tb r TOP-PRODU ZOEKT ENTHOUSIASTE VERKOPERS. I t JU? Assistent Administrateuren een Personeelsfunctionaris loilkHK medewerker klachtenbehandeling (m/v) MINOLTA QQO ENIGE BOUWKUNDIGEN OP HTS-NIVEAU architektenburo d&t van manen bv architekten hbo-bna een proefveldmedewerker imtusi DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: De Machinefabriek Noordwykerhout BV oi e AMANUENSIS (m/v) betapress bv agenten m/vr. ANi Jïï PE LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 JULI POSHXI6 54 2200AS noocctw* ♦•Moon 01719-17200 Voor grote projecten in binnen- en buitenland zoeken wij voor spoedige indiensttreding: met enkele jaren ervaring. Sollicitaties te richten aan onze vestiging in Noordwijk: Postbus 54, 2200 AB. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij het team Voeding van Endegeest, psychiatrisch ziekenhuis van de gemeente Leiden, gelegen te Oegstgeest, is op korte termijn plaats voor een ge diplomeerde instellingskok (m/v) Het team Voeding bestaat uit 15 medewerk(st)ers en zorgt dagelijks voor circa 500 brood- en warme maaltijden. De taak van de aan te stellen kok bestaat uit: het bereiden van maaltijden of componenten daarvan, het controleren en portioneren van maaltijden voor uitgifte, het mede zorgdragen voor schoonmaak en onderhoud van apparatuur. Voor deze functie zoeken wij iemand die in het be zit is van het diploma instellingskok die met de no dige zelfstandigheid goed in het team kan werken. Het salaris wordt, binnen de richtlijnen, rekening houdend met opleiding en ervaring vastgesteld. Voor onregelmatige dienst geldt een aparte toeslag. Telefonische informaties bij de heer J. Zorn, coör dinator Voeding en Hygiëne, telefoon 071- 17 94 20. Schriftelijke sollicitaties voor 31 juli a.s. te sturen aan Coördinator Personeel, Opleidingen en Orga nisatie van het Psychiatrisch ziekenhuis Ende geest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (07117 99 11* Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij het Opleidingscentrum van Endegeest, psychia trisch ziekenhuis van de gemeente Leiden, gelegen te Oegstgeest, is per september a.s. een vacature voor een docent verpleegkunde m/v (36 uur per week) voor de opleiding B-verpleegkundige. De werkzaamheden omvatten: het geven van lessen psychiatrische verpleeg kunde en gezondheidsleer, studiebegeleiding van leerling-verpleegkundi gen, begeleiden bij het maken en beoordelen van werkstukken, participeren in overlegsituaties. Voor deze functie komen in aanmerking B-gediplomeerden met afgeronde docentenoplei ding ofwel daarmee gelijkgestelde onderwijsbe voegdheid. Ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeve ling. In verband met plannen om tot een regionale school te komen, gaat het om een aanstelling tot april 1987. Het is niet uitgesloten dat de aanstelling daarna in een andere rechtsvorm kan worden ge continueerd. Nadere inlichtingen over deze functie worden ver strekt door het hoofd van de opleiding, de heer J. Vandenbussche, telefoon 071-17 93 01. Schriftelijke sollicitaties voor 31 juli a.s. te sturen aan de heer H.L. Wiersema, coördinator Perso neel, Opleidingen en Organisatie, Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* De NEDERLANDSE ALGEMENE KEURINGSDIENST VOOR GROENTE EN BLOEMZADEN (N.A.K.G.) fe Roelofarendsveen vraagt op korte termijn die opgeleid wil worden voor assistent-bedrijfsleider. De taak zal in eerste instantie bestaan uit alle voorkomende werkzaamhe den in de controleproeven van groente- en sierteeltgewassen. Na een jaar van inwerken en algemene oriëntatie zal bij gebleken geschiktheid de in terne opleiding voor assistent-bedrijfsleider worden gestart. Onze gedachten gaan uit naar een jonge energieke kracht (leeftijd tot ca. 27 jaar) met een grote werklust, een aantoonbare belangstelling voor alle fa cetten van het proefveldwerk (inclusief kennis van werktuigen, installaties en klimaatregeling), bereidheid en in staat zijn tot het geven van leiding en een nauwe samenwerking in teamverband, bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen en een sociale instelling. Ervaring in de glasteelten wordt op prijs gesteld. Een eventuele militaire dienstplicht dient te zijn ver vuld. De standplaats is Roelofarendsveen. Wonen in of in de onmiddellijke nabij heid van de standplaats is noodzakelijk. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directeur van de N.A.K.G., Postbus 27, 2370 AA Roelofarendsveen. Vakgroep Medische Microt van de Faculteit der Genee analist (v/m) vacaturenummer: 5-254/1161 Kandida(a)t(e) wordt ingeschakeld in de virologische diagnostiek: - uitvoering van serologische testen; - het isoleren van virussen. Vereist:' HBO-A; ervaring gewenst. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. ALGEMENE STICHTING BEJAARDENZORG Schrijnwerkersgaarde 3 2542 TP 's-Gravenhage Bij het tot deze stichting behorende verzorgingstehuis voor ouderen, het „Carel van den Oeverhuis" kunnen op korte termijn geplaatst worden enkele BEJAARDEN VERZORGENDEN (m/v) Ook ZIEKENVERZORGENDEN die zich tot deze tak van zorg aan getrokken voelen worden uitgeno digd te solliciteren., Salaris en arbeidsvoorwaarden vol gens de C.A.O. - Bejaardentehui zen. Nadere informatie inzake deze va catures kan verkregen worden bij de Algemeen Direkteur der Stich ting, tel. 070-668185, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties, met in elk geval uitvoerige gegevens be treffende opleiding en ervaring, ge richt kunnen worden. De Machinefabriek Noordwykerhout B.V. is een onderdeel van het IHC Holland concern. Het is een modern bedrijf met ongeveer 100 mede werkers. Wij maken eigen produkten zoals doseer- en doorvalsluizen voor bulkhandling-transport en hydrau lisch of elektrisch aangedreven lieren. Daarnaast verrichten wij hoogwaardig, voornamelijk machinaal verspanend werk voor derden. Assistent Administrateur Voor onze afdeling Administratie/ Personeelszaken zoeken wij op korte termijn een Assistent Administrateur. Hij/zij zal, onder het hoofd van deze afdeling, de volgende taken verrichten: - bijhouden van de financiële administratie die volgens geautomatiseerde procedures verloopt - verzorgen van de invoer van extra comptabele gegevens en controle op de subadministraties - voorbereiden van diverse bestuur lijke rapportages - opstellen van fiscale en statis tische gegevens. Wij denken aan iemand op middel baar economisch-administratief niveau en studerend voor MBA/SPD. Hij/zij zal reeds werkzaam zijn op een administratie, bij voorkeur in een industrieel bedrijf, en enige ervaring hebben met administra tieve automatisering. Leeftijdsindicatie is 25-35 jaar. Personeelsfunctionaris Voor onze afdeling Administratie/ Personeelszaken zoeken wij op korte termijn ook een Personeelsfunctionaris. Hij/zij zal, onder het hoofd van deze afdeling, de volgende taken uitvoeren: - voeren van het personeelsbeheer en administratie - werving, selectie, introductie en opleiding van werkplaats- en kantoormedewerkers - toepassing van arbeidsvoor waarden, functiewaardering en regelingen - verzorgen van de salaris administratie - adviseren inzake individuele personeelsaangelegenheden. Wij denken aan iemand op middelbaar, sociaal-administratief niveau en studerend voor MBO/HBO Personeelswerk bijv. AP/PB. Hij/zij zal reeds werkzaam zijn op een personeelsafdeling, bij voor keur in een industrieel bedrijf, en enige ervaring hebben met de prak tische uitvoering van personeels zaken. Administratieve en organisatorische belangstelling is een vereiste. De leeftijdsindicatie is 25-35 jaar. Bij beide functies is duidelijke groei mogelijk. Wij bieden een goed salaris, 8% vakantietoeslag, 5% bonus, 22 vakantiedagen en 13 roulatiedagen, een vergoeding voor de studiekosten en een tegemoet koming in de reiskosten. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u terecht bij de heer A.P. Roels of de heer J. de Winter van De Machinefabriek Noordwykerhout B.V., 's Gravendamseweg 16, 2211 WJ Noordwijkerhout, telefoonnummer 02523-3941. 30 T - GEMEENTE DELFT Aan de Stedelijke Scholengemeenschap „HUGO GROTIUS" voor VWO, HAVO en MAVO wordt voor zo spoedig mogelijk gevraagd: voor dé vakken biologie en natuurkunde, in het bezit zijnde van een amanuensis-diploma of een gelijkwaardig MBO-diploma. Inlichtingen en schriftelijke sollicitaties (zonder stukken) binnen 14 dagen bij de rector, de heer M. A. P. Oosterdag, Juniusstraat 8, 2625 XZ Delft. Tel. 015-56.52.00. Bètapress b.v. verzorgt de distributie van een uitgebreid assortiment binnen- en bui tenlandse tijdschriften naar ruim 6.000 verkooppunten door geheel Nederland Voor het op part-time basis van 2 dagen (plm. 8 uur), eventueel een derde dag, per week tijdschriften bezorgen bij onze vaste relaties, zoeken wij, gegadigden, dienen te beschikken over een auto met een flink laadvolume (b.v. stationwagen-bus), een telefoon en een gemakkelijk bereikbare garage of berging. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Bèta press B.V., t.a.v. de afdeling transport, Postbus 77,5126 ZH Gilze. Vakaturenummer: 5-519-32 De Wegenwacht is met ca. 750 medewerkèrs de grootste afdeling binnen de ANWB. Nederland is verdeeld in 13 wegenwachtdistrikten met in elk distrikt een wegenwachtstation. Vanuit het wegenwachtstation wordt de hulp verlening gekoördineerd in het gehele distrikt. De wegenwacht verleent met name technische hulp aan haar leden bij pech onderweg. De sektie Administratie en Ledenservice maakt onderdeel uit van de Staf Wegenwacht en vervult een koördinerende rol inzake promotionele aktiviteiten, administratieve zaken en klachtenbehandeling. De sektie bestaat uit vier medewerkers. Voor het onderdeel klachtenbehandelingkoördinatie zoeken wij een De medewerker klachtenbehandeling (m/v) speelt een belangrijke rol in de verwerking en registratie van klachten, (getuigen)verklaringen en dankbetuigingen. In overleg met en na onderzoek van de des betreffende leidinggevende wordt door de medewerker/ster voor een korrekte en tijdige beantwoording van klachten en andere vragen zorg gedragen. De funktie-eisen Voor een goede taakvervulling zijn de funktie- eisen als volgt geformuleerd: opleiding op HAVO-niveau; uitstekende schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse taal: kennis van de moderne talen; Sollicitaties: Schriftelijk aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 93200,2509 BA Den Haag, onder vermelding op de envelop van het vakaturenummer. Na ca. 3 weken ontvangt u schriftelijk bericht. goede redaktionele ervaring; in staat zijn binnenkomende klachten in te kunnen schatten op hun relevantie; flexibel en in staat in te spelen op steeds wisselende situaties en bestand zijn tegen spanning; zelfstandig kunnen werken; ervaring met geautomatiseerde apparatuur strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Aanvangssalaris maximaal f 2.883,83 bruto per maand, uitloop tot het maximum van f 3.365,36. 8% vakantietoeslag 24 vakantiedagen Goede studiefaciliteiten. _}den Ie ho Een verkoper van Minolta copiers is niet de eerste de beste. Hij vertegenwoordigt een zeer suksesvolle lijn van geavanceerde copiers, van klein kompakttot uitgebreide systemen. Een kolfje naar de hand van kommercieel en technisch inge stelde mensen die goede kansen weten te benutten. Aan hen de taak om het Minolta dealemet en de direkte verkoop te helpen versterken. Waar komen zij terecht? KN is een 10 jaar jong bedrijf met meer dan 100 medewerkers. Naast de Minolta copiers is KN tevens importeur van kwaliteitsmerken elektronische schrijfmachines, microcomputers en andere kantoorautomatiserings- apparatuur. L Er wordt hard gewerkt, de zelf t* .standigheid is groot, de sfeer uit- stekend en de mogelijkheden tal rijk. Dat de beloning daarmee in overeenstemming is spreekt vanzelf. In ieder geval een interessant^ uitdaging om nader te onder- TC. zoeken. Solliciteer schriftelijk-aan *- KN, Sloterweg 303, 1171VC Badhoevedorp t.a.v. de direktie. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Endegeest, psychiatrisch ziekenhuis van de ge meente Leiden, gelegen te Oegstgeest, heeft in verband met de vakantieperiode een tijdelijke vaca ture voor verpleegkundige m/v Hij/zij moet in het bezit zijn van één van de volgende diploma's: Ziekenverpleging B, H.B.O.-V, M.B.O.-V. De salarisgrenzen voor deze tijdelijke functie zijn gesteld op minimaal f 2273, en maximaal f 2960,— bij een 38-urige werkweek. Voor meer informatie kunt u bellen naar de afde ling personeelszaken, 071-17 92 56. Sollicitatiebrieven kunnen binnen 5 dagen gestuurd worden aan Psychiatrisch ziekenhuis En degeest, team P.O.O. t.a.v. Gerda de Kleijne, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11" 8ide

Leidse Courant | 1985 | | pagina 24