Beker voor fortuinlijk FC Utrecht Yan der Poel winnaar eerste etappe FC Groningen strikt Edwin Bakker ROLAND GARROS"KRUGT VERWACHTE DAMESFINALE FIFA neemt straf UEFA over CcidócSoiufmt SAMARANCH VERWACHT GEEN BOYCOT IN SEOEL Meer agenten dan toeschouwers bij Italië-Engeland Sportwereld HELMOND SPORT IN SLOTFASE DOOR KNIEEN BASKETBALLERS VRIJWEL KANSLOOS 99 SPORT VRIJDAG 7 JUNI 1985 PAGIN^D! OOST-BERLIJN Voorzitter Juan Antonio Samaranch van het IOC ziet de olympische toekomst zonnig in. Bij de persconferentie ter afsluiting van de negentigste zitting van het Internationaal Olympisch Comité in Oost-Berlijn zei hij: „Op dit moment ben ik er zeker van, dat ook alle socialistische landen aan de Olympische Spelen van 1988 in Seoel zullen deelnemen". Hij verklaarde van de voorzitter van het Olympisch Comité van Oost-Duitsland, Manfred Ewald, en het staatshoofd Erich Honecker te hebben vernomen, dat de Oostduitsers graag naar Seoel zullen komen. Samaranch zei er niet aan te twijfelen, dat ook de Sovjet-Unie over drie jaar in de Zuidkoreaanse hoofdstad zal zijn vertegenwoordigd. Samaranch zal vrijdag een onderhoud hebben met Noordkoreaanse sportofficials teneinde de mogelijkheden te peilen om te komen tot één gezamenlijk Koreaans team bij de Spelen van 1988. Hij stelt zich voor in de herfst in Lausanne een bijeenkomst te hebben met de olympische vertegenwoordigers van Noord- en Zuid en dan tot zaken te komen. Puntendeling bij Finland-Roemenië HELSINKI Finland-Roemenië in de voorronden van de strijd om het wereld kampioenschap voetbal is gisteren in een puntendeling geëindigd: 1-1. De Roemenen namen in Helsinki in de achtste minuut een voorsprong door Gheorghe Hagi. Mika Lip- ponen maakte in de 28e minuut van de door de Belg Van Langenhove geleide duel ge lijk. Er waren 22.000 toeschouwers. Stand groep 3: 1 Engeland 5 3 2 0 8 15-1 2. Noord-Ierland 5 3 0 2 6 7-5 3. Finland 6 2 2 2 6 6-10 4. Roemenië'4 12 14 6-4 5. Turkije 4 0 0 4 0 1-15 Programma: 28 augustus: Roemenië-Finland; 11 septem ber: Turkije - Noord-Ierland en Engeland- -Roemenië; 25 september: Finland-Turkije. MEXICO-STAD Ruim een week na de Europa-Cup 1 finale in Brussel tussen Liverpool en Juventus, die aan 38 toe schouwers het leven kostte, hebben En gelse en Italiaanse voetballers weer te genover elkaar gestaan. Dat gebeurde in het Azteken-stadion in Mexico-Stad, waar de 8000 toeschouwers in aantal ruim werden overtroffen door de opge trommelde politiemacht (10.000 man). Evenals in Brussel wonnen de Italianen door een omstreden strafschop: 2-1. Doelpuntenmakers waren Bagni, Hate- ley en Altobelli. Het oefenduel werd voorafgegaan door een minuut stilte. Atletiek Coe en Cram ma ken op 21 juni hun come-back in het internationale wedstrijd circuit. Voor het eerst sinds de olympische finale van 1984 op de 1500 meter komt het tweetal weer op de 800 meter uit. Voetbal Het dodental bij de brand in het voetbalstadion van Bradford is opgelopen tot 55. Gisteren bezweek nog een toeschouwers aan de opgelopen verwondingen op 11 mei. Boksen Europees kampioen Alex Blanchard neemt op de ranglijsten van de maand mei van de WBA (World Boxing Association) in het halfzwaar- gewicht de achtste positie in. Houder van de wereldtitel is de Amerikaan Michael Spinks, zijn landgenoot Marvin John son is eerste op de uitdagers- liist. Voetbal Australië heeft in Adelaide met 2-1 gewonnen van Udinese. In een andere wedstrijd speelden Tottenham Hotspur en Vasco da Gama ge lijk: 1-1. Voetbal Feyenoord heeft in Willemstad Curasao) gelijkge speeld (2-2) tegen Inter Milaan. Door Hoekstra en een eigen doelpunt van Padavini nam Feyenoord tweemaal een voor sprong. Causio scoorde voor In ter, waarvan eenmaal uit :r) strafschop. Voetbal Supporters van/ERv. letico Madrid hebben speMseei van Real Madrid aangevajchtei na de eerste wedstrijd voof kerl finale van het toernooi onjale Ligabeker, die Atletico Map êel met 3-2 won. Carlos Santilfcen u liep een hoofdwond op toeigr is getroffen werd door een stiAntv De wond moest worden dit j< hecht. inder Voetbal Excelsior (eeelevi; elftal) en Roda JC (tweede t hes tal) hebben de fair play-triachti 1984-1985 gewonnen. De f ra° feeën werden gisteren en I Utrecht uitgereikt door mr!4-3( Hogewoning, vice-voorzpkte sectie betaald voetbal vanvan KNVB. »ieu« UTRECHT Dat John van Loen gisteravond een waar volksfeest aanricht te, zal hij zich vandaag waarschijnlijk pas realise ren. Zijn kopbal in de blessuretijd bezorgde FC Utrecht voor het eerst in haar bestaan de nationale voetbalbeker. Terwijl de spelers van tegenstander Helmond Sport één voor één machteloos als rietjes knakten bij zoveel ontstel tenis, en uitgeteld op de grasmat lagen, ontbrand de binnen en buiten het veld een niet te beschrij ven vreugde. Eigenlijk verdiende FC Utrecht de overwinning van 1-0 in de 63e finale van de strijd om de KNVB-beker niet. Daarvoor bood Helmond Sport de favoriet te goed tegenstand. Iedereen hield al rekening met een replay, wat de juiste verhoudingen had weergege ven. Echter, de dit seizoen pas tot Utrechts hoofdmacht toe getreden spits Van Loen be sliste op een alles of niets voorzét van Frans Adelaar an ders. De matchwinnaar: „Alles wat ik nog kon, legde ik in die kopbal". Jan Brouwer, coach van de Helmondse eerste-divisieclub: „Een herhaling was verdiend FC Utrecht is blij met de eerste bekerwinst in haar bestaan. Ton Duchatinier, Ton de Kruyk, trainer Nol de Ruiter en doelman Jan Willem van Ede kunnen hun vreugde niet voor ons geweest. Ik ben te leurgesteld. Ik voelde me voor de wedstrijd trouwens al geno men, want op neutraal terrein hadden wij meer kans gehad. Dan laat de scheidsrechter (Piet Bosman, red.) ook nog drie, vier minuten blessuretijd spelen. Dat was niet terecht. Eén minuut was tot daaraan toe geweest. Nee, ik stap niet meer naar het bestuur om me te beklagen over het spelen van de bekerfinale in Utrecht. Ik stap morgenvroeg op het vliegtuig voor vakantie. Ik zeg wel: één keer in je carrière pak je de beker, maar van avond is het ons zo uit handen genomen". Weg was Brouwer, die zijn col lega Nol de Ruiter even ver derop zag feesten. De coach van FC Utrecht, in zijn eerste jaar als eredivisietrainer na 14 jaar in de eerste divisie de scepter te hebben gezwaaid di rect al succes hebbend, reali seerde zich tussen de slokken champagne maar al te goed, dat zijn ploeg door het oog van de naald was gekropen. De Ruiter, in een door de regen, champagne en douchewater nat pak: „Ik vond Helmond Sport klasse spelen. Eigenlijk was een gelijk spel ook ver diend geweest. We wisten dat er op één helft zou worden ge speeld en dat Helmond Sport zou loeren op de counter. Niet te geloven, dat het toch nog gelukt is. Ik stierf duizend do den. Ik werd ook steeds ang stiger, want als je er in de laat ste tien minuten één tegen- krijgt, kun je het vergeten. Als een doelpunt lang uitblijft, zie je vaak dat de bal aan de an dere kant het doel ingaat. Er is lang gepraat over dat wij het niet gemakkelijk zouden krij gen. Dat wist ik ook. We moesten het spel maken, wat niet lukte. Ik ben blij dat het zo goed is afgelopen. Ja, het was net zo'n wedstrijd als PSV-FC Utrecht, maar voor ons dan andersom. Je zag Hel mond Sport ook groeien zon der dat het met grove midde len gebeurde". Niet fraai Hard was de bekerfinale in derdaad niet, en Piet Bosman hield de kaarten in zijn af- scheidswedstrijd van het be taalde voetbal op zak. Er werd wel, zoals het natuurlijk ook hoort in een cupstrijd, op het scherpst van de snede ge speeld. Fraai was de eindstrijd overigens niet. Pompen of ver zuipen luidde het devies van FC Utrecht en het met twee spitsen acterende Helmond Sport was er alles aan gelegen zo lang mogelijk een tegentref fer uit te stellen. Dat lukte de nummer dertien van de eerste divisie wonder wel. Helmond maakte zelfs een rustiger indruk, dan het door de zenuwen verkrampte FC Utrècht. De „thuisclub" was met de late treffer van Van Loen dus wel erg fortuin lijk. Dit betekent, dat FC Utrecht volgend seizoen voor de derde keer in haar bestaan Europees bekervoetbal mag spelen. De eerste ronde in het toernooi van de bekerwin naars zullen de Domstedelin- gen echter geheel buitenshuis moeten afwerken, omdat er nog een straf loopt. Nog steeds moet er namelijk één thuis duel in Europees verband op 150 kilometer van het eigen stadion worden gespeeld in verband met de ongeregeldhe den destijds in Arnhem bij FC Utrecht-Hamburger SV. Voorzitter Aalbers gaat in De latere matchwinnaar John van Loen vecht een luchtduel met doelman Wim van der Meijden van Helmond Sport. overleg met bondsvoorzitter Van Marie, die de KNVB-be ker aan aanvoerder Du Chate- nier overhandigde, proberen de straf ongedaan te maken. De door emoties, regen en kos telijk vocht ook doorweekte Aalbers: „Eerst gaan we schriftelijk proberen van de resterende straf af te komen. Daarna gaan we op 3 juli, één dag voor de loting voor de Eu ropa Cups, naar Genève om te bekijken wat er te bereiken valt. Ik ben van nature geen pessimist, hoewel door de ge beurtenissen in Brussel onze kansen een heel stuk kleiner zijn geworden. Mocht de I gehandhaafd blijven, danl onze voorkeur in de e ronde uit naar een stadie het zuiden van het land] daar onze thuiswedstrijdl spelen". FC Utrecht-Helmond Sport 1-1 Van Loen 1-0. Scheidsrechter:" man. Toeschouwers: 18.000. FC Utrecht: Van Ede; Plomp, Duchatinier en 1 Wouters, Adelaar en Godee| Kruijk); Van Loen, Beukers man) en Van der Hooft. Helmond Sport: Van der Mei Meeuwsen, Teuben, Stokman ei] Gestel; Edelbloedt, Van der J Nelemans en Vincent; Van (Keizer) en Van Tilburg). DIPPACH Jan Raas heeft zijn eerste succes als ploegleider in de knip. Gisteren won zijn pupil Adri van der Poel de eer ste etappe van de open Ronde van Luxemburg. De Nederlandse wieler- prof nam in de rit over 158 kilometer van Luxem burg naar Dippach de lei derstrui over van de Fransman Lavainne. Van der Poel, dit jaar tweede bij de wereldtitelstrijd veldrijden, won in Dip- {>ach de sprint van het pe- oton voor de Fransman Wojtinek. Van Poppel werd vierde. In het alge meen klassement bezetten de tweede-jaarsprofs Jelle Nijdam en Teun van Vliet de posities direct achter Van der Poel. Moser Francesco Moser heeft gisteen in de negentiende etappe van de Ronde van Italië een klein deel van zijn achterstand op de rose-truidrager Bernard Hi- nault goedgemaakt. Welgeteld twintig seconden bonificatie verdiende de voornaamste achtervolger van Hinault door de sprint van een leidende groep van vijftig te winnen na de langste, maar zeker niet de zwaarste rit van de Giro. In de hellende straten van San Vin- cenzo bleek Moser over de meeste macht in de benen te beschikken. Hinault, de dag begonnen met een voorsprong van 1,35, kon niet meer volgen toen de we relduurrecordhouder op de laatste driehonderd meter ex tra aanzette. Slechts Johan van der Velde, vol moraal met de paarse trui van het punten klassement om de schouders, kon het tempo volgen. De in Italiaanse dienst rijdende Francesco Moser wint in San Vincent. Johan van der Velde wordt op eerbiedige afstand tweede. Westbrabander rolde tevreden blikkend als tweede over de meet. Zijn positie in het klas sement der „topscorers" was weer versterkt. Voor Moser, vorig jaar naar de winst gemanoeuvreerd ten koste van Fignon, resten nog drie dagen om zijn tweede zege in de Giro te bewerkstel ligen. De afsluitende tijdrit tussen Genua en Luxques over 48 kilometer biedt beiden per spectief. Vorig jaar pakte Mo ser in de slotrit tegen het hor loge de leiderstrui. Hinault toonde zich in deze Ronde echter uitermate sterk in de tijdritten. GRONINGEN FC Gronin gen heeft gisteren zijn vierde aankoop van de transferperio de gedaan. Na de Spartanen Van den Berg en De Wolf en de Ajacied Jacques Storm werd aanvaller Edwin Bakker van Willem II aangetrokken. Bakker, afkomstig van Ajax, heeft een driejarig contract ge tekend. Willem II, dat Bakker vorig jaar met Haatrecht en Wilson van Ajax had gehuurd, krijgt het geld van de transfersom overgemaakt. Ajax heeft aan het einde van de competitie geen gebruik gemaakt van de clausule in de huurovereen komst met de Tilburgse eerste- divisieclub om Bakker naar Amsterdam terug te roepen. De spits werd daardoor eigen dom van Willem II. Adri van Kraay speelt de ko mende twee seizoenen bij NAC. De oud-international speelde in het afgelopen sei zoen bij FC Basel. Daarvoor was hij actief voor het Belgi sche Waterschei en PSV. Wageningen heeft Ejo Elburg (22) gecontracteerd als nieuwe doelman. Elburg, tot nu toe re serve-keeper bij De Graaf schap, is de vervanger van de gestopte Peter Heemskerk. Wilfried Brookhuis heeft zijn contract als doelman van De Graafschap met één jaar ver lengd. De 38-jarige doelman Jan Rui ter (FC Antwerp) maakt ge bruik van zijn vrije transfer en zal hoogstwaarschijnlijk trai ner worden van de Belgische amateurclub Ternat. Niet uit gesloten is, dat hij daar ook nog in het doel zal staan. technisch manager van PS Kraay krijgt in die functie voor drie jaar de leiding over het totale technische gebeuren bij PSV, inclusief de jeugdo pleiding en de scouting. Jan Eindhoven heeft een kandi daat gevonden voor de „be smet" verklaarde trainersposi tie. Als de zaak met de voortij dig weggestuurde Ad Versluys naar behoren geregeld is, komt de training en coaching van de eerste-divisieclub in handen van Jo Jansen. De 47-jarige oefenmeester werkte jarenlang bij NAC, maar was de laatste twee seizoenen wer keloos. Pleun Strik, de oud-in ternational van PSV eh NEC, is door Eindhoven aangesteld als technisch directeur. Ook Nederlandse toernooien zonder Engelse teams ZÜRICH De internatio nale voetbalfederatie (FIFA) heeft besloten alle Engelse ploegen voor on bepaalde tijd uit te sluiten van internationale compe tities en wedstrijden. Die straf, genomen naar aan leiding van het drama rond de Europa-Cupfinale Liverpool-Juventus in Brussel, geldt niet voor het nationale voetbalelftal van Engeland. De FIFA heeft de straf van de UEFA overgenomen. De uitsluiting van de Engelse clubs betreft iedere interna tionale activiteit. Behalve de officiële competities worden ook de vriendschappelijke wedstrijden en toernooien met een officieel of inoffi cieel karakter getroffen door de maatregel. De straf geldt niet de amateurs en de jeugdvoetballers. De uitsluiting van Engelse clubs voor vriendschappelij ke ontmoetingen treft in Ne derland het Rotterdam-toer nooi en het Amsterdam 710-toernooi. In het Feye- noord-toernoöi van 2 en 4 augustus zou Nottingham Fo rest aantreden. Voor het in ternationale toernooi van Amsterdam had organisator Jack van Zanten Tottenham Hotspur gecontracteerd. Protest De Engelse bond, FA, heeft inmiddels protest aangete kend tegen de beslissing van de FIFA, die door de Britse regering als begrijpelijk en gerechtvaardigd werd aange merkt. Ted Croker, de alge meen secretaris, liet weten niet van plan te zijn ten ge volge van de direct ingaande maatregel alle Engelse clubs naar het eiland terug te roe pen. West Ham United, dat in Japan een tournee af werkt, werd niet verwittigd door de FA. Na het besluit van de UEFA Engelse clubs te weren uit de Europese bekercompetities werd de financiële schade geraamd op één a twee mil joen pond sterling (vijf a tien miljoen gulden). De voorlopi- fe beslissing van de FIFA omt zo hard aan, dat ken ners zich nog niet aan een becijfering durven wijden. LEVERKUSEN Het Neder lands basketbalteam heeft gis teravond tijdens de tweede dag van het toernooi om het Euro pees kampioenschap, vrijwel definitief zijn plaats tussen de kleintjes ingenomen. De ne derlaag tegen Bulgarije, 90-103 (32-52), maakt het bereiken van de eindronde door een plaats bij de beste vier van de groep tot een praktische on mogelijkheid. In Leverkusen is met Nederland alleen nog Israël zonder overwinning. De Israëli's draafden zichzelf op nieuw voorbij en verloren na een voorsprong van twintig punten met één punt (92-93) verschil van Tsjechoslowakije. Italië, dat West-Duitsland be dwong, zonder maar één mo ment in gevaar te zijn geweest (94-79), en Bulgarije wonnen twee keer. maakt door: Esajas (8), Schilp (11). Waard (11). Esvcldt (21), Van der Schaaf (2), Franken (5), Van de La- gemaat (7), Kuipers (17), Van Noord (4) en Van Essen (4). De punten voor Bulgarije kwamen van Kojev (4), Atanas Kolev (2), Jor- klan Kolev (2), Bartsjovski (6), Jevti- mov (10), Vezenkov (7), Tzenov (11), Mladenov (17), Antov (23), Jonov (3), Gloetsjkov (7) en Amjorkov (11). Van Noord (13) en Schilp trachten namens Oranje de Bulgaar Gloetsjkov van scoren af te houden. PARIJS De finale van het damesenkelspel bij de open Franse tenniskampioenschap pen heeft dezelfde bezetting als de eindstrijd van dertien voorgaande Grand-Slamtoer- nooien: Martina Navratilova tegen Chris Evert-Lloyd. Tien jaar geleden stonden beide speelsters in Parijs ook al te genover elkaar, toen won Evert. De laatste keer was vo rig jaar, toen Navratilova zich de sterkste toonde. Voor titelhoudster Navratilova verliep de halve eindstrijd minder gladjes dan voor Evert, die in de vijftienjarige Argen tijnse Gabriëla Sabatini een door de omstandigheden geïn timideerde tegenstandster trof (6-4, 6-1). Navratilova zelf won met 6-4, 6-4 van Claudia Kohde-Kilsch en imponeerde minder dan doorgaans het geval is. Dat kwam hoofdzakelijk door de spelopvatting van de als ze vende geplaatste Westduitse, die het spel speelde, zoals Na vratilova dat zelf het liefst doet: serveren, oplopen en af maken. Na een achterstand van 3-0 werkte dat wonder wel. Tot driemaal toe door brak ze de opslag van Navrati lova en de totale tijdsduur van de partij (één uur en achttien minuten) betekende voor de titelhoudster een niet voorzien oponthoud. De partij van Evert duurde twee minuten korter dan de voorgaande halve finale. De dertigjarige Amerikaanse stond tegen haar half zo oude tegenstandster al op een voor sprong van 5-1, toen de Argen tijnse er enigszins in slaagde de zenuwen van zich af te werpen. Het werd 5-4, waarna Evert de set uitserveerde. In het vervolg gunde ze de win nares van het jeugdtoernooi van vorig jaar weinig meer. Het einde kwam, toen de Ar gentijnse een hoge backhand uitsloeg. Het boe-geroep gold het arbitrale dertiental, dat er in slaagde enkele onbegrijpe lijke beslissingen te nemen. sportuitslagen BASKETBAL EK in West-Duitsland Groep A in Karlsruhe: Sovjet-tl Roemenië 100-85; Spanje-p 99-97; Frankrijk-Joegoslavië 89-' Stand: 1. Joegoslavië 2-4 (209C 2. Sovjet-Unie 2-4 (218-188); 3.Ü menië 2-3 (168-170); 4. Spanjfc (182-196); 5. Polen 2-2 (167-18T Frankrijk 2-2 (192-228). C Groep B in Leverkusen: Italië -1) NC -Duitsland 94-79; Tsjecho-Slowat QO Israël 93-92; Bulgarije-Nedejk 103-90. J1?®' Stand 1. Italië 2-4 (176-159); 2>-«0 garije 2-4 (181-162); 3. West-Bjechi land 2-3 (183-173); 4. Tsjecho-Sfen 11 kije 2-3 (173-174); 5. Israëlnnp (164-171); 6. Nederland a7 (169-207). Beft terï tennis ander Open Franse kamploenschapp^del Roland Garros (Parijs) u Damesenkolspel, halve finales:' Navratilova (VSt)-Kohde (WDI)I 6-4; Evert-Lloyd (VSt)-Sabatini DS 6-4, 6-1. j) Jol Gemengd dubbelspel, kwartfii£py Günthardt/Navratilova (Zwi/VSt)jr n_ /Sukova (Tsj) 6-4, 7-6 uo Halve finales: Smlth/Gorfne (VSt/Por)-Tanvier/Bauer (Fraeeft e 6-7 (6-8). 6-4. 6-4. Bn. d Herendubbelspel, halve finale^" monsson/Glickstein (Zwe/lsi®ar 0 berg/Jarryd (Zwe) 6-3, 6-4, 6-lBrah mondson/Warwick (Aus)-Nysfet Co /Wilander (Zwe) 6-4, 6-1, 7-5. j) Qe Halve finales: Gonzales/£_llw (Par/VSt)-Bauer/Tanvier (VSr*.uw 6-7, 6-4. 6-4. Brie. 5 CD I Jongens enkelspel, kwartfinalqugds Pistolesi (lta-1)-Davln (Arg-7) 7-5L* y, Izaga (Per)-Allgardh (Zwe) 6-3," Muster (Oos)-Bloom (Isr) 6-2, 6-|q§ Jongens dubbelspel, tweede rSf Brice/Van Eekeren (GBr£~01 bSaacks/Schapiro (ZAf) 6-3, 3-6|CRV Bffl Meisjes dubbelspel, kwartfinjiiw Driehuis/Witvoet (Ned)-Mesji/MiL,.£r_ kaia (Sov) 6-1, 8-4; Holikova/Zr' 'Kn kova (Tsj)-Ketelaar/Schilder Pne 1 6-1.6-4. erlore lerkt WIELRENNEN fin Oi Negentiende etappe Ronde vatoetei lië (van Domodossola r conzo over 247 kilometer): 1. (Ita) 6.28.28 (excl. 20 sec. tljdvet ding) - moyenne 38.149 km/u; 2r der Velde z.t. (15 sec.); 3. Chlof (Ita) z.t. (10 sec.); 4. Saronnl (Itai (5 sec.); 5. Volpl (Ita); 6. Wilson <r 7. Beccia (Ita); 8. Ricco (Ita); 9. ni (Ita); 10. Bomblnl (Ita); 11. HP (Fra); 12. Zadrobllek (Oos); 13. r ni (Ita); 14. Baronchelll (Ita); 15.1 Ier (Zwi); 16. Camarillo (Spa)K Maccali (Ita); 18. Lemond (VStjl eer Continl (Ita); 20. tmboden (Zwi) va^ Algemeen klassement: 1. (Fra) 97:29.02; 2. Moser (Ita) op «at 3. Lemond (VSt) op 2.33; 4. Blaken chelli (Ita) op 4.02; 5. Prim (Zwi 4.04; 6. Continl (Ita) op 4 Chioccioli (Ita) op 4.43; 8. (Aus) op 4.55; 9. Lejarreta (SpaH 10. Volpl (Ita) op 6.02; 25. Vaif Velde (Ned) op 21.26. leek ënut Eerste etappe open Ronde vaL^g xemburg (van Luxemburg naar,. pach over 158 kilometer): 1. VaWn v.r" Poel (Ned) 4.01.24; 2. Wojtinek Hie 3. Müller (WDI/ama); 4. Van Penrubl (Ned); 5. Guay (Fra); 6. Tackaertkor 7. Leo van Vliet (Ned); 8. Joholj|jtair 9. Verhoeven (Ned); 10. Nijdam fV,air' 12. Hanegraaf (Ned); 17. PeetersPluur< Algemeen klassement: 1. Poel 4.04.37; 2. Nijdam (Ned) of 3. Teun van Vliet (Ned) up 0.02; valnne (Fra) op 0,03; 5. Verh.. (Ned) op 0,04; 6. Kreuzlger (Ts|£'5^ op 0,06; 7. Guay en Charles A (Fra) op 0.07; 9. Peeters (Bel) e tor Schraner (Zwi) op 0,08; 16. graal op 0,10; 18. Ducrot (Ned)T

Leidse Courant | 1985 | | pagina 10