Zuiderkwartier en
TOP behouden
uitzicht op
kampioenschap
sportuitslagen
Leidse
Voetbal
Bond
Ceidoe Qoiwaunt
DINSDAG 9 APRIL 1985 PAG
LEIDEN De inhaal
wedstrijden in het paas
weekeinde zijn voor de
betrokken „Leidse" korf
balclubs een groot succes
geworden. Zij kwamen al
lemaal tot een overwin
ning en hierdoor hielden
met name Zuiderkwartier
en TOP uitzichten op een
kampioenschap. De enige
tegenvallere was, dat De
Danaïden haar uitbeurt
tegen OSCR voor de twee
de keer in het water zag
vallen.
Met tactisch sterk spel kon Fi
des Pacta in de tweede helft
Stanfries en de tegenwind on-
Toos van Poelgeest (uiterst
rechts) van Velocitas probeert
uit een doorloopbal de mand
van KOAG te doorboren, maar
deze poging zal op niets uitlo
pen. De korfbalclub uit Leider
dorp won desondanks vrij een
voudig met 10-6.
schadelijk maken, wat beloond
werd met een 4-7-zege. De fu
sieclub hield het spel na rust
(3-3) goed breed en ontmoedig
de de Friese aanval via voor-
verdedigen, waarin Nico Pi-
kaar als voorganger optrad.
Hij was als aanvaller even
waardevol door zijn hattrick,
waarbij de laatste twee goals
de beslissende doorbraak van
4-4 naar 4-6 inhielden. Robin
Sommeling (2), Dick Onder
water en Ronald van der Vel
den waren verantwoordelijk
voor de overige Leidse tref
fers.
Ondanks het windvoordeel le
ken de kansen van Zuider
kwartier te verwaaien, toen
De Bermen een kwartier voor
tijd op 5-3 kwam. Het twaalf
tal van Wim Niesing, met in
vallers Ineke de Hertog, Tine
ke Homan en Aldo Spadon.
kon toch een ommekeer af
dwingen (6-6), maar toen werd
Erik van Lunteren afgefloten,
omdat hij te lang mikte bij een
strafworp en dus tijd zou heb
ben gerekt. Dezelfde speler
kreeg in de slotfase een nieu
we kans vanaf de stip en had
nu minder tijd nodig om zijn
derde en tevens winnende
goal te maken: 6-7. Verder
kwamen Els van Lunteren,
Dirk Jan de Kreek, Theo van
Leeuwen en Charles Stijger
tot scoren.
Ook Top behield haar titel-
kansen door koploper Swift
(M) in eigen huis met 9-10 te
kloppen. De Sassenheimers,
die coach Oele (vakantie) en
vier basisspelers misten, beza
ten lange tijd een overwicht,
hetgeen in 4-8 haar ruimste
'uitdrukking kreeg in de score.
Daarna lieten zij zich door de
warrige arbitrage uit hun con
centratie halen, zodat er een
punt verloren dreigde te gaan
(9-9). Anderhalve minuut voor
tijd stelde Gerco Langelaan
toch de kostbare winst veilig,
nadat eerder Egbert Dijkstra
(3), Sjoerd van der Klaauw (3),
Barbara Romsom, Gert Jan
Natzijl en invaller Anne van
der Zaag de Middelburger
mand doorboorden.
Twee strafworpen (waarvan
één benut in de rebound)
brachten Velocitas
KOAG van 6-4 op 8-4,
berslissend bleek. De tl
speelde blijkens twee
pogingen vanaf twee
meter wel wisselvalli|
stak qua bezieling ei
kracht ver boven ha<|
bluste apponent uit. I
werd door Ron Goudi
Rien van Poelgeest (2
Goudsmit, Trudy vai
bruggen, Marjolein Zi
Jeroen van Driel en S|
Ronde dan ook probl
naar 10-6 opgedreven^
Gestart in een nieuwi
ling moest Fluks tot
de helft wachten, eer I
ritme hervonden w
schuttersgeweld, dat fl
dijk (2), Ada van der
(2), Dorith Passchier ej
Vink toen ontketende(
de magere 4-5-tusseni
een ruime 5-ll-einds(
mannelijke helft sloot
Aad van Drongelen (j
Koppenael, Anne Pass
Kees Imthorn gewilli|
vrouwelijk geweld aa&
MICHEL VA)
BUITENLANDS
VOETBAL
ENGELAND
Arsenal-Norwich City 2-0. Aston
Villa-Shelfieid Wednesday 3-0.
Chelsea-Queens Park Rangers
1-0. Everton-Sunderland 4-1, Ips-
wich-Nollingham Forest 1-0, Lei
cester-Liverpool 0-1, Manchester
Unlted-Stoke City 5-0, Newcastle-
West Bromwlch Albion 1-0, Wat-
lord-Southampton 1-1, West Ham
United-Tottenham Hotspur 1-1,
Norwich C -Ipswich T. 0-2, Queens
Park R -West Ham U. 4-2. Stoke
C.-Luton T. 0-4. Sunder'and-New-
castle 0-0, West Bromwlch A.-
Aston Villa 1-0.
Evert 32-69 O Park 35-44
Manch U. 34-65 Norw C 33-42
Tott.H. 33-61 LelC. C. 34-42
Liverp. 33-57 Newc. U. 35-42
Arsenal 35-55 Watlord 33-38
South. 34-54 W.H.Un. 32-37
Shell. W. 33-52 Ipsw. T. 32-36
Nott. F. 33-50 Sunderl. 34-35
Chelsea 32-49 Luton T 32-35
Aston V. 35-49 Coventry 31-34
>n-Hlbernian 0-2. Dundee
United-Morton 5-0, Hearts-Celtic
0-2. Rangers-Aberdeen 1-2, St.
Mlrren-Dundee 4-1
Aberd. 32-52 Hearts 32-31
Celtic 31-46 Dundee 31-28
Dund U. 32-42 Hlbern. 32-22
Rangers 31-33 Dumb. 31-19
St Mlrr. 32-32 Morton 32-11
BELGIE
FC Luik-Anderlecht 0-3, Water-
schel-Boveren 1-0, Gent-Cerkel
Brugge 6-0. Seraing-
2-2. Racing Jet-Waregem
Wareg. 26-36 Seraing 26-22
Gent
Antw
Cerkel 26-24 St. Nlkl. 26-16
Stand. L. 26-24 Racing J. 26-12
FRANKRIJK
Brest-Rouen 0-2, Paris SG-
Sochaux 1-1, Bastia-Mel2 1-3.
Tours-Auxerre 3-1. Toulouse-Mar
seille 2-0, Lille-Laval 0-0. Toulon-
Strasbourg 3-1. Bordeaux-Lens
2-1, Names-Racing Paris 1-1.
Nancy-Monaco 1-1.
Bord. 31-50 Auxerre 31-38
Nantes 31-44 Met* 31-37
Toulon 31-39 Monaco 31-36
SPANJE
Sevilla-FC Barcelona 2-2, Espa-
nol-Betis 0-1, Real Madrid-Atletico
Madrid 0-4, Osasuna-Malago 1-0,
Valladolid-Gljon 0-0, Saniander-
Valencia 1-1, Athletic de Bilbao-
Hercules 4-1, Elche-Real Socledad
1-1, Zaragoza-Murcla 3-0.
Bareel 32-51 Sevllla 32-31
All. Madr. 32-43 Valencia 32-30
Gl|on 32-39 Zarag. 32-30
Bilbao 32-38 Vallad. 32-27
Santand. 32-31 Mi
GRIEKENLAND
AEK Atheno-Panathinaikoa 1-1.
Elhnikos-Aris 2-2, Kalomaria-Pa-
nlonlos 1-0, Olympiakos-Apollon
1-1. OFI Krota-Larissa 1-1, PAOK-
Egaleo 3-1, Plerikos-lraklls 0-2,
Doxa Drama-Panachaikl 2-0,
Stand aon de kop: 1 PAOK 23-36;
2 Iraklis 23-33; 3. Panalhlnaikos.
Olymplakos 23-32.
JOEGOSLAVIË
Sutjeska Nikslc-Vojvodlna Nov!
Sad 3-0. Rode Sier Belgrado-Rije-
ka 3-1. Vardar Skopje-Dynamo
Vinkovci 4-1, Iskra Bugojno-Slo-
boda Tuzta 2-0. Radnicki Nis-Haj-
duk Split 1-1. Osljek-Partizan Bel
grado 1-0, Prislina-Buducnost 1-0.
Sara|evo-Dynamo Zagreb 0-0, Ve-
lez Mostar-Zeljeznlcar 0-0. Stand
aan de kop: 1. Sarajevo 23-31; 2.
Hajduk 23-30; 3, Zeljeznlcar 23-
26.
OOSTENRIJK
Austria Klagenturt-Wlener SK 2-1,
Austria Salzburg-Linzer ASK 0-1,
Favorite AC-SC Eisensladt 1-2,
Grazer AK-Splltal 0-0, Rapid
ROEMENIE
Rapid Boekarest-Bala Mare 1-0,
Petrosanl 2-0, Arges
lit 0-1, Tlrgu Mures-
inedoara 2-0, Gloria
Buzau-Steaua Boekarest 1-2, FC
Bihor-SC Bacau 1-0, Chimia VII-
cea-Dynamo Boekarest 0-1. Poll-
lehnica lasi-Brasov 0-1 Stand aan
de kop: 1 Steaua 40 punten; 2.
o 36; 3. Sporlul 35.
>r-Besiktas 1-1; Fener-
bahce-Gencler Blrlgli 4-1; Esklse-
hlrspor-Denlzlispor 0-0; AnkaragU-
cu-Altay Izmir 0-0; Sakaryaspor-
-Malatayaspor 0-0; Kocaelispor-
-Bursaspor 1-1; Orduspor-Trab-
zonspor 1-1. Galalasaray-Bolus-
por 0-0. Stand na 27 wedstrijden:
1 Beslktas 39 punten, 2 Fener-
bahce 38 punten. 3. Trabzonspor
36 punten. 4. Ankaragucü 33 pun
ten.
ATLETIEK
Zilveren Molenloop
1 Marti ten Cate (Fortis). 20 km In
1.01.27, 2. Gerard Nljboer (Daven-
tria) 1 02 54; 3. Ruud Stlgter (Cly-
toneus) 1 04.36; 4. Jaap Duiven
voorde (De Bataven) 1.05.45; 5.
Paul Vos (Altls) 1 05.55, 6. Wlm
Edam (Edam) 1.06.00.
Dame*
1 Eelje van Wissen (Hollandia)
1.13.28, 2 Caroline Lucas (Saglt-
ta) 1.14.11; 3. Karin van der Berg
(De Bataven) 1.17.04.
Paasloop (25 km)
Horen
1 Jerzy Kowol (Pol) 1.16.17; 2.
Relnhard Leibold (Wdl) 1.16.22; 3.
Reiner Gutschank (Wdl) 1.16.26; 4.
Martin Staehle (Wdl) 1.1637; 5.
Michael Spottel (Wdl) 1.16.43; 6.
Bernd Kofferschlager (Wdl)
1.17.12.
Dames
1 Wilma Rusman (Ned) 1.30.17; 2.
Irene Wentzel (Ned) 1 32.11; 3. Ur
sula Held (Wdl) 1 34 29
Carl Dlem-loop (10 km):
1. Cor Lambregts (Ned) 29.12; 2.
Rail Salzmann (Wdl) 29.28; 3. Ml-
roslaw Kuzlola (Wdl) 29.36.
Stratenlopen
Papendrechl, Lenteloop, 15 km:
1 Gerrit Voortman (Goor) 47.51;
2 Wlm de Weerdl (PAC) 48 08. 3
Guido Hanssen (Bel) 48 21; 4. Dick
van Santen (PAC) 48.24. 5 Johan
de Vlioger (Marathon) 48.37; 6
Henk Wosterlaken (Typhoon)
48 48.
Annie Bekkers (GM) 58.58; 2
Mar|a Hoogerhoud (Olympla 48)
59 52; 3 Mieke Schellenberg
(Spark) 1.00.11.
Schoonhoven. Parkloop, 10 km:
1. Aart Stlgter (AAV 36) 28.14; 2.
Jan Zethol (AVA 64) 28.30; 3. Jan
Tuithof (Phoenix) 28 39; 4 Rien
van der Wüdt (Clytoneus) 28 49; 5.
Loe Simons (De Keien) 29 09, 6.
Steef Ki|ne (AVR) 29.18
Dames:
1 Elly van Hulst (Olympla 48) 3.8
(Eng) 13.58.
e Jellers
AVR-eatafotte:
Heren: 1 Sparte (Den Haag)
9.31,9; 2. Metro (Rotterdam)
9 34,6; 3. Phoenix (Utrecht) 9.41,7.
Damee: 1. Olympia '48 (Den Haag)
3.46,2; 2. De Bataven (Leiden)
3.59.5, 3. PAC (Rotterdam) 4.00,3.
5000 meter dames: 1. Carlo Op-
horst (Olympla 48) 17.44,5.
10.000 meter heren: 1. Aart Bak
ker (Tartletos, Wapeningen).
KORFBAL
Hoofdklasse: Pams-PKC 5-12,
Blauw Wlt-DOS'46 5-3, Deetos-
Rohda 3-9.
Overgangaklaaae A: ZKC-LDO 6-
5, DKOD-Dalto 11-8, Nic-Rapidltas
2-13. B: HKV-Allen Weerbaar 2-7.
Promotieklasse A: Vrlenden-
schaar-Ritola 11-11. B: Heeren
veen-Het Zuiden 4-4. Stanlries-FI-
Roda-Ons Eibernest 11-5, VEO-
Achilles 3-4 D: HKC-DEVD 3-2
Res. overg. klasse B: Het Zuiden
2-PKC 3 8-6, HKV 2-Zuiden 2 8-4.
Eerste klasse A: De Bermen-Zul-
derkw 6-7. Regenboog-Ten Donck
8-7. BI.W'51-Ready 9-7. B: Tjoba-
Snel 9-10, SwIlt-TOP 9-10, Alba-
tros-Meervogels 12-5.
Tweede klasse A: IJsselvogels-
DES 4-10 B: Merwede-Or.Nassau
5-4. Veiocitas-KOAG 10-6. C: Ro-
•g-Olympiaan 2-4, DKC-
Derde klasse A:
Sporlief-Weldev
Seolto-Olympla
Fluks 5-11, Hou Stand-Quick 3-5.
D: ALO-Jullana 8-9, WION-ODO
(D) 5-6, Zwljndrecht-Succes 5-3.
Res. eerste klasse A: Trekvog. 2-
Fortuna 3 3-3 B: Excels 2-Alb. 2
6-12, Vr.sch. 2-VES 2 8-10.
Res. tweede klasse A: Snel 2-
KOAG 2 7-3, ADO 2-Fortuna 5 7-
5. B: Fides P 3-Algem. 2 4-6. C:
Pernix 2-DKC 2 12-2, H.Zulden 4-
DKC 2 6-4.
Ros. derde klasse A: HKC 3-DES
2 6-8, Veloc. 2-Albatr. 3 6-8,
Meervog. 2-PKC 5 11-6. C:
Junioren A: Het Zulden-HKV 0-3.
B: Merwede-KOAG 3-8. Albatros-
HKC 11-6, KVS-SwIft 3-9.
TAFELTENNIS
Wereldkampioenschappen te Go
thenburg
Herenenkelspel, kwartfinales: Ji
ang Jlallang (Óhi)-Klm KI Taek
(Zkr) 21-13, 21-14. 21-11; Lo
Chuen Chung (Hkg)-Yoshlhl!o Mly-
azaki (Jap) 24-22. 18-21, 21-19,
21-15; Chen Longcan (Chl)-Wang
Huiyuan (Chi) 17-21, 21-14, 21-17,
21-18; Teng Yi (Chi)-Xle Salke
(Chi)-Lo Chuen Chung (Hkg)
21-17, 21-18, 18-21, 21-11; Chen
Longcan (Chl)-Teng YI (Chl) 21-16,
21-17, 21-15 Finale: Jlang Jlall-
ang-Chen Longcan 21-14, 23-21,
21-18.
Dameeenkelspel, kwartfinales:
Can Yanhua (Chi)-Tong Llng (Chi)
20-22, 21-16, 21-19, 21-15; Qi Ba-
oxlang (Chi)-NI Xialian (Chl) 21-13,
16-21. 21-13, 21-18; Dal Lill (Chi)-
Pang Chun Dok (Nkr) 21-10,
21-12, 21-8; Geng Lljuan (Chl>-
Jlao Zhlmin (Chl) 16-21. 19-21.
21-12. 21-17, 21-17. Halve finales:
Cao Yanhua (Chl>-GI Baoxiang
(Chl) 21-13. 21-7, 16-21, 19-21,
21;15; Geng LI Yuan (Chi)-Dai Lili
I 21-12. 21-16, 10-21.
Lljuan
21-16.
Damesdubbelspel, tweede rondo:
Vriesekoop/Hrachova (Ned/Tsj)-
Lan Young/Jln Na (Vst) 21-13,
21-12. Achtste finales: Lili/Lijuan
(Chl)-Vriesekoop/Hrachova
(Ned/Tsj) 21-17, 21-15; Popo-
va/Antonjan (Sov>-Dogan/Turkut
21-5, 21-11; Zhlmln/Baoxiang
(Chij-Mei-Jen/Shu-Hwa (Tal)
21-13, 21-17; Llng/Jianhua (Chi)
Bogaerls/Higuet (Bel) 21-6. 21-12;
(Chi)-Daviaud/Thlrlel (Fra) 21-16,
21-12; Dok/Song (Nkr>-Svensson-
/Llth (Zwe) 21-14, 21-15; Nagy/Fa-
zekas (Hon)-BjÖrk/Pellkanova
(Zwe/Tsj) 19-21, 21-15, 21-15.
Kwartfinales: Zhlmin/Baoxiang
(Chl)-Chung Dok/Hye Song (NKo)
21-19, 21-11 Llng/Jlanhua (Chl>-
Nagy/Fazekas (Hon) 21-6, 21-10;
Llli/Yuan (Chi)- Popova/Antonjan
(Sov) 21-8, 21-17, Yanhua/Xlalln
(ChiHJong Hui/Bun Hui (NKo)
21-14. 21-15 Halve finales: Dal
Lill/Geng Lljuan (Chi) -Jiao Zhi-
min/Ol Baoxiang (Chl) 12-22 21-10
21-8; Cao Yanhua/NI Xlalian (Chi)-
Tong Ling/Guan Jlanhua (Chi)
21-14 21-16. Finale: Dal Lill/Geng
Llyuan (Chij-Cao Yanhua/NI Xlali
an (Chi) 21-8, 21-17.
Herendubbelspel, echtste finales:
Appelgren/Carlsson (Zwe}-Grub-
ba/Douglas (Pol/Eng) 21-18.
21-18; Huiyuan/Longcan (Chl)-HU-
ging/Palmi (Wdl/Oos) 21-4. 21-10;
Klampar/kriston (Hon)-Sule/Musa
(Nig) 21-16, 21-16; Changmao/Zhi-
wen (Chl)-Hyung/Hak (Zkr) 21-10,
21-10; Pansky/Orlowski (Tsj>-Ho-
/Chol (Nkr) 20-22, 21-17, 21-17;
Shimlzu/Miyazakt (Jap)-Salke/Yi
(Chl) 21-14, 21-17; Wan/Taek
(Zkr)-Wen-Chla/Huel-Chleh (Tal)
21-12, 21-12; Jlaliang/Zhenhua
(Chl)-Costantlnl/Bisi (Ita) 18-21,
21-8, 21-17. Kwartfinales: Appel
gren/Carlsson (Zwe)-Huiyuan-
/Longcan (Chl) 21-17, 16-21,
21-19; Chang Mao/Zhlwen (Chi>-
Klampar/Kriston (Hon) 21-19,
24-22; Pansky/Orlowsky (Ts|)-Miy-
azakl/Shlmizu (Jap) 17-21, 21-17,
21-17; Jlanliang/Zhenhua (Chi>-
Wan/Taek (ZKo) 21-17, 21-18.
Halve finales: Appelgren/Carlsson
(Zwo)-Fan Chang Mao/He Zhlwen
(Chl) 21-15 21-23 21-17; Pansky-
/Orlowskl (Tsj)-Jlang Jlallang/Cal
Zhenhua (Chl) 21-12 16-21 21-16.
Flnalo: Appelgren/Carlsson (Zwe>-
Orlowski/Pansky (Tsj) 21-15,
22-20.
Gemengd-dubbelspel, eerste
ronde: Andrzej Grubba/Bettine
Vriesekoop (Pol/Ned)-Claudlo Ka-
no/Hua Lee Yen (Bra) 21-12,
21-10; Henk van Spanje/Mirjam
Kloppenburg (Ned)-Masslmo Kos-
tatlnl/Marlna Cergol (Ita) 21-13,
21-8. Tweede ronde: Chen Xlnhu-
a/Tong Llng (Chl)-Andrzcj Grub
ba/Bettine Vriesekoop (Pol/Ned)
21-13 21-19; Chen Longcan/He
Zhlll (Chl)-Henk van Spanje/MIrjan
Kloppenburg (Nod) 21-14 21-10.
Kwartfinales: Pansky/Hrachova
(Ts|)-Wang Hulyuan/OI Baoxiang
(Chl) 12-21 21-17 21-10; Chen Xin-
hua/Tong Ling (Chl)-Wu Wen-Cht-
o/Chang Shiu-Yu (Tal) 21-7 21-13;
Fan Chang Mao/Jlao Zhimln (Chl>-
Chen Longcan/He Zhili (Chl) 21-15
21-18; Cal Zhenhua/Cao Yanhua
(Chl)-Teng Yi/Ni Xlalian (Chl) 25-23
21-19. Halve finales: Pansky/Hra-
chova-Chen Xlnhua/Tong Llng
/Cao Yanhua-
/Jiao Zhlmin 21-15 21-19." Finale:
Cai Zhenhua/Cao Yanhua (Chi>-
Pansky/Hrachova (Tsj) 9-12 21-12
DAMMEN
Vijfde ronde: Jansen-van Aalten
1-1. Stokkel-Palmer 1-1. Vermin-
Clerc 1-1. Van den Borst-Scholma
0-2, Bies-van der Kooij 1-1, Van
der Wal-Goudl 2-0
Zesde ronde: Clerc-Goudt 2-0,
-Van der Kooy 2-0,
i Borst 1-1
nln-Van d<
Aalten-Scholma 1
Stand: 1. Van der Wal 11. 2. Van
Aallen, Bles en Clerk 7; 5 Vermin.
Stokkel en Palmer 6; 8. Goudt,
Jansen en Scholma 5; 11. Van der
Kooy 4; 12 Van den Borst 3.
Graas-Polman 1-1, Otten-Van
Lith 1-1, Andries-Heltmeler 2-0,
Van der Kraats-Poepjes 2-0.
Stand: 1. Polman 9 pnt, 2. Otten
7; 3. Graas, Van der Kraats 6; 5.
Poepjes 5. 6. Andries, Van Lilh,
Heitmeler 4; 9. Toonen 3; 10. Van
BOKSEN
NK
Veder: Iwan Kappar (Oen Haag>-
Ronald Coenss (Amsterdam). Coe-
Said Kwyasse (Amsterdam) wint
op punten (5-0) van Coens.
Licht: Muhammed „Rocky" el Fa-
lah (Amsterdam) wint door opgave
In de derde ronde van Rudy May-
en (Amsterdam). Silvio Mezzenga
(Geleen) w o p. van Wilco de Wit
(Nieuwegein): 5-0, Finale: Mezzen
ga w.o.p. (3-2) van El Fallah.
Lichtwelter. Reino van den Hoek
(Leeuwarden) wint door opgave in
de tweede ronde van Hulusl Bartas
(Zutphen); Oiab Bachaou (Dor
drecht) w o.p. van Abdelkar Wah-
habl (Maastricht) 4-1. Finale: Van
der Hoek w.o.p. (5-0) van Ba-
Wolter Romeo Kensmil (Amster-
dam)-Lucas van Geilen (Rotter
dam), Van Geilen wint door walk
over; Elias Bhrane (Assen) w.o.p.
van Rob Manvis (Amsterdam) 4-1.
Finale: Lucas van Geilen (Rotter
dam) wint door k.o. 2e ronde van
Elias Brhrane (Assen)
Zwaarwelter. Math Haagmans
(Heerlenj-Reglnald Saro (Amster
dam). Saro wint door opgave In de
tweede ronde; Glbert Hallle (Am
sterdam) w.o.p. van Rexlord Kort
ram (Rotterdam): 5-0. Finale: Hal
lle w.o.p. (3-2) van Saro.
Midden: Jos Dieltls (Elndhoven)-
Gerrle Kraus (Arnhem); Kraus wint
door interventie van de scheids
rechter In de eerste ronde; John
Weerman (Rotterdam)-John van
de iJssel (Rotterdam). Van de IJs-
sel wint door k.o. in de eerste ron
de. Finale: Kraus wint door Inter
ventie van de scheidsrechter in de
eerste ronde van Van de IJssel.
Halfzwaan Pedro van Raamsdonk
(Amsterdam) wint door een walk
over van Clarence Dewberry
(Heerlen); Rob de Smit (Rotter
dam) w.o.p. van Floris Dekker
(Dordrecht): 3-2. Finale: Van
Raamsdonk wint door Interventie
n de
i de tv
derhide (Sittard) v
Ronald Hywat (Rotterdam)
Superzwaar: Wlm Gerritsen
AUTOSPORT
Grot» prijs Brazllit
1. Alain Prost (Fra) McLaren
306.889 km In 1.41.26,115 (gem.
181.527 km/u). 2. Mlchele Albore-
to (Ita) Ferrari 1.41.29.374; 3. Ello
de Angelis (Ita) Lotus 1 42.16,464;
4. Rene Annoux (Fra) Ferrari op
twee ronden; 5. Patrick Tambay
(Fra) Renault op twee ronden; 6.
Jacques Laffite (Fra) Ligier op
twee ronden; 7. Stelan Johansson
(Zwe) Tyrrell op drie ronden; 8
Philippe Alliot (Fra) Ram op drie
ronden; 9. Martin Brundle (GBr)
Tyrrell op vier ronden; 10. Derek
Warwick (GBr) Renault op vier
her (Fin/Gbr) met Toyota Celica
Turbo 5 uur 18 min. straftijd; 2.
Björn Waldegaard - Hans Thorsze-
lius (Zwe) met Toyota Celica Turbo
5.52; 3. Mike Klnkland - Anton Le-
vitan (Kenia) met Nissan 240 RS
6.01; 4. Rauno Aaltonen - Lofty
Drews (Fin/Kenia) met Opel Manta
6.12; 5. Erwin Weber - Gunter
Wanger (Wdl)
WK Stand: 1 Tlmo Saltonen (Fin)
48 pnt. 2 Ari Vatanen (Fin) 40 pnt.
3. Stig Blomqvist (Zwe) 35 pnt. 4
Walter Rohrli (Wdl) 27 pnt. 5. Juha
Kankkunen (Fin) 20 pnt.
PaaaracfS Zandvoort
22.59.37 (122.070 km/uur); 2. Boy
van der Heljde (Wateringen) Tal
bot 23.04.53; 3. Jan de Vos
(Beesd) Talbot 23 19.13
1301/1600 cc: 1 Theo Koks (Heer-
hugowaard) Ford 23.30.73
(130 207 km/uur); 2. Mike van de
Raadt (Zandvoort) Toyota
23.37.23; 3. Hans Ernst (Dlemen)
Volkswagen 24.29.05.
1601/2500 cc: 1 Preben Kristof-
fersen (Den) Mazda 22.45 05
(134.564 km/uur), 2 Freek Staal
(Hlllegom) Opel 23.12 09.
Boven 2500 cc: 1. Loek Vermeulen
(Hazerswoude) Chevrolet 22.44.72
(134.596 km/uur); 2. Bert Moritz
(Hoofddorp) Chevrolet 22.48.08; 3.
Henny Hemmes (Den Haag) Che
vrolet 23.06.44.
Formule Ford: 1600 cc: 1. Roland
Ratzenberger (Wdl) Van Dlemen
24.35 90 (124.457 km/uur), 2
Maarten Bottelier (Amsterdam)
Reynard 24.36 56; 3. Johan
Adams (Bel) Van Dlemen 24.41.13.
2000 cc: 1. Hendrik Larsen (Den)
Reynard 21.05.00 .(145.207
km/uur); 2. Lamy van dor Heuvel
(Eindhoven) Reynard 21.06 60; 3.
Leen Verhoeven (Rotterdam) Van
Diemen 21.06.82.
Sports 2000 1. Hulb Onderstal
(Wassenaar) Tiga 3605.73
(141 358 km/uur); 2 Charles
Zwoisman (Aalsmeer) Tlga
36 05.77; 3. Hans Edvinsson (Zwe)
Royale 36.22 31
Toyota-Corolla: 1 Berend Oeberl-
us Kaptljn (Zandvoort) 24.16.48
(126.117 km/uur); 2. Jaap van der
Endo (Maasdijk) 24.16.68; 3. Evert
Bolderhey (Amstelveen) 24 22.32.
Austin-Metro: 1. Alex Post (Koog
ad. Zaan) 46.00.20 (110.914
km/uur); 2. Eric Post (Koog a d.
Zaan) 46 00.27; 3. Jeroen Hin (Den
Haag) 46.03 43.
MOTOCROSS
Janssen/Geurts van Kessel (Ned)
Wasp/Yamaha; 3. Bens/De Wild
(Ned) EML/Yamaha;
5. Van Hal/Bijvelds (Ned) Wasp/Y
amaha; 6 Van Bellinghem/Torls
(Bel) Wasp/Yamaha.
Tweede manche: 1. Bens/De
Wild; 2. Van Bellinghem/Torls; 3.
Muller/Van Heek (Ned) VMC/Hon-
da; 4. Janssen/Geurts van Kessel;
5. Bakens/Van Geloven (Ned)
EML/Jumbo; 6. Beekers/MIchlel-
sen (Ned) Wasp/Yamaha.
Derde manche: 1. Van Belllng-
hem/Torls; 2. Muller/Van Heek; 3.
Bakens/Van Geloven; 4. Good-
/Thomas (Gbr) Wasp/Winner; 5.
Van Goch/Hurkmans; 6. Bens/De
Ier/Van Heek 52; 6. Bakens/Van
Geloven 46.
Klassement Hollandbeker: 1.
Bens/De Wild 145 punten; 2. Van
Bellinghem/Torfs 135; 3. Good-
/Thomas 128; 4. Janssen/Geurts
van Kessel 103; 5. Van Hal/Bij
velds 98; 6. Van Goch/Hurkmans
Honda; 2. Henk van Mlerlo (Boe
kei) Honda; 3. Johnny Verwijst
(Uden) Yamaha; 4. Leo Combee
(Woudrlchem) Honda; 5. Harry Ba-
rendregt (Sliedrecht) Yamaha; 6.
1 Van Doorn. 2. Theo Eggen
(Hooghalen) Kawasaki 3. Van
Mlerlo 4 Verwijst 5. Theo van
Hoevelaken (Moordrecht) Honda
6 Henk Fraterman (De Krim) Hon-
ihol (Son) Si
6. Eggens
Totaal:
1. Van Doorn 90 pnt.; 2. Van Mler
lo 79 pnt., 3. Verwi|st 73 pnt.
Tussenstand na twee wedstrij
den:
1. Van Doorn 177
2. Van Mlerlo 147
3 Verwijst 117
4. Eggens 108
5 Combee 98
6. Van dor Nieuwenhof 89
VRIEZEVEEN 125 CC
Eerste mancho: 1 John Hensen
(Soerendonk), Honda; 2. Jacky
Hulzebos (Oudeschans).
5. Antoon Kruijnboom (Eindho-
Kruijnbc
Tweede manche: 1. Strl|bos. 2.
Hensen. 3. Van de Berk. 4. Kruijn
boom, 5. Alwin van Asten (Val-
kenswaard). Suzuki. 6. Jopie Rij-
kens (Eindhoven). KTM.
Derde manche: 1. Strljbos, 2. Van
de Berk. 3. Hensen, 4. Erik Loom-
an (Zelhem), KTM. 5. Van Asten, 6.
Rl|kens.
Dagklassement: 1. Strljbos 83
punten. 2. Hensen 82, 3 Van de
Berk 77
NK stand: 1. Strijbos 158 punten;
2. Hensen 155; 3. Van de Berk
142, 4 Van Asten 122, 5. Huize-
bos 116, 6. Kruijnboom 105.
MOTORSPORT
Hengelo
Zljspanklasse:
1. Roll Biland/Kurt Waltisperg
(Zwl) LCR 3 punten
2 Alan Michel/Jan-Marc Fresc
(Fra) LCR 6
3 Egbert Streuer/Bernard Schnie-
ders (Assen) LCR 7
4. Werner Swatzel/Fritz Buck (Zwl)
LCR 7
1. Gustav Reiner (Wdl) Honda 4
2. Erro Hyvarlnen (Fin) Honda 4
3. Wolfgang von Muralt (Zwl) Su-
4. Henk van der Mark (Moor
drecht) Honda 9
ijd: Hyvarinen
2. Rob Bron (Amsterdam) Yamaha
13
3. Peter van Dijk (Voorhout) Harm-
Ruud^va'
Leljden (Rotterdam)
Snelste rondetijd: Harald Eckel
(Wdl) 1 53.7 (153.498 km/uur)
125 cc (één manche):
1. Bruno Kneubuhler (Zwi) MBA
21.27,8 (135.524 km/uur)
2 Johnny Wickström (Fin) MBA
21.33,0
3. Anton Straver (Waardhuizen)
MBA 21.43,2
4 Thomas Möller Pedefsen (Den)
MBA 21.48,4
Snelste rondetijd: Kneubühler
2 05,6 (138.955 km/uur)
80 cc (één manche):
1 Hans Spaan (Castrlcum) Huvo
18.21.12 (126.791 km/uur)
2. Michael Gschwander (Wdl)
Huvo 18.28,2
Jos van Dongen (Rotterdam)
(129.088 km/uur)
Formule 2:
1 Sjaak Klompenhouwer (Rhoon)
Yamaha
2. Rob Veth (Rotterdam) Kawasaki
3. Co Looyensteyn (Anna Poulow-
na) Yamaha
Snelste rondetijd: Klompenhouwer
2.06,2 (138.294 km/uur)
WIELRENNEN
Ronde Vaucluse
Lisle-sur-Sorgue (AFP) De
Fransman Jean-Jacques Phllipp
erdag de leiding in de
tweede etappe, van Periuis naar
Lisle-sur-Sorgue over 172 kilome-
De uitslag van de tweede etappe
is: 1. Jean-Jacques Philippe (Fra)
4.31.31, 4. Ludlslava Ferebauern
(Tsj) z.t., 5. Druisz Zakarzewski
(Pol) 4.31.36.
Derde etappe: 1. Philippe Casado
(Fre, Am.) 156 km van Le Pontet
naar Avignon in 4.16 55 (gem.
36 950 km/u), 2. Ladislav Fere-
bauer (Tsj) z.t., 3. Duisz Zakar
zewski (Poll) op 1 sec.. 4. Rob
Kleinsma (Ned) op 2 sec., 5. Andl
Mahler (Zwi) op 4 sec.. 12. Rlnl
Ansems (Ned) op 11 sec.
Algemeen klassement: 1. Phllipp
(Fra) 12.04.59, 2. Casado (Fra) op
1.08.
Vierde etappe: 1. Ladislas Fere-
bauer (Tsj) 91 km In 2 uur 20 min.
in 12 sec., 2 Jean-Jacques Phillpp
(Fra). 3. Rinus Ansems (Ned)
2 20.15. 4. Ondrej Gllza (Tsj)
2.21.17. 5. Philippe Casado (Fra).
6. Jacques Sienders (Ned) zeilde
tijd als Gllza.
Algemeen klassement: 1 Phillpp
i) 14 uur 25 n
n 11 s
Casado (Fra) op 2 min. en 13 sec..
3. Douell (Fra) op 3.51, 4. Fere-
bauer (Tsj) op 4.16. 5. Plneau (Fra)
op 4.42. 6. Hurlimann (Zwi) op
5.15, 10. Ansems (Ned) op 7.43
Ronde van Vlaanderen: 1. Eric
Vanderaerden (Bel) 271 km In 6
gem snelh.
Jef Lieckens (Bel). 6 Claude Crl-
quielion (Bel), 7. Greg Lemond
(VSt), zeilde tijd als Segers, 8.
Walter Planckaert (Bel) op 3.46, 9.
Jean-Marle Wampers (Bel) op
3 48, 10. Stelan Mutter (Zwi), 11.
Eddy Planckaert (Bel) op 4.00, 12.
Rudy Rogiers (Bel). 13. Nico Ver
hoeven (Ned), zelfde lijd als Eddy
Planckaert, 14. Sean Kelly (Ier) op
12.12, 17. Ludo de Keulenaar
(Bel), 18. Etlenne Debeule (Bel),
z.t. als Colljn, 19. Thierry Harrault
(Fra) op 15.09, 20. Jan Jonkers
(Ned). 21. Martin Kemps (Ned), z.t.
els Barrault, 22. Paul Haghedoor-
en (Bel) op 15.21. 23. Gilbert Du-
clos-Lasalle (Fra) op 15.24, 24.
Alan Peipert (Aus) z.t.
Criterium in Keulen: 1. Herman
Snoeyink (Ned) 26 punten. 2. Arle
Hassink (Ned) 20. 3. Heinz Esch
(Wdl) 20. 4. Norbert Becker (Wdl)
12. 5. Josef Me'sen (Wdl) 10. 8.
Han Vaanhoud (Ned) 5.
Criteriums
Zeeland (N.B.) - 90 km: 1. Gerard
Dekker (Hoogeveen) 2.11.18, 2.
Peters Hogervorst (Pijnacker). 3.
Chris Kopper! (Poeldijk).
Bovenkarspel - 90 km: 1. Thijs de
Vries (Kollum) 2.13.32, 2. Henrl
Kes (Volendam), 3. Jan Spijker
(Kampen).
Werkendam - 90 km: 1. Henk
Klomp (Groot Ammers) 2.05.18. 2.
Harry Pijnen (Zwijndrecht), 3. Rob
Slenders (Zwijndrecht).
Gerwen - 90 km: 1. Frans Plantaz
(Son) 2 09.38, 2 Herman Winkel
(Utrecht). 3, Mare Manders (Gel-
2.25.20. 2. Jan
(Ophemert) z.t3. Jelle Nijdam
(Zundert) op 15 sec., 4. Fons van
Katwijk (Oploo) z t.. 5. Johnny
Broers (Maartensdijk) z.t.. 6. Hen-
nie Kuiper (Putte) z.t.. 7. Jacques
van Meer (Wouw) z.t.. 8. Gerrle
Knetemann (Huybergen) z.t., 9.
Adri van Houwellngen (Zaltbom-
mel) op 35 sec.. 10. Relnler Val
kenburg (Tilburg) z.t.
Neder-Sakaen
Eerste etappe: 1. Paul Popp
(Oos). 56 km In 1 uur 17 minuten
en 53 seconden. 2. Sergje Navolo-
kin (Sov). 3. Arvi Tammesaluu
(Sov). 4 Miklós Somosgyi (Hon), 5.
Dirk Harzdorf (Wdl) zeilde tijd als
Popp. 6. Igor Sajoemnlkov (Sov)
1.18.35, 7 Mario Trax (Oos). 8. Jiri
Bares (Tsj), 9. Andreas Kappes
(Wdl). 10. Falk Boden (DOR), 12.
Gert Jakobs (Ned) zelfde tijd als
Sajoemnikov, 15. Jan van Wijk
(Ned) 1.19.40, 21. Jan Slemons op
1.47, 25. Peter Stevenhagen z.t..
35. Bob Rassenberg z.t., 68. Eg-
bert Schmidt z.t.
ROEIEN
Vierkamp Amstel
Heren acht: 1. Renngemelnschalt
Ruhrgebiet (Wdl) 2500 meter In 6
5000 meter
taal 164.995 punten.
2. University of London Boat Club
(Eng) 6.43 7 - 0.38.2 - 2.14.6 -
14.07 4 - 166.202.
3. RIC 6 50 7 - 0.38.7 - 2.19.5 -
14.28.5 - 169 695.
Lichte achten: 1 Nereus 07 04.5 -
040.6 - 2.25.3 - 14.53 8 - 176 173.
2. Njord-Skadi 7.13.0 - 0.40.0 -
2.27 2 - 15.14 5 - 178 092.
3. Theta 7 11.5 - 0.42.2 - 2.29.4 -
14.57.6 - 180.030.
Dames, afatanden 2500 m, 250 m
n 5000 rr
Acht: 1 Triton Laga 8.I
0.56.7 - 16 42.1 - 155.355.
2 Orca 8 28.3 - 0.56.9 - 17.16.6 -
159 560.
ZEILEN
hol (Reeuwijk) 16.
Olympla-jol: 1. Rinl Kf
(Leiden) 20.1; 2. Thee
(Buitenkaag) 33.7; 3. Ha
Kooy (Den Haag) 34.7.
420-klasse: 1. René e
Baggers (Amstelveen)
Baar/Bel (Ned) 14; 3. I
Theo van Gorkom (W]
26.7.
Cadet-klas se: 1. Dirk e
Pepping (Haren) 14.4; 2
Thles/Jenneke Weenir*
20; 3. Robert Drontmam
van Velden (Den Haag)
PAARDESPOR
Koereen Duindigt
Eerste koers, 2040 m: 1
nover (J. van Dooyeweeif
Winnend 10.30, plaa
1.40. 7 1,90. koppel?,
283.90.
Tweede koers, 2040 m:
Star (S. van Dooyeweer.
1.22,2, 2. Yvoor CcP
Younster Space. tl
Winnend 4,70, plaur
3,90, I 7,20. koppel
541.00. fc
Derde koers, ren ovarii
Ninnes Mary (T Cain);
Geramon. 3. Madamrw
gestart: Duke ol Scotlai
Winnend 7.30. pla^
1.30. koppel 4,80, tr
Vierde koers, 2040
Terraise (G. de Jt
1 20.9, 2. ZekJte. 3. YI
Winnend 2.60, pit
4,60, 6,80. koppel
462,70.
Vijfde koers, 2040 m: 1.
(R. Kromkamp) 2.42,7
Wally Wlnn, 3. Ysham
Niet gestart: Yno Wiolln
Winnend 6.40. plaa
3.50. 5.00, kop pol /-
2247.00. F
Zesde koers, ren over i
Sydney Raaphorst (J.H/
Winnend 2,50, plaa
1,50, ƒ2,30, koppel J
67,80.
Zevende koers, 2100 u
Hazelaar (W.A.J. VeliSJ
1 18.9, 2. Wortll ElsedE
lborn Dean.
Winnend 1.60, plap
1,30. 1,30, koppel fel
25.00. j]
Achtste koers, 2520 m:'
Dartel (T.H. Kooyman!'
1.21.8. 2. Vesuvius f)r
Urso Karinsky. Niet ge
winnend ƒ25,40, plafl
4,00, 2,20, koppel
606,50.
Negende koers, ren oVI
1. Lin Chung (T. Cain] i
Pur Sang, 3. Turbo. NJ
Sir Marcel.
Winnend 6.50. plate
1.60. 1,40. koppel I
1.20.1, 2. Youri Prince?
se B. n
Winnend ƒ2,10, plaki
4,90, 3,70, koppel f1
ƒ1531.70.
Elfde koers, 1609 m:_
Goldstar (G. de Jon#
1.18.1. 2. Kanm de IF
Romeo Hollandia.
Winnend 1.30. plae
1,90. ƒ3.00. koppel ir
67,60.
Twaalfde koers, 2040 r
Perlormer (A.J. Mollen
1.19,9. 2. Urian N. 3 Sr
Wlnnend 3,50, plaF
2.50. 2,00. koppel Jl(
slor-MVV
BETAALDVOETBAL
(2e elftallen)
Zaterdag 6 april
(14.30 uur)
Ras. eredivisie; NAC-FC Utrecht
6-1, Feyenoord-FC Gronlngon 1-0,
Roda JC-GA Eagles 1-2, Volon-
dom-FC Don Bosch 4-1, PSV-For-
luna S. 8-1, Haarlem-AZ'67 1-0,
PEC-A|ax 1-0, FC Twonto-Excel-
3-2, MVV-Sparta 0-5, Excel-
AZ'67-PEC 2-3,
roriuna o -Maarlom 0-3, GA
Eagles-Volendam 1-1, FC Gronln-
gon-Roda JC 2-0
PSV 21-35 FC Grcn. 16-20
Ajdx 19-27 PEC/Zw. 20-19
Sparta 19-27 NAC 19-18
Feyen 20-27 FC Utr. 21-18
GA Eagl. 21-27 Excels. 20-13
Twonte 21-27 MVV 22-13
AZ'67 21-24 Roda JC 21-11
Haarlem 21-23 O Bosch 19- 9
Volend. 21-21 Fortune S.20- 5
star 2-3, NEC-Emdhoven 0-5,
RKC-Helmond Sport 1-0, Vitesse-
Heerenveen 1-2, FC Don Hnag-
DS'79 0-1, Helmond Sport-Vltesse
4-2, Telstar-NEC 3-1, Wlllom ll-De
Graafschap 3-1, Wagonlngon SC
21-30 Helm Sp. 21-16
Heerenv. 16-24 Cambuur 20-15
Eindh 19-21 FC VVV 17-14
DS'79 20-21 Heraclos 19-14
Will II 20 20-20 Vi'
WEST II
De Flamingo's-FVC 2-2 n.v. De Fl.
w.n.s., Swllt Boys-Olympla 0-1,
Ovormaas-LMO 3-1, Fluks-Nleu-
wenhoorn 1-2, ODB-HOV 2-0,
VCS-Neptunus 2-0. SVLV-Monster
1-0, ROHDA'76-Tonegldo 2-5,
Voorburg-Vltesse(D) 1-1 (Voorb.
w.n.s.), Helnonoord-ODS 1-1 (H.
w n.s.j, Maasdijk-Emma 0-2, Gou-
da-Wippoldor.
KNVB ZATERDAG
Eerste klasse A: Barendrecht-
Oostkapelle 0-1. Quick Boys-Heer-
jansdam 2-1. Excelslor(M>-PPSC
1-1, RCL-Kozakken Boys 0-4,
Spl|kenlsso-Noordwl|k 3-2, Rl|nsb.
Boys-Zwart Wit'28 2-1. SSS-NSVV
1-2, Oostkapolle-Hoerjansdom
5-1. Zwart WII'28-NSVV 2-2,
Noordwijk-Barendrecht 2-0, Kot
Boys-RIjnsb. Boys 1-0.
Koz Boys 20-30 Rljnsb 19-21
Noordw. 20-27 Barendr. 20-19
Quick B. 19-24 Zwart W. 20-18
Oostk. 19-23 PPSC 19-15
Spijk. 18-22 SSS 20-10
Eerste klesse B: Do Vallelvogels-
AVW'66 2-1. ESA-RVVH 0-2. Nw.
Lekkerlond-ASWH 2-2, DOVO-
Huizen 1-0, IJsselmeervogels-
GVVV 1-2 (G per k Marken-De
Zwerver 4-1. DTS'3S-Bennekom
2-3. Hulzen-Marken 0-0. ASWH-
IJsseimeervogela 0-1, ESA-Nw.
GVVV 20-30 N. Lekk. 19-17
Vallei. 20-25 ESA 20-17
Marken 18-24 Bennek. 16-15
IJsselm. 19-24 DTS'35 19-15
AS WH 19-23 Zwerver 18-13
Huizen 19-18 RWH 18-13
DOVO 18-17 AVW'66 19-13
Eerste klasse C: Flevo Boys-i
Oranjo Nassau 1-2. ACV-DOSK 0-'
0. Nunspeot-SC Genemuldon 1-1,
IJVV-SC Anc
Ahead(0) C
per k Go Ahead(D)-VVOG 0-2,
SC Angelslo-Flevo Boys 0-1, Spa-
kenburg-OWIOS 6-2. SC Gene-
muidon-IJVV 2-1, DOSK-Blauw
Wlt'34 4-1. ACV-Nunspeet 5-3.
VVOG 19-27 Flevo B 19-19
Spakenb. 20-27 Nunspeel 20-17
DETO 20-26 UW 20-16
ACV 19-25 Angelslo 20-15
Or. Nass, 19-24 OWIOS 19-14
Genem. 18-23 Blauw W 20-13
DOSK 19-19 Go Ah. K. 20- 7
Tweede klasse B: Xerxes-DUNO
2-1, 's-Gravenz. SV-FC Lltse 1-0,
Vitesse(0>-DSVP 0-0, Sp!rit-Oran|e
Wit 0-3, ARC-LYRA 7-2. SHO-Be
Fair 1-1.
DSVP 18-28 's-Grav. 18-19
ARC 18-25 Be Fair 18-16
Vit. D. 18-23 Llsse 18-14
DUNO 18-21 Spirit 18-14
SHO 18-20 Or. Wit 18-12
Xerxes 18-20 Lyra 18- 4
WEST II
Oerde klasse A: Katwijk-Hoekse
HVO 0-1. Ter Leede-'s-Graven-
1-0, Zeven hoven-JAC 0-0. Kat-
wijk-Ter Leedo 0-2. Sportlust'46-
S po ril. 18-24 DVO'32 18-17
HVO 18-21 Loede 18-17
Kalwijk 18-20 Hoekse B. 18-17
's-Grav. 18-18 Monster 18-16
JAC 18-18 Zevenh. 18-16
D. Haghe 18-17 TSB 18-15
Vierde klaaao A: Loosduinen-
Naaldwijk 1-0, DEVJO-SEV 2-0,
Honselersdljk-Maasdljk 1-1,
SV35-KMD 1-0, Schevenlngen-Te
Werve 2-0. Semper Altlus-Noot
dorp 1-2, KMD-SEV 3-0. Scheve-
nlngen-Loosdulnen 0-1. Semper
Altlus-To Werve 1-1
Loosd. 18-26 Schev. 18-17
SV'35 16-20 DEVJO 17-17
Maosdljk 17-20 Honsolers. 18-15
Vierde klasse B: Berkel-Unlcum
3-2, Floreant-BVCB 0-1, Hazersw.
Boys-ROHDA'76 0-2. Jodan Boys-
Koudekerk 1-1, Voorschoten-
DSS'26 0-0. MVKV-Valken'68 1-2,
BVCB-Floreant 1-1, Vborschoten-
Berkel 1-1, MVKV-Hazersw. Boys
1-2.
DSS'26 17-23 Valken 18-17
Berkel 16-22 Hazersvy- 15-14
Voorsch. 18-20 Koudek. 15-14
BVCB 18-19 Jodan B. 17-14
Floreant 17-18 ROHDA 16-13
Unicum 15-17 MVKV 18- 7
1-0. Satelliet-Rockanie 1-0. Her-
kingen-MVV'27 0-1. Rockanje-Sa-
teiilot 1-0.
HBSS 18-24 Herk. 17-17
Vlaard. 18-23 DOTO 18-16
Bommel 17-22 MVV 18-16
Rockanje 18-21 ZBVH 18-16
KNVB ZONDAG
Hoofdklasse A: Ellnkwljk-AFC'34
1-1. Spartaan'20-Wilhelmus 1-3,
DHC-Unltas 1-1, CW-VUC 1-0,
Blauw WIl-DWV 0-0, CW-Wllhel-
mus 1-1, VUC-Unltas 0-0. EDO-
AFC'34 0-0. DWV-AFC 0-3. Blauw
Wil-Stormvogels 0-3, Spar-
taan'20-RCH 4-3, DHC-Ellnkwljk
0-0.
DHC 20-31 RCH 20-18
AFC'34 19-24 CW 20-17
AFC 20-24 Unltas 20-16
DWV 20-24 BI. Wit 20-15
EDO 19-23 VUC 20-15
Slormv. 20-21 Spart.'20 19-14
ElinkwIJk 20-20 Wllh. 19-14
Hoofdklasse B: De Bataven-ROH-
DA 2-2, Hoogeveen-Zwolsche
Boys 3-1. Leones-HSC'2l 1-1.
Achilles'29-Drachten 0-0. ROHDA-
Leones 2-1, Zwolsche Boys-SC
Enschede 1-0, De Treffers-HSC'21
1-0, Emmen-Drachten 0-1, De Ba-
taven-WKE 1-2, Hoogeveen-Achil-
les'29 1-1, Rheden-H. Snoek 3-0.
Hoofdklasse C: Wllhelmlna'08-
Voerendaal 5-1, EKC-ODC 5-0,
RKONS-Geldrop 0-3. Halstoren-
Rood Wit(W) 1-1. Sparla'25-DESK
0-2. Limburgia-Longa 1-0, DESK-
EHC 1-1. Geldrop-Sparta'25 1-1.
RKONS-TOP 0-3. Rood Wit(W)-
Wiihelmina 08 0-0. Halsteren-Voe-
Eerste klasee A: Zeeburgia-Rood
Wit(A) 2-0, DWS-NFC 2-2,
Roodenburg-De Spartaan 2-6.
Rood Wit(A)-DWS 2-3, SDW-Lug-
dunum 0-0.
Spart. 17-26 ZFC 17-17
SEW 18-24 Hllv. 16-16
NFC 17-20 DCG 17-16
SOW 18-20 Rood W. 17-15
Aalsm. 17-18 DWS 17-12
DRC 18-18 Lugd. 18-12
Zeob 17-17 Roodenb. 16- 9
WEST II
Eerste klasse 8: Slledrecht-Oud-
Bel|erland 1-1, RVC-DFC 2-1,
UVS-ADO 2-1, Papendrecht-HION
10-0, Hermes-DVS-DFC 4-0. Slie-
drecht-UVS 0-2, DCV-Xerxes 0-0.
RVC 17-25 H -DVS 16-15
Xerxes 15-19 Nleuwonh. 15-14
DFC 16-19 ADO 17-14
O.-Beljerl. 16-17 Slledr. 14-13
Papendr. 17-17 DCV 17-13
hOV 15-15 HION 17- 9
Tweede klasse A: GSV-Verburch
1-7, VIOS-HMSH 1-3. Alphense
Boys-Qulck 3-0, Gouda-LENS 0-1.
HMSH-Quick(H) 0-2. LENS-
RKAW 0-1. Westlandia-Vorburch
1-0
BI. Zw. 15-22 HHSH 17-16
Alph. B. 16-22 Westl. 17-14
Verburch 17-22 SJC 16-13
Quick 17-21 VIOS 16-13
Olympla 16-20 GSV 15- 6
RKAVV 15-19 Gouda 17- 6
VCS-HVV 2-0
Toneg 17-28 WSB 17-15
VCS 17-26 VELO 17-14
LFC 17-22 DOSR 17-12
Lisse 18-21 Laakkw. 17-11
HVV 18-20 UDO 17-10
Celer. 17-18 DOCOS 17- 9
Derde klasse C: Nleuwkoop-ONA
0-2. RFC-Martlnit 2-2. DHZ-
NSV'46 2-2. Martimt-Zwervers
1-2, Bodegraven-Nieuwkoop 1-2.
ONAk 17-28 Zwerv. 17-18
RFC 17-20 Woerden 17-14
Swllt B. 17-20 Bodegr. 17-13
DHS 16-19 DHZ 17-13
NSV'46 17-19 Mart. 17-13
PFC
17- 7
Vierde klasse A: Randstad Sport-
Altior 0-0. Alkmanla-ROAC '79 1-
2, Teyllngen-LDWS 2-1, Foreholte-
Hlllegom 4-3. Alkmanla-Teylingen
1-1. ROAC '79-Alllor 0-1. LDWS-
Randstad Sport 1-0
Altlor 17-23 VTL 17-17
Alphen 17-21 Hllleg. 17-16
17-14
17-17 Rst.S
Vierde klasse B: Vredenburch-
SJZ 0-0. BMT-Quick Steps 1-1.
Cromvliet-Meerburg 2-1
HBS 17-26 RKSVM 17-17
Vredenb. 17-20 Quick St. 17-14
DWO 17-19 SJZ 17-14
GOA 17-19 Cromvl. 17-13
Unit. 17-19 Meorb. 17-13
DuInd.SV 17-18 BMT 17-12
Res. 2e klasse A: Delfla 2-Ver-
burch 2 1-4, DHL 2-CVV 2 2-2,
RVC 2-Roodenburg 2 5-0, VIOS 2-
Wllhelmus 2 0-2, VUC 2-CVV 2 0-
1. DHL 2-Blauw Zwart 2 0-2, VELO
2-Roodenburg 2 3-3, RVC 2-VIOS
2 0-1
Rea. 3e klasse A: Roodenburg 3-
DWO 2 2-1. DOSR 2-UVS 3 0-1.
HVV 2-VCS 2 1-2. ADO 3-West-
landla 3 0-1. SJC 2-Blauw ZwarJ,3
i0-2. Roodenburg 3-Westlandia 3
Ree. 4e klasse A: Wilhelmus 3-
Wassenaar 2 1-0. DOCOS 2-
ROAC '79/2 1-0, Altior 2-ROAC
'79/2 2-0
Rea. 4e klasse D: Nieuwkoop 2-
WSE 2 1-1, ESTO 2-Donk 2 2-4,
Nieuwkoop 2-Lekkerkerk 2 2-2
REGIONALE JEUGD
Klasse A-1: Roodenburg-RVC 3-3.
ADO 17-30 UVS 16-14
Feyen. 16-27 Roodenb. 17-
Sparta 16-18 VUC 15- 8
Quick B. 15-17 Xerxes 16- 7
Klasse A-2: Unltaa-FC Llsse 1-0,
Zwljndrecht-Sportlust '46 3-4,
Papendrecht-Lugdunum 3-3. Kat-
wljk-SW 1-0
Unitas 18-28 Musach. 17-16
Exc. 17-25 Katwijk 18-16
Lisse 19-25 DHC 16-15
SW 19-19 Sportl. 17-15
Lugd. 19-19 HOV 15-11
Papendr. 16-17 Zwljndr. 17- 2
Klaase 8-1: Roodenburg-Qulck
Boys 2-0.
16-21 DHC 17-13
Ouick B. 18-21 DSO 17-11
Excel. 17-18 Roodenb 17- 9
Spijk. 17-16 ARC 16- 5
Klaaae 8-2: Zwljndrecht-Xerxea
1-2. Sliedrecht-VEP 3-1, FC Llsse-
VVSB 1-0.
16-23 Overm. 18-13
WSB 17-20 VEP 16-11
RVC 17-19 Zwljndr. 17-11
VUC 16-16 Olympia 16- 8
ZATERDAG
Eerste klasse
Sleutels - LSW '70 3-0; Lelden -
Kagia 1-3; SVOW - Oegstgeesl 3-
3; Alphia - KRV 1-1; TAW - ZLC
0-0.
Woubrugge - SVOW 1-1; Oegst
geesl - Leiden 0-0; Kagia - Sleu
tels 0-2; LSW '70 - TAW 2-4;
ZLC - Alphia 1-3.
Sleutels 16 25 39-14
Oegstgeesl 15 22 31-14
Kagia 15 18 21-15
Alphia 15 18 23-23
ZLC 15 14 24-24
Lelden 15 14 21-23
LSVV'70 16 13 20-28
KRV 14 12 15-19
TAW 15 12 18-23
SVOW 15 10 12-21
Woubrugge }5 8 10-28
Tweede klasse 'D
SVLV - GWS 2-0;
nes 0-3; Kickers '69-1
1; LFC - HVZ 4-1; Sf
Lelden 2-1.
Abbenes
SVLV
GWS
ZONDAG
Maandag: Oranje G#e
Boys 4-2; Bernardus
se Boys afg.. MMO - T*
MMO 111
Bernardus tij
Warmunda V.-
Oranje Groen i
Stompwtjkse Boys
VNL in
Leidsche Boys 1|r