Vroege vogels"blaast stoom af op tra ject Beekbergen fietdaeGouttcwt „Los Vast" pakt uit gigantisch popspektake" reau s- lan Nederland TV-morgen RADIO/TELEVISIE VRIIDAG 26 JULI 1985 PAGIN^ ROTTERDAM Het populaire radioprogramm; „Los Were gaat op 10 augustus zijn tot nu toe grootste uitdaging aan>van een drie uur durende, rechtstreekse uitzending vanuit het H en noordstadion in Rotterdam. In totaal zullen 50 artiesten e groepen uit binnen- en buitenland aantreden zoals Chris is de Nena, The Fine Young Cannibals en alle Nederlandse arttfag e die regelmatig in het zaterdagmiddag programma van dehe g roep op Hilversum 3 voor de microfoon staan. Omdat die #tbai groepen natuurlijk nooit in die drie uur passen dan zou ie artiest precies drie minuten hebben wordt een aantal siL groepen samengesteld. De NCRV verwacht zo'n 45.000 mer. Inmiddels zijn voor dit gratis toegankelijke festijn al ruim 2P kaarten aangevraagd bij de NCRV, de VVV's en de bespree in Tijdens een persconferentie gisteren in De Kuip gebruikte Rietman, presentator van „Los Vast", alle superlatieven di w kende om zijn troetelkind onder de aandacht te brengen. Ziw hij weten dat het festival het grootste gratis spektakel is dar^ in Europa werd gehouden. De geluidsinstallatie de krachtigl" die ooit in Nederland heeft gestaan, de NOS nog nooit me veel materiaal is uitgerukt, het technisch de grootste show r ooit is gedaan en de radio aan zijn omvangrijkste klus uit schiedenis begint. Zijn enthousiasme is natuurlijk niet hele| onterecht. Na heel veel slappeloze nachten, heeft hij een g artiesten bij elkaar weten te trommelen, die er als de ij combinaties worden gevonden a een gezellig festijn van moeten kunnen maken. Het gezamelijk optreden van Geor ge Kooymans en Mai Tai en de combinatie Chris Rea en een aantal Nederlandse musici bij voorbeeld ziet er veelbelovend uit. Dat het voornamelijk Neder landse artiesten zijn die optre den zoals Time Bandits, Her man Brood en Powerplay, heeft met de formule van het radioprogramma te maken. Jan Rietman geeft de artiesten uit eigen land graag een duw tje in de goede richting. Vol gens de presentator/muzikant is het ook eeh show waarin de Hans de Booy, een van dei artiesten centraal staan. Als zij *en 'n De Kuip het naar hun zin hebben, is Jan Rietman tevreden. Het fe^nsf moet overigens verlopen als een normale radio-uitzending, betekent dat er voor en na de uitzending niet door de grofs y die voor hun medewerking een vriendelijke onkosten vepreg ding krijgen, wordt opgetreden. Hoewel het stadion om tieiten. opengaat, begint het spektakel dus pas om twaalf uur. Jan }rdt man verzorgt, net als in een normale uitzending de presen', IKON brengt gesprek tussen Zuidafrikaanse kerkleider Naudé en theologe Sölle HILVERSUM De IKON-televisie brengt op vrijdag 2 au gustus het tweede deel van een gesprek tussen de internatio naal bekende Duitse theologe dr. Dorothee Sölle en de 70- jarige Zuidafrikaanse kerkleider dr. C.F. Beyers Naudé. Het tweede deel concentreert zich op de vraag welke positie ve invloed men van kerk en geloof mag verwachten in de sociaal-politieke conflicten. Oorspronkelijk was het de bedoeling het tweede deel vlak voor de jaarwisseling uit te zenden. Nu de situatie in Zuid- Afrika echter in een stroomversnelling is gekomen, heeft de IKON besloten dit deze aflevering al volgende week vrijdag op het scherm te brengen omdat het zó is gebaseerd op de toestand van nu, dat het niet kan worden uitgesteld. Vanavond is het eerste deel van dit gesprek te zien (Ned. II om 22.45 uur). Miles Davis Septet in „AVRO's jazz podium" HILVERSUM In de zesde aflevering uit de serie „AVRO's jazz po dium" op maandag 29 juli (Ned. I om 22.45, worden gedeelten uitge zonden uit het optreden van het Miles Davis Septet tijdens het recen te North Sea Jazz Festi val in Den Haag. De eerder aangekondigde opnamen van de John ny Otis Revue verval len hierdoor. Frans Nienhuys nog een keer voor microfoon HILVERSUM Frans Nienhuys, ra dioveteraan bij uitstek, die 3 augustus tachtig jaar hoopt te worden, keert nog een keer terug voor de microfoon. Dat gebeurt een dag voor zijn verjaar dag bij de TROS op Hilversum 1 om 20.02 uur. Voor deze omroep presen teerde Nienhuys het programma „Café Chantant". Nienhuys heeft een ruim vijftig jaar durende radio-carriè re achter zich. Deze keer is hij niet zelf de man, die verzoekjes inwilligt, zoals hij dat jaren deed met zijn pro gramma „Men vraagt en wij draaien", maar komt zijn eigen keuze eindelijk eens aan bod. In een gesprek met Ge rard de Vries laat hij zijn toneel- en radioleven de revue passeren. Ome Joop en presentator Jan Rietman, hier omringd door Feyenoordspelers Sörensen, Troost en Hiele komen 10 augustus naar Rotterdam voor het „Los Vast Kuip Spektakel 1985". HILVERSUM De „Vroege Vogels"-express van de VARA blaast zon dag in alle vroegte stoom af tussen Lieren en Die ren. Om zeven uur kun nen natuurliefhebbers in de stoomtrein plaatsne men voor een aardige rit die zo'n twee uur zal du ren. Hilversum 1 is er rechtstreeks bij en na af loop van de uitzending ligt een pittige wandeling door de bossen in het ver schiet. De Veluwe is het eindstation van de „Vroege Vogels"-ex- press, die gedurende zes zon dagen langs de mooie plekjes van ons land heeft gespoord. Na zondag zoeken de natuur vorsers de studio weer op. In Lieren gaat het festijn tegen de klok van 07.00 uur van start. Presentator Hans Emme- ring heeft op dat uur een ge sprek met Bart Jaspers van de VSM. Eenmaal in de trein is het woord aan Yvonne Roe- lands van de Stichting tot Be scherming van de Veluwse Sprengen. Yvonne vertelt over de goede ouwe tijd toen in het klaarheldere water fo rellen voorkwamen. Ze wijst verder op het belang van de sprengen voor de ontwikke ling van de Apeldoornse in dustrie. Wasserijen en papier fabrieken danken er hun be staan aan. Rond half acht zijn de aller kleinsten aan de beurt. Jonge re reizigers mogen voor de mi crofoon hun zegje doen en een boodschap in code de ether in sturen. Een deelnamen-formu lier is aan het stationnetje van Beekbergen verkrijgbaar. Aan dit spellteje is ook nog een lo terij verbonden. Wekelijks stellen de Nederlandse Spoor wegen een aantal tienertoer kaarten en interrailbiljetten beschikbaar. Dagtocht Na het nieuws van acht uur stelt Bart Jaspers de wekelijk se vragen. Wie het goede ant woord weet, maakt kans op een dagtocht van de Neder landse Spoorwegen voor vier personen. Bioloog Midas Dek kers treedt voor de verande ring op als verslaggever. Van uit de trein botaniseert hij het groen langs de rails. Collega Arie Koster uit Wageningen helpt hem daarbij. Een stukje nostalgie, want in de tijd dat treinen nog niet met grote snelheden naar hun eindbe stemming raasden, botaniseer den plantenliefhebbers vanuit de trein hetgeen ze op hun weg tegen kwamen. Aan actu aliteit ontbreekt het niet. Ja gers hebben het op de damher ten van het kroondomein Het Loo gemunt. Om de kosten te drukken is besloten de dieren af te schieten. De Stichting Kritisch Faunabeheer heeft al geprotesteerd. Voor de micro foon mogen ze hun bezwaren nog eens herhalen. Regisseur producer Theo Richel hier over: „Een rare toestand. Ik heb het vermoeden dat de ja gers in Nederland voortdu rend op de loer liggen om hun geweertjes leeg te schieten. Volgens Midas Dekker is de jacht in het algemeen een slechte zaak. Wij, van „Vroege Vogels", volgen hem daarin. In voorgaande uitzendingen hebben we trouwens al heel wat ruzie met jagers gehad. Ooit belandden we op de Ve luwe tussen een groep jagers met staatssecretaris Ploeg in hun midden. De man had nog een bontjas aan ook. Toen zijn er wel wat harde woorden ge vallen. Al dat gezeur over wil- dregulatie is naar mijn mening flauwekul. Het gaat die jagers om het schieten. Zondag laten we jagers overigens niet aan het woord. Normaal is het journalistieke principe van woord en wederwoord wel ge bruikelijk, maar dat is in ons programma geen regel. Kri tisch Faunabeheer en mede reizigers mogen hun mening kenbaar maken". Wandelaars Ook de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten geeft acte de présence. Rob Koek koek is de man die met wan delaars de natuur intrekt. Ver der vertelt spoorwegfanaat Steven Schipper tussen de be drijven door wat hem tussen Lieren en Dieren het meeste opvalt. Om negen uur is de ra dio-uitzending voorbij. „Vroe ge Vogels" zet de trein dan voorlopig op een zijspoor. Theo Richel: „Dan is het leuk ge weest. Misschien is het voor herhaling vatbaar. Op zich is 'het aardig om de trein te ne men. Ik ben op het idee geko men naar aanleiding van het boek: „Van de weg af gezien" van de Shell. Ik heb mij toen een beetje nijdig gemaakt. Waarom niet van de trein af gezien. Vandaar deze zes pro gramma's. Milieuvriendelijke tegenhanger. We hebben trou wens veel positieve reacties gehad. De negatieve zijde is te verwaarlozen. Dat is eigenlijk altijd zo met „Vroege Vogels". We hebben een grote groep luisteraars met een positieve instelling. Tussen zeven en acht uur hebben we meestal zo'n 400.000 luisteraars en na achten hebben we het miljoen weieens gehaald. Dat is voor een radioprogramma heel erg veel. En toch behandelen we niet alleen al het moois wat de natuur te bieden heeft. De be dreiging komt ook ter sprake. Problemen gaan we niet uit de weg. Daarin ligt o.a. de kracht van dit programma". DAVID LEVIE sten V* •ant WW *WÊÈÊê& groepen live speelt, slechts enkelen gebruiker1^ bandrecorder. En waar het dan tenslotte allemaal om drali h om te laten zien hoe gezellig het kan zijn met Nederlandste tiesten. Rietman denkt geen problemen te hebben bij de vgj)) lingen van de artiesten. Daar is een ingenieus plan met me»- a re drumstellen en een vaste basis-opstelling op het podium,f ontworpen. Om het gat tussen de artiesten en het publiek tej1166 kleinen en iedereen een goed zicht te geven, wordt gebrui»en- maakt van een immens videoscherm. Bovendien wordt efiste 24 meter lange uitloop gemaakt vanaf het hoofdpodium. Iqn artiest speelt tussen de een en vijf nummers. Het geheel Mfs r opgenomen met een 24-sporen-recorder en regisseur Bert va Veer legt het geheel met acht camera's vast voor twee telev uizendingen, waarvan de eerste op zaterdag 10 augustus (Nt011^ om 19.35 uur) is te zien. and Het festival, dat vorig jaar na twee volle Ahoy' Sportpali werd geboren uit een samenspraak tüssen Jan Rietman eifSQ Towers over hoe het nu verder moest, mag als het aan dl ding van Feyenoord ligt een jaarlijks terugkerend get>evrl worden. Jan Rietman in een reactie: „Als iedereen na aflocyyj s, heb ik daar graag wat slapeloze nachten voor O' --hl NEDERLAND 1 NCRV 16.00 NCRV-Jeugdmatinee, gevarieerd programma met om 16.00 Polygoon-jour naal, 16.05 tekenfilm, 16.08 Een astronaut in een sprookje, Bulgaarse jeugd film 17.20 Vrouwtje Theelepel, te kenfilmserie NOS 17.30 V26-Journaal NCRV 17.40 De Carsons, Australi sche serie. Robert en Tom my doen een belangrijke ontdekking en Amy viert haar 21e verjaardag op uit bundige wijze 18.30 Ben je zestig kwis (slot). Presentatie: Judith Bosch 19.00 Kerkepad '85. Route 7: Zuid-Holland 19.25 CD Hotel de Witte Raaf, jeugdserie. Afl.: Het verle den van Oom Govert. Een vreemde professor en zijn vrouw stichten verwarring in de Witte Raaf 19.50 Verslag kampioen schap 'Holland Surf Cup' NOS 20.00 Journaal NCRV 20.28 Beestenboel, tv-serie over de avonturen van een veearts. Donald zoekt een oplossing voor een onher kenbare parasiet bij een ka meel in de dierentilin waar hij werkzaam is 21.20 The Carpenters in con cert, concertregistratie van het Amerikaanse duo The Carpenters, bestaande uit Richard en Karen (t) Car penter 22.05 Dertien persoonlijke ontmoetingen 22.10 Hill Street Blues, Ame rikaanse politieserie. LaRue is verliefd en zit in moeilijk heden en commissaris Da niels wordt op het matje ge roepen 22.40 Cheers, Amerikaanse comedy-serie. Sam wil een portret laten maken van Di ane. Hij krijgt al gauw spijt van zijn besluit NOS 23.25 Journaal NCRV 23.30 Nieuws voor doven NEDERLAND 2 AVRO 17.45 AVRO's Sportpanora- ma. Tennis op het Melk- huisje in Hilversum NOS 18.15 Nieuws voor doven Rob Heyland speelt de rol van dierenarts David Taylor in de tweede reeks van de Britse se rie „Beestenboel". Ned. I om 20.28 uur. 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal VARA 19.12 Niels Holgersson, te kenfilmserie. Afl.: Gorgo op het reddingspad (herh.) 19.40 Le Rouge et Ie Bleu, kort filmpje 19.45 D De Boefjes (Little Rascals), Amerikaanse kin derserie uit 1938. Afl.: De pijnlijke tand 19.55 Webster, extra lange af levering van deze comedy serie. Philip, Websters oom, vindt dat hij eigenlijk voor het kind van zijn broer moet zorgen. Het komt zelfs tot een rechtszaak 20.57 Le Bourgeois Gentil- homme, komedie/ballet van Molière. Muziek: Jean Bap- tiste Lully. Getrouwe kopie van de originele opvoering in 1670, waarin een rijke za kenman wel veel geld, maar geen standing heeft en zich belachelijk maakt NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Met de moed der wan hoop, gesprek over geloofs beleving tussen de West- duitse theologe Dorothee Sölle en de Zuidafrikaanse kerkleider Ds Beyers Naudè 23.28 Een bericht van de Wil de Ganzen VARA 23.30-01 11 Dial M for mur der, Amerikaanse speelfilm uit 1954 van Alfred Hitch cock. Het huwelijk tussen Tony (Ray Milland) en Mar- got (Grace Kelly) is niet best. Tony is bang voor een scheiding daar zijn vrouw een vermogen bezit en hij berooid achter zou blijven. Hij zoekt dus naar een an dere oplossing ATN/Filmnet 17.00 Time Bandits (herh.); 18.55 Brass Target; 20.45 Key to Rebecca. (3); 21.35 Ghost Story; 23.20 Sinn; 00.50-02.35 The Sailor who fell from Grace with the Sea (herh.). 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie 18.05 Tom en Tina, tekenfilm 18.10 Klein, klein kleutertje 18.25 Juke Box 18.30 Star Trek, Amerikaanse SF-se- rie. Afl.: Incident op de Enterprise 19.20 Uitzending door derden 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Stemmen (Voices), Ameri kaanse speelfilm uit 1979. Met: Mi chael Ontkean. Amy Irving, Alex Roc- co, e.a. Regie: Robert Markowitz 22.00 Filmportret: David Lean (1). Overzicht van de carrière van filmre gisseur David Leane aan de hand van interview met Lean zelf en met o.a. Ronald Neame, Omar Shariff, Sir Alec Guinness en Freddie Young. Filmfrag menten uit o.a. 'In which we serve', 'Brief Encounter', 'A passage to In dia', 'Great expectations', "Oliver Twist', "Dr. Zhivago' en 'The Bridge on the River Kwai' 23.05 Journaal en Coda RTBF 1 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Ciné-vacances 18.10 Lollipop, kinderprogramma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Bonjour la féte 19.30 Journaal 20.00 L'oeil des autres, serie films gemaakt door verschillende buiten landse tv-stations 21.00 Ciné-club de minuit: La carne (Slachtvee), Belgische speelfilm uit 1980. Een jonge man met goede car rièrekansen verneemt op een dag dat hij ongeneeslijk ziek Is. Hij komt tot de conclusie dat nu zijn leven toch geen cent meer waard is, hij net zo goed de maatschappij kan ontdoen van enige personen die zijhs inziens niet het recht hebben om voort te gaan met hun duistere praktijken 22.35 Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. 'Between the lines': Gaz bekijkt de Engelse mu ziekbladen van deze week (16.00), 'TROS Europarade' (17.00) en 'First Sight Show' met Martin en een po partiest (16.00). 19.00 Kinderprogramma 19.23 Le fils père 20.44 Parole donnóe, documentaire 22.00 Nieuws 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen BRT 1 brengt om 22.00 uur een portret van filmregisseur David Lean. 16.00 Tage8schau 16.10 Minderwertigkeitskomplex. Tekenfilm 16.20 Mein Freund Danny, Ameri kaanse speelfilm. Janie en haar broertje William leven samen met hun moeder op het landgoed van de rijke familie Cumming. Janie is dagelijks te vinden in de stoeterij waar zij de paarden verzorgt. Van trainster Pat krijgt zij zo nu en dan les. Andrea Cumming krijgt van haar vader een paard, maar ze verwaarloost het dier en al snel wordt het weer verkocht 17.50 Tage8schau 18.00 Hier und Heute 18.15 Engel in WeiB (1), fotoroman 16.40 Grand Café 19.00 Goldene Zeiten Bittere Zei ten 19.58 Heute im Ersten 20.00 mTagesschau 20.15 César und Rosalie. (César et Rosalie), Frans/ltaliaans/Duitse speel film uit 1972. Met in de hoofdrollen: Romy Schneider, Yves Montand en Samy Frey. Regie: Claude Sautet. De mooie en charmante Rosalie woont sinds haar jcheiding samen met de welgestelde selfmademan César. Als op een dag haar jeugdliefde weer op duikt weet Rosalie niet meer voor wie zij moet kiezen. Césars leven raakt hierdoor danig in de war 22.00 Gott und die Welt 22.30 Tagesthemen, met Bericht aus Bonn, parlementair overzicht 23.00 Moment mal, rechtstreeks dis cussieprogramma vanuit Stuttgart. Aansl.: Tagesschau DUITSLAND 2 16.20 Vakantiekalender 16.30 Freizeit... und was man da- raus machen kann 17.00 Heute 17.10 E Hollywood-klassiker: Der Traumtënzer (Feet First), Amerikaan- ffl Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzen- ding. KD Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 03 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■0 Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. Scène uit de Frans- Italiaanse speelfilm César et Rosalie" met Romy Schneider (r). ;.i Duitsland 1 om 20.15 uur. se speelfilm uit 1930. Met: Harold Lloyd. Barbara Kent, Robert McWa- de, e.a. De schoenenverkoper Harold wil indruk maken op de dochter van de bekende schoenenfabrikant Tan ner. Dankzij haar onvrijwillige hulp weet hij op een avond in de Embassy Club indruk te maken op haar vader. Hij neemt de opdracht aan een brief voor hem weg te brengen. Maar ge makkelijk gaat het niet 18.20 Rate mal mil Rosenthal, spel- programma 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Au8landsjournal, reportages van ZDF-correspondenten vanuit de hele wereld 20.15 Sommerfestival im ZDF: Das Mörderfoto, tv-film naar het werk van Agatha Christie. Met in de hoofdrol len: Helen Hayes, Maurice Evans, Barnard Hughes, e.a. Regie: Robert Lewis. Miss Marple maakt in een ho tel kennis met de Engelse majoor Palgrave. Hij vertelt haar een merk waardig verhaal over een man, die op een mysterieuze wijze twee vrouwen door zelfmoord verloren heeft. De majoor verdenkt de man en als hij Miss Marple een foto van hem wil la ten zien, verbleekt hij als hij een groepje mensen bij het zwembad ziet staan. De volgende dag wordt de ma joor dood in zijn bed gevonden 21.45 Heute-Journal 22.05 Aspekte, cultureel magazine 22.45 Die Sf>ort-Reportage 23.15 Überfall in Glasgow, tv-film naar een roman van Bill Knox. Duitse bewerking: Heinz Otto (herh.). Tijdens een brand in een fabriek in Glasgow weten gangsters in brandweerunifor men gebruik van de gelegenheid en stelen de salarissen. Hierdoor komt een zeer aan tijd gebonden produk- tie-opdracht in gevaar 00.45 Heute DUITSLAND 3 18.30 Katze mit Hut (3), marionet tenspel met de Augsburger Puppen- kiste. Afl.: Schatz im Keiler 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws, sport, week end-weerbericht en Blickpunkt Düs- seldorf 20.00 Tagesschau 20.15 Cousteau - Abenteuer Ama- zonas (3). reportage in acht delen van Jacques en Jean-Michel Cousteau. Afl.: Der verzauberte Strom 21.00 Winston Churchill: Der steini- ge Weg zur Downing Street 10, En gelse serie. Afl. 3: An heiligen Stat ten. Met in de hoofdrollen: Robert Hardy, Sian Phillips en Nigel Havers. Regi9: Ferdinand Fairfax 21.55 Leute. Gespreksprogramma vanuit Café Kranzler. Gesprekslei ding: Elke Heidenreich, Gisela Marx en Wolfgang Menge 00.00 Laatste nieuws SKY CHANNEL 17.30 Live on Friday, met Gary Da- 18.30 Mr. Ed. Afl.: Clint Eastwood meets mister Ed 19.00 The Lucy Show. Afl.: Moon- ey's other wife 19.30 Mork Mindy 20.20 Starsky Hutch. Afl.: The he avyweight 21.15 The New Candid Camera 21.40 Detective School. Afl.: Nick is smitten 22.10 The Deadly Ernest Horror Show: Brainwaves, 'Amerikaanse thriller met o.a. Tony Curtis, Keir Dul- lea, Suzanne Love en Vera Miles. Een neuroloog maakt gebruik van een nieuwe, revolutionaire methode om een slachtoffer van een verkeerson geluk uit een coma terug te halen. Al les gaat goed totdat de patiënte last krijgt van nachtmerries en hallucina ties 23.30-00.20 Sky Trax. Herhaling BBC 1 17.30 All the new Popeye show 17.50 Newsround extra, jeugdjour naal 18.05 Fast Forward, kinderserie 18.30 Now get out of that 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma rond Terry Wogan 20.40 Cover Up, tv-serie 21.30 Sharon and Elsie, tv-serie 22.00 Journaal en weekend-weer bericht 22.25 Give us a break. Afl.: When it rains, it pours 23.15 Omnibus. Afl.: Luck and flaw, an illustrated guide to caricatures 00.05 Family Reunion (1), Ameri kaanse speelfilm in twee delen uit 1981 van Fielder Cook met o.a. Bette Davis, J. Ashley Hyman en David Huddleston. Een lerares wordt na 50 jaar trouwe dienst afgedankt. Zij on derneemt vervolgens een uitgebreide tocht langs al haar familieleden 01.40 Weerbericht BBC 2 17.40 The end of the way 17.25 Nieuwsoverzicht voor doven 18.30 Heroes 19.00 Tarzan's flight for life, Ameri kaanse speelfilm uit 1958 20.25 Reputations 21.35 Gardeners world 22.00 My Music 22.30 Commercial Breaks, weten schappelijk programma 22.55 Paperchase 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35-01.05 Open University ITV Emu's World Cartoon time The Joke Machine Candid camera Nieuwe About Anglia And there's more The fall guy Marjorio and men Shine on Harvey Moon Nieuws Cross question The black torment, thriller Treasury of the Holy Spirit MUSIC BOX 08.00 Non-stop videoclips. 'Chart Attack' (herh.) (08.00), Diana (09.00), 'Boogie Box' met Julie (10.00), 'One night stand': US-festival met Preten ders, Joe Walsh en Stevie Nicks (11.00), Martin met 'Videopix 2' (12.00) en Gary (13.0p). DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tage9themen 10.23 Die Sport-Reportage 10.55 Kanguru (herh.) 11.40 Gott und die Welt 12.10 Auslandsjournal 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Programma-overzicht DUITSLAND 2 11.00 Programma-weekoverzicht 11.30 Barokke tijden, informatieve serie. Afl.: Bernini en Rome 12.00 Nachbarn in Europa, informatie en amusement voor buitenlanders en Duitsers SKY CHANNEL 08.00 Fun factory, kindermagazine met o.a. Inspector Gadget, Roger Ramjet, He-man and the masters of the universe, Ivanhoe (met Roger Moore) en Falcon Island 12.00 Sky Beach Café, met Gary Davies (herh.) 13.00 NHL Ice Hockey BBC 1 08.10 Open University 09.30 The Sa turday Picture Show 12.10 Teken film 12.15 Untamed Frontier, Ameri kaanse speelfilm uit 1952 van Hugo Fregonese met o.a. Joseph Cotten, Shelley Winters en Scott Brady. Wes ternfilm waarin vetes rond Texaanse veefokkers een hoofdrol spelen 13.30 Grandstand, sportprogramma ITV 07.25 TV-AM 10.25 Cartoon time 10.35 Captain Scarlet and the Mys- terons 11.00 The Harlem Globetrot ters: Hooray Hollywood 11.25 Satur day morning cinema: Moon Zero Two, Engelse Science-Fiction-film 13.15 World of Sport, sportmagazine Paul Henley presenteert het kinderprogramma „Fun Facto ry". Sky Channel om 08.00 HILVERSUM 1 .f TROS: 16.03 Piekuur. 17.55 Mt> lingen (NOS) 18.06 TROS-/T 19.02 TROS Country. 20.03 sen, hoogtepunten. 21.02 Cou Heddy Lester, e.a. 22.02 S- VOO: 00.02 - 01.00 De Sterrf 02.02 In the Mix. 3.02 Peteielei kamp. 05.02 Ook goeiemorgen dp HILVERSUM 2 VPRO: 16.33 Welingelichte krK)K VARA: 17.30 Nws. 17.36 Dinged: de dag 18.00 Nws. 18.10 B2 18.40 Het voordeel van de l< NOS: 19.40 Tussen Wadderooi Wuustwezel. 20.00 Nws. p, 20.03-24.00 VARA vrijdagavond" HILVERSUM 3 IJ NOS: 18.04 De Vakantiespits. (yp{ 19.02 Curry en van Inkel. 17 Countdown Café m' HILVERSUM 4 t 6 EO: 17.00 Crème du baroque Nws.) 18.45 Orgelbespeling. 19. oc cantate. NOS: 20.00 EBU Jazzelei eert. 22.30 NOS Jazz - MichLs„, Ruyter. Opnamen van het Max P. P' Kwartet tijdens de Jazz Bühne PC HILVERSUM 5 A- VPRO: 17.30 Ahum Yum Yum, ki. boekenprogramma. KRO: 18.30*el en teken. 18.50 Tussen de r Ai NOS: 19.00 Nieuws voor buitL t ders. (19.00 Turks. 19.10 Btrdl 19.20 Marokkaans/Arabisch. »nt: Spaans.) 19.40 HonL,pj 20.10-20.15 Hobbyscoop RADIO RIJNMOND ?n 16.30 Middagmagazine: Report verslag van tocht door Rijnmoi bied, spel, weer, verkeer, cultu sport "eel OMROEP RIJNLAND Inaa 17.30 Kunst. 18.30 Leiden Loka! L< Morgen HILVERSUM 1 VARA: 7.03 Radio Sterrebosu Hallo hier Hilversum!. (8.06 uew' van de dag. 9.50 Vandaag Ifan VARA.) 10.03 De stand van $ew 11.03 Wie in t Nederlands wil a l( 12.03 Overzomeren in Vierhouta mers amusementsprogramma. De zomer van 1973, hits, nieu»*13! weersinformatie uit 1973. 15.03onf sen Glimlach en Ovatie, cabaretlnst HILVERSUM 2 TROS: 7.05 TROS Nieuws ff11 (7.07, 7.35, 8.35, 9.35, 10.35 en1 da en 12.36 TROS-Aktua. 9.00 en Taa 11.00 en 12.00 TROS-Aktua f^n verz. 7.30, 8.00, 8.30, 9.30 ,|mp. 11.30, 12.30 en 13.00 Nws. 12.2r dedelingen voor land- en tuintr10* AVRO: 13.30 Nws. 13.33 Pim Jjrijg met hits uit de 50er jaren. 14.3(k e 14.33 Crossen op een omafietsltur HILVERSUM 3 NCRV: 7.03 Vroegop. 7.30 Rab' ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 G4 u rock. 10.03 Popsjop. 12.03 Los A' Zomerspektakel show. 14.03 Tiflgf uur. 15.03 Popstation nin HILVERSUM 4 f AVRO: 7.00 Het vroege werk.Jllt Nws. 8.02 Mooi zomers. 9.00 L4er ro, muzikaal sfeerprogr. 10.30L_ certo Mattinale. VOO: 12.00 ST.15» en Co. 13.00 Nws. 13.02 Vetfhc Klassiek. Hallè Orkest met re& 7; 14.45 Club Veronica Klassiek HILVERSUM 5 NOS. 9.03 NOS-Sportief. 9.25 Vlfarr standen. FEDUCO: 9.30 Maginr Met om: 9.30 Taal, tekens en rl afl. 15. 09.45 Plaatselijke PolitiflTnis ciale Verzekeringen). Afl.2 'P c RADIO RIJNMOND m 10.00 Radio Rijnmond trekt de' bé in. Programma vanaf locatie. 84^ de artiesten, spelletjes, interviews

Leidse Courant | 1985 | | pagina 8