Schoolbegeleidingsdienst Rijnlani een allround medewerker (m/v) Ervaren projektmedewerker elektrotechniek Bloemen Veiling Westland IPK MEDEWERK(ST)ER DOCUMENTAIRE KREDIETEN logopedist (m/v) PENSIOENCONSULENT M/V PENSIOENMEDEWERKER M/V MERCER TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v F S ECRETARES S E <m/V) (VNG) De\ferenigingvan Nederlandse Gemeenten De\fereniging van Nederlandse Gemeenten ZATERDAG 17 AUGUSTUS 1985 PAGINA 12 Bloemenveiling Westland is een coöperatie met ca. 4.000 aan voerders. Via de veiling wordt jaarlijks voor een waarde van ruim 1 miljard gulden aan snijbloemen kamer- en tuinplanten verhandeld. Ca. 1.500 afnemers kopen deze produkten die voor meer dan 75% worden geëxporteerd. Het projektburo begeleidt grote projekten als opdrachtgever, ont werpt kleinere projekten zelfstandig en begeleidt deze t/m de oplevering Ter versterking van ons projektburo elektrotechniek zoeken wij een elektrotechnicus met ruime erva ring in de meet- en regeltechniek. Funktie-informatie: Het assisteren van de projektlei- der bij de begeleiding van grotere projekten. Het zelfstandig ontwerpen en begeleiden t/m de oplevering van kleinere projekten. Het onderhouden van kontakten met de gebruikers, adviseurs en aannemers. Het verrichten van tekenwerk, het maken van begrotingen en het voeren van projektadmini- stratie. Incidenteel toezicht houden. Funktie-eisen: Opleidingsniveau: H.T5. elektro techniek. Ruime ervaring in de meet- en regeltechniek Ervaring in het begroten en bewaken van kosten. Het in teamverband kunnen werkea Leeftijd 30 jaar. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer H. de Klerk, projekt- leider projektburo elektrotechniek telefoon 01740-23333 toestel 761. De sollicitatieprocedure omvat een psychologisch en medisch onder zoek Uw schriftelijke reakties kunt u zen den aan Bloemenveiling Westland, ta.v. Hoofd Personeelszaken, Postbus 220,2670 AE Naaldwijk Staal Bankiers is van oudsher een zelfstandig opererende iv bank. De nadruk wordt gelegd op dienstverlening aan Wtj institutionele beleggers, kleine en middelgrote ondernemingen en particuliere cliënten, die een financiële begeleiding op maat wensen. Het uit 1916 daterende bankiershuis besteedt grote aandacht aan een persoonlijke en ouderwets-degelijke service. De kleine organisatie (circa 180 medewerkers) en de informele sfeer maken Staal Bankiers tot een plezierige werkgeefster. In verband met uitbreiding zoeken wij op korte termijn een voor de afdeling Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een middelbare opleiding en enkele jaren ervaring in de behandeling van documentaire kredieten. Tevens dient de kandidaat in staat te zijn zelfstandig te werken en in voorkomende gevallen de chef van de afdeling te vervangen. Voor genoemde functie biedt Staal Bankiers een goed salaris Wij verzoeken u schriftelijk te solliciteren en uw brief met alle terzake dienende gegevens te zenden aan de afdeling Personeelszaken. Voor eventuele nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G.B. Muller. Bankiers Vandaag bankieren als vanouds. Lange Houtstraat 8, Postbus 327,2501 CH Den Haag, Telefoon 070-469480 De Schoolbegeleidingsdienst Rijnland, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten en Zoeter- woude, vraagt een parttime Voor maximaal 19'/i behandeluren per week. Voor deze functie is het diploma Logopedie/Akoepedie vereist. Boven de behandeluren komen 4 overheaduren die op de woensdag middag zijn gepland voor overleg e.d. Het salaris bedraagt volgens de landelijke normen bij een volledige taak van 25yh behandeluren per week min. 2.643, max. f 4.098,— per maand. Er zijn bij de Schoolbegeleidingsdienst Rijnland thans 7 logopedisten werkzaam. Zij werken niet op scholen voor buitengewoon onderwijs. De werkzaamheden betreffen scholen in Leiden en Oegstgeest. Iedere logopedist is lid van een multidisciplinair begeleidingsteam. Be langstelling voor onderwijszaken is onmisbaar. De aanstelling vindt plaats in dienst der gemeente Leiden. De gemeentelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepassing. De vakanties zijn gelijk aan die van het openbaar lager onderwijs. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan con tact worden opgenomen met mevrouw L.C. Oonk, logopediste, en/of de directeur van de dienst, (tel. 071-122146). Voor inhoudelijke informatie kunt u zich wenden tot de logopedisten (tel. 071-122146) op dinsdag en woensdag van 13.00-17.00 uur. Sollicitaties binnen een week te richten aan de directeur van de Schoolbegeleidingsdienst Rijnland, drs J.L. de Bil, Postbus 11115, 2301 EC Leiden. William M. Mercer is een internationaal adviesbureau op het gebied van personeelsvoorzieningen. Met ruim 3300 medewerkers in 20 landen en een omzet van $260 miljoen is Mercer de grootste organisatie op haar gebied. In Europa heeft Mercer vestigingen in Brussel. Dublin. Frankfurt. Geneve. London. Madrid. Parijs. Rijswijk en Zurich. In verband met de uitbouw van onze snelgroeiende organisatie in Neder land zoeken wij voor ons kantoor in Rijswijk: (niveau kandidaat-actuaris) Functie-informatie De pensioenconsulent geeft adviezen over de opzet en de uitvoering van pensioenregelingen, geeft adviezen over de financiering van pensioenrege lingen in brede zin. voert actuariële berekeningen uit en onderhoudt contac ten met verzekeraars en pensioenfondsen. Functie-eisen Voor deze functie vragen wij een vakman/vakvrouw met een opleiding op hét niveau kandidaat-actuaris en/of een specifieke kennis en een langdurige ervaring op het gebied van pensioenvoorzieningen, opgedaan bij een verze keringsmaatschappij. een adviesbureau of een grote makelaar. Van de kan didaat wordt na een inwerkperiode een grote mate van zelfstandigheid ver eist. Goede kennis van de Engelse taal vormt een pluspunt. Functie-informatie Deze binnendienstmedewerker beheert en administreert pensioenregelin gen en andere werknemersregelingen, maakt eenvoudige berekeningen en assisteert de pensioenconsulenten. Functie-eisen Voor deze functie vragen wij een kandidaat met een VWO/HAVO-wiskunde opleiding, die momenteel studeert voor Actuarieel A en een twee jaar er varing heeft op het gebied van (collectieve) pensioenregelingen bij een ver zekeringsmaatschappij, een actuarieel adviesbureau of een grote makelaar. Kennis van de Engelse taal is een pluspunt. De Toekomstmogelijkheden Mercer biedt de juiste kandidaat een ruim salaris en bovendien goede uit groei-mogelijkheden in een internationale maatschappij. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een compleet CV, kunt u voor 16 september 1985 richten aan de directie van WILLIAM M. Verrijn Stuartlaan 28 2288 EL Rijswijk Telefoon 070-906611 (na 10 september 903011). Leo Berbee en Zn. B.V. Bloembollenexpert en kwekerij vraagt voor direkte indiensttreding tijdelijk ACTIEVE MEDEWERKERS m/v voor div. werkzaamheden. Wij zijn de nog steeds groeiende Nederlandse orga nisatie van het Zwitserse concern LANDIS GYR. Een gerenommeerde internationale onderneming, met vestigingen in meer dan 90 landen. De Divisie Elverwerk van LANDIS GYR houdt zich speciaal bezig met beveiligings- en regelapparatuur voor centrale verwarmings- en luchtbehandelings installaties en met gebouwenautomatiseringssystem en. Wegens uitbreiding van de Verkoopafdeling van de Divisie Elverwerk zoeken wij voor de binnendienst een De werkzaamheden omvatten o.a.: - Het geven van technische adviezen aan onze klanten - Het uitwerken van offertes - Het behandelen van opdrachten Wij vragen: - Ervaring op het gebied van centrale verwarming en luchtbehandeling - Interesse in meet-en regeltechniek - M.T.S.-Elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding - Leeftijd omstreeks 25 jaar - Commerciële belangstelling Wij bieden o.a. - Variabele werktijdenregeling - Gratificatieregeling - 8% Vakantietoeslag - Studiekostenvergoeding - Opname in pensioenfonds - Prettige werksfeer in modern kantoorgebouw Hoe te reageren: Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer van Duuren 01820-27777 toestel 230. Uw sollicitatiebrieven kunt u richten aan: LANDISGYR Afd. Personeelszaken Postbus 444 - 2800 AK Gouda ADVERTEREN DOET VERKOPEN! NEDERLANDSE FINANCIERINQS-MAATSCHAPPIJ VOOR ONTWIKKELINGSLANDEN N.V. De FMO financiert projecten in ontwikkelingslanden met het doel de economische en sociale vooruitgang in deze landen te bevorderen. De organisatie heeft momenteel 58 personen in dienst. Voor de Afdeling Personeelszaken/Algemene Dienst zoeken wij een COÖRDINATOR ALGEMENE DIENST EN REIZEN M/V die zal ressorteren onder het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken/ Algemene Dienst. Tot de werkzaamheden zullen behoren: - Het leidinggeven aan de Algemene Dienst (4 medewerkers - bestellingen, magazijn, postkamer, receptie, telefooncentrale, kantine, onderhoud gebouwen, kantoormachines, tuin). - Het regelen van de dienstreizen naar ontwikkelingslanden en het verzorgen van de daarvoor benodigde visa. Voor deze funktie zoeken wij iemand die beschikt over: - een afgeronde MEAO- of gelijkwaardige opleiding - een goede typevaardigheid - ervaring in een soortgelijke funktie - een grote mate van accuratesse - organisatietalent en improvisatievermogen. Leeftijd: tussen 30 en 40 jaar oud. Nadere inlichtingen over deze funktie worden telefonisch verstrekt door de heer H. G. A. M. Schopman, Hoofd Afdeling Personeels zaken/Algemene Dienst, telefoon: 070-614201, toestel 24. Sollicitaties met curriculum vitae vóór 2 september 1985 te richten aan: FMO. Afdeling Personeelszaken, Nassaulaan 25, Postbus 85899 2508 CN Den Haag. k l »ve V b( •ru vat Ije an fin :ht in arl ist< r d DE VOLKSPARTIJ VOOR VRIJHEID EN DEMOCRATIE ZOEKT EEN Het partijsecretariaat van de WD is het administratieve hart van de partijorganisatie. Kenmerkend voor het werk daar zijn de grote verscheidenheid van taken, de regelmatige piekbelasting (bijvoorbeeld voorafgaande aan de verkiezingen) en de frequente contacten met vrijwilligers (de leden van de partij). Op het algemeen secretariaat werken ruim 20 medewerk(st)ers. Op ons kantoor aan de Koninginnegracht heerst een uiterst prettige collegiale sfeer. Een ieder, die in het belang van het team- resultaat zijn/haar handen uit de mouwen wil steken, voelt zich bij ons zeer op zijn/haar plaats. Vanaf 15 september as. is een functie vacant. De laken liggen op het terrein van de admini stratieve ondersteuning van de partijorganisa tie en omvatten onder meer - uittypen van brieven en nota's; - notuleren van vergaderingen, uitwerken van vetslagen; - telefonisch contact onderhouden met com missie- en bestuuisleden. Naast de vervulling van deze vaste laken moet er flexibel bijgesprongen worden waar dat nodig is. Voor de juiste taakvervulling achten wij een HAVO-opleiding, aangevuld met Schocvers secretaresseopleiding of MEAO, noodzakelijk Ook degenen die een vergelijkbare opleidin; hebben gevolgd en enige werkervaring heb ben kunnen solliciteren. Verder gelden de eisen: - goede beheersing Nederlandse taal (beheei sen van steno strekt tol aanbeveling); - typediploma (ervaring met tekstverwerking LIT Wordstar, strekt tot aanbeveling); - goede telefoonstem: - bereidheid regelmatig 's avonds te werken - leeftijd maximaal 35 jaar. De grenzen van het aanvangssalaris ligget tussen f.2200,- enf.2.800,-brutopermaandaI naar gelang opleiding en ervaring Uiteraard kunnen deze taken alleen goed uit gevoerd worden als betrokkene sympathiel slaat tegenover de doelstellingen van de WD Inlichtingen omtrent de functie kunt i telefonisch inwinnen bij de adjunct-sec retaris de heer Mr.H.|.Lutke Schipholt tel. 070-614121. Sollicitaties kunt v binnen twee weken richten aan de heet W.A. van den Berg, algemeen secretaris VVD, p/a Algemeen secretariaat WD. Koninginnegracht 57,2514 AE Den Haag staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. De VNG vraagt voor de afdeling Interne Zaken ten behoeve van de onderafdeling post- en archiefzaken. vacaturenummer 4.67 asti llng Afdelings- en functie-infortnatie De onderafdeling Post- en Archiefzaken (PA.Z.) ven/uit intern een centrale functie op het terrein van de documen taire informatievoorziening. De onder afdeling is vooral verantwoordelijk voor een juiste routing registratie, voortgangs- en afdoeningssignalering, archivering van en informatieverstrekking over de correspondentie van de Vereniging. Er wordt gebruik gemaakt van automati seringshulpmiddelen. Ook de basis- archief code VNG wordt toegepast In totaal houden 7, overwegend |onge, medewerk(stjers zich bezig met de genoemde aktiviteiten. Van de aan te trekken medewerk(st)er wordt verwacht dat hij of zij na korte tijd zelfstandig functioneert, in alle taak- facetten van de onderafdeling inzetbaar is en een bijdrage kan leveren aan de verdere ontwikkeling van de onder afdeling ten dienste van de organisatie. Functie-eisen - middelbare schoolopleiding; - diploma SOD I en (gevorderde studie voor) diploma S0D-II en/of Bestuurs ambtenaar; - enige jaren gemeentelijke ervaring. interesse voor of kennis van automat, sering strekt tot aanbeveling. Psychologisch onderzoek Van gegadigden wordt de bereidheid to medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt door de psycholoog met de sollicitant(e) besproken, welke laatste dan kan beslissen of er wordt gerappor teerd. Salariëring en secundaire arbeids voorwaarden Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; aan deze functie is een maximum salaris verbon den van f 3.353,- bruto per maand. (Salarisschaal per 1 juni 1985). Verdere doorgroei is niet uitgesloten. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, ziektekosten voorziening (IZA), studie- en verplaat singskostenregeling, tegemoetkoming in de kosten van woon-/werkverkeer). Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage, telefoon 070-62.47.21 Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht (met vermelding van het vacatu renummer) aan het hoofd van de afdelir personeelszaken. Postbus 30435. 2500 GK 'sGravenhage. Men gelieve een opsomming van personalia, opleidingen en werkkringen bij te sluiten (liefst getypt). De inzendtermijn sluit 14 dagen na ver schijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden in- gewonnen bij de afdeling personeels- zaken (toestel 560). ar(J a Igint It Cl Ivin

Leidse Courant | 1985 | | pagina 12