleeghuis wordt met 150 bedden. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk een voor 32 uur per week, t.b.v. onze in-service opleiding tot ziekenverzorgende. De werkzaamheden bestaan in grote lijnen uit: het bewaken van de kwaliteit van de praktijkopleiding. het coördineren van de werkzaamheden van twee praktijk begeleidsters, een bijdrage leveren aan de werving en selectie ten behoeve van nieuwe opleidingsgroepen, zorg dragen voor de opleidingsadministratie, het onderhouden van contacten met de stichting opleiding verzorgende en verplegende beroepen "Klavertje Vier" te Den Haag, de organisatie en planning van stages van beroepsvoorbereidende instituten. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A en/of B, aangevuld met een docentenopleiding. Ervaring in deze functie strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in een nog nader overeen te komen rang, afhankelijk van opleiding en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden graag ontvangen door mevrouw C.M.Tanis, directeur patiëntenzorg, Leeuweriklaan 34, 2691 CK 's-Gravenzande, telefoon (01748) 5611. Verpleeg- en reactiveringsinrichting 's-Gravenzande de Tombe/Melse co is een maatschap van regis teraccountants met 24 vestigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een inten sieve samenwerking met een groot aantal accoun tantskantoren in de wereld. De werkzaamheden worden ondersteund door een adviesgroep organisa tie en automatisering. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belastingadviseurs. Bij onze vestiging 's-Gravenhage/Rijswijk is plaatsingsmogelijkheid die reeds enige jaren ervaring heeft opgedaan in de accountantspraktijk. Geboden wordt een afwis selende werkkring. De werkzaamheden worden ondersteund door een intern cursusprogramma. Aansluitend worden goede studiefaciliteiten geboden. Uw schriftelijke of telefo nische sollictatie zien wij gaarne tegemoet aan ons kantoor: Veraartlaan 4, 2288 GM Rijswijk, t.a.v.drs. I.W. Dekker. Telefoon 070-993122. de Tombe/Melse co accountants 24 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Delft. Oe S M.O. Is een A-instelling voor gezinsverzorging en maatschappelijk werk en werkt sinds kort met drie ge- kombineerde wijkteams die tesamen het stedelijk ge bied van de gemeente Delft bestrijken. voor 20 uur per week. Voor deze funktie wordt gevraagd: een afgeronde MBO-opleiding: enkele jaren ervaring als leldingggevende In de Gezins- /Bejaarden verzorging; goede kontaktuele eigenschappen; organisatorische kwaliteiten goed kunnen samenwerken; een minimum leeftijd van 25 jaar De salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO-Wetzijn. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de teamkoördinator. Mw. M. W. Blom-Men- tink, of de personeelsfunktionaris, Mw. J. M. C. Hoebink. Telefoon 015-121913. Sollicitaties kunnen vóór 4 september a.s. worden gericht aan: Stichting voor Maat schappelijke Dienstverlening, Schoolstraat 14. 2611 HS Delft, t.a.v. Mw. J. M. C. Hoe bink, afdeling personeel en organisatie. (De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op donderdag 12 september a.s.). De provincie Zuid-Holland vraagt een reserve brugwachter/kantonnier (nw> (vac. nr. 85108) met als standplaats Leidschendam voor het district Rijn-Schie van de afdeling vaarwegen van de provinciale water staat Voor deze functie gaat de voorkeur uit naar een kandidaat die 32 uren per week werk zaam kan zijn. De nieuwe medewerker zal bij afwezigheid van het vaste brugpersoneel belast worden met de bediening van de bruggen. Daarnaast zal hij worden belast met het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan weg en kanaal. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 2.567,- bruto per maand, terwijl t.z.t. een salaris tot f 2.805,- bruto per maand bereik baar is. Deze bedragen zijn gebaseerd op een 38-urige werkweek. Bij een 32-urige werkweek bedraagt het salaris bij aanstelling maximaal f 2.161,68 bruto per maand, terwijl t.z.t. een salaris tot f 2.583.55 bereikbaar is. Voor het verrichten van onregel matige diensten wordt een toelage toegekend. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van het district Rijn-Schie (tel. 070 - 996160) Sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan het hoofd afdeling personeel en organisatie, Koningskade 1, 2596 AA s-Gravenhage. N.V. Interpolis is een vooraanstaande en landelijk werkende verzekeringsmaatschappij. Het omvangrijke pakket schade- en levensverzekeringen vindt zijn weg naar de relaties via een net van honderden tussenpersonen. Het bedrijf telt circa 1500 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd te Tilburg. De Buitendienst van Interpolis onderhoudt de commerciële contacten met de tussenpersonen. Het belangrijkste deel van deze contacten verloopt via een team van inspecteurs. VOOR DEZE BUITENDIENST ZOEKEN WIJ EEN VOOR ZUID-HOLLAND De Agrarisch Inspecteur behartigt met name het risicobeheer ten behoeve van de agrarische ondernemer in het kader van zijn bedrijfseconomische continuïteit. Hiertoe ondersteunt hij de tussenpersonen bij hun advisering aan de agrarische ondernemer inzake risicobeperking door middel van preventie en verzekeren. ►ti aan nd een Hij dient de agrarische wereld te kennen; is er bij voorkeur uit afkomstig. Opleiding; bij voorkeur HAS. Voor een goede uitoefening van de func tie is verzekeringstechnische kennis, commercieel inzicht, contactvaardigheid, analytisch vermogen en bedrijfservaring noodzakelijk. Het spreekt vanzelf dat voor een ade quate opleiding zal worden gezorgd. Kandidaten (m/v) dienen centraal in hun werkgebied te wonen of bereid te zijn daarheen te verhuizen. Leeftijd: vanaf ca. 27 jaar. Otor n i |73' l V] Interpolis biedt, naast een goede hortore- ring en een voortreffelijk pakket secundai- re voorwaarden, alle mogelijkheden tot 1 zelfontplooiing in een actief-commercieel 1^ werkklimaat. Voor nadere inlichtingen over deze func-H| tie kunt u bellen met de heer H. Jorna van de Regiodirectie Leiden, tel.; 071-894900. par Een psychologisch onderzoek kan deel ÉN uitmaken van de selectieprocedure. ;re[ hol Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten- aan NV Interpolis, Personeelszaken, t.a.v. de heer J. Santegoets. Conservato-oor riumlaan 15, 5037 DM Tilburg. voor twee vakatures voor een verpleegkundige A. B of HBO-V, bij voorkeur met ervaring in een verpleeghuis Stichting Verpleeghuizen 't Sunneke exploiteert in Den Haag twee huizen, met een capaciteit voor 163 bewoners. De organisatie verkeert in een fase van herstructurering. Uitgangspunt daarbij is een optimaal bewonersgerichte benadering, waarin leefmilieu en behandeling centraal staan. In ons somatisch verpleeghuis met 100 plaatsen (De Perponcherstraat 103) is plaats voor voor 7 nachten per 4 weken van 23.00 tot 07.45 uur. Salariëring als 1e verpleegkundige A En in hetzelfde verpleeghuis full-time, met wisselende diensten. Salariëring in de rang van 1e verpleegkundige. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw I.Scheers. hoofd Verplegingsdienst a.i., telefoon (070) 46.93.38. Sollicitatiebrieven te richten aan de directie, Postbus 18502. 2502 EM s-Gravenhage STICHTING VERPLEEGHUIZEN 'I SUNNEKE N.V. BOEKHANDEL DRUKKERIJ zoekt voor de afdeling administratie een De werkzaamheden bestaan uit: het verzorgen van correspondentie met afnemers in binnen- en voornamelijk buitenland controle van het klantenbestand Vereist Is: MEAO-diploma typediploma leeftijd tot 30 jaar bij voorkeur enkele jaren ervaring Schriftelijke sollicitaties te richten aan: N.V. BOEKHANDEL DRUKKERIJ v/hE.J. BRILL de heer I. Kalkhoven Plantijnslraal 2, Postbus 9000, 2300 PA Lelden. bij het gevangeniswezen? Laat er geen misverstand over bestaan, het betekent m de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer. Gedetineerden zijn mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met de mensen in arbeid, vormings-, sport- en ontspanmngs- activiteiten is ook een taak. Moeilijk werk vaak, maar ook voldoening gevend. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. U begint dan direct te verdienen. 'f 2.223,- bruto per maand. Bij voldoende ervaring is een hoger aanvangssalaris trouwens mogelijk. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2.960,- bruto per maand bereiken. Bevordering is onder bepaalde voor waarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 7.5% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Een leeftijd vanaf 24 jaar (tot maximaal 48 jaar) en een opleiding op MAVO-mveau wordt als eis gesteld. Aangezien de overheid meer vrouwen in dienst wil nemen, worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. U kunt over het beroep van bewaarder veel meer te weten komen, wanneer u een informatiedag bijwoont. Hiervoor kunt u zich met nevenstaande bon opgeven. De reis hoeft u met zelf te betalen, de kosten NS 2e klas en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. In verband met toekomstige capaciteits-, uitbreiding kunnen ook 22- en 23-jarigen nu reeds solliciterea Voelt u iets voor de functie van H bewaarder/penitentiair inrichtingswerk stuurt u dan de onderstaande bon (in enveloppe als brief frankeren) naar f Centraal Wervmgs- en Opleidingsinstiti f' Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP 's-Gravenhage. U krijgt dan een uitnodiging voor het bij wonen van de Informatiedag toegestuurJSS Met uw voorkeur wordt zoveel mogelijk jers rekening gehouden. Wij zoeken bewaarders voor de ZiZ inrichtingen in Amsterdam, Haarlem, Den Haag en Utrecht. i De voorkeur gaat uit naar hen, die in nabij de genoemde plaatsen wonen, dan wel bereid zijn daarheen te verhuizen. Phc RON (|nzenclen in enveloppe, gefrankeerd als brief) i en over nen Wilt u mij uitnodigen voor een informatiedag "o"e in U september op vrijdag :he U oktober een zaterdag P',»' k( Naamjteg' Straat en huisnummer Poslcode en plaats:

Leidse Courant | 1985 | | pagina 26