oe levensvatbaar is het Pinkpop Festival? i^DIO/TELEVÏSÏË" 35 ïcHILL STREET BLUES pLEEFT 100e AFLEVERING CeidM<3owiant DONDERDAG 11 APRIL 1985 PAGINA nn YORK Vandaag is de Irdste aflevering van de sieserie „Hill Street F', die eigenlijk „Barney ij4 Outdoors" zou gaan he- d'gt|pgenornen. Hoewel „Hill volgend jaar terug- op het programma van .Vmerikaanse NBC, zal ^eraLroducer Steven Bochco ee *peer van de partij zijn. lêrd in maart abrupt ont- ineej om redenen die niet jeegedeeld. Of alle perso- 115 die het politiebureau je hill" bemannen terug- n. is aan twijfel onderhe- vig. Volgens Ed Marinaro, die agent Joe Coffey speelt, be staat de kans dat een paar koppen worden gesneld. Het zijne zal er vermoedelijk niet bij zijn. „Hill Street Blues" dat speelt in een stad die met op zet in het vage wordt gelaten en die kan variëren van Chi cago tot Los Angeles had zijn première op 15 januari 1981 met de gebruikelijke der tien afleveringen. Coffey dook er in op toen er vier extra af leveringen bijkwamen en aan vankelijk zou hij in de vierde het leven laten. In de hon derdste aflevering is Coffey echter meer dan springlevend aanwezig. Volgens Ed Marinaro zijn de sterke kanten van „Hill Street Blues" de aanpak, het ensem- blewerk ën de goede scripts waarvoor hij en de anderen soms ideeën aandragen. „Hill Street Blues" heeft 81 te levisieprijzen gewonnen, waaronder 25 Emmy's. Het is het eerste programma dat vier jaar achtereen een Emmy kreeg als beste in zijn genre. Jurgens: Beleid Brinkman grenst aan wanbestuur HILVERSUM - Het huidige beleid van mi nister Brinkman ten opzichte van de omroep grenst aan wanbestuur. De zeer trage besluit vorming over essentiële zaken die het om roepbestel aangaan, lijkt zich uitsluitend nog te voltrekken op basis van partijpolitieke overwegingen. Dit zei NOS-voorzitter Jurgens gisteren in een gesprek met de pers. De gang van zaken rond de (door de bewindsman afgekeurde) omroep-cao, het onvoldragen voorstel voor een mediawet en het uitblijven van een be noeming van een nieuwe NOS-voorzitter, waar de minister inmiddels negen maanden de tijd voor heeft gehad, zijn in de ogen van Jurgens duidelijke tekenen dat Den Haag geen oog heeft voor een goede bedrijfsvoe ring van een bedrijf met vierduizend mede werkers. Jurgens toonde zich in een eerste reactie te vreden over de conclusies die de omroepraad in zijn advies over het mediawetsvoorstel aan de bewindsman heeft gestuurd. „De af keuring die uit het advies bleek onderschrijft mijn al eerder naar buiten gebrachte opvat ting dat hier sprake is van broddelwerk", al dus Jurgens. De minister heeft er blijk van gegeven bepaalde verreikende consequenties van zijn voorstel pas in een te laat stadium te hebben onderkend. Als voorbeelden noemt de NOS-voorzitter de instelling van het com missariaat voor de media, dat de overheid op afstand had moeten brengen, maar eerder het tegendeel bereikt en de verzelfstandiging van het facilitair bedrijf, dat op een financië le ramp dreigt uit te lopen. Uit een voorlopi ge balans hierover blijkt, dat er een finan- ciëel gat van enkele miljoenen zal ontstaan. EEN Wie heeft de maanden nog iets |>men van Big Coun- fhe Pretenders, John Jimmy Cliff, Dio, llion, Wang Chung Billy Bragg? Nie- Toch stonden groepen vorig jaar al- in het middelpunt ^ie belangstelling. Ze den het programma |iet 14e Pinkpop Fes- Maandag worden de en even uit de ver heid teruggeroepen, |eer de KRO (Ned. II 3.27 uur) een samen- lig van het festijn uit- Ws.^aal verdwenen int zijn de bands natuur- jet. Chrissie Hynde (ge il met Jim Kerr van e Minds) stond lange tijd i nieuws vanwege de te •hten baby, maar is bin- irt weer op een Engels te vinden. Samen met retenders maakt ze in serdévaarschijnlijk haar op ing op het Milton Key- bwl Festival. John Hiatt de niet zo lang geleden g d^jg tevoorschijn met zijn tstee elpee „Warming Up emeje jce Age". Hij heeft in ?r "land inmiddels een vaste Jn 1 fans en een behoorlijke en <itie opgebouwd, dankzij lte Opende optredens. Big Ie h;ry overtuigde niet alleen 1 Ispkpop, maar eind vorig gi'ok met de prachtige el- i gel pee „Steel Town" terwijl Billy Bragg in Engeland inmiddels een speciaal soort superstatus heeft bereikt, als dat tenmin ste mag worden afgelezen aan de grote hoeveelheid artikelen die wekelijks over de trouba dour verschijnt. In Nederland is Billy ondanks de niet onver dienstelijke elpee „Brewing Up With Billy Bragg" nog geen ster (en dat geldt eigen lijk voor alle Pinkpopgangers van vorig jaar). En gezien zijn muziek kan dat nog wel even duren. Verdwenen Wang Chung, de groep die voorheen als Huang Chung door het leven ging, lijkt vol ledig van het toneel verdwe nen. Het enige dat in het ach terhoofd van de muzieklief hebber is blijven steken, is de melodie van de single „Dance- hall Days". In de hardrockfor- matie Dio en de symfonische rock van Marillion lijkt de Ne derlandse popfanaat helemaal niet geïnteresseerd. Popmuziek is, sinds het laatste Pinkpop Festival op 11 juni van het vorig jaar, nog sterker een consumptie-middel gewor den dan voorheen. Het wordt even gesoupeerd, maar direct daarna wordt aan het volgen de gerecht begonnen. Dat maakt het voor organisator Jan Smeets elk jaar moeilijker een interessant programma sa men te stellen, want wat deze maand aan de top staat, raakt over twee maanden weer in de vergetelheid. Bovendien merkt de Pinkpop-organisator de zware concurrentie van het John Hiatt heeft mede dankzij Pinkpop in Nederland in middels een vaste schare fans en een behoorlijke repu tatie opgebouwd. Belgische dubbelfestival Tor- hout/Werchter, waar veel minder dan bij Smeets op de kleintjes hoeft te worden gelet, waardoor grote namen kun nen worden gecontracteerd. Daar komt het publiek altijd wel op af. Jan Smeets heeft de laatste ja ren zijn publiek behoorlijk zien slinken. In de hoogtij-da gen (1980) werd het veld van het Burgemeester Damen Sportpark bevolkt door meer dan 50.000 mensen Vorig jaar moest de organisatie zich te vreden stellen met ruim 20.000 man. Het festival was dus een verliespost, want Smeets heeft 30.000 bezoekers nodig om uit de kosten te komen. Of hij dat dit jaar haalt met groepen zo als King, Jason The Scor chers, Steel Pulse en Yngwie Malmsteen valt te betwijfelen. Hall Oates die lange tijd op de lijst hebben gestaan voor het festival, dat op 27 mei plaatsvindt, zijn inmiddels ge schrapt en de eventuele publiekstrekker King is twee dagen ervoor uitgebreid op de TROS-televisie te zien tijdens het „Formule 1-concert". Smeets die er niets voor voelt om met de organisatie van Torhout/Werchter samen te werken, moet het dit jaar on der meer opnemen tegen de razend populaire U2 en Paul Young. En dat lijkt een bijna onmogelijke opgave. Als de weergoden de organisatie ook niet goed gezind zijn, kan het dit jaar wel eens de allerlaatste keer zijn dat het Pinkpop Fes tival vorm krijgt. Mitella Met de teruglopende belang rijkheid van het Pinkpop Fes tival verdween ook voor een deel de gezellige sfeer zowel voor als achter het podium. Wie verlangt er niet terug naar een legendarisch optre den zoals dat van The Police in 1979. Het drietal sprong na het concert, achter het podi um, spontaan in het zwembad. En dan het concert van The J. Geils Band met Peter Wolf in 1980. De zanger kwam het po dium op met zijn arm in een mitella, een blauw oog en een gebroken neus omdat hij daags ervoor in Londen in elkaar was geslagen. Maar het con cert behoorde tot het beste uit de Pinkpop-historie. Terugkijkend op het Pinkpop Festival van vorig jaar mag worden geconcludeerd dat wie er niet bij Was weinig heeft ge mist. De samenvatting die de KRO uitzendt, geeft een aar dig beeld van het gebeuren, waarin de uit Schotland af komstige Big Country de show stal. Met ontroerend mooie Schotse gitaarrock en een brok enthousiasme, die aanstekelijk werkte, was het kwartet de enige act die het publiek echt voor zich wist te winnen. De menigte uitte zijn geestdrift door massaal mee te zingen. Gitarist Stuart Adamson fun geerde meerdere malen als di rigent om de samenzang in goede banen te leiden. De vaak opzwepende doedelzak achtige muziek wordt virtuoos via de gitaar verklankt. Hoe wel het vooral de fans waren die de verschillende groepen aanmoedigden, bood het 14e Pinkpopfestival wel kwaliteit John Hiatt bleek een vakman, die met veel soul in zijn stem kwaliteit toonde. Daarbij was een leuke onderbreking van zijn concert de komst van Nick Lowe, die de gelegenheid kreeg zijn single „Half A Boy And Half A Man" te zingen. Ook The Pretenders, die eerst even op gang moesten komen, speelde een energieke set. HANS PIËT Het perfecte Tina Turner-circus ROTTERDAM De recente concerten van Tina Turner be schrijven zonder in superlatieven te vervallen is een bijna on mogelijke opgave. De 46-jarige ster viert momenteel triomfen, waar velen van dromen, maar waar slechts een enkeling va®- mag proeven. Wie de concerten in het Ahoy' Sportpaleis heeft moeten missen omdat de kaarten in sneltreinvaart waren uit verkocht, komt vanavond aan zijn trekken bij Veronica. De om roep zendt namelijk in „Countdown" (Ned. I om 19.00 uur) ge deelten uit van het eerste van de drie Nederlandse concerten en een door presentator Adam Curry gemaakt interview met het fenomeen. Uit de beelden blijkt nog eens dat Tina's podium-act een krach tig voorbeeld is van een perfecte show, die van seconde tot se conde is ingestudeerd. Maar dat merk je pas als je een aantal optredens hebt gezien. Dan blijkt het partijtje 'pak mij dan als je kan' dat de wild bepruikte Tina en de zwarte gitarist Kenny Moore spelen tijdens het nummer „You Better Be Good To Me" volledig te zijn ingestudeerd. Dat maakte de concertreeks, die Tina momenteel onderneemt, echter niet minder indrukwek kend. Het geeft alleen het vakmanschap aan van een professio neel artieste, die zich ondanks haar leeftijd op het podium be weegt als een vrouw van vijfentwintig. Het is de energie die ze uitstraalt, die telkens weer doet verbazen. Met haar frêle, pezige lichaam raast ze over het podium en brengt de rauwste rhythrrt blues voort die ooit uit een vrouwenhals tevoorschijn kwam Of het nu een oudje is zoals Proud Mary" of een recente hit zoals „Let's Stay Together" van de in Amerika driemaal platina elpee „Private Dancer", het vuur dooft nooit. Dat is overigens ook niet het geval bij Bryan Adams, de in Engeland geboren Ca nadees. die het voorprogramma vult Hij komt aan het einde va A de show terug voor een duet met de immer sexy vedette, die dan al in vele creaties het podium heeft betreden en weer verlaten' Adams zingt met haar „It's Only Love", dat terug te vinden is op zijn elpee „Reckless". Het tweetal was het liefst in de paar vrije dagen die er tijdens de tournee zouden zijn, de studio inge doken om een song die Bryan Adams voor Tina schreef op te nemen, maar dankzij het succes van de concertreeks is die tijd er niet. Het tweetal moet nu tot eind april wachten, wanneer de tournee ten einde is en Tina aan haar nieuwe langspeler begint. HANS PIËT ERLAND 1 Jen de Engelse minister Chamberlain tijdens de confe- Jin München zoals te zien is in deel vier van „Het Ade- pst". Ned. I om 21.15 uur. wereld van kunst, cultuur, sex en wetenschap. 22,50 Mike Hammer, Ameri kaanse detective-serie. Afl.: Negative Image. Mike Ham mer komt net te laat bij zijn vriend en fotograaf Bobby Indigo en treft hem leven loos aan in zijn donkere ka mer. Een foto met drie mo deller* is de enige aanwij zing. NOS 23.45 Journaal. 23.50 Nieuws voor doven. 'ineke, gevarieerd mid- irogramma gepresen- 1 door Tineke de Nooij o.a. Meneer Kaktus en jieer Kweenie voor de leren. inderen en hun huis in. Af.: Nicole en haar •en. (Agenda. Films, musea, ||ter, literatuur, culturele iifestaties en aktivitei- |uco Medelanders Nederlan- Vandaag: Hosselen. ?-delige documentaire en over Surinamers. 2. Taal: Nederland Countdown. Met Tina neiiter> Bryan Adams en -.jjerto Jacketti The "pters. Presentatie: hte1m Curry, vanj ga Journaal. De Peetvader, Ameri- nse serie. Afl. 4. Michael >^eone wreekt zich voor ^moordaanslag op zijn er en vlucht dan naar lië. Dit leidt tot een tota- 00 fprlog tussen beide fami- 500 t het) opflHet Adelaarsnest, do ken, lentaire-serie. Afl. 4: zenijehoord Wapengekletter ischiB-1939. De nazi's ma im 4 serieuze oorlogsplan- titt maar de verdeelde de- ijdsfratie sluit de oren voor 39 j; wapen geweld. RUR, Jan Lenferink at met drie gasten uit de NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven. 18.20 Paspoort voor Turken. 18.30 Sesamstraat. 18.45 CD Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. IKON 19.12 IB Snuiters, jongerenpro gramma gepresenteerd door Cees Grimbergen. Re porter ter plekke: Johnny Kraaykamp jr. Afl. 8: Niet thuis opgroeien. IKON-KRO/RKK 19.37 Kenmerk, actualiteiten rubriek. VARA 20.00 Edison Gala Populair 1985, vanuit het Casino te Den Bosch de bekendma king van de Edison Populair 1985. Optredens o.a. door: Alice, Klein Orkest, Ashford and Simpson e.a. Presenta tie: Willem Nijholt. Dit pro gramma wordt gelijktijdig in stereo uitgezonden via Hil versum 1. NOS 22.30 Journaal. VARA 22.45 De Verbeelding, portret van het VARA-Matinee. Presentatie: Jeanne van Munster en Jan Zekveld. 23.35 Nieuws voor doven. BRT 1 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, animatie voor de al lerkleinsten. Afl. 25 (herh). 18.05 Rondomons. De stenen zee Een meisje rijdt op een fiets door Rome en wordt gevolgd. 18.30 De Freggels (Fraggle Rock). 18.55 Jukebox. 19.00 Tijdrover: Kwizien. Tips voor koken en lekker eten. Afl.: Zalmforel. 19.15 Programma van Televisie en Onderneming. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 Hoger-Lager, spelprogramma waarbij twee koppels het tegen elkaar opnemen. 21.00 Panorama. 21.50 Dallas, Amerikaanse tv-serie. Met: Larry Hagman. Linda Gray, Pa trick Duffey, e.a. Afl.: Bail out. Jenna en Charlie zijn weer herenigd wan neer ze op borgtocht vrij komt. Ze vertelt Bobby dat ze niet met hem zal trouwen zolang de rechtszaak haar boven het hoold hangt. 22.40 Journaal en Coda: Improvisa tion Ostinata van en door Boyan Vo- denitcharov. BRT 2 19.00 Werken met audiovisuele middelen. Afl. 5: Video - doe het zelf voor jezelf. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 Heimat, 11-delige serie van Edgar Reitz. Afl. 5: Even terug (1938-39) (Auf und davon zurück). Afl. 6: Thuisfront (1943) (Helmatfront). Er komt een brief uit Amerika. Paul schrijft dat hij in Detroit fabriekseige naar is geworden. Voor Marie bete kent deze brief het einde van haar re latie met Otto. RTBF 16.00 Ecran des vacances, vakantie programma met om 16.20 Dare Dare motus, tekenfilm en om 16.25 Le Comte de Monte-Cristo, feuilleton naar Alexandre Dumas. Afl 7 17 15 Lollipop, kinderprogramma 17.50 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma met om 17.50 Service rubriek. 17.55 Gasten bij Arlette Vincent. 18.05 Ma sorciere bien-ai- mee, tv-serie 18.30 Kort nieuws. 18.35 Micro-defi. 18.45 Allo, Plein Jeu, spelprogramma. 19.00 Ce soir. 19.30 Journaal. 20.25 La vie devant soi, Franse speelfilm van Moshe Mizrahl. Mei in de hoofdrollen. Slmone Signoret en Claude Dauphin. 22.10 Carrousel aux images, filmru briek. 23.15 Journaal en politieke uitzen- MUSIC BOX TV 5 16 00 Non-stop videoclips. Herhalin gen Presentatie: Martin en Simon met 'Musical Chains' (16.00), Diana (17.00) en Simon (18.00). 19 00 La belle vie. 20.00 Pause cafe. 20.54 Portret van de hisforicus Fer- nand Braudel. 22.00 Nieuws. 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Deutschland deine Lieder. Gotthilf Fischer en zijn koort vanuit de Hanns-Martin-Schleyer Hal in Stuttgart. 16.55 Das Haus, das Amerika ge hort, programma uit de kinderserie Denkste!? Met: Albrecht Reinecke, Martin Niering, Ela Behrends e.a. Re gie: Hans-Eberhard Quelle. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Drei Damen vom Grill. Afl.: stichwort: Herzenssache. 19.00 Hart aber hertzlich (Hart to Hart), Amerikaanse serie. Afl.: Einde Mords-Rallye. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 CDTagesschau. 20.15 Schlag auf Schlag. Discussie programma met als gast: Igna2 Kiechler. Bondsminister van voedsel voorziening, landbouw en bosbeheer. 21.00 Bei Bio, gesprekken en live muziek met Alfred Biolek. Gasten: Bronski Beat. Udo Lindenberg. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Gefahrliches Spiel, Duitse speelfilm met Helmut Zierl, Simone Rethel, Tommi Piper e.a. Regie: Theo Mezger (herh). Wanneer de succes volle spits van een voetbalelftal, Karl Bronnen, bij de training zo zwaar ge wond raakt dat zijn verdere carriere als speler twijfelachtig wordt, komt hij in een zware crisis terecht. 00.45 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.00 Meute. 16.04 Immer dieses Fernsehen... Familie Bergers Erfahrungen aus zweiter hand, een (amllleserie van Silke Schwinger en Werner Hadorn. Afl. 1: So war's doch nicht: Medien und Wirklichtkeit. Aansl: heute-Sc- hlagzeilen, kort nieuws. 16.35 Meine Mutter, deine Mutter, tv-serie. Met: Eileen Brennen, Rob Lowe, Lauri Hendler, e.a. Afl Andy und das Löwenbaby. Andy, de zoon van de jonge weduwe Kit Flanagan heeft een kat gevonden en besloten deze te verzorgen. Hij dier blijkt ech ter geen kat te zijn, maar een welp die zo snel mogelijk naar de dieren tuin moet. 17 00 Heute. Aansl Aus den lan- dern. regionaal nieuws. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17 50 Tom und Jerry, tekenfilmserie Aansl.: heute-Schlagzeilen 18.20 Ein himmlisches Vergnügen: Prost Helmut), tv-serie. Afl.: Rendez vous auf Gegenseitlgkeit Met: Ted Danson. Shelley Long, Rhea Perlman, e.a. Hubert en Diane hebben beslo ten voor elkaar een afspraakje te re gelen. Diane vraagt haar vriendin Gretchen en Hubert zorgt dat Diane in contact komt met de zojuist uit de 03: Ondertiteling via Tele- Tekst. O Zwart/wit-uitzending. KI: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. OBij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. E2: Bij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. gevangenis ontslagen Andi 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Dalli Dalli, spel en amusement van en met Hans Rosenthal. Kandida ten van vanavond: Horst Jankowski en Max Greger jr. Met de Jochen Brauer-Band. 21.00 Telemotor, automagazine met Harry Valerien. 21.45 Heute-journal. 22.05 Fragen an... Hans-Jochen Vo gel. Journalisten in de studio: Klaus Bresser en Wolfgang herles. 23.05 Kokain-Report II. Cocaine in. Reportage over de nieuwe drugssce- 23.50 Dat internationale Tanzthea- ter: Tanezer, vierdelige documentaire van en met Peter Schaufuss. Deel 3: Der neue Koerper Met o.a. scenes en fragmenten uit: La Ventana van Au gust Bournonville. Orpheus van Ken neth MacMillan en De Klokkenluider van de Notre Dame van Roland Petit. 00 40 Heute. Aansl.: Gute nacht-Mu- sik. Ludwig Baumann, bariton en Oresta Cybriwsky, piano spelen Erl- könig van Schubert. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II: Geschichte Kon trovers - Ost-West-Konfllkt. Cursus geschiedenis, les 26. 18.30 Hef programma met de muis. 19.00 Aktuelle Sfunde. 20.00 Tagesschau-Wetterkerte. 20.15 El Winchester 73 (Winchester 73), Amerikaanse speelfilm uit 1950. Met in de hoofdrollen: James Ste wart, Shelly Winters en Dan Duryea Regie: Anthony Mann. Samen met zijn vriend High Spade zit Lin McA- dam achter een bandiet aan die hem ooit zijn waardevolle Winchester 73 heeft afgenomen. Lin McAdam zet al les op alles om hem terug te krijgen. 21.45 Landesspiegel. aber wir muB- ten doch helfen. Ev. Kirche und die Kapitulation, reportage. 22.15 Nachtstudio unterwegs. Paris: Kultur in den Schlachthöfen. Reporta ge over de 13e Biennale in Parijs. 23.15 Nachtstudio Spatausgaba. Portret van Kurt Vonnegut, schrijver van science-fiction boeken. 00.00 Laatsta journaal. Shelley Winters speelt naast James Stewart de hoofdrol in „Winchester 73". Duitsland 3 om 20.15 uur. Engeland SKY CHANNEL 16.00 Pat Sharp Show. 16.45 Firat Run met Peter Powell. 17.30 The All American Hot 100 Show met Gary Davies. 18.30 Mr. Ed. Afl: Ed In the Peace corps. 19.00 The Lucy show. Afl: Lucy con- 'Sl'ciMrlirt Angel,All: Angels Blues. 20.20 Skyways. 21.10 The Untouchables. Afl: Nic- 22.00 US Augusta Maatara golt Championship. Rechtstreeks verslag. 01.00 Sluiting. BBC 1 16.40 Tekenfilms. 16.55 Mop and Smitf. 17.10 Ivor the engine. 17.15 Jigsaw, kinderserie. 17.30 Bananman, kinderprogramma. 17.50 John Cravan'a Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Blue Peter, kinderprogramma. 18.30 Dr. Kildare, tv-serie over de belevenissen van een arts Mel Ri chard Chamberlain, Raymond Mas- sey. e.a. 19.00 Journaal an waarbaricht. 19 35 London Plus. 20.00 EastEndars, tv-serie. 20.30 tomorrow's world. 20.55 Top op tha pops. 21.30 A question of sport. 22.00 Journaal en waarberichl. 22.25 I woka up ona tha morning, tv-serie 22.55 Glitter. Aansl.: Question Time, programma waarin kijkers vragen kunnen stellen aan bekende mensen. 00 30 Rockschool, informatieve se- 00.55 Waarbaricht. BBC 2 18.25 CD Nieuwsoverzicht an waarba richt. 18.30 Show ma show. 19.00 the Invaders, science-fiction serie met Roy Thinnes. 19.50 O The Phil Silvers Show. 20.15 1000 graat sporting moments. 21.30 Topol's Israel, afl. 3 22.00 Yas minister, comedy-serie. 22 30 Forty minutes. 23 10 Joan Armatrading. 00.00 Newsnight. 00.45 Weerbericht. 00.50 Animation now: Sing, beast, sing. 01.00 Open University. ITV 16.00 Game. 16.25 Anglia news. 16.30 Sons and daughters. 17.00 Foxtalas. 17.15 Batfink. 17.20 Wonders in Letterland. 17.45 First Post. 18.00 Dangsrmouss. 18.15 Blockbusters. 18 45 Nsws at 5.45. 19.00 About Anglia. 19 35 Crossroads. 20.00 Anything goes. 20.30 Straat Hswk. Afl Fire on the wing 21.30 Minder. Atl: The Beerhunter. (herh.). 22.30 TV Eye. 23 00 News st Tan. 23.20 Anglia lata news snd weather. 23 30 The Man Insids. Film over een pnvè-speurder die jacht maakt op ju- welendleven. 01.15 Thursday Topic. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven. NCRV: 15.30 De Carsons. 16.15 Een ongewone oma, poppen serie. Afl. 10: Oma in de sneeuw. 16.20 Vrouwtje Theelepel, tekenfilm serie. Afl. 1. 16.45 Perplex, jongeren magazine. NOS: 17.30 Journaal. NCRV: 17.44 Wieeels. NEDERLAND 2 NOS: 13.00 Nieuws voor doven FE- DUCO: 17.45 Taal van alledag, afl. 2 (herh). RTBF 16.25 Le Comta de Monte-Cristo, feuilleton naar Alexandre Dumas. All 7. 17 15 Lollipop. 17 50 Plein Jeu weekend met om 17.50 De gasten van Marion. MUSIC BOX TV 5 08.00 Non-stop videoclips. DUITSLAND 1 13.15 en 14.40 Tslelekst-overzicht. 15.00 Roots. Aansl Alex Haley in Henning/Tennessee (herh). 16.00 Ta gesschau. 16.30 Dis Strasss ist tür alle da, tv-serle met Camilla Spira Afl Basilikum. 16.20 Zwsi oder Was sind das tür Trauma (1), tv-spel 17.45 So sind Kindsr, als kinderen rouwen. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 13.15 Talstskst-ovsrzicht. 14.55 Programma-overzicht voor het komende weekend. 15.00 Kin der. 16.30 Freizeit... und was man daraus machan kann. 17.00 Heute. aansl.: Aus den Landern. 17 15 Te le-lllustrierte. 17.45 Ei Western von gastarn. SKY CHANNEL 14.30 Family. All and Baby makes three 15.30 Star Fleet. Afl The New Centrum 16 00 Pat Sharp Show 16.45 Backtrax met Tony Blackburn 17 30 Live on Friday met Gary Da- BBC 1 14.00 Pebble Mill at Ons, gevarieerd lunchprogramma 14.45 Hokey co key. 15 00 Without reservation. 16 45 Tekenfilm. 16 55 Whizz. 17 10 Laurel and Hardy. 17.15 The littlest hobo. 17.40 Secrets out. BBC 2 ITV 13.00 Jamie and tha magic torch. All Mr Boo looses a mountain 13 10 Coping. All Some days I know I'm winning 14 00 Newt at ona. 14 20 Anglia News. 14 30 Film Ma- 17.00I 17.20 Batfink. 17.25 Emu's all-live pink Windmill Show. Vandaag HILVERSUM 1 NOS leder heel uur nw» KRO: 16 03 Op de eerste rang 17 03 Echo- -magazine (17.55 Mededel.ngen (NOS) 18 20 Nws over kerk en samenleving 19 03 KRO's Country time. 19.55 Ter Overweging. VARA. Edison Gala NOS 23 02 Met het oog op morgen VPRO 00 02 Rust zacM met Joop van Tljn. 0102 VPROs Nachtle- HILVERSUM 2 VOO 16 00 Veromea Nieuwsradio (16 30 en 17 30 Nws 18 00 Nws). 19 00 Veromea Sport NOS 20 00 Nws 20 03 Op de rand van het recht NCRV 20 45 Oe wereld zingt Gods lof 21 45 In bewoging 22 15 Literama-donder- dag 22 30 Nws 22 35 Hier an Nu 20 45 Leer spiegel 23 00 Waken en dromen HILVERSUM 3 NOS leder heel uur nM TROS: 16.03 TROS Top 50 Show NOS 18 04 De Vakantiespils TROS 19 02 De Nederlandstalige Top Tien 20 02 Ferr?" Maat s Soul Show. 22.02-24.00 De L P - en- CD Show HILVERSUM 4 VPRO 16 00 Met Porlrat Komponeren na Parsifal - ol hoe 6 noten 10 komponisten inspireerden (2) 17 00 Het Concert Klass muz NOS. 18 00 NWfc VPRO 18 02 De Tafel van IV 19 30-22 Ofy De Laatste Beweging, hedendaagse muzT- Mel om 19.30 Benny Wallace Trio and the Wings of Song 20 30 Roberto Aussel. gi taar Live-concert NOS 22 00 Muziek uit Middeleeuwen en Renaissance 22 30 Ak- De poedel in pyama. Chiel Meye- 23 00 k a Nova - (herh) PP 18 20 Uitzending ven da V V O VARA 18 30 Luchtruim NOS 19 00 Nws voor buitenlanders (19 00 Turks 19 10 Ber bers 19.20 Marokkaans-Arabisch 19 30 Spaans) TELEAC 19 40 Turkse vrouwen projekt Bizim Icin. herh les 24 20 10 EiBO Engels m hel Basisonderwijs les 4 20 40 Kunstgeschiedenis Les 2 Opkomst van de burgeri|. 21 10 Follow me II. voorbereidende RADIO RUNMONO 16 30 Mtddagprogr mei Enk Post Mei om 16 30 Regio-nws 16 33. "Voor veertien cent wizer (Vandaag dok-- ier). 17 00 regio-nws 17 05 Agenda door Cobie de Vos MORGEN HILVERSUM 1 NOS leder heel uur nieuwe. KRO: 7 02 Het levende woord 7 10 KRO'S Ontbljtshow (8 30 Den Bosch - 800 (ournaef ism de Orva) 8 50 Pastoor AC Raad- schelders 9 02 Adres onbekend 10 02 In antwoord op uw schrijven 1150 Pastoor AC Raadscheiders 12 02 Van twaalf tot twee (13 05 Echo) 14 02 Ratel TROS 15 03 Raad een lied of ntel 15 30 Cafe de praatstoet 16.03 Piekuur 17 55 Mededelin gen (NOS) HILVERSUM 2 VPRO 7 00 Nws 7 06-16 30 Hel Gebouw 7 06 Afdeling Binnenland 7 23 Oorrestiin s Pers Agentschap (DPA) (7 30 en 8 00 Nws 7 35 Afdehno Binnenland 8 H NL-Buitenlandbericht) 8 30 Nws 6 33 Hel Beeld 9 00 Afdeling Binnenland 9 24 Dor- resigns Pers Agentschap (DPA) 9 30 Nws - 9 33 Het onderzoek 10 00 Euroburo 10 30 Nws 10 33 Aldeling Binnenland 10 45 Oe AHoop 1 f 00 Afdeling binnenland 111 30 Nws) 12 00 Ondervragingen NOS 12 26 Mededelingen voor land- en tuinbouw VPRO 12 30 Nws 12 36 Atdebng Bonen land 13 00 Nws 13 10 NL-Builenlandbe- nchi (13 30 Nws) 14 30 Nws 1413 hm Symposium, persoonlek# impresews 15 00 Afdeling Binnenland NOS 15 30 Nws. 15 ïj Een leven lang. gesprekken met oudere kunstenaars IKON 16 00 Kleur 16 30 Nws. VPRO 16 33 Welingehchle kringen VARA 17.30 Nws 17 36 Dingen van de dag HILVERSUM 3 NOS leder heei uur rueuwV EO 7 02 Rondu.1 op 3 8 03 T.|dse.n 9 03 Oe muzikale fruitmand NOS. 10 04 Jaarg». noten 12 04 Radio Thuisland VOO 13 93 - Tipparade 15 03 Oe Top 40 HILVERSUM 4 VOO 7 00 Oehtendsiem- (8 00 N nen EO 12 00 13 07 Songs ot praise 13 30 MMronomajm - Vandaag componist Brahm» 15 00 Zeggen en schrijven, cultureel magazine 15 30 Ktm* HILVERSUM I NOS 9 03 NOS-SpoHwl 9 25 Waterstanden TELEAC 9 30 Onder houd «eis. lea 2 RVU 10 00 Zelfhulp to 20 Samen met anderen VPRO 17 30 VPRO eg

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11