11 let Australische antwoord op n Dallas'heet ''Sons and Daughters Ria Bremer liet haar tranen de vrije loop 'AG1Nt DIO/TELEVISIE CeicbcSoirtcMtt DINSDAG 28 MEI 1985 PAGINA 11 vereenstemming over NOS-bestuur ERSUM Er is overeenstemming over de samenstelling et NOS-bestuur dat per 1 juni moet aantreden. Het nieuwe ,ur telt 17 leden en bestaat uit drie geledingen; acht verte- 'oordigers van de omroepen, vier vertegenwoordigers van :happelijk-culturele organisaties, vier kroonleden en de jeens door de kroon benoemde voorzitter, raad van beheer bestaat nu uit mr. P. van Dijke (Kroonlid), luidige commissaris van de koningin in Utrecht als voorzit- voorts de zittende commissarissen H. Spaan (KRO) en P.J. ;els (Nederlands Centrum voor Volksontwikkeling), alsme- huidige VARA-voorzitter A. van den Heuvel en de direc- van het facilitair bedrijf van de NOS, C. Hagenbeek •nlid). Over de verdeling van de portefeuilles binnen de van beheer is inmiddels een grote mate van overeenstem- bereikt, maar de definitieve verdeling moet nog volgen, jverige leden uit de cultureel-maatschappelijke sfeer die Je explyen herbenoemd zijn Ch. van der Ploeg van de Nederlandse rt Federatie, R. Sinaasappel van de Federatie van Kunste naarsverenigingen en een vertegenwoordiger uit de consumen- tenhoek. In overleg met het ministerie van WVC is besloten dat het nog op te richten Coördinatiepunt voor consumentenbelan gen een vertegenwoordiger mag leveren. Dit wordt een organi satie waarlangs de contacten tussen omroep en consumentenor ganisaties lopen. Totdat dit coördinatiepunt is opgericht, zal de zittende vertegenwoordiger van de Consumentbond, J. Waals, de bestuurszetel waarnemen. Van de overige kroonleden zullen prof. S. Doorman, drs. A. van Duist en mevrouw drs. G. Zonho- ven-Brijers worden herbenoemd. In het nieuwe NOS-bestuur zit derhalve slechts één vrouw. De ondernemingsraad van de NOS heeft zich overigens verontwaardigd getoond dat het kroonlid Sienie Strikwerda niet is herbenoemd. Een puur politieke daad, zo meent de OR, „rooie Sienie mocht er niet in' Voorts zit er ook nog een statutenwijziging van het huishoudelijk reglement in de pen om de mogelijkheid te openen voor het aanwijzen van waarnemers (zonder stemrecht) in het overig bestuur, van orga nisaties die in de raad van beheer zijn vertegenwoordigd. VPRO maakt film met Channel 4 ROTTERDAM In Rotterdam worden momenteel opnamen gemaakt voor de nieuwe speelfilm van de Engelse regisseur Pe ter Greenaway, die in 1982 de aandacht trok met „The draughts man's contract". De verfilming van Greenaway's oorspronkelij ke scenario „A zed and two noughts (Zoo)" zal tot half juni du ren. Zoo wordt gefinancierd door de Britse culturele zender Channel 4 en de VPRO-televisie. De première is gepland tijdens het aanstaande filmfestival van Venetië in augustus. Zoo is het verhaal van twee broers die na de dood van de twee echtgenotes bij een verkeersongeluk zich volledig op hun werk storten. Oswald verdiept zich in het verval van de natuur, Oli ver gaat op zoek naar de oorsprong van de mensheid. In het sce nario wordt voortdurend gerefereerd aan de Griekse mythologie en de schilderkunst van Vermeer. Regisseur Peter Greenaway is zelf een befaamd schilder. De hoofdrollen in Zoo worden ge speeld door Andréa Ferreol, Eric en Brian Deacon, Frances Bar ber en Jim Davidson. Andere belangrijke rollen zijn voor Ge rard Thoolen en Guusje van Tilborgh. t levenbVERSUM Moord, a exploiruptie, zwendelarij en )ekendhiliegeheimen zijn en- 'd5 u-r ingrediënten van de nd bij ttralische serie „Sons e gesc3 daughters". In 1982 rd de reeks waarin in i haveifste instantie de gebeur- ïgstroejissen rond een twee- 'ippen.g centraal stonden, ge- losie dreerd a*s Australi- panse t!e antwoord op „Dal- Nafta dukt. C e Spaa >lg vant de komst van dit feuille- dat vanaf morgenmiddag td. I om 16.28 uur), elke eken iensdag wordt uitgezonden, rkoop$aart de TROS zich bij de zoop ifoepen, die een vervolgver- ter u'4l op de buis brengen. En en. DUces lijkt verzekerd, want verlegds zoals „Dynasty" worden geleidttig door het kijkersvolkje le te vjonsumeerd. de de televisie-zendtijd te :en, dat de kijker deze fe- letons krijgt voorgeschoteld, int het blijkt een relatief edkope manier te zijn om de idtijd te vullen. Bovendien ^*"^jdekten de televisie-makers de consument graag kijkt Jar een weerspiegeling van J zogenaamde werkelijkheid J J juist wil wegdromen bij J Alden van een (onbereikba- W wereld vol glitter en intri- f en series zoals „De Car- !*>JPxjs". „Coronation Street", vbllas" en „Dynasty" bleken X;Xv.' die eisen te voldoen. De geslepen Patricia Hamilton (Rowena Wallace) heeft het niet altijd even gemakkelijk en denkt een uitweg te vinden in zelf moord. In Nederland is er echter één probleem. Door de grote hoe veelheid zendgemachtigden kan zo'n serie niet zoals in Amerika, Australië of Enge land drie keer per week hori zontaal worden uitgezonden maar slechts één maal. Omdat de verwikkelingen per afleve ring beperkt blijven, is het met één uitzending per week moei lijk de aandacht van de kijker vast te houden. Dat moet er de reden van zijn dat de series, op „Dynasty" na, bij ons minder worden bekeken dan in de landen van herkomst. In Au stralië bijvoorbeeld wordt „Sons and Daughters" van maandag tot en met donderdag op een vast tijdstip uitgezon den en liegen de kijkcijfers er niet om. Producent Reg Grun dy is dan ook nog lang niet van plan met de reeks te stop pen. Ook in Engeland, waar de reeks drie keer per week is te zien op de commerciële ITV is de programma-leiding tevre den over de kijkcijfers. De TROS bracht begin vorig jaar de eerste reeks afleverin gen, maar hield er na een wat tegenvallende kijkdichtheid mee op. Nu waagt de omroep een nieuwe poging met waar schijnlijk in het achterhoofd de gedachte dat de kijker in middels behoorlijk gewend ge raakt is aan zulke series. Er is besloten voorlopig tot eind september met het feuilleton door te gaan. Mocht het dan een succes blijken, dan zal de reeks ook in de winterpro- grammering van de omroep zijn terug te vinden en worden de familie's Hamilton en Pal- Huisvrouwen Dat zullen, gezien het tijdstip, waarschijnlijk huisvrouwen zijn en dat lijkt ook de doel groep waarvoor de serie is ge maakt. Hoewel „Sons and Daughters" in Australië wordt gepresenteerd als een familie- serie zullen de huwelijksmoei lijkheden, liefdes-affaires en carrière-problemen vooral het vrouwelijk deel van de bevol king aanspreken. Er komt in dit feuilleton overigens veel minder glitter voor dan in bij voorbeeld „Dynasty", hoewel de familie Hamilton niet op een paar Australische dollars hoeft te kijken. Wat dat be treft zou „Sons and Daugh ters" zich in elke stad waar ook ter wereld kunnen afspe len. De Hamiltons wonen echter in Sydney en de familie bestaat uit vader Gordon, moeder Pa tricia, zoon Wayne en de al eerder genoemde Angela. De 37-jarige Patricia heeft als tie ner een liefdesgeschiedenis achter de rug met vrachtwa genchauffeur David Palmer, die met zijn gezin in Melbour ne woont. Uit deze affaire werden Angela en John gebo ren. De tweeling werd echter al heel vroeg van elkaar ge scheiden doordat dè heel slu we Patricia, de rijke zaken man Gordon Hamilton in het huwelijksbootje lootste en Da vid met zijn zoon naar Mel bourne vertrok. Daar trouwde Alexandra Fowler als Angela Hamilton en de 20-jarige Peter Phelps als John Palmer. hij met Beryl, een vrouw die stevig met haar beide voeten op de grond staat. Zij hebben inmiddels nog twee kinderen: de 17-jarige Kevin en de 18-ja- rige Susan. Andere belangrijke personages in de serie zijn tan te Fiona, vroeger een dame van lichte zeden die het ge heim kent van Patricia en Da vid en die over een opgeruimd karakter beschikt en Jill Tay lor, een wees, die bij Fiona in woont en later verliefd zal worden op John Palmer. Relaties Waar het in de serie vooral om draait zijn de onderlinge rela ties waarbij de rijkdom van de Hamiltons tegenover het mo dale inkomen van de Palmers wordt gezet. Dat rijkdom niet gelukkig maakt komt duidelijk in de serie naar voren, want hevige familie-conflicten zijn bij de Hamiltons aan de orde van de dag. De conservatieve Palmers blijven daar (voorlo pig) van geschoond. De TROS brengt de eerste drie woensdagen dubbele afleve ringen van het feuilleton, zo dat de kijker zich snel hele maal kan inleven in alle ver wikkelingen. Op het moment dat tante Fiona en Patricia van een gezamelijke ex-min naar een erfenis krijgen, pikt de omroep het verhaal op. Hierdoor worden beiden zeer vermogend en krijgen ze zeg genschap over een miljoenen bedrijf. Maar er is nog een erf genaam. HANS PIËT SLAGHAREN Aan het ein de van de allerlaatste tv-uit- zending van Stuif-es-in, zater dag, liet presentatrice Ria Bre mer haar tranen de vrije loop. De bloemenhulde van een groot aantal kinderen was zo spontaan en greep haar zo aan dat de zo op het oog geharde tv-persoonlijkheid in huilen uitbarstte. Snel vluchtte zij achter de cou lissen. Niemand mocht zien dat ze geëmotioneerd was. „Laat mij even alleen", snikte zij, om vervolgens de regiewa gen en „haar" Mieke Benda op te zoeken om bij haar uit te huilen. Met de namen van Ria en Mieke zijn tegelijk de per sonen genoemd die zeventien jaar lang het populaire kinder programma hebben gemaakt. Aan het langstlopende tv-pro- gramma (actualiteitenrubrie ken, het journaal en de Studio Sport-uitzendingen buiten be schouwing gelaten) kwam za terdagmiddag (de opnamen werden maandagmiddag uitge zonden) in het Ponypark Slag haren een einde. „Het is een deel van je leven geworden. Natuurlijk doet het je wel wat dat er na 17 jaar een einde komt aan dit pro gramma. Mieke en ik hebben echter zelf besloten er een punt achter te zetten. Hoe te genstrijdig het allemaal ook klinkt, ik zal dit programma vreselijk missen. Maar je moet er een keer mee stoppen", al dus Ria Bremer, één uur voor aanvang van de opnamen van de laatste uitzending. Een keus waarmee de AVRO- directie, afgaande op de woor den van Wibo van der Linde, niet zo gelukkig is. „Er was voor het komend seizoen al weer een serie programma's „Stuif-es-in" gepland. Dus je kunt nagaan hoe we op het be sluit van Mieke Benda en Ria Bremer hebben gereageerd. Mieke Benda wilde als regis seuse wel eens wat anders en Ria wenste met niemand an ders samen te werken. Dan rest je niets anders dan het be sluit van het duo te aanvaar den", aldus de AVRO-direc- teur, die zaterdagmiddag voor de eerste keer een uitzending van „Stuif-es-in" vanuit het speciale theater in Slagharen bijwoonde. In totaal verschenen 150 afle veringen van het kinderpro gramma op de beeldbuis. Ge middeld keken 2,5 miljoen mensen naar „Stuif-es-in" die altijd een hoge waardering aan het produkt toekenden. Ria Bremer kan zich er overigens niet op beroepen vanaf het eerste uur aan het programma te hebben meegewerkt. „De allereerste uitzending werd door iemand anders gepresen teerd. Als reserve-presentatri ce - ik werkte toen al voor de AVRO - werd ik al snel inge schakeld en nadien is er ten aanzien van regie en presenta tie niets meer veranderd". Wel deden zich andere veran deringen voor. Woonden in de beginjaren slechts enkele tien tallen kinderen de uitzending bij, sinds 1981 - toen het „Stuif-es-in"-theater in het Ponypark Slagharen werd ge bouwd („we hadden het hier schitterend voor elkaar", aldus Ria Bremer) kwamen maande lijks enkele honderden kinde ren naar Slagharen. De laatste uitzending waren dat scholie ren uit Zuid-Holland. Zij wa ren getuigen van o.m. optre dens van Danny de Munk (die vanuit België per helicopter werd overgebracht naar Slag haren), Drukwerk, Lee To wers, BZN, André Hazes, Ro bert Jacketti en the Scooters en de Dolly Dots. Van veel kanten wordt opge merkt dat het tijd werd dat Ria Bremer met het program ma stopt. Er zou geen sprake meer zijn van motivatie en haar optreden tegenover de kinderen, die hun opwachting in het programma maakten, zou - om het zachtjes uit te drukken - niet al te vriende lijk zijn. Ria: „Ik heb iets dergelijks ook al in het programma RUR van Jan Lenferink gehoord. Ik ben me overigens van geen kwaad bewust. Ik heb de kin deren in hun waarde gelaten. Als de mensen van mij een tante-image hadden verwacht, dan zullen zij inderdaad wel eens in mij teleurgesteld zijn". Mederland ederland 1 xj Rvu Xt 00 Levende rituelen, serie over mensen en gebruiken op een emotioneel moment in hun leven. Afl. 4: Dood, een deel van leven. Over •y. overlijdensrituelen. vl KRO XÏ.30 Holiday Eiland. Austria X- lische tv-serie. Jason ver- gokt geleend geld en een X; nichtje van Mrs. Muldoon komt op bezoek. X?. 15 Studio vrij. Een pro- X; gramma voor de doe-het- v zeiver en vrije tijdsbeste- X ding. :":5.40 KRO'a Tekenfilmfesti val. Xf.00 KRO's Middageditie. X Het nieuws van deze dag X gepresenteerd door Aad X van den Heuvel en Han van X der Meer. Om 17.30 Vz6- X; Journaal (NOS). $.25 Het verhaal, wekelijkse X bijbelvertelling. :>9.00 Candy, Candy. Afl.: De X binnenste-buiten envelop. :-S.20 Ravioli, Duitse serie. X Afl.: Feestje bouwen. De X kinderen Düwel organiseren een instuif waarbij de gas- ten zelf voor het eten moe ten zorgen. NOS 00 Journaal. KRO .28 De losprijs, zesdelige Engelse tv-serie. Deel 2: Het contact. Wanneer Geof frey eindelijk contact heeft met de ontvoerders krijgt hij de opdracht de politie buiten alles te houden. Ook krijgt hij de hoogte van het losgeld te horen. Geoffrey kan dat onmogelijk alleen opbrengen. 1.20 Brandpunt, actualiteiten magazine. 1.55 De vernietiging. Docu mentaire over een expeditie die wordt uitgezet om een boerenjongen terug te vin den. die door de Indianen is ontvoerd. Deel 2: De India nen op het spoor. NOS 3.00 Journaal. 3.05 Nieuws voor doven en slechthorenden. nederland 2 EO 5.30 Van Hart tot Hart, geva rieerd magazine met infor matie. een gesprek en mu ziek. 6.00 Het kleine Huis, Ameri kaanse serie. Afl.: De tijden veranderen (2). Jenny voelt zich schuldig nadat haar va der aan een hartaanval is overleden. 16.50 God is toch sterker, verhalerj uit de bijbel. FEDUCO 17.45 Open Universiteit. Dwangmiddelen (cursus: In leiding Strafrecht), herh. NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Italia nen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 CD Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij. 19.30 Geld uit afval, Canade se documentaire over ener gie-winning uit houtafval, huisvuil en mest. 19.55 CD Westgeest brood en banket, programma waarin opmerkelijk mensen vertel len over hun werk, hobby of iets dergel;ijks. Vandaag Jan Mulder, verzamelaar van oud speelgoed. 20.10 Ronduit muziek, inter nationaal muziekprogram ma met bekende gospelmu sici. 20.35 De 3 miljoen uit Afgja- nistan, documentaire over het grote aantal Afghaanse vluchtelingen in Pakistan en het werk van de hulporgani satie Serve. 21.00 Handelingen ter plek ke, rechtstreekse uitzending n.a.v. de bijbelstudieserie, waarbij kijkers direct telefo nisch kunnen reageren en/of vragen stellen. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. EO 23.00 Tijdsein, actualiteiten magazine met een verslag van de voetbalwedstrijd Spakenburg - Kozakken Boys. Verder een Ameri kaanse reportage over de invloed en de gevolgen van pornografische films en lec tuur. Tenslotte aandacht voor de Griekse verkiezin gen op 2 juni a.s. en voor de vraag welke koers Grie kenland hierna zal gaan va ren. 23.35 0 De Bijbel open, pro gramma over het ontstaan van het Oude Testament (Marokaans gesproken). ATN/Filmnet 17.00 Thief of Bagdad. Verfilming be-" kend sprookje, herh. 18.40 De Prin ses op de erwt. Sprookje met Liza Minelll. 19.30 The Fan. Avonturen film, herh. 21.40 Riptide. Afl: Raiders of the lost sub. 22.30 Bullshot. Ko medie, herh. 00.35-02.10 Marriage Italian style. Komedie met Loren en Mastroianni, herh. brt 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Jacobus en Corneal. Afl.: Ba bysit. 18.40 Candy Candy, Japanse teken filmserie. 18.55 Vizier, magazine voor video en smalfilmamateurs. Presentatie: Nadine de Sloovere. 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal. 20.20 Weerbericht 20.25 Kunst-zaken. 20.35 I.Q. Quiz met denk- en weet- vragen gepresenteerd door Herman van Molle. 21.05 Labyrint: Taukuba Expo. Van 17 maart tot 16 september vindt de wereldtentoonstelling plaats in Japan met als thema: 'Wetenschap en tech niek voor de mens en zijn omgeving'. België is het enige kleine land met een eigen paviljoen. 21.45 Uitzending door Derden: Pro gramma van de Christen-democrati sche Omroep. 22.45 Journaal en Coda. brt 2 19.00 Webster, komische serie. Afl.: Mijn beste vriend. Webster gaat met zijn beste vriendje David een nachtje kamperen in de tuin. waar Webster een boomhut heeft. Als Webster na een ruzie met David weer thuis komt wil hij niet zeggen waar de ruzie over ging. 19.25 Tijdrovar. Doe-het-zelf. 19.40 Programma-overzicht. 19.45-23.30 Koningin Elisabethwed- strijd voor viool. Rechtstreekse re portage vanuit het Paleis voor Scho ne Kunsten in Brussel. 17.00 Mededelingen ONEM. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19.23 Minute papillon. 19.30 Journaal. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 La Citadelle (6), Engelse tv-se rie naar het werk van A.J. Cronin. 21.05 Grand ecran: Parade, Franse speelfilm uit 1974 met Jacques Tati, Karl Kossmayer, Pia Colombo e.a. Regie: Jacques Tati. 22.30 Journaal. 22.45-22.55 Shema Israël. music box tv 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Simon (16.00), Julie en Gaz met Eurochart, de Europarade van Music Box (17.00) en Diana (18.00). 19.00 Stripy, tekenfilmserie. 19.25 Jardins divers. 20.35 Temps présent: La ruée vers l'ordre, portret van de extreem-recht se politicus Jean-Marie le Pen. 21.20 Musique, met de folkgroep Aristide Padygros. 22.00 Nieuws. 22.30 Ciné-club: La chemin perdu, psychologisch drama uit 1979 van Patricia Moraz. 00.00-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Diana (00.00) en Martin (01.00). Duitsland i - I i duitsland 1 Afl. 1Die blaue Stunde, film van Bet- tina Wörnle. 16.55 SpaB am Dienstag. Vandaag met: Funkes Laden. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und heute. 18.25 Mama Malone. 19.00 Rëder. Tv-serie naar het boek van Arthur Halley. Afl.: De laatste kans. 19.58 Heute lm Ersten. 20.00 m Tagesschau. 20.15 Alles oder Nichts, spel en show met Max Schautzer. 21.00 Mittendrin und voll daneben, live jongerenprogramma vanuit Ber- 22.30 Tagesthemen. 23.00 Kulturwelt: Nachtgetëchter, tv-film van Dagmar Damek naar het verhaal 'Alles' van Ingeborg Bach- mann. Met: Grlscha Huber, Michael Köenig, Jochen Striebeck e.a. Na de tragische dood van hun kind probe ren beide echtlieden hun verdriet te verwerken. Beiden doen dit op een totaal verschillende manier. 00.15 Tagesschau. duitsland 2 16.00 Heute. 16.04 Pinnwand, met Maren Bien- hold en Axel Becher. (D Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wlt-uitzending. ■U Zwart/wlt-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 0 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■0 Bij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. 16.20 Pflff, sportprogramma voor kinderen. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine. 17.45 Eine Klasse für sich. Tv-serie. De atlete Annika is nieuw In het inter naat. Zij probeert al gauw iedereeen naar haar hand te zetten. Als de an dere bewoners van het internaat haar een streek leveren komt zij tot bezin ning. 18.20 Mefn Name 1st Hase, teken filmserie. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Sein letzter Auftritt (Subes- sednik po zhelanié), Bulgaarse speel film uit 1984 van Christo Chrlstoff. Op het hoogtepunt van zijn carrière krijgt de Bulgaarse acteur Bojan Butschwa- roff te horen dat hij ongeneeslijk ziek Is. Hij (loopt begrip te vinden bij zijn aan alcohol verslaafde ex-vrouw Mlr- jana en zijn zoon Kyrill. Uiteindelijk moet hij zijn probleem toch zelf op- 21.10 WISO, sociaal-economisch ma gazine. Met o.a. Bulgarije, een nieuwe economische partner in het Oost blok? 21.45 Heute-journaal. 22.05 Lebendige Quellen, filmrepor tage over moderne kunst en folklore in Bulgarije. 22.35 Das Batschkovo-Kloster, Bul gaarse filmreportage. 23.05 Heute. duitsland 3 WDF 18.00 Telekolleg II, tv-cursussen. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Auslandreporter. 'Das Rote Kreuz und Afghanistan', filmreporta ge- 20.45 Rückblende. Vor 45 Jahren: Die Blbliothek von Löwen. 21 00 Formel Eins, de ARD-Hitpara- de met Ingolf Lück. 21.45 Landesspiegel: Tod nach Fahrplan, filmreportage over een spoorweg In het Derde Rijk. 22.15 Drei vor Mitternacht. Van daag: Profis ohne Profil. Worden poli tici steeds saaier? Aansl.: Laatste journaal. Engeland sky channel 16.45 Monsters of rock, met Aman da Redington. 17.30 Engelse top 50, met Peter Po well. 18.30 Het sprekende paard Mr. Ed. Afl.: The contest. 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and the soap opera. 19.30 Charlie's Angels. Afl.: Angel of my mind. 20.20 Skyways. Drama-serie. 21.10 Roving Report. Actualiteiten- magazine. 21.40 American college basketball. 22.35-00.25 Sky Trex. Herhaling middagprogramma. bbc 1 17.15 Heathcliff Marmaduke. Kin derprogramma. 17.35 Lift off, kinderprogramma. 18.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal. 18.10 Wildtrack. 18.35 Dr. Kildare, Amerikaanse serie over het leven en werken van een arts. Met in de hoofdrollen: Richard Chamberlain, Raymond Massey en Lee Kurty. 19.00 Journaal en Weerbericht. 19.35 London plus. 20.00 EastEnders, tv-serie. 20.30 The time of your life. Afl.: Ste ve Davis. 21.10 The Bob Monkhouse Show. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Miami Vice, tv-serie met Don Johnson en Philip Michael Thomas. 23.15 Italians. 23.45 Film '85, filmmagazine van Barry Norman. 00.15 Taxi, Amerikaahse tv-serle. Afl.: Louis moves up town. 00.40 Weerbericht. bbc 2 18.30 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.35 Play Golf. 19.00 Laramie, western-serle. Afl.: The mountain men. 19.50 Off the record. 20.00 Whistle test, popprogramma. 21.00 Documentaire. 21.25 Behing the lines, sportpro gramma. 22.00 Francis Ford Coppota-cyclus: This property is condemned, Ameri kaanse speelfilm uit 1966. Met: Nata lie Wood. Robert Redford, Charles Bronson e.a.. Regie: Sydney Pollack. 23.45 Newsnight, actuallteitenmaga- 00.30 Weerbericht. 00.35 Open University. itv 17.20 The Wind In the Willows. 17.45 The Wall Game. 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. Regionaal ma gazine. 19.35 Crossroads. 20.00 Diff'rent Strokes. 20.30 Give us a clue. Tv-serie. 21.00 Quincy. Afl.: The cutting Edge. 22.00 Mr. Palfrey of Westminster. 23.00 Nieuws. 23.30 Midweek sports special. 01.05 That's Hollywood. AIL: The song and dance people. 01.35 Reflection. TV'inorgen nederland 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven. FEDUCO 13.30 Werken aan werk. AVRO: 14.00 Kinderbios extra. 14.30 Klein beginnen. Programma over kinderen die een muziekinstru ment leren te bespelen. 14.50 Tussen kunst en kitsch. Vanuit de Prinsen hof in Delft (herh.). TROS: 15.30 Cali- mero, afl.1. (herh.). 15.42 Bassie en Adriaan en de Plaaggeest, afl. 2: De school, (herh 16.03 TROS Compu ter Club. 16.28 Sons and daughters. TV-serie. NOS: 17.30 Vj6-Journaal. TROS: 17.46 Drama in muziek. rtbf 1 music box 08.00 Non-stop videoclips. Presenta tie: Julie (08.00), Simon (09.00), Diana (10.00), Martin met A-Z of Pop (11.00), Simon en Sunle met Chart Attack, overzicht van de Music Box Top 40 (12.00) en Gaz (13.00). 14.00 Noo-stop videoclips. Herhalingen. duitsland 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 Verkehrsgericht (herh). 11.55 Umschau. 12.10 Trëne der Lie- be (herh). 12.55 Persoverzicht. 13 00 Tagesschau. 13.15 en 15.40 Tele tekst. 16.00 Tagesschau. 16.10 Wan- derungen durch die DDR. 16.55 Chlorofilla vom blauen Himmel, te kenfilm. 17.20 Schau Ins Land. duitsland 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.56 Pro gramma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Löwezahn. 16.35 Der Wasch- bër Rascal, tekenfilmserie. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. sky channel 14.35 Movin'on. 15.30 Wayne A Shuster. 16.00 The Pat Sharp Show. 16.45 Young, Free A Single. bbc 1 07.50 Breakfast Time. 10.20 Ceefax. 11.30 Play School. 11.50 Gharbar. 14.00 Journaal. 14.25 Weerbericht met overzicht voor de landbouw. 14.27 Nieuws voor doven. 14.30 Mr. Benn. 16.55 Lay on Five. 17.10 The Wombles. 17.15 Biskitts. ITV 10.25 Sesame Street. 11.25 Cartoon time. 11.40 The Protectors. 12.05 Fi reball XL5. 12.30 About Britain. 13.00 Tales from Fat Tulip's garden. 13.10 Our backyard. 13.30 Vintage quiz. 14.00 Nieuws. 14.20 Anglia news followed by weather. 14.30 A country practice. 15.30 On the mar ket. 16.00 Take the high road. 16.25 Regionaal nieuws. 16 30 Sons and daughters. 17.00 Talee from Fat Tu lip's garden. HILVERSUM 1 VPRO: 17.03 Borét. 17.55 Mededelingen (NOS). VPRO: 18.06 Boeken. 20.03 Het Evenement. 21.02 Buiten Beeld. 22.02 Het Be richt. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht. HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS Nieuws Show. 17.30 Nws. 17.36 TRO- S-Aktua. 18.00 Nws. 18.10 Het jour- nallstenforum. 19.00 TROS Klanten- service.20.00 Nws. 20.03 TROS huis- werklijn. 21.00 Om het boek. 21.30 Finale. 22.30 Nws. 22.35 Duister glanst de Amstel. hoorsp.serie (6). 23.00 Proeflokaal. Vandaag: Radio voluit. HILVERSUM 3 NOS: 18 04 De Avond- spits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. 23.02 Morgen gebeurt het. HILVERSUM 4 NOS: 18.00 Nws. NCRV: 18.02 Met hart en mond en handen. 18.15 Muziek in vrije tijd. 19.15 Entr'acte. Kamermuz. 19.28 II Trovatore, opera van Verdl. Koor en Orkest van de Accademia Nazionale di Santa Cecillia, met solisten. 21.30 Llterama. Arika In Llterama (8): togo. 22.30 Kerkorgelconcert. 23.10 Ka- HILVERSUM 5 AVRO: 1730 Hilver sum 3 bestond nog niet. (PP: 18.20 Uitzending van de RPF). NOS: 19 00 Nws voor buitenlanders- TELEAC: 19 40 Leiding geven, les 10. RADIO RIJNMOND 16.30 Middag- progr. met Erik Post. Morgen HILVERSUM 1 VOO: 7 03 Ook goele- morgen. 9.03 Muziek terwijl u werkt. 10.30 Veronica Nws.radlo. 10.32 Kletskop. 12.03 Will wil wel. 13.06 Nederland Muziekland. NCRV: 14.03 Kletsmajoor. 14.15 Douce France. 14.30 Middenin. 17.03 Hier en Nu- -woensdagmagazine. HILVERSUM 2 7.00 Nws. VARA: 7.06 De Wekkerradio. 9.30 Nws. 9.33 Hoor Haarl 10.30 Nws. 10.33 Leef-tijd-ge- noeg. 11.30 Nws 11.33 Radioweek- blad. 14.00 De Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.33 Wel en Wee. 15.00 Leel- -ti|d-genoeg. 15.30 Nws. 15 33 Het zout In de pap Magazine. 16 00 Tony van Verre ontmoet Jules Chapon (4). NOS: 16.30 Nws. 16.33 NOS-Om- budsman. HILVERSUM 3 EO: 7.03 Ronduit mu- sic-time. 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek motief. 1103 Country Trail. VPRO: 12.03 De Wilde Wereld 15 03 Ronflonflon met Jacques Plafond. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade. HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de Woord 7.10 Preludium 8 00 Nws. 8 02 Programma-overzicht. 8.05 Pla- tennws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 De gitaarkwintetlen van Boccherlnl (1). 10.30 Ork palet. 11.35 De wereldlijke cantates van Bach (7). 12.15 Prome nade. Drie soloconcerten van Merca- dante 13.00 Nws. 13.02 Vocaal. 13.30 Orgelconcert door Michel Cha- plus AVRO: 14 00 Telefoonnummer 035-39211. 15 30 Puur cultuur. 15.40 Affiche 4. 15.45 Muziektheater 16 30 Kamermuziek door het Rondom Trio. 17 50 BBC Symfonie Orkest: Beglei- tungsmusik zu einer Lichtspielszene op 34. Schonberg HILVERSUM S NOS: 9.03 NOS-Spor- tief. 9.25 Waterstanden. TELEAC: 9 30 George and Georgina, les 2. RVU: 10 00 RVU Taairevue RADIO RIJNMONO 7.30 Ochtend- progr met Peter Schuiten 16 30 Mtd- dfjprogr. met Enk Post.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11