Hans Tönjann bevestigt vorm Van Baarle krijgt loon naar werken in ronde van Lisse Eerste plaats Bianca Hoeks*: SPORTTRIBLHME ROBBERT VAN SPLUNTER EERSTE IN C-KLASSE CeiddcCowont Distrietsstrijd rustig van start IlÉÈf UK 5 A jax komt tekort tegen VRA MAANDAG 24 JUNI 1985 PA Jacqueline van Wijk is de favoriete bij de B-dames tijdens de districtskampioenschappen. LEIDEN De districtskampioenschappen tennis zijn op het park van Unicum rustig van start ge gaan. Verrassingen vielen nog niet te noteren. „Een rustige start", oordeelde ook wedstrijdleider Lode- wijk Kallenberg, „alleen de regen heeft voor wat opwinding in onze gelederen gezorgd". In de B-gelederen zorgde de plaatsing voor enige opwinding. De verwachting is immers dat Freek van der Capellen en Hans Tönjann de hoofdprijs onder elkaar gaan verdelen. Van der Capellen moet welhaast in schaterlachen zijn uitge barsten toen hij het rijtje tegenstanders onder ogen kreeg. Voor Hans Tönjann geldt dan misschien als voordeel dat hij voor de finale echte oppositie heeft ontmoet, hij zal ook een betere verdeling van de tegenstand hebben voorgestaan. Vanaf de kwartfinale ontmoet Van der Capellen eerst Freek Tanis en vervolgens de onbegrijpelijk hoog genoteerde Carel de Bruijn. Tönjann mag zich opmaken voor duels met Jan Siemerink en de winnaar van het duel tussen Joost van Leeuwen en Herman van der Capellen, een treffen dat in ieder geval door laatstgenoemde vol vertrouwen tegemoet wordt gezien. Bij de dames telt het lijstje maar vijf BI-speelsters en is met 3 „B2'ers" aangevuld tot acht. Jacqueline van Wijk en Mar- got van Overloop gaan uitmaken wie de sterkste is. In B2 kan Tine Langeveld revanche nemen op Christel Verwoert voor haar nederlaag in Alphen. Annette Hins en Heieen van den Berg liggen echter op de loer om die eindstrijd te voor komen. De krachtsverhoudingen in C lopen eigenlijk zo weinig uit een, dat het plaatsen van de spelers een hele klus is, maar tegelijk dat onderdeel tot het meest interessante van de toer- nooiweek maakt. Door de grote keus C-toernooien komt het immers maar zelden voor dat de „cracks" elkaar in één toer nooi ontmoeten. Martijn Krans, Robbert van Splunter, Erik Snellenberg en Marius Pieters komen het meest in aanmer king voor de zege. Bij de dames zal Heieen van den Berg wel winnen. Over het verschil in sterkte van het achtervol gend trio Wil den Hollander, Nelleke Weijermans en Irma van den Oudenrijn is helemaal niets te zeggen. Afgelopen weken klopte Van den Oudenrijn Wil den Hollander in de tiebreak van de derde set, maar leed tegen Nelleke Weijer mans op dezelfde manier een nederlaag. In C2 zijn Johan van der Lippe en Kees Jan Schuilenburg de voornaamste kanshebbers. Irma van den Oudenrijn en Marleen Boven nemen bij de dames beschermde posities in. In D staat tot slot van het toernooi een confrontatie tussen Mark Fleischeuere en Erik Schuilenburg op het programma. Luc van Wijk was als derde geplaatst, maar ging het ope ningsweekeinde al tegen Rob Koeleman onderuit. Bij de da mes is Bionda Zonderop favoriete. Suzanne Gijsbers zal het moeilijk krijgen haar plaatsing als tweede waar te maken. WILLEM SPIERDIJK Plaatsing HEBl: 1. F. van der Capellen; 2. H. Tönjann; 3. J van Leeuwen; 4. C. de Bruin; 5. J.W. Lugthart; 6. H. van der Capellen, 7. J. Siemerink; 8. F. Tanis. DEB1: 1. J. van Wijk; 2 M. van Overloop. DEB2; 1. T. Langeveld; 2. C. Verwoert; 3. A. Hins; 4. H. van den Berg. HDB: 1. F. van der Capellen/H. Tönjann; 2. L. Damen/M. Vink; 3. C. de Bruin/S. Faas; 4. C. Asselbergs/J. Vis. DDB: 1. M. Van Overloop/C. Verwoert; 2. E. de Groot/A. Hins. GDB: 1. T. Langeveld/C. Asselbergs; 3. J. van Wijk/A. van der Capellen; 4. M Guyt/J.W. Lugthart. HEC1: 1. M. Krans: 2. R van Splunter; 3. E. Snellenberg; 4. M. Pieters; 5. M. Visser; 6. A. Weening, 7. P. Nagtegeller; 8. R. Ubink HEC2: J van der Lippe, 2. K J. Schuilenburg; 3. E. Adrichem; 4. M. Stals; 5. M. Fleischeuer; 6. G. Sekeris; 7. L. van der Geest; 8. J. Raap. DEC1: 1. H. van den Berg; 2. I. van den Oudenrijn; 3. W. den Hollander; 4. N. Weijermans. DEC2:1. van den Oudenrijn; 2. M. Boven; 3. M. Oostlander; 4. C. Voskuil. HDC: 1. R. van Splunter/R. Ubink; 2. H. van Bijsterveld/M. van Hage; 3. b. Krans/M. Krans; 4. M. Hoekstra/L. Klomp. DDC: 1. H. van den Berg/F. Meijer; 2. W. den Otter/H. Rother; 3. P. Jongmans/L. Poots; 4. H. Bosch/A. Huiskamp. GDC: 1. M. Damen/R. Liefbroer; 2. R. van Balen/F. van Balen; 3. P. Jongmans/D. Wijnveldt; 4. M. Oostlander/M. Hoekstra. HED; 1. M. Fleischeuer; 2. E. Schuilenburg; 3. L. van Wijk; 4. F. Stierum; 5 M. Roiien; 5. M. Roijen; 6. M. Kallenberg; 7. E. Bolten; 8. G.J. Onvlee. DED: 1. B. Zonderop; 2. S. Gijsbers; 3. E. van der Knaap; 4. B. Bonnet; 5. M L. Goedhart; 6. A Langeveld; 7. N. Bader: 8. M. Touber. GDD; 1. A. Jagerman/G Propoli; 2. R Bakker/N. Dofferhof; 3. A. Dijk- stra/H. Stittelaar; 4. C. Klinkert/G.J. Onvlee. DDD; 1. M. Metselaar/I. van Ormondt; 2. A. Tjho/I. Tjho; 3. J. Driel/E. der Knaap; 4. A. Bonnet/E. Bonnet. ALPHEN AAN DEN RIJN Met zijn tweede toernooizege van dit sei zoen heeft Hans Tönjann zijn kandidatuur gesteld voor de komende week te spelen districtswedstrij den. Tijdens het toernooi van TEAN was de Leider dorper oppermachtig. In de halve eindstrijd wees hij Ben de Jel in twee sets terug en in de finale toon de hij zich beter dan Step- han Faas. Stephan Faas was eigenlijk de verrassing van het toernooi. Nadat Jan Siemerink immers Freek van der Capellen had geklopt, verwachtte een ieder de Rijnsburger in de slotronde terug te zien. Dat gebeurde niet, omdat Stephan Faas hem een halt toeriep. In die halve finale nam Siemerink wel een 3-0 voorsprong, maar zag in het resterend gedeelte van de partij zijn service niet goed functioneren. Faas trok de partij regelmatig naar zich toe: 4-6, 3-6. De nederlaag van Sie merink bij de laatste vier wekt overigens wel vraagtekens op over de vorm van de speler van De Rijnkanters. Zowel tij dens het toernooi van Lisse als het toernooi in Alphen liet hij sensationele overwinningen op respectievelijk Tönjann en Freek van der Capellen volgen door niet verwachte nederlagen. Vrijuit spelend be hoort Siemerink tot de beste spelers van het district Leiden, maar wanneer op een zege ge rekend wordt, heeft de Rijns burger het blijkbaar moeilijk de winst ook binnen te halen. In de eindstrijd schotelde Hans Tönjann zijn tegenstander Stephan Faas zijn bekende sercice-volley spelletje voor. Ook toen Faas na een 5-2 ach terstand goed in de wedstrijd kwam en een paar gamepoints op 5-5 kreeg, werkte de Uni- cum'er die achterstand aan het net weg. De tweede set kon Faas wat nerveus vanwege zijn eerste finale-optreden in B het Tönjann niet echt lastig meer maken: 6-3. Bij de B-dames ging de over winning naar Sandy Wender- holt. De 17-jarige speelster van Zaandam bleef Christel Ver woert in de finale voor: 7-6, 6- 3. Verwoert was verrassend in die finale terecht gekomen door van Tine Langeveld te winnen: 6-4, 6-4. De heren in C kregen ook eens een andere winnaar. Rob bert van Splunter maakte in de halve eindstrijd een einde aan de hegemonie van Martijn Krans en besloot daarop ook maar de finale winnend af te sluiten: 3-6, 6-3, 6-3. Nelleke Weijermans speelde gelijk op met Irma van den Oudenrijn. De tiebreak in de derde set moest dan ook de beslissing brengen: 6-3, 7-6. Rob Lammens en Marie-Loui- se Goedhart werden de win naars in D. Lammens bleef in de slotronde Wim Batelaan voor, terwijl Goedhart haar ri- ■S&& F. PÉ1ÉM Hans Tönjann boekte in Al phen zijn tweede toer nooizege van het seizoen. vale Ingrid Tjho de baas bleef: 6-4, 6-4. Kees-Jan Schuilenburg heeft in het C2-toernooi van Hazers- woude op zijn naam geschre ven. In de eindstrijd toonde de jonge Leiderdorper zich opper machtig en wees hij Hans de Roode met 6-2, 6-0 terug. Een ronde eerder had Schuilen burg heel wat meer te stellen Wenderhold - MJ Rutten j Verwoert - T. Langeveld j| nale: Wenderholt - Verwof HDB: H. Tönjann/F. len - B. de Jel/E. Westrate. 5. GDB: S. Wenderhold/j Capellen - C. Asselbergs/ veld 6-2. 7-5. HEC: halve Sneellenberg - Ph. Nagtege 4; R. van Splunter - M. Kr 4. finale: Van Splunter - 3-6, 6-3. 6-3. DEC: halve I van den Oudenrijn - M Haak 7-6, 7-6; N. Weijeq Patiwael 6-2, 7-5. HDC: M Oskam - R. van Splunter 6-4, 6-4. GDC: m. VertogeiÉ man - S. Gijsbers/B. Keuni j 7-5 HED: halve finales. T" - M. Verhoef 6-0, 4-6, 6-2 mers/J. Wenderhold 6-2, Lammens - Batelaan 6-0 A DED: halve finales: I. Tjhi I bers 6-3, 6-3; M L. C,oed|" Koeleman 7-5, 6-3; finale: i Tjho 6-4, 6-4. HDD: P. Verhoef - O. Guineau/M. S 3. 7-5. DDD: M. Tromp/I Gijsbers/A. Kalf 6-2, 2-6. I. Tjho/M. Verhoef - We:T strate 6-1, 6-1. Hazerswoude HEC2: halve finales: H. de a Raap 6-2, 6-3; E. Schuilen I van der Voort 6-0, 3-6, Schuilneburg - De Roe Koster 6-0, 6-1; met Hazerswoudenaar Ruud van der Voort. Na een overtui gende eerste set (6-0) kon hij pas in een derde deel de winst incasseren: 3-6, 6-3. Erik Schuilenburg leek in D de winst te grijpen. Hij nam in de eindstrijd tegen Arno Vonk ook een voorsprong, maar kon daarna te weinig rust opbren- Nelleke Weijermans werd eerste in het damesenkelspel C. gen om het betere tennis ook in een overwinning te verta len: 5-7, 6-2, 6-4. Bij de dames toonde Bionda Zonderop aan de D-klasse ver re ontgroeid te zijn. Dat deed zij niet door de finale in D van Marian Ladage overtuigend te winnen, maar door ook in C2 de finale te bereiken. De speelster van De Munnik was zover gekomen dankzij een halve finale overwinning op Karin Reeuwijk: 7-6, 6-2. Fleur Meijer werd de uiteinde lijke winnares. Zij had in de eindstrijd een set nodig om in het ritme te komen tegen Bionda Zonderop: 2-6, 6-3, 6-0. KLTV In Katwijk vond de finale bij de heren Cl plaats tussen twee spelers, die niet werden geacht de eindstrijd te bereiken. KLTV-er Loek Verhees toon de zich tegen opponent Mi chael van Maren twee maal sterker in de tie-break en be haalde zo een niet verwachtte toernooizege. In C2 stonden Karei Vlekke en Elmer Meurs tegen over elkaar. De Wasse naarder wist het Vlekke erg moeilijk te maken, maar ging wel ten onder: 7-6, 7-6. De overwinning bij de C2-dames kwam niet bij de favoriet ge achte Petra Guyt terecht, maar bij Mariëlle van der Plas, die een zeer goede vorm ten toon spreidde: 7-6, 6-7, 6-3. Van der Plas won met clubge noot Loek Verhees ook het ge mengd dubbelspel in Cl, dat in poulevorm verspeeld werd, voor Ekker en Van der Kraats. In C2 bleek Van der Plas, nu aan de zijde van Ro bert Zantinge, onklopbaar, waardoor zij voor de derde maal succesvol was. Koos Spek had in D drie sets nodig om de heer Buis met 6-2, 1-6, 6-1 van zich af te schud den. De damesfinale in D werd een clubonderonsje tus sen Tineke van der Plas en Wil Bouwhuis. Van der Plas had niet al te veel moeite om de als eerste geplaatste Bouw huis voor te blijven: 6-3, 6-2. Ook Van der Plas wist hier een tweede zege aan toe te voegen en wel in het gemengd dubbelspel, waar zij met Ma- chiel Verhaar te sterk was voor het koppel Van Deelen- /Janssen: 6-3, 6-4. Het heren- dubbelspel werd een interna tionale aangelegenheid. De Engelsen Datson/Harris moes ten met de cijfers 5-7, 7-5, 1-6 hun meerdere erkennen in de Amerikaans/Nederlandse combinatie Mastrigt/Eijsens. Salvo Het D-toernooi van Salvo had bij de heren zijn winnaar in Wim Sekeris, die Ruud Nieu- wenhuizen met 3-6, 6-2, 6-1 de baas bleef. Bij de dames een probleemloze 6-3, 6-1 winst van Ria van der Voort op Hei- ga Voskuil. Jan en Dini Klein maakten hun plaatsing geheel waar door Beelen/Van Haa strecht met 3-6, 6-2, 6-1 terug te wijzen. Verrassend was de zege in het herendubbelspel van het duo Pragt/Schouten. Van der Voort en Zonderop trokken met 6-4 en 7-5 aan het kortste eind. Voskuil en Van Waasbergen waren zonder twijfel de sterkste combinatie bij de dames en bewezen dat tegen Bontan/Bontan: 6-0, 6-4. TEAN HEB: halve finales: S. Faas - J. Sie merink 6-4, 6-3; H. Tönjann - B. de Jel 6-2, 7-6; finale: H. Tönjann - S. Faas 6-4, 6-2. DEB: halve finales: S. Reeuwijk 7-6, 6-2; finale! Zonderop 2-6, 6-3, 6-0. HD der Voort/E. van Adrichec Tongeren/J. van Veen 6-1, A Reewijk/K. Reewijk - n/A. Borman 6-1, 6-1. GD ver/E. Nogt - A. Renaud/S Zeeuw 3-6, 6-2, 4-6. HED: Ir les: A. Vonk - F. Wesselii* E. Schuilenburg - S. GoldslT 1; finale: Vonk - Schuilen!*, 2, 6-4. DED: halve finales: l rop - K. van der Meij 6-3, k ling - M. Ladage 3-6, 6-7. ffl derop - Ladage 6-0, 6-1.1 van Seeters/E. Steegers -r donk/Verdaasdonk 2-6, DDD: M. Uiterwijk/K. var - C. van Vliet/M. Vleescha^^, 7-6. GDD: K. van der Meij^B hoven - W. Terwijn/E. va^^H 5-7, 7-4, 6-0. KLTV HEC1: halve finale: M. H Brandenburg 6-1, 6-2; W. Taat 6-3. 6-1; finale: hees - Michael van Mare HEC2: halve finale K. V Jakobs 3-6, 7-5. 7-5; fiif Vlekke - Elmer Meurs 7-6, halve finale: P. Guyt w.o. M. van der Plas - C. Geerlii 16-4, finale Mariëlle van Petra Guyt 6-7, 7-6, 6-3. I I van Maren/Van Dam - Ek man 6-3, 4-6, 7-6. GDC1: van der Plas/Loek Verhi ker/Van der Kraats. HDC Berg/Den Otter - De Grt 6-2, 6-2. DDC2: 1. Vogelaaf Heide, 2. Klein/Rav GDC2: M. van der Plas/R. G. Dubbelaar/B. den Elzej 6-2. HED: halve finales: laar - K. Spek 2-6, 0-6; Bui haar 6-4, 6-3, finale: Koos 6-2, 1-6, 6-1. DED: halve Bouwhuis - E. Westdijk 1 T. van der Plas - E. Guyt nale: Tineke van der P Bouwhuis 6-3, 6-2. DDD: /De Graaf - De Groot/VJn 6. 7-5, 7-5. HDD: Mastrigtj Datson/Harris 7-5, 5-7, 6-1 van der Plas/M. Verhaar Deelen/K. Janssen 6-3, 6-4 Salvo DED: Ria van der Voot Voskuil 6-3, 6-1. HED: Wü - Ruud Nieuwenhuizen 3- DDD: Voskuil/Van Waa Bontan/Bontan 6-0, 6-4. Pragt/P. Schouten - C Voort/H. Zonderop 6-4, 7-5 Klein/D. Klein - Beelen strecht 3-6, 6-2, 6-1. LISSE 'Loon naar wer ken' is een motto dat in de wielersport vaak geen op geld doet. Herhaaldelijk moeten de strijdlustigste renners op de streep hun meerdere erkennen in een „plakker", een renner die zijn gezicht zo weinig mo gelijk laat zien, om in de laatste meters toe te slaan. In de amateurkoers van Lisse, gistermiddag verre den op het nieuwe par cours van de organiseren de Ren en Toer Vereni ging De Bollenstreek, ging de overwinning ge lukkig wél naar de strijd lustigste van het peloton: eerstejaars amateur Mario van Baarle viel vanaf de eerste kilometer aan, en zag zijn grote inzet be loond met de eerste over winning van dit seizoen. Op het snelle, 1450 meter lan ge rondje rond de velden van FC Lisse, duurde het erg lang voordat een groepje afstand kon nemen van het peloton. Het voornaamste nieuws uit de beginfase was de valpartij van vier renners, waaronder de fa vorieten Rhett van Trigt en Gerard Ratterman. Nadat meerdere groepjes hun neus aan het venster hadden gesto ken, ontsnapten na zc/n 55 van de 100 kilometer zes renners onder aanvoering van Mario van Baarle, fanatiek op jacht naar de leidersprijs. Met nog 30 kilometer voor de wielen kreeg dit zestal gezel schap van acht andere ren ners, waarna de demarrages elkaar in hoog tempo opvolg den. Uiteindelijk hielden tien man voorin stand, waarvan Van Baarle, Barend Huve- neers, Jan Hogervorst, Tom Cordes en Harrie. de Boer over de beste papieren leken te be schikken. Cordes werd echter slachtoffer van een lekke band. De ex-wereldkampioen bij de junioren, een erkend tempobeul, sloot echter op een andere fiets aan bij het pelo ton, om vervolgens weer op zijn oude fiets vooraan post te vatten. Daar bleek Van Baarle nog de meeste energie te bezitten. Ba rend Huveneers won op 20 se conden achterstand de spurt voor de tweede plaats voor Jan Hogervorst, Onnö Anten en Ton Cordes. Leidenaar Er- win Nieuwenhuizen werd achtste, Piet de Groot (Zoeter- woude) negende en Arrie Bregman (Benthuizen) tiende. Frank van Veenendaal was oppermachtig in de junioren- koers over 70 kilometer. De Sassenheimer reed negen kilo meter voor de finish lek, maar sloot op zijn reservefiets bin nen één ronde weer aan bij het peloton. In de slotronde bleek de Bollenstreker nog ge noeg energie te bezitten om het peloton met een splijtende demarrage achter zich te laten. Danny Overgaag won de groepsspurt (tweede) voor Bol lenstreker Erik Stroombergen. Rob Augustinus werd zevende, de Swiftrenners Koen van de Krogt en Hans van Egmond respectievelijk elfde en zes tiende. In een criterium in Bestenburg Oosterleek eindigde Swift-ren- ner Adrie van Diemen bij de liefhebbers op een zesde Tijdens de ronde van IJmui- den behaalde amateur Karei Teeuwen (De Bollenstreek) een veertiende plaats. Clubge noot Gerrit Kleinveld werd vijftiende. PIETER EVELEIN LEIDEN Het cricketteam van Ajax kwam thuis tegen VRA, koploper in de eerste klasse, net iets tekort om de Amstelveners hun eerste competitienederlaag te bezorgen. VRA werd door Ajax-captain Danny Eldering op een nat veld naar de wickets gestuurd. De Oegstgeester cricketers hielden de Amstelveners behoorlijk in toom. Via 69 voor 2, 103 voor 5, 167 voor 7 werd in de 60e over de laatste VRA-batsman verschalkt. VRA eindigde op 191 all out. Hans Reier de Wit was Ajax beste bowler met 4-55 in 15 overs; Frits de Jongh 1-20, Danny Elde ring 3-27, Ton Eldering 1-45, Paul Mahon 1-29. Ajax kende, op een droger wordend veld, een goede start. Ray van der Berg opende met 23 runs en gaf daarmee het goede voorbeeld. Via 31 voor 1 kwam Ajax op 75 voor. 5, door onder meer onnodig wicketverlies. Op 99 voor 6 viel het wicket van coach Mahon (25). Toen VRA dacht de wedstrijd snel te beslis sen, kwam Ajax weer terug dankzij Dirk-Jan Rijks en Frits de Jongh. Middels 148 voor 8 met de Jongh 23 en 163 voor 9 met Rijks 33 kwam Ajax in de voorlaatste over uiteindelijk niet ver der dan 166 all out. 1 LEIDEN In het verlengde van de norrftale Kring zwem- kampioenschappen werd afge lopen zaterdag in Hillegom aan de zwemmers en zwem sters die normaliter niet op het hoogste Kringnivo meestrijden de kans geboden om onderling te strijden om de Kring-B ti tels. Bianca Hocks was één van de drie LZ-ers die hier met een kampioenschap gin gen strijken. Bij de m.o. 10 was zij de snelste op de 50 m vrij. Haar 39.7 was echter niet veel sneller als de 40.0 waarin Claudia Hundersmarck (Zijl/LGB) derde werd. In de hoogste leeftijdgroep waren het Hanny de Wit en Dennis Nieuwenburg (beiden LZ) die voor het goud in aanmerking kwamen. De Wit won de 50 m rugslag Dames in 37.7, Nieu wenburg leverde zijn beste prestatie op de 50 m. school slag Heren (35.8). Diezelfde Nieuwenburg werd ook derde op de 50 m. vrij in 27.7. Bij de m.o. 10 was op de 50 m. vlin derslag Zijl/LGB-z wemster Patricia van Rijn in 46.9 de op één na snelste. Bij de j.o. 10 werden Robert Jan Bakker en Michiel Turk ook ieder een keer tweede. De LZ-ers kwa men uit op de 50 m. vrij en de 50 m. rug. Tenslotte was in deze groep van jongste deelne mers nog een derde plaats weggelegd voor Joachim de Ruysscher (LZ) op de 50 m. schoolslag. Saskia Turk en René Valentijn (beiden LZ) werden tweede en derde op respectievelijk de 50 m. rug m.o. 12 (40.2) en de 50 vlinder j.o. 12 (42.5). Renate Vlasveld en Minerva van Kam; den Zijl/LGB) werder zelfde afstanden maar de m.o. 14 derde. Hu waren 38.3 en 36.6. m. vrij werd Saskia tweede in 31.3. De laa dailies werden binnen door senioren. Mariett man (Zijl/LGB) brons op de 50 school Marieke van Leeuwen co Baars (beiden LZ) I beiden voor zilver op vlinder en de 50 rug. H dekte 50 m. bad van foort was het afgelopei einde de plaats waar wedstrijden voor aan de Europese Ka schappen voor zowel als junioren verzw werden. Vijf Leidena; beerden hier een pla één van de nationale digingen te veroverei van hen slaagde uiteim deze opzet. De enige zi die niet op de 100 m slag uitkwam, Elise van De Zijl/LGB, beri de 100 m. rugslag eei plaats. Haar 1.12.01 bl i'aar onvoldoende, volg< ïeeft zij echter nogm kans om zich in de EJ te zwemmen. De overi| se deelnemers starten 100 m. schoolslag. Anto Weerden en Hans va (beiden LZ) kwamen pektievelijk de senior© junioren op een zesde het eindklassement uit da Boekweit (LZ) Correljé (Zijl/LGB) le| de meisjes in 1.20.15 en beslag op de tiende plaats. tfO co

Leidse Courant | 1985 | | pagina 16