Zege Anderson kwestie van enkele seconden SAMARANCH PRUST OLYMPISCHE BEWEGING ■hw. Laatste kans Jimmy Connors sportuitslagen keven Rooks ziet eerste plaats aan zich voorbijgaan .onder Kraay enige kandidaat ÜgfÓRT" £eicUc6otrumt DINSDAG 4 JUNI 198S PAGINA 9 Jrankverbod bij —joksgevecht gi voetbalstadion DNDEN Tijdens het boksgevecht om de ereldtitel vedergewicht (WBA-versie) in een D's tetbalstadion in Londen zullen geen alcohol- judende dranken worden verkocht. Het is jn »or het eerst in de geschiedenis van de Britse iksbond (BBBC), dat een dergelijke maatregel afgekondigd. De BBBC deed dat naar aanlei- ng van de bloedige rellen rond de Europa- fupfinale Liverpool-Juventus in Brussel, die mensen het leven kostte. Het titelgevecht ssen de Panamees Pedroza en de Brit McGui- n wordt zaterdag in het voetbalstadion van «eens Park Rangers gehouden. De organisatie irwacht 25.000 toeschouwers. Sinds 1980 t>rdt drank bij bokswedstrijden van de BBBC jerigens verkocht in plastic bekers. Schimmel zegt Oranje vaarwel WOERDEN Jacqueline Schimmel van Orion (23) kan door een vaste betrekking niet meer voldoende tijd vrijmaken voor de nationale damesvolley- balploeg. De 106-voudige interna tional is dan ook niet meegereisd naar Japan. Bondscoach Peter Murphy heeft in haar plaats Bi- anca Hooymans (eveneens Orion) meegenomen. Bert Goedkoop (Martinus) behoort niet meer tot de selektie van het Nederlands herenteam. De 29-jarige aanval ler speelde 131 keer voor Oranje. Ook Goedkoop werd vervangen door een clubgenoot: Pieter-Jan Leeuwerink. BERLIJN De Oostduitse president Erich Ho- necker heeft gisteren de vergadering van het IOC in Oost-Berlijn geopend, waarop twaalf steden de gelegenheid krijgen hun kandidatuur voor het organiseren van de Olympische Zo mer- en Winterspelen van 1992 toe te lichten. Het is de eerste keer sinds de Zomerspelen van 1980 dat het IOC vergadert in een Oostblok land. IOC-voorzitter Samaranch noemde het feit dat er in Oost-Berlijn werd vergaderd, van symbo lische betekenis. Volgens hem is het grote aan tal kandidaten voor de organisatie van de spe len in 1992 het bewijs van de kracht, de vitali teit, de hoop en het vertrouwen in de toekomst die de olympische beweging kenmerken. De definititieve beslissing over de plaats waar de Spelen in 1992 worden gehouden valt op de jaarvergadering van het IOC in oktober 1986. Overigens wordt momenteel met het Franse lid van het IOC-bestuur en directeur, Monique Berlioux, onderhandeld over een voortijdig verbreken van haar contract. Een aantal be stuursleden zou bezwaar hebben tegen de voortzetting van haar bestuursfunctie, omdat ze te veel de Franse belangen zou proberen te be hartigen. Sportwereld Boksen John van Elteren is de nieuwe Beneluxkampioen boksen in het middenge wicht. De 26-jarige Van Elteren won giste ren in Valkenburg van de titelhouder, Frank Decaestecker uit België. DeCaestec- ker gaf in de vierde ronde wegens een hoofdwond op. Motorsport Hans Spaan is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. De Neder lands kampioen in de 80cc-klasse ligt met een gebroken heup in het Rode Kruis-zie- kenhuis van Beverwijk. Spaan ging bij de training voor de GP van Italië op het circuit van Mugello onderuit. Zweefvliegen Kees Musters (Alphen aan den Rijn) heeft de 236 kilometer lange drie- hoeksvlucht in het kader van de nationale titelstrijd op zijn naam gebracht. Musters be reikte een gemiddelde snelheid van 82,63 kilometer per uur. Beenhakker nu vaste bondscoach ZEIST Leo Beenhakker tekende vanmiddag in Zeist het contract, dat hem tot juli 1986 als bondscoach aan de KNVB bindt. De voetbal bond heeft hiervoor wel het contract, dat Beenhakker had met (de sponsor) van eredivisieclub Volendam (volgend seizoen eerste-divi sieclub) afkopen. In februari werd Beenhakker aange steld als bondscoach ad inte rim vanwege de toen tijde lijk uitgeschakelde bonds- manager, Rinus Michels. flTCGNON Steven )oks, de grilligste wie- rhoop van Nederland, is lor zijn ploeggenoot Phil nderson van zijn eerste vote zege in een etappe- N 'lers gehouden. In de af- xiitende tijdrit van de e Dauphiné Libéré ging x ,nderson de 24-jarige N Dordhollander met ruim s ,>rschil voorbij. Rooks, z Nsrk in de Franse Alpen, ist tussen Orange en \irignon zijn achterstand .in drie seconden op de r! is K3f*!'anse ranglijstaanvoer- »r Bazzo goed te maken; |Ni was zes tellen sneller. I? op 43 seconden achter and loerende Anderson ihter daverde op gerui- "e afstand van winnaar ^^>che (42.53) naar de (zes- tijd van 44.08, maar &fst één minuut en zeven conden beter dan de >rrichting van de als ïertiende finishende Doks. e een-twee in de Dauphiné wam overigens van een feetal, dat volgend jaar de DSt-trein mogelijk inruilt >or andere professionele wie rstallen. De spectaculaire nderson, de meest constante nner uit het klassieke voor- izoen, staat in de belangstel- ng van kapitaalkrachtige Ita- panse en Franse ploegen. de slotdag van de Dauphi- I Libéré was de overwinning de ochtend-etappe over 107 lometer voor de Belgische rinter Van Brabant. De Ierse ecialist Roche won met ermacht de tijdrit. Roche, de .nnaar van Parijs-Nice, nam ina een minuut voorsprong zijn collega-tijdrijder Oos- rbosch, die als derde en beste ïderlander werd geklas- erd. Giro De aanval, die Gianbattista Baronchelli en Silvano Contini in de Ronde van Italië onder namen, heeft geen al te scha delijke gevolgen gehad voor de positie van Bernard Hi- nault. De tweevoudige win naar van de Ronde van Frankrijk behield ook na de zeventiende etappe van de rose leiderstrui. Bijna tien mi nuten voor de hoofdmacht met Hinault boekte de Zwitser Da niel Gisiger ritwinst. Gisiger zag in de 243 kilometer lange etappe zijn kans vrij. Al dertig kilometer na de start in Cecina nam de Zwitser de be nen. Gisiger, die rijdt als een uurwerk, kreeg negen colle ga's mee. Op de streep in Mo dena had Gisiger nog slechts af te rekenen met Giovanni Mantoviani. In het algemeen klassement ik» w De Australiër Phil Anderson zwaait hier triomfantelijk na zijn eindzege in de Dauphiné Libéré. LiebregtS in rapport: pleidooi voor gastrennersvereniging SCHIJNDEL Piet Liebregts zal binnenkort een rapport bij de KNWU deponeren, waarin hij pleit voor een rol als gastrenners- verening van de wielrenunie. „Met een geldschieter van ander half miljoen moet dat tot de mogelijkheden behoren", vindt hij. De na een meningsverschil over zijn positie in de volgerskara vaan in Olympia's Ronde van Nederland teruggekeerde bonds coach ziet dat als de enige manier om het vaderlandse amateur- wielrennen opnieuw in het zadel te helpen. heeft Hinualt nu een voor sprong van 1.35 op Francesco Moser, de winnaar van vorig jaar. Derde is Lemond, de we reldkampioen van twee jaar geleden. Lemond staat op 2.33. Van der Velde, 28e op ruim twintig minuten, is de beste Nederlander. Na drie dagen van betrekkelij ke rust ontbrandde gisteren de strijd weer volop in Olympia's Ronde. Voor het eerst was er sprake van een serieuze aan val op de leiderstrui van John Talen. Averij liep Talen niet op, omdat kort voor de finish- plaats Schijndel een ontsnap pingspoging van een vijftal, onder wie drie renners uit de Sovjet-Unie, ongedaan werd gemaakt. Talen mocht gisteren opnieuw een oranje trui afha len, maar wel een waar een smetje aan kleefde. Alleen dapk zij een combine tussen zijn ploeg (Van Aarle) en Con corde werd Talen niet van zijn troon gestoten. De aanval van de drie Sovjets, Tammesalu als Talens' groot ste concurrent, werd na een lange achtervolging geneutra liseerd, omdat Concorde van harte meewerkte. Toen de groep was achterhaald mocht Concorde van Van Aarle als beloning de etappezege incas seren. In de drie plaatselijke omlopen in Schijndel werd Gerard Schipper gelegenheid gegeven om te ontsnappen en vervolgens werd al het moge lijke gedaan om de andere ploegen te beletten achter Schipper aan te gaan. Beide ploegen schuwden daarbij het betere cowboywerk niet. Met veel duw- en trekwerk werd de ontsnapping van Schipper verdedigd. De combine sorteerde geen ef fect, met name doordat Bata- vus de blokkade wist te door breken. Het gevolg was een massasprint met voor de derde keer de Belg Willem Arras als winnaar. In ochtenduren had Erik Breukink de klimtijdrit op de Cauberg bij Valkenbuerg op zijn naam gebracht. Motorcoureurs willen onderzoek circuit Francorchamps ?A Opgeschrikt door de gelasting van de formule 1 rand Prix op Francorchamps ïbben de motorcoureurs bij onde van rijdersvertegen- Dordiger Martin Wimmer om n uitvoerig onderzoek naar tt wegdek van het Belgische circuit gevraagd. Op 7" juli, acht dagen na de TT van As sen, dienen 's werelds beste motorcoureurs op de omstre den omloop in de Ardennen te racen om de Grote Prijzen van België. Nog deze week zal de interna tionale motorsportfederatie (FIM) zich met de kwestie van het slecht hechtende asfalt van Francorchamps bezig houden. De Belgische bond is van plan ruim vóór de Grand Prix te stritten te houden op het cir cuit. In het uiterste geval, wanneer een ordelijke race niet gewaarborgd kan worden, zal een poging worden ge waagd de Grote Prijs van Bel gië op het circuit van Zolder te houden. Afscheid Piet Schrijvers nam gisteravond afscheid als actief doelman. De bonkige 48-voudige international deed dit in een wed strijd tussen zijn huidige club PEC Zwolle, waar hij assistent trainer wordt, en een All Star-team. Eén van de sterren was Frank Rijkaard, die zijn vroegere ploeggenoot van Ajax op de schouders tilde van het veld droeg. Tips voor Duindigt WASSENAAR Duindigt begint in de maanden juni, juli en augustus de rennen en draverijen op de woens dagmiddag om 16.00 uur in plaats van zoals gebruikelijk op de woens dag om 14.00 uur. Het programma van morgen bestaat uit negen drave rijen en twee rennen. Onze tips voor deze meeting luiden. „Wat moet ik zeggen na een dergelijk drama? Voor mij betekent voetbal vreugde, le ven. Niet dood. Als je zoiets moet meemaken, krijg je de neiging om er onmiddellijk mee te stoppen. Want ik ben er heilig van overtuigd dat het de Engelsen, de mensen van Liverpool, zijn die dit al les op hun geweten hebben. En dan te bedenken dat die lui zich supporters noemen. Voor de wedstrijd wisten wij precies wat zich afspeelde. Ik was er tegen om te spelen. Maar wij zijn profs en moe ten onder alle omstandighe den kunnen functioneren. Zelfs als we er met onze ge dachten helemaal niet bij znn". (Doelman Bruce Grobbe- laar van Liverpool in het Algemeen Dagblad) „En Amsterdam? De vooral naar de kritische bevolking toe gehanteerde formule „So bere Spelen" is inmiddels een dijenkletser van de eerste orde. Het NOC mikt op uit straling van Nederland in de wereld: een sterke munt, geen hoge inflatie, een sta biele politiek, weinig maat schappelijke tegenstellingen, ultra-moderne communicatie en meer van die fraaie ver hevenheden. Voor de Neder landse officials is het dan wel zaak de kranten weg te mof felen, die integer berichten over rellen tijdens het Paus bezoek, het harde optreden van de Amsterdamse politie tegen boe-roepers omdat een Duitser een krans legt bij het Nationale Monument en an dere blijken van al dan niet gerechtvaardigde onrust. Wat jammer ook, dat het nieuwe Olympische stadion wordt febouwd in een wijk, waar- een de Amsterdamse politie de Zeedijk-junks juist heeft verkast". (Redacteur Johan Wolden- dorp in Trouw) „Ik mocht de race (Grand- Prix formule 1 van België op Francorchamps, red.) niet la ten doorgaan. In de officiële training op vrijdag brokkelde het nieuwe wegdek op ver schillende plekken volledig af. Dat herstellen hebben de organisatoren 's nachts ge daan, maar zij deden dat met een vier centimeter dikke laag, ja, van geloof ik olie en zand. Zaterdag kon je het spul er zo met je vinger uitle pelen. 's Middags heeft de or ganisatie toen nog Jan Lam mere en consorten met hun Renaults V6 Alpine turbo de baan opgestuurd om te kijken of het spul harder was ge worden. Ik vond dat schan delijk. Die rijders werden ge woon als proefkonijn ge bruikt. Stel dat ik gezegd had, nou probeer het zondag Bruce Grobbelaar: „Voetbal is vreugde, niet dood". maar eens. Dan hadden we de race wellicht na een rond je moeten laten afvlaggen en dan haden we die honderd duizend mensen op de tribu ne naar huis moeten sturen. Wat gebeurt er dan? Dan zit ik hier wellicht met een tweede Heizel-stadion. Daar heb ik voor gepast". FIS A-sportcommissarls John Corsmit In de Haag- sche Courant) „Dat het Engelse voetbal zich nu op vrijwillige basis (an dere was men er trouwens wel toe gedwongen) een jaar tje uit het Europese voetbal terugtrekt, heeft niets te be tekenen. Denkt men soms dat men de raddraaiers in twaalf maanden geheel kan bijscholen om ze vervolgens als keurige kostschooljongens weer aan het continent te kunnen presenteren? Na tuurlijk niet. De uitsluiting zal veel eerder nog een ge heel ander effect krijgen. De agressiviteit moet nu geheel in eigen huis worden botge vierd, zodat er volgend sei zoen wel weer een paar sta dionnetjes op het eiland ver bouwd zullen worden. Nou ja, men houdt de vuile was op die manier in ieder geval binnen". (Nico van der Zwet Sloten maker in De Telegraaf) „Ik speel geen hockey met een stokkie. Volgens Louis Davids is dat een boffie. En inderdaad, ik begrijp niet wat leuk is aan tweemaal 35 mi nuten diep gebukt gaan. Mis schien vormt het een tegen wicht voor degenen die bui ten het veld gewoonlijk de kop in de hoogte en de neus in de wind houden (Jean Louis Pisuisse). Mens durf te leven!" Tweede-Kamervoorzitter Dick Dolman in jubileum boek hockeyclub Bloemen- daal) „Als ik niet in 1942 was ge royeerd wegens wanbetaling had ik nu het hockey ver vloekt in plaats van het scha ken. Het gaat erom welke sport men langer kan beoefe nen. Mijn zwager van 47 is duidelijk hockeyveteraan, terwijl Euwe pas op zijn 78e achteruit ging in schaken. Men had mij voor het scha ken moeten royeren. Dan had ik nu als hockeyer mijn toekomst achter mij gehad' (Schaker Jan Hein Donner in jubileumboek hockey club Bloem endaal) Jan-Hein Donner: geroyeerd als hockeyer. „Ik wil gewoon zien of zo'n „running weekeinde" kans van slagen heeft. Daarom dienden er geen drempels te zijn. Het moest voor iedereen te betalen zijn. Sterker nog, wanneer er een arme drom mel naar mij toe was geko men zonder een cent op zak, had-ie gratis mee mogen doen. Het is zo goed wat hier (het eerste running weekein de in Slagharen, red.) ge beurt. Hier ontmoeten de top en de breedte elkaar. Daar gaat weer een stimulerende werking van uit. Het resul taat loont de inspanningen. Met lezingen in het land be reik je nog niet de helft van het rendement dat nu ge boekt wordt. Alles wat theo retisch onderwezen is, wordt vervolgens in de praktijk ge toetst". (Wim Verhoorn, assistent- trainlnscoördlnator atle- tiekbond, in het Algemeen Dagblad) EINDHOVEN Hans Kraay is de enige kan didaat voor de nieuwe functie van technisch manager bij PSV. Dit verklaarde Kees Ploegsma, algemeen ma nager van de Eindhoven- se eredivisieclub gister avond. PSV besloot giste ren de nieuwe functie in het leven te roepen. De tegenvallende resultaten in de tweede helft van het afgelopen voetbalsei zoen werden voor een goed deel toegeschreven aan de structuur van de club. Het is de bedoeling, dat de technisch manager zo snel mogelijk in dienst treedt. De technisch manager krijgt de hoofdverant woordelijkheid voor het eerste elftal, de opleiding en scouting bij PSV. Ploegsma: „Het gehele voetbalbeleid van de club dus". De huidige techni sche staf is onmiddellijk op de hoogte gebracht van de beslissing. Trai ner-coach Jan Reker zal het voetbaljaar 1985/86 ondergeschikt zijn aan de nieuwe manager. PARIJS Afgezien van de open Franse titel heeft Jimmy Connors in zijn loopbaan alle Grand Slam-toernooien gewon nen. Als weinig anderen beseft de inmiddels 32-ja- rige Amerikaan, dat de editie van 1985 waar schijnlijk zijn laatste kans is om Roland Garros ein delijk op zijn naam te brengen. De internationa le tenniswereld is verge ven van aanstormende Zweden, die het door gaans op gravel goed doen en erg veel jonger wordt de Amerikaan er niet op. Het pad, dat Connors - die liet weten dat dit wel eens zijn laatste optreden in Parijs kan zijn - te gaan heeft, is nog lang. Via een overwinning op de Italiaanse belofte Francesco Cancellotti baande hij zich een weg naar de laatste acht. De Newyorker bevindt zich in het gezelschap van zijn stadgenoot John McEnroe, maar ontmoet deze niet eerder dan zondag in de finale. Als het zo ver komt natuurlijk, want eerst dient te worden afgerekend met Ste fan Edberg, een van die Zwe den en waarschijnlijk met Ivan Lendl, die door de orga nisatoren als tweede is ge plaatst. Een werkelijke kans heeft Cancellotti tegen Connors niet gehad. Weliswaar verloor de Amerikaan de eerste set, maar daarna maakte hij korte met ten met Cancellotti. Lendl le verde degelijk werk af door de Amerikaan Aaron Krickstein in drie sets en minder dan twee uur terug te wijzen. Mar tina Navratilova is al een stap je verder. In twee sets plaatste de schier onaantastbare Ame rikaanse zich door een zege op de Italiaanse Anna Maria Cec- chini voor de halve eindstrijd. Jimmy Connors had tegen Cancellotti ook nog tijd voor een grap. Hij klom naar de plaats van de umpire om op gelijk niveau te praten over een bal die al dan uit „uit" was gegaan. TENNIS Open Franse kampioenschappen op Roland Garroa (Pari)s) Kwartfinales dames enkelspel: Na vratilova (VSt)-Cecchlnl (Ita) 6-2. 6-2; Kohde (WDI)-Mandlikova (TsJ) 6-4, 6-4. Heren, enkelspel, achtste finales: Lendl (Ts|)-Kricksteln (VSt) 6-2. 6-2, 6-0; Jaite (Arg)-Günthard1 (Zwi) 6-1, 6-2, 6-3; Connors (VStJ-Canceiotti (Ita) 3-6, 6-0. 6-4. 6-2; Edberg (Zwe- Warryd (Zwe) 6-3. 6-7, 6-4. 6-2. Schema kwartfinale#: McEnroe-Ny- ström; Wilander-Leconte; Edbeg- -Connora; Jaite/Lendl. Malaise, enkelspel, eerste ronde: Ter Riet (Ned>-Relnach (ZAf) 6-4, 6-3; Hester Witvoet (NedFMIMdskaja (Sov) 6-3, 0-6, 6-3; Dlgna Ketelaar (NedFSkul) (Joe) 7-5, 6-1; Van Rens- burg (ZAFHIona Driehuls (Ned) 6-3, 6-1; Oberleitner (Oos)-Simone Schil der (Ned) 6-4, 1-6, 6-2. Jongens enkelspel, eerste ronde: Volkov (Sov)-Van Eek er en (Ned) 6-0, 6-1. WIELRENNEN Achtste etappe Oeuphin* UbOrS 1107 km): 1. Van Brabant (Bel) 2.22.12 (gem. 45.146 km/u, 10 sec. verg 2. Bauer (Can) rl. (5 sec 3. Kelly (Ier) rt. (3 sec.f. 4. Hilse (WDI) rt.; 5. Simon (Fra) rt.; 6. Ooster bosch (Ned) op 2 sec.; 7. Nulens (Bel) op 9 sec.; 8. Wljnants (Bel) op 34 aec.; 9. Slmon (Fra) op 1.46: 10. Maa (Fra) z.t.; Laatste etappe (tijdrit over 34,1 km In Avignon): 1. Roche (Ierland), 42.53 (gem. 47.701 km per uur); 2. Bernard (Frankrijk) 43.37, 3. Oosterbosch (Ne derland) 43.49; 4. Peiper (Australië) 43.51; 5. Muller (Zwitserland) 43.57; 6. Anderson (Australië) 44.08; 7. An dersen (Denemarken) 44.26; 8. Brun (Frankrijk) 44.31; 9. Pelier (Frankrijk) 44.37; 10. Pacheco (Spanje) 44.38; 14. Rooks (Nederland) 45.15; 29. Winnen (Ned) 46.47; 54. Lubberding (Ned) 49,18; 56. Theunisae (Ned) 49,35; 65. Lammerts (Ned) 53,19. Eindklassement: 1. Anderson 31.44.07; 2. Rooks op 0,24; 3. Bazzo op 0,27; 4. Andersen op 4,33: 5. Wit ches op 6,33; 6. Carltoux op 7,37; 7. Lolaza (Col) op 7,43; 8. Winnen (Ned) op 8.34; 9. Millar op 9,17; 10. Garde (Fra) op 15,48; 38. Theunlsse op 1.00.53; 57. Oosterbosch óp 1.30.33; 60. Lubberding op 1.33,57; 62. Lam merts op 1.35,05. 2 Mantovani (Ita) 6.28.19 (6.28.04); 3. Mëchler (Zwi) 6.28.20 (6.28.10); 4. Ce- rutl (Ita) 6.28.36 (6 28 31); 5. Randto (Ita) 6.28.41; 6 Cipoltonto (Ita); 7. Vi tal! (Ita) z.t.; 8 Magnago (Ita) 6.28.43; 9 Navarro (Spa) rt.; 10. Persanti (Ita) 6.28.50; 16. Van der Velde (Ned); 25. Hinault (Fra) rt.; 78. Pirard (Ned) 6.55.18; 79. Knetemann (Ned): 83. Van Dongen (Ned): 86. Van Meer (Ned) z.t. Algemeen klassement: 1. Hinault 87.58.11; 2. Moser (Ita) op 1.35; 3. Lemond op 2.33; 4. Baronchelli op 4.02; 5. Prlm (Zwe) op 4.04; 6. Contlnl (Ita) op 4.36; 7. Chlociloll (Ita) op 4.53; 8. Wilson (Aus) op 4.55; 9. Lejarreta (Spa), rt.; 10. Volpl (Ita) op 6.02; 28. Van der Velde op 21.41; 90. Van Meer op 1.29.28; 109. Pirard op I.44.55; 116 Knetemann op 1.54.16 135. Van Dongen, op 2.36.04. Eerste gedeelte revende etsppe Olympia's Ronde door Nederland (klimtijdrit op de Ceuberg bij Val kenburg over 69 km): 1. Breukink 10.31 (met ti)dvergoeding 10.16); 2. Steven haapen 10.54 (met tijd ver poé- ding 10.44); 3. Talen 10.56 (met tijd ver poedlng 10.51); 4. Bogers 10.59; 6 De Vries 11.07; 6. Roemlfi (Sov) II.08; 7. Halosz (Hon) 11.08; 8. Har- meling 11.13; 9. Monea| (Sov) 11.14; 10. Pereiaanl (Sov) 11.17. Tweede gedeelte (157 km van Val kenburg naar Schl|ndel): 1. Arras (Bel) 3.33.54 (met tljdvergoedlng 3.33.39); 2. CornelIsse 3.33.54 (met tljdvergoedlng 3.33.44); 3 Kozlnskl (Sov) 3.33.54 (met H|d vergoeding 3.33.49); 4. Rosmlé (Sov) 3.33.54; 5. Le Grand; 6. Krawczyk (Pol); 7 Mooy. 8. Vaanhokl; 9. Tammesalu (Sov); 10. Michalak (Pol) z.1. Algemeen klassement: 1 Talen 25.35.11; 2. Tammeeaiu (Sov) op 1.49; 3. Stevenhagen op 2.06; 3. Jagt op 2.20; 4. Jagt op 2.20; 5. Kleine op 2 33; 6 De Vries op 2.51; 7 SchaF kere op 3.15; 8. Vaanhokl op 3.35; 9. Kozlnskl (Sov) op 3.52; 16 Schurer op 4.46

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9