gehoordgezien Vette Davisgoedgebekte vulkanische schoonheid Elsevier _^ADIO/TELEVISIE ina' """eigen krijgen QeidócQowuvnt DONDERDAG 28 FEBRUARI 1985 PAGINA 13 S5d :etv-net: RAI-1 'USSEL De Belgische tv-kijkers p de beschikking hebben over 17 bin- izeiaer" en buitenlandse tv-zenders, krij- 20800ft er binnenkort een 18de bij: de Ita- 2i.0danse staatszender RAI-1. na 1 maart zal het verdrag over Val doorgeven van RAI worden gete- DCINeH tussen de Belgische en de Ita- I8.45?nse overheid. De programma's zul- EURO, integraal, inclusief reclame, worden i8.45grgenomen. n de 2.9 miljoen Belgische tv-ont- mandflgers zÜn er ^,7 miljoen intussen iNEMflgesloten op de kabel. Behalve de 24.oo,r Belgische zenders ontvangen zij ^)uitse' ^rie franse. twee Neder- 8) u^dse, vier Britse en een Luxemburgse Ader. KWISOVER DAGBLADNIEUWS HILVERSUM Elke donderdagochtend speelt AVRO-radio via Hilversum 2 een nieuwe informatie ve kwis: „De stationskrant", die wekelijks op een sta tionsplein ergens in Nederland opduikt en waarmee ook de attente luisteraar een prijs kan winnen. In het donderdagochtendprogramma van de AVRO „A.M." (07.06-09.29 uur) praten „spelleiders" Paddy van der Baan en Cees van Zijtveld met trein- en buspassagiers en toevallige passanten over de inhoud van de dag bladen. Aan het eind van de korte impressies, die voor de ANP-nieuwsuitzendingen van 07.30, 08.00 en 08.30 uur plaatsvinden, wordt een nieuwsvraag ge steld. Als de vraag goed wordt beantwoord, levert dat de antwoordgever een kwartaalabonnement op een dagblad naar keuze op. Het juiste woord kan tussen 09.00 en 10.00 uur worden doorgebeld via telefoon nummer 035-284555; in het middagprogramma tussen 12.00 en 12.16 uur wordt uit de goede oplossingen de Cees van Zijtveld en Paddy van winnaar van de prijs getrokken. <jer Baan. Werkende vrouw in Teleac-les HILVERSUM Zondag 3 maart staat in de uitzending van Open Schooltijd de werkende vrouw centraal. In het algemeen liggen de banen niet voor het oprapen, en zeker niet voor (ge trouwde) vrouwen, die willen werken. Als je tot de groep „te- rugkeervrouwen" behoort, kan het zijn dat je opleiding verou derd is of je merkt dat er andere dingen zijn die het je moeilijk maken om terug te keren in het arbeidsproces. Al lijkt het niet eenvoudig, toch zijn er mogelijkheden voor vrouwen om op de een of andere manier weer te gaan werken. Met cursisten van de Open School in Reuver en Tegelen zal in de Open Schooltijd uitzending van 3 maart van gedachten worden gewisseld over de kans op werk en over de werksituatie van vrouwen met wei nig opleiding. Ook wordt besproken hoe vrouwen de kans op arbeid zelf kunnen vergroten. Het televisieprogramma, geproduceerd door Teleac, wordt uitge zonden van 18.00-18.30 uur via Ned. I. De herhaling is op woens dag 6 maart van 13.30-14.00 uur, eveneens via Ned I. Het radio programma werd samengesteld door de VARA, en is te beluiste ren op zaterdag 2 maart van 9.30-9.50 uur op Hilversum 5. karat* 15. zo LVERSUM Zij wordt schreven als een „wel- (12); Jige vulkaan" en geen 14.15,, - ook blijk van op haar bekje Vallen te zijn. Ver- leen zij met het oog op h rolletje als jong ambi- us meisje voor een thea- directeur, die vóór een dissing te nemen haar derdanen wenste te in- 21.15! stèren. Hij kreeg nul het request en de re- 14.3a ek: „Ik zie niet in wat jn benen te maken heb- met mijn acteerta- it". [eindelijk liet zij zich ver- li rwen tot op kniehoogte. was dan een halve eeuw ig Bette Davis, de actrice in meer dan tachtig films llywood aan de reputatie een filmische droomfa- ek hielp. VPRO-tv komt zondagavond (Ned. I om 20 uur) op terug in een igrafische documentaire, mondigheid, om niet te zeg- behalve filmfragmenten gen impulsieve geraaktheid, I een vulkanische vrouw. haar daagse doen in huis, tuin en c een aantal markante uit •aken uit haar mond be- zoals over Ronald Maar ook dromerig mooi in and^gan. met wie ziJ in films groot opgezette films met ïelde: „Nq president van nerika, toen een kleine itractacteur' Bette als een soort koningin van de schoonheid in mas sascènes met honderden on er de filmmakers Warner] der pluimen bedolven danse- others: ..Zij waren 5.45.ootste gokkers ter wereld, ""•p-fden films aan die ande niet zagen zitten en wer- de grootsten in Holly- zaood". Daar paste Bette dan jecies bij, want in een van eerste films „The man Ma-ho played God" treedt zij wo e figuur tegemoet met heel st lef van haar snedige ra, die wolkig, wollig en willig uitwaaieren en dan weer samenklitten in op sfe- rische muziek geleide bewe gingen. Dit alles gefilmd vanuit de nok van de studio, dan wel close, van dichtbij als Bette met haar bevallige bekje harten moest doen smelten, een van haar kwali teiten. Bette kan meepraten over Hollywood. Allemaal verha len uit de eerste hand over regisseurs en collega's. Zij trouwde vier keer en dat heeft er ook iets mee te ma ken, dat zij over alles en ie dereen snel een oordeel klaar heeft. Zo over de War ner Brothers, jarenlang haar grote werkgever. Zij heeft haar carrière behalve aan ac teertalent ook te danken aan die heren, die hun films met haar goed zagen verkocht. Bette voelde zich uitgebuit, liet het contract voor wat het was en moest door de rechter tot de orde worden geroepen. Van die hele affaire staken die Gebroeders Warner wel wat op. Nadien werd Bette met onderscheiding behan deld. Bette: „Dat hoort bij mij. Ik gooi me overal enthousiast in. Zo leefde ik een halve eeuw in Hollywood. Mijn le ven was een filmisch leven. Op straat keek ik mijn ogen uit naar gewoon geklede mensen. Dat vond ik geen echt leven. Film maakt de mens mooier dan hij is. Dat is elk mens volop waard". Aldoende bepleit zij voor elk mens een glamour- en glit terbehandeling, precies zoals zij een halve eeuw gewend was. Zij verdiende ook dik aan haar roem, haar schoon heid, gewassen als zij volgens de reclame werd met de al lerbeste zepen ter wereld en een bekje met tanden met daarop de sterretjes van de glimlach-pasta, waar geen filmster omheen kan. En dan hebben we het nog even niet op de met zilver bespoten coiffure met de schitter van een stralenkrans. Elk mens heeft het recht mooi te zijn, maar je moet er natuurlijk wel een paar blijven houden die er duidelijk uitspringen. Hypervrouw Fragmenten uit films als „Fashions", „Jezebel", „Dark victory" en „All about Eve", de laatste over het gehaaide in de vrouw, maken duide lijk wat Bette ongeveer be doelt. Welbeschouwd alle maal burgerlijke drama's. Pas in latere films zou de glamour langzaam gaan wij ken voor de psychische ge schoktheid van mensen, die optaters hebben gekregen van het leven. Zij acteert de hypervrouw, een vrouw die weet wat ze wil, altijd de woorden bij de hand heeft om dat tot uit drukking te brengen, maar tegelijk toch ook die houding waaruit een hartveroverende toegewijdheid spreekt jegens de man op wie zij in zulk een film verliefdheid moet waar maken. Haar talent wordt nader omschreven als „indi viduele kwaliteit", d.w.z. dat zij niet van tegenspelers af hankelijk is, maar haar eigen rol maakt, elke scène be heerst. Op zeker moment zie je zelfs Ronald Reagan als een kleine jongen afgaan. Bette keek destijds aanzien lijk minder tegen hem op dan op heden de Russen. Zij speelt hem gewoon uit de scène. Op een gegeven ogenblik spreekt zij over haar werk als „completely satisfied", honderd pet. plezier en be vrediging in haar vak. Maar ook: „Wat ben ik een hoop mensen tot last geweest door mijn vulkanische veeleisend heid". In haar privéleven was zij minder gelukkig, maar daar bleef niet veel tijd voor over. Zij leidde bijkans een halve eeuw een studioleven, werk neemster in een droomfa- briek zonder snipperdagen. TON OLIEMULLER (ADVERTENTIE) l lei grote werk oor een kleine pnis. Ruim 75 boeken \an u ereldberoemde schri)\ ers o.a. I leiiv i. KonNalik. Catherine 'ookson, L'na 1 Vanclla, Ncvil Shuie.Jan de I lartog, Wilbur Smith en Jiristinc Söderholm. Verkrijgbaar bij de bockhandel voor slechts f990 EDDY Volgens Eddy Becker van NCRV's „Op naar de top- show" zal er steeds meer show op de buis komen. Dat is volgens uitspraken van hem in een interview in de NCRV-gids niet tegen te houden. Hij heeft er ook een verklaring voor. Er bestaat hang naar pracht en praal. En net als in de ja ren '30. de armoejaren van de grote werkloosheid, naar droomfilms uit Hollywood, die als een warme wollen deken over het volk heen- vallen. Wegdromen als vlucht uit de werkelijkheid. Er staan bij de NCRV pro gramma's tegenover die de zaak m evenwicht houden Rondom tien over incest, de engelenzang van „U zij de glorie". En kerkbezoek irv „Weg van de snelweg". Tus sen die bedrijven door must ook the show go on. CATHERINE In ..Dynasty" van VOO-tv maakt vanavond een nieuwe verschijning haar opwach ting en wel Catherine Oxen- berg. Zij komt als Amanda de buis opstappen, een meis je met charmes dat gelijk in haar omgeving her en der gevoelens oproept. Zij weet daar ook mee om te gaan. Dat is allemaal goed en wel. maar zelf blijft zij ook nog enige tijd in het onzekere verkeren. Accepteert men haar, zoals zij werkelijk is, of bepaalt men zich tot de eer ste indruk, die in sommige gevallen aanzienlijk kan verschillen van een diepere kijk op mensen Catherine heeft als Dynasty-Amanda wel iets om zich op voor te laten staan. Zij is de dochter van prinses Elisabeth van Joego-Slavië en een Ameri kaanse zakenman. De kijker moet Catherine nog kennen Zij speelde vanwege de gelij-' kenis in gelaatstrekken. Lady Di na in de Britse film „The Royal Romance of Charles and Diana", ook op de Nederlandse buis. Zij stu deerde op Harvard en ver diende haar studiegeld als" fotomodel. Zij wil een goed actrice worden en dat schijnt haar aardig te lukken. ROCCO Rocco Granata, een Belg van Italiaanse oorsprong, die als tienerjongen het lied „Mari na" schiep, het voor eigen rekening in de groeven 'bracht en er bekend mee werd Zo bekend zelfs, dat hij tot in Amerika uitgcno^ digd werd om du lied te ko men zingen Terug in Euro-, pa bleef hij het over die boeg gooien, telkens andere meisv jes bezingen, resp. Bella. Isa bella. Manuela. Irene en zo nog een stuk of wat. Die haalden het echter niet bij Manna. Hij heeft nu zijn ei gen platenbedrijf opgezet om alle meisjes die hij bezingt weer in eigen studio vast te leggen. edeHand EDERLAND 1 VOO .00 Tineke. Praatprogram ma met Tineke de Nooy. .15 SuperTed, tekenfilmse rie. Afl. SuperTed en de gla zen bol. NOS .30 ViG-Joumaal. VOO .44 Agenda. Films, musea, theater, literatuur, culturele manifestaties en aktivitei- ten. FEDUCO .50 Medelanders Nederlan ders. Vandaag: Krea nos mes trabou (Wij scheppen ons eigen werk). Program ma voor Antillianen, afl. 2: (herh.). TELEAC •30 Duits voor beginners (Gute Reise). Herh. les 16. VOO .00 Countdown. Popmu ziekprogramma gepresen teerd door Adam Curry. NOS -00 Journaal. VOO -28 Dynasty. Amerikaanse serie. Alexis wordt schuldig bevonden totdat Adam en Dex een onbekend bewijs stuk in handen krijgen. Daarna maken een oude bekende en een nieuw fami lielid een opzienbare entree. 15 cnOntwikkelingssamen- werking, het moet! (3). Pro gramma over de problemen die het land Indonesië heeft met zijn infrastructuur. •45 Alas, Smith and Jones, satirisch programma met Mel Smith and Griff Rhys Jones. 15 RUR. Jan Lenferink praat met drie gasten uit de wereld van kunst, cultuur, a sex en wetenschap j#J-00 Mike Hammer, Ameri- 3. kaanse detective-serie. Een kennisje van Mike Hammer is vermoord en haar kamer genootje gekidnapt. Mike gaat de zaak eens grondig onderzoeken. NOS 23.55 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Turken. 18.30 Sesamstraat. 18.45 CD Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. IKON 19.12 CD Snuiters, jongeren programma gepresenteerd door Cees Grimbergen. Re porter ter plekke: Johnny Kraaykamp jr. Ah. 2: Streng christelijk. IKON/RKK 19.37 Kenmerk, actualiteiten rubriek. NCRV 20.00 Is er iets met Amelia (Something about Amelia), Amerikaanse tv-film van Randa Haines. Het rustige, teruggetrokken dertienjari ge meisje Amelia gaat zich steeds depressiever gedra gen. Op school lopen haar prestaties sterk terug. Haar klasselerares besluit om eens met haar te gaan pra ten. In een hartverscheu rend gesprek komt de waarheid naar boven: zij wordt al geruime tijd door haar vader sexueel mis bruikt. 21.35 Rondom tien: Incest. Zoiets zal bij ons in Neder land toch niet gebeuren...? Thema-programma van Henk Mochel n.a.v. de film. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. Met RSV-debatten. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 18.00 Plons, de gekke kikker, teken filmserie. 18.05 Ror^domons. Mimosa, anima tiefilm over de dochter van een heks Mimosa, die weet hoe ze de kinderen hun meest geheime gevoelens en ver langens kan laten uiten. Een verhaal over kinderen en gezag, over anders zijn en over aanpassingsvermogen. 18.30 De Freggels (Fraggle Rock), poppenserie van Jim Henson. 18.55 Juke Box. 19.10 Tijdrover Kwizien. 19.25 Uitzending door derden. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 Hoger-Lager, spelprogramma. 21.00 Panorama, actualiteiten. 21.50 Dallas, Amerikaanse tv-serie. Jamie maakt duidelijk dat ze niet van plan is het document dat ze bezit te gen de familie te gebruiken om te be wijzen dat ze een Ewing is. J.R. wil bewijzen dat het document een ver- 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Werken met audiovisuele middelen. Afl. 2: Tekst en grafiek: een beetje pittiger lezen 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 Henry VI (3), klassiek drama van William Shakespeare. Na de slag van St. Albans gaat de strijd om de macht onverbiddelijk voort. De solda ten van de hertog van York vallen ko ning Henry VI zelf aan. Henry VI. die met geweld bedreigd wordt, geeft de troonopvolging door aan York. RTBF 1 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Minute papillon. 19.30 Journaal. 20.00 Autant savoir. 20.25 L'lndic, Franse politiefilm uit 1983 van Serge Leroy. Commissaris Legoff van de misdaadbrigade is er van overtuigd dal de moord op Alber- tini het teken is van een oplaaiende oorlog tussen de benden der Corsica- nen. Misschien kan hij nu eindelijk Ange Malaggione, vijand nummer een arresteren. 22.00 Carrousel aux images, filmru briek van Selim Sasson. 22.50 Journaal. 23.05 Politieke uitzending. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Herhalin gen. Presentatie: Martin en Simon met 'Musical Chains' (16.00). Julie (17.00) en Simon met een interview met Kirsty MacColl (18.00). 19 00 Ecole des fans. 19.37 Jeugdprogramma. 19.52 Literair programma. 20.58 Filmrubriek. 21.30 Recettes de cuisine. 22.00 Nieuws. 22 30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen Presentatie: Martin en Simon met 'Musical Chains' (22.30). Julie (23.00), Simon met een interview met Kirsty MacColl (00.00) en Sume en Gary (01.00). Duitsland Richard Widmark (op de foto met actrice Lauren Bacall) speelt de hoofdrol in de Amerikaanse film „Backlash". Duitsland 3 om 20.15 uur. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Chris Howland prasentiert Hóchstleistungen. Records uit het Guinness Book of Records 1983. 16.55 Karnbeissar, magazine van kinderen 17.40 Tela Laxikon, kinderprogram- 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Haute. 18.25 Drei Daman vom Grill. Van daag: Gemischte Gefühle. 19 00 Harl aber hertzlich (Hart to Hart), Amerikaanse serie. 19 58 Haute im Ersten. 20.00 CDTagesschau. 20.18 Rück-Sichten: Vier von tau- send Tagen, Ja#n F Kennedy in West-Duitsland. filmdocumentaire. 21.00 Die Krimistunde, verhalen voor kenners. Regie: Hartmut Gries- mayr 1 Nachtwache. De verpleegster Lottie Kimball werkt zo nu en dan in de kliniek van Dr. Blackman. Een slachtoffer van een verkeersongeluk dat wordt binnengebracht, maakt herinneringen bij haar los. 2. Der zweite Schuldspruch Door het werk van de jonge advocaat Ned Murray is Lew Rydell vrijgesproken van moord. Na het proces bekend Rydell zijn schuld. 3. Der Ersatzmann. Charlie zit financieel enorm in de problemen. Om een paar dollar te verdienen laat hij zich zelfs afranselen. 22.00 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine 22.30 Tagesthemen. 23 00 Oie Barrikade, tv-spel van Knut Boser Regie: Jurgen Klauss (herh Berlijn - maart 1848. Een jon ge drukker zit met zijn meisje aan het water te vissen en rookt. Omdat ro- dl: Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzending. ■E: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst G3: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders, uitzending in orginele versie met onder titels. ■QBij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. ken in het openbaar verboden is wil een politieman ingrijpen. Hij komt in het water terecht en het conflict breidt zich snel uit. 00.40 Tageschau. DUITSLAND 2 16.04 Elternsache: Grundschule. In formatieve serie Afl. 2: Schulanfang. 16.35 Dia Höhlenkinder, kinderserie naar de roman van Alois Th. Sonnleit- 17 00 Heute. 17.15 Tela-lllustriarta, gevarieerd magazine 17.50 Tom und Jerry, tekenfilmserie 18.20 Ein himmlisches Vergnugen (Cheers), comedy-serle. Een klant zegt de Graaf Erich von Witz te zijn Diane gelooft de man niet en is met erg beleefd tegen hem. Als Erich de kroeg voor een miljoen wil kopen ver scheurt Diane de check 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Haute. 19.30 Dalli Dalli, amusementspro gramma van en met Hans Rosenthal 21.00 Telemotor, auto-magazine met Harry Valerien 21.45 Heute-journal. 22 05 5 nach 10. Aansl.: Laatste jour naal. DUITSLAND 3 WDF 18 00 Telekolleg II: Probleme der westeuropaischen Integration, cursus geschiedenis (21). 18.30 Het programma mat da mula. 19.00 Aktualla Stunda. 20.00 Tagaaschau. 20 15 Film am Donnaratag: Das Ga- helmnis der fünf Graber (Backlash), Amerikaanse speelfilm uit 1956 naar een roman van Frank Gruber Met: Richard Widmark, Donna Reed, Willi am Campbell, e.a. Regie: John Stur- ges. Vijf blanke mannen worden door de Apachen vermoord Twee van hen kunnen niet meteen geïdentificeerd worden. Een van de vi|» moet echter ontkomen zijn en hij moet weten waar een schat te vinden is. 21 35 Filmtip. 21 45 Landasspiagal. GefuM und Harte. Alternatives Netrwerk. Repor tage 22 15 Nachtstudio: Dia Raiaa in dan Traum, filmreportage over grensover- schreidmgen in de nieuwe literatuur van de DOR 23 10 Nachtstudio Spitauagabe. Aansl. Laatste journaal SKY CHANNEL 16.45 Sky Trax 2. First run met Peter Powell. 17.30 Sky Trax 3. De Amerikaanse top 100 met Gary Davies. 18 30 Het sprekende paard Mr. Ed. Afl Ed the matchmaker 19 00 The Lucy ahow. AH.: Lucy con ducts the symphony 19.30 Charlia'a Angela. Afl.: Circus of terror. 20.20 Skyways, drama-serle. 21.10 The untouchables. Afl The masterpiece. 22.05 1985 Fuji Film World Doubles Tennis Championship. Stewart/Ed- mondson - Curren/Denton. 23.05-00.30 Sky Trax. Herhaling middagprogramma. BBC 1 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18 05 Blue Pater, kinderprogramma. 18.30 Dr. Kildare. serie over het le ven van een jonge dokter in een groot stadsziekenhuis Met: Richard Chamberlain. Raymond Massey. Lee Kurty e.a. 19.00 Journaal. 19 30 London Plus. 20.00 Eastenders. 20.30 Top op the pops. Poppro gramma met de Britse top 50. 21 00 Only fools and horses. 21 30 A question of sport. 22 00 Journaal en weerbericht. 22.25 Miss Marple': A murder is an nounced (1) Driedelige lv-ihriller naar een boek van Agatha Christie. 23 20 Question time, programma waarin kijkers vragen kunnen slellen aan bekende mensen. 00 20 Rockschool. Documentaire se- 00 45 Weerbericht. BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven. 18 30 The show me show. 19 00 Monkey, tv-serie 19.40 Tekenfilm. 19.50 The Entertainers: Marry An drew. Amerikaanse speelfilm uit 1958 Met: Danny Kaye, Pier Angeti. Robert Coote e.a. Regie Michael Kidd 21.30 Out of court, programma over recht en justitie. Presentatie: David Jessel en Sue Cook 22 00 Yes minister. Komische serie Afl 1: Equal opportunities 22 30 Forty minutes, documentaire serie Afl Eviction 23.10 The Rocklord filet. 00.00 Newenight, actualiteitenmaga- 00.45 Open University. 17 40 Words, words, words. 18 00 Dsngermouse. 18.15 Blockbusters. 18 45 Nieuwa. 19 00 About Angli*. Regionaal ma- 19 35 Crossroads. 20 00 Knight Rider. 21.00 Rising damp. 21.30 Minder Don't tell them Wllfy boy was here 22 30 TV eye. 23 00 Nieuwa. 23 30 Snooker. 01 15 Woman at prayer. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09 30 Nieuws voor doven. ROF 10 00 Butter, bread and green chee se II (herh). NOS 10 30 Schooltv. 13 00 Nieuws voor doven. NCRV 15 30 De Carson*. Australische serie 16 15 Een ongewone oma, jsoppen- serie 16 20 Pluizerd. tekenfilmserie. 16 45 Wissels, vrijdag-matinee. Om 17 30 'A6-Journaal (NOS). RTBF 1 1130 Teletekst. 14.00 Schooltv. 1630 Mededelingen ONEM 16 45 Schooltv. 17 15 Lollipop. 17.40 Mama in papa cool, mama cool papa in. 17 50 Plain Jeu weekend. MUSIC BOX 08 00 Non-stop videoclips. Martin (08 00). Howard Jones-special (09 00), Julia en Diana (10 00). Gaz (11 00). Gary (12 00) en de First Sight Show' (13 00) 14 00 Non-stop video clip*. Herhalingen DUITSLAND 1 10.00 Hout*. 10 03 Titel, thesen. Tamperamanta. 10.35 Dalli Dalli. 12 10 Telemotor. 12.55 Persover zicht. 13 00 Haute. 13 15 Teletek- st-overzicht. 15 00 Oriantaxpraea (4). tv-tilm in zes delen 16 00 Tages schau. 16.10 Dar echiefe Schorn- atain. poppenlilm. 16 20 E Flicks, speelfilm uit 1942. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10 00-13 15 Zie Duitsland 1. 14.55 Progremme-weekendoverzicht. 15 00 Dia echonsten Volkelieder. 16.30 Freizelt... und waa man daraus machen kann. 17.00 Haute. 17.15 Tele-lllustherte. 17 45 Western von gastarn: Land der Zukunft (1). SKY CHANNEL 14 30 The island of Nevsmuz. Te kenfilm 15 25 Fred Basaat. Teken film 15 35 New animal world. 16 00 Sky Traz 1. Pal Sharp Show 16 45 Sky Traz 2. Met Tony Blackburn BBC 1 07 00 Talatakat-overzicht. 07 30 Breakfast Tim*. 11 30 Play School 13.30 Journaal. 13 55 Weerbericht. 13 57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at One. lunchpro- framma 14.45 Chock-a-block. 15 00 alatakat. 15 15 Psarderecea ta Newbury. 16 50 Ptey Schoot. 17.10 Jackanory. 17 25 Finders Keepers. ITV 07 25 TV-AM, ontbi|ttv 10 30-13 00 Schooltelevisie. 13 00 Emma and grandpa 13 10 Rainbow 13 30 Co ping. 14 00 Nieuws. 14 20 Regionaal nieuwe. 14 30 Hart to Hart. 15 30 Look who's talking. 16 00 Game. 16 25 Regionaal nieuws 16 30 Sona and Daughters 17 00 Rainbow 17 20 The Moomins HILVERSUM 1 KRO: 17 03 Echo-ma- gazme 18 20 Nws over kerk en sa menleving 19 02 KRO'S country time 19 55 Ter Overweging 20.03 Tombo la. 22 02 Goal op donderdag NOS. 23.02 Met hei oog op morgen VPRO 00 02 Rust zacht met Joop van Tgn. 01 02 Nudes knees and knock-a* bout 03 02 Radio first big chance ,17 36 Veronica Nieuwsradio NOS- 18 00 Nws VOO Veronica Nieuwsra dio 19 00 Veronica Sport NCRV 20 00 Nws 20.03 De wereld zingt Gods lol. 21 00 in beweging 21 30 Bi| de ti|d 22 00 Literama-donderdag 22.15 Onder de kop 22 30 Nws 22 35 Hier en Nu 22 45 Leerspteg«4> 23 00 Waken en dromen HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits TROS 19 02 De Nederlandstali ge Top Tien 20 02 Ferry Maat s Soul Show. 22 02-00 00 De L P -Show HILVERSUM 4 18 00 Nws 18 02 De Tafel van IV 19 30 Groep 180 20 30 Jazz Live Het Peter Mingaars Tno NOS: 22.00 Muziek uit Middeleeuwen en Renaissance 22.30 Akkoord. 23 00 Mus>ca Nova HILVERSUM 5 IKON 18 05 Kwarlier PP 18 20 Uitzending van de WD IKON 18 30 Liturgie en Kerkmuz NOS 19 00 Nws voor buitenlanders TELEAC 19 40 Turkse vrouwen pro- jekt Bizim Icm. herh les 18 20 10 Gute Reise Duits voor beginners herh les 16 20 40 CADCAM. les 12 21 10 Follow me II. herh les 50 RADIO RIJNMOND 16 30 M.ddag- progr met Erik Post Morgen HILVERSUM 1 KRO 7 03 Het levende woord 7 10 KRO's Ontbijtshow 50 Pastoor A C Raadscheiders 9 03 Adres onbekend 10 03 In antwoord op uw schrijven 1150 Pasloor AC Raadschelder 12 03 Van twaalf tot twee 14 03 Ratel TROS 15 03 Raad een lied of met 15 30 Café de praatstoel 16 03 Piekuur HILVERSUM 2 VPRO 7 00 Nws 7 06-16 30 Het Gebouw 7 06 Nieuws uit eigen land 7 23 Dorr#sti|n s Pers Agentschap (OPA) 6 30 Nws 8 33 Do media 9 00 Het Beeld 9 24 Dorres- tijn'a Port Agentschap (OPA) 9 30 Nws 9 33 Het onderzoek 10 00 Eu roburo 10 30 Nws 10 33 Nieuws uit eigen land 10 45 De afloop 1100 Kwesties 1130 Nws 1133 Nieuw* uit eigen land 12 00 Onöervragingan. land bericht 14 30 Nws 14 33 Live muziek uit het Gebouw 15 00 De kot ter 15 30 Nws 15 33 Het symposium, 16 00 Nieuws uit e.gen land '6 Nws 16 33 Welingelichte kringen HILVERSUM 3 EO 7 02 Romju.1 op J 6.03 Tijdsein 9 03 De muzikale fruit mand NOS 10 04 Jaargenote**^ 12 04 Radio Thuisland VO<5 13 0»" Tipparade 15 03 De Top 40 HILVERSUM 4 VOO 7 00 Ochtend stemming Met 0e componist van de maand Vtvakll (8 00 Nws )fl 00 Ver, ontca's Meesterwerken (op compact disc) 10 30 Muziek voor mil«xme<-< EO: 12 00 Lunchconcert 13 00 N«v 13 02 De koor- en oratormmweriien van Meende! (2) 15 00 Zeggen en schrijven, cutturoei magazine 15 30 Klein bestek 16 30 Uil de schal d eeuwen 17 00 Creme du baroque HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-Spo»'s lief 9 25 Waterstanden TELEAC 9 30 Kind en Basisschool ll. las 4- RVU 10 00 Allergieën 10 20 L geld AVRO-VARA 10 40-1100 Qc Nederlandse Schoolradio -» RADIO RIJNMONO 7 30 Ochtend- progr met Anna Landsdorp 16 30 Middagprogr mei Enk Post

Leidse Courant | 1985 | | pagina 13