Cl vis Presley als rocker tl „One night with you E^dio/televisie gekleurd gezien fiiidóeSowant DINSDAG 6 AUGUSTUS 1985 PAGINA 7 )S VAST-KUIP SPEKTAKEL 'UITVERKOCHT' JVERSUM Zo'n 50.000 jongeren maken »dag het „Los Vast-Kuip-Soektakel 1985" I De afgelopen twee weken is de NCRV fepoeld met aanvragen voor kaarten voor Irootste gratis toegankelijke popmuziekeve- fcnt dat ooit in Nederland werd georgani- Jl. Het gevolg is dat het Rotterdamse Feye- |d-stadion nu al totaal is „uitverkocht". Iren is begonnen met de opbouw van de Jpodia, die centraal op het veld van de Kuip In worden neergezet. In de loop van de komt daar een gigantische licht- en ge- installatie bij. Ook het videoscherm dat bij fecente Live Aid-concert werd gebruikt zal ®t stadion worden opgesteld. V liefst 50 popartiesten en 10 superbands uit jen- en buitenland geven zaterdag tussen I en 15.00 uur acte de présence tijdens het Vast-Kuip-Spektakel" dat wordt gepre senteerd door NCRV's Jan Rietman. Onder hen zijn Hans de Booij, Lee Towers, Vitesse, the Cats, Benny Neyman, Koos Alberts, Danny de Munk, Gerard Joling, Mai Tai, Georgie Davis, André Hazes, Normaal, Rob de Nijs, Frank Boeijen, Ernst Jansz, George Kooijmans, Rober to Jacketti en the Scooters, Babe en Drukwerk. Uit het buitenland komen o.a. The Trammps, Nena, Billy Preston en Chris Rea. De Nederlandse Spoorwegen zullen een groot aantal extra treinen laten rijden naar en van het „Los Vast-Kuip-spektakel". Het Feyenoordstadion gaat zaterdag om 10.00 open voor het publiek. Vanaf ongeveer 10.30 uur is er een voorprogramma, dat verzorgd wordt door Drukwerk. Dan zal ook de finale plaatsvinden van de Jeugdland-Playbackwed- strijd. Jan Rietman in een nu nog lege Kuip. RADIOPIRATEN BUITENSPEL DOOR SATELLIET AMSTERDAM Kabeltelevisie Am sterdam (KTA) denkt een oplossing te hebben gevonden voor het probleem van radiopiraten, die het storingvrij doorgeven van bepaalde buitenlandse radioprogramma's tot nu toe onmoge lijk maken. Getracht wordt deze pro gramma's te ontvangen via de satelliet. De PTT moet nog wel toestemming ge ven. KTA onderhandelt over de door gifte van buitenlands radio-geluid per satelliet met Filmnet en Music Box. Deze maatschappijen krijgen hun tv-beelden van een satelliet en hebben geluidskanalen over. 2. N, i N VERSUM De op 16 au- ''deDi overleden Ameri- iijk. Hise zan6er Elvis Presley der W» nog niets aan populari ze; 3. Nngeboet. Acht jaar na zijn 4- I door een hartaanval, als jM van overdadig gebruik r/J. Kidrugs en geneesmiddelen, hij voort in de harten van ftiiljoenen fans. Zijn sterf- jnag dan ook niet onopge- tt voorbij gaan en de Ne- indse omroepen spelen handig op in door een de middelmatige films •in hij speelde van de te halen of een optreden na Jen zien, dat ooit door ca- .ar o?'s werd vastgelegd, jgj ejlopen weekeinde startte verjRÖS met „Elvis that's the en nj| it is", een documentaire "den die de kijker mee- vande van de eerste repetities e grandioze finale van het >-back concert van „The jn L,as Vegas isja jaren an ^fe Elvis, zij het inmiddels 1 j£brlijk in gewicht toegeno- ïnton zjjn kluizenaarsbestaan door ophaalbruggen, ^jriciteitsdraad en bodygu- omgeven Graceland in een serie shows in Las Irassend mRO trok gisteren de wes- U „Flaming Star" uit de i Been van Elvis' betere \m die werd gemaakt in het m .dat Presley uit militaire- kwam. Beide program- waren al eerder te zien. dat betreft komt de AVRO vrijdag (Ned. II om 20.00 uur) wat meer verras send voor de dag met „One night with you". Het zijn nog nooit eerder op de Nederland se televisie vertoonde beelden van een jam-sessie, die in 1968 werd opgenomen voor een Amerikaanse televisie-show die rond Kerstmis van dat jaar werd uitgezonden. Voor een klein, select publiek musiceer de de toen 33-jarige Elvis met twee leden van zijn toenmali ge eigen groep: gitarist Scotty More en drummer D.J. Fonta- na en verder twee muzikale vrienden van het eerste uur: Charles Hodge en Alan Fortas. Van deze opnamen werden voor de tv-show slechts een drietal nummers gebruikt. Dat is niet zo verwonderlijk want hoewel de sfeer heel onge dwongen is. worden er geen sterren van de hemel gespeeld. Het gebeuren heeft veel weg van een studio-sessie, waarbij een aantal nummers voor het eerst in groepsverband wordt uitgeprobeerd. Alleen is de studio deze keer de grote Bur- bank-studio in de buurt van Hollywood en zijn er camera's bij. Als Elvis nog had geleefd waren deze beelden nooit uit gezonden, maar in dit geval is het de herinnering die telt. Dat doet in dit video-tijdperk het ergste vrezen voor de hui dige supersterren. Zij keuren nu weliswaar allerlei opnamen af omdat ze niet voldoen aan hun kwaliteitseisen, maar wie zegt dat uitprobeersels voor vi deoclips of afgekeurde opna men van een concert straks, wanneer zij zijn overleden, niet tevoorschijn worden ge haald en alsnog op de buis worden gebracht. Het is de prijs die je (zelfs) als overleden ster betaalt. Het zorgt ervoor dat je onsterfelijk wordt, dat miljoenen van je muziek kunnen blijven genie ten, maar vooral dat het geld- laatje van de platenmaatschap pij goed gevuld blijft. Dat 8 jaar na je dood en 29 jaar na je eerste single de 1 miljard- grens wat plaatverkoop betreft kan worden gehaald. Platenmaatschappij RCA werkt er hard aan. Zo staan in de laatste Elvis-catalogus maar liefst 124 elpees genoemd. Oude songs zoals „It's now or never" waarvan er tot nu toe 22 miljoen werden ver kocht fungeren, als vullers voor „nieuwe" elpees waarop een of twee opnamen staan die nog niet eerder op plaat wer den gezet. Regelmatig blijven deze 'unie ke' opnamen tevoorschijn ko men. Zo kan het gebeuren dat, tijdens het grasduinen in een studio, plotseling een band op duikt met een opname van El- vis tijdens een in 1956 gehou den beurs in zijn geboorte plaats Tupelo. Dankzij de legende-vorming doet het souvenir-imperium Elvis Presley Enterprises gou den zaken met o.m. rondlei dingen door het landhuis van 'The King'. Graceland Man sion behoort tot de meest be zochte huizen ter wereld en wat het publiek onder meer te zien krijgt zijn de 35 gouden platen van de rock roll-zan- ger. Ommezwaai Elvis was op zijn 42e jaar zo veel gemanipuleerd, dat hij het leven voor gezien hield. Zijn manager, kolonel Tom Parker, heeft wat dat betreft veel op zijn geweten. Hij was verantwoordelijk voor de om mezwaai in Elvis' carrière van rock roll-zanger naar (sui kerzoete) ballade zanger. Tij dens „One night with you", wordt dat heel treffend in beeld gebracht. Elvis, die zich 47 minuten uitleeft, wordt min of meer tot de orde geroepen als de muziekband wordt ge start voor het sentimentele „Memories". Met de eerste klanken van die compositie verandert ook Elvis' humeur en ziet de kijker hem een ver plicht nummertje afwerken. Het was de eerste stap naar wat hij later in zijn Las Vegas- -shows zou doen. Dat deze car rière-planning net zo fout was als de weigering hem in Euro pa te laten optreden, blijkt uit het verdere verloop van Elvis' leven. Hoewel het succes hem met zijn uitverkochte Las Ve- gas-shows toelachte, stierf hij artistiek. Met zijn slaperige ba byface, zijn sexy, uitdagende heupbewegingen en zijn ne groïde klinkende stem had hij ooit voor een revolutie in de popmuziek gezorgd, maar de kolonel vond het beter als hij zich nu op een ouder publiek ging richten. Daarom zijn de opnamen van „One night with you" zo veelbetekenend. Aan het begin hoor je Elvis zeggen dat hij blij is eindelijk weer eens wat rock roll te mogen spelen. Hij had net zijn film- avonturen in Hollywood met drie films per jaar achter de rug. Presley is zichtbaar ze nuwachtig, wil al snel zijn bie zen pakken, vergist zich met jaartallen en doet het vervol gens lacherig af, maakt grap pen over het optrekken van zijn lip, vergeet stukken tekst en is weer even helemaal de koning van de rock roll. Bedwingen Grappig is het te constateren hoe hij zich steeds moet be dwingen om niet overeind te springen om wat heupwiegen de bewegingen te maken. Hij voelt zich duidelijk beperkt in zijn mogelijkheden tijdens deze zittende gebeurtenis. En als hij dan toch een keer op springt tijdens „One night with you" schiet de plug uit zijn gitaar en sterft het num mer een roemloze dood. Tussen gouden hits zoals „He artbreak Hotel", „Blue suede shoes", „Lawdy miss Clawdy" en „Are you lonesome to night" haalt hij herinneringen op. Zegt tegen zijn muzikan ten: „herinner je dat optreden in 1956 in Florida nog? De po litie filmde de show. Het enige wat ik mocht bewegen was mijn pink". De in zwart leer geklede zan ger is ondanks de camera's 47 minuten ongecompliceerd en met veel plezier aan het musi ceren. Hij geniet daar zicht baar van. Jammer dat dit na die show voorgoed voorbij was. HANS PIËT Quiz-deelnemers hoeven steeds minder te weten Had u al eens gehoord van een Ted-Tijd-klok? Ik niet, maar mijn onwetendheid op dit vlak is vorige week weggenomen doordat ik per ongeluk een poosje heb zitten kijken naar 'Ted-Tijd'. Dat is een van de vele spelletjesprogramma's waar voor de formule is bedacht door het duo Bart Schuil en Jan Meulendijk, ofwel het Amsterdamse videobedrijf Win Pro ductions. Wie in dit programma voortijdig afvalt, krijgt van de vrolijke zanger-presentator-quizmaster Ted de Braak zo'n Ted-Tijd- klok, een eigentijdse in vorm en kleur bedacht uurwerk, dat niet misstaat in de modale Nederlandse doorzonkamer. Wie kans ziet het spel te winnen ontvangt een videorecorder („van het systeem dat straks de hele markt beheerst", riep Ted er jolig bij en wie aan het uiterlijk van het ding kon af zien welk merk het was, kan zich melden bij minister Brink man dfn aangifte te doen van een wellicht ongeoorloofd stuk je reclame). Het is overigens opmerkelijk dat steeds vaker in televisiespel letjes gebruik wordt gemaakt van onderzoeken „onder het Nederlandse volk" (of in de meeste gevallen een deel daar van). Het zal wel een hobby zijn van Schuil en Molendijk; in elk geval komt het steeds minder aan op de eigen parate ken nis van de quiz-deelnemer en steeds meer op zijn vermogen te taxeren hoe de gemiddelde landgenoot reageert op een hem voorgelegd woord of probleem. Dat begon een paar seizoenen geleden met VAR A's 'Midlotto- show', toen nog aangevoerd door Willem Ruis en als afgeleide werd toen ook het spelletje 'Vijf tegen Vijf' gelanceerd, waar in Willem ook de troostende arm mocht leggen om de schou ders van de van zenuwen trillende kandidates. 'Vijf tegen Vijf' bestaat nog steeds en wordt week na week gewonnen door groepjes mensen die sterker zijn in gokken dan de con current. Want, het zijn nogmaals gezegd: je hoeft zelf echt niets te weten alleen maar te raden wat de resultaten zijn van een raar soort opinie-onderzoekjes naar volslagen onbelangr rijke feitjes. Nou, veel maakt het allemaal niet uit. Het gaat er kennelijk alleen maar om dat er zoveel mogelijk programma's zijn met als basis een soort wedstrijd-element. Dat is wat we met zijn allen willen, en liefst moeten daar dan ook zoveel mogelijk bekende Nederlanders hun gezicht in laten zien: uit de show bizz, uit de sport, uit de politiek. Dat is ook de kracht (nou ja....) van een show als AVRO's 'Sterrenslag': een krachtmeting op sportachtig gebied tussen populaire landgenoten, die tussen de bedrijven door alsmaar moeten bewijzen hoe gevat ze zijn in korte interviewtjes. Vroeger, toen het nog goed was in Nederland, was 'Sterren- slag' maar één keer per jaar te zien. Maar tegenwoordig duurt zoiets al zes weken; het enige verschil met vroeger is dat er nu (dat is de mode....) een goed doel aan is toegevoegd (met net zulke ingewikkelde loten als bij de '1,2,3-show'), en dat de vaderlandse lolbroek nummer een er commentaar bij mag ge ven. Dat laatste is dan ook meteen het enige aardige aan die hele Sterrenslag', want de komieke opmerkingen van de meeste deelnemers brengen geen enkele glimlach teweeg. Het wach ten is overigens op het moment dat ook in 'Sterrenslag' een ploegje Vlamingen mag komen opdraven om de krachten te meten met die van de Noordnederlanders. Dan wordt het pas echt „leuk", want dan kan het hele arsenaal aan dubieuze Belgenmoppen weer uit de kast worden gehaald. Zoals dat za terdag ook gebeurde bij 'Vijf tegen Vijf'. Nu geef ik toe: die Belgen maken het er ook weieens naar. Als voorbeeld moge dan dienen de serie klunzige theaterver richtingen die ze zondag bij de VPRO ten beste gaven - kan zoiets niet bij de grens worden tegen gehouden, of hadden ze ook zo'n groene stip op de voorruit?... RENE DE COCQ Nederland DERLAND 1 Xp De Wereld in oorlog, Xprie over de Tweede We- Xjldoorlog. Afl. 9: Het Derde •:|jjk. (herh.) •:-5 De beste Muppet- ghows. Gast: Victor Borge glerh.). ;'*3 Kortjakje is weer beter, vbd-Nederlandse kinder bedjes door Wieteke van vort en Bill van Dijk tfOS XÖ 1/?6-Journaal m >:p De poppenkraam, >>-serie. Afl.: Het geheim X?n de poppendokter. $erh.) iiO Alias Smith en Jones, ^merikaanse westernserie. 10: De archeoloog erh.). Natuur in eigen land, irie documentaires over eren en landschappen in ederland. Afl. 2: Het ven Cijfers en Letters, spel- ogramma gepresenteerd x>r Bob Bouma OS Journaal RO 1 CD Dagboek van een erderehond (14), rie van (illy van Hemert Brandpunt, actualitei- mrubriek met aandacht >or de uitspraak in de lak van de huisarts van bejaardentehuis De erp, die terecht staat we- ïns moord op vier bejaar- Bn. Die uitspraak is van- ïhtend gedaan. Verder indacht voor de situatie in raël, waar grote onrust lerst na de moord door Arabische terroristen op ||rie Israëliërs en tenslotte |§5n reportage over de reis ||3n paus Johannes Paulus ||i van 8 tot en met 19 au gustus naar verschillende Afrikaanse landen. EDe nieuwe Pacific, ocumentaire-serie. Afl. 5: _;et geloof Ros i Journaal i Nieuws voor doven en Bechthorenden DERLAND 2 Handelingen ter plek- i. Afl. 7: Zij dan die ver gooid werden Het kleine huis (Little use on the prairie), Ame- kaanse serie. Afl.: Stem den uit het verleden. De va- r van Sarah Carter, Elliot leed, is een bekende uitge- br uit New York. Hij wil dat :e Carters verhuizen naar New York waar ze een veel beter bestaan op kunnen bouwen dan op,het platte land 16.53-17.00 Het verhaal van Petrus. Afl. 10: Als de haan kraait NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Studio Sport. EK zwem men en waterpolo (Italië - Nederland) in Sofia 18.40 Sesamstreet 19.00 Journaal EO 19.12 Anders is ook gewoon, serie over kinderen uit alle delen van de wereld. Afl.6: Een meisje wordt vrouw 19.37 De poppenmaakster, Amerikaanse tv-film uit 1983 van Daniel Petrie naar het boek van Harriëtte Ar- now (herh.). Met in de hoofdrol: Jane Fonda (Emmy Award '84). Het ge zin Nevils is verhuisd naar de stad. De spanningen in het gezin nemen toe. Gertie vindt echter afleiding door poppen te maken 21.53 Mag ik 's met je pra ten? De bekende evangelist Th. Dikkes praat over wat hij meemaakte in de Twee de Wereldoorlog en over zijn ervaringen als straat prediker NOS 22.30 Journaal EO 22.45 Tijdsein, actualiteiten magazine 23.15 EHet ontstaan van Is raël. Afl. 5: Uittocht en wet. Over de datering van de uit tocht, de woestijnreis en de betekenis van de Torah voor de Joden FILMNET/ATN 17.00 Riptide herh. afl. 19: Games People Play 17.50 Time Bandits 19.45 The Key to Rebecca herh. afl.4 20.30 The Car 22.05 The Warriors 23.35-01.40 Merry Christmas Mr. Le- Jane Fonda als boerin Gertie Nevels in „De poppenmaak ster". Ned. 2 om 19.37 uur. Frank Buck (Bruce Boxleitner) en H.H. the sultan of Johou (Ron O'Neil) in de aflevering „Mijn beste vijand". BRT 1 om 18.55 uur. BRT 1 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Tom en Tina, tekenfilmserie 18.10 Klein klein kleutertje 18.25 Candy, Candy, Japanse teken filmserie 18.45 Juke Box 18.55 Frank Buck (Bring 'em back alive), Amerikaanse serie. Afl.: Mijn beste vijand. Gloria ontdekt de kost bare 'Ster van Hassem', een talisman die al honderd jaar zoek is. Op een gala-avond zal ze hem aan de ambas sadeur van de Maharadja overhandi gen. Voordat ze dit kan doen wordt de talisman gestolen 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kunst-zaken 20.20 Bill Cosby Show, Amerikaanse comedy-serie over de belevenissen van een zwart gezin. Afl.: Tafelmanie ren. Dr. Cliff Huxtable en zijn vrouw Clair, een advocate, nodigen de nieu we vriend van hun dochter Denise uit voor een etentje. De jongen maakt zich niet geliefd als hij zowel de medi sche beroepen als de advocaten be kritiseert 20.45 Revolutie In de Stille Oceaan (The new Pacific), achtdelige serie van Michael Maclntyre. Afl. 6: Huwe lijksrituelen. Het huwelijk is één van de belangrijkste sleutels om de socia le gewoonten te leren kennen 21.45 Uitzending door derden: Pro gramma van de Vlaams-Nationale Omroepstichting 22.05 Concert (1). Ter gelegenheid van het Europese Jaar van de Muziek een uitvoering in de Beethovenhalle te Bonn door het Federaal Jeugdor kest o.l.v. Matthias Bamert. Suite no. 3 BWV 1068 in D gr.t. van Bach en Passacaglia voor Orkest (1978) van Detlev Müller-Siemens 22.45 Journaal 23.00 Zwemmen. Samenvattende re portage van de westrijden die van daag plaatshadden in Sofia in het ka der van de Europese Kampioen schappen 23.30 Journaal en Coda RTBF 1 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Cinó-vacances 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Bonjour la fête, spelprogram- 19.30 Journaal 20.00 Les sentiers du monde, docu mentaire-serie 21.10 Printemps en hiver (The vete ran and the lady), tv-film van Jean- -Louls Colmant. Met in de hoofdrol len: Marcel Josz, Nadia Gary en Ray mond Peira. Twee oude mensen van in de zeventig worden verliefd, de dochter van een van hen weet niet goed wat ze er van moet denken 22.25 Hiroshima - Nagasaki, filmdo- oumentaire over de atoombom die 40 jaar geleden op deze plaatsen geval len is 22.50 Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 SI Non-stop videoclips. Pre sentatie: Julie met een interview met Baltimora (16.00), Martin (17.00) Julie en Gaz met Eurochart, de Europara de van Music Box (18.00). 19.00 L'oeil apprivoise 19.22 Chansons sans vide: il y a dix 19.47 Temps present 20.52 L'old school band la nouvel le Orlëans 22.00 Nieuws 22.30 E Le ciné-club: Mes petites1 amoureuses, komedie van Jean Eus- 00.30-02.00 CS Non-stop videoclips. Herhalingen. Eurochart (00.30) en Marin (01.00). 0J Ondertiteling via TeleTekst. El Uitzending in stereo. B Zwart/wit-uitzending. ■EZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 01 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Duitsland DUITSLAND 1 16.05 Die Spielbude, kinderpro gramma 17.00 ARD-Sport extra. Zwemmen: EK Finale. Aansl.: Waterpolo: Joego slavië - West-Duitsland 18.40 Extra scharf 19.00 Der Preis der Macht. Afl.: Ex peditie Cuba 19.58 Heute im Ersten 20.00 SITagesschau 20.15/Alles Oder nichts. Spel en show met Max Schautzer. Thema: Wolfgang Amadeus Mozart 21.00 Monitor, actuele reportage 21.45 Magnum, Amerikaanse detec tiveserie. Afl.: De zwarte spiegel (1). De tweelingzusjes Diane en Deirdre zijn ontvoerd toen zij nog klein Waren. Hun ouders hebben voor de vrijlating van het tweetal een miljoen dollar be taald. Maar Diana had het thuis niet gemakkelijk. Zij vluchtte naar Hawaï, waar ze zich nu erg bedreigd voelt 22.30 Tagesthemen 23.00 Premiere in Hiroshima. 'Her- bert Sussan en de atoombom', ge sprek met Herman Sussan. die als eerste Amerikaanse cameraman een filmimpressie gaf van de verwoeste stad Hiroshima 23.45 Tagesschau DUITSLAND 2 16.05 Anna und der König von Siam (The King and I). Engelse serie. Afl.: Das schlechte Zeugnis 16.30 E Verzoekfilm voor kinderen: Dick und Dool, nieuwe avonturen met Stan Laurel en Oliver Hardy. Afl.: Alle Hunde lieben Stan 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.50 Das Haus am Eaton Place (Upstairs - Downstairs), Engelse serie 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 E Made in Germany: Ein Le- ben für Zeiss, Duitse speelfilm uit 1956 van Wolfgang Schleif 21.15 WiSO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-Journal 22.05 5 nach 10. 'Hiroshima, Erin- nern und Verdrangen', filmdocumen taire. Aansl.: Discussie in de studio. Aansl.: Heute DUITSLAND 3 18.30 Das feuerrote Spielmobil, kin derserie. Afl.: Wo steekt denn Nicki? 19.00 Aktuelle Stunde 20.00 Tagesschau 20.15 Wanderungen durch die DDR, documentaire-serie. Afl.: Mitten in der Welt - Die Altmark 21.00 Rückblende: Portret van de Oostenrijkse acteur Hans Moser 21.15 Mozart (5 en slot), tv-film van Félicien Marceau, Beatrice Rubinstein en Marcel Bluwal met o.a. Chrlstoph Bantzer, Martine Chevallier, Peter Pa- setti e.a. Nadat Mozart teruggekeerd is uit Berlijn, wordt zijn opera 'Cosi fan tutte' zonder succes opgevoerd. Financieel dreigt Mozart's wereld in te storten 22.40 Relsewege zur Kunst: Eng land (2). Afl.: Südost-England. Repor tage over een reis door drie Zuid-En gelse graafschappen: Kent, Sussex en Surrey 23.25 19. Deutsches Jazzfestival Frankfurt 00.25 Laatste nieuws Engeland SKY CHANNEL 17.30 El Engelse top 50, met Paul Jordan 18.30 E Mr. Ed. Afl.: Ed gets the mumps 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy helps Ken Berry 19.30 Charlie's Angels. Afl.: Angels on campus 20.20 Learned friends. Afl.: A Big Deal 21.10 Roving Report, actualiteitenru briek 21.40 American College Basketball. Halve finale van het National Invitatio nal Toernooi: Indiana - Tennessee 22.40-00.30 El Sky Trax. Herhaling middagprogramma BBC 1 17.20 Heads Tails, kinderserie 17.35 Laurel and Hardy, kinderpro gramma 17.40 Kwicky Koala, kinderprogram- 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Grandad, kinderprogramma 18.35 Zorro, tv-serie 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 EastEnders, tv-serie. Met: Nej- det Salih, Andrew Johnson, Oscar Ja- 20.30 The time of your life 21.10 In at the deep end snooker player 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Matt Houston, Amerikaanse tv-serie met Lee Horsley in de hoofd rol 23.15 Goodtime George 23.45 Taxi, Amerikaanse serie.' Met: Judd Hirsch, Marilu Henner, Andy Kaufmann, e.a 00.10 Recovery, informatieve serie. Afl.: The gamble 00.35 Weerbericht BBC 2 17.15 Cricket: 4e testmatch Australië - Old Trafford 19.10 Laramie, tv-serie. Met: John Smith, Spring Byington, Dennis Hol- 20.00 No limits 21.00 Q.E.D., wetenschappelijk pro- gramma. Afl.: Pozzuoli: Death of a city 21.30 Making waves 22.00 Summer season: Pythons on the mountain 23.30 Cricket: 4e testmatch Austra lië - Old Trafford, hoogtepunten 23.50 Newsnight, actualiteiten 00.35 Weeroverzicht 00.40-01.05 Open University ITV 17.20 Storybook International 17.45 The end of the Rainbow Show 18.15 Emmerdale Farm 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.35 Crossroads 20.00 The Zodiac Game 20.30 Never the twain 21.00 Magnum 22.00 Taggart 23.00 Nieuws 23.30 First Tuesday 00.30 Travelling man 01.30 Strands in a tapestry TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 14.30 Minibios 15.10 Ik heb m'n eigen blijheid, reportage TROS 16.00 Suske en Wiske en de Regenboogprinses (5) 16.23 Erik of: Het klein insectenboek, jeugdserie 16.43 Sons and daughters, Australi sche tv-serie NOS 17.30 %6-Journaal TROS 17.40 Natuurreservaten in de USSR, Russische natuurfilm MUSIC BOX 08.00 EINon-stop videoclips. Pre sentatie: Gary (08.00), Simon met Au stralische muziek (09.00), Julie (10.00), Martin met 'A-Z of Pop' (11.00), Simon en Julie met "Chart At tack', overzicht van de Music Box Top 40 (12.00) en Gaz (13.00). 14.00 EINon-stop videoclips. Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau en Tagesthemen 10.23 E Made in Germany: Ein Le- ben für Zeiss, speelfilm 12.00 Um- schau 12.10 Monitor 12.55 Persover zicht 13.00 Tagesschau 13.15 Tele- tekst-overzicht 15.00 E Fury, avon turen van een paard 15.25 Fauna Iberica 15.50 Wolff und Rüffel 16.00 Tagesschau 16.10 Arme Welt, Rei- che Welt. Reportage 16.55 Janosik, Held der Berge, avonturenserie 17.40 Nudnik. 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Der Waschbar Rascal, teken filmserie 15.30 Ferienkatender, va- kantletips 16.05 Flugboot 121 SP, tv-serie 16.30 Ein Affe im Haus, tv-serie 17.00 Heute 17.15 Tele-lllu strierte 17.50 Rauchende Colts (Gunsmoke), westernserie SKY CHANNEL 11.30 EIThe Pat Sharp Show (herh.) 12.15 ElMon8ters of Rock (herh.) 13.00 ElEngelse top 50 (herh.) 14.00 Prairie Habitat 14.15 E Charlie Cha plin 14.35 World Games 15.30 Swiss Family Robinson 16.00 ElPat Sharp Show 16.45 ElYoung, Free Single, met Gary Davies l.v.m. een 24-uurs staking van de Engelse omroepjournalis- ten zijn er geen uitzendingen van de BBC en ITV. Pat Sharp speelt videoclips in de show met zijn naam. Sky Channel om 11.20 uur. HILVERSUM 1 VPRO: 17.03 Borèt. 17.55 Mededelingen (NOS) 18.06 Boeken. 20.03 Het Evenement. 21.02 Buiten Beeld. 22.02 Het bericht. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht HILVERSUM 2 TROS: 16.00 De ver geten A-bom, documentaire. (16.30 Nws). 17.30 Nws. 17.36 TROS-Aktua. 18.00 Nws. 18.10 Het journalistenfo rum. 19.00 TROS Klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 Muziek uit mijn schooltijd. 21.00 Om het boek. 21.30 Dood van een vrijgezel, hoorspel. 22.03 Finale. 22.30 Nws. 22.35 De planteneter. 23.00 Proeflokaal HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. 23.02 Morgen gebeurt het HILVERSUM 4 NOS: 18.00 Nws. NCRV: 18.02 Met hart en mond en handen, lied en meditatie. 18.15 Mu ziek in vrije tijd. 19.15 Entr'acte. 19.30 Pianosonates van Haydn. 20.03 Radio Symfonie Orkest Saarbrücken. 21.38 Kamermuziek. 22.30 Histori sche orgelopnamen (10). 22.10 Ka mermuziek. 23.50 Muziek voor barok- viool en klavecimbel HILVERSUM 5 AVRO: 17.30 Hilver sum 3 bestond nog niet. 18.30 De berg heeft een muis gebaard. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlanders RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma gazine: Reportages, verslag van tocht door Rijnmondgebied, spel, weer, verkeer, cultuur, sport. OMROEP RIJNLAND 17.30 Politiek en economie. 18.30 Tussenfase: maatschappijveranderingen. 19.00 Regionale muziek. Morgen HILVERSUM 1 VOO: 7.03 Veronica komt naar je toe... Met om: 7.03 Ook Goeiemorgen. 9.03 Muziek terwijl u werkt. 10.03 Nederland Muziekland. 12.03 Will Wil Wel. NCRV: 14.03 Kletsmajoor. 14.15 Douce France. 14.30 Logies en ontbijt. 16.03 Van ei gen bodem HILVERSUM 2 7.00 Nws. VARA: 7.06 De Wekkerradio. 8.30 Nws. 8.33 Het archief. 9.00 Muziek, merk Malando. 09.30 Nws. 9.33 Hoor Haar! 10.30 Nws. 10.33 Over de schreef, hoors- p.serie (2). 11.30 Nws. 11.33 VARA's natte zomer. 14.00 De Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.33 Opklaringen. 15.30 Nws. 15.33 Leef-tijd-genoeg. 16.00 Tony van Verre ontmoet Gommert de Kok (8). NOS: 16.30 Nws HILVERSUM 3 EO: 7.03 Ronduit mu- sic-time. 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek motief. 11.03 Country trail. VPRO: 12.03 De Wilde Wereld. 15.03 Ronflonflon met Jacques Plafond. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.02 Platerinws. 8.45 Te Deum Lau- damus. 9.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 Kamermuz. 10.30 De Hohe Messe, BWV 232 van Bach. 12.40 Promenade. Promenade Ork. 13.00 Nws. 13.02 Liederen voor sopraan, alt, tenor, bariton en piano. 13.35 Or gelconcert. AVRO: 14.00 Telefoon nummer 035-39211. 15.30 Puur cul tuur. 15.45 Muziektheater. 16.30 Kas teelconcert HILVERSUM 5 NOS: 09.03 NOS- -Sportief. 9.25 Waterstanden. TELE- AC- 9.30 Onderhoud fiets. RVU: 10.00 Leesvoer RADIO RIJNMOND 7.30 Ochtendma gazine: Reportages, spel, weer, ver keer, etc. 16.30 Middagmagazine: Re portages. verslag van tocht door Rijn mondgebied, spel, weer, verkeer, cul tuur, sport OMROEP RIJNLAND 16.30 Leiden Lokaal

Leidse Courant | 1985 | | pagina 7