Sterk Duits deelnemersveld bij 45e Nooteboom- schaaktoernooi Monsterzege Ju/Singel Wanninkhof bowlt seizoenrecord sportuitslagen Stage in Joegoslavië voor Van Poelgeest en Ruud Harrewijn iti SPORT LEIDEN EeidoeSou/uuit DONDERDAG 14 FEBRUARI 1985 PAGINA 16^0. Verlies HISC LEIDEN De squashclub Holiday Inn heeft een 4-0 nederlaag ge leden tegen WW. Eerder Jeepten de Leidse dames ■en 2-2 geliik- pel uit het vuur tegen West vliet Mi riam Goddijn en Claire Fre- ling zorgden voor de winst punten. Koppelwedstrijd voor heren LISSERBROEK/RIJPWETE- RING Twee nationale kop pelwedstrijden voor heren staan voor de komende dagen gepland in de streek. De eerste wordt zaterdag gehouden op de ijsbaan van de IJsclub Lis- serbroek aan de Lisserdijk. Aanvang 14.00 uur. Telefo nisch opgeven is mogelijk on der nummer 02521-137ö9. De tweede koppelwedstrijd wordt gehouden op dinsdag 19 febru ari in Rijpwetering, georgani seerd door de IJsclub Rijpwe tering op de ijsbaan Koppoel. Aanvang 13.30 uur. Opgeven: teL 01712-8076. Belangrijk duel voor De Danaïden LEIDEN De traditionele zaalinterlands tussen Nederland en België houden de meeste korfbalclubs uit de Leidse regio uit de rrthallen. Alleen De Danaïden en Tempo komen dit weekein- in actie om te pogen hun netelige posities op de ranglijst te verbeteren. Eersteklasser De Danaïden ontmoet zondag Rozenburg (Vijfmei hal 14.00 uur), dat inmiddels al gedegradeerd is. Het achttal van Van Huis behaalde uit de laatste drie wedstrijden vijf punten en won eerder dit zaalseizoen al met 7-11. Daarom start de Leidse formatie als favoriet en een zege over de degradant is ook nood zakelijk om zelf dit predikaat niet opgeplakt te krijgen aan het einde van de competitie. Een klasse lager speelt Tempo zaterdag tegen NIO (Arenahal, 17.45 uur). De Alphenaren zijn in eigen omgeving het best op dreef, want vijf van de zes punten werden voor eigen publiek veroverd. Opvallend genoeg werd het resterend punt behaald in de uitwedstrijd tegen NIO, die in 8-8 eindigde. Momenteel delen Tempo en NIO de voorlaatste plaats en dit alles doet een gelijk- opgaand en dus spannend duel verwachten. Karate-cursus LEIDEN Karateschool „Kancho" organiseert in de krokusvakantie een karate- zelfverdedigingscursus voor de jeuga vanaf 12 tot 21 jaar. Vanaf 18 fe bruari wordt er dagelijks anderhalf uur getraind onder leiding van Fred Muller. De cursus heeft plaats in de zaal aan de Pieterskerkgracht. Opge ven is mogelijk tegen be taling van f 10,- bij sport zaak Armando in de Haarlemmerstraat of op maandag 18 februari aan de zaal. Zijlloop LEIDEN Komende zondag organiseert De Zijl/LGB een prestatie loop over de afstanden 5 en 10 kilometer. Ook bestaat de mogelijkheid een halve marathon af te leggen. De start is om 11.00 uur bij clubhuis De Waterkeet bij het zwembad aan de Para- maribostraat. Vanaf 10.15 uur kan inge schreven worden tegen betaling van f 3,- voor de jeugd tot 14 jaar en f 3,50 voor ouderen. Het inschrijfgeld voor de halve marathon be draagt f 7.50. Nieuwe trainer voor DOCOS LEIDEN Voetbalver eniging DO- COS heeft PJ. van der Valk aangesteld als opvolger voor de huidige trainer. Koos Crama. Hage naar Van der Valk heeft dit iaar derde klasser Celeri- tas onder zijn hoede. LEIDEN - Het 45e Noote- boom-schaaktoernooi, dat morgen in de Rembrandt- scholengemeenschap van start gaat, kent wederom een sterk Duits deelne mersveld, dat op jacht naar de hoofdprijs van ƒ2000,-. Het Leids Schaak Genootschap, de organise rende vereniging, mocht opvallend genoeg geen in schrijvingen van Philidor- Leiden begroeten. Het zal de pret van de 240 deelnemers, die in de scholengemeenschap aan de Noachstraat (Zuid- West) van start gaan, niet drukken. Vrijdagavond, zaterdag van 9.00 tot 24.00 uur en zondag van 9.00 tot 18.00, zullen zij samen ruim 5000 uur spelen en in die drie dagen voor meer spektakel zorgen dan vier maanden Kar- pov-Kasparov. Zo'n zwiters weekend-toernooi is altijd een ware uitputtings slag en het is daarom moeilijk een winnaar te voorspellen. Op grond van hun ELO-ra- ting, hoe hoger hoe sterker, is er wel een aantal kanshebbers aan te wijzen maar met zes partijen in één weekend speelt de vorm van de dag een beslis sende rol en een simpele ver koudheid kan die al ingrijpend veranderen. Bovendien speelt ook hier het voordeel van de thuisploeg een grote rol. Dat blijkt uit de winnaars van de laatste jaren. Van de zes maal dat het toernooi met een Zwit serse opzet werd gespeeld, ging er drie keer een Leide- naar met de hoogste eer strij ken. De twee spelers met de hoog ste ratings zijn ook de enigen, die een titel achter hun naam hebben staan. Beide zijn Inter nationaal Meester en ontlopen elkaar niet veel in sterkte. De voor HSG uitkomende Bert Enklaar heeft 2407 achter zijn naam staan en de in Alphen wonende, maar voor Desisco- /Watergraafsmeer spelende Coen Zuidema 2399 punten. Andere nationale topspelers zijn de Rotterdammer Bruno Carlier en de de jonge Albert Blees (2319), die al wel eens een soort gelijk toernooi op hun naam hebben geschreven. De meeste concurrentie heb ben zij waarschijnlijk te ver wachten van het contigent Duitsers dat zich jaarlijks over de grens begeeft op jacht naar de guldens. Aanvoerder is Doncevic met 2360, op de voet gevolgd door Schulz (2355), Glienke (2335) en de winnaar van de jeugdprijs vorig jaar Schneider. Ook heeft zich een sterke Belg gemeld: Defise met 2310 en een aantal Oostenrij kers. Onze regionale trots zal moe ten worden verdedigd door de spelers van het organiserende LSG en die van Katwijk, want de schakers van de strekste club uit de regio, Philidor Lei- De LSG-speler Leon Konings, die in 1982 won, behoort ook dit jaar tot de kanshebers. den, laten het dit jaar afweten. Organisator Dirk Sikkel noemt dat onbegrijpelijk, om dat de regionale toppers de kans om hun krachten in een internationaal toernooi te toet sen met beide handen zouden moeten aangrijpen en in voor gaande jaren waren er ook re gelmatig Philidor-spelers in de bovendste regionen te vinden. Daarmee is de kans op een Leidse overwinning evenwel nog niet verkeken, want zowel de deelnemende LSG-ers, als de Katwijkers kennen een voormalig winnaar in hun ge lederen. Leon Konings mocht de fraaie Nooteboom-bokaal in 1982 een jaar mee naar huis nemen en in 1983 kon hij d be ker doorgeven aan de toen nog voor Philidor spelende Ad v/a Berg, die inmiddels de over stap naar Katwijk heeft ge maakt. Ziin clubgenoot Wim Heemskerk heeft ook genoeg klasse in huis om hoog te kun nen eindigen. Een andere kanshebber is de Oegstgeeste- naar Ruud Mieremet, die als voormalige man achter de schermen het toernooi in ieder geval door en door kent. De huidige bekerhouder Ge rard Welling zal zijn titel niet verdedigen, maar de vier co- winnaars van '84 (minder weerstands-punten) gaan wel proberen nogmaals op het hoogste platform te verschij nen: de BSG-er Van der Lijn en de Duitsers Dresen en Brückner. De charme van het Noote- boom-toernooi is echter dat er Jubileum LSG LEIDEN - Op 2 maart aan staande bestaat het Leids Schaak Genootschap 90 jaar. Dan organiseert de jubilerende vereniging in hun clubge bouw, 't Parlement, Nieuw- straat 45, het persoonlijk snel schaak-kampioenschap van de de Leidse Schaakbond. Aan melden kan gebeuren bij ook voor de mindere goden een prijs te verdienen is. Er zijn drie groepen rating-prij zen en in twee leeftijdscatego rieën jeugdprijzen. Ook is er een prijs voor degene die na de vierde ronde in staat is ge weest de latere winnaar te voorspellen. En de partij met hel fraaiste offer of de origi neelste wending wordt beloont met een schoonheidsprijs. Het is een knappe prestatie, dat LSG er ieder jaar in slaagt het grootste weekend-toernooi van Nederland te organiseren. Geheel ongesponserd trekt het toch twee keer zoveel deelne mers als de concurrenten. Dit jaar moest de organisatie zelfs een aantal aanmelders weige ren, omdat het computer-pro gramma, dat de indeling ver zorgt en ook de accomodatie, de Rembrandt-scholenge- meenschap aan de Noach straat, maximaal 240 deelne mers kan verwerken. Toch slaagt de vereniging er altijd weer in de typische schaaks feer van de clubavond over te brengen in een grote speelzaal. De 720 te spelen partijen doen dan de rest. Daarin geoeurt zo veel dramatisch en moois dat er nooit van alles tegelijk kan worden genoten. Het opval lendst zijn altijd de verliezers. Een zege wordt met gepaste nonchelance gedragen, maar met een overigens volkomen onterechte nederlaag moet al tijd iedereen meelijden. De zwaarste partijen zijn die van zaterdagavond, wanneer iedereen al 8 uur schaak ach ter de rug heeft; dan wil je wel eens twee varianten door el kaar halen en da aanvallen van schaakblindheid zijn niet meer te tellen. Mat blijkt da- meverlies en een logische ont- wikkelingszet kost opeens een Eion. Op zondagochtend heb- en dan ook altijd en paar mensen zich verslapen en bij de aanwezigen is het ook niet duidelijk of ze al wakker zijn. En dit alles gebeurt ter nage dachtenis aan de jong gestor ven Daniel Nooteboom. Een van de eerste Leidse schaakta lenten, die in 1925, op 15-jarige leeftijd in korte broek de club kwam binnenwandelde en binnen een jaar alle, toen nog, in driedelig kostuum gestoken leden beheerst van het bord schoof. Moge de nieuwe win naar bedenken dat hij zich in de rij schaart met illustere na men als M. Euwe, J.H.Donner, Botwinnik, Jan Timman en John van der Wiel. REMMELT OTTEN. EN rzE anifi gen '*nen. AMSTERDAM Richard van Poelgeest en Ruud Har °J< rewijn, respectiecvelijk speler en coach van Elmex- /Leiden, worden eind juni op stage gestuurd naar Joe goslavië door het Sportfonds Leo van der Kar. De 18- jarige Van Poelgeest zal daar twee weken lang ge traind worden door Joegoslavische en Amerikaanse dijk topcoaches. Harrewijn gaat mee als begeleider en'nd" wordt zo in de gelegenheid gesteld in contact te komenr met de buitenlandse coaches. Het Sportfonds Leo van der Kar, dat jaarlijks Nederlandse ta lenten uit vele sporten uitzendt naar trainingen in binnen- er buitenland, vierde gisteren zijn 25 jaar bestaan. Werd in 1961 be gonnen met het op stage sturen van slechts vier talenten (de honkballer Herman Beidschat, de zwemsters Judith en Thea du Pon en de atleet Jan van Uden) de 43 gelukkigen van 1985 bren gen het totaal op 623. De rugby-familie Marcker uit Castricun leverde met jeugd-international Peter de vierde zoon in dez< verkiezing, een record. Opvallend is dat de grootste sportbonden niemand kandidaafj hebben gesteld, dan wel nul op hun request hebben gekregen Zo heeft de KNVB nog nooit een voetballer laten uitzenden Coach Tom Okker van de tennisbond (KNLTB) vertelde onder het genot van een drankje pas dat hij stomverbaasd was dat zijn sport al sinds vijftien jaar niet meer is vertegenwoordigd op de lijst van het sportfonds. Zelf mocht de oud-kampioen uit Hazers-! woude in 1964 op kosten van Van der Kar naar het buitenlandjVT |se De uitverkoren sporters en coaches zijn: Uqt- Atletiek: Kristen Aulkema uit Franeker (trainingsstage Oost-Duitsland)' Emiel Mellaard uit Spijkenisse met coach Peter van Wijk uit Breda (Parijs) lig. Badminton: Harriette van Dijk uit Helmond en Anton Meijer uit HeemskerKQor (Engeland) h Basketbal: Richard van Poelgeest (Rijswijk) van Elmex/Leiden en LindaO r' Moll uit Den Helder alsmede coaches Ruud Harrewijn uit Haarlem en Charisjjkh Sideris uit Den Helder (Joegoslavië) l f Biljartcn: Aswin Berends (Alkmaar), Raymond Knoors (Berg aan de Maas),0 Harry Tilleman (Dronten) en Gerwin Valentijn (St. Willebrord) naar sport- kb centrum Papendal onder leiding van de Belg Schrauwen. ,J je Cricket: Ab van Lom mei, Oene Kummer, Benno Hondsdrecht en Dirk Reij- nolds (stage in Den Haag met bondscoach Steven Lubbers) VCB Dammen: Johan Krajenbrink en Wicher Wesselink (beiden uit Vorden): ana-p -training onder leiding van Ton Sijbrands. 85? Diana Douma (Dommelen), Manon Bloemer (Bussum), Janine Kalfi Wassenaar. L Handbal: Harriëtte Heutink (Enschede), Nicole van Thor (Maastricht), Esther»,) 1 Hageman (Doetinchem), Gerrit Stavast (Soest) en Raymond Steijvers (Neer^u hn>kl' trainino in Tsiprhn-SlnwSkiie. C Kano: Femke Rikken en Marjan Jansen (beiden uit De Rijp): training ii chelen o.l.v. P. Bogie. Kunstrwemmen: coach Petri Engels uit Den Haag (Canada) Paardesport: Marjan Horyon uit Nuenen (training onder leiding Nooren) Rugby. Olaf Lauffer (Vinkeveen) en Peter Marcker (Castricum): r a MeTev ir i Henkaiti ir LonJ"{ i Paul Besselink (Arnhem): r VC Schermen: Gilbert Bekking (Enkhuizen) Tauberbischofsheim in West-Duitsland. Squash: Babette Hoogendoorn uit Hilvarenbeek (Engeland) Tafeltennis: Frank Boute (Tilburg), Bart van Haren (Nederasselt), Enk N< (Oss) en Emily Noor (Oss): naar Boedapest. Volleybal: coach Leo Groeneveld uit Lichtenvoorde: naar Tsjecho-Slowakijel Waterski: Peter Slot uit Rotterdam (Spanje) b Leidse zaalvoetballers oefenen LEIDEN De Leidse zaal voetbalselectie oefent op 20 fe bruari tegen Van der Plas. De wedstrijd wordt gespeeld in de Lissese Ter Specke hal en be- fint om 20.35 uur. Coach Jan choen heeft de volgende spe lers uitgenodigd: Nico Groene- weg, Mario Faber, Hans van Leeuwen, Wim Bouckaert, Piet Alders, Ruud Alkemade, Ed Zuidhoek. Hennie Koet en Frank Bakker. De damesselectie speelt daar voor een oefenpartij. Om 19.40 uur komt het team van coach|jd, Steensma in actie tegen Alk-|ee mania. De selectie bestaat uit^st E. Grondel, R. Groenweg, Zwetsloot, E. van Oosten, j de Bakker, L. Piket, H.l Steensma, B. van Klaveren, Y.J, van Wieringen. LEIDEN Ju/ Singel heeft de kansen op de zaalvoetbaltitel behouden door FC Lisse met 2-10 te kloppen. Zwartewolf gaf de partij tegen FV Snoe- kie uit handen. In de hoofdklasse leverde SRV Boys een goede prestatie door met 3-3 gelijk te spe len tegen Bahlmann. Bax werkte aan de topscorepo- sities van Hans van Leeu wen en Mario Faber. Dat lukte, want beiden scoor den vier keer tegen Noordwijk. Uitslag: 10-4. Ju/Singel was met angst in de benen naar Lisse getrokken, omdat het eerdere duel maar net in Leids voordeel was be slist Die angst bleek onge grond. Met goede combinaties speelde Ju/Singel de tegen stander met 2-10 van de mat Richard Klein (4x), Jan van der Reijden (3x), Piet Sloos (2x) en Piet Gubler scoorden voor de Leidse ploeg. René Warmerdam en Wim Bouc kaert deden dat voor Lisse. Zwartewolf keek na tien mi nuten spelen tegen FV Snoe- kie al tegen een 0-3 achter stand. Na rust poogde de thuis ploeg van alles aan die achter stand te doen. Henri van der Weijden bracht de stand dan ook op 1-3, maar het houtwerk stond nader succes in de weg. In de slotfase liepen de Hage- SRV Boys had tegen Bahl mann goede kansen op de winst De ploeg stond door treffers van Lau, Laurens en naars nog uit naar 1-5. Zwarte- Doris van der Voort op 1-3 wolf had toen de keeper al voor een veldspeler gewisseld. mann nog op gelijke hoogte. Hans van Leeuwen en Mario Faber verbeterde via een 10-4 zege van Bax op Noordwijk en vier doelpunten hun positie op de topscorerslijst. Dat deed Geert Jan Bakker van Noord wijk met drie treffers ook. Menken scoorde via Piet Al ders, Jaap Smit en Ruud Alke made drie keer tegen Van Duuren. Dat was genoeg voor Ben de Roo valt aan voor Zwartewolf. De Leidse ploeg verloor met 1- 5 van FV Snoekie. maar twee keer: 3-2. ROAC'79 liet Cleijn Duijn met 4-1 achter zich. Hans Witte- man (2x), Ruud Weening en Kees Star doelpuntten voor de thuisploeg. Floor Schaap deed dat voor de Katwijkers. LEIDEN Evenals in voor gaande jaren valt op. dat de meeste plaatselijke topbowlers direct na de kampioenschap pen goed scoren. Mare Schimpf. die zijn titelstrijd in Rijswijk afwerkte, maar com petitie bowlt in Holiday Inn, tilde met zijn ploeg, Wannink hof, het hoogste gamerecord van het seizoen naar 642. Schimpf leverde daar zelf een belangrijke bijdrage aan. Hij scoorde individueel ook al het hoogste: 828 (4 games). Ziin formatie won met maar liefst 5-0 van Haarstudio Jacques en snoepte daardoor één puntje af van de achterstand op leider Nieuw-Minerva. De drievoudig kampioene Yvonne van der Leek zette haar goede vorm ook door in de league. In Zuid-West kwam de Sauna Vijf Meispeel ster tot een totaal van 591 (3 games). Bij de heren was Jan Kuyken (Ladan) het best op dreef. Hij plaatste 617. Sauna lijkt zich op alle fronten te herstellen van een zware de pressie. Bij de vijfmansforma ties bezet de ploeg nu weer een solide tweede stek na de 3- 1 winst op Ladan. lijstaanvoer der Hans Menken rekende af met concurrent Skydivers (3- 1). Het trio van „Sauna" ver sloeg Tramps en rees eveneens op vanuit een diep dal. In twee weken tijd steeg de ploeg van de laatste naar de runners uppositie. In Leiderdorp raken Katten- berg 1 en Joop Visser (maan dag vroeg) in de eindronde al snel achterop bij Andries Plu. De nummer één won met 4-0 van Astra Meditec, terwijl Kattenberg 2 gelijk speelde bij het „eerste" van die club. Vis ser legde het af tegen Wallibi's (1-3). Op dinsdag gaf Mannen van Zwan een comfortabele voorsprong uit handen. Door met 3-1 van Rubicon te verlie zen. konden Biebit (3-1 tegen LD) en Krautoxin (3-1 bij La twee volgers is nog slechts één winstpunt. Ook in Tennbowl werden goede scores bereikt Tony Hoeberichts, de kersver se BBL-kampioen en speler van La Grand, wierp 632. Ro nald Geluk (Krautoxin) en Pieter Vis (Biebit) kwamen tot 618 en 604. Noordwijkerhouters Ben, Broekhof (De Wit) en Kees van Dijk (Duyndam Broekhof) waren er tijdens de kampioen schappen niet helemaal uitge komen, doch wensten zich in de competitie te revancheren. Broekhof scoorde 620 (3 ga mes), terwijl Van Dijk daar een 603-serie aan toevoegde. Het B-team, dat zo goed ge klasseerd stond op woensdag, maakte een misstap, getuige het 6-2 verlies tegen Van der Meij Ladies. Het verschil met de nummer twee werd echter vergroot. Double Dutch Inn verloor namelijk met 8-0 van Van der Aart. Andere lijstaan voerders, Crossers (maandag vroeg) en De Wit (dinsdag laat) speelden remise tegen resp. Ladies First en BAM. Bowllngstanden Zuid-West: Eerste klasse «ijfmans: 1. Hans Men ken 14-39, 2. Sauna Vijf Mei 14-32, 3. Skydivers 14-29, 4. Neferim 14-27. 5. Ladan 14-27, 6. BvM 14-14; Tweede klasse vijf mans: 1. Bocas 13-33, 2. Mash 13-32, 3. Muppels 13-28, 4. Van der Burgh 13-24, 5. Pln-set 13- 23, 6. Parva 13-15; Eerste klasse trio's: 1. Hans Menken 1 14-36,5, 2. Hans Menken 2 14-28, 3. Sauna Vijf Mei 14-27; 4. 't Derde Deurlje 14-26. 5. Tobbers 14-25,5, 6. Verboon 14- 25. Tweede klasse trio's: 1. Sauna Vijf Mei 2 14-45, 2. Napoleon 14-30,5, 3. Willems 14-27,5, 4. Van der Meer 14-26, 5. Speclalty(m) 14-25, 6. Parva 14-15; Derde klasse trio's: 1. Clips 14-36, 2. Ladan 14-33, 3. Helijah 14- 32, 4. Muppels 14-26. 5. The Heap 14-26, 6. Hu6pub 14-15; Vierde klas se trio's: 1. Bowling Stones 12-35,5, 2. Verboon 2 12-28,5, 3. Drie Muske tiers 12-23, 4. Van der Burgh 2 12-22, 5. Luifelbaan 12-20, 6. Verboon 3 12- 16. Leiderdorp: Maandag vroeg: A-pou- le: 1. Plu 6-19, 2. Joop Visser 2 6-15, 3. Kattenberg 1 6-15, 4. Wallibi's 6- 10, 5. Astra Meditec 6-9, 6. Katten berg 2 6-4. B-poule: 1. Only Fun 2 6- 19. 2. LOl 4 6-17,5, 3. Treffers 6-11, 4. Only Fun 1 6-10,5, 5. Playboys 6- 10. 6. Thunderbirds 6-9, 7. Doesbrug 6-8, 8. Running up 6-7; Maandag laat:A-poule: 1. Vaklabo Jautze 6-15, 2. Emco 6-15, 3. Ladles 6-13, 4. Up and Downs 6-11, 5. Joop Visser 1 6- 9. 6. Heemskerk 6-9. B-poule: 1. NDB Strikers 6-18.5. 2. Van Dam S. 6-16, 3. Parva 6-12,5. 4. Oostveen 6-12,5. 5. Piet van Dam 6-11, 6. Greenpeace 6-11, 7. Van Rljnswou 6-10,5, 8. Smlkkel6hop 6-8; Dinsdag: A-poule: 1. Mannen van Zwan 6-16, 2. Krau toxin 2 6-15, 3. Biebit A 6-15, 4. La Grand 6-9, 5. Rubicon 6-9, 6. LD 6-8, B-poule: 1. Dartmore Ponies 6-17, 2. Meerburg 6-16. 3. Van Haasteren 6- 14. 4. Fransche Brug 6-13, 5. LOl 2 6- 12. 6. Approach 6-12, 7. Sanders 6-8, 8. TZN 6-4; Woensdag vroeg: A-pou le: 1. Kattenberg 3 5-16, 2. NDB 5- 10,5, 3. Kattenberg 4 5-10, 4. LOl 1 5-9, 5. Raaphorst 1 5-6.5, 6. Hollarxdsche Tuyn 5-4; B-poule: 1. Van de Drift 5-15, 2. Turbo 5-14. 3. LOl 3 5-14. 4. Raaphorst 2 5-10, 5. Goldflnger 5-9, 6. Strikes 5-8. 7. Baak 5-7, 8. Adcom 5-3; Woensdag laat: A-poule: 1. Kivo 5-14. 2. Zomerzorg 5-14. 3. Biebit B 5-11, 4. Verhey 5-10, 5. PS 5-8, 6. El Barco 1 5-3, B-poule: 1. Labo 5-15, 2. Rainbows 5-15, 3. Drackenburgh 5-10. 4. White Pins 5- 9. 5. Krautoxin 1 5-8, 6. Balletjes 5-8, 7. El Barco 2 5-8. 8. Vrizwa 5-7. 52.5. 4. Lucky Strike 19-40,5, 5. In the Mood 19-35, 6. Huspub 19-32; dinsdag: 1. Nieuw-MInerva 18-59, 2. Wanninkhof 18-58. 3. Haarstudio 17- 52,5, 4. La Plancha 18-51, 5. Flying Pir» 17-46.5. 6. Magt 17-40. 7. AAM 17-38,5. 8. Boeleetjes 18-38. 9. Clea ners 18-28.5. 10. Reinessa 18-27; donderdag: 1. Llons 20-77.5, 2. Bor duurshop 20-65. 3. Boobytrap 20-62, 4. Beginnersluck 20-64,5, 5. Hoppa 20-45. 6. Champllons 20-43. 7. VI- I. Toyota 20-40,5, 10. Huspub 2 20-19. Noordwijkerhout: Maandag vroeg: 1. Crossers 23-113, 2. Foto Donald 23- 108, 3. Den Oude S 23-98, 4. Van Breda 23-98, 5. Juweliershop 23-97, 6. Ladies First 23-77, 7. Lelies 23-74, 8. HBE-team 23-71; Dinsdag vroeg: 1. Schotse Bar 23-128, 2. Polar Ex press 23-110. 3. Van der Melj 23-110, 4. Eagles 23-101. 5. De Engel 23-98, 6. Aral 23-71, 7. Witkop 23-71. 8. La dles 23-44; Dinsdag laat: 1. De Wit 23-120. 2. Huls ter Duin 23-116. 3. Duyndam Broekhof 23-114. 4. Video 23-94, 5. 't Slippie 23-87, 6. BAM 23- 76, 7. Van der Meij beauties 23-75, 8. William's Flowers 23-54; Woensdag: 1. B-team 22-116, 2. Double Dutch Inn 22-108. 3. Van der Meij ladies 22- 98. 4. Club '70 22-83. 5. Alligators 22-80. 6. Nissan 22-73. 7. Van der Aart 22-71, 8. HBE 22-47. Biljartstanden Rijn- en Veenstreek: Cl: 't Fort 4 18-76; 't Fort 11 18-74; Nw. Wetering 17-70; De Sport 7 18- 69; De Schelp 17-63; Jacobswoude 18-63; De Sport 13 18-54; RBV 17- 51; 't Fort 12 18-51; 't Fort 5 18-50; De Sport 6 18-48; Rijnegom 17-44; 't Scheepje 17-43; C2A: Rijnegom 29 16-69; 't Fort 16-66; De Kroon 16-66; Nw. Wetering 16-60; Scheepje 16-58; DVH 16-56; Rijnegom 21 16-55; De Sport 16-53; Vergulde Vos 16-52; RBV 16-50; De Driesprong 16-46; R'veen 16-41; C2B: 't Fort 51 16-80; Nw. Wetering 52 16-73; Vergulde Vos 16-64; 't Fort 45 16-60; R'veen 16-58; Jacobswoude 16-58; Rijnegom 16-55; De Kroon 16-48; Driesprong 16-47; De Sport 16-46; Harago 16-46; Nw. Wetering 46 16-37; C3: Westerhaven 16-100; RBV 16-90; Monopole 62 16- 85; Monopole 68 16-81; Nw. Wetering 16-79; Harago 16-71; '1 Scheepje 16- 66; De Kroon 16-66; De Plas 16-64; 't Fort 16-66; De Driesprong 16-53; R'veen 16-43; C4: De Sport 16-86; 't Fort 16-83; Jacobswoude 82 16-81; R'veen 16-80; Driesprong 16-741/4; Vergulde V03 16-73; DVH 16-68; Westerhaven 16-65; Jacobswoude 88 16-66; RBV 90 16-65; RBV 84 16-62; Ons Genoegen 16-60'<6; C5: Nw. We tering 16-109; Jacobswoude 104 16- 91; 't Fort 16-86; Harago 16-77; Wes terhaven 107 16-72; De Fransche Brug 16-72; Weslerhaven 101 16-69; RBV 16-67; Jacobswoude 111 16-61; 't Scheep|e 16-62; De Driesprong 16- 51; Monopole 16-47; Driebanden: Fransche Brug 16-70; Rijnegom 15- 68; DVH 121 16-59; 't Fort 16-63; OVH 124 16-55; R'veen 16-56; RBV 15-44; De Schelp 16-26; Korfbalstanden Overgangsklasse B; Fide3 Pacta 12- 17; SDO 12-14; HKC 12-13; HKV 12- 12; Deto 12-11; Albatros 12-10; OEC 12-9; Sperwers 12-9; Overgangsklas se C: Rapiditas 12-17; Wordt Kwiek 12-17; Drachten 12-17; Stanlries 12- 15; Groen Geel 12-15; Pernix 12-13; Roda 12-2; Ons Eibernest 12-0; Zuid West 1A: Blauw Wit'51 14-24; Ready 13-20; Het Zuiden 13-14; De Bermen 13-14; OSCR 13-13; Kwiek (Hg) 14- 12; De Danaïden 13-11; De ZwerversL, 13-10; Rozenburg 14-2; Zuid West 1B: VES 11-18; Kinderdijk 10-15,10 Swift 10-14; TOP 10-9; Animo 11-7;rie Excelsior 10-4; Snel 10-5; Zuid WestNC 2B: De Meefvogels 12-17; Tjoba 12-30 15; Oranje Wit 12-16; Ons Eiland 12-Vf 11; Velocitas 12-11; Oranje Nassau^ 12-9; GKV 12-9; Vriendenschaar (3I44 12-8; Zuid West 2C: ZuiderkwartierFE 10-16; DKV 10-13; Eureka 10-12:50 KVR 10-11; De Regenboog 11-11; Dedfi Algemene 10-6; Terheljden 11-3; Zuid West 2D: IJsselvogels 11-18; KOAG9u 12-16; Fiks 12-17; ODO (M) 11-15^6 DES 12-10; Tempo 11-6; NIO 11-6& TOP (A) 12-4; Zuid West IIIA; Cres-ye cendo 12-19; Dubbel Zes 12-13; On$ Huis 12-11; Keep Fit 12-13; PhoenuHT 12-11; HSV 12-12; Actief 12-10; Tefec Gouw 12-8; Zuid West 1MB: MerwedeTo 12-19; Fluks 12-17; ONDO (M) 12-144" Vitesse 12-11; Jodan Boys 12-10 Weidevogels 11-9; All Ready 12-9;0C Voltreffers 11-5; Zuid West IIID: ALOgr 12-22; Hoogvliet 12-20; DKC 12-15h< Vlaardingen 12-15; WION 12-10; Se-M| olto 12-5; Harga 12-4; KNS 12-5j™ Rijndelfland 1: De Dijkvogels 13-23)ul Hou Stand 13-22; Avanti 12-18;Vt ONDO (DH) 12-14; ODS 13-13; GKV,2( (Hg) 12-11; Hoekse 13-4; Madjoe 12-U 4; De Raven 12-3; L E Interregionaal: Van der Plas - Datar' rex 2-4, De Maas - Lugdunum 3-4. FGpi Grovo - De Rozet 2-3; Fc Lisse - Jug; 1 Boys - Ceverbo 3; Zwarte Wolf - FV Snoekie 1-5. g 15-220 Datarex FV Snoekie Ju Singel De Maas FC Grovo Ceverbo Silva Boys De Rozet Zwartewolf Lugdunum FC Lisse Van der Plas Hoofdklasse: THB-Boys - Glasberger de Best 3-4. Bax - Noordwijk 10-4 Bahlmann - SRV Boys 3-3; ROAC'7! - Cleijn Duijn 4-1; Menken - Vai Duuren 3-2. Glasbergen Bahlmann Menken Noordwijk Cleijn Ouin ROAC'79 Van Ouuren THB Boys Hanepoel SRV Boys Topscorers: Interregionaal: Richard Klein (Ju/Singel) 24; Hennie Koe (Zwartewolf) 21; Wim Bouckaert (FC Lisse) 16; Jan van dser Reijden (Ju /Singel) 12: Ger Nagtegeller en Pia Sloos (Ju/Singel) 10. Hoofdklasse: Hans van Leeuwei (Bax) 26; Jos Smits (Noordwijk) 25 Mario Faber (Bax) 23; Pim van der Meer (Hanepoel) 17; Frans Bahlmann (Bahlmann) 16.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 16