i S K. <r lERTEGEMfOORDIGER AW m inbedrijfstellings- en service-specialisten SJARTEC 1 EG A. Docenten m/v tekstverwerking B. Verkoper Nederland m/v Pfvileh/l gevorderd assistent accountants m/v A.EEN DOCENT M/V PERSONAL-COMPUTER B.EEN ADMINISTRATIEVE KRACHT M/V Qöff©\!7Dg©ffiH) Siersema groep #CHI BEDRIJFSVERPLEEGKUNDIGE (M/V) Siersema groep SEKRETARESSE PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 FEBRUARI IS Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 537 bedden. Op de afdeling Neurologie/Orthopaedie (32 bedden) bestaat een vacature voor een VERPLEEGKUNDIGE M/V E.P.-vacature 85-0102 Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij binnen dit dienstverband wil meedenken en meewerken aan de ont wikkeling van de geïntegreerde zorg die op de afdeling in ontwikkeling is. Wij denken voor deze functie aan een kandidaat die - in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging-A of H.B.O.-V; - belangstelling heeft voor beide specialismen en hiermee bij voorkeur ervaring heeft; - ervaring heeft in het functioneren als gediplomeerd verpleegkundige; - actief wil meedenken en betrokken wil zijn bij overleg situaties op de afdeling; - goede contactuele eigenschappen bezit; - in staat is leerling-verpleegkundigen te begeleiden; aan alle diensten kan meedoen. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioen- voorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. A. v.d. Weerdt, hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 339030, toestel 2266. Uw sollicitatie zien wij gaarne binnen 10 dagen tegemoet op onderstaand adres, met vermelding van het vacaturenumrner. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R. L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22,2035 RC Haarlem. Scholtes Vleeswaren B.V. in Hazerswoude is een producent van een groot assortiment ambachtelijke vleeswaren. Het bedrijf telt 70 medewerkers. Voor de afdeling expeditie zoeken wij een CHAUFFEUR Kandidaten moeten in het bezit zijn van het rijbewijs CE Zij, die het CCV-B diploma hebben behaald, genieten de voorkeur. Geïnteresseerden kunnen schrijven of bellen naar Scholtes Vleeswaren B.V., Postbus 120, 2394 ZG Hazerswoude- Rijndijk t.a.v. Mevrouw P. K. Vonk. Telefoon 01714-9011 (tot 16.30 uur). /F Scholtes Vleeswaren S3VjT Scholtes Vleeswaren B.V. Rijndijk 140 Hazerswoude Rijndijk Provitekst is een jonge, dynamische en snel groeiende organisatie, die zich op een brede basis bezig houdt met alle mogelijke vprmen van dienstverlening op het gebied van tekstverwerking. Deze moderne onderneming heeft de volgende vacatures: standplaats Den Haag standplaats Ede. Wat kunnen wij u bieden: een full-time job; een uitstekend salaris; voor A. een goede autokostenvergoeding; voor B. een auto van de zaak; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een leuke, afwisselende job in een kleine gezellige organisatie 20 medewerkers) met een goede sfeer. Wij verwachten van u voor vacature A.: middelbaar of hoger beroepsonderwijs (MEAO/HEAO); ervaring in tekstverwerking of kantoorautomatisering; leeftijd tussen 25-40 jaar; bereidheid zich verder te ontwikkelen en de verworven kennis op anderen over te dragen; bereidheid tot meedenken bij het ontwikkelen van nieuwe cursussen; dat u zich thuis voelt in een kleine, commerciële organisatie. Voor vacature B. verwachten wij dezelfde eigenschappen plus enige jaren ervaring in de commerciële buitendienst Indien één van bovengenoemde vacatures u aanspreekt dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto en curriculum-vitae, gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet. Wilt u eerst nog informatie bel dan 08380-19118 en vraag naar mevrouw Bosman. serviceburo met een professionele visie op tekstverwerking Molenstraat 112a - Postbus 8134 - 6710 AC Ede SIEMENS werkgebied: binnen- en buitenlandse projekten Siemens Nederland N V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, haar apparatuur, componenten, pro- dukten en systemen dragen in sterke mate bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein. Uw werkkring: De montage-afdeling te Den Haag ondersteunt de verkoop afdeling bij de uitvoering van projekten. Zij beschikt o.a. over een servicegroep die de door Siemens geleverde installaties en systemen in bedrijf stelt, storingen analyseert, deze verhelpt en medeverantwoordelijk is voor het onderhoud. De nieuwe medewerkers gaan zich met grote mate van zelfstandigheid bezig houden met deze belangrijke taak. Zij bezitten hiertoe een gedegen vakkennis en een groot verantwoordelijkheids besef. De apparatuur van Siemens wordt door het gehele land geplaatst maar ook de buitenlandse projekten geven een sterke groei te zien. De servicegroep verricht hiervoor eveneens het 'veldwerkzodat uitzending tot de mogelijkheden behoort. Van de kandidaten voor deze funktie verwachten wij: - het diploma HTS/MTS E of I; - goede kontaktuele eigenschappen; - accuratesse en zelfstandigheid; - rijbewijs BE (na de inwerkperiode wordt een lease-auto ter beschikking gesteld); - woonachtig in de Randstad; - leeftijd tot circa 30 jaar; - redelijke beheersing van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Richt uw sollicitatie onder vermelding van C60-01 aan de heer M E van Dijk van de hoofdafdeling Personeelzaken. U kunt ook bellen voor nadere informatie: 070-782292. Siemens Nederland N.V., Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Corr. adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Werken bij Siemens Nederland betekent werken bij een organisatie met ruim 1800 medewerkers. Met een omzet van 500 miljoen gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste onder nemingen van ons land. Als uitgangs punt van het sociaal beleid is het bij Siemens belangri/k dat iedereen optimale ontplooiingskansen heeft en zoveel mogelijk voldoening in zijn/haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven met een grote mate van zelfstandigheid te werken. Siemens biedt u een interessante werkkring met goede toekomst mogelijkheden in techniek, marketing en verkoop. Van Dien-+:Co Accountants Deloitte Haskins+Sells Nederland a ifm «2S&* Van Dien+Co is lid van Deloitte, Haskins Sells International. Een wereldwijde organisatie met vestigingen in 71 landen. Waar In totaal 26.000 mensen werkzaam zijn. Als accountant, belastingadviseur, organisatie adviseur ol ondersteunende administratieve kracht. Dit schept contactmogelijkheden die voor alle betrokkenen de blik verruimen. En een dynamisch beleid creëren dat permanent wordt gevoed door de meest actuele kennis van markten en structuren. Ook in Nederland. Waar Van Dien+Co met 1250 medewerkers, verspreid over een aantal vestigingen, één van de grote accountantskantoren is. De maat schap werkt - met behoud van eigen beroepsverantwoordelijkheid - nauw samen met Kammer Luhrman+Co Belastingadviseurs en Van Dien+Co Organisatie. Een combinatie van kennis en kunde die door onze cliënten als praktijkgericht wordt ervaren. En als zodanig op prijs gesteld. Wie zijn mogelijkheden zoekt vindt dan ook volop kansen tot ontplooiing bij Van Dien Co. Er is een bundeling van capaciteiten geplaatst in mondiaal perspectief. Van Dien Co zoekt voor de vestigingen Rijswijk en Gouda die studeren aan het NIvRA. Door de veelzijdigheid van onze praktijk wordt een verderé opleiding gewaarborgd, die alle facetten van het accountantsberoep omvat. Wij bieden assistent accountants die reeds de nodige ervaring hebben opgedaan een uitdagende carrière. Geïnteresseerd? Richt uw schriftelijke sollicitatie aan Van Dien Co Accountants, Dr. H. Colijnlaan 341, 2283 XL Rijswijk, t.a.v. de heer R.E.C.F. Verhoeff, tel. 070-949326. Alkmaar Almere Amsterdam Apeldoorn Arnhem-Velp Breda Eindhoven Enschede Gouda 's-Gravenhage-Rijswijk Groningen-Haren Haarlem Heerlen 's-Hertogenbosch Hoogeveen Leeuwarden Lelystad Lochem Maastricht Oss Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Venlo Zaandam Zwolle Willemstad (Curasao) Oranjestad (Aruba) Philipsburg (St. Maarten) i i ;V -•••e •A Sjartec gevestigd in Leiden, is een vooraanstaande technische groothandel in loodgieters en sanitaire artikelen en werktuigkundige installaties. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een commercieel medewerker voor het totale Sjartec programma. Onder directe verantwoording van en rap porterend aan de directie zal hij de contacten met relaties intensiveren en nieuwe relaties aantrekken. Wij denken aan een medewerker die op korte termijn kan voldoen aan de volgen de verlangens: technische kenniscommerciële ervaring kennis van de bouwnijverheid leeftijd omstreeks 30 jaar Wij bieden een belangrijke en verantwoordelijke functie die uitstekend wordt ge honoreerd. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Sjartec, postbus 4042300 AK Leiden. Tel. 071 - 212251. Provicom is een zeer jonge dynamische organisatie die zich landelijk wil toeleggen op het geven van in formatie, adviezen en cursussen voor de personal- computer. Voor onze nieuwe vestiging in hartje Den Haag zoeken wij Voor A. denken wij aan een docent informatica of iemand die veel ervaring in de kantoorautomatisering heeft en kennis van de meest voorkomende software pakketten. Minimaal hoger beroepsonderwijs gewenst. Leeftijd tussen 25-40 jaar. Voor B. middelbare schoolopleiding of MEAO, enige jaren kantoorervaring, type diploma en enige kennis van tekstverwerking. Leeftijd tussen 20-40 jaar. Wat bieden wij u: een full-time job; een uitstekend salaris; zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden; voor A. goede autokostenvergoeding. Wat verwachten wij van u: dat u zich verder wilt ontwikkelen en uw kennis aan anderen wilt overdragen; dat u meedenkt bij het ontwikkelen van nieuwe cursussen; dat u zich thuis voelt in een kleine, commerciële organisatie. Indien deze vacature u aanspreekt dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pas foto en curriculum-vitae gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet Wilt u eerst nog informatie bel dan 08380-19029 of 19118 en vraag naar mevrouw Bosman of de heer Giesen. computeropleidingen JJ postbus 8134, 6710 AC ede Dol 'va RSCE verg ilgen en. I ag a; est te de re en v, r wa; 'oolse alve •otest rijzen Met vestigingen te Wassenaar, 's-Hertogenbosch en Katwijk is een middelgrote onderneming met een bekende naam op het gebied van engineering, fabricage en installatie van roestvaststalen leidingen en apparatenbouw, alsmede procesbesturing in de voedingsmiddelen- en aanverwante industrieën. Ter versterking van haar produktieafdeling te Wassenaar zoekt zij A een ervaren WERKVOORBEREIDER MTS WTB B ervaren BANK-PLAATWERKER LASSERS Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak aan SIERSEMA WASSENAAR B.V. Postbus 192, 2240 AD Wassenaar. Van Hallstraat 2. Tel. 01751-19211. e t< Dgr: bedrijfsgezondheidsdienst Leiden Coöp. Vereniging op het gebied van de Bedrijfsgezondheidszorg. Het verzor gingsgebied omvat behalve Leiden, de Rijnstreek en de Bollenstreek/Haar lemmermeer. Bij de B.G.D. zijn meer dan 30 ondernemingen en organisaties aangesloten met in totaal ongeveer 12.000 personeelsleden. Wegens een ontstane vacature wordt voor spoedige indiensttreding ge vraagd een: Vereisten: gediplomeerd b.v.k. in bezit van rijbewijs B/E. woonachtig in de regio van de B.G.D. leeftijd tot 35 jaar. ervaring op het gebied van de audiometrie en/of arbeldshyglëne strekt tot aanbeveling. Salariëring: volgens N.Z.R.-normen. Pensioenregeling: via P.G.G.M. Uw schriftelijke sollicitaties worden tot 2 weken na de plaatsing van de advertentie in dit blad ingewacht bij de directeur-bedrijfsarts van de dienst, dhr. S. P. M. Hiep, p/a Opaalstraat 3,2332 TA Leiden. Siersema Engineering International B.V., Van Hallstraat 2, postbus 192, 2240 AD Wassenaar. Wegens toenemende aktiviteiten op het gebied van nationale en internationale projekten zouden wij gaarne in kontakt komen met een die een veelheid van taken systematisch, logisch en efficiënt kan verwerken. In verband met het internationale karakter van ons bedrijf beschikt zij over een goede talenkennis. Tevens is zij in staat regelmatige spitsuren het hoofd te bieden. Een voltooide middelbare opleiding zo mogelijk aangevuld met een sekretaresse-opleiding alsmede enkele jaren ervaring achten wij noodzakelijk voor een goede uitvoering van deze funktie. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door de direktie van bovengenoemd bedrijf.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 26