Geld ligt op straat. tuf METEEN ADVERTENTIE IN Dl KRANT BEREIKT U MEER MENS! MANNEN SLAGEN BIJ PUZZELT U MEE? iS*£eidóe(2oina/nt L.L1JJÖC, L,OUKAlV I i^EN Elke dinsdag vindt u op deze pagina alle activitei ten die uw krant voor haar lezers organiseert. Bij elk onderdeel vindt u een telefoonnummer voor eventuele nadere informa tie. Andere belangrijke te lefoonnummers zijn: Abonnementen Service afdeling: 071-313677 (van maandag t/m vrijdag tus sen 9.00-17.00 uur. Nabezorging 071-122248 (van 18.00-20.00 uur op maandag t/m vrijdag en op zaterdag van 14.00 - 15.00 uur). Rubrieksadvertenties (Kleintjes): 071-122244. Heeft u vragen waarvan u niet precies weet bij wel ke afdeling u daarvoor moet zijn, dan kunt u bel len met onze promotie-af deling: 070-190544. Uitslag puzzel 30 april Onder cirkel nï 1 bevond zich de bal. De juiste op lossing is ingezonden door Mevr. Th. Dobbe, West einde 31 in Roelof arends veen, die het krantivitei- tenpakket ontvangt. Op donderdag 23 mei verschijnt er een specia le bijlage bij deze krant, met informatie op het gebied van foto, film en video. Deze opgave is beslist niet moeilijk. Wat wij van u willen weten is: a. in welk jaar is deze krant opgericht b. uit hoeveel pagina's bestaat vandaag de krant c. de naam van de hoofd- Stuur uw oplossing naan Leidse Courant kamer 813 Postbus 16414 2500 BK Den Haag Uw oplossing moet uiter lijk maandag aanstaande bij ons binnen zijn. De uitslag wordt gepubli ceerd in de Krantivitei- tenpagina die over twee weken verschijnt. Donderdag 16 mei Provinciale Sijthoff Pers Fietsdag In samenwerking met de bij de NRTU aangesloten toerclubs organiseert uw krant op Hemelvaartsdag 16 mei de Provinciale Sijt hoff Pers Fietsdag. Vanaf 12 plaatsen kunt u met het hele gezin een fietstocht maken van ca. 30 of 60 kilometer. Voor de echte liefhebbers be hoort ook 90 km. tot de mogelijkheden. Er is altijd wel een startplaats bij u in de buurt. Waar u opge stapt bent komt u aan het einde ook weer terecht. Alle deelnemers ontvan gen een medaille. Het in schrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. BIJ iedere start- en controlepost ontvangt u een aardige attentie. Er kan gestart worden tussen 09.00 en 14.00 uur op onderstaande adres sen: Plaats Delft Den Haag Gouda 's Gravenzande Kijkduin Lisse Lelden Naaldwijk Rijswijk Zevenhuizen Zoetermeer Alphen a/d Rijn Gebouw/adres Delftsche Courant, Verwersdijk 6 Terrein HCKZ (caravan) Klatteweg 113 Sporthal De Mammoet, Calslaan 101 VW-kantoor, Monsterseweg 27 Clubhuis Nat. Ned. Wijndaelerweg/Mach. Vrijenhoeklaan VVV-kantoor, Grachtweg 53a (alleen 30 km) Café Nieuw Cronesteyn, Vlietweg 2 Sporthal de Pijl, Bachlaan Sijthoff Pers, Koopmansstraat 9 Clubhuis de Roerdomp, Tweemanspolder 12 Zoetermeersche Courant, Stationsstraat 148 A.v.Burenlaan, opbrengst ten bate van het Rode Kruis (inschrijfgeld f 4,50 p.p.) Bent u één van de 270 miljoen toeristen die jaar lijks over de gehele we reld naar het buitenland reizen, maar bent u nog nooit In Hongarije ge weest Neem dan snel een be sluit en boek nu voor een unieke 8-daagse luxe touringcar- reis naar de hoofdstad van Hongarije: BOEDAPEST vertrek: zaterdag 1 juni Boedapest. "Parel van de Donau", klein "Parijs" de eigenaardige bekoring en bijzondere sfeer van de Hongaarse hoofdstad zou men op velerlei manieren kunnen karakteriseren. De ligging van de stad Is inderdaad boeiend. De Donau stroomt tussen de twee delen van de stad. die met hun verschillende gezichten (BOEDA ligt op zacht glooiende heuvels. PEST op vlak land) toch met elkaar harmoniëren. Op zaterdag vertrekt u per luxe touringcar vanuit Den Haag en Rotterdam naar uw overnachtingsho tel in Neumarkt. De vol gende dag na het vroege ontbijt reist u via Wenen naar de Oostenrijks/Hon gaarse grens bij Sopron waar u uw eerste Hon gaarse nacht doorbrengt In een comfortabel 3-ster- renhotel. Op maandag bezoekt u het grootste meer van Hongarije, het Balaton- meer en tevens het schiereiland Tihany. De lunch wordt gebruikt in een 'scérda'. In Boedapest verblijft u drie nachten in het Novo- tel. Op dinsdag maakt u onder leiding van een Ne derlands sprekende gids een volle dagexcursie door Boedapest. Woensdag staat een be zoek aan een wijnkelder in de stad Egar op het programma. (Egar is be kend vanwege haar wijn het zgn. 'Stierenbloed'). Op de zesde dag van deze reis brengt u een bezoek aan o.a.: het ar tiestenstadje Szentendre Estergom met haar reus achtige basiliek en de Ko ningsstad Visegrad. Op vrijdag reist u via Wener en St. Pölten naar de grens bij Passau. U over nacht in hotel Schwan in Neumarkt. Op zaterdag morgen vertrekt u na het ontbijt. U reist via Würz- burg, Frankfurt en Keulei, nr naar Venlo voor een ge-P"* zamenlijk afscheidsdiner.986 Na het diner wordt u naainte l Rotterdam en Den Haag jk f ier teruggebracht. De reissom voor deze schitterende reis be draagt slechts de de i zijn g te isie 1 »n ui p.p. op basis van een 1985 tweepersoonskamer en urgei halfpension. (7x logies, rs ontbijt en diner) alsmede Eei de lunches in Hongarije 0or en het afscheidsdiner. vnn /793, van 9 tot 16 uur. rk LAAT U EENS KONINKLIJK I VERWENNEN IN APELDOORN Het Golden Tulip hotel Do Keizerskroon gelegen direct naast het Paleis het Loo biedt u op vertoon van deze reduc- tlebon een culinair week- endarrangement aan voor slechts 217,50 per per soon. Inbegrepen in dit bedrag is 2x overnachting op een luxe tweeper soonskamer, 2x vorstelijk beide dagen gratis een heerlijke lunch aangebo den. Hotel De Keizer»' kroon stelt tevens het overdekte zwembad en fietsen en routekaarten ter beschikking. Een ideale gelegenheid op kennis te maken met de Veluwe, natuurpark 'De Hoge Veluwe', Kröllei Müller Museum, park 'Berg en Bos met de V' Apenheul, wildmuseum 'Het Aardhuis, de Konink- lijke stallen.... te voet of op de fiets wildkijken, èêtOl worden met de schitte rende natuur van de Velu we RD> Nadere Informatie en re- icon: servering: hotel 'DE /CEf-ond ZERSKROON tel. 055-217744. Geld ligt op straat. Als u hel daar tenminste neerlegt. U kunt het ook zelf in uw zak steken. Wilt u wat kwijt? Plaats dan een kleine advertentie in de Leidse Courant. Het kost bijna niets. Ook als u wat voordelig op de kop wit tikken is een rubrieksadvertentie de aangewe zen weg. U bereikt 17.900*) lezers, waaronder allicht ie mand die heeft wat u zoekt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en in één oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie gaat kos ten. Prijzen zijn inclusief 5% B.T.W.. Extra meevallertje! Als u de advertentie op drie achtereenvolgende dagen laat plaatsen, hoeft maar voor 2x te betalen. Bij plaatsing op zes achterenvolgende dagen wor den slechts drie plaatsingen in j rekening gebracht. 1 tt/l/ N B. U kunt ons ook bellen: 071-122244. *)Bron: NIPO Media onderzoek 1981/82. 1 f. 4,52 f. 4,52 f 457 2 3 4 f 542 5 1 677 6 1 813 7 1 948 8 110,84 9 f.12,19 10 f 13,55 11 f 14,90 12 f 16,25 13 f. 17,61 14 118,96 15 1.20,32 Deze advertentie De rekening sturen naar: Naam Postcode _x plaatsen op -Woonplaats- Q Brieven onder nummer (f.3,88 extra) worden afgehaald. n Brieven moeten worden doorgezonden LJ Bewijsnummer toezenden (f .3,08). Aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in open envelop - een postzegel is niet nodig - naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 10070, 2300 VB Leiden.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 16