Dramatische spanning rond 'Dallas' op Britse televisie Grootste schenking Live Aid mogelijk vals NOS-tv brengt drie opera's in stereo fa s* RADIO/TELEVISIE ÊcidócScnvumt WOENSDAG 17 JULI 1985 PAGI1 Reggie Humoristische AjU opman van middelbare leef tr~ HILVERSUM De zesdelige serie „Reggie" waarmee V< morgen start (Ned. I om 21.45 uur) biedt vooral een hui sche kijk op een 47-jarige man, die in hevige mate lijdt midlife crisis. De serie werd in 1983 geschreven door Ji Diana Kirgo, die sinds 1977 verantwoordelijk zijn voor eenj aantal scripts. Zo schreven ze onder meer de serie „One boys" voor Mickey Rooney. Hoofdrolspeler in deze reeks, die eens in de twee weken uitgezonden, is een oude bekende. Reggie wordt namelij speeld door Richard Mulligan, die eerder de camera's op zii richt zag in de Amerikaanse serie „Soap". Evenals deze speelt „Reggie" zich af in een vast aantal decors, zoals di kamer en het kantoor. Het is een beproefde en succesvol thode gebleken om op een snelle manier en met weinig gej serie te vervaardigen. In de zestiger jaren maakte Lucy al gebruik van voor haar shows. Om de associatie met neelstuk, dat zich in een theater afspeelt, niet al te veel dej hand te laten krijgen, worden de scènes afgewisseld met opnamen, die in de buurt van Los Angeles werden opgeni Toch zie je de acteur of actrice, die straks door de deui binnen zal stuiven, mede dankzij de manier waarop het v( werd geschreven, al klaar staan. Hierdoor kan het idee, d op een voor televisie bewerkt toneelstuk lijkt, niet worden gN genomen. ;ue Dankzij de humoristisch geschreven verhalen en de persot j;i,; heid van Richard Mulligan is de manier waarop de reeks vervaardigd slechts af en toe een storende factor. Dankzij en bedachte dialogen volgen de scènes elkaar snel op. De kij dan ook verzekerd van dertig lachwekkende minuten. Mulligan heeft het als Reggie Potter niet gemakkelijk. Hiwep jaar, vindt dat hij een nietszeggende baan heeft en een ba- niet zo'n hoge pet van hem op heeft. Toch kan hij het zie permitteren zijn werk vaarwel te zeggen. Maar niet allee l n' zijn baan heeft hij problemen, ook thuis loopt niet alles op tjes. Zo prefereert zijn dochter Debra de kat boven haar en vindt zijn zoon Mark hem maar ouderwets. Over zijn an zegt hij: „Mijn vrouw wil dat ik weer eens een vuur in h; t C doen ontvlammen, maar mijn lucifers zijn op". e Als hij na een kusscène op kantoor weer bij zijn posi |aac komt, kan hij alleen maar uitbrengen: „Nee niet nog eens n. ik heb geen geld voor therapie". t Mulligan vindt dat de rol van Reggie hem op het lijf is ge ven. „Ik kan mij heel goed vinden in zijn zwakke poginj routine, die de laatste twintig jaar zijn leven hebben bepa naa doorbreken. De fantasieën die zijn gedachten doorkruize v, begrijpelijk. Tenslotte is de relatie met zijn vrouw vera van liefde naar vriendschap en is hij zijn dochter bijvoo kwijtgeraakt aan een schoonzoon, die hij niet begrijpt". 'J" Hoewel hij de rol met veel plezier heeft gespeeld, laat R era weten in het dagelijks leven een tegenpool te zijn van I „Ik heb er voor gezorgd, dat de problemen waar Reggi worstelt, buiten mijn deur zijn gebleven". HANS LONDEN De grootste schenking die het afgelopen weekeinde werd gedaan in het kader van Live Aid, een bedrag van 6 miljoen pond. is mogelijk vals. Dat heeft de accountant van de organisatie gisteren gezegd. De schenking kwam binnen via de telex en zou afkom stig zijn van een olie-magnaat, maar de organisatie is er nog niet in geslaagd de schenker te pakken te krijgen. Tot zeker is dat het bedrag kan worden bijgeschreven bij de ruim 230 miljoen gulden die het afgelopen week einde werden ingezameld, wordt er van uitgegaan dat de schenking van het immense bedrag een misplaatste grap was. De beloofde zes miljoen pond was afkomstig uit de Verenigde Staten. HILVERSUM De NOS-televisie zendt deze zomer drie opera's uit, die in stereo kunnen worden ontvangen. Het gaat om „The Beggar's Opera", van de Engelse componist John Gay om „Idemeneo" van Wolfgang Amadeus Mo zart en om „Julius Ceasar" van Georg Frie- drich Handel „The Beggar's Opera" wordt op zondag 28 juli (Ned. II om 21.10 uur) uitgezonden. Het gaat om een BBC-produktie van deze dieven- en he lerskomedie, die een onmiskenbaar stempel draagt van (Shakespeare-)regisseur Jonathan Miller. In de opera, die in 1728 werd gecompo neerd, wordt de hoofdrol vertolkt door Roger Daltrey ex-zanger van de Engelse popgroep The Who. Hij speelt Macheath. Op zondag 7 augustus (Ned. II om 19.12 uur) wordt „Idomeneo" opgevoerd. Dit heroïsche drama beleefde in mei 1983 op het festival van Glyndebourne in het Engelse Sussex de beju belde première van een nieuwe instudering. De regie is in handen van Trevor Nunn, de artis tiek leider van de Royal Shakespeare Compa ny. Hij maakte met dit stuk zijn operadebuut. Dirigent is Sir Bernard Haitink. Als laatste op 14 augustus (Ned. II om 19.12 uur) is „Julius Ceasar" te zien. In een van de hoofdrollen vin den we de Engelse zangeres Janet Baker. Zij had al afscheid genomen van het theater toen zij er in toestemde nog eenmaal een van haar glansrollen te vertolken: de vroeger door cas traten gezongen travestie-partij van „Julius Ce asar". De opera werd in de oude Engelse Li- mestudio's in stereo vastgelegd. „The Beggar's Opera" is uitsluitend door bezit ters van een stereo-televisie te beluisteren, de beide andere opera's worden behalve door de NOS-televisie door de AVRO-radio via de zen der Hilversum 4 (simultaan) in stereo uitgezon den. KRO-teletekst brengt verhaaltjes voor thuisblijvers HILVERSUM KRO-teletekst brengt tot en met 22 augustus op pagina 336 van zondag tot en met donderdag elke dag een verhaaltje voor jong en oud met opdrachten die prijzen kunnen op leveren. Het initiatief tot dit „Vakantie-dagboek van Marleen Dikketeen" werd geno men omdat bijna de helft van de Ne derlanders in de vakantietijd thuis blijft of in eigen land op vakantie gaat. Voort wordt op het vakantiewerk van jongeren sterk bezuinigd. In Nederland staan 430.000 televisie-toestellen met te letekst terwijl de belangstelling voor dit jonge medium nog altijd groeit. LONDEN BBC 1 is vanavond aan zijn laatste aflevering van Dallas toe. De uitzending ervan zal door miljoenen Britse kij kers met grote belangstel ling worden gevolgd en dit niet alleen omdat Ka- therine Wentworth, ge speeld door Morgan Brit tany, Bobby 'Mister Nice Guy' Ewing (Patrick Duf fy) gaat vermoorden, maar ook omdat iedereen zich bezighoudt met de vraag: welke Britse om roep zal zich hierna over Dallas ontfermen? In Londen doet al geruime tijd het sterke gerucht de ronde, dat de BBC het Dallas-feuille ton volgend seizoen weer op de buis brengt. Dit „goede" nieuws zou vanavond officieel wereldkundig worden ge maakt. Wellicht komt er op die manier toch een gelukkig einde aan de grote Dallas-ruzie tussen de BBC, die dat Ameri kaanse programma al jaren uitzendt, en Thames Televi sion, een van de 15 commer ciële Britse tv-maatschappijen. Zij sleept al 6 maanden aan. Dallas werd afgelopen januari brutaal door Thames wegge- snoept van de BBC. Thames' grote baas, Bryan Cowgill (58), had van Worldvision, de Ame rikaanse distributiemaatschap pij die Dallas overal ter wereld verkoopt, een telefoontje ge kregen waaruit bleek dat het feuilleton zich op de zogeheten open' markt bevond. Hij deed direct een bod van 55.000 pond per aflevering. Voor de Britse televisie is dat goedkoop, want eigen series kosten veel meer. „Minder", een populair Tha mes-product dat de afgelopen weken werd uitgezonden, kwam op niet minder dan 200.000 pond de aflevering. Grote nijd De BBC weigert nog steeds voor Dallas meer dan 47.500 pond per stuk te betalen. Toen de aankoop van Dallas door Thames in de publiciteit kwam, reageerde de BBC ech ter met grote nijd. Deze om roep protesteerde, dat Thames het „gentleman's agreement" had geschonden. In Britse tele visie-kringen is namelijk een ongeschreven wet van kracht, dat de ene omroep geen popu laire buitenlandse program ma's wegsnoept van de andere. De BBC besloot zelfs zich te wreken op Thames. In plaats van tijdens de lente en het be gin van de zomer zouden de laatste 13 afleveringen van de huidige Dallas-serie, die de BBC nog in zijn bezit had, pas in de herfst worden uitgezon den, precies wanneer Thames met de uitzending van haar nieuwe verovering wilde be ginnen. Een dergelijk uitstel zou de continuïteit van het Dallas-feuilleton een gevoelige knak geven en alle kijkers duchtig in de war brengen - dit alles ten nadele van Tha mes, want in de harde concur rentiestrijd tussen de Britse omroepen zijn alle middelen heilig. Maar de BBC had buiten de waard gerekend. Het aan Dal las verslaafde Britse kijkers volk protesteerde zo heftig, dat deze omroep zich gedwongen voelde de uitzendingen van het feuilleton al op 27 maart te hervatten. De laatste nog over blijvende aflevering gaat er dus vanavond uit. De voorbije maanden zijn ech ter ook voor Thames niet rim- peloos verlopen. Sommige an dere tv-maatschappijen en ook de overkoepelende IBA, die toezicht houdt over de goede gang van zaken bij ITV (Inde pendent Television), voelden zich verre van gelukkig met de schending van het stilzwij gende akkoord. Op een verga dering van ITV-directeuren stemden de grootste drie maat schappijen (Yorkshire, Central en Granada) tegen het voorstel van Thames om in de herfst met de uitzending van Dallas te beginnen. Deze drie verte genwoordigen meer dan 50 procent van het ITV-kijkers- volk. Patrick Duffy (I) is vanavond voor de Engelse televisie-kijker voor het laatst te zien als Bobby 'Mis ter Nice Guy' Ewing. Niet toehappen Thames, die alleen op weekda gen uitzendt in Londen, had gehoopt de kosten van Dallas te kunnen verdelen onder di verse maatschappijen. Direc teur Cowgill dacht, dat zij dan op hooguit 10.000 pond per af levering zouden komen. Het feit dat de belangrijkste 1T- V-maatschappijen niet wilden toehappen, leidde evenwel tot grote onenigheid in de schoot van Thames, met het gevolg dat Bryan Cowgill eind vorige week ontslag nam. Hij gaf zijn baan van 65.000 pond per jaar op omdat bij Thames niemand hem nog wilde steunen in zijn conflict met de BBC. Onder druk van de IBA zou Thames nu hebben besloten de door haar gekochte nieuwe Dallas-reeks af te staan aan de BBC, die het echter vertikt 55.000 pond per aflevering te betalen. Aangezien Worldvi sion zich niet meer bereid toont om Dallas voor minder geld aan de BBC te verkopen en op Thames bovendien de contractuele verplichting rust om aan Worldvision het over eengekomen volle pond te be talen, zit er voor de IT V-maat schappijen kennelijk niets an ders meer op dan het financië le verschil bij te leggen. Hun beslissing om Dallas niet uit te zenden, kost hen dan nog een bom duiten. ROGER SIMONS (ADVERTENTIE) MALLORCA, NÓG GOEDKOPER DAN U DACHT App. PORTO FINO te SANTA PONSA heerlijk gelegen bij de baai. Vliegvakanties: 8dgnv.a.f675,- 15dgn v.a.f 785,- Vertrek elke woensdag en zondag v.a. 31 juli. Toeslag vertrek zondag f 25,- Vraag uw ANVR-reisbureau of bel 070-654800 of 521551 po Richard Mulligan (I) als Reggie Potter probeert een oplos! vinden voor zijn midlife crisis. De dokter geeft wat adviezl Nederland NEDERLAND 1 TROS 16.00 Calimero 16.13 Suske en Wiske. Afl.: Suske en Wiske en de Re genboogprinses (3), herh. 16.35 De wonderen van de Rode Zee, natuurfilm 17.05 Sons and daughters, tv-serie. Het huwelijk van Patricia en Gordon wordt bedreigd door wantrouwige beschuldigingen NOS 17.30 Vt6-Journaal TROS 17.40 De eeuwig roepende natuur, natuurfilm 18.26 Sons and daughters, vervolg. Patricia's aan komst in Melbourne brengt verwarring in de huwelijks plannen van Angela en Rob 18.50 Erik of: Het klein insec tenboek (5). serie naar Godfried Bomans 19.15 Hi-De-Hi! Engelse co- medy-serie. Afl.: De een zijn dood. Ted Bovis krijgt een kans zijn talenten ten toon te spreiden, wanneer een belangrijke talentenjager verwacht wordt. Helaas is zijn repertoire niet bepaald indrukwekkend NOS 20.00 Journaal 20.28 SOCUTERA: Nooit van gehoord. Vereniging Het Nederlands Blindenwezen TROS 20.33 De verdwijning van Azaria Chamberlain (The disappearance of Azaria Chamberlain), Australische tv-film uit 1983 van Judy Rymer. In augustus 1980 werd een baby vermist uit de tent van haar ouders in een toeristenkamp in het hartje van Australië. Haar ouders beweerden dat een wilde hond het kind had meegenomen. Na latere on derzoekingen werd het ou derpaar gearresteerd op beschuldiging van moord op hun dochtertje. Tot op de dag van vandaag is het nog steeds onduidelijk wat er werkelijk gebeurd is 22.15 TROS Aktua, actualitei tenmagazine 22.45 Hotel, Amerikaanse se rie. Afl.: Vergissingen. Peter krijgt te maken met een team juwelendieven. Mark snapt niet waarom het ho telpersoneel hem zo koel behandelt NOS 23.40 Journaal Dirigent en componist Pierre Boulez wordt geportretteerd in de documentaire „Boulez Nu". Ned. II om 20.32 uur. NEDERLAND 2 NOS 16.15-17.25 Tour de France, rechtstreekse reportage van de laatste kilometers en de aankomst van de renners 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Tour de France. Sa menvatting 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal 19.12 De rode boogie (Rdeci boogie), tv-film uit Joego slavië. Een groep jonge mu zikanten krijgt de opdracht via de radio het socialisme onder de bevolking te ver breiden 20.30 Boulez-nül Een portret van de Franse dirigent- /componist Pierre Boulez met o.a. een impressie van het ontstaan van zijn com positie Repons 21.30 Danserl (3). Serie over de bijdragen van mannelij ke balletdansers aan de ontwikkeling in de dans 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven ATN/Filmnct tide (herh.). 19.55 Find the 21.25 Airwolf (16): HXI; 22.15 Sinn; 23.45-01 10 Stranding. BRT 1 lometers en de aankomst van de rit Laruns - Pau 17.30 Juke Bok 17.45 Het Zuiden van Nieuw-Zee- land 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Tom en Tina, kleuterserie 18.15 Ei Midas, Vlaamse jeugdse- 18.40 Tijdrover. Doe-hét-zelf 18.55 Tour de France. Samenvatting van de rit van vandaag 19.15 Gevaarlijke dieren, documen taire uit de serie 'Survival' 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kijk uitl Verkeerstips 20.15 Met Mike in zee (3). In de Ge meentelijke Sporthal te Koksijde ont vangt Mike Verdrengh bekende en minder bekende gasten uit de show-, sport- en theaterwereld 21.30 Pluk de dag (One day at a Time), komische serie over een al leenstaande vrouw met twee doch ters. Afl.: De autocoureur. De nieuwe buurman van Ann blijkt een knappe autocoureur te zijn 21.55 De tuinen van Monet, herha ling van een onderwerp uit 'Het Ge- 22.20 Los Angeles, NOS-reportage van Hans Keller over grote privé-col- lecties in Los Angeles (de families Getty, Carter en Hearst) 22.40 Journaal en Coda 16.15 Tour de France 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Ciné vacances 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club 19.00 Ce solr, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Tour de France. Samenvatting 20.10 Le grain de sable, spelpro- gramma 20.45 Les rues de San Francisco (The Streets of San Francisco), Ame rikaanse serie. Wanneer er drie alco holisten binnen een paar weken tijd vermoord worden, gaan Mike Stone èo Steve Keller op onderzoek uit 21.30 La magie de la danse, infor matieve serie over geschiedenis en de ontwikkeling van de dans. Afl. 3: Ce qui est nouveau 22.35 Journaal 22.50 La pensee et les hommes MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Julie met deel 2 van een inter view met Philip Bailey (16.00), Martin met 'A-Z of Pop' (17.00), en Diana en Sunie met 'Chart Attack' (18.00). 19.00 Une rose au petit-déjeuner, toneelstuk 21.00 Paris pour mmoire, documen- 21.55 Un soir, une étoille, sterren- kunding magazine 22.00 Nieuws 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Julie met een interview met Philip Bailey (2) (22.30), Martin met 'A-Z of Pop' (23.00), Diana en Sunle met 'Chart Attack' (00.00) en Garv (01 00). Duitsland De Duitse zangeres en actrice Hildegard Knef speelt als Laura Hant de hoofdrol in de tv-film „Laura". Duitsland 1 om 20.15 uur. 15.30 Tagesschau 15.40 Stöhnen - Dröhnen - Tönen. Reportage over het Muziektherapie congres in Heidelberg 16.25 Jano8ik, Held der Berge (3), Poolse avonturenserie over de legen darische roverhoofdman 17.10 Nudnik. 'Flops pflastern seinen Weg', tekenfilmserie 17.20 ARD-Sport extra: Tour de 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Lucky Luke, tekenfilmserie 18.40 Sprungbrett 19.00 Fame, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Das groBe Spiel 19.58 Heute im Ersten 20.00 (B Tagesschau 20.15 E Krimi-Sommertheater: Laura, misdaadfilm van Vera Caspary en George Sklar. Met In de hoofdrol len: Hildegard Knef, Adolf Wohlbrück en Hellmut Lange. Regie: Franz Josef Wild (herh.). Een moord is gepleegd, de motieven voor deze moord zijn even mysterieus als de omstandighe den, waaronder de moord gepleegd werd. Voor commissaris McPherson zit er niets anders op dan wat meer te weten te komen over het slachtoffer, 22.10 Brennpunkt 22.40 Tagesthemen 23.10 Einsatz in Manhattan (Kojak), Amerikaanse misdaadserie. Afl.: Zeu- gin wider Willen. Louis Koster ver koopt wapens en sportartikelen. Met de verkoop van deze artiekelen ver dient Louis echter niet genoeg om zijn luxe levensstijl te bekostigen. Daarom leent hij geld van de crimine le Marty Clifford. Als Louis zijn schul den aan Marty niét kan betalen eist E Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzen- ding. K0 Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. E2 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3 Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. DUITSLAND 2 16.05 Flugboot 121 SP tv-serie. Afl.: Eine englische Lady 16.30 Babbelgamm. Amusements programma voor kinderen 17.00 Heute 17.15 Tele-llluatrierte, gevarieerd magazine 17.50 Rauchende Colts (Gunsmoke), Amerikaanse westernserie. Afl.: Der Sprengstoffexperte 18.55 Midlotto 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Direkt, magazine met bijdra gen van jonge kijkers 20.15 Kennzeichen D. Duits allerlei uit Oost en West 21.00 Polizeirevier Hill Street (Hill Street Blues), Amerikaanse politiese rie. Afl.: Traue keinem Krokodil. De politie gaat ondergronds aan het werk. Dat wil zeggen, in de riolen van de stad moeten ze op zoek naar een stel alligators dat ontsnapt is 21.45 Heute-journal 22.05 Locker vom Hoeker, kleine verhalen met Walter Giller 22.35 Das Fernsehspiel des Aus- lands: Ein mutiger Mann, Franse speelfilm uit 1979 van Maurice Faile- vic. Yvon Dikkebusch, de eigenaar van een kleine bistro, is het niet eens met de stillegging van de brouwerij waarvan de werknemers zijn stam gasten zijn. Hij wil daar zelf iets aan gaan doen 23.55 Die Sport Reportage 00.30 Heute DUITSLAND 3 18.30 Septimus Slebensohn, kinder programma 19.00 Aktuelle Stunde: Regionaal 21.45 Traumschiffe, filmreportage over de doorbraak van het vrachtver voer over zee 22.30 Brutale Schatten (Outside Man), Frans-Amerikaanse speelfilm uit 1973 van Jacques Deray met o.a. Jean-Louis Trintignant, Ann-Margret en Angie Dickinson. Een beroeps moordenaar krijgt van een internatio nale gangster-organisatie opdracht, een gangsterbaas in Los Angeles te vermoorden 00.10 Laatste nieuws Engeland SKY CHANNEL 16.45 Young, free and single, met Gary Davies 17.30 All American Hot 100 Show, met Paul Gambaccini 18.30 Mr. Ed. Afl.: The Wrestler 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and Robert Goulet 19.30 Pathfinders. Afl.: Sitting Ducks 20.25 Shadow of a man, Engelse speelfilm uit 1954. Paul en Linda vie ren rumoerig hun tienjarig huwelijks feest. De volgende dag is Paul dood 21.30 International Motor Sports 22.40-00.30 Sky Tra*. Herhaling middagprogramma BBC 1 17.20 King Rollo 17.25 Bric-a-brac 17.35 The Wombles, kinderserie 17.40 Battle of the planets, kinder- 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Gentle Ben, kinderserie 18.35 Gloria, Amerikaanse serie met Sally Struthers in de hoofdrol 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 Dallas, Amerikaanse serie 21.50 Politieke uitzending van de Labour Party 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 The Visit, tv-serie 23.15 Come dancing BBC 2 17.15 Cricket: Natwest Trophy 20.35 Open Space 21.05 Wildlife showcase 21.30 The Travel Show 22.00 I want to keep my baby, Ame rikaanse tv-film uit 1976. Met: Mariel Hemingway, Susan Anspach, Jack Rader e.a. Regie: Jerry Thorpe. Een tienermeisje komt erachter dat ze in verwachting is. Ze wil geen abortus en besluit om het kind zelf op te voe den 23.30 Politieke uitzending van de Labour Party 23.40 Newsnight, actualiteiten 00.25 Weerbericht 00.30 Cricket: Natwest Trophy, hoogtepunten 01.10-02.05 Open University ITV 17.00 Fat Tulip's garden 17.15 Crystal Tipps Alistair 17.20 Fraggle Rock 17.50 Poparound 18.15 Connections 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.35 Crossroads 20.00 Where there's life... 20.30 Coronation Street 21.00 Duty Free (herh.) 21.30 The funny side 22.00 Bulman 23.00 Party Political Broadcast 23.10 Nieuws 23.40 Human jigsaw 00.10 The desperate women, Ameri kaanse tv-film uit 1971 over vijf vrou wen op een eiland met luguber gezel- 01.35 East comes west TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven VOO 16.00 Happy Days, Ameri kaanse tv-serie. Afl.: The appartment 16.25 Club Veronica Clips NOS 17.30 V*6-Journaal VOO 17.40 Agen da NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven 15.25-16.55 Tour de France, 19e etappe: Pau - Bordeaux (200 km.) BRT 1 MUSIC BOX DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Das Schwert des Shogun (herh.) 11.35 Locker vom Hoeker 12.10 Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Te- letekst-overzicht 15.00 D Fury, avonturen van een paard (19) 15.25 Fauna Iberica 15.50 Wolff und Rüffel 16.00 Tagesschau 16.10 lm Krug zum Grünen Kranze 16.55 Mickey und Donald Show 17.20 Denkstel?- Report 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 BBC 1 SKY CHANNEL ITV HILVERSUM 1 NCRV: 18.06[ Nu-Woensdagmiddagmagat Met Teddy aan tafel. 19.02 ln| bijgaan. 19.07 Leger des I tier. 19.25 NCRV-Woensdaf NOS: 20.03 Hobbyscoop. WDfi Big Band. 21.30 AVROT: panorama extra. NOS: 23.07};: oog op morgen. NCRV: 00.IT spot. 01.02 Romance. 02.02 tf press. 06.02 In 't voorbijga: Tijdsein NOS: 18.00 Nws. 18.1}_ Midweekmagazine. 19.30 De lijkheid van de oorlog. 20.0 EO: 20.03 Licht en uitzicht. 2d a Bijbel open. 21.05 Van U wPtrl gen. 21.30 EO... in de regie Vragen naar de weg. 22.15 2 Israël. 22.30 Nws. 22.35 A<f Horizon. NOS: 23.30 Verhaal HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De spits. VPRO: 19.02 GonzoVl 20.03 The John Peel Shovf" Frontlijn. 22.30 Liveconcert Heartlands HILVERSUM 4 AVRO: 18.0 18.02 Affiche 4. 18.05 werk. 20.00 Residentie Orket De pianist Youri Egorov. 22.11 rische Nederlandse fluitmuz 23.15 Over boeken HILVERSUM 5 TROS: 17.30' droom en werkelijkheid 1 Colada Show. NOS: Nieuws voor buitenlanders RADIO RIJNMOND 16.30 Midm< gazine pn OMROEP RIJNLAND 16.30 F" Lokaal. 17.30 Nieuws en Adim ten. 18.30 Geestelijk leven. Hef .30 I: 'MY® ders n v Morgen en 10.00 Zie Duitsland 1 15.00 Heute 15.03 Grisu, der kleine Drache 15.30 Vakantiekalender 16.05 Die Mup- pets-Show 16.30 Strandpiraten, tv-serie 17.00 Heute 17.15 Tele-lllu atrierte 17.50 Trio mit vier Fauaten, Amerikaanse serie 07.50 Breakfast Time 10.20 Pink Panther, tekenfilm 11.40 Huckleberry Finn 11.05 Why don't you 11.30 Play School 11.50 Open Golf kampioen schap, Sandwich 14.00 Journaal 14.25 Weerbericht 14.27 Nieuwso verzicht voor doven 14.30 Chock-a- -block 14.45 Open Golf kampioen schap 17.20 Gran 14.35 The Down Under Show 15.30 Swiss Family Robinson 16.00 Sky Trax. Met Phil Schofield 16.45 First run, met Peter Powell 10.25 Sesame Street 11.25 Cartoon Time 11.35 The Adventurer 12.05 Freetime 12.30 About Britain 13.00 Alfie Atkins (herh) 13.10 Mooncat and Co 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Falcon Crest 15.30 Movie Me mories 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Alfie Atkins 17.10 Cartoon Time HILVERSUM 1 NCRV: 07.03üit. vende Woord. 07.10 Vandaas :r derdag, vervolg. 08.06 Hier 08.54 Perspectief. 09.03 Wlte waar Willem Wever woont? IQup] ziek bij de koffie. 11.03 NCRï aal. 11.30 Zo klonken ThelS 12.03 Daar waar de molenflf 12.40 Middagpauzedienst. 13j--i en Nu. 13.20 Zo maar zomerJ^ 14.03 Radio Tour de France (ofj HILVERSUM 2 07.00 Nws.j' 07.06 AVRO's zomer info. 07JUU 07.35 Actualiteiten. 08.00 Nw£ Actualiteiten. 08.25 FkK;-; nieuws. 08.30 Nws. 08.33 I J stips van de dag. 09.00 Aut^D 9.05 Reportages op toeristisdjp creatief gebied. 09.30 Nws. 91 -het-zelf rubriek 10.00 Vaki voor kinderen. 10.05 SnotneiPon 10.15 Seniorenservice. 10.3Vor 10.33 Reportages op cult.fdei 11.30 Nws. 11.33 Koken m^jni Molenberg. 12.00 TelefonischL. uur. 12.30 Nws. 12.36 ActuFuv lm. loo ter is jarig. VOO: 16.00 Niet m HILVERSUM 3 TROS: 07 Of™ moutshow. 09.03 Nederlai*311 top tien. (Van 10.00-18.00 'llvttrcl de Efteling in Kaatsheuvel) 10 Vi derpopparade. 11.03 Eur4nt( 12.03 50 Pop of een envelo( TROS Top 50 Show ln HILVERSUM 4 VARA: 07.00 «Ov klein. 08.00 Nws. 08.02 Opm^t i zomer. 09.00 Kamermuz. vann j (2). 10.05 Het Moskous PhLd nisch Orkest. 12.00 Promenar eert. VPRO: 13.02 De bewegF HILVERSUM 5 NOS: 09.0>ljd Sportief. 09.25 Waterstandelndi 09.30 Alleen op 5. KRO: 10Jyai Scheepspraat. 10.10 Mensent l. stem. 10.30 Aan woorden vel RADIO RIJNMOND 07.30 (Pte magazine. 16.30 Middagmagfani Ver

Leidse Courant | 1985 | | pagina 10