gehoordgezien |,Over vijf jaar wil ik de iioofdrolspelers opnieuw yoor de camera halen" lDIO/TELEVISIE CeuiócSouafmt WOENSDAG 13 FEBRUARI 198S PAGINA PI ROLPATRONEN e kojCHOOLS BESPEELD Iplegj we dezjiLVERSUM Met het programma „R-Briga- over rolpatronen" begint een nieuwe lool-tv-serie over sexe-ongelijkheid en pogin- tot doorbreking daarvan, hoofdrolspelers in de „R-Brigade" zijn vier isjes: Yvonne. Winny, Ingrid en Miriam, die men de R-Brigade vormen. Dat is een club speurt naar rolpatronen. In de serie wordt een aantal treffende en soms komische situa- getoond. dat er op allerlei plaatsen binnen ize samenleving nog heel wat ingewortelde 03tbu%lpatronen bestaan. Niet alleen op school en op ocfct werk. maar ook in de media (reclame en tv- rogramma's). (eze serie start maandag 25 februari. Ned. I om »it|.30 uur. wekelijks, met herhalingen op woensdagmorgen zelfde tijd. AVRO en TROS steunen actie Concertgebouw HILVERSUM Het Concertgebouw te Am sterdam verkeert in een moeilijke situatie daar het voortbestaan van dit nationale monument ernstig wordt bedreigd door verzakking. In dit verband is de Stichting 'Steun het Con certgebouw' in het leven geroepen onder voor zitterschap van mr. G. A. Wagner. Deze stich ting stelt zich met name ten doel de nodige fondsen te werven, opdat de renovatie van het Concertgebouw doorgang kan vinden. Om dit onvervangbare monument met haar wereldbe roemde akoestiek te redden, is ƒ35 miljoen no dig. Inmiddels staat de Gemeente Amsterdam, het Nederlandse en buitenlandse bedrijfsleven, garant voor 25.5 miljoen. Op 14 maart start onder het publiek een actie voor dit doel. De AVRO en TROS zullen gezamenlijk de actie, zowel op radio als televisie, gaan ondersteunen. Maatregel VS dwarsboomt activiteiten Sky Channel LONDEN De Britse satelliet televisiemaatschappij Sky Chan nel ziet plannen voor uitbreiding van haar activiteiten in ooste lijke richting gedwarsboomd door het besluit van de Ameri kaanse regering geen export van electronica toe te staan naar landen van het Oostblok. Zowel de Hongaarse als de Joegoslavi sche PTT toonden belangstelling voor overname van Sky Chan nel programma's, via daar nog utt te breiden kabelsystemen. Daartoe is ingewikkelde electronische apparatuur nodig, waar onder zogenaamde decoders om de signalen uit West Europa in bruikbare tv-beelden om te zetten. Engeland zelf levert dergelij ke decoders, maar Sky Channel ziet zich geplaatst tegenover een uitvoerverbod naar Oost-Europa. ..Het is jammer dat we onze activiteiten niet tot Hongarije en Joegoslavië en mogelijk andere landen kunnen uitbreiden, maar we hebben ons neer te leggen bij deze politieke beslissing van de Amerikanen", aldus voor lichtster Fiona Waters van Sky Channel in Londen. EXPERIMENTEN LOKALE RADIO NIJMEGEN De organisatie van lokale omroepen in Ne derland (OLON) heeft minis ter Brinkman (WVC) ge vraagd haast te maken met de invoering van experimenten met lokale etherradio. In een brief aan de bewindsman be pleit de organisatie een snelle toewijzing van etherfrequen ties. vooruitlopend op de in werkingtreding van het nieu we frequentieplan, medio 1987. Er is nu al voldoende ruimte om aan alle aanvragen voor lokale etherradio te voldoen. Bijna zestig lokale omroepen kunnen zo de ether in ilARY MICHON („SLIKKEN OF STIKKEN"): :ob (al ILVERSUM Pro- 7407?ammamaakster Mary Jgojichon kan na drie afle- II. Teeringen van de IKON-se- eerstae «Slikken of stikken, baan toch werk" hebbaristateren dat ze niet zie 'por niets het vuur uit jiar sloffen heeft gelopen k Troi11 reeks tot een succes 1 maken. De reacties zijn ^Nw^elvuldig en positief. $e gajary: „Er zijn onder an- 3°- pre veel studenten van nP; wfdversiteiten en acade- lies die bellen voor in- storphtingen, omdat ze aan 20.oen scriptie over het on- erwerp zijn begonnen. r,$>k het CNV heeft inte- sta tsse getoond. Dat wil de Informatie uit de reeks 7i65©bruiken voor een bro- "Cgmre". (Morgenavond (Ned. II om \c).12 - ):oEw-—1> fat wei*k" meekreeg en die han- ofh over de twee Haagse leisjes Erna Cornelissen en 21.Nanette Bekker. die in de Re- 9.1dentie een café/eethuis be ginnen, omdat ze na hun stu- "ie aan de sociale academie I6 'felen werk konden vinden. (Carrfolgens Mary Michon is het ?:?i niet de laatste keer dat de per sonages uit de afleveringen de hoofdrol zullen spelen. Mary: „De bedoeling is over vijf jaar. maar misschien al over drie jaar, opnieuw die mensen voor de camera te halen om de kij ker te laten zien wat er van ze is geworden". Dat een televisie-optreden je aan een baan kan helpen, on dervonden Bennie Drenth en Bea Prins, die beiden in de eerste aflevering centraal stonden. Bennie, die aan de MTS electronica studeerde en zijn dagen doorbracht met het maken van muziek omdat zijn sollicitatiebrieven niets ople verden. werd na de uitzending overspoeld met aanbiedingen voor een baan. Ook voor zijn vriendin Bea was het vinden van werk plotseling geen en kel probleem meer. Doel bereikt Mary Michon gelooft dat met deze vierdelige serie het doel waar de programma-makers naar streefden, is bereikt. Bo vendien ontbraken het geld en de faciliteiten om de serie te verlengen. „We hebben met deze reeks willen aangeven dat er een mentaliteitsveran dering plaatsvindt bij jonge ren. Je ziet dat ze op een ande re manier met werkvormen omgaan. Door de crisis-situatie zoeken ze naar nieuwe wegen, worden er andere middelen aangeboord om toch te wer ken. Ik geloof dat heel veel jonge mensen erg moedig zijn. Ze proberen toch maar bij al lerlei instanties geld en subsi dies los te peuteren en aan de slag te komen. Zij zijn de voor hoeden die de gevestigde orde laat beseffen dat het ook an ders kan. Neem de Haagse meisjes Erna Cornelissen en Jeanette Bekker bijvoorbeeld. Doordat zij in korte tijd een winstgevend bedrijfje wisten op te zetten, zal dezelfde bank directeur een volgende keer eerder overstag gaan wanneer er iemand voor een soortgelij ke lening komt". Volgens Mary is de enige ma nier waarop nog eens aan dacht besteed kan worden aan jeugdwerkloosheid en de nieu we arbeidsethiek door meer in de portret-acht ige sfeer te werk te gaan en het sociaal maatschappelijk aspect er uit te lichten. Mary: „Deze serie had meer een educatief tintje. De achter liggende gedachten was. werk lozen een hart onder de riem te steken door tegen ze te zeg gen: je bent wel werkloos maar dat wil nog niet zeggen dat je je dagen nutteloos hoeft door te brengen. Kijk wat an dere werklozen doen om aan de slag te komen". Erna Cornelissen: „Als ik terugkijk op mijn Ie- Jeanette Bekker: „Belangrijk dat café De Plak ven, wil ik dingen gedaan hebben die belangrijk een succes wordt..." zijn". Mary Michon is inmiddels weer met een heel nieuwe se rie voor de IKON bezig: „Het gaat om de tweede reeks „Las ten en Lusten" waarin we pra ten over de nieuwe armoede". Voor Mary zijn de lasten van de research zo groot dat ze. zo laat ze weten, er nauwelijks lusten aan beleeft. „Je reist door het land en praat met mensen. Dan hoor je schitte rende verhalen, maar dat is al lemaal binnen de vertrouwde vier muren. De vraag of de mensen hetzelfde verhaal wil len vertellen en net zo open hartig willen zijn voor de ca mera, blijft je tot na de uitzen ding achtervolgen. Ik ben dan ook altijd weer blij als het ach ter de rug is en het verhaal ook inderdaad is verteld". Voor de laatste aflevering van „Slikken of stikken, geen baan toch werk" hoeft Mary zich geen zorgen te maken. Op heel onderhoudende wijze wordt een stukje nieuwe arbeidse thiek in beeld gebracht, waar bij de prestaties van Erna Cor nelissen en Jeanette Bekker respect afdwingen. Tenslotte begonnen ze, nu twee jaar ge leden, zonder een cent met Café de Plak aan de Koningin Emmakade 174 in Den Haag en is dit werkcollectief nu uit gegroeid tot een voortvarend bedrijfje met dertien mede werkers waarvan er vijf be taald werk doen Idealistisch Hoewel het geheel heel idea listisch als collectief werd op gezet, is het grappig te consta teren dat orthodoxe bedrijfs vormen langzaam hun intre den doen. Het streven was om iedereen gelijk te laten zijn, maar nu het café gebruik maakt van betaalde krachten en vrijwilligers met behoud van hun uitkering ontstaat er langzaam een scheiding. Zoals een van de woordvoerders op merkt: „Als vrijwilliger ben je toch vrijblijvend bezig, als je geen zin hebt in een bepaalde klus doe je hem niet. Niemand kan je dwingen. Zo ontstaat er een verschil van betrokken heid ook omdat de vaste taken zoals de boekhouding bijvoor beeld niet door een vrijwilliger maar door een vaste kracht wordt gedaan, wat logisch is. Het feit dat de een betaald krijgt en de ander niet schept al een verschil". „De vraag is hoe lang het zal duren voor de hiërarchie die al vele jaren is doorgevoerd in het bedrijfsleven, ook bij Café De Plak is terug te vinden. Over een jaar of vijf zullen we het weten". HANS PIËT JIM In zijn jonge jaren wist Jim Diamond uit Liverpool al wat hem te doen stond om inhoud te geven aan zijn le ven. De muziek pakte hem en liet hem niet meer los. In allerlei bandjes infiltreerde hij en ging er ook mee op tournee. Overal pikte hij de fijne kneepjes van het vak op. Spoedig leerde hij zijn gitaar zo goed bespelen, dat hij leiding ging geven aan een rond zichzelf gefor- meerde/band. Hij kreeg ook steeds 'grotere vaardigheid in het schrijven van op het leven geente songteksten Dit leidde tot liedjes als „I should have known better" en „Double Crossed" met daarin gezongen ontboeze mingen als „I'm Yours" en ..Impossible Dream". Daar uit blijkt ook dat hoe jong Jim al aan het schrijven hoe het leven in elkaar zit. Binnenkort verschijnt van hem op single een ballade geheel gewijd aan de ver zuchting „I Sleep Alone At Night". Neemt niet weg dat hij ook een stuk vrolijker voor de dag kan komen zo als in „New Generation SUE ELLEN De Franse tv heeft nu ook zijn eigen Dallas. In de nieuwe serie „Chateauval- lon" staat de steenrijke fa milie Berg centraal. Rond deze Franse Ewings. die in plaats van oliemagnaten be zitter zijn van een kranten firma, spelen zich talloze in triges, politieke schandalen en liefdes-avonturen af. Een belangrijke rol in deze serie is weggelegd voor Flo rence Berg, gespeeld door de actrice Chantal Nobel Zij is een soort tegenhang- ster van Sue Ellen, die door haar ijzeren karakter en on voorwaardelijk optreden vele personen tegen zich in t het harnas jaagt. Maar door de politieke schandalen en vele persoonlijke proble men. zoals de zelfmoord van haar geliefde, weet zij toch de sympathie van het kijkerspubliek te winnen. In het programma, dat twintig millioen gulden heeft gekost, is ook een ri valiserende familie aanwe zig. De van huis uit Joego slavische familie Kovalic moet de plaats van de fami lie Barnes opvullen „We gebruiken dezelfde karak ters als in Dallas", zegt Chantal Nobel, die ook naar het uiterlijk niet achter wenst te blijven bij Sue El len. De concurrerende Ko- valic's stellen alles in het werk om de groeiende macht van het Berg-impe- rium te gronde te richten. Daarvoor laten zij geen middel ongemoeid De Franse tv verwacht veel succes van de nieuwe serie, die speelt in een 18e eeuws kasteel in het Loire-dal. waar de Franse tv voor de lokatie kon kiezen uit tal van oude kastelen. Er zijn al contacten met buiten landse tv-stations die be langstelling tonen voor deze Franse interpretatie van de Dallas-schandalen. Mis schien dat in de nabije toe komst naast Dallas ook Chateauvallon op de Neder landse tv te bewonderen zal WÊÊÈÊÊËÊÊËÊÊËM tederland HHBwHSHHBB NEDERLAND 1 »CM TROS ggujj.30 Blufshow, spelprogram- 18.41 ma. Knight Rider. Afl.: Snel- Veriai heidsduivels. Devon Miles kri'9t een an0nieme brie* 15 ,l waarin staat dat de dood van een motorrijder tijdens 12.:) een race geen ongeluk was, maar moord. Michael 2i a Knight gaat onderzoeken nneW< wat er aan de hand is. Les 110 Muziek miniatuur. Mu- 21.4 ziek van Scott Joplin, uitge- amor voerd door Marjolein Bak- che i ker- P'an0- Marike Stordiau, 21.3 fagot en Josine Buter, fluit, NOS s 16130 1/?6-Journaal. m. ,TR0S 14 0 44 TR0S Formule 1. Pop ver e programma met Erik de 21.30 Zwart. TELEAC I.30 Jubileumprogramma. 20 jaar Teleac. a TROS .00 Flappie, kleuterpro gramma. 05 The A-Team. Ameri kaanse serie. Afl.: Rumoer in de modewereld. Het A-Team moet orde op za- Sken stellen als een vriendin van Face, een fotomodel, in moeilijkheden raakt. NOS .00 Journaal. SOCUTERA .28 Gast aan tafel. Filmpje van de NOVIB. TROS .33 EDe kip en het ei, Ne derlandse comedy-serie. Afl. 1: Gezinsuitbreiding. Ri- nus woont tijdelijk bij zijn zoon Harry, omdat zijn huis wordt gerenoveerd. Harry wil hem op slinkse wijze overdoen aan zijn schoon- i geb moeder. -?n93.05 Hotel. Amerikaanse se- rm197s rie. Afl.: Terugblik. Peter ifgeie McDermott komt in de pro- o/org blemen als zijn ex-vrouw legwc Janet op zijn verjaardag Jgfgj naar het hotel komt. opsc «gr m. 21.55 TROS Aktua, aktualitei- tenrubriek. 22.30 Onze Ouwe, Duitse poli tieserie. Afl.: Een vrienden dienst. De vermogende Walter Krendler wordt dood in zijn huis aangetroffen. De zoon van Helga, een vrouw die al een tijdje bij het slachtoffer inwoonde, moet zorgen dat het lijk ver dwijnt. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 CD Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. PP 19.12 Uitzending van de PSP. NOS 19.22 Van Gewest tot Ge west, regionaal magazine. Met (onder voorbehoud) on derwerpen uit o.a. Nagele, Kerkrade en Brabant. 20.10 Nederland C, kunst en cultuur in binnen- en bui tenland. Met vanavond: 20.15 Op het spoor van Mozart, een film over de ontdekking, het onderzoek naar de authenticiteit en tenslotte de wereldpremière van Mozart's 'Symfonie in a kl.t. KV 16A'. M.m.v. het Symfonie-orkest van Oden- se o.l.v. Tamas Vetö. Vanaf ca. 21.15 actuele informatie over theater, beeldende kunst, film, literatuur, archi tectuur. etcetera. 22.00 Burleske voor piano en or kest van R. Strauss. Uitge voerd door de pianiste Bri- §itte Engerer en het Radio ymfonie-orkest van Basel o.l.v. Matthias Bamert. Pre sentatie: Cox Habbema en Cees van Ede. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Studio Sport. 23.30 Nieuws voor doven. Karin Bloemen en Peter Romer in een scène in „De kip en het ei". Ned. 1 om 20.33 uur. 18.00 Plons, de gekke kikker, teken filmserie. 18.05 Zeppelin, informatief magazine voor kinderen. 18.30 Rogier van ter Doest, tv-serie. 18.55 Bij de pottenbakker, Tsjechi sche animatiefilm van Ludvik Kale- cek. 19.05 Juke Box. Met Jim Diamond en Paul Young. 19.15 Programma van de KTRO. Uit zending door derden. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kijk uitl Verkeerstips. 20.15 Videomatch. Videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te gen elkaar uitkomen 20.25 Namen noemen, spelprogram- ma waarbij twee panels, samenge steld uit bekende personen, via cryp tische omschrijvingen eigennamen ra den. Presentatie: Kurt van Eeghem. 21.10 Allemaal beestjes. Vandaag: Blijft de blauwe reiger? Monografie over een in België nog betrek kelijk veel voorkomende reigersoort. 21.40 Eiland. Praatprogramma over de culturele actualiteit. Presentatie: Johan Thielemans. 22.30 Journaal en Coda. BRT 2 19 00 De zonen van Abraham, serie over religieuze groepen die zich op Abraham beroepen. Afl. 7: De Dru- 19.25 Tijdrover. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Basketbal, rechtstreekse re portage van de wedstrijd België Nederland. 21.30 Ten huize van... Fernand Co lin. Presentatie: Joos Florquin (herh.). RTBF 1 16.30 Graffiti, jongerenprogramma. 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce «oir, regionaal magazine. 19.25 Minute Papillon. 19.30 Journaal. 20.00 Cap 60, spelprogramma met vragen over de jaren 60 21.05 Pour l'amour du Risque (Hart to Hart). Amerikaanse serie Het stad je Goldtown is een beetje ingedut sinds de goudmijnen niets meer ople veren. Jim Bailey probeert de stad een nieuw leven in te blazen door het plaatselijke toerisme op te voeren. Niet iedereen is hier even blij mee 21.55 Propos et confidences: Mar guerite Yourcenar, roman- en essay schrijfster. 22.25 Trel 22.30 Journaal 22.45 Informations reflexions el in terrogations laiquea. MUSIC BOX TV 5 17.00 Feestelijk weïkomstprogram- ms. T.g.v. het begin van de Music Box-uitzendingen op de Haagse en Leidse kabel 19.00 La belle vie. 20 00 Les 400 coups de Virginia (2). 21.00 Tous les jours la nuit. Docu mentaire over ménsen in de nacht dienst m de stad Parijs. 22.00 Nieuws. 22.30-01.00 Non-stop videoclips. Herhaling. Duitsland 16 00 Tagesschau. 16.10 Wunderland '85, filmreportage over de internationale speelgoed beurs in Neurenberg. 16.25 Lemmi und die Schmöker. Vandaag: De tovertrommei. naar het boek van Gianni Rodari. 16.50 Kein Tag wie jeder andere. Olivers erster Alleinflug, kinderpro gramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Lucky Luke. Afl.: Schienen durch die Prarie. 19.00 Fame, Amerikaanse serie. Afl. De staking. 19.50 [DTagesschau. (Ondertiteld voor doven en slechthorenden 20 00 Der Freischiitz, opera van von Weber t.g.v. de heropening van de Semper Opera van Dresden Koor van de Staatsopera en Staatskapelle Dresden o.l.v Wolf-Dieter Hauschild. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Einsatz in Manhattan (Kojak). Tv-serie. Afl Requiem voor een dief. In een luxe hofel in New York wordt een internationaal juweliers-congres gehouden. De hotelleiding schakelt de hulp in van een bewakingsdienst en samen met de politie moeten ze de dure juwelen beschermen (herh 23.45 Tagssschau. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16 04 Anderland, kinderserie. Afl.: Wo ist deine Puppe. Julia (herh 16 35 Der Waschbar Rascal, teken filmserie. CD: Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzending. KD: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 0: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. Bij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. Telly Savalas als Kojak op «sa Duitsland 2 om 23.00 uur. 17 50 Ein Heim für Tiere, tv-serie. Afl.: Caesar 18.55 Mittwochslotte - 7 aus 38 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Direkt, magazine met bijdra gen van jonge kijkers 20.15 Kennzeichen D. Duits allerlei uit Oost en West 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse serie Kirby gaat naar de dokter met haar opgezwollen han den. Zij moet rust nemen. Als Blake hoort dat Kirby en Jeff willen schei den probeert hij ze nog tegen te hou den, Adam vertelt Blake dat hij de va der is van het kind dat Kirby draagt en dat hij met haar trouwen wil. 21.45 Heuta-journal. 22.05 Sorge urn den Menschen. Di- akonie, het andere verhaal over de protestantse kerk in de DDR. 22.40 Schlachthof 5 (Slaughterhouse Five). Amerikaanse speelfilm uit 1972 Billy Pilgrim was als Gl in de Tweede Wereldoorlog gevangen in Dresden en maakte daar ais jonge soldaat de bombardementen en de afschuwelij ke gevolgen daarvan mee Nu is ht| een man van aanzien geworden. Hij denkt nog vaak terug aan zijn jeugd, maar droomt ook over de toekomst. 00 20 Heute. DUITSLAND 3 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktualle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.10 Ich stelle mich... Heribert Hel- lenbroich, Président des Bundesam- tes fur Verfassungsschutz. 21.45 Eff-eff, vrije tijd en fitness, ma- 22.30 India, Tochter der Sonne (In dia. a filha do sol). Braziliaanse speel film uit 1962 van Fabio Barreto met o.a Gloria Pires en Nuno Leal Maia In een afgelegen jungle van Brazilië is de soldaat Sulivero op weg naar een kamp van diamantzoekers Hij ont moet de Indiaanse Put-Kois die haar stam verlaat en met hem meegaat Als hij zijn opdracht heeft vervuld stuurt hij haar terug naar haar stam Daar wordt zij echter niet meer opge- 23 50 Laatste journaal. Engeland SKY CHANNEL 16.45 Sky Trax 2. Young, free single. Met Gary Davies. 17.30 Sky Trax 3. Skytrax Magazine met Amanda Redington 18.30 The Brady Bunch. 19.25 Faces of the 80's. Schoon heidswedstrijd met veelgevraagde fo tomodellen. Presentatie Lee Majors en Morgan Brittany. Met o.a. Andy Gibb als speciale gast 21 25 Treasure of Ruby Hills. Wes tern uit 1955. 22.45 International Motor Sports. 23.50-00.30 Sky Trax. Herhaling middagprogramma. BBC 1 17.55 John Craven's newsround. Jeugdjournaal. 18.05 Jamie running, kinderpro gramma. 18.30 Railway Carriage Game, amu sementsprogramma. 18 58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London plus. Nieuws en actu aliteiten 19.55 Star trek, sf-serie 20.45 Golden Oldies Picture Show. 21.10 Two Ronnies, showprogram- ma met Ronnie Barker en Ronnie 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Real lives, documentaire serie over het alledaagse leven van gewone en ongewone mensen. 23.10 Sportsnight, met o.a. boksen en soccer 00.40 Weerbericht. BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.30 Gevarieerd programma. 19.00 The Wednesday western: The Dakota incident. Amerikaanse speel film uit 1956. Met: Linda Darnell. Dale Robertson. John Lund, ea Regie: Lewis Foster. Indianen vallen een postkoets aan. Dit leidt tot een einde loos gevecht 20.25 Gevarieerd programma. 21.10 Aboriginal comes to town. 22.00 Blott on the landscape. 22 55 Cabaret. Nieuw talent gepre senteerd door Patick Barlow 23 45 Newsnight, actualiteitenmaga- 00 30 Open Univereity. ITV 17 45 The book tower. 18.15 Blockbusters. Quiz voor de jeugd. 18.45 Nieuws. 19 00 About Anglie. Regionaal ma- 19 35 Crossroads. 20 00 Wish you wars here? Vakan- tietips uit Cornwall. Italië en Neder land 20 30 Coronation Street. 21 00 This is your life. 21 30 Moving. Komische serie rond om een verhuizing Met penelope Keith en Ronald Pickup 22 00 Lytton's diary. Drama-serie Afl Come-uppance 23 00 Nieuws. 23 30 Snooker. Brits prof-kampioen- schap 01 00 The Gaffer. Afl There goes the bride 01 30 Seeing and believing. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09 30 Nieuws voor doven. 10 00 Schooltv. 13 00 Nieuws voor doven. VOO 16.00 Tineke. Praatprogramma met Tineke de Nooy 17 15 Superted. tekenfilmserie. NOS 17 30 V»6-Jour naal. VOO 17 44 Agenda. 11.30 Teletekst magazine. 14 00 Schooltelevisie. 15 50 Teletekst ma gazine. 16.30 Mededelingen van de Onem. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop. 17 50 Plein Jeu. MUSIC BOX 08.00 Non-stop videoclips. Met in terviews en reportages. Presentatie Gaz (08 00). Sume Gary (09 00), Martin Simon (10.00), Diana (11.00). Sunie (.12.00) en Gary (13 00). 14 00- 19.00 Herhaling. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10 03 Wer hat in mei- nem Belt geschlafen (Who's been sleeping m my bed). Amerikaanse speelfilm uit 1963 (herh 11 45 Um- schau. 12.10 Kennzeichen O. 12 55 Pers-overzicht. 13 00 Heute. 13 15 Teletekst-overzicht. 1530 Tsges- schau. 15 40 Chris Howlsnd prisen- tiert Höchstlsistungen (herh 16 25 Englisch einksuten. 17.20 ARDS|>ort extra. WK Skiën DUITSLAND 2 Ruhpolding st-overzicht. 15 56 Programma-o verzicht. 16.00 Heute. 16 04 Die Sabbat-Maler. 16 35 Die Höhlenkin- der. 17 00 Heute. 17 15 Tele-lllu- strierte. 17.50 Tom und Jerry. SKY CHANNEL 14 30 Galapagos: The enchsnged is lands. Documentaire 15 00 War wit hout weapons. Documentaire. 15 30 New Animal World. Natuurfilm 16 00 Sky Trax 1. Pat Sharp Show 16 45 Sky Trax 2. First run BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07 30 Breakfast Time. 11 30 Play School. 13.30 Journaal. 13 55 Weerbericht. 13.57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at One. 14 45 Beg- puss. 15 00 Ths afternoon show. 16.50 Ploy School. 17 10 The Family Ness. 17 15 Jecksnory. 17 30 Dogta- nian A the Three Muskehounds. ITV 07 25 TV-AM. Ontbi|1tv 10 30-12 43 Schooltelevisie 13 00 The little green men. 13 10 Mooncat and Co. 13.30 The Sullivant. 14 00 Nieuws. 14 20 Re«. nieuws u 30 The cham pions. 15 30 Oaytime. 16 00 Gems. 16 25 Reg. nieuws. 16 30 Sons end Daughters. 17 00 The little green man. 17 15 The Moomina HILVERSUM 1 NCRV: 17 03 Hier en Nu-woensdagmagazine 17 55 Mede delingen (NOS) 18.06 Met Teddy aan tafel. 19 02 In t voorbijgaan. 19 07 Leger des Heilskwartier 19 25 23 02 Met het oog op morgen NCRV 00 02 Volgspot 0102 Romanos 02 02 Nachtexpress 06 02 In t voor bijgaan 06 07 Vandaag dondqr- HlLVERSUM 2 17 30 Nws EO 17 86 Tijdsein NOS 18.00 Nws 18 10 Meer over minder EO 19.30 Hel arends nest 20 00 Nws 20.03 Licht en uit zicht 20 40 De Bi|bel open 21 05 Hoorspel. 21 30 EO-Metterdaad hulp verlening 21.32 De open cirkel 22.00 De EO in de regio 22 30 Nws 22 35 De schoolagenda 22 50 Zicht op Is rael. 23 10 Theologische verkennin gen 23 30 Kayen Rasia 23 45 lyi Ha- HILVERSUM 3 NOS 18 04 Oe Avond- spits VPRO 19 02 Gonzo Rad«o 20 03 The John Peel Show 21 02 Frontliin 22 30 Live Concert Red skin 23 02 Heartlands. HILVERSUM 4 18 00 Nws. 18 02 Affi che 4 18 07 Plaalgraag 19 00 Puur cultuur 19 15 Rauwkost. 20 00 Grand Piano Festival 22 15 Nederlandse muziek door Het Amsterdams Saxo foonkwartet en de Nieuwe Slagwerk groep Amsterdam 23 15 Over boe ken 23 45 Spel met poezie. HILVERSUM 5 IKON 18 05 Kwartier PP 18 20 U.tz van de CPN KRO-RKK 18 30 Uil de grond van mi|n hart NOS 19 00 Nieuws voor buitenlanders FEDUCO-NOS 19 40 Medelanders Nederlanders RADIO RIJNMOND 16 30 Middag- progr met Erik Post Morgen HILVERSUM 1 NCRV 7 03 Het leven de Woord 7 10 Vandaag donder dag. vervolg 8 06 Hier en Nu 8 54 Perspectief 9 03 Wie weet waar Wil lem Wever woont0 10 03 Muz bij de koffie 1103 NCRV-Speciaal 1130 Twaalfuurtje 12 40 Middagpauze- dienst 13 06 Hier en Nu. 13 20 NCRV-Globaal KRO 1603 Op de HILVERSUM 2 AVRO 7 00 Nws 7 06 A M (7 30. 8 00 en 8 30 Nws 9 30 Nws 9 33 Buiten (10 30 Nws.) 10 50 Snotneus ahoy' 11 00 Hollywood Boulevard 11 30 Nws 1133 Ki|k oo kunst 1158 Beursplein 5 12 00 035-284555 Overzicht van de telefo nische reaches 12 30 Nws AVRO 12 36 AVRO S Radiojourn 13 00 Nws 13 10 AVRO s Sportpanorama 13 30 Nws 13 33 Mersengym 14 00 Hilver sum 3 bestond nog met. (14 30 Nws 15 00 De burgemeester is jartg 16 00 mout show 9 03 De Hugo van Gelde ren Show 11 03 De Potderpoppara- de 12 03 50 Pop of een envelop. 14 03 TROS Top 50 Show HILVERSUM 4 VARA 07 00 Opmaat (8 00 Nws) 9 00 Lieuwe V.sser zingt liederen van Schubert 09 55 Celloso nates van Bach 10 40 Radio Kamer- orkest Klassieke muziek 12 00 Ope rette VPRO 13 00 De Beweging Met om 13 00 Nws 13 02 Muziekaktuai'- teil 14 30 Oe Wandelende Tak 16 00 Hei Portret 17 00 Het concert HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-SpOr- tiet 9 25 Waterstanden RVU 9 30 Alleen op 5 KRO-RKK 10 00 U«1 Oe grond van mijn ha/t. herh 10 30 Lees mei plezier t0 45 Pssst moet je ho ren (2) (herh) 10 57 Het Onze Vader Aft 5 1110 Switch on-20 (herh) RADIO RIJNMONO 30 OcMend- progr mei Pete» Schuiten 16 30 M«J- degprogr met Enk Post

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11