in o- nira \jd la Rabobank administratief medewerker (m/v) controleleider (m/v) bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker Vt Heineken: medewerker (m^ Commercial Services schreiner SERVICETECHNICUS m/v Ddhtsdood W0BSO CHAUFFEUR GEBR. DOBBE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/v) ERVAREN C.V.-MONTEURS ERVAREN LOODGIETERS C.V.-HULPMONTEURS chef de buro m/v 25-30 jaar LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 MEI 1985 PAGINl Rabobank Nederland begeleidt en adviseert ca 1.000 Rabobanken. Deze verlenen door het hele land, op persoonlijke wijze, uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Rabobank Nederland vraagt een voor de Accountantsdienst, Inspectie Haarlem. De accountantscontrole van de Rabobank wordt uitgevoerd door de Accountantsdienst, die regiogewijs is georganiseerd. De gevraagde functionaris zal worden aangesteld in de regio Haarlem. Dit gebied omvat de provincie Noord- Holland, alsmede een gedeelte van Zuid-Holland en van Utrecht De controleleider verricht de werk zaamheden bij plaatselijke banken zowel in teamverband als zelfstandig. Het beoordelen van de administratieve organisatie neemt daarbij een belangrijke plaats in. evenals de advisering naar aanleiding van de controle. Hij/zij rapporteert omtrent de bevindingen. De functie heeft een ambulant karakter. Van kandidaten (niet ouder dan ca. 30 jaar) verwachten wij een afgeronde SPD-opleiding (eventueel diploma AAQ, danwel HEAO of vergevorderde NIVRA-studie. Controle-ervaring is noodzakelijk. Aan contactuele vaardigheden worden hoge eisen gesteld. Rabobank Nederland biedt voor deze interessante functie, naast een goede honorering, uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, een premievnie pensioenre gunstige hypotheekfaci Een psychologisch onderzoek kan en een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer W.F.J.M. Verfürden RA, regiohoofdinspecteur, telefoon overdag: 023 319440 of 'savonds: 02518 - 55374. Uw schriftelijke sollicitatie wordt uiterlijk voor 10 juni 1985 door Rabobank Nederland, en Opleidingen, Postbus 221, 5600 MA Eindhoven, onder vermelding van nummer wordt i verwacht d, Personeel 221, der FK 4425. een moeilijke baan? Soms wel ja. Maar ook een dankbare baan. Het opvangen van mensen, die zich - door welke oorzaab oob - in een moeilijbe situatie bevinden ban veel voldoening geven. Vanzelfsprebend heeft de bewaarder in de eerste plaats een beveiligingstaab. er wordt wel degelijb bewaakt, maar er is oob dat persoonlijk bezig zijn met gedetineerden via arbeids-. vormings-, sport- en ontspannings-activiteiten. Doel is tenslotte om aan het eind van de tijdelijke vrijheids beneming zover te zijn dat de mensen weer op een normale manier in de samenleving piassen. Om dit werk goed te bunnen doen wordt er tijdens diensttijd een opleiding gegeven. U begint dan direct met een salaris van 2021.- bruto pier maand. Bij voldoende ervaring is een hoger aanvangssalaris trouwens mogelijk. Na die opleiding bunt u na enige jaren een salaris van 2691.- bruto pier maand bereiken. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 7.5% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Een leeftijd vanaf 24 jaar (tot maximaal 48) en een opleiding op MAVO-niveau wordt als eis gesteld. Aangezien de overheid meer vrouwen in dienst wil nemen, worden vooral oob zij uitgenodigd te solliciteren. U kunt over het beroep van bewaarder veel meer te weten bomen wanneer u een informatiedag bijwoont. Hiervoor bunt u zich met onderstaande bon opigeven. De reis hoeft u niet zelf te betalen, de bosten NS 2e klas enfof busbosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. In verband met toekomstige capaciteitsuitbreiding kunnen ook 22- en 23-jarigen nu reeds solliciteren. Wielt u iets voor de functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker, stuurt u dan de onderstaande bon (in errveloppie als brief frankeren) naar het Centraal Wetvings- en Opleidingsinstituut. Laan van Meerdervoort 84. 2517 AP 's-Gravenhage. U krijgt dan een uitnodiging voor het bijwonen van de informatiedag toegestuurd. Wij zoeken bewaarders voor de inrichtingen in Amsterdam. Haarlem. Den Haag. Utrecht en Rotterdam. De voorbeur gaat uit naar hen die in of nabij de standplaats wonen, dan wel bereid zijn daarheen te verhuizen. nederland bv is een verkooporganisatie voor Nederland op het gebied van geavanceerde electronische communicatie- en beveiligingssystemen. voor het gebied in en rond Den Haag. De functie: de technicus is zelfstandig werkzaam in het toegewezen rayon; verzorgt er het preventieve onderhoud aan de door NIRA geleverde installaties; analyseert en verhelpt storingen; zal af en toe buiten kantooruren moeten werken. Opleiding: basisopleiding op het nivo van M.T.S.-electronica. Daarnaast is de geschikte kandidaat bedreven in het lezen en interpreteren van electronische schema's (zowel analoog als digitaal). Bij voorkeur is elektronika een hobby van de kandidaat. Ervaring: Leeftijd: in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling, bij voorkeur tot 30 jaar. Wij bieden u, naast een baan bij een gerenommeerd en groeiend bedrijf: een vast salaris, een onregelmatigheidstoeslag, een onkostenvergoeding, een welvaartsvaste pensioenregeling, een zakenauto en gunstige arbeidsvoorwaarden. Voor inlichtingen kunt u bellen: 030-462211. Schriftelijke sollicitaties: tot 14 dagen na verschijning van deze advertentie. U kunt uw brief richten aan: NIRA, Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, Savannahweg 31, Postbus 2133, 3500 GC Utrecht. Feiten die belangrijk zijn voor degene die geïnteresseerd is in de functie van (vestiging 's-Gravenhage) Het bureau: Buradi West, accountant- administratieconsulenten, is geves tigd in 's-Gravenhage en verzorgt de financiële administratie van middelgrote en kleinere onderne mingen en instellingen. Voorts richt de dienstverlening zich op begelei ding van de cliënt op administratief, bedrijfseconomisch en fiscaal gebied. Ons bureau maakt deel uit van een samenwerkingsverband met Dijker en Doornbos/accountants, De Boer en Van Keulen/belastingadviseurs, Van der Torn Buningh/organisatie- adviseurs en GlS/automatiserings- adviseurs. De functie: De werkzaamheden be staan uit het bijhouden van admini- straties en het samenstellen van tussentijdse en jaaroverzichten. Daarbij komt de verzorging van aangiften inkomsten-, vermogens- en vennootschapsbelasting. De eisen: Opleiding op MBA-niveau, bovendien is voor een goede func tievervulling enige jaren praktijk ervaring op boekhoudkundig gebied en een duidelijke belang stelling voor fiscale zaken nodig. Bereidheid tot verdere studie dient aanwezig te zijn. Ook voor degenen met HEAO/AA die binnenkort hun studie zullen afronden, hebben wij goede moge lijkheden. Sollicitatie en informatie: U kunt uw sollicitatie of verzoek om nadere inlichtingen richten aan de heer J.W.M. van der Meer AA op onder staand kantoor. hebbe met tikje 1 'e tuin men Oj teren >rberi< tfansc Pelle vondi oogje >erma paal. irtussi en we l niet hair )n ki Jacob de Graefflaan 1,2517 JM 's-Gravenhage, tel. 070-465073.ïr -*P va, -in. I "ferenc ilaatsl i alle prok< de d Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal/ .g bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. ekke Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functionere^ er prek t ook o ziji ijk b De Gedistilleerd en Wijngroep Neder land B.V. te Zoetermeer is een werkmaat schappij van Heineken. In verband met extra activiteiten is op de afdeling Commercial Services, een stafafdeling van deze werkmaat schappij voor marketing en verkoop, de functie van medewerker vacant. Van deze medewerker wordt verwacht dat hij/zij zich zal gaan bezighouden met afzetverslaggeving, continue externe markt onderzoeken, verkoopanalyses, planning voor bereiden en computertoepassing. Voor deze functie verwachten wij kandi daten die beschikken over een vooropleiding op HAVO/VWO-niveau aangevuld met een opleiding i n-ACM. E. Kennis van en ervaring met petsonal computets is gewenst. Leeftijd circa 25-30 jaar. Solliciteren: Sollicitaties dienen schriftelijk gericht te worden aan de heer A.H. van der Weij, personeelsfunctionaris van Gedistilleerd Wijngroep Nederland B.V., postbus 247, 2700 AE Zoetermeer. Gevraagd voor tijdelijk klein rijbewijs is voldoende. Roelofarendsveen - Tel. 01713-2974 of 2410 1 Vanmiddag na 17.00 uui DE NIEUWE WOONINFO is urn Neem mee uit de 1 ►wooninfobox naast de F hulzenetalage bij ons p kantoor of bel even. Van Beukering makelaardij Zonnebloem 72 LlJ Lelden 071-214521 Ujnvm registratiekantoor detailhandel-ambacht Koninginnegracht 97 2514 AK 's-Gravenhage 070-614131 Het Centraal Registra tiekantoor Detailhandel- Ambacht (een gemeen schappelijke afdeling van het Hoofdbedrijf schap Detailhandel en het Hoofdbedrijfschap Ambachten) zoekt voor spoedige indiensttreding een Functie-eisen: Leeftijd ongeveer 30 jaar Voltooide middelbare schoolopleiding Diploma MBA of vergelijkbare beroepsopleiding Kennis van geautomatiseerde administratie Enige jaren ervaring met beeldschermtoepassingen Geboden wordt: Een interessante werkkring op een klein kantoor met circa 30, hoofdzakelijk jonge, medewerkers Een werkweek van 37.5 uur Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden 8% vakantiegeld 1% eindejaarsuitkering Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met vermelding van de volledige opleiding, ervaring en referenties richten aan drs. M. de Kool, Koninginnegracht 97, 2514 AK 's-Gravenhage. airways bv Een Internationaal bedrijf met vliegtuigoperaties in Afrika, Midden-Oosten, Verre-Oosten en Zuid- Amerika zoekt met spoed een full-time SECRETARESSE voor de afdeling Marketing. Onze gedachten gaan uit naar iemand met: een HAVO/VWO-opleidlng een secretaresseopleiding (met steno Nederlands en Engels) -- goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, Frans en Spaans is een pré goede contactuele eigenschappen en een flexibele instelling enige jaren ervaring. Sollicitaties te richten aan: D. REXWINKEL, Hoofd Personeelszaken SCHREINER AIRWAYS BV Verbeekstraat 10-12 - 2332 CA Lelden INSTALLATIETECHNIEK zoekt voor haar vestigingen te 's-Gravenhage en Weesp Kropman B.V. is een technische aannemingsmaatschappij met 50 jaar ervaring in het realiseren van installaties van hoogwaardige en energie bewuste kwaliteit in woning-, utiliteits- en industriebouw. Zij is gespecialiseerd In airconditioning, centrale verwarming en sanitaire installaties en Is hoofdzakelijk In Nederland werkzaam. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie t richten aan: KROPMAN B.V. t.a.v. de heer P. van Die. Postbus 6705,6503 GE Nijmegen. ASSEN - BREDA - 'S-GRAVENHAGE - NIJMEGEN - WEESP Vola is een onderdeel van het Nationale-Nederlanden-concern. Naast het Hoofdkantoor te Amsterdam zijn er landelijk 13 rayonkantoren. Via het intermediair biedt Vola een uitgebreid pakket aan van zakelijke particuliere kredieten. Ter versterking van het team op ons kantoor te Leiden zoeken wij een Hij/zij ressorteert rechtstreeks onder de rayondirekteur. Funktie-informatie Na een opleiding van gemiddeld 6 maanden omvat de funktie o.a. - dagelijkse leiding van het rayonkantoor - onderhouden van kontakten met tussenpersonen en kliënten - aanvraagbehandeling en krediet-acceptatie - portefeuillebeheer - het in stand houden van een goede kommunikatie tussen het rayonkantoor en de andere funktionarissen binnen de Vola-organisatie. Funktie-eisen - Opleiding op VWO/HAVO-nivo (bij voorkeur B-pakket). - Leidinggevende capaciteiten. - Goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Kommerciële instelling. - Het studeren voor en het behalen van vakgerichte diploma's. - Branche-gerichte ervaring is een voordeel, administratieve ervaring is een eis. De opleiding vindt in hoofdzaak binnen ons bedrijf plaats. Dit is een unieke kans voor een representatieve man/vrouw die van een afwisselende baan houdt met veel management-aspekten. Wij stellen hier een goed salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Heeft u belangstelling? Schrijf dan naar ons Hoofdkantoor afdeling Personeels zaken, Herengracht 105-107,1015 BE Amsterdam. Voor nadere informatie omtrent de inhoud van deze funktie kunt u kontakt opnemen met mevrouw L. Hagenaar, tel. 020-262477. k e< h. I rak< financieringen

Leidse Courant | 1985 | | pagina 22